Új privát üzeneted érkezett!

Onlány
Üdv köztünk, nem csinálsz vonalzót? :)

Zsu
Bizony segítene, hajajj, nem is kérdéses! :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Na már megint laptető!!!! :lol:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Helló Csajok! :)

Hogy vagytok?

Onlány!
Szia közöttünk! :) Szépen megindult a hőd felfelé, mennek a drukkok a tesóhoz! :)

Betty!
Jó, hogy túl vagy rajta, főleg, hogy minden rendben!

Joli!
Én melíroztattam terhesség alatt is. Nyitott ajtónál csináltuk és ha kicsit rosszul éreztem magam, abbahagyta a fodrász. De csak 2-szer kellett csináltatni. :)

Réka!
Tök jó, hogy simán megy a beszoktatás! Gondolom élvezi a korabeli gyerekek társaságát! :) Ilyenkor már kell a közösségi élet szerintem. :)

Én ma voltam 3 cn-i vérvételen, meg próbáltam időpontot kérni apának andrológiára. NOVEMBERRE van már csak időpont!!!! Azt hittem, viccelnek, de nem! :( :( :(

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 

 
 

Onlány


Nekem mellfeszülés, rossz közérzet, hőhullán ennél az utolsó adagnál!
Nálam inszem volt most a múlt héten kedden és várakozás van jövőhét szombatig!
Jó volt a Closti, mert csinált peteérést, csak erős hormon nagyon, ja és beállította a mensimet is, de csak a 2.adagtól kezdődően!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:40-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu, Joli: Én is fogom festeni a hajam :)
Én is ugy hallottam, hogy nem ártalmas. És manapság már vannak illatosítot hajfestékek is, aminek jó illatuk van!!!Nem az az erős maró szag... :o
csip-csip18
 
 


Szia Pitypang!
De jó, hogy előkerültél! :)
Úristen nem semmi, hogy mikorra van az időpont!?
Nálunk azonnal fogadnak, ha odamégy és aznap már lehet is mintát leadni! :roll: ilyet!!!???

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Üdv a csapatban Onlány, sok sikert !
csip-csip18
 
 


Suzy
Kívánom, hogy bejöjjön már végre ez a laptetős dolog!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gyancsi
:wink:



Onlány
hát te :?: :shock: itt :?: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


köszönöm a fogadtatást!

Joli, nem laktunk messze egymástól :lol: Dh. én meg 27 vagyok (most kezdtem visszaolvasni)

Betty, jah itt is :wink:
onlány
 
 


Hol lehet vonalzót csinálni???Nem értek ehez :oops:
csip-csip18
 
 


Örülök neked itt is :!: :lol:


Csip-csip
ha találtál egy vonalzis oldalt, (van egy csomó, minden fajta), kiválasztod, értelemszerűen kitöltöd, és az URL kódját a profilodban beilleszted az aláírásodhoz, a lap alján elküldöd a változást, és kész :wink:
Ügyi légy :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Köszi betty remélem össze jönn :P
csip-csip18
 
 


Az URL kódot illeszd be, és összejön :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Remélem most már jó...

Betty, akkor most te mikor leszel babás??? :)
csip-csip18
 
 


Sikerült köszönöm a segítségedet :P
csip-csip18
 
 


Hát lányok, mind a két mellem olyan, mint a kő :?:

Elmegyek kozmetikushoz, hogy "szép legyek" a lagzira :?

További szép napot, este benézek!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu ezek abszolút jó jelek. Jövő szombatig nincs teszt? :wink:

Onlány, üdv köztünk :)
Háá mondom én, hogy a ciklus.hu zagyva egy dolog...Tuti nem akkor volt pé, amikor behúzta neked, legalább 2-3 nappal később. De azóta szépen alakul a végén még trifázisos lesz 8) A clostitól is ilyen későn szokott lenni a pé mindig? No mondjuk-én is closti-nekem is 17.nap tájékán van. De kit is érdekel most ez? Mindegy mikor van, csak legyen és jöjjön a Kistesó :wink:

réka80
 
 


Helló Csajszik!

Ma voltam a dokinál de sajnos nem lettem sokkal okosabb :(
Szóval a férfihormonszint picit magasabb, viszont doki bácsi nem akar semmit elkezdeni ( mármint gyógyszerrel kezelni) amíg a páromnak nem jönnek meg az eredményei, az pedig szeptember 14-e....Na mindegy, az végül is nem olyan hosszú idő, csak kibírom!!Addig pedig mérnem kell a hőmet minden reggel és beírni egy táblázatba :wink: Úgyhogy kell vennem egy lázmérőt!! Doki szerint a magasabb hormonszint miatt nehezebben van pé -m, sőt nem is biztos, hogy van minden hónapban...Ezen lehet majd elvileg segíteni a gyogyival....Hát ez van, de legalább már tudunk valamit :)

Réka - Nehéz esetek???Húúúú.....bocsi, hogy ilyet kérdezek, de sok a "kisebbségi" közöttük??Kiscsajodnak nagyon -nagy gratula, hogy ilyen jól vette az első napot :lol:

Csip-csip- Én is úgy tudom, hogy lehet hajat festeni a terhesség alatt is, csak jól szellőző helyen kell csinálni!

Onlány - Üdv. köztünk!!

Pity-pang - Novemberi időpont????? :shock: Az a nem semmi!!!Az andrológia az mi is pontosan ( pasi vizsgálatokkal kapcsolatban eddig csak urológiáról hallottam)...Bocsi, kicsit tájékozatlan vagyok a témában :oops:

Zsu - Érezzétek nagyon jól magatokat a lagzin!!!

Mindenkinek akit kihagytam nagy-nagy pusszantás!! :wink:

Jajj még egy kérdés...Van esetleg közöttetek olyan aki szereti és ért egy picit a szobanövényekhez???Vettünk egy gyönyörűt pár hete és valami baja van, nem tudjuk mi.....Ha van valaki aki tudna segíteni akkor dobnék fel képet róla!!

Jók legyetek!!

Szeretettel:
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Ancsa, küldj képet!!!
csip-csip18
 
 


Oké Csip-csip :lol:

Itten van a kis Drága: Kép Kép Kép Kép

KépKép
gyancsi
 
 


Suzy
Drukkolok naon neked :!: :wink:


Csip-csip
hogy mikor leszek babás :?:
Hát igen, ezt jó lenne tudni már... :roll:
A vonalzihoz az infót szívesen :wink:


Gyancsi
én nem értek az ilyen növényekhez.
Nekem csak aloe verám van 2 db., aztán ennyi. De azt is inkább orvoslásra tartom... :roll:

A dokinak igaza van, mert nem tud neked látatlanban gyogyit írni, ha nincs a párodnál meg az eredmény...
És mindjárt itt van a 14.-e.
Úgyhogy relax.... :wink:
Az urológia a prosztatával, hugyhólyaggal, vesékkel....ilyenekkel foglalkozik, míg az andrológia a spermiumokkal...egyszóval az infertilitással, ami ehez kell.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!
Még új vagyok ebben a topikban, de remélem nem haragszotok, ha bepofátlankodok közétek :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Ancsa, nekem is van ilyen virágom...Ez egy eléggé kényes virág :(
Nekem is"rohadt"a levele, és azt mondta a virágos ismerősöm, hogy vagy azért van, mert sötétben van és nem kap eléggé fényt. Vagy túl locsoltad. Vagy még az, hogy a levele érntkezzik valamihez...

Puszi

Üdv. nálunk princzike, mesélj valamit magadról.Köszi
csip-csip18
 
 


Princzi
szijja itt is :!: :D :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Ancsi
Bár kertész nem vagyok, elég sok virágom van, a tapasztalataimat írom le. A képen nem látszik rendesen, de a virág elég nagynak tűnik, gond lehet, hogy kicsi a cserép. Nem tudod a nevét? Mert akkor utána tudnánk nézni, hogy lehet kevesebb, vagy több öntözés kell neki ,esetleg tápoldat. Az is lehet, hogy párásabb levegőt igényel, de az ellenkezője is lehet. Lehet huzatos helyre tetted, vagy süti a nap. Sok minden lehet.

Princzike
Üdv köztünk betolakodó! :lol:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Suzytunder: Hogy telt a napod???Mit föztél???
csip-csip18
 
 


Sziasztok!
Hu de sokat írtatok..belehúztatok ám :lol: ..
Tegnap óta szilváztunk..most már elegem van belőle :roll: .
36 üveggel lett azt hiszem..és még a fagyasztóba is tettünk,meg hagytunk holnapra valamennyit,mert szeretnék valami szilvásat sütni :)..
De legalább lesz télen mihez nyúlni.. :)

Susytunder!
Hát nem lehet egyszerű így főznőd, de majd pár hét aztán rendeződik minden :wink:

Betty!
Örülök hogy minden rendben van,csak így tovább!!! Aztán beköltözik az a pocaklakó :wink:

Réka!
De jó hogy ilyen kedvvel van Zsozsó :)..
Kírának ma reggel görbült a szája,kapaszkodott a lábamba hogy nem akar bemenni :) ,de haza jött megkérdeztem na milyen volt az oviban? Azt mondta nagyon nagyon jó :roll: ,ugyhogy nem is értem miért kell reggel műsorozni..
Most a napokban elég egyforma a hangulatom..pont jó :)

Zsu!
Dolgoznak a hormonok ám!! Jóóó jel :wink:

Hát ezen a hajfestésen én is gondolkodtam :roll:
Bekéne festessem...

Üdv az ujaknak!!

Joli!
Melyik suliba jársz? Bocsi,bizti írtad már :oops:
Nálad is jók ezek a jelek :)

Többieknek is cupppp!!
Szép estét!!
Vendég
 


Ja és még holnap csinálunk egy jó pár szilvásgombocot és lefagyasztjuk.. Zacsiba tesszük mikor félig fagyott..
Jó ötlet..szomszéd nénitől kaptuk az ihletet :)
Vendég
 


Kírus
36 üveg :!: :shock:
Attttyaééég :!: :)

Köszi a drukkot továbbra is :!:
Eltettem zsebre nehezebb időkre :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Kírus: uhhhh azt mi is szeretjük, írd már meg légyszi a tésztát, hogy te, hogy csinálod kiváncsi vagyok.
Köszi, puszancs
csip-csip18
 
 


Lányok miért lehet az, hogy a bal oldalam nagyon szúrkál. Mint ha a petefészkem lenne, de az nem lehet, mert kivették. Peteérésen túl vagyok, de ez nagyon kellemetlen és még sosem volt ilyen. Picit aggódom. :roll:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Kírus
Nagyon ügyes vagy! mi szilvát raktunk be anyósommal 80 üveggel. Kb. 60 üveg meggyet és cseresznyét is, már csak a birsalma van hátra. :)

csip csip
Paprikás krumplit főztem, nagyon finom lett, holnapra is maradt.
A konyhámnak hűlt helye, fal kiverve, burkolatok szintén, holnap jön a kőműves még jobban szétszedi, de aztán elkezdik összefelé rakni. :)
Még az utolsó pillanatban csináltam nektek képet! :wink:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Szép estét!

Kírus és Suzy nagyon ügyesek vagytok, na de ennyit dolgozni? :roll: :wink:
Én még soha nem csináltam ilyen befőzős programot, majd egyszer... :?: :roll: :wink:

Ancsa, van egy hasonló virágon és annak meleg, és világos hely kell , lehet, hogy ennek a virágnak is ez a baja?!
Akkor ki kell várni a szeptember közepét, ,ár nemsokára itt van!!!Drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Réka, jól haladtok a beszoktatással, mondtam Én, hogy nem lesz gond ,ügyesek vagytok a lánykáddal! :wink:

Suzy
Lehet, hogy nem is nőgyógyászati a dolog???úgy gondolod a petefészek környéke?

Princzike
Üdvözlet nálunk, várjuk az infókat Rólad!!!


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu
Olyan, mint ha a petefészkem fájna. int amikor peteérés környékén szúrkál. :roll: Még sosem volt ilyen, nem tudom mi ez, de egész nap kitartott.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Szép estét mindenkinek!!

Nagyon köszönöm csajok , Csip-Csip, Susytunder, Zsu [b]és akit még kihagytam, a virággal kapcsolatos tanácsokat!!!!Nagyon cukik vagytok. Pufit ( mert, hogy így hívják a növényt :wink: ) már áttelepítettem az ablakhoz....Az a gyanum, hogy nem volt jó helyen, nem kapott elég fényt....Valami Dracaena Massageanea a neve...Már rákerestünk, elvileg szereti a vizet, így hát locsolgatjuk....Szeretgetjük, beszélünk hozzá :) Ha ez sem segít akkor nem tudom mi lehet vele!!!Az átültetésen is gondolkodtunk, mint ahogy ti is írtátok ,hogy lehet, hogy pici neki a cserép....Csak annyira félek, egyszer átültettük az egyik Yukkánkat és hát szegény nem élte túl :cry: Így ezt most még nem merem megkockáztatni.....Most várok pár napot, megnézem hogy érzi magát az ablaknál :wink:

Kírus - Ennyi szilvát eltenni???? :shock: Nagyon szorgalmas vagy....Én ilyeneket mindig csak tervezem, hogy de jó lenne télen csak előkapni....De aztán persze marad mindig a jó öreg bolti :lol
:

Princzike- [/b]Üdv közöttünk!!!

Betty- Köszi a drukkokat!!Tényleg nincs már messze 14-e....Fél lábon is kibírom!! :)

Basszus most látom, hogy mindent csupa vastag betűvel írtam...Ne hari lányok, de most nem gépelem be újra :?

Ja egyébként tegnap valami vaddisznó meghúzta a kocsink egyik oldalát totál :evil: Hogy lehet valaki ennyire genya, hogy nem hagy ott egy papírt vagy valamit??A r...dt anyját :!: Már bocsánat :roll:
3000 volt este a vérnyomásom mikor jött haza Apjuk és közölte!!Nem baj remélem visszakapja az élettől az ilyen fajtája!!!!!

Na most sajnos át kell adnom a gépet!
Mindenkinek akit véletlenül kihagytam és akiket nekem nekik is nagy pusszancs!!
Kismamák vigyázzanak magukra!

Szeretettel:
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Jó reggelt!


Suzy, sajnálom, hogy még ez is gyötör, de mi a fene lehet?Nem tudok okosat mondani, de lehet, hogy biztosabb lenne, ha orvos is látna, esetleg egy uh?

Ancsa,ilyet még nem is hallottam, hogy a virágnak valaki nevet is adjon?eddig azt hittem Én vagyok egy kicsit "hibbant", hogy a mosógépnek nevet adok... :?: :roll: (ezt most nem azért írtam, hogy Te az vagy!!!) :oops:

Ja és újabb tünetem, hogy fáj a derekam, igazából nem fáj csak olyan, mint amikor nehezet emelek és utána szurkál egy pár napig egészen lent :?: :roll: mi a fene ez :?:

Vidám, szép napot!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:41-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt!

Ancsa, megértem, hogy felment a vérnyomásod az autóügytől :evil: Igen, legalább egy telefonszámot hagyhatott volna :!:
A növényekkel én is kísérletezni szoktam. Ide-oda rakom , adok tápoldatot, de tuti recept nincs szvsz :) Szép nagy növény az igaz, kár lenne, ha nem bírná a strapát.

Zsu pontosan olyanokat írsz, mint pár hete Joli irogatottt :D :lol: De ez szerencsét hoz majd, meglásd :wink: A derékfájás rengeteg mindentől lehet. Megemelted magad, egy rossz mozdulat, a sok ülés, de a beágyazódástól is fájhat :wink: Reméljük ez utóbbi :)
A feszkó, meg az idegesség most természetes. Nagyon izgulsz, hogy sikerüljön. :)

Susy Még ma is szurkál? Tompán, vagy élesen?

Anita Merre jársz, olyan régen jelentkeztél, te is :(

Kírus Örülök, hogy nálatok is jól alakul az ovi. Annál borzasztóbb nincs, mint ha nem szeret járni, mert akkor minden nap egy kész rémálom.

réka80
 
 


Szép reggelt lányok!

Mára elmúlt a szurkáló érzés. Mikor utoljára voltam dokinál (egy hónapja), akkor mondtam neki, megnézett uh- al nagyon alaposan, és azt mondta, hogy a peteérés miatt lehet. Ha még egyszer lesz ilyen akkor újra elmegyek hozzá, de most megvárom a tesztet. :lol:

Már itt vannak a kőművesek, még jó, hogy Kristóf hamar kelt, azt hiszem ma elmegyünk itthonról, meglátogatjuk Kristós keresztanyukáját.

Ancsi
Átültetésnél vigyázni kell, hogy minél kevesebb föld hulljon le a gyökeréről, és ősszel csináld, akkor nem sínyli meg, nem megy tönkre.
Esetleg adhatsz neki egy kis tápoldatot, ami zöld növényeknek való.

Kristóf továbbra is betegecske, folyik még mindig nagyon az orra, nem győzöm szívni. Ráadásul tegnap úgy lefejelt, hogy be van dagadva a szemem alatt. Nem kékült be, de nagyon érzékeny. :?

Ki fog legközelebb tesztelni? Kiért izgulhatok? :)

Zsu
Hány nap van még? Te nem csinálsz vonalzót? :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Réka
Már mindenre figyelek, ami egy kis fájdalommal is jár, vagy nem volt előtte, de igazából olyan tünetem nem volt még, ami eddig nem jelentkezett volna már mensi előtt!
Tudom, hogy ez mind terhességi tünet, de annál idegesebb vagyok... :oops: :roll:
Örülök, hogy Zsozsónak jól indult az ovi! :)

Suzy
Hál'istennek, hogy jobban vagy!Meglátod nemsokára két csíkos lesz az a teszt, szívből kívánom :lol:
12-én tesztelek :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


12.-én???? Hát mi ebbe a ráció? :lol: :lol:
Ma vagy cca 9 DPO-n, és ma van 3. Na akkor most előmászik belőlem a matekos :P 12-3=9 9+9=18 Na szóval 18 DPO-n fogsz tesztelni, te lány?? Addig lerágom a körmömet, nem kínozhatsz így minket :lol: :lol: ( de ahogy gondolod Zsu :wink: )

réka80
 
 


Réka, ezt most legalább 3szor el kell olvasnom! :wink: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Most lehet, hogy Én nem értek valamit!? :oops: :?:
Miért hamarabb kellene :?: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Elvileg már most vasárnap tesztelhetnék, ha jól gondolom :roll: :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Azért döntöttem így az inszem után, mert clostis hónap volt, ciklusom ilyenkor 32 napos és 12-én lenne az a nap, amikor már tuti biztos lenne a teszt eredménye! :roll: :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


No az a helyzet, hogy 10 nappal az inszem után 10 érzékenységű teszttel (10DPO) már lehetne tesztelni. Mert, ha jól emlékszem, holnap lesz 10 napja :) , vagy kb. De vasárnap szerintem mutatná már tutira :)

réka80
 
 


No akkor adj egy ötöst Zsu, egyre gondoltunk :wink:

réka80
 
 


Jó reggelt Mindenkinek. Hát én ezt mnost nem értettem amit itt beszéltettek... :oops:

No mind1, az a lényeg, hogy...

Zsu: 12 tesztel???

Réka, te holnap tesztelsz???Vagy te is 12-én???

Anita, eltüntél neked mikor kell?

Suzytunder és te???

Kismamik, mi a helyzet, közérzet milyen?Jobb??

Szép Napot
csip-csip18
 
 


most 9 DPO-n vagyok

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Na ja... :wink:
puszi

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: