Új privát üzeneted érkezett!

Nita, köszi. Sok már nincs, de már nagyon unom!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Drága Beze! Miért lenne ez rinyálás? Hiszen azért vagyunk, hogy ezt is megosszuk egymással. Ami a kg-at illeti, én mintha olvastam volna valahol, hogy császár után nehezebben mennek le. Viszont a vérzés, az elég durva! Neked mikor és kihez kell visszamenned 6 hetes kontrollra?

Ami a névnapozást illeti, így megértem. Hisz a szülinapja is december, meg aztán Karácsony, és így érthető az augusztus.

Kati! Milyen igazad van a kínais bugyival. Én is meg fogom nézni. Úgyis megyek még a héten oda, ami be fog zárni, és ott most amúgy is mindig akciós.

pedi
Kalocsa
 
 


Kati: ne harugudj,elfelejtettem válaszolni :oops: hát igen,öregszem és már szita az agyam :lol:
Dehogynem,persze hogy találkozhatunk :D én 2hét múlva megyek vérvételre,akkor összefuthatnánk :D

Köszi jólvagyunk,Lili hiperaktív erre a melegre,tesója szintúgy :lol: :lol: :lol: :lol:

Ti jól?Bogi nem aktívabb?

Azon gondolkoztam,itt senki nem tudja az én számom,hogy majd márciusban kinek szólhatnák??? :roll:
Itt már szinte mindenki mindenkivel számot cserélt,kivéve engem :roll:
Vendég
 

 
 

Most néztem meg Betti blogját,tett fel képeket is a piciről :D Gyönyörű,formás baba,nagyon szép!!!!!!!!!! :D :D
Vendég
 


Beze: ez nem rinyálás! Szerintem is ez még természetes hogy vérzel,majd csak elmúlik!
Vendég
 


mia! nekem megadhatod a számod és szívesen leszek hírhozó!!!
két hét múlva talizhatunk. de jó lenne! csinálnánk valahol egy kismama randit!!! :lol: :lol: :lol: nekem 3 hét múlva kell mennem oda vv-re, de szívesen megyek előtte is. a malomban megihatunk valamit.
bogi feltűnően nem lett más. de azt olvastam, hogy a nap 90-95 %-ában alszanak. hát az én lányom nem tudom mikor alszik. folyamatosan mocorog, helyezkedik, bár nem túl erősen. erősen csak amikor az apja játszik vele. :lol: :lol: :lol:

beze.: nyugodtan gyere rinyálni!!! ez ez nem az!!! nem tudom, h normális-e, de úgy olvastam, hogy 6 hétig lehet vérzés. marci nem semmi, hogy elkúszik. :shock: :shock: :shock:
örülök, hogy lexike még mindig jól viseli az öcsköst!

pedi: majd figyelj, hogy vegyél nagyobb bugyit is, amibe a tenás betét is könnyen belefér. én vettem 5 normál méretet és 5 nagyobbat, de az is strecces.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati:okés,akkor priviben elküldöm a számomat!
Kismama randi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ezen jót nevettem :lol:
Vendég
 


Mona. a kezdő löketet egy ismerősömtől kaptam aki elkalauzolt egy weboldalra na attól a csajtól kaptam meg a löketet igazán :)
http://nonoeletmod.blogspot.com/
ő kb annyi súllyal kezdett meg azonos cm-vel kezdtünk mint én most vagyok. persze ez az én elhatározásommal kezdődött. elegem volt hogy ilyen nagy darab vagyok. Viszont te most ne is gondolj a fogyira hiszen kismami vagy :) majd ha már babócád fél éves lett akkor kezd el mert a szoptatás alatt nem nagyon szabad bár a nono is úgy kezdte.elolvastam több napig tartott az egész blogját:) Meg láttam egy barátnőm képét is ő is kb 30 kg-t fogyott.gondoltam ha ők meg tudják csinálni én is meg fogom. és nem éhezve :) mindent eszem de mértékkel.

ja megmértem magam -1 kg egy hét alatt :)

Csucsu írtam már :) egy latin amerika táncokat tartalmazó fitnesz program :) jó zene,tánc,és nem végűl fogysz jó kedvvel :)
http://www.zumbahungary.com/DesktopDefa ... nuid=13439


Mia: ovi megy :) Gergő nem beteg :) Fogyi jól halad olvasd fentebb _:) kb 30 kg-t olyan 70-75-re szeretnék de majd még meglátjuk első cél a nyár elejére minimum 10 kg. lassan szeretném életmódváltással mert másképpen nem megy :)

Bettyék már otthon vannak :) blogján olvastam én is :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: Bocsi most néztem nekem egy oldal a múltkor kimaradt így nem olvastam te mit írtál.
Kitartást továbbra is bár most úgy érzem megvan Neked. :)

Pedi: Igen sajna még ott dolgozok. Illetve remélem nem sokáig már:)
Jó sokat utazok és fáradt is vagyok.
Bocsi nem olvastam a múltkorit azért nem reagáltam neked sem de most vissza néztem mit hagytam ki.
Pedig nem direkt volt...
csucsu2005
Halásztelek
 
 


csucsu: te most babás vagy? bocsi, h megkérdezem, de nem tudok követni mindenkit. én kevertelek selyemmel szerintem, mert kb. egy nap különbséggel jöttetek ide. bocsánat!!! :oops:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Csucsu! Semmi gond, ezért is kérdeztem meg még egyszer. Akkor nem csoda, hogy fáradt vagy, egy egyszerű munkanaptól is kifárad az ember, hátha még utazni is kell...

Nika! Nagyon ügyi vagy! Csak így tovább! Te leszel a következő kismamink, valahogy érzem! :wink:

Bogárkám! Remélem, a mai napod jobban telt, mint a tegnapi. Én azért várlak holnap!

Csillag! Ti ma mivel töltöttétek a napot?

Kati! Az én pockom is nagyon sokat mozog! Sokkal többet, mint eleinte. Pont valamelyik nap írtam, hogy én is olvastam, hogy most már elvileg a nap 90-95%-át átalussza. Erre most még éjszaka is éreztem, és ma is nagyon sokat mozgott. Egyre nagyobbakat üt, hihetetlen miket művel.

Elköszönök mára! Reggel megyek vásárolni, de előtte lehet, hogy benézek! :wink:

Jó éjt Mindenkinek!

pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Beze, akkor ezek szerint Marci hason szeret aludni? Így már értem, hogy hogy tud elmászni az ágyban. Bence is ilyen volt. Állandóan felfelé kúszott az ágyában azért, hogy a kis buksija hozzáérjen a fejvédőhöz. Volt amikor egészen a sarokba fúrta bele a kis fejét. :D
Gergő utál hason lenni, így neki marad a háton alvás és a pörgés. :D
A vérzésem nekem is elég sokáig tartott, 5-6. héten szűnt meg valamikor. Nem volt sok, elég volt egy tisztasági betét is az utolsó 2 hétben, de én is nagyon untam... Ja, és nekem is akkor volt több amikor többet mentem vagy takarítottam.

Pedi, hogy Te megint micsoda finomságokat sütöttél! Nem is tudom hogy lehetsz ilyen vékony, hisz állandóan a konyhában tüsténkedsz.
Amit az éjszakai agyalásról írtál, nagyon ismerős. Én is ilyen vagyok (voltam).
Most januárban szinte minden este itthon van a férjem és segít megfürdetni és lefektetni Bencét. Emiatt nem vagyok annyira fáradt és bizony nehezebben alszom vissza a szoptatások után. Jár az agyam mindenfélén...
(azért azt megsúgom, hogy ha megszületik a babácskátok, akkor biztos, hogy meg fogsz tanulni újra egy perc alatt visszaaludni szopi után... legalább is az első időkben. Ki fogsz használni minden pillanatot. :wink: )
Bugyi: én is francia típusú bugyikat hordtam a pocakosság alatt és a kórházba is olyanokat vittem. Nem volt kényelmetlen és a betétet is bele tudtam tenni. (Ezzel azt akarom mondani, hogy nem vettem olyan magasabb derekú bugyit amiről kérdeztél. )

Mia, köszi a kérdést, tejcsi van. :D Ha többet tevékenykedek itthon akkor kevesebb egy kicsit, de éjszaka, amikor pihizek, általában újra jól megtelnek a cickók.
A fiúk jól vannak, bár Bencére hullámokban tör rá a hiszti... Azt hiszem ez még egy jó darabig el fog tartani...
Gergő egyre aktívabb, rengeteget gügyög és "beszélget" velem, sőt, egyszerűen imádja, ha énekelek neki. A Boci,boci tarkától extázisba jön. és velem együtt "énekli". :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mona, nem semmi pénzecskéje van az öreglánynak... nagyon durva, hogy ennyiből nem bír félretenni semmit és még Titeket nyúl le a hó végén. :shock:

Kati, bocsi, hogy ezt írom, de nagyon félreértettél bennünket Bogival tegnap. Szó nem volt Rólad és arról, hogy Te kényelmes lennél és mástól várnád a segítséget.
Bemásolom, hogy mire reagálta Bogi azt, amit írt nekem.
Való igaz, hogy több dolgot értünk el a férjemmel, mint a testvéreim, de mi nem vártuk tátott szájjal a sült galambot, hanem keményen megdolgoztunk (dolgozunk) azért amink van.
Az én tesóim tényleg nem azok a küzdő típusú emberek. Mástól várják a segítséget, ha bajban vannak (anyagi értelemben). A húgom kisebbik lánya már ősz óta óvodás, neki lejárt a GYES is, de esze ágában sincs állást keresni, mert azt mondja, hogy tavaszig még kitart az a pénz, amit az előző munkahelyétől kapott a ki nem vett szabadságok és a felmondási idő után... Közben meg sír-rí, hogy erre sincs pénzük meg arra sincs pénzük... Na ez az, amire én soha nem lennék képes!

Nika, iszonyú ügyes vagy a fogyással és annyira okosan csinálod!!!!!!!!! Felnézek Rád csaje! :P

Mona, tényleg nagyon szívesen tartok Neked bármilyen ruhácskát vagy dolgot bármeddig.
Én csak álmodozom arról, hogy lesz harmadik gyermekünk is, de sajnos nagyon kicsi esélyt látok ennek az álomnak a beteljesülésére. Most nem írom le, hogy miért, elég összetett a dolog. Ezért is vagyok úgy a babás dolgainkkal, hogy most megválok mindentől amit már nem használunk. (Aztán ha mégis lesz 3. baba, akkor legalább újra kiélhetem a vásárlás örömeit. :wink: )

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csucsu a héten mész dokihoz ugye?:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csillag: azért elég som mindent írtatok általánosságokban fogalmazva. de tényleg mindegy, mert már nekem van lelkiismeret furdalásom, hogy bogárkának rossz estéje volt miattam.

gergőci nagyon édi lehet, ahogy beindul az énekekre! zabálni való lehet.
szuper, hogy apa otthon lesz mostanság esténként.
ma gondoltam rátok, amikor kinyitogattam minden ablakot, mert hét ágra sütött a nap. remélem nektek is jutott a napsugarakból ma!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Pedi, ma nem csináltunk semmi különöset. Kicsit rosszul indult a napunk, mert fél 7-kor, amikor Gergő felébredt szopizni, ki kellett cserélnem a ruháját, mert kifolyt a pelusból a pisi. Mivel öltözni nem szeret, ezért "panaszkodott" egy kicsit, amire Bence felébredt. Gergőt még vissza tudtam tenni aludni (fél 9-ig nyomta), de Bencus már nem aludt tovább. Aztán amikor lejöttünk reggelizni, Bence hányt egyet... (épp az ölemben ült, szemben velem és telibe kapott...) ez volt élete első ilyen esete. Ettől aztán annyira sírt, hogy iszonyú nehezen tudtam megnyugtatni. Szerencsére nem betegség miatt volt a dolog, csak szerintem tegnap délután, amikor Apával kint voltak a kertben és leszedték a karácsonyi égőket a fenyőfáról meg a kerítésről, túl sok orrváladékot nyelt le (mert kifújni nem hajlandó az orrát :evil: ) és az jött vissza miután megitta a reggeli tejét.
Délelőtt aztán kihasználtam, hogy Apa tud Gergőzni, én meg takarítottam, délután pedig elmentünk a Decathlonba (ez egy sportbolt, ahol ki lehet próbálni a sporteszközöket meg vannak jó rucik) és Bencus biciklizett mellettünk amíg mi nézegettük ezt-azt. Kaptam egy csudajó cipőt, ami barnás, sportos is meg nem is, olyan, hogy farmerral iszonyat jól néz ki.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


pedi: jó éjt! ja, én sem a hastakarós bugyira gondoltam, hanem a csípő fazonúra.
jó vásárlást holnapra.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Virág be tudod linkelni a cipőt vagy képet mutatni róla??????nekem is kellene valami ami jó árban van............

csajok ki kér pizzát?????????
mindjárt meghozza a futár 3 dobozzal lesz!!!!!!!!! :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kati, nem akar itt senki senkit megbántani és ne legyen lelkiismeret furdalásod! Itt csak írogatunk egymásnak és nem mindig van mód arra, hogy bőven kifejtsük mindenről az álláspontunkat. Ha ez a beszélgetés élőszóban zajlott volna, biztos, hogy nem lettek volna félreértések.
Remélem nem bántódtál meg és TÉNYLEG nem vetted magadra azokat, amiket írtunk, mert NEM RÓLATOK írtuk, hanem az én testvéreimről.

Gergő tényleg csuda helyes és most már annyira sokat mosolyog rám, hogy megzabálom! De közben meg olyan furfangos, hogy ha odahívom a férjemet magam mellé mondjuk, hogy vegye fel videóra, hogy hogy mosolyog vagy "énekel" velem, akkor azonnal abbahagyja. :P Ne de sebaj, pár nap és szerintem lesz egy jó felvételünk (addig meg gyakorlunk bőszen. :D )

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


nita: éééééééééééééééén!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

képzeljétek, ma a hatodik adag ruhát teregettem ki. egész hétvégére gondolok. az eddigiek ki is vannak vasalva és már nagyjából a szekrényben vannak.

szerintetek a babakocsi huzatát kimossam?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nita, majd holnap lefotózom a cipőt. Amúgy 10.000 pénzért adták... (utólagos szülinapi ajándékként kaptam. Akkor ugyanis nem kértem semmit. Akkor volt Gergő sérv mizériája, meg én is akkor betegedtem le, meg a karácsonyi készülődés... nem volt időm bármit is keresgélni magamnak.)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: az én csajom dettó!!! apnak panaszkodok, hogy fáj, amikor rúg, meg nem tudok nyugodtan feküdni, meg stb. aztán apa figyeli, vagy ráteszi a kezét, persze, hogy tündérré változik! :twisted: :twisted: :twisted:
és mi lesz majd kint????

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nita, KÉÉÉÉREK PIZZZZZÁÁÁÁÁÁÁÁT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kati, ha könnyen lejön a huzat, nyugodtan kimoshatod. (én most nem voltam ennyire pucerájos kedvemben. Csak szivaccsal jól átdörgöltem a babakocsit még nyár végén és hagytam a levegőn megszáradni...)

Én is léptem, holnap megyünk a kórházba Gergővel hallásvizsgálatra. Majd csak estefelé jövök.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


jó éjt!
ügyes legyen gergőci holnap!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


jaj csajok köszike jól esik a biztatásotok. még van akarat :)

Nita: ide is jöhetne:):) ma valahogy éhesebb vagyok mint szoktam :) de nem gond van ilyen nap is :)

nika70
Salgótarján
 
 


csajok a pizzák úton vannak!!!!!!!!!!!!
én már degeszre ettem magam......igaz nem szabadott volna már ennem......... :oops: :oops:
kb 1 hete 7 után nem eszem........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szép jó reggelt!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

na ne gondoljátok, hogy már ébren is maradok, csak apával felkeltem egy picit, de ő elment, é visszafeküdtem.
jól aludtam. kivéve, hogy tudjátok, hogy mim fáj???? a könyököm. :shock: :shock: :shock: :shock:
este jöttem ki a fürdőből és bevertem. egész éjszaka fájt. nem tudok rátámaszkodni.

na jó! jó éjszakát!/hajnalt/reggelt!!! :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Jó reggelt, jó reggelt!

Csak lestem, mikor megláttam, hogy Kati Te már írtál! :lol: Én nem szeretek így visszaalukálni, mert abból lesz a fejfájás. Na, meg nem is ment volna. Én is meghallottam, hogy Zoli megy lefelé és gyorsan utánaszaladtam, hogy segítsek elpakolni a kajáját. Aztán ettől annyira felébredtem, hogy már nem lesz alvás, de egy cseppet sem bánom, mert :arrow: VÉGRE NAGYON JÓT ALUDTAM! :lol:

Csillag! Nekem régebben is volt ilyen, hogy nem tudtam visszaaludni az agyalástól, sőt, amikor megtudtam, hogy kismami vagyok, akkor is minden hajnalban keltem és onnantól ment az agyalás, meg mondjuk akkor is nagyon izgatott voltam. Viszont az esti elalvással semmi gondom. Leteszem a fejem, olvasok az újságban pár sort :oops: , és már dobom is el. Azért jó lenne rászoktatni magam egy kis du-i alvásra, amíg a pici meg nem születik, mert így effektíve nem alszom túl sokat. Minden reggel ébredek már 7óra előtt, és azért 10-nél előbb sosem kerülök ágyba.
Ami a sütögetést illeti, én a diósból csak egyet ettem, de az biztos, hogy Isteni lett, de mire az elkészült jól laktam pogácsával, na abból megettem vagy 10-et is. Olyan picikre csináltam, mint egy 5Ft-os, és úgy egy cm-re jött fel. Annyira etette magát, Zolinak is nagyon ízlett. De amúgy tényleg nem vagyok hízékony. Én régebben is simán vacsoráztam este 9kor is akár, és 60kg-nál sosem voltam még több. A normál súlyom 58kg, de én 55kg-val érzem jól magam. Akkor viszont már rám is mindenki azt mondja, hogy sovány vagyok. Na, ha most olyan 60-62kg-val jönnék ki a kórházból, azzal nagyon meg lennék elégedve, most vagyok 66-67kg.
Ami Bencét illeti, nagyon sajnálom, hogy hányt szegény! Mi nem voltunk hányósak, de Zoli nagyon az volt állítólag, és ettől azért félek, hogy hogy fogom kezelni, ha hányós lesz, de bízom benne, hogy mire ekkora lesz, már rutinos anyuka leszek én is!
Akartam még kérdezni, hogy jól emlékszem, hogy azt írtad egyszer, hogy az újszülött Libero-s pelus már nem olyan jó mint régen? Nekem most a fehér Pampers-t ajánlották nagyon. Használtál már olyat?
Kati, Te vettél már vmilyen pelust kezdésnek?

Nita! Én szombaton annyira bepizzáztam, hogy azt hiszem most egy jó darabig nincs pizza evés. Na, nem azért, mert nem esett jól, vagy rosszul lettem volna tőle, de nem akarom túlzásba vinni a zabálást, meg azért attól light-osabb ételeket eszem csak. De Neked egészségedre! Néha kell ilyen nap is, nem muszáj minden nap szigorúan betartani a diétát! :wink:

Na, jó hosszú lettem! Megyek, mert sosem érek haza! Utána jövök, ma nem kell főznöm, anyósékkal ebédelek! :lol:

pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Pedi, hány cm vagy?
Ambulanciára kell visszamennem kontrollra.
Ha a pampers premium care-re gondolsz, Marcusnál azt használjuk ,szerintem nagyon Jó!!!!!!! Én esküszöm rá!

Köszönöm mindenkinek a megnyugtatást, aranyosak vagytok!

Csillag, igen, Lexi eleinte utálta, később megszerette, Marcus kezdettől fogva így alszik jól.
Éjszakátok milyen volt? A miénk sz@r...

Mia, kati, irigykedem a talitok miatt. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


pedi: ANNYIRA ÖRÜLÖK, HOGY JÓL ALUDTÁL!!!! nemem muszáj visszafeküdnöm, ha tudok. és jót alszok.
én is megyek ma vásárolni, mert tegnap elkezdtem bepakolni a kórházi motyómat és rájöttem, hogy nincs normális törölközőm. csak gyerek mintás meg túl szép van, amit sajnálnék. így megtámadom a kínait megint és veszek kettő egyszínűt.

beze: sajnálom a rossz éjszakát. mi történt? még nem is meséltél, hogy marcinál meddig tart egy szopi idő.
most láttam, hogy egy napon született apukámmal. 50 év különbséggel. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


pedi: én vettem egy csomag liberot és egy beze által említett pamperset.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Virág jól van már Bence?
nekem Máté volt ilyen....de csak pár alaklom volt.......picinek 1x volt egy olyan brutál rókázása......

Pedi bizony néha kell ilyen is:):)
ma meg mértem magam a gyógyszertárba és ha nem csal a mérleg akkor 2 kilóval vagyok könnyebb!!!!!!!!!!!:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.


Nita: Igen a héten megyek dokihoz pénteken ha minden jól megy.
Remélem oda érek mert a munkahelyről nehéz eljönni de nagyon akarok már menni.
A pizza biztos fogyókúrás volt azért fogytál:)
csucsu2005
Halásztelek
 
 


nita: grat a fogyáshoz :) én is szeretnék már fogyni, persze ez nem egy gyors dolog. én most úgy döntöttem számolom a kalóriákat, 1200at eszek meg egy nap, ez elvileg 0,9kg minuszt jelent hetente. ami nekem jó :) és nem gáz az 1200kal. a telefonomon van egy ilyen számolós app, és így jó mert csak beírom mit reggeliztem és kidobja mennyi kalória.

holnap megyek uhra, már várom... remélem azt mondják, hogy minden rendben lehet ugyanúgy próbálkozni tovább. utánaolvastam kicsit, és az 5.héten elvesztett magzatok után, ha rendben lezajlik, utána azonnal lehet próbálkozni és sokkal fogékonyabb a szervezet az újabb terhességre. :)

iszom a hippet, kevesebbet eszem, tornázom... nagyjából ez van most velem.
szerintem rakok is fel vonalzót, azzal sokkal motiváltabb leszek a tornára ;)

csajok, úgy várom, hogy én is pelenkákat meg kórházi csomagot készítsek össze :)
hogy álltok a babaszobákkal? tennétek fel képet?

Kép
selyem
Pécs
 
 


Na, megjöttem! Gyalog voltunk(Edittel=szomszédasszony), és iszonyúan elfáradtam. Reggel 8:15kor indultam itthonról. Ma eléggé fájnak a csípő csontjaim, most mindkét oldalon, de ki lehet bírni.

Beze! Én olyan 167cm vagyok. Mikor kérdezik, hogy hány kg vagyok, mindenki meglepődik, hogy hogy lehetek ennyi, mert nem látszik. A nagynéném, aki védőnő, még anno ált.sulis koromban mondta, hogy nekem valószínű nehéz a csontozatom. Egyébként, már 8.osztályban is ennyi voltam, csak persze azóta alakult a testem.
Igen, a Pampers Care-re gondoltam. Na, akkor Liberot nem is veszek. Most mindenki inkább ezt a Pampers-t ajánlja, szóval biztosan jó.
Mi volt éjszaka? Hogy telnek a napjaitok 3-ban?

Selyem! Én tennék már fel képet a szobáról, de még nincs miről.Most fogjuk festeni, laminálni, és vasárnap hozzuk a kiságyat. Majd olyan 2hét múlva már talán teljesen kész leszünk.

Kati! Akartam írni, hogy én is gondolkodtam ezen a babakocsihuzat kimosáson. Valahogy az jutott eszembe, hogy ha veszek egy új ruhát, azt is mindig kimosom,mielőtt használom. Aztán lehet, hogy az lesz, hogy a mózes bélését kimosom, a tetejét, meg csak nedves szivaccsal áttörlöm.

Nita! Gratula a 2kg-hoz!

Csucsu! Drukk a pénteki dokihoz! Remélem, már nem sokáig dolgozol, és akkor Te is tudsz majd jönni sűrűbben hozzánk dumálni, mint a régi szép időkben! :wink: :lol:

pedi
Kalocsa
 
 


Csucsu MILLIÓ DRUKK péntekre!!!!!!!!!!!!!!!!

Selyem én azért lehet nem próbálkoznék azonnal...biztos ami biztos alapon......
2008-ba az első vetélés után mi kivártuk a kellő időt még is elment a következő baba is......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hogy ityeg?

Én most végeztem a kocsitakarítással,tegnap pedig lemostam...most lett egy új autónk :lol: Rá sem lehet ismerni :D Jól elfáradtam,így pihenésképpen jöttem ide kicsit :D
Persze a derekam megint fáj,mostanában szinte minden nap :roll: Éjszakám nem volt valami jó,ez a gyomorégés váááááááá,lassan kikészít :roll:
Tomival nemvolt ilyen gondom :!:
Na nem sírok itten tovább :!:

Kati:te mikor kezdtél el babacuccokat vásárolni?látom pelust is vettél :D
Már én is úgy,de úgy vennék valamit :wink:

Nita:látom lecsúsztam a pizzáról :roll: Pedig én is kértem volna ám :wink:

Virág:de édes lehet Gergő baba :D Jól megdajkálnám :D

Selyem:drukk a holnapi uh-hoz :!:
Mi már majdnem 3éve volt hogy próbálkoztunk a babával,áprilisban pozi lett a tesztem,majd rá pár napra "megjött",de előtte voltam dokinál és megállapította hogy terhes vok és azt is hogy vetélésgyanus... De szépen elment,nem kellett befeküdni a korházba...
Majd május végén elkezdtünk megint próbálkozni és júliusban pozitív lett a tesztem,de hozzáteszem ittam a palástfű és cickafark teákat,amiket júniusban kezdtem el inni!
A palástfűt sokáig ittam,azthiszem 10hetes terhesen hagytam abba! Én szerintem a teák segítettek nekem!
Ti mióta próbálkoztok a babával?
Vendég
 


nita: én nem izgulok, biztosan tudom hogy a következő terhességemmel minden a legnagyobb rendben lesz, és hogy hamar össze is jön.


mia: a palástfüvet én is iszom néha ovu után... szerintem is jó cucc, nekem ez állította be annó a ciklusomat.

tulajdonképpen október óta megy élesbe a dolog, decemberben pozit teszteltem és egy hete elvetéltem.

Kép
selyem
Pécs
 
 


Selyem drukkolok azért!!!!!!!!!!!!
Mia legközelebb küldök neked is pizzát!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: szavadon foglak ám :wink:

Selyem:sajnálom,és szorítok neked!

Csucsu:én is drukkolok péntekre :wink:
Vendég
 


Szia Csajkak!

Eloszor is Katinak: Katocam Dragam, en nem altalanossagban irtam, hanem Viragra es Tesojara! ES irtam is amit lehet nem olvastal, hogy A Te es Ferjed helyzetet nem lehet egy kalap ala venni a Virageval, a kettot ossze sem lehet hasonlitani. Tamogatas es tamogatas kozott is es tamogatott es tamogatott kozott is van kulonbseg. Nem altalanossagban irtunk, hanem valo igaz arra a mondatra reagaltam amit Virag bemasolt. Ez konkret volt. Ne haragudj, nem akartam Neked rossz erzest okozni. ESSSSS de egyeznek a nezeteink. Ha olyan ember, mint Te, Pedi tamogatast kap, annak en csak orulni tudok. Az nem szimpi ha olyan ember kapja aki a sult galambot varja. Szoval en orommel olvastam, hogy van kire szamitanotok. Es amikor Pedi sorait olvastam is orultem, hogy O is kap kulso ilyen-olyan segitseget. Attol mert en nem kapok senkitol semmit sem igy, sem ugy meg nem azt az erzest valtja ki belolem, hogy aki kap, az luzer es ezert kap!! Nem!! Ha jo helyre megy a segitseg az jo erzessel tolt el engem is. Az meg, hogy en nem kapok, az meg mar az en gondom lesz es az is. De ez mas teszta!! Ettol meg belul nem vagyok keseru. Na, szoval ertesz! :wink: :D

Virag, tok jo, hogy igy megertetted amire irom a valaszom. Attol feltem nem jon at ezert is irtam remelem nem haragszol meg arra amit Tesodra irtam. huuuu, vagtad am amit irok, kiraly vagy!
Kis keresztfiam:):) jol van??:):):) Csokoltatja tiszteletbeli keresztanyukaja! Es a BencUrkat is! Nagy srac mar!:)

Csajok nem tudok visszaemlekezni miket irtatok!! Arra emlekszem, hogy Beze nincs jol!
BEZE: :cry: :cry: :cry: :cry: Remelem minden rendben lesz!

Csajok nem fog az agyam. Nem tudok irni. Hihetetlen mennyire tompa es faradt vagyok. Tegnap mivel nem volt nagy forgalom ki kellett takaritanom az egesz konyhat. grrrrr!! Mi vagyok en, bejarono???? A osszes polcot, hutot, sutot, poharakat, aahhh, mindent at kellett takaritanom. Qrva mod leszivott+persze azert voltak is vasarlok nem ures jarat volt csak fele annyian voltak, mint szoktak.

Mona!! Eszembe jutott, koszi a konvet!!! Remelem jol vagy!

Lyanyok angyalok, mentem nem birok gondolkodni egyszeruen nem megy. Majd valamikor jovok!
Vendég
 


selyem : milyen telód van? androidos? mi a progi neve? MERT AKKOR APA IS letölti nekem

nika70
Salgótarján
 
 


mia: én ilyen korben már majdnem mindent megvettem. ma megvettem az ágynaműt. nem a legjobb, de egynek jó lesz, de már szorít az idő és még semmilyen nincs. vagyis már van.

selyem: nálam bogi pont egy ilyen hónapban jött. előtte elment a mákocskánk, de utána nem jött meg többször. de ezt már leírtam egyszer.

pedi: jó nagyot sétáltatok! vettél is valamit? fájást sajnálom. én ma is tök jól érzem magam!

bogi: azt hiszem én kérek elnézést, ha félreértettelek és megbántottalak!!!
annyira sajnálom, hogy nincs jó kedved! mai program?

nika: gratulálok a kilóhoz!

nita: máté ment oviba? ti most, hogy is álltok a hármaskával?

csillag: gergőci hallása? biztos valahol ebédeltek valami jót!

mona: dolgozol?

dike: milyen lett a cukor? babakocsi?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nika: androidos, x10 mini.

és a progik amiket letöltöttem: MYfitnessPA, cardiotraner, diet2go

Kép
selyem
Pécs
 
 


kati: remélem nekem sem fog :) de mondom most az sem baj, ha első hónapban nem jön össze. mert nagy fogyi és tornák közepette vagyok. ami azért is jó, mert ha most hozzászokik a testem, akkor terhesség alatt is igényelni fogom :)

Kép
selyem
Pécs
 
 


selyyem: én is a 18. hétig jártam edzőterembe, de ott le kellett állnom, mert a lepényem nem tapadt jó helyen.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Selyem, ezt meg Neked, csak a multkor elfelejtettem, hatha erdekel.
Csajok, azert nem irok masnak mert nem olvasok csak ez most eszembe jutott Selyemnek. Es persze masnak is ha felekelti erdeklodeseteket.
www.tulasi.hu
Vendég
 


Kati:okés,értem :!: Az ágynemű milyen?hol vetted?baldahinos?Milyen színű? Én a neten nézelődtem ágynemű után,vannak nagyon jók,szépek :!:

Bogi: hú szegény,elhiszem hogy elfáradtál :!: Mikor mész legközelebb dolgozni?

Én már olyan éhes vagyok,de még fél órát várnom kell,hogy elkészüljön a töltött paprika :wink:
Vendég
 


mia: itt vettem helyben. olyan nagyon halvány rózsaszín és drapp. elefántos. szeretnék még majd valami brendonos stílusut is, de itt nem volt. te kecskeméten hol szerzed be a dolgokat? elég gyatra bababoltilag, vagy csak én nem ismerem a helyeket.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati:brendonos az tetszik nekem is :!: Hú jó kérdés,még nemtudom!De lehet elnézünk majd a Kincsem bababoltba,az ott van a szalagházaknál,anno Tominál is ott vettünk meg sok mindent,és mellesleg nem az a méregdrága hely! Bár azóta biztos változtak az árak!
Szeretnék majd pestre elnézni a baby outletbe és a brendonba is :!:
Szerencsére nekünk nem kell babakocsi,hordozó,fürdetőkád,kiságy...ezek mind megmaradtak Tomiról és én nem akarok költeni,felesleges ha van!
Vendég
 


mia: én nagyot csalódtam az outletbe!!!! nem éri meg azért felmenni.
a szalagházaknál már nincs meg a bolt.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: