Új privát üzeneted érkezett!

LeoneKép
Megkaptam az sms-t, és nagyon szorítok !!!!! Bár tudom, hogy ügyes és stramm csajszi vagy.KépKép

HumiKép
Irigy-irigy vagyok a szép szüléstörténetedést. Azt hiszem könnyebbet senki sem kívánhat magának.KépKép

OrsiKép
Édesek a kismackók, ahogy málnázgatnak a profilodbanKépKép

CsajokKép
Most jöttem a dokitól. Az AFP-nk 2,5 lett, de a genetikai UH nem mutatott semmilyen kóros eltérést. A lurkókat 4 nappal idősebbre mondták a koruknál, szép fejlettek. Az egyiknek két kis golyója van, gyönyörűek voltak ! A másiknak nem sikerült a nemét megtudni, mert nagyon szégyenlős volt. Meghajolok BarbiKép érzései előtt, mert Ő kisfiús anyukának mondott engem.KépKép
A méhszáj nem nyílt tovább, de a jövő héten összevarr a doki, mert azt mondja, ha beindul a méhtevékenység, akkor már nem lehet összevarrni.
Ja és megdícsért a doki mert 60 dkg-t híztam eddig.KépKép

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Cat Kép
Örülök, hogy minden OK. AZ AFP egész normális szerintem, én rosszabbra számítottam így ikreknél. A lényeg, hogy az UHn minden rendben volt. Gratulálok a kis "golyós"-hoz. Még nálatok is lehet vegyespáros.
A nemhízásod egyenesen tanítandó Kép Mikor varr pontosan? Ez így tényleg biztosabb, nehogy baj legyen... de úgy sem lesz Kép
A praxisban tegnap a méret szerint 12+5 volt a papírunkra írva, a kismaczkók még mindig nagyobbak a koruknál Kép Kép

Egcsi Kép
gyönyörű a babád, nagyon aranyos Kép Olyan jól kivehetőek a vonásai.

Leonénak Kép folyamatosan megy a drukk Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


OrsiKép
Írtam mailt.

EgcsiKép
Nagyon szép a kisfiatok. Hihetetlen a technika, hogy már lassan UH alapján meg lehet mondani, hogy kire hasonlít majd!KépKép

Cat
Kép
cateye
 
 

 
 

Orsi, ez olyan izgi, amig ki nem bújnak addig meg sem tudod egyformák KépÍrd oda léci mindig, hogy Orsi és a két kismackó..úgy szertem olvasni Kép
Dr.Cat leesett az állam, nekem ha kellene téged választanálak lombikos dokinak! Kép
Leone drukkk juj de izgi így majdhogynem online szülni Leoneval Kép
Lányok, én mindent kipróbálok, így a cumisüveget is, baromira kellett ám szívni hogy egy rendeset nyelhessek Kép, meg a mellszívót is kipróbáltam. ez utóbbihoz kérdezném, hogy Valamit rosszul raktam össze? Nem tűnt túl szopacsnak, úgy értem tudtam pumpálni de nem volt olyan mintha pióca tapadt volna rám,még csak kellemetlen sem volt. ennek ilyennek kell lennie? És majd mikor lesz tej is akkor másként viselkedik? Mintha tudna levegőt beereszteni valahol nem értem avent típusú.És az a furi, hogyha a cumisüveg tartalmáért ennyit kell gürizni túl gyengusznak tűnik a mellszívó. Kíváncsi vagyok na.
Egcsi szép nagy baba lesz akkor ő is. Kép
pusz hurki
hurki
 
 


CatKép
Gratula a kis tököshöz és persze a tesókához is. Ügyi vagy a súllyal!Kép Örülök, hogy minden rendben!Kép
Köszönjük a bókot, kispapa nagyon büszke!Kép Persze én is.Kép

OrsiKép
Neked is köszi a bókot Bertold baba nevében is.Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Huha, LeoneKép, nagyon drukkolok, remelem folyamatosan kapunk tajekoztatast!

Cat!Kép
Szep fejlett babak ezek szerint.Gratulalok! A golyokskakhoz is! Tovabbi kerdes:2 golyo vagy 4 golyo?Kép

Egcsi!Kép
Neked is gratula! Milyen jo kepet kaptatok, szepen mutogatta magat a szuleinek!

HUrki!Kép
TUti rosszul raktad ossze, az enyem ugy sziv, hogy raragadt az arcomra (azon probaltam...)

szoszi
szoszi
 
 


Hurki Kép
Teljes lesz az izgalom a végéig... bár kíváncsi vagyok már én is egyre jobban a nemükre, de ha nem mutatnák meg, akkor azt is tudnám élvezni Kép Igaz a nagymamák már nagyon készülnek, hogy kék vagy rózsaszín ill. vegyes dolgok kellenek-e Kép

Olyan sokat gondolok Leonéra Kép Kép Ma este már biztosan a kezében lesz a baba Kép De jó lesz neki Kép

Orsi + 2 Kismaczkó
12+1

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


HurkiKép
Azért a pelenkákat ne próbáld ki!KépKép

SzösziKép Köszi. Nem tudjuk, hogy 2 golyó vagy 4 golyó, de a golyók alapján azt mondom, hogy tiszta apja.Kép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Leone!Kép
Drukk-drukk!KépKépKép

Hurki!Kép
Kicsit gyömöszkéld be a cicidet a mellszívóba, hogy ne tudjon bemenni a levegő oldalt és akkor pár pumpálás után erősen beszívja a mellbimbódat. Ha már van tejcsi akkor egyre könnyebben vákumolódik, tejcsi nélkül fájdalmasabb. Jó próbálkozást!Kép

Cat!Kép
Gratulálok a fütyishez!Kép

Humi!Kép
Ilyesmi szülésélményt hiányolok én. Kösz a szép történetet.Kép

Egcsi!Kép
Neked is gratulálok a fütyishez. Nagyon szép baba.Kép

Orsi!Kép
Ha Cat nem szól meg se nézem a profilod. Pedig milyen édesek!Kép

Edi
edi
 
 


Leone Kép
Szorítok nagyon Kép

Humi Kép
Sírtam egyet a történeteden Kép Hiába ezek a hülye kismama hormonok, erre fogom itt az íróasztalomnál Kép

Mi jól vagyunk, bár száz éve nem jelentkeztem, mert vagy külföldön csavargunk Kép vagy rengeteg a munka.
Most kezdjük a 24. hetet.
Puszi, Edit

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Sziasztok!Kép

Humi!Kép
Nagyon jó volt olvasni a szüléstörténetedet, ügyesek voltatok!Kép

Egcsi!Kép
Gyönyörű a kisfiad, nagyon szépen látszik a kis pofija, a vonásai.
Én is teljesen el voltam ájulva, amikor a doki a kezembe nyomta a képet, hogy ilyen szépen látszik!Kép

Leone-nak megy a drukk! Úgy izgulok értük!Kép

Orsi!Kép
Aranyosak a kismackóid!Kép

Mi jól vagyunk, Réka nagyon virgonc kislány, és már most annyira imádom.......KépKépKép

R.Editke!Kép
De jó Téged is látni!KépAnnyira örültem, amikor olvastam, hogy nem sokkal utánam Nektek is sikerült!Kép

Puszi Nektek!Kép
bnemethm
Bnm
 


Cat Kép igérem azt kihagyom. De úgy látom Szöszi sem marad le kíváncsiságban Kép
mellszívó:szétszedtem összeraktam, begyömöszöltem és pióca volt Kép köszi
Úgy látszik most csupa fütyi fog születni Kép
hurki
 
 


Sziasztok Lányok!

Leone,
A betéttel kapcsolatban annyit, hogy a Tena sem nagyobb, mint amit a kórházban adnak, szülés után egy-két napig kellett is.
Ezek jó jelek, szerintem már nem kell sokáig várnotok! De izgi!!!!!
Most olvastam, hogy már a kórházban vagytok! Drukk!!!!

Humi,
Szép szülésed volt!!
Szerintem eleinte feltétlenül fejjél (a mélyhűtőben elfér, sose lehet tudni), mindig szopi után fejd ki. Ha még ezek után is úgy érzed, hogy kevesebb a tejcsi, tedd sűrűbben mellre a Babót.
A gépnek erősen kell szívnia, közben masszírozd is a cicidet, segíts rá a gépnek!


Egcsi,
Nagyon tündér a Babó!!!

Bogár,
A tettek mezejére lépünk! Egy gazcsaj jó lenne! Már bejelentkeztem hétfőre a dokihoz!
Még mindig olyan anyás a lányod??

Üdv.
Hóvirág
Hovirág
 


Semmi hir LeoneKép-rol? Azt hittem mostanra megtudunk valamit...
szoszi
szoszi
 
 


Sziasztok LányokKép
CatKép
Nagyon édesek a babákKépMegnéztem az én 4D-s UH képemet ami még a 12.hét+4 naposan készült és nagyon hasonlit a TiédreKépOlyan megható látni Őket. Ügyes vagy, hogy nem hiztál. Az én AFP-m 3,6 volt és ha jól emlékszem a MOM érték volt túl magas. De ez már a múltKép
EgcsiKép
Gyönyörű a babácskaKépBüszkék lehettek Rá!
LeoneKép
Megy a drukk Nektek, de talán már babázolKép
HumiKép
Jó volt olvasni a szülésed történetétKép
HurkiKép
Edi leirta mit kell csinálni a fejővel és ezek szerint sikerült is csak vigyázz, nem szabad túlzottan stimulálni a cicidet.
MarcsikaKép
Mi újság van, jól vagytok? Sajna Virág nem reagált az sms-emre. Remélem jól van... Puszilom ŐtKép

Puszi: Doris
doris
 
 


Sziasztok!
Leone férje vagyok és a kicsi Dana lányunk apukája. Most hagytam ott anyukát és lányát fájó szívvel a korházban, de máris hiányoznak... :-(
Ma 11:00-kor kaptam a telefont, hogy merre vagyok, mert kellene egy fuvar a korházba, mivel elfolyt a magzatvíz. 11:45-kor már a klinikán belül voltunk miután izgatottan ( fel s alá rohangálva az izgalomtól ) összekapkodtam az utipoggyász hiányzó részeit. Fel lifteztünk a szülőszobára, ez után nekem kb. 1,5 órát kellett ücsörögnöm a folyosón amíg Leone-t előkészítették. Miután bemehettem a nővérek elszállásoltak minket egy box-ban ahol 16:00-ig vajúdtunk, közben azért volt egy s más. Kicsit sétálgattunk jöttek a fájások, egyre sürübben, voltak vizsgálatok egyre ritkábban, mivel Leonee tágulási "sebessége" és mértéke igen lassú és kicsi volt, ezért az orvossal közösen megállapítottunk, hogy itt aztán császár következik. Úgy is lett, kb. 16:35-kor meg is kezdődtek az előkészületek, a fájások közepedte. 17:05-kor pedig megszületett a mi kicsi kék szemű lányunk, Dana 3050 grammal, 49cm-rel és sötét barna hajjal. Könnyekkel köszködve muttam meg büszkén az idő közben összesereglett nagyszülőknek a család legújjabb tagját, miközben anyucin az utolsó simításokat végezték. Anya s lánya jól vannak, éppen a szülinapi vacsora elfogyasztása volt soron amikor haza indultam. Az események hatása alatt sajnos nem készült sok kép, de ami van az megnézhető a: www.szamitogephaz.hu/dana/ weboldalon. igérem holnap kattogtatom a gépet és hozok még képeket. Üdv mindenkinek: Dana apukája :-)

KépKép
leone
 
 


Kedves Leone, Kispapi és Dana!

Elsöként szeretnék grtaulálni nektek ehhez a csodaszép kislányhoz, már a képeket is megnéztemKép
Örülök,hogy jól vagytok, és hogy végül is kapott Leone izelitöt a fájásokbólKép
Sok-sok tejcsit és mégtöbb együtt töltött nyugodt perceket kivánok!!!
BArbi

(Most nagyon nosztalgikus lettem...Mikor volt az én picim is ilyen pici...)

Kép
Kép
barbi
 
 


Leone es kispapi!
Gratulálunk a kislányhoz! Kép De jó, hogy megérkezett!

Andi
andi28
 
 


gyönyörű és tündéri! És kislány! Kép Kép
andi28
 
 


Köszönjük a gratulációkat, hogy gondoltok ránk és aggódtok értünk. Nagyon jól esik, örülök, hogy vannak emberek akik nyitottak mások gondjaira, és akik képesek befogadni a mások tanácsát, véleményét, elfogadni a bátorítást.
Sajnos én mint férfi nem tudtam sokat segíteni azokban a kérdésekben ami Leonee-ban felmerültek a terhesség ideje előtt és alatt, de hála az égnek rátok talált és jó volt látni ahogy veri a billenytűzetet és mosolyogva, néha nevetgélve írja nektek a hozzászólásokat.
Köszönöm lányok, igazán.
Dana apukája :-)

KépKép
leone
 
 


Drága Leone+Kispapi+DanaKépKép

Gratulálok a pici lányhoz, sok boldogságot, sok-sok tejcsit és nyugalmas családi életet kívánok !KépKépKép
Reggel korán arra ébredtem, hogy biztos megvan már a picur, így rögtön jöttem. Most itt ülök a gép előtt, és potyognak a könnyeim a klaviatúrára, annyira meghatott az Apuka hozzászólása.Kép Hát hiába ezek a hülye hormonokKépKép

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


En is rohantam reggel megnezni...

Kedves Leone es az egesz csalad!!!Kép
Sok-sok szeretettel gratulalok a szepseges ifju holgyhoz, jo egeszseget kivanok, finom tejecsket, teljen sok oromotok a kislanyban!!!

szoszi

u.i: Egy ferj, aki szuletestortenetet is ir...hupp- hupp.
szoszi
 
 


Kedves Leone, és a Család!
Ngyon-nagyon gratulálok! Nagyon szép kislányotok van, és a neve is gyönyörű!
Sok puszi:
Babóca
babóca
 
 


Kedves LeoneKépDana és PapájaKép
Szivből gratulálok Nektek és jó egészséget kivánokKépCsodaszép ez a Leányzó!!!KépLeone, sajnálom, hogy császár lett de látva ezt a gyönyörű kicsi Lányt talán már Te is megbékéltél a dologgalKép

Puszi: Doris
doris
 
 


Kedves Leone, apuci és persze a szépséges kisasszony Kép
Gratulálok nektek és kívánom mindazt a szépet és jót, amit az előttem szólók már mind megtettek.
Sok boldogságot, szeretetet, jó egészséget kívánok.

Leone Kép Látod a sors eldönti, hogy milyen úton hozod világra a picidet. Így megtapasztalhattad a vajúdás örömeit és nehézségeit is, mégsem kellett Dana épségét kockáztatni.
Puszillak benneteket,
Edit

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Kedves Leone, Apuka és Dana Kép
Sok szeretettel gratulálok a gyönyörű kislányhoz. Potyognak a könnyeim itt az irodában. Jó egészséget kívánok és várjuk a további képeket.

Alena
alena
 
 


Leone, Dana, Kispapa!KépKép

Nagyon gratulálok mindhármotoknak!Kép
Leone: minél hamarabbi és fájdalommentesebb felépülést kívánok, a gyönyörű kicsi lány biztosan feledteti mindent, Danának sok-sok finom tejcsit!

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Kedves Leone, Dana és Apukája! Kép
Gyönyörű kislányotok van, Kép gratulálok! Jó egészséget, gyors felépülést és sok tejecskét kívánok.
Puszi hurki
hurki
 
 


Kedves Leone,Apuka és Dana!Kép

Hatalmas nagy gratula! Jó egészséget kívánok és sok-sok tejcsit! Legyetek nagyon boldogok!Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Kedves Leone, Kispapa és Dana!Kép

Sok-sok szeretettel gratulálok! Boldog babázást és sok tejcsikét kívánok! Gyönyörű a pici lány!Kép

Kispapi!Kép Külön köszönet, hogy a nagy boldogság közepette ránk is gondoltál és megleptél minket egy beszámolóval és a gyönyörű képekkel. Kívánom, hogy mielőbb hazavihesd kis családodat!Kép

Edi
edi
 
 


Leone nagy-nagy gratula!KépKépKép Nagyon szep ez a kislany, sok boldogsagot es tejcsit nekiKép

orsoly
orsoly
 
 


Kedves Leone és Kispapa!

Gratulálok a gyönyörű kislányotokhoz, akinek a neve is nagyon szép! Kívánok jó egészséget, sok tejcsit és nagyon sok örömöt!

Leone! Olyan jó, hogy magától indult be a szülés, így ízelítőt kaphattál belőle és talán nem lesz később hiányérzeted, hogy lemaradtál valamiről. Különben is a lényeg, hogy van egy gyönyörű, egészséges kicsi Babácskád!
Sokszor puszillak:
Zsuzsu
zsuzsu
 
 


Kedves LeoneKép,DanaKép és Apuka!Kép

Nagyon nagy gratula a gyönyörű KISLÁNY-hoz! És kívánok nagyon sok egészséget és boldogságot, na meg mindent, amire szükségetek van és lesz! Kép
Apuka, köszönjük a beszámolót! Azért nekem is sikerült bőgnöm egy sort Kép, olyan megható!
Sok puszi a családnak, és kívánom, hogy hamar otthon legyenek!

Kriszpy
kriszpy
 
 


Leone + Kispapa + Dana
Hatalmas gartula nektek! Sok-sok tejcsit kívánok!

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Leone, Kispapa, Dana!

Én is szívből gratulálok nektek!
Nagyon jó volt olvasni a beszámolót Dana születéséről. Igazán gyönyörű kislány!!!Kép
Legyen nagyon sok örömötök benne!

Humi
humi
 
 


Leone, Kispapi, és Dana!Kép

Tiszta szívből gratulálok, jó egészséget kívánok Nektek!Kép

bnemethm
Bnm
 


Leone, Kispapi és Dana
Gratulálok az új kis családotokhoz! Jó egészséget és sok-sok tejcsit kívánok Nektek!!

Üdv.
Hóvirág
Hovirág
 


Kedves Leone&Kispapi Kép

Sok boldogságot kívánok Nektek a csodaszép Danához Kép

Soraya
soraya
 
 


Leone, Kispapi Kép
Sok boldogságot, gartulálok a kibővült családhoz! Kép
tinka
 
 


LeoneKép
Gyönyörű nevű kiscsajotoknak sok-sok és mégtöbb tejcsit kívánok. Növesszen a lányka hurkás kis combokat és hatalmas tokákat, hogy a mami meg a papi mosdatáskor egyre nehezebben tudja majd kismosni az egyre jobban gyarapodó redőket!!!Kép
Kispapinak köszönjük a fantasztikus és megható születéstörténetet és képeket. És nem utolsó sorban az anyukának mihamarabbi felépülést, na meg azért sok pihit és BOLDOGSÁGOT a pici csodabogárhozKép

Eszter & bogárfi & bogár

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Kispapi! DAna az ujabb képeken is gyönyörű. Kép Micsoda édes piros kis szája van. Kép
Leonenak gyors felépülést és mielőbbi hazamenetelt a Kishercegnővel. Kép Irigykedem ám a lányért nagyon! Na, majd legközelebb. Kép
Cat! Az én könnyeim is potyognak, pedig nem is vagyok babás. Bár itt mocorog velem a számítógép előtt Manókám. Verné már Ő is nagyon a billentyűzetet! Kép

Szép hétvégét mindenkinek!
Andi
andi28
 
 


Leone és Kispapi!Kép

Napról napra gyönyörűbb a kiscsaj!KépKépKép Köszönjük az újabb képeket.

Edi
edi
 
 


LeoneKép
Gratula a picihez és kivánok nektek jó egészségetKépés sok tejcitKép
IldikóKép
ildikó_4
 
 


Leone és Kispapi!Kép

Megnéztem az új képeket. Csodaszép Kislányotok van, gratulálok még egyszer!Kép

Zsuzsu
zsuzsu
 
 


Sziasztok!
Nagyon-nagyon köszönjük a rengeteg gratulát és jókívánságot, aranyosak vagytok, nagyon jól esik :-).
Újabb hírek Danáról és Leone-ról:
Leone jól van már egész ügyesen járkál, bár még eléggé húzódik a pocakja. Hétfőn lesz varratszedés és akkor dől el, hogy holnap v. kedden jöhetnek haza. Beindult a tejcsi, és van kellő mennyiség is.
Dana kitünően érzi magát, legszívesebben egész álló nap csak aludna, ahhoz hogy szopcsizzon egyenesen fel kell rázni a gyereket mint a szódásüveget, mert nem hajlandó kinyitni az édes pici kék szemeit ( pedig olyan édes amikor néz körbe körbe és gyomlálja a saját kezecskéit közben), ha a felrázás sikerrel járt akkor még hátra van a legjobb rész az ébrentartás, mert ugyan is a kisasszony két-három szippantás után bealszik, akkor rázogatás következik megint, mire szippant megint négyet-ötöt és kezdődik minden előlről. Tegnap odáig fajult a dolog, hogy DU meg kellett itatni a gyerkőcöt a lefejt tejcsivel, mert lusta volt megdolgozni érte, mára már javult a helyzet mostmár 1-1,5 órán keresztül rázogatva eljut odáig, hogy elegendő tejcsit szippant.
A szopcsiztatás közben már mindenféle pózt kipróbáltunk de hosszútávú eredményt még nem sikerült elérni, ha van esetleg ötletetek mit lehet elkövetni annak érdekében, hogy a kicsaj ébren maradjon, az sokat segítene ( szerződtettem egy egész tűzoltózenekart is, de nem hatotta meg Danát Ő csak alszik tovább rendületlenül).
Tegnap este raktam fel új képeket.
Minden jót lányok, üdv mindenkinek:
Dana apukája.

KépKép
leone
 
 


Dana apukája!
Köszönjük az újabb információkat! Tündéri a kislányotok az új képeken is.
Én úgy tudom, hogy minden újszülött ilyen kis hétalvó, de feltétlenül fel kell ébreszteni valahogy, mert ha nem eszik besárgulhat és akkor tovább kell a kórházban maradni!
Én is sokat csiklandoztam a kisfiamat, hogy ne aludjon!
Üdvözlet Leone-nak!!!

Hóvirág
Hovirág
 


Dana apukája!

Jó olvasni, hogy minden rendben van Danával és Leonéval.
Hétalvó kislányotokat bizony tényleg muszáj ébresztgetni. Minden újszülött néhány napig ilyen aluszékony, de ez csak a kezdetben okoz gondot, hamarosan az lesz a probléma, hogy nem akar aludni. A mi, ma 16 napos Kristófunk kb. 4-5 napig volt ilyen hétalvó, mostmár éjszakánként az ellenkezője a gond. Amúgy Őt a talpát vagy a tokáját csiklandozva lehetett felébreszteni amolyan félig alvó fázisba, amiben már tudott szopizni. Szopizás közben pedig folyamatosan simogattam a szájacskája mellett, mert akkor nem aludt vissza teljesen.
Leonénak gyors felépülést, Danának pedig sok finom tejcsit!

Kristófról tettem fel képeket:
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=2227&page=1

Humi
humi
 
 


HumiKép
Kristóf tündéri édes! Remélem szépen gyarapodik!

Dana PapaKép
Nagyon szép ez a kislány, nagyon büszkék lehettek rá! Sajnos az ébresztésben nem tudok még segíteni, de talán pár nap alatt kipiheni a nagy fáradalmait.Kép

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Humi Kép
Nagyon helyes ez a kislegény. És milyen szép a babaszoba is!

Leone Képés Kispapa Kép
Gyönyörű kislányotok van. Olyan jó látni titeket így a kisbabával.

Lányok Kép
Milyen csönd van ma. Ez az idő?

Puszi, Alena
alena
 
 


Leone papiKép
Ajánlom a tarkó körüli- ill. pofi-csipkedést, a fülébe nyúlkálást, a lábcsikizést. Na meg az is használ, ha átpelusozzátok, vagy néha kibontjátok a ruhácskából és újra visszaöltöztetitek. Birizgáljátok állandóan...
Barátnőm mindig nevet a kisfián, mert szerinte olyan, mint egy narkolepsziásKép
Én Eszternél már ott tartok, hogy örülök, ha alszik egy kicsit!

HumiKép
Köszi a képeket. Az apa-fia kép tuti, na de a hinta-palinta kép sem semmiKép Meg jó a fiad friszkója (utolsó kép), igazi pasis!!!

HóvirágKép
Mi volt a dokinál?

pusza
Bogár

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?