Új privát üzeneted érkezett!

Erika én nem oltattam magam terhesen..voltam beteg nem kétszer.........de ki is mentem belőle....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Judy, jobbulást nektek!
Erika, én is hasonlóval küszködöm, valami folyton irritálja az orrom, torkom de nem mondanám, hogy meg lennék fázva.
Az oltás ellen voltam én is, de most azért elbizonytalanodtam, de még ha oltatok is, tuti csak a 2.trimeszterben.

Amúgy ma megvolt az uh, saját dokimnál, és minden okés.Egy hét alatt a 3-szorosára nőtt, azt hittem rosszul látok :DD jelenlegi méretei 12,2mm, a szívhangot be sem tudta lőni, mert az édes úgy mocorgott, hogy mire sikerült volna már tova szállt :lol:
Szóval irány a labor, 3 hét múlva ismét uh, addig meg marad a pihi és a bogyóim.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu növeszd szépen a kis bogyót:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Én inkább nita álláspontja fele húzok és a közelemben elég sokan vannak így. Valószínű nem lesz oltás.

beu:ilyenkor még olyan sokat nőnek és később még többet, aztán híznak ők is mi is. Örülök, hogy jól vagytok.
Én is olvasgattam mekkora lehet babó odabent és kb. 25 centi környékén lehet hát azért az már méret :wink:

Egyre többet mozog és bizony kiköveteli azt az alvási pózt tőlem ami neki jó, nekem kevésbé :roll: .
Na ha már most ilyen kis akaratos mi lesz később. Rebus lányom teljesen lázban van. Babaújságokat nézeget és fésűt vettünk hétvégén az Auchanban, hogy majd megfésüli ha már megszületik.
Most érzem miért is jó a nagy korkülönbség, ez biztosan előnye. Hátránya is van sok, de nem baj így legalább annyira várja már, mint én.





erika82
Erdőkertes
 
 


Erika olyan aranyos Rebus hogy már most így gondoskodik a kis tesóról:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Halihó!!!!
Hol van mindenki :?: :?: :?:

Megvolt ma a 12. heti uh és az integrált első vérvétele. Az uh szerint 1 nappal későbbre írták a szülés dátumát (kit érdekel...), úgyhogy mínusz 1 nap, papíron ma töltöttem a 12-t. De a lényeg: megvan mindene, semmiből se több, se kevesebb, mocorog, dobog a szíve, teljesen oké minden. CRL 49 mm, tarkóredő 1,0 mm. Ezt nem tudom biztosra, mert nekem úgy rémlik, 1,3-at mondott a nő, és talán az asszisztens rosszul írta. Bár az is lehet, hogy elkerülte a figyelmemet, és módosította az 1,3-at. Nekem nem tűnik túl nagy babának, talán olyan Noémi méretű lehet. A nagyokkal a 13. héten sikerült mennem uh-ra, Noémi akkor 55 volt, Ádám 73 (!!!). Noémi 3400 g lett, Ádám 3850. 1 hét múlva ez a baba is olyan CRL 55 mm körül lesz, ami nem baj, mert egy közel 4 kilós gyerek hurcolása 40°C-s melegben nem volt valami vidám dolog... Talán nem lesz olyan nagy, de ha mégis, az sem baj, a lényeg, hogy egészséges legyen. Lehet tőlem 5 kg is, vagy 2,8 teljesen mindegy :lol: .

Erika!
Hogy vagy?

Nóci!
Veled mi van????? Meggyógyultál már?

Nita!
Hol tart most a ciklusod? Tesztelni kell mostanában, vagy az még odébb van?

TESSÉK ÍRNI!!!!

panda
Halásztelek
 
 


Panda szupi hogy minden rendben van...az az 1 nap a szülésnél nem számít:)

ciklus.........nem figyelem magam..........begörcsölök megint....de ha van valami szólok ám:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


panda:örülök, hogy minden rendben van. 1 vagy 1,3 teljesen mindegy mindkettő szuper érték.
Nekem 1,6 volt.
Nem is olyan soká már a 18 Uh-ra mész, olyan gyorsan eltelik az a pár hét.
Nekem is úgy tűnik, hogy nem is olyan rég voltam a 12 UH és kombinált vérteszten, azóta már régen túl vagyok az AFP meg a 18 heti UH is.
Máté rendesen rugdossa a hólyagomat és mocorog.

Rebus 49 centivel született és 3380 grammal, azt már nem tudom hogy hány cm volt az ultrahang alkalmával.

Valóban mindegy 1 nap, de szerintem 1 hét is. Ha jön úgyis jön.

Engem is átírtak március 27-re, de mensi alapján ápr. 3. na most döntse el az ember mikor számít túlhordottnak.
Bár a 18 UH is nagyobb volt egy héttel, talán a március vége lesz a mi időpontunk, legalábbis remélem :lol:

beu te hogy vagy?





erika82
Erdőkertes
 
 


Köszi kérdésedet, már egész jól, ma voltam vérvételen és teljesen feldobott a dolog, hogy már ezen is túl vagyunk :lol:
Igazából semmi gondom nincs már, csak néha kaja undoritiszem van és nem igazán tudom eldönteni mit egyek, igyak.

Most épp apukám 60. szülinapi meglepi bulijára készülünk, holnap lesz s vagy 30 an leszünk :roll:
mivel én fizikailag kiestem és hiába van még 2 tesóm, szegény anyum nyakába szakadt minden, de mondjuk ez jó aéibi volt hogy apukámat elcsaljam otthonról és vigyázzzon az unokájára, hogy anyum ne bukjon le. Szerintem nem sejti mit terveztünk ellene :lol: Még a holnapi nap macerás, délelőtt, mert nekem is át kell hurcolászni a dolgokat, s közben ide is kell csalni apukám, na de csak nem bukunk már le pár órával a buli előtt!!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Erika szép dátum a március 27-e:)))))drága nagyikám szülinapja:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Férjem névnapja március 24. Ő drukkol, hogy egy picit hamarabb jöjjön, csak ő még nem tudja azt amit én sejtek, hogy középidő előtt foganhatott a baba kb. 3-4 nappal. Tehát ápr. 2. lenne a középidő szerint vagyis 28. környékén lesz a mi időpontunk hivatalosan. Erre mondják, hogy ember tervez Isten végez. Lényeg, hogy ne jöjjön túl korán és egészséges legyen.

Most látom beu a vonalzódat a 9. hétben vagy, azta neki hogy repül az idő.
Olyan kíváncsi vagyok milyen nemű babát hordtok odabent, annyira izgi amikor még nem tudja az ember csak találgat, legalábbis nekem izgalmas volt pedig nagyon sejtettük, hogy fiúcska lakozik a pociban. Panda te akkor már talán túl is vagy a 12. héten igaz?
Számoltam lányok karácsonyra belépek a 3. trimeszterbe, na az nem semmi :wink:

El fog múlni ez a kajaundoritisz legalábbis nálam elmúlt a 13-14. hét környékén, na de azóta éhes vagyok :oops:
Apukád bulijához sok sikert:)





erika82
Erdőkertes
 
 


Karácsonyra én meg már a 2.-ban leszek és reményeim szerint semmi bajom nem lesz :lol:
Találgatás :D apuka szerint tuti fiú! Na majd kiderül, de 28-án biztos rá fog kérdezni a dokinál. Öcsém meg épp azt kérte, hogy ne áruljuk el, de hát apa ha tudja, akkor azt tudja már mindenki :lol:

Apukámnak meg jókora meglepi volt, képzeljétek semmit sem sejtett belőle, tipikus pasi :D
Meg is könnyezte többször is. De jól sikerült, igaz rendesen elfáradtam, de most majd pihenek egyet.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Örülök, hogy jól sikerült a szülinapi buli és a meglepetés is nagy volt.
Biztos nem lesz semmi baj, próbálj meg nem erre gondolni.
Tudom min mentél keresztül és én is végig paráztam az első három hónapot, ti tudjátok hiszen sokszor leírtam a félelmeimet, nehéz de túl leszel rajta és várni fog a csodálatos 2. trimeszter (legalábbis nekem mindenben megnyugvást hozott).

Tegnap voltam védőnéinél meghallgattuk a szívhangját a kis lurkónak. Jó a vérnyomásom, de magas a pulzusom 100 körül alakul, azt olvastam normális, de a védőnő javasolta, hogy említsem meg a háziorvosnak. Na majd megemlítem.

Ja és ami a meglepetés volt, hogy 6 hét alatt 3 kilót híztam csak, jó tudom van aki fogy terhessége alatt és van aki semmit sem hízik, de én azt hittem vagy 6-ot felszedtem, mert akkorát nőtt a hasam és én is elnehezültem, de a 3 kg-tól azért boldog vagyok, főleg, hogy így a 21. héten + 6 kg-mal vagyok több.
Igen tudom lehetne 0 vagy 1-2 kg, de magamat nézve még jó, hogy nem 10-zel lettem több.
Nagyon tudok raktározni és azért eszem is.

Most már csak azt kellene megállnom, hogy maximum 10 kg jöjjön fel a terhesség végéig, úgyhogy elkezdtem tornázni és figyelek a vacsorára.

Most egyenlőre békét kötöttem a mérleggel :lol:





erika82
Erdőkertes
 
 


Halihó!!!!
Mi ez a pangás????
Sehol senki? Mindenki csak csendben növeszti a pocakját????

Ha minden jól megy, mi hétvégén mondjuk el a családnak a baba érkezését. Már itt az ideje, mert elkezdett nőni a hasam, Ádám meg is jegyezte tegnap, hogy "Anya, milyen nagy a hasad!"...

Szép hétvégét,

ÍRJATOK!!!!

panda
Halásztelek
 
 


Panda én pont ezért nem irogatok,...még nem növesztek pocakot sajnos:(((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Én igazoltan apázok. Jövök,ha visszament. :lol: :lol:

Megint betegek vagyunk :oops: :oops: viszont alakul a lakáseladás. Majd mesélek.(kopp-kopp) :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


nita:azért nehogy elmaradj, fog majd növekedni a pocid neked is.

panda:azt elhiszem, hogy egyre nehezebb titkolni, hiszen nekem is 13-14 hetesen már gömbölyödött a hasam. Na akkor túl vagytok a bűvös 12. héten is, örülök.

Judy:na lakáseladáshoz még több sikert, reméljük összejön, jó apázást :lol: .

beu? Hogy vagy?
panda te? tüneteid?

Ma megyek szívultrahangra és lassan olyan hasam lesz, mint a vonalzómon azért élvezem.





erika82
Erdőkertes
 
 


Erika pont ezért vagyok keveset............. :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Látom, lassan évfordulóztok! Gratulálok!!!

Erika!
Még mindig hányinger folyamatosan, már nagyon unom :roll: .
Mi volt a szív UH-n? Miért kellett menni? Vagy mostanában ez is kötelező vizsgálat?

Judy!
Jó apázást!!!!
Lakás hurrá!!!!

panda
Halásztelek
 
 


Panda igen...szombaton leszünk 8 éve együtt:)))))
a gyerekek mennek anyuékhoz apival meg megyünk egy jó kis bulira:)))
ide:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=238249786238020&set=a.142787175784282.29697.138726169523716&type=1&theater

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita:kellemes évfordulózást, nem igazán értem, hogy azért vagy keveset, mert azt szeretnéd már te is gömbölyödj. Sok kivizsgálásra jársz? De ne érezd magad kiközösítve, mert ez butaság, ha esetleg emiatt nem jössz oksa, azért mert páran babásak vagyunk te még most nem nem azt jelenti, hogy akkor nemszívesen beszélgetünk veled, ha meg sem fordult a fejedben akkor stornó az egész.

Nost a szívultrahang tökéletes lett. Semmilyen elváltozást nem tapasztalt, jók az áramlások, kamra, sövény zárt. Jobb, bal pitvar rendben szóval örülhetek. Nem rutinvizsgálat. Azoknak nézik akiknél fennállhat valamilyen kromoszóma betegség ha jól tudom, na engem csak azért küldtek el, mert a férjemnek van genetikai betegsége, bár nem szűrhető, de a genetikus azt mondta és nagyon rendes volt, hogy ő mindenre elküldd amire a mai technika képes azért nézzük meg.

Azt olvastam, hogy a legtöbb kromoszóma rendellenességnél fennáll a szívprobléma, amit ugye már jelez az AFP (elvileg) és az UH, és ha az beigazolódik akkor még tovább kutakodnak és sajnos van akinek így derül ki, hogy nagyon súlyos beteg a baba.





erika82
Erdőkertes
 
 


Erika köszönöm.....
nem járok kivizsgálásokra....nálam max closty kell.hála más bajom nincs.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, akkor élvezzétek ki a bulit :lol:

Én összeszedtem egy jó kis gyomorrontást apukám bulija után, de már minden oké, és én is tudok már enni, így a lement 2 kg-ból már 1 kg vissza is jött.

Panda hányingerre a múlt héten olvastam a borsmenta teát, de nekem a kamilla is segített most így a gyomorrontáskor.

Hétfőn megyünk uh-ra, már alig várom. :D

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu köszi:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


beu:12 heti UH?





erika82
Erdőkertes
 
 


Még nem, azt nem csinálhatja már a dokim, csak genetikus, így azt most beszéljük majd meg és utána tudok bejelentkezni csak.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziaztok!!

Jelentem élek! És nagyon köszi a hiányolást! Jól esett nagyon!
Nos a magán életem most kezd talán helyre állni! Elég sokat veszekszünk apával! Már a válás is szóba került! Szóval lelkileg picit a padlon vagyok! Szövettani eredményemet még nem tudom, bár ma telt le a 6 hét, de nincs a dokinénim csak majd december 21.-én megyek hozzá! De addig nem tudom, hogy bírom ki sex nélkül! Az azért már tényleg nagyon sok és hosszú idő! Lehet már ez is a baj a kapcsolatunkal apával meg hát 7 napból 7et dolgozik és marha fáradt!

Kivel mi van?? Kérhetek egy kis beszámolot??? Kinek ki lakik a pociban?? Kisláyn? kisfiú??? Én álmomban kisfút vártam a pocimban! De hát lássuk be ez együttlét nélkül elég érdekesen hangzik!
Nita! Te hogy vagy?? Nálatok helyzet??? Mikor tesztelsz??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci remélem teljesen rendbejön a magánéleted apával:)
nekem se piri se két csík már megint,,,,,....most kezd elegem lenni............

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Erre mit mond a doki?? Ez meddig normális??? vagy ez még csak a második?? Vagy a nyári óta nem volt még ilyen?? Hormonok rendben??? Nem lehet, hogy ott a gubanc???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


szia nóci már épp megint kérdezni akartam a lányokat hátha tudnak rólad valamit. Nem csodálkozom, ha 7 napból 7-et dolgozik akkor nem lehet rózsás a kedve és a sex megvonás sem biztos hogy jót tesz a kapcsolatnak, még ha tudjuk, hogy másképp is lehet akkor is rossz a hagyományos együttlét megvonása, persze ez nem a te hibád, de hát a férfi az férfi.
Azért sikerült helyreállnotok?

Jaj nita akkor azért írsz mostanában olyan szomorúan, mert most sincs két csík, sajnálom nem is igazán tudom mit írhatnék, hiszen a két csík vidítana fel a legjobban, de azt nem tudok neked adni.

Szerintem nem tudják még a lányok, hogy milyen nemű, beu biztos nem, mert ő majd csak most megy a 12 hetire, panda régebben írt igazából nem is tudom ő hol tart hetekben talál 15-16 ha jól sejtem, de gondolom még picike, hogy megmondják nem. Mondjuk 16 hetesen voltam 4D és ott mondták, hogy kukija van a picurnak, úgyhogy beigazolódott az amit rajtam kívül mindenki tudott, de honnan???





erika82
Erdőkertes
 
 


Nóci!
De jó, hogy előbukkantál!!! Sajnálom a magánéleti konfliktust :cry: !!! Azért a válás túlzás lenne, nem????
Az egészséged rendben van?

Nita!
:cry: , se 2 csík, se semmi... Akkor closty, és minden rendben lesz!!! Kell nekem egy babakocsi-tologató partner :wink: !

Baba
Ma töltöm a 14. hetet, még nem tudjuk, fiú-e vagy lány. Bár, a férjem szerint tuti biztos fiú :lol: . A 12. heti UH-n szóba sem került, egyáltalán nem érdekelt, csak az, hogy minden rendben van-e a babával. Most egyelőre várni kell, dec. 15-én lesz az integrált következő vérvétele (gondolom, az AFP-vel együtt). Utána 2 héttel Uh, vagyis az majdnem 1 hónap.... Holnap megyek védőnőhöz, kedden meg dokihoz. Remélem, mindent rendben fog találni mindenki...

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!!
Nóci ez a második alkalom......
már írtam a szülésznőmenek és majd mondja merre lépjek.de a doki azt biztos.....

Erika ha nincs is két csík akkor a piri...valamelyik legyen ez a fontos.....

Panda igyekszem ám:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Lányok! Igen tuti a sex elvonás is egy igencsak nagyban szerepet játszó dolog meg hát a sok munka is apának az sem egyszerű, de miért mindig Én toleráljak mindent???? Én nem tudok és már nem is akarok!!!! Egyébként tegnap este azt mondta apa, hogy vissza költözik a szobába! Mert már egy ideje nem alszik bent! Tegnap este beszéltem a szülésznő barinömmel és azt mondta, hogy mivel nincs kontroll a műtét utána csak sokára lesz, de ha nincs panasz akkor ovatosan a jövö héten egymáséi lehetünk apával! Hát már nagyon várom!

Era! Én is anno kisfiút josóltam neked!! Emlékszel??? Nem tudom honnan ez most vagy tipp vagy megérzés!!!

Panda! Örülök, hogy minden rendben a baboval!! Lehet apának lesz igaza lehet kis kukis lesz nálad is! De nekem a lány felé jobban érzek!!!

Nita! majd mi együtt babásodunk! De kérlek írj, hogy mi volt mit mondott a szülésznő barinőd és, hogy mikor mész dokihoz!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Lányok, Nóci visszatért!!! és a topik is újáéledt :) Örülök, hogy jól vagy! Apával meg lassan de biztosan minden vissszaáll a helyére. Tolerálás, hát mert mi nők mégis csak többet bírunk k mint a felsőbb rangú férfiak :roll:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Nóci!
A barátnőm is lányt álmodott nekem :lol: . Még akkor mondta, hogy azt álmodta, hogy terhes vagyok, és lányom lesz, mikor még meg se csináltam a tesztet, csak vártam, hogy megjöjjön. Mikor rákérdezett, hogy mi van, és elmeséltem, csak azt mondta, hogy ő tudta :lol: . Most azért kíváncsi vagyok, neki lesz-e igaza, vagy a férjemnek...
Hurrá egy ágyban alvás :!: :!: :!:

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!


itt csodaszép idő van!!! Remélem felétek is!!!

Beu! hajrá topi ujjá éledése!!!! Hmm pasik! De monmdjuk tegnap este már együtt készítettük a vacsit! Már ez is haladás! De azért, hogy ne legyen fenékig az élet tegnap is jól össze kaptunk!

Panda! Hajrá egyágyban alvás! jah ez müködött is egy teljes éjszakára!! Csak szombaton aludt velünk! tegnap már újra ki költözött a nappaliba! Mondván manci végig üvöltötte a szombat éjjelt és nem bírt aludni és ezért, hogy ki aludja magát mára így kint aludt! Jó van benne igaszság, hogyne menjen dolgozni hulla fáradtan, de azért könyörgöm! Én is itt vagyok! Rám nem gondol?? Aztán tegnap megbeszéltük, hogy tegnap majd sexelünk egyet csak még úgy lájtosan, de erre már 8-kor úgy aludt mint egy csecsemő!! Én meg nem könyörgök!!!
Nah én is kivi leszek kinek lesz igaza! 2:1 ellen!!!! És Te mit szeretnél és mit érzel??? Én is úgy vagyok vele, hogy midegy csak egészséges legyen, de azért egy kis kuksira jobban vágyom!!!

Többiek??? Nita? Era??

Era! Te dolgozol még??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na Erika, ma én is egésznap éhezem, asszem most jön a "falós" időszak :idea:
Hétvégén kénytelen voltam elővenni a kismama nacikat mert a régi gatyám beadta az unalmast, hát sokkal kényelmesebbek. És meglepő módon már most jók, Pankával ilyen idősen még leesett rólam. De ez most megnyugtat inkább.

Nóci, kitartást, lesz ez jobb is, remélem!!!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu! Már most kismam nacizol?? jessszus mi lesz a végére?? lehet nem is egy béjbi van odabent????

Kismamik! pociképet nem kaphatunk??????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci biztos az egy babó! De a gatyáim így is kisebbek, mert lusta voltam Panka után lecserélni őket. Amúgy a kismamisok is ua az a méret csak bandázsos a tetejük és nincs rajtuk gomb vagy zipzár és ez a lényeg nekem.

Amúgy minden oké, pont akkora amekkorának lennie kell, 4,27cm és mozgott össze-visssza.
A labor leleteimmel azonban nem vagyok annyira elégedett, kiváncsi mi lesz legközelebb.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu! na mi nem stimmel a laborral???? Ne ilyesztegess!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Beu!
Én is pont ma vettem fel először kismama gatyát :lol: . A sima farmer még rám jön, de már elég kényelmetlen. Csak az a baj, hogy ez a mostani naci elég nagy, lóg össze-vissza, mert nem állíthatós. Bandázsos derekú, de egy számmal nagyobb mint én :lol: . A többi meg régről van, na azok kicsik, mert 10 kilóval kevesebb voltam, és nem jönnek rá a fenekemre :cry: . A hasamon jó volna, ha odáig el tudnám ráncigálni :oops: .

Nóci!
Nekem még nincsenek pocakos képeim :oops: ... Ha lesz, teszek :wink: !

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!

Hát pocakos képpel szolgálhatok az biztos akkora hasam van, mintha mennék szülni, jesszusom lányok nem viccelek görögdinnyém van és nem kis fajta ám, pedig előtte nem volt hasam, szóval Máté jó nagyra csinálja a helyét odabent. Ígérem rakok fel képet, de szét vagyok csúszva.
Azt hiszem lassan segítségre lesz szükségem, mert kikészülnek az idegeim. Nem szoktam mostanában panaszkodni, de állandóan ég a gyomrom, ha lehajolok, ha lefekeszem, ha felállok, ha eszem, ha nem szóval tökmindegy ég és kész. A másik nem alszok, ki vagyok merülve, estére alig bírok lábra állni és fáj a hátam, de iszonyatosan, ezen kívül a hasam is estére fájdogál, reggelre semmi tehát kipihenem magam, mégha nem is alszom el, nem vicc éjjel 1-2-tól 5:20-ig fent vagyok majd kelek és jövök dolgozni, azt nem tudom meddig bírom, mert már most is túl sok.
Valamelyik reggel eltört a mécses és sírva fakadtam a kimerültségtől, na erre a lányom hajnalban jött vigasztalni, olyan édes volt, de nem akarom ezt a terhet rájuk is átragasztani, hisz ők nem tehetnek róla, de ingerült vagyok.

Na ezt jól rátok zúdítottam, szóval aki tudja mi történik velem és tud valami segítséget annak megköszönném.

Hányingerem van reggelente, tehát mintha visszatérne az első trimeszteri érzés, na ez aztán felteszi az I-re a pontot.

Bocsánat lányok nem akarok senkit megijeszteni ezekkel a dolgokkal, ti biztos jobban viselitek majd, én nem gondoltam, hogy ez ennyire nehéz lesz és még csak a 6. hónapba léptem, van négy hónapom mi lesz még? :cry:





erika82
Erdőkertes
 
 


Erika- gyomorégésre én anno Renniet kaptam, akko bejött, hányingerre én most kamilla teát ittam de olvastam, hogy a borsmenta tea is jó. Ami az ingerültséget és pocakot illeti magne b6- nem tudom mi lett volna most velem nélküle ennyi idegesség közepedte.
Dolgozni meg csak tényleg addig ameddig bírod idegesség nélkül, tudom a pénz most létfontosságú, de nem ér annyit az egész.

Nóci, este elővettem a régi terhességi leletemet és azon dettó ennyi csillag volt, így megnyugodtam, a vicces, hogy az előző vetélés utáni laborom tökéletes volt?! A csillagok amúgy a hematológiai részben vannak

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Az az igazság beu, hogy nem a munkám miatt vagyok ideges. Ha nincs kedvem nem csinálok semmit bent a cégnél, még segítenek is, a nem alvással van a gond és emiatt vagyok kimerült, tudom, tudom túl kell élni. Rennit szedtem én is elfogyott, most vettem graviscont, mert a Renni nem volt jó hosszútávra max 1 órára mulasztotta el a gyomorégést viszont nagyon gyorsan hatott.

Magnéziumot én is szedegetek, de nem igazán látok különbséget, lehet sűrűbben kéne, kipróbálom.

Látom mész december elején genetikai UH-ra, na majd szurkolok.
Örülök, hogy az első trimeszteri bajok kivételével jól vagy.

Nóci:már nem emlékszem, hogy jósoltad a fiúcskát, kicsit szita az agyam, de akkor valóban jó a megérzésed, mert bizony odabent nálam bizti fiúcska lakik.
Na panda kíváncsi leszek neked bejön-e nóci megérzése vagy a férjedé.

Azt elhiszem lányok, hogy már nem kényelmes a gatyótok vagy egy hónapja kismama nadrágot hordok, de majd látni fogjátok (ha végre raknék fel képet :? ), hogy lassan belépve a 6. hónapba akkora a hasam, mint egy hordó, te hát igen hamar nőtt.





erika82
Erdőkertes
 
 


Erika!
Megértelek a nem alvás miatt... Én tegnap voltam így, hogy olyan hülyeséget álmodtam, hogy 1/2 3-kor felkeltem, és nem aludtam vissza. De előző nap meg olyan jól voltam, hogy este 1/2 11-ig vasaltam, mosogattam stb., úgyhogy alig aludtam. Szerencsére ez nálam nem általános jelenség, nagyon jó az alvókám. Hála Istennek, az éjjeli pisilések is elkerülnek, de ez eddig mindkétszer így volt.

Has
Nekem a napokban kezdett nőni, elég hirtelen, a semmiből.

Ma voltam dokinál, de semmi nem volt. Megmérték a vérnyomásomat (90/70), közölte az asszisztens, hogy "jó kis alacsony vérnyomás ez", nem tudom, hogy a "jó"-t komolyan gondolta vagy sem... A doki nem vizsgált, semmi, csak kérdezte, hogy mi van. Mondtam, semmi, jól vagyok. Elmeséltem az integrált teszt dolgait, adott csütörtökre beutalót vérvételre, meg jan. 4-re kért időpontot uh-ra Klinikára. Megkaptam a 91. napról az igazolást, mehetek a munkaügyre intézkedni, de nem baj :lol: . Csak azt sajnálom, hogy ketten sem keresünk annyit, hogy a 3 gyerekre járó adókedvezményt teljesen igénybe tudjuk venni :? .

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!
Nóci amint van valami hír felőlem megigérem hogy megírom.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


panda:na ez az jól kitalálták, mondjuk legalább az is valami.


Megvettem a pólyát (lányom szerette volna, neki anno nem volt) és a kiságyat, matracot, baldechint Máténak.
Januárban jön a babakocsi, pelenkázó szekrény, majd a légzésfigyelő,mellszívó csak hogy a nagyobbakat említsem na és a fürdető. Az apróságot pedig minden hónapban veszegetjük neki.

Most már aztán tényleg ráhangolódtunk a babócára.

Rebivel bár terhes voltam a karácsony alatt, de akkor még nem tudtam róla csak január elején derült ki, így most jó érzés lesz úgy karácsonyozni, hogy már négyen vagyunk.
Furcsa, hogy beléptem a 6. hónapba, szinte hihetetlen.

Nita remélem most hogy közelebb kerültetek a megoldáshoz és nem várat sokat magára a baby:)





erika82
Erdőkertes
 
 


Sziasztok,

Erika,
Jó vásárlást nektek. Ez olyan izgis időszak amikor az ember lánya elkezdi beszerezni a babadolgokat. :lol: :lol: Én nagyon imádtam. :lol: Pocakfotót tényleg dobhatnál fel. :lol: :lol:
Panda,
Húúú...tényleg jó alacsony a vérnyomásod. :oops: :oops: Amúgy nem vagy rosszul ezzel??Nem szédülsz??? :oops:
Nekünk is ez a legnagyobb bajunk, hogy nem tudjuk kihasználni a családi adókedvezményt. Bár azt rebesgetik, hogy jövőre el is veszik. :oops: :oops:
Beu,
Óóóó...ne aggódj a laborod miatt. Pocakosan bőven beleférnek a csillagok. Majd szülés után helyrerázkódsz újra. :lol: :lol: Viszont örülök, hogy minden a legnagyobb rendben van. :lol:
Nóci,
Remélem minden rendeződött nálatok. :oops: :oops: Nálunk meg sokszor gond, hogy hol és mikor szexeljünk. Még nincs kész a fiúk szobája, így a kicsik velünk alszanak és hát legtöbbször mi előbb elalszunk, mint ők. :lol: :lol:Már alig várom, hogy mindenki a saját szobájában aludjon. :lol: :lol:

Rólunk:
Tegnap este voltam dokinál rákszűrés ismétlésen, mert az előző P3 lett. 3 hét múlva lesz eredmény. Beszéltem vele a babáról is és mondtam neki, hogy a hőgörbéim alapján nem minden van rendben szerintem. Azt ajánlotta, hogy a következő ciklusban (révén lassan 38 leszek) nézzük meg a hormonjaimat és majd akkor kiderül, hogy mi a helyzet. Januárban meg végigköveti a ciklusomat uh-on és majd meglátjuk, hogy van-e megfelelő peteérésem (amúgy szerintem nincs)Ha nincs akkor lehet stimulálni closty-val ahogy Izánál is tettük. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Rendben van :shock: egnap apa megfőzte a mai kaját - csirke pöri, mert nem volt kanalam hozzá, viszont vettem konzerv gyümit, hogy ma gyümölcsszószt csinálok magamnak, így egész de a konyhában dekkoltam, plusz még rizst főztem a pörkölthöz, erre ebédnél hát nem a örköltet akartam enni :lol:
na jó utána azért még lecsúszott a szósz is....

Erika hol az a kép??

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Jó,jó lányok most már tényleg megkérem apát csináljon valamit a fényképezőgépével és felteszem a képet.

Egyébként múlthét óta megint nőtt. Most már lassan pingvineskedem is :lol: .

Nekünk szerencsére a házasélettel nem volt soha gondunk. Külön szobában vagyunk.





erika82
Erdőkertes
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: