Új privát üzeneted érkezett!

Most annyira nincs kedvem semmit csinálni ma....csak eküdnék az ágyon és tvznék.... :D Olyan punnyadós vagyok ma, pedig van pár elintéznivalóm még a melóig, de lehet megvárom a páromat, aztán elviszem az autót, mert ígyis-ugyis 5re megyek melózni autóval...

DEee nincs kedvem :cry: :cry:
Vendég
 


Azért sincs kedvem,mert szólnom kell a fönökasszonyomnak, hogy elszámolták a fizumat. Szombaton kaptam meg boritékban, de 40 euroval kevesebb volt benne, pedig elözö nap összeegyeztettük az órákat :evil: :evil: Hát igen, olyan hogy többet tegyenek bele, sosem fordul elö, de hogy kevesebbet??? :evil: :roll:
Ma valahogy antiszociálisnak érzem magam ,de tényleg össze kell szednem magam 5ig, nem szabad kimutatnom :? 8)
Vendég
 


Csip-csip volt ma tesztelés?? :P :roll:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Reggel hívtam a dokit, csináltatott még egy tesztet. Negatív lett. De a fájdalom picit enyhült. Bár a délelőttöt átvészeltem fájdalomcsillapítóval. Mivel a dokim beteg, s otthon nyomja az ágyat, azt javasolta, hogy menjek el a legközelebbi nőgyógyászati rendelésre, s nézessem meg magam. Vagy pénteken már rendel, menjek el oda. Hát, azért remélem, hogy péntekre ennek már vége lesz.

Csip-csip, nagyon drukk a teszthez! :wink:

Megyek ledőlök, míg csemetém is alszik. :roll:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Pinkiné:
Elmész máshoz? Vagy vársz péntekig? Egyébként ha elmennél a legközelebbi nőgyógyászati rendelésre,akkor mit tudnak ott veled csinálni? Néznek egy uh-ot?Meg megtapogatnak?

Képzeljétek! Azt hittem az előbb menten elájulok. Pozitív az ovulációs tesztem! :lol: Megint! Én még ilyet nem b...-am. Telefonáltam a férjemnek, hogy este akció! Mit ne mondjak, nagyon boldog volt. :wink: De ha most sem lesz pé-m, én bizony Isten fellógatom magam egy fára.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok Csajok!

Csip-csip
Hát ne is haragudj, de ma nagyon-nagyon vártunk és nem jöttél! Szomorúak vagyunk, pedig mindenki nagyon szorít Neked!
Azért remélem nincs semmi gond, ha időd engedi gyere és mesélj.

Pinkiné
Nagyon-nagyon sajnálom, hogy megjött, és hogy ilyen fájdalmaid vannak. Estére jobban vagy már? Ha tudsz gyere legalább annyira, hogy jobban vagy!

Chrissyke
Mi ez a letargia? Fizut remélem sikerült megbeszélni, és hogy csak elszámolta magát a nőci! Majd mesélj mit mondott!
Egyébként pé-t én sem szoktam érezni, csak a napkban érzem alul, hogy feszül a hasam, illetve hétvégén egy pici szurka volt, úgy mint nálad. Nem tudom mi lehet ez, de már beleélni sem merem magam, mert ahogy Te is írod, hónapról hónapra újabb tünetek, amik babára utalnának aztán mégsem.

A hőm most már 37,1, a mellem fáj, de beszúrom a görbim is, mert vicces, hogy kétnaponta emelkedik. Utánanéztem neten is, de ilyen sehol sem láttam.

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/2 ... 73600_.png

Tyuntyi
Basszus ami veled történik. Apára fel!!!!!! Jobb kétszer, mint egyszer se a pé!! Csak sikerüljön az a baba!!!!!

Most megyek csajok, szép estét, pusssz!



durcipok
 
 


Sziasztok,

Chrissyke: tünetek között nálam az volt a vicces, máskor mindig nagyon fájnak a melleim, most meg nem voltak annyira érzékenyek. Nem jöttek ki a pattanásaim, pedig már előtte 4 nappal legalább ki szoktak jönni. És előtte két nappal el kezdtem barnáni, vagymi.. De nem tudom, hogy ezek olyan tünetek voltak e. És volt hányingerem, szagokra, az utolsó pár napban.

Tyuntyi: apára fel, hajár hajrá.:)

Durcipók, nagyon szépen alakul a görbid.:)

pinkiné:örülök, hogy jobb valamivel. ezt a menszis hónapot én is megszenvedem, nekem nagyon sok van..

csipcsip:teszt?
henne
 
 


Durcipók:
Tök jó a görbéd! :P De a lényeg, hogy megy és megy felfelé az a hő! Csak így tovább!!!

Henne:
Örülök, hogy jöttél. A sok menszi lehet attól, amit írtál. Fel a fejjel csajszi, hidd el, ebben a hónapban sikerülni fog! :wink:

Velem semmi, a hőm ugyanannyi, mint tegnap, de legalább nem esett. Most már tutira biztos vagyok benne, hogy holnap elindul felfele. Lassan, de biztosan! :wink: Tegnap megvolt az apára fel! De elfáradtunk. Most, akár mi is lesz a következő napokban, muszáj pihennünk, mert szó szerint kikészültünk mid a ketten. Hő ide, nyák oda, péntekig vagy szombatig no szex. Nem gondoltam volna, hogy fogok ilyet egyszer mondani! 8) Ha eddig nem lettem terhes, akkor sosem leszek. Azt hiszem felülmúltuk önmagunkat. Ha holnap lesz hivatalosan peteérésem, akkor sem a no szex-en fog múlni a dolog. Mi mindent megtettünk.
Na megyek készülődni, találkozom az ingatlanossal, majd irány meló. Ma még benézek.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Még egy kérdés azokhoz, akik hőmérőznek. Ti szoktatok fél fokokat mérni? Mert nekem nagyon sokszor van olyan például, hogy 36,75. Nem 36,7 és nem is 36,8. A kettő között megáll a hőmérő.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Tyuntyi: remélem sikerül nektek ebben a hónapban!

Kriszti: remélem sikerül rendezni a piszkos anyagiakat!

Durcipok: én nem hőmérőzöm és nem vezetek semmit, de szerintem jó lesz a görbéd! :P

Pinkiné: írj h mész-e dokihoz péntek előtt! jobban vagy már?

Csip-csip: miért nem jössz? várjuk a tesztet!

Kép
csicsiy
 
 


ó reggelt Mindenkinek...

Jelentem vagyok, és ma eléggé magam alatt is :cry:
Bejött a melohelyre és itt szoktam megcsinálni az otthoni elszámolást(csekk)mit kell befizetni stb...és hát eléggé kiakadtam...
1 részt: A párom December óta nem kapott fizut, összesen 20.000.-! Kérdezzem Én melyik számlát adjam fel ennyiből??? :evil: A főnöke leszarta, mikor a Tomi is mondta neki...Hogy kb kitörölhetjük a seggünket...Bocsi...
Aztán már Anyutól is kértem kölcsön, de még mindig van otthon csekk...Lelki ismeret furdalássom is lett, hogy elmentem hétvégén és elbasztam a bútorra-függönyre a pénzt :oops:
Ráadásul Hétfőn kapjuk meg a kulcsot :D és max 1hét múlva költözzünk, szerintem 20 körül addigra mindent ki kell nullázni...
De hogy??? :cry: :oops: :cry: Szívem szerint Én hívnám fel a fönökét a páromnak, és mondanám meg neki a dolgokat!!!!
Ha kérnék még pénzt anyámtól, biztos vagyok benne, hogy lebaszna és beszolna, még egy olyat is(mert kinézzem belöle, hogy hirtelen, ki csúszna a száján), hogy így akarnál gyereket vállani...
Na még ez kellene!!!!
:( :( :( :( :(
csip-csip18
 
 


Durcipok: Ne haragudj, hogy nem jöttem és többieknek is...De mindjárt meslemmi volt...

Kriszti: Nekem pé körül mindig szurkálni szokott az alhasam, ingerült vagyok...Enyii szokot lenni...

Tyuntyi: Na hát megáll az eszem rajtad :D :D :D

Pinkiné: Az az igazság, hogy Én nem értek ehez, de remélem minden oké...Mikor mész orvoshoz???

Hkitty: megjött már???

Henne: Hogy vagy???

Csicsy: Ott miujság???
csip-csip18
 
 


Na és akkor nálam :D
Pénteken elindultam innen haza apával, és elkapott a hiszti, semmihez nem volt kedvem, nyügi lettem...Mire hazaértünk s lefeküdtem éjszaka arra kelltem, hogy majd beszarok, úgy görcsöl a hasam...Na mondom irány wc, nehogy nekem itt elázzon az ágy...Gyorsan be egy tampon és irány vissza az ágy...
péntek este beszéltem az egyik barátnőmmel, hogy menjek át hozzá Kedden reggel...
Na reggel felkelltem, megsétáltatam a kuyát és elindultam a barinőmhöz...
Totálissan kiment a fejemből, hogy Én az éjszaka beraktam egy tampont :oops: Azt hittem, hogy csak akartam...
Ott voltam nála és beszélgettünk, s elmentem wc-re és akkor láttam a kis zsinórt... :oops: :oops: (elég ciki)
Na kihúzom és sehol semmi... :shock: :shock: :shock:
Totálissan levoltam döbbenve, hívtam a párom és neki is mondtam, ő neki az volt a válasza, hogy ált.rá 2 napra jönn meg...Hát mondom igen igazad van, mit is érdekel engem, beszélgettünk tovább a barátnömmel...
Aztán du.elindultam haza, vittem barinőmet orvoshoz, ahol kitettem majdnem nekem jöttek...mert nem működött nekik a lápájuk és azt hitte a hülye baromja, hogy neki van elsőbbsége!!!!
:twisted: :twisted: :twisted:
Na mentem a páromért a melohelyére, mert megint le állt a kocsija... Szóval sík ideg voltam tegnap, mégő is mondta, holnap tuti megjönn...
Na hát itt vagyok ma...
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Csip-csip
Nagyon titokzatos vagy!
A párod hol dolgozik? Mivel foglalkozik? Mi az, hogy dec. óta nem kapott fizut? Én is ki lennék akadva basszus!
Na de tessék jönni és még mesélni, és ne mérgelődj!!!!

Csajok tudja valaki, hogy a luteális fázis bizti 14 nap. Mert ha igen, akkor nekem holnap lesz a pé-től a 14. nap, és akkor kellene megjönnie? Valahol olvastam, hogy hossza állandó: 14 nap. De ezt akkor sem értem, hisz elméletileg 16.-án kellene nem megjönnie.



durcipok
 
 


SEHOL SEMMI NINCS PIRI!!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Csip-csip
Egyszerre írtunk!

Egyvalamit nem értek: akkor miért nem tesztelsz?????



durcipok
 
 


Azért, mert megvoltam gyöződve, hogy megjönn :oops:
csip-csip18
 
 


És félek, hogy negatív :oops: :oops: :oops:
csip-csip18
 
 


Még nincs piri Csip-csip??Mi lesz a teszttel? Biztosan szar ez a bizonytalanság neked is :lol:
Ezek a pénzügyek....no comment :shock:
Apropó fizuról van szó, tegnap este amikor melóztam megkérdeztem a fönökasszonyomat úgy szépenm finoman, hogy most mi van, aztán kiderült, hogy bár igaz ö sem 100%-ig biztos benne, dehogy az elején mondták, hogy amíg nem egyedül melózok addig kevesebb az órabérem... :shock: Azért ennyire béna nem vagyok, ilyenre emlékeznék, a párom szerint ilyenkor már lehet bármit mondani....de legalább letisztáztuk :roll: Az biztos, hogy amennyi órabérért én ott dolgozom, Németországban nem sokan dolgoznának, még egy takarítónö is többet keres :shock: Persze nekem elsösorban nem a pénz volt a lényeg, hanem, hogy végre dolgozhassak és megtanuljam a nyelvet :lol:

Durcipok nagyon szép a görbét, de pont egyre gondoltunk,mert láttam, hogy akkor te elvileg a 13. dpo-n vagy, szóval ha tényleg 14 napos a luteális fázisod, akkor te bizony holnapra nem várod! Tényleg akkor volt a pete´reésed, amikor a ciklus.hu behúzta? Nem lehet, hogy a vérfolt jelezte nálad a p.ét? Nem vagyok doki, ez csak egy kérdés, meg ott írtad, hogy tojcsis a folyásod...Szoktál ovu teszteket csinálni? Azért drukkolok, mégha késöbb lett volna a p.éd,akkor sem gond, mert voltaok együtt eleget szerintem... :P

Tyuntyi, örülök, hogy akkor végülis lett p.éd! Szegénykék, akkor eléggé kilehettek!Egy kicsit irigykedem is, persez pozitív szempontból :lol: Aranyos a párod, hogy így rajta van a témán.....szerintem az én párom is, ha majd eltelik jóhosszu idö, amit nagyon remélek, hogy nem úgy lesz, majd akkor feléri talán a 33 évével, hogy telik az idö és fiatalabbak nem leszünk már.... :roll: :shock:

Csicsy mizujs veled? Te kb. most a p.éd környékén vagy a ciklusban?

Hkitty veled mi újság?Rég jártál errefelé... :wink:

Henne, köszi hogy megosztottad a tüneteidet...Hát igen, ezek nálam is voltak, csak annyi különbséggel, hogy nálam nem volt pozitív teszt, a szervezetem produkálta ismét
:lol:
Tegnap este is mikor csináltam a páromnak a szendvicsét a konyhában hirtelen összerándultam,mert belenyílalt a bal petefészkemnél, majd utánna az alhasam középsö részénél, ez tartott pár másodpercig, majd abbamaradt..de a kés is megállt a kezemben :shock:
Azaz, hogy nem akarok pesszimista lenni lányok, de olyan nem jó érzetem van, valami mintha a bal oldalt nem stimmelne nálam :oops: Elvileg a 6dpo-n vagyok kb.
Nos ez sem tiszta nekem...segítsetek... :shock: Ha mondjuk 4-en és 5.-en volt pozitív ovutesztem, akkor gondolom, vagy 5-en estefelé, vagy 6-an lehetett p.ém. Ilyenkor a 6. az már az 1. dpo, vagy az elsö dpo. az a 7.? Mert ha így van, akkor csak a 4.dpo-n vagyok...vagy mi? :shock:
A luteális fázisom nekem mindig 14 nap szokott lenni, kivéve a múltkorit, akkor 15 napos volt... :cry:

Pinkiné, hát hogy nálad mizu az fogalmam sincs. Létezik olyan szerintetek, hogy valaki úgy vetél el spontán, hogy a teszt még ki sem tudja mutatni? Ez lehet hülye kérdés volt most... :oops: :oops: Mindenesetre gyere majd a beszémolóval,mert engem is érdekekel!

Most megyek eszem valamit, habár ideges vagyok, izgulok a mai elsö napommiatt, de hál istennek szakad a hó, remélem nem leszek 5 millióan..... :lol:
Vendég
 


délután jövök lányok, csak egy gyors jelentés, de szerintem már nem fogtok meglepődni rajta. Az ovu tesztem pozitív. De ennyire még sosem volt vörös a csík. Már mikor belemártottam a vizeletbe, két másodperc múlva izzott a csík rajta. Jó mi? Annyira boldog volnék, ha már megrepedne az a frány tüsző. Ma biztos nem lesz apára fel.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Vendég
 


Szerintem ha ma nem is, esetleg még holnap együtt agytok az sem késö Tyuntyi... :lol: De ha nem is,akkor is vannak már katonák, akik várakoznak :D
Vendég
 


Chrissyke
Igazad lehet, én i számoltam a barnázással, a szerint szombat a nemvárt. De már nemértem ezt az egészet. Ovutesztet nem használok, néztem dm-ben de nekem drága, meg teljesen összezavarna. Én már azt sem értem ami Tyuntyinál történik :shock:
Akkor inkább a hőmérőzés.



durcipok
 
 


Sziasztok!

Igen, rég jártam, munkát kerestem, és találtam. Igaz, hogy ez is műanyagüzem, fizikai munka és két műszakos, de legalább fizet, és bejelent. Ma kezdek éjszaka :oops: :?
Majd igyekszem jönni, legfeljebb hétvégén. :wink:
Vendég
 


Hkitty kitartást a melóhoz! AZ éjszakai meló kemény valóban, én csak fél évig csináltam itt egy nyomdában, de jól fizettett, csak reggel mikorra hazaértem az orromból is fekete takony jött ki...már bocsánat
:oops: Olyan jó higiéniás viszonyok voltak, de legalább ezt is kipróbáltam :wink:
Vendég
 


Hkitty
Basszus akkor ez is elég húzos munka lesz Neked. Szegény, de már a mai világban az is sokat számít ha bejelentenek.
Hát kitartást Neked hozzá!

Chrissyke
Azért smucig-ok (lehet nem így kell írni, bocsi) ezek a németek hallod. Szerintem is ha ilyet mondtanának az embernek, hogy egy ideig kevesebb fizut kapsz, nem felejted el. Na de most nem állhatsz le vele vitatkozni.



durcipok
 
 


Csajok Én már tök régóta akkartam töletek valamit kérdezzni :D
Na és most megteszem :D

Ti kihez, hova jártok nőgyógyászhoz?
Kórház, Magán, Sztk?
Fizetős, nem fizetős?

Na,mert nekem nincs :roll:
Vagyis pontosabban volt, de az eléggé messze is van, öreg férfi és magán...
Persze nem sajnálom a pénzt(mondjuk most pont kell a lakásra :( ), de ha van jó orvos akinek nem kell fizetni, akkor mért ne oda menjek?Persze a szülésre adnék!!!
Na most nem rég Augusztusban elmentem ajánlottak egy női dokit, baromi ari esküszöm nem is gondoltam volna, hogy ilyen jó fej...
Egyetemista, képzi magát, és van 2 gyereke is már...
Csak egy gondd van, hogy ő most már csak Szerdánként van, és Én akkor mindig itt vagyok a szoliban :cry:
Most lett volna egy férfi is...De befejezte a praktizálást...
Szóval gondoltam megírhatnátok a Ti véleményeteket erröl :D :D :D
csip-csip18
 
 


èn kilógok a sorból... :oops:
Nekem a nödokim egy lengyel nö, mivel itt más az eü. rendszer ezért minden három havonta ha bármilyen orvoshoz mész fizetni kell 10 eurót. Pl, ha én most elmennék a dokihoz 1o euro, de ha februárban megyek el, illetve még márciusvégén, akkor már nem kell újból fizetnem, lehet az akármilyen doki, mert az eü. kártyámon, ha berakják a gépbe és leolvassák, látják. HA április elsején megyek,a kkor ismét 10 euro.
De le a kalappal az itteni eü.-t össze sem lehet hasonlítani az otthonival,már ami a rendelöket illeti. NA most megkérdeztem, hogyha terhes leszek és terhesgondozásra a nödokimhoz szeretnék menni, akkor az mennyibe kerülne. 9 hónapra kb 200 euró, és ebben benne van minden vizsgálat, persze majd megnézi a nagykönyvében, hogy az én betegbiztosítom milyen vizsgálatokat áll!Ez teljesen korrekt, nincs az, hogy a doki várja a borítékot, hanem itt megmondják, hogy kerek-perec ennyi az ára, akrod, vagy sem. És itt szülész dokit nem kell választanod,mert ha szülsz az itteni, illetve az illetékes kórházba bemész és szülsz egy éppen akkor müszakban lévö dokinál. Hát had ne mondjam, milyen itt ebben a kis városban a kórház csajok:-) Ott öröm lesz szülni :lol:
Hát röviden ennyi....Otthon még M.o-n volt egy nödokim Szegeden, szegény meghalt, így utánna én sem kerestem másikat, hanem akihez körzetileg tartoztam,a hhoz mentem. Persze a körülmények egy magánrendelöben máshogy néznek ki...csak olyan marha drága :shock:
De azt mondom gyerek témában nemsajnálom a pénzt kiadni! :roll:
Vendég
 


Kriszti: persze ez így helyes!!! mondjuk ha nekem is mondanák, hogy ide-oda elkell menni és fizetős elmennék, vagy pl. 4d oda is :D
Csak Én azzal nem értek egyet, hogy a nődokiért még akkor is fizetsz, mikor csak megnézz vagy beutalót ír vagy akár mi...mindig ha mész magánba mindig fizetsz...Ha csinál uh ha nem akkor is...
Minden alkalom alap hangon 5000.- és erre jönn a ráadás :shock:
Persze még az uh-t is megfizetném, de sajnos Én másra így nem adnék nekik :oops:
csip-csip18
 
 


Teszteltem: NEGATÍV :cry: :cry: :cry:

Mért jönn akkor már meg??? :cry:
csip-csip18
 
 


Csip
én először magánba jártam, mondjuk ott nincs ilyen alaphangon 5000. Ez nekem fura, vagy csak itt vidéken még nem merik? Na szóval, neki nem volt uh-ja, de vizsgálatért, rákszűrésért, recept írásért fizetni kellett. Most legutóbb pedig sztk-ban voltam, sem az ellátáson, se semmin nem vettem észre különbséget. Mindkét helyen időpont van, várni nem kell, csak az egyiket olcsóbban megúsztam :roll:
Vendég
 


Az sztkban is 2 hete kell várni,annyian vannak...Hát mentén ki hullik a hajam :evil: :evil: :evil:
Ezt a kibaszást már komolyan...
Ja a Honvéd kórházban, meg a nőgyógyászti osztályon nem veszik fel már lassan 2 órája a telefont!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Februárra már nincs időpontja a nőgyógyászomnak!!!!!!!
Na most kimegyek és veszek cigit, mert mentén tépem ki a hajam!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kérdést, megvagyok. Bár az éjszakát bent töltöttem a tarcsai kórház nőgyógyászatán. :? Annyira véreztem és görcsöltem (4kézláb közlekedtem), hogy lementem az ügyeletre. Azok meg beküldtek méhenkívüli gyaluval. Az ügyeletes doki, meg bent fogott. Csinált uh-ot, meg vettek vért. A hcg negatív volt, így a terhességet kizárták, de valszeg van egy csúnya petefészek-gyulladásom, amiatt fáj ennyire. :cry: Reggel a fődoki megint megnyomdokott és uh-ozott (élmény volt :cry: ). Szerinte nőgyógyászatilag nincs bajom, így átküldött a sebészetre. :shock: Ott is szuperül megnyomkodtak, s közölték, hogy vagy tényleg petefészek-gyulladásom van :shock: , vagy a vastabél egy szakasza gyulladt be. :? Holnap vissza kell mennem uh-ra. A nőgyógyászatról meg kidobtak. 8) Így 1 óra óta itthon vagyok. Nem is bánom. Bár a lakás kész csatatér lett, míg nem voltam itthon. :oops:

A gyerek szörnyen viselte, hogy elmentem. Onanntól kezdve, hogy kiléptem az ajtón, végig üvöltötte a fürdetést, öltöztetést, az altatást. Még miután elaludt is szipogott álmában. :cry: :cry: Hajnali 1/2 5-kor üvöltve ébredt fel, s úgy aludt vissza, hogy a nagymama mellé feküdt matracra, s fogta a kezét. :roll:

Csip-csip, nem tesztelünk napközben!!! Csak reggel, első pisiből!!! :twisted: orvos: én magánba járok, egy kedves, fiatal dokihoz. Alapjáraton 10e körül mozog, mióta megépítette az új, nagyon profi magánrendelőjét. De receptírásért pl. nem kér pénzt.

Chrissy, jópofa magyarázatokat talál ki a főnököd. :evil: Esetleg vmi papirt nem írtatok? :roll:

Tyuntyi, nem baj az, ha próbálkozik a szervezeted. :wink: Előbb-utóbb csak megreped. :roll: :wink:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Pinkiné. szóhoz semm jutok...
Akkor most lehet tudni, hogy mi baj???
Vagy még mindig találgatnak???
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Pinkiné
Nagyon sajnálom ami Veled történt. Nagyon durva, hogy küldözgetnek össze-vissza, és mégsem találnak semmit. Vakbél esetleg nem lehet? És egyébként megvan még? Szegény kisfiad elég rosszul viselte, hogy nem voltál mellette. Kitartást Neked, Nektek, és mihamarabb gyógyulj meg!!!! Azért amint tudsz gyere és írj nekünk, hogy mi újság veled!

Csip-csip
Sajnálom a negatív tesztet, de ez még nem jelent semmit, ha továbbra sem jön meg. :wink: Neked egyébként mindig pontos volt a ciklusod? Vagy ha most nem jött össze, a sok idegeskedés miatt késik? Mert nálam ilyen is volt már! Amint tudsz valamit gyere és mesélj, hogy mivan veled. Azért én nagyon-nagyon szorítok, hogy baba legyen a dologban. :wink:
Egyébként én itt Gyömrőn eddig Sztk-ba jártam, de az éves szűrővizsgálaton kívül nem kellett mennem, nem volt semmi gond. Viszont én mindenképp keresek egy magándokit, szerintem nincs már olyan a világon, akinek ne kellene fizetni, az sztk-on kívül. Azok viszont futószalagon kezelik az embert és nem is foglalkoznak az emberrel igazán sajna. :evil:
Én sem szívesen fizetek nekik, de ha muszáj, ha odafigyelnek, rendesen kivizsgálnak, meghallgatnak, ám legyen. Én nemrég a Bajcsy-ból kaptam meg egy doki elérhetőségét, és utána is olvastam itt babaneten, és jókat írnak róla, és az ismerősöm 3.000 ft-ot fizet neki (mert anyukája nála szülte a csajszit), de szerinte 5.000 -nél nem kér többet. Hát jövő hónapban már többet tudok, mert ha megjön azért, ha nemjön azért fogom őt fölkeresni.
Meg meglepő módon az összes Bajcsys nődokiról ókat írtak itt a babaneten. Érdemes lenne ezeket a fórumokat is elolvasgatnod.

Chrissyke
Sajna én már teljesen belezavarodtam ebbe a dpo-s dologba, segítenék, de már ott tartok, hogy a saját ciklusomon sem igazodom ki.

Szép estét nektek, és kitartást, jobbulást!



durcipok
 
 


Durcipok: nem nem volt totálissam rendszeres ciklusom :(
32-34nap között ingázot.
De ennyit késne???
Pedig nem tom szerintem nem voltam annyira mérges...Inkább izgtot, a lakással kapcsolatban, hogy mikor költözzünk....
Szóval nem értem...
De úgy most már mérgelődtem, hogy mért negatív a teszt, akkor jönne már meg...de azért ingázot a hangulatom és közérzetem, de vannak napok mikor nem van mikor meg percről-percre
:roll:
Most azért vagyok pipa, hogy még egy kurva sztk-ba semm tok elmenni, mert már ott is időpont van, és legalább 2 hetet kell várni rá :evil: :evil: :evil:
Szóval meg várom az Én orvosomat akinek már csak Márciusban lesz időpontja, és elkéretszkedem innen a szoliból, hogy eljussak hozzá....
Jobbat nem tudok, de az biztos, hogy nem várom megint 38 npot a nem vártig...
csip-csip18
 
 


Kriszti:
Jó fej a főnököd! :evil: Azért szerintem az ilyet nem felejti el az ember. Mármint, hogy szóltak neki, hogy a próbaidő alatt kevesebb a fizu. Azért mert nem vagy tősgyökeres német, még nem kell semmibe venni. Irgum-burgum.

Durcipók:
Szerintem tesztelj szombaton, bár én a helyedben már nem tudnék addig várni, hiába van már csak két nap hátra. Ezeket a dpo-kat nekem is itt magyarázták el. Azt nem tudom, hogy mikor lehetett pé-d. Vagy akkor mikor behúzta a ciklus.hu vagy tényleg mikor vérezgettél. Utána számítva 14 napra kellene általában megjönnie. Ha nem esik a hőd, addig minden oké. :lol: Megy a drukk ezerrel. Ha meggondolod magad teszt ügyben, értesíts minket. 8)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Pinkiné:
Basszus, nem is gondoltam volna, hogy idáig fajul ez a görcsölés. Remélem azért jobban vagy. Azért nem semmi, hogy ide-oda küldözgetik az embert görcsökkel, bár szerintem ilyenkor mindenki gyógyulni szeretne. Azért az már egy pozitívum, hogy otthon vagy. szegény kicsi fiad! Gondolom még nem igazán voltál távol tőle!

Csip-csip:

Először is nagyon sajnálom azt a fránya negatív tesztet. Hidd el, fog még nekünk a dupla csík virítani azon a kis vacakon. Durcipóknak igaza van, a stressz megviseli az embert észrevétlenül is. Kriszti is tett fel egyszer egy táblit a ciklusairól, s mikor elvesztette a munkáját, látványosan hosszabb ideig tartott a ciklusa. Ugye Kriszti? Elképzelhető, hogy a lakással járó benned lévő feszültség erre is rányomja a bélyegét. Nem kell ehhez mérgesnek lenni, elég az idegesség is. De mindjárt költöztök, s utána csak élvezni kell az új lakás kínálta lehetőségeket. Ja, és tessék minden szobát felavatni apával! :P Remélem érted mire gondolok! :wink:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Ami pedig a nőgyogyót illeti, én találtam egy nagyon kedves, figyelmes dokit, aki csakis rád figyel, mikor nála vagy. A Jánosban melózik, magánja a MOM parkban van. Mikor utoljára nála jártam, az októberben volt, 4000 ft-omba került. Szerintem nem vészes. Fiatal doki, de alapos. Ő kérés nélkül, attól függetlenül, hogy még nem próbálkozunk egy éve, csinálta meg nekem a petevezeték átjárhatóságit. Mikor elsőre elmentem hozzá, hogy babát szeretnénk, s rendszertelen a ciklusom, az első rögtön az volt, hogy akkor mikor megjön hormonvizsgálat. Nem baszakodott velem hónapokig. Ja, s az első alkalom után a Jánosba mentem hozzá, ahol nem kellett fizetnem!!! A magánba csak akkor hív, ha nem ér rá a kórházban. De bármikor fel tudom hívni mobilon, van hozzá elérhető időn belül időpont, s soha nem várakoztat meg. Imádom! Arra várok, hgoy legyek már terhes, s megyek vissza hozzá ezerrel! Tuti nála szülök és mint nőgyógyászt is megtartom.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Most megyek készülődni, majd melózni, bnetről még jövök.

Hkitty:
Gratulálok a munkához. Remélem beválik. Le a kalappal előtted, hogy éjszaka fogsz járni dolgozni, én meghalnék az biztos!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Csicsiy:
Neked is mindjárt megint pé!!! Hgoy rohan az idő! Hajrá csajszi!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


sziasztok, lányok!

CSip-csip, sajnálom.:(

Tyuntyi, rá ér pénteken is az a 18.:) vagy esetleg ma?:)

Kriszti: ez nem semmi. Azért ilyet megjegyez az ember.

Pinkiné, remélem jobban vagy. A tarcsai kórházban voltál? ott dolgozik a férjem. :oops:

Tyuntyi, megkérdezhetem, kihez jársz a MOM parkban? az átjárhatósági mennyire volt rossz?
Én is most megyek, váltok, mert a régi dokim, Kelemen Csaba, átment máshova magánrendelni. és már ott egy vizsgálat 14-16e ft...azért az már húzós.. Egyébként ő is a JÁnosban van.

Én most Gidai Jánoshoz megyek, jövőhét csütörtökön.:)
henne
 
 


Henne:
Én Szuromi Andráshoz járok. Az átjárhatósági: mikor csinálják az elég kemény, de túlélhető. Erős mensis görcsöd van közben, s mivel fel vagy fektetve a röntgen asztalra,nem tudsz összekuporodni. Én úgy bírtam ki, hogy nagy levegőket vettem, fújtattam, mint a szülő nők. Tényleg hamar megvan. Előtte kaptam fájdalomcsillapítót vénásan, na attól beájultam. Le kellett feküdnöm egy kórterembe egy rövid időre, olyan lórugásnyi volt a szuri. Szépen hazajöttünk a férjemmel, s délután, mikor ment a gyógyszer hatása ki belőlem, na az kegyetlen szar volt. Görcsöltem, mint az állat, nem bírtam felkelni. Tele voltam görcsoldóval és fájdalomcsillapítóval. Másnap már azért jobb volt a helyzet, de éreztem, hogy matattak bennem. Kellemetlen volt. Egyébként ez a röntgenes megoldás, amin én jártam, létezik kíméletesebb is, azt ultrahanggal csinálják, de nem vagyok biztos Hajrá Henne és kitartás!!!!
:lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Jó reggelt,
fent vagyok már Én is Smile Átjöttem anyuhoz megmutatni a függönyömet!!!
Tegnap szép estém volt Very Happy Apa jött a fúróval Embarassed Laughing Embarassed Laughing Embarassed Laughing
Lehet, hogy már ezért ios mvoltam kicsit depis Rolling Eyes
Na hát de piri még mindig sehol Shocked
De most jól érzzem magam!!!

Legyen szép napotok!!!
csip-csip18
 
 


Tyuntyi és Kriszti: igen, most van pé-m! na most én is kiakadtam a páromra! szóltam apának h most kéne akciózni, aztán benyögte h neki most nincs kedve, hát teljesen kiakadtam! mondtam h akkor leszarom az egészet! Jó, tudom, Ő tényleg nem olyan h most szólok és ugrás neki, hanem úgy szereti ha csak úgy jön, ami szerintem is jó és nem is volt eddig probléma csakhát most éppen kéne! persze, majd biztos holnap vagy holnap után, mert tudom h együtt leszünk, dehát akkor megint késő lesz!! és ma én sem és ő sem dolgozik úgyhogy lett volna idő utána egy kicsit feküdnöm is! Úgyhogy most reggel fel is pattantam az ágyból és otthagytam! :cry:
most nagyon elegem van csajok!!!

Csip-csip: érdekes h még mindig nem jött meg! reggel kéne első pisiből tesztelned! neked ennyit sosem késett!

Pinkiné: hogy vagy?

Henne: Te menni akarsz átjárhatóságira?

Andi: grat a munkához és kitartást! de éjszakára azért jól fizetnem gondolom nem?

Durcipok: Veled most mi újság?

Ja, hozzá kell tennem hogy vasárnaptól szerdáig megyünk sümegre pihenni, de most éppen semmi kedvem ehhez!!!
:cry:

Kép
csicsiy
 
 


Csicsy: hát na ezzen egy kicsit meglepődtem, párod beszólásán... :shock: :shock: :shock:
Most gondolom egy kicsit bedurcisztál, ami teljessen jogos!!!!!!!
Kiváncsi vagyok a párod, majd most mikor kezd el közeledni feléd!!!!!!!
Mindenképp írj még :wink:
csip-csip18
 
 


Hát engem nem érdekel egyáltalán, mert úgy megbántott, semmi kedvem vele lenni.....

Kép
csicsiy
 
 


sziasztok,

csicsiy: sajnálom, úgy látszik minden pasinál előjön ez a "most nincs kedvem" dolog. Remélem, azért meggondolja magát. Hát menni nagyon nem akarok átjárhatóságira, de ha nem jön össze a baba 1-2 hónapon belül, akkor megyünk inszemre... és az előtt úgy tudom, megcsinálják ezt a vizsgálatot.

tyuntyi:uh, ilyen kemény az átjárhatósági? Igen hallottam, hogy van UH-s megoldása is, és az kevésbé kellemetlen. De ha jól tudom, azért már fizetni kell. És mennyi idő ez a vizsgálat, kb. Bocsi, hogy ennyi kérdésem van.:)

én holnap vizsgázom, az uccsó vizsga, aztán este lesz nálunk egy farsangi buli.:) ilyen beöltözős. MÁr nagyon várom.:)

csipcsip, menszi még sehol?
henne
 
 


Jó reggelt lányok,

Csak gyorsan bekukkantottam, délután jövök és visszaolvaslak benneteket,mert termeltetek ám rendesen 1 nap alatt :lol: :lol:

Pusszantás!

Henne sok sikert a vizsgához, meg jó bulizást!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: