Új privát üzeneted érkezett!

Csibuc: jó mozizást Nektek!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi, de régen szánkóztam! Tök jó! Élveztétek? Nálunk azért nincs ennyi hó...
Húúú, Te az a hancúros kép... Kigúvadt a szemem... :D :D :D
Csibuc, majd számolj be, mi is készülünk Avatart nézni...
Lujzi, lassan túl leszel a melón.
Milyen, mesélj már kicsit, mi történik veletek? Gyerek rugdal ezerrel?
Betty, Merre vagy??????
Bri, sokat vagy eszembe.
Anyci? Panny?

chrissy81
 
 


Puszi

Mi is voltunk ma szánkózni-na jó én csak sétáltam!A fiúk meg hógolyóztak ezerrel,nagyon jó volt.A gyermek ma kb 5 órát volt a levegőn,olyan színe lett a pofijának!!

Chrissy

Bébi állati aktív-ugye most még van elég helye :D Bár vannak napok,mikor annyira feszít,mint anno a 9.hónapban.Hiába no,ez már az öregség...szedem a magnéziumot,így jobb a helyzet,csak mikor befeszít alig tudok lépni.

Csibuc

Na kíváncsi leszek milyen a film!!

Mit főztetek ma?
Vendég
 

 
 

Puszi
csak a fejfájás volt iszonyatos, átlagosan görcsölt a hasam, mikor megjött.
De azért nagyon remélem, elment ciszta úr :twisted:


Csibuc
mindig nézegetek ilyen vicces képeket, videókat, és jókat szoktunk röhögni rajtuk férjemmel, és ami nagyon jó, azt megosztom veletek is.
Szóval a googléba szoktuk beírni, hogy fun, vagy gif, vagy akármi, és mindig kilyukadunk valahova :lol:
Jó mozit :!:


Chrissy
itten vagyok 8)

Milyen
hogy vagy mostanság :?: Magadról is kérünk jelentést áám :wink:

Bri
puszikállak :!: 8)

Lujzi
remélem nem volt ma sok hülye :twisted:

Anyci, Panny, Annmari :?: :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


HAJAJ, szinte csak hülyék voltak, vannak, halmozottan.
Avatar: egy hete láttam, cccccccccccccooooooooooooooooollllll:-)
lujzedli
 
 


Chrissy: én sem szánkóztam már gyerekkorom óta! Nagggyon állat volt! :D Ha jól áttanulmányoztad a képet, akkor jó, tessék utánozni! :lol:

Milyen: én ma nem főztem. 8) Anyósom főzött husilevest meg rántott húst krumplipürével és dinsztelt káposztával, isteni volt! :P

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Csajok.


Holnap nem dolgozok, majd mesélek. Ma megvolt életem legnagyobb kiborulása, úgyhogy hajszál választ el a teljes idegösszeomlástól.


Sajnos sok a gond, férjem problémái mellett, és betelt a pohár.
Na de mindegy.

Bri: pusszi neked, drága.
Meg mindenkinek.
Anyci eltűnt?
lujzedli
 
 


Lujzi: ne ijesztgess! :( Tudunk segíteni?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi

Ez olyan igazi "vasárnapi "kaja,szerintem nincs olyan ember,aki ne szeretné!!Nálunk a fiúk mindennap megennék!
Én a húslevessel kissé besokalltam 3 éve:mikor műtötték a beleimet,akkor szinte húslevest ettem húslevessel.Ugyebár a kórházban is ez volt az első lé,na meg könnyen emészthető...mondtam is anyunak,hogy 1 évig tuti nem akarok látni húslevest.Persze azóta újra megeszem.


Szerintetek a 10 évesem megnézheti az Avatart?Való ez ekkora gyereknek?(a harrypottereket simán megnézte,segítségképpen írom)

Lujzi

Mi fáj?? gyere mesélj....

Betty

Köszi a kérdést,jól vagyok!Élvezem az akrobatikát,ami a hasamban zajlik -már amikor élvezhetően nyomja :D
Majd jövő héten megyek a dokihoz újra,bár most olyan nagyon lényeges dolog éppen nem történik,megméri-ha tudja,mert a kisasszony nem igazán hagyja magát. 8)

Főznöm kellene...de mit??A fiúk kakaóscsigát és túrós-sajtos pogácsát kértek ismét,mert ezeket szombatra a vendégeknek már megsütöttem,konkrétan egész délelőtt a konyhában álltam,mire a 6 tepsi kész lett :? :?

Mindenkinek csók!!
Vendég
 


Milyen
az avatar kérdésre nem tudok válaszolni, mert én nem láttam....sőőt, még a HP-t sem. Nem szeretem az ilyen filmeket. Talán megnézheti a fiad, hisz ez is olyan fantasy féle nem :?: :!: :roll: Nemtom...


Lujzi
Mi van :?: Meséld el nekünk....


Chrissy
a lapot feladtad már :?: Még múlt héten mondtad, hogy akkor fogod, de hát nem ért ide.
Azért húsvétig megkapom :?: :lol: :lol:


Pussz a többieknek :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok

Betty: én sem vagyok oda a Harry Potterért, sem a Gyűrűk Uráért,egyiket sem néztem meg végig. Az, hogy az Avatart láttam, annak története van. Sosem voltam moziban, a férjem sem vitt el, így a pesti barátok elvittek minket, és közös döntés volt, hogy az avatart nézzük. Először arra gondoltam, hogy két s fél órán keresztül nem bírom ki, de aztán annyira jó lett a végére, hogy még sírtam is. Jó nagyon:-)


Elmesélném,hogy mi van, de nem biztos, hogy mindenki egyet értene velem. Sok probléma összegyúlt körém,magánéleti, vívódom magamban és ez nem jó. Röviden annyi, hogy gondok vannak anyám-köztem és férjem közti kapcsolatban. Nehéz egy anyának tudom feldolgozni, ha a lányának van már párja, de ez túlzás,amit anyukám csinál. Ráadásul beteg is, és olyan most,mint egy kisgyerek, röviden ennyi. A többit azért nem akarom leírni, mert lehet, hogy nem értenétek meg sokan.
lujzedli
 
 


Milyen: szerintem megnézheti, vannak benne kicsit durvább jelenetek, de nem vészes. Lövöldözős filmeket engedtél neki megnézni? Azért más,mint a harry potter....
lujzedli
 
 


Sziasztok!

Betty, szombaton ment el a levél. De nézzük a jó oldalát, már elment.
Tudom, hogy tiszta gáz, amit csinálok ez ügyben, de nekem ez a gyengém. Ez az ügyintézés. Egyszerűen nem megy. Nem jutok el soha sehová... Ne hari, kérlek!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops:
És ha bármikor máskor ilyen "ügyünk" lesz, akkor már tudni fogod, hogy sajna ilyen vagyok. Az az oka amúgy, hogy egész nap mások ügyes-bajos gondjait intézem és estére már a sajátomat a hátam közepére kívánom... :roll:

Milyen, örülök a kiscsaj mocorgásának, tök jó érzés lehet! Főzés: én nem főzök hétvégén max szombaton, de most az is elmaradt. Vasárnap mindig szülőknél ebédelünk, húsleves, rántott hús a menü...
Szombaton meg halászlé főzésen voltunk. Kinti főzésen. -8 C volt... Sícuccban mentem. Mondtam, égő nem égő, így legalább nem fázom...

Lujzi, nem szabad ennyire kikészítened magad! Bár néha jót tesz egy kiborulás, azért hosszú távon nem egészséges... És tudod, az anya-lány kapcsolat korlátozhatja ám a teherbeesésedet. Lelki ok. Gátol. Elmeséled miben nyilvánul meg a probléma? Anyukád beleszól az életetekbe?
A férjeddel ugye harmonikus a kapcsolatod?

Puszikám, veletek mizu? Héten lesz konzi? Sokat gondolok rád is, nagyon szurkolok értetek.

Bri, ma jössz-e vajon???

Velem minden ok, múlt heti elhavazásnak mára nyoma sincs, ismét kiegyensúlyozott vagyok és happy... A héten lazább hetem lesz, már ami a melót illeti, új ember ma kezdett :D Viszont csütörtökön lesz egy kemény írásbeli vizsgám :twisted:

chrissy81
 
 


Chrissy: hosszú lenne leírni, és ahogy említettem, nem biztos, hogy mások megértenék,bár a többség biztosan.
Anyámnak rajtam kívül 3fia van, akik le sem szarják, részben saját maga miatt. Hozzám viszont ragaszkodna foggal-körömmel. Például mostanában állandóan azzal csesztet, hogy nem megyek hozzájuk túl sűrűn. Hozzáteszem a hét napból 6napot dolgozom,és bizony van, hogy nincs kedvem semmihez. És most,hogy beteg, hisztis,mint egy kisgyerek, bármit teszek,minden rossz,és mindig az sül ki a végén, hogy a férjem tehet róla. Arról,hogy elszakadtam tőle, arról,hogy nem megyünk sokat,mindenről. Holott ha úgy viselkedne,ahogy egy anyához illik, nem ez lenne, de kinek van kedve állandóan a szidalmazást hallgatni. Egy példa: Múlt héten többször hívtam telefonon, hogy elmondjam leugrunk szombaton, vegyek-e neki valamit? Azt mondta, nem kell. Még pénteken is megkérdeztem,akkor is azt mondta, hogy nem kell. Erre amikor elmentünk,közölte velem, hogy milyen lány vagyok én,hogy gyümölcsöt nem vittem neki. Valóban nem, mert nem kérte, viszont vettem neki pizsit,mert megy kórházba, meg feltöltöttem apu telefonját 3000fttal, és annyit nem mondott, hogy köszi. NEkem meg ez fáj. És úgy képzeljétek el,ez már két éve tart, és egyre rosszabb. Ha apámmal beszélek telefonon, akkor bőg, hogy miért nem vele? MErt apámmal értelmesen el tudok beszélgetni. Röviden ennyi.
lujzedli
 
 


Lujzika

Gyere,beszéld ki magadból!!Az jót tesz!Ha pedig leírjuk feketén-fehéren a gondolatainkat,az csak jó,mert mi kívülről látjuk!!

Elöljáróban:anyud annyit tesz meg veled,amennyit TE megengedsz!!!
Se többet,se kevesebbet!!
Te tudsz ellene tenni,mi csak tippeket adhatunk.Neked kell elhatároznod,hogy mikor teszel pontot a végére és vállalod fel a dolgot MAGAD és ANYUD előtt!!Nehéz,de nem lehetetlen!!

Segítünk,oké??
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.01.25 11:35-kor.
Vendég
 


Chrissy

Ügyintézésben én is ilyen vagyok... :oops:

Örülök,hogy lazább vagy már!!

Szóval nálatok is klasszikus vasárnapi menü van-jó is az!!!

Betty

Pusszancs,várom az uhg-s híreidet!
Vendég
 


Milyen: az a baj, hogy a külső szemlélő nem igazán tudja feltérképezni a tényeket, így talán lehet, hogy én tűnök hálátlannak most. De nem vagyok az, csak van egy életem, a férjemmel,amit neki,anyunak is el kell fogadni. És ezt nem tudja. Már azon gondolokodom,itt hagyjuk Sopront, mert akkor nem mondhatja azt, hogy közel lakunk(60km),ha Pestre költöznénk,az már 220km. Onnan már nem tudná elvárni,hogy mindig oda ugráljak.
lujzedli
 
 


Lujzi

ne érts félre,nem tűnsz hálátlannak!!!
De a határaidat TE magad szabod!!!Az első lépést már meg is tetted azzal,hogy kimondtad:

csak van egy életem, a férjemmel,amit neki,anyunak is el kell fogadni.

Így tovább!!!
Vendég
 


Még valami:azért várja el,hogy odaugrálj,mert megengeded neki!!Érted??Nem kell emiatt költözni,sőt!!Ezzel pont csak Őt igazolnád!!
Vendég
 


Lujzi, szerintem igaza van Milyennek, csak akkor tud anyukád sakkban tartani, ha Te hagyod. Ha elmondod neki nyíltan az érzéseidet, akkor Te a magad részéről mindent megtettél. De mit szeretne, hogy minden nap menjél? De hisz az lehetetlen! Hát mi egy városban lakunk, de nem jutunk haza egy héten csak max 2 nap, beugrunk egymáshoz...
Elköltöznél Pestre?

chrissy81
 
 


Simán elköltöznék, én maradhatnék a cégnél, hiszen van telefonos központ ott is,na de ez csak vágy, vagy menekülés....Mindenesetre vágyom már valami másra, megkönnyebbülésre. Tegnap egy mély szintre jutottam el, a szívem úgy fájt,és ráadásul egy ügyfél is elmondott mindennek, pedig nem volt igaza, és az betette a kaput.
lujzedli
 
 


Kép



Na ezt a kupit nézzétek. És fel van háborodva ŐNYULASÁGA? amiért büntiből nem engedem ki :evil:
lujzedli
 
 


Lujzi

Innen már nincs lejjebb!!Jófelé haladsz!!Hidd el!!Csak állja sarkadra,ahogy Chrissy is írta!!Én már átmentem ilyenen,az első lépés nehéz,mint az állat,de minden nappal könnyebb!!

Nahát Totyi???Mi ez a disznóól?? :lol:
Vendég
 


Komolyan ezt csinálja, ha valami nem tetszik neki,kihúzkodja az etetőből a szénát.
A játékait tegnap már szétpakolta a lakásban, pakolhatom vissza azt is a helyére.....


Tudom,hogy lent vagyok valahol a szakadékban, és nem tudok onnan kimászni. Annyiszor lecsúsztam már,mindig sikerült kijönnöm a gödörből, de most nem megy.
lujzedli
 
 


Lujzi

A gyerek is ilyen szófogadó ám,mint a nyúl!!Jó tréning !! :lol:

De van kiút!!!ott a szerető férjed,a céljaid!!!
Mi is segítünk,ugye csajok??

Ne tartsd magadban,jó??Írd le itt,az már terápia és segítünk kimászni!!Most összecsaptak a hullámok-van ilyen!!De mindig van kiút!!!Ezt ne feledd!!

Addig is:írj egy levelet anyudnak!Írj le mindent,keményen,csúnyán,ahogy jön és sírj,zokogj közben!!
Nem kell elküldeni,csak kiírni magadból...máris jobb lesz,hidd el!!
Vendég
 


Köszönöm,Milyen
Most tettem rendet totyinál.
MEgmutassam?
lujzedli
 
 


Kép
lujzedli
 
 


aztaaaa!!!Meddig lesz így ? :wink:
Vendég
 


Lujzi, én is azt mondom, hogy ez tök természetes, gondolom anyukád problémája is azért hat rád így, mert más gondod is van! De
jó lenne, ha pozitívan tudnál előre tekinteni! Szerintem mindannyian rájöttünk, hogy a saját problémáinkat csak saját magunk tudjuk megoldani, szóval minél előbb magunkba kell nézni és felállni!
Én meg tudom, hogy fog ez Neked sikerülni, hiszen tök jó csaj vagy!
A levélírás tényleg beválik, én is szoktam alkalmazni, kiírom magamból, és mire a végére érek, már látom is az utat!
De ugye férjeddel jól vagytok?
Takarítás is jó terápia :wink:

chrissy81
 
 


Hát af férjem és köztem lévő kapcsolatot megmérgezi a fájdalom. Ő most azt szeretné, ha lelki okokra hivatkozva néháy napot itthon maradnék. Szerinte az segítene, de hogy néz ki,hogy egy fizikailag tök egészséges ember kimegy orvoshoz azzal,hogy lelkileg ki van, írja már ki...Nonszensz....
lujzedli
 
 


Pedig Lujzikám nem hülyeség ez! Kicsit magaddal tudnál foglalkozni, nem kell mindig azzal törődni, hogy mit mondanak mások. Szerintem ezt most férjed jól látja: pihenésre van szükséged és mellékesen az sem hiányzik, hogy a sok hülye ügyfél felcsesszen...
A doki meg azért doki, hogy megértsen!

chrissy81
 
 


Lujzi

Igaza van a férjednek!!!Pihenj kicsit,ha normális a dokid,ki fog írni!!(Ha meg azt mondod,hasmenésed van,na azt ki látja...)

Nyilván az anyuddal való gond kivetül mindenre!!Ne hagyd kérlek!!
LÁTOD A FÉRJED IS TÁMOGAT!!
Vendég
 


Majd meglátom.
Az a vicc, hogy én a hasmenéssel úgy vagyok, hogy bármikor tudom produkálni,mivel emésztési zavaraim vannak:-)
lujzedli
 
 


Lujzi

Az emésztési gondok a ki nem mondott,meg nem emésztett dolgok,problémák miatt vannak!Minden betegség lelki eredetű.
Legyél kicsit "önző"!!!Most csak magaddal törődj és ne anyud zsarolásaival,amiket a betegségén keresztül közvetít!
És ne érezd magad rosszul emiatt!!!
Vendég
 


Jó, parancs értve:-)


Engedjetek meg még egy Totyiról.

Szellőztettem, és ha meg ne fázzon, betakartam egy régi rongyommal.
Íme: Kép
lujzedli
 
 


Chrissy
köszike a levelet, hogy feladtad :wink:
Neeem, nincs semmi gond, a lényeg hogy most már majd ideér :wink:


Lujzi
Én is ebben Milyennel értek egyet :!:
Felnőtt ember vagy, nem kisgyerek már. Megvan a magad élete, a magad gondjaival. Ennek ellenére anyukádat 100%-osan támogatod, ahogy leírod....szóval sztem nem veled van a baj. Anyukád sajnos a tényt, miszerint már nem tudsz neki "annyira" ugrálni, nem tudja elfogadni. Pedig el kéne engedjen, hiszen ez az élet rendje. Attól még nem fog változni semmi, hisz a szeretet ugyanúgy megmarad mindenkiben.
És merj nekünk elmondani dolgokat, mert sokkal jobb, ha kiírod magadból, vagy elmondod valakinek. Mi mindannyian itt vagyunk, segíteni fogunk neked, a többi már csak saját magadon múlik :wink:
Mi szeretünk, és fogjuk a kezed....csakúgy, mint mindenki mindenkiét :!:
Mint ahogy Milyen is mondja :wink:

Édi a nyuszid :lol: hát tényleg tud valami "rendet" csinálni az tény :!: :lol:




"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Köszi, Betty, neke dis, tényleg arik vagytok,hogy át próbáltok segíteni a szakadékon. MA egész jól voltam, senkie nem volt itthon, csak a nyulam, anyámmal sem beszéltem. De tudom, hogy az első alkalommal,amikor hív, ki fog akasztani.
lujzedli
 
 


Órák óta kínlódom egy tetves videó felrakásával az indavideora, vagy a videára,de nem megy....Ááááááááá
lujzedli
 
 


Órák óta kínlódom egy tetves videó felrakásával az indavideora, vagy a videára,de nem megy....Ááááááááá
lujzedli
 
 


Bocs, elküldte kétszer.
lujzedli
 
 


lujzedli írta: De tudom, hogy az első alkalommal,amikor hív, ki fog akasztani.


Lujzikám

Na ezt a mondatot felejtsd el,de sürgősen!!!Helyesen úgy hangzik:mikor legközelebb felhív az anyám,nyugodt maradok és mosolyogni fogok!!
Próbáld ki,mert így nem vonzod be a rosszat!!Ne is mondd ki a negatívat,mert az agy azt a szót hogy NEM,nem érti,tehát ne mondd pl hogy nem tud kiakasztani!!Mert ebből az agy csak a negatívat fogja fel(kiakasztani),a nemet észre sem veszi!!

Látod,mindenki támogat,ahogy Betty is szépen leírta!!!És próbáld meglátni a szépet,keresd a felhők mögött a szivárványt!!Ha lassan is,de menni fog!!
Vendég
 


Helló!



Milyen: én nem láttam az Avatart (a HPt sem), úgyhogy nem tudok segíteni, gyereknek való-e. :roll:

Chrissy: holnapután konziiiiiiiiiii!!! :lol:
Neked csütörtökre egy kalappal! :wink:

Lujzi: én is totál megértelek. Egyáltalán nem vagy hálátlan, sőt!!!
Nem szabad engedned! Ez a te/ti életed/életetek! Írd ki magadból nyugodtan a dühödet, elkeseredettséged,...! Az elköltözés csak menekülés lenne, mint ahogy azt te is írtad! Milyen tanácsa a levélírásról, szuper ötlet! Az emésztési problémáidról már msnen is beszéltünk, illetve Milyent sem szeretném ismételni! Figyelj magadra és meditálj!!! Küldök át zenét, ha szeretnéd!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


lujzedli
 
 


Lujzi
nyuszi :lol: :lol:
Látod milyen ügyi vagy :?: Mégiscsak fel tudtad rakni azt a videót :wink:


Puszi
holnapután konzi :shock: :?: :?:
Nagyon szorítok neked ++++++++++++++++++++ :wink:



"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


betty:
csak az én kis mini notebookomról tudtam, a nappaliban lévő gépről nem, párom össze-vissza telepítget a sajátjára, és lelassítja.
De én nyertem:-)
lujzedli
 
 


Betty: ahhhha! :lol: Köszi!

Lujzi: édes! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


puszi:ugye:-)

Lassan lépek, korán kelek,aztán majd eldöntöm,hogy megyek-e dolgozni,vagy nem?
lujzedli
 
 


Lujzi
dönts legjobb belátásod szerint holnap :wink:


Puszi
bakker :shock: jól titkoltad... :lol:
Lehet, nekem is így kéne :?: Kép :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bocsi csajok a tudatlanságomért, de most egy ilyen konzin mi dől el? Ez csak egy egyeztetés a dokival vagy vmi vizsgálat vagy mi ez? :oops: :oops:

Lujzi, jó úton jársz, hidd el! Betty nagyon szépen fogalmazott, mindannyian így érzünk.
Puszi említette már a múlt hét elején, hogy lesz konzi a héten, én azért kérdeztem rá. :wink:
És Bettykém nálatok mikor indul? 2 hét múlva kell visszamenned?
Cupp mindenkinek!

chrissy81
 
 


Ja és nekem királyság van, holnap meg holnapután ITTHON leszek! :D

chrissy81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: