Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Köszi az együttérzést a piri miatt, nem keseredtem el, inkább elmegyek szoliba, most még tutira biztonságos (lehet, h pocakkal is az...)

Ranita: mi az a lapar drilling-gel? Angol tanárként végeztem, de nem sikerül kikövetkeztetnem. :-)

Figyeljetek, volt már vkinek cisztája közületek? Csak mert hosszabb ideje már nagyon fáj a hasam jobb oldalon. Először 2 éve volt ilyen, mire a dokikhoz eljutottam, elmúlt. Aztán fél éve megint, mire eljutottam dokihoz (nyaralni voltunk Görögo-ban) megint elmúlt, de UH-gal láttak egy kis folyadékot.
Most meg már egy hónapja eléggé fáj.
Nincs ötletetek?
Megyek a héten nődokihoz, sebészhez (ha netán idült vakbélgyulladás lenne), meg gasztroenterológushoz is.
De tegnap eszembe jutott a ciszta is, mint lehetőség.

Babszika: én úgy szorítok neked!

Lujzi

Kép
lujzici
 
 


Nita - jó a vonalzód! Nemsokára neked is ilyen pocakod lesz :) Ez 100% :)

Kép
pampalini
 
 


lujzici lehet ciszta...de biztosra csak a dokival mész...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

lujzici nekem sok kicsi cisztam van,neha szur de nem huzamosabb ideig.Lehet a nagy ciszta egyfolyataban faj,azt nem tudom :roll:

Kép
monyo83
 
 


pampalini köszke.....bizzunk benne!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Most olvastam mindenféle jótékony hatású teákról. Ti isztok valamiilyet? Vagy esetleg tudjátok, hogyan kell alkalmazni ezeket?

Nemsokára megyek be a városba és veszek 1-2 félét.

Kép
pampalini
 
 


lujzi - bármi lehet, lehet, hogy semmi. Nehogy beleéld magad a cisztába! :)

Kép
pampalini
 
 


Sziasztok!

monyo!
a plexi az az műanyag. felénk így hívják a műa-nak ezt a fajtáját. tuti van felétek is, csak most em jut eszembe, h mi az, amire tuti ezt használják nálatok is. de gondolkodom.

lujzici!
nekem volt már mindkettő.
ciszták is, hisz pcos vagyok és perforált vakbél is.
viszont azt el szeretném mondani, h ha folyadékot lát a doki, akkor az peteérés volt! ciszta után nem marad folyadék.

babszika
 
 


pampalini,en nem iszok semmit.
nagyon sok lanynak segitett a cicka+palast.a ciklus elso feleben cickafark tea,peteeres utan pedig palastfu.
egy probat meger.

Kép
monyo83
 
 


babszika es az atlatszo?nalunk is van plekszi de az nem igazan atlatszo,olyan 5mm vastagsagu merev plasztika lap amit sokmindenre hasznalnak.

Kép
monyo83
 
 


igen, átlátszó.

babszika
 
 


Lujzici,
piri :arrow: :evil: :evil: :evil:
drilling :arrow: PCO-s vagyok. A drilling az az, amikor a petefészket megszúrkálják és kipukkasszák a sok apró cisztát.
Az a biztos, ha megnéz egy doki, csinál egy uh-ot. Lehet a folyadékot akkor azért látták, mert szétpukkant? Vagy az nem lehet? Csak találgatok ám.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Pampalini,
én is a cickát+palástot ittam, nekem semmit nem használt. Bár gondolkodtam rajt, hogy megint elkezdem, hátha. Nekem jobban bejött a barátcserje kapszula.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ja, a lapar meg az, mikor pici lukakat csinálnak a hason és valami műszerrel körbe néznek ottbent. Nekem aközben csinálták a drillinget. Na, ezt jól megmondtam :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


hát, én szerencsére nem jutottam el idáig :shock: :roll:

babszika
 
 


Nem volt vészes.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


hát, visszanézve nekem sem vészes semmi, de .....örülnék, ha végre vége lene a kálváriának és KicsiBab fészkelődne :wink:

babszika
 
 


babszika ott a kicsi baba a pocakodba!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:roll:
Kép

babszika
 
 


:wink: :wink: jaj most annira nincs kedvem menni atanfolyamra.majd elalszom.hogy fogok igy pedikürözni....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hát, javaslom, h rajzolj a szemet magadnak és aludj közben :lol: :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Sziasztok!

Hu de sokat írtatok! :shock:
Ma nem vagyok valami jól! Szédülök, és hányingerem van! :cry:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


húú, az nem jó Móni!
sztem akkor pihenj... már amennyire ez lehetséges

babszika
 
 


nem lehet hogy baba? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Babszika!

Pihennék én, de sajna ez most nem fog menni. A párom nincs ma itthon, és gyerek mellett pihenni nem nagyon lehet.
Amúgy nagyon jók a puzzlék. Régen én is imádtam rakosgatni őket. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


nita!
az tuti nem lehet.. még

móni!
igen, gondoltam, h ez van :(

babszika
 
 


nekünk is voltpuzlénk imádtam.csak máté mellett nem lehet..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Nem hinném hogy baba van. Mivel megvolt a mensim, igaz kevesebb volt mint szokott, meghát késett ugyan, de akkor is mensi volt. :roll:
Meg ahogy a hőmet nézem szerintem tegnap volt pé.Igaz az lh negatív lett, de tojcsi az volt.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


nekem szerencsére a kutyánk az egyetlen zavarótényező, de ő is csak azért, mert amíg csinálom, addig szimatolja és nedves lesz :lol:
amúgy nem bántja

babszika
 
 


hát azért hajrá!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ez a duma: Múlt éjszaka azt álmodtam, hogy megettem öt kiló vattacukrot, és amikor felébredtem, nem volt meg a párnám.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Kép

Babszika! Csak nem a párnádat etted meg? :lol: :lol: :lol:
Amúgy mostanában elég gyakran vannak furi álmaid. :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


hát, a mai sem volt különb.... igaz, a párnám megvan

de voltak kiscsirkék meg isten tudja mi..... :shock:
tényleg őrülten furi álmaim vannak. és rosszul is alszom. úgy értem, h forgolódom. bizto s aprogi teszi ezt.... a sok hormon nem hagy aludni. :roll:

babszika
 
 


Hát, meglehet hogy a hormonok miatt van. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


mondjuk a kiscsirkéről tudom, h egy tv műsor tehet 8)

babszika
 
 


Babszika: és vattacukor mitől jött??? Mosolyogtam miket álmodsz:)

Kép
csucsu05
 
 


a vattacukor csak poén, amit találtam az egyik oldalon. :roll:

babszika
 
 


Szia Csucsu!

Mesélj! Mi volt az uh.-n.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


csucsukám!
engem a színház is érdekel :)

babszika
 
 


Igen, Babszika, lehet, hogy igazad van, távolról nézve sok dolog nem tűnik olyan rossznak, mint valójában. De rajtam csak ez segített. De én akkor sem éreztem vészesnek. Meg is lepődtem, hogy ennyi volt?

Móni,
én is tegnap este igy voltam, de nekem még a fejem is nagyon fájt :? .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


na jó, nekem is volt, ami ilyen volt: pl a HSG.

bezzeg a vakbél.... még jó, h az nem nő vissza..... :shock: ott tényleg majdnem ott maradtam a műtőasztalon :shock:

babszika
 
 


Lujzici: én is ugyan ezt érzem, szurkál hol az egyik oldalon, hol a másikon, de a bal oldalon erősebben. Most szedem a harmadik adag clostimat és már a ciklus második napján kezdődött. Nem tudom, hogy mi lehet ez, én is a cisztára gondoltam. Nekem mondjuk még soha nem volt, így nem igazán tudom mire vélni ezt az érzést. Én is erősen gondolkozom rajta hogy el kellene menni dokihoz a jövőhéten, hogy nézze meg mi lehet az.

KépKép
csige-bige
 
 


most megyek, mert hazajött a Zuram

puszi nektek!!!!!

babszika
 
 


Babszi: Puszi:)

Móni: Semmi különös 2db tüsszőm volt 17 és 19mm -es.
Bal oldalt ami nekem úgye pont jó.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu,
azért csak próbálkozzatok. Nekem mondta a dokim, meg a kórházban is mondták, hogy egyik oldalról a másikra átvándorolhat. A dokim szerint előfordul és már meg is figyeltek ilyet.
Én kétszer se mondom, hogy nekem a méhenkívüli nem ilyen átvándorlásból lett, mert azon az oldalon nem éreztem pé és mindig nagyon megérzem. Viszont akkor a jobb oldalam nagyon fájt.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Tényleg Babszika, teszel valamit azért, hogy esetleg könnyebben megtapadjona a babó? Mondjuk aspirin, sok víz, fehérje..... Vagy valami más?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita!

Szerencsére most nem fáj a fejem. :wink:

Csucsu!

De jó! Akkor most dupla esélyetek van a babára! :wink: Mindent bele!!!!

Lányok!
Én a cisztához nem tudok hozzászólni, mivel szerencsére (és ezt lekopogom) nem volt még eddig nekem. (remélem nemis lesz). :roll:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


szerencsére még nekem se volt soha cisztám, (bízom benne, h nem is lesz)

ranita - aspirin segíti a beágyazódást? Én ezt még nem hallottam... :roll:

csucsu - 2 tüszű az tők jó! Mindent bele ! :wink:

Kép
pampalini
 
 


Pampalini,
igen, ha jól tudom vastagítja a mnyh-t.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Csige-bige: hát, nekem nem szurkál, hanem fáj. És állandóan érzem, néha jobban, néha kevésbé. De fáj. Kedden megyek dokikhoz, majd csak mondanak valamit.
Egy vizsgálatot talán neked is megér. Legfeljebb azt mondják, ártalmatlan. :)

Kép
lujzici
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: