Új privát üzeneted érkezett!

Igen????Ezt nem hallottam....úhhh...én beszarnék...igaz azt mondják a kettő jól megvan együtt...de nekem az jut eszembe,hogy éjjel felsírják egymást....na meg annyit szoptatni????Várj Nita....lekapom a tesztjeimet,ezeket 4 hetesen csináltam.....mindjárt.....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


ok meli várom...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 

 
 

szép erősek a tesztek főleg az utolsó....... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen,óóóó,nem akartam laptetőt........brühühühühü,nekem már van szerencsém....na megyek csajok,már alszik a fiam is,hálelúja,apa mindjárt jön délutánosból,aztán jajjj nekem,ha itt talál.... :oops:
Pedig ti vagytok a 2. családom!!!! :lol: :lol:
ők a barátnőm gyerekei,jobban mondva együtt szültünk.....Nita...külön neked kedvcsinálónak!!!!! Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


meli hehehehehe........ :) nagyon cukik amugy....
jó pihenést.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csajok nekem is, nekem is kell ilyen szép teszt, meg kép :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Ízisz: Hatalmas gratula................juhééééééééé :lol: Gondolom nagy a boldogság! :wink:

Melinda:köszi, majd meglátjuk köv. hónapban, mennyire vagy jó varázsló... :D

Nita: Te akkor gondolom, pont ikreket szeretnél. Volt a családban már?

Melish: hogy van férj urad?

Lányok, olyan lassan telik az idő.... :cry:

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszifül hát nem mondhatom, hogy jobban van beszélt a doki nénivl, megyünk hozzá 11 órára. Közbe anyukám azt mondta tesóm jobban van de férjem mire hivta már ő is szarul van :cry: . Nállunk meg mester van gondoltam, hátha ki tud jönni legyen valaki itthon de nem, hát maradnak a mesterek magukba azt mondják van még estig dolguk.
Neked drukk a babához, én már feladtam egy ideig nincs hancur :cry: :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Melinda!
Jaj de szépséges pozitív tesztjeid vannak. :D Annyira szeretnék Én is ilyet! :roll:

Nyuszifül!
Szerintem is nagyon lassan telik az idő.... :( Na de a köv.hónap a Miénk! :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


mucus neked a vonalzód még azt mutatja, hogy 8 napod van peteérésig tehát nállatok még most kell lassan dolgozni ugyhogy még ez is lehet a fogamzás hónapja, csak az eredmény várat magára februárig :wink: drukk neked is

Kép
Kép
melisch
 
 


Nyuszifül, én is úgy érzem hogy lassan telik az idő. Én már a peteérést várom nagyon. A 9. és 10. napon is negatív lett az lh ( csak halványan volt látható a második csík), ez már jelentheti azt hogy közeledik a peteérés napja?

Melish, sajnálom hogy a párod így lebetegedett. Gyógyulást neki!

Ízisz én is gratulálok, hihetetlen egy dokid van, semmit nem bíz a véletlenre, csak így meg bizonytalanságba hagy. Nem baj a lényeg hogy a kis pocaklakó már ott van a pocidban. :D

Melinda, engem is megvuduzhatsz, főleg hogy így közeledik a peteérés. Jó lenne hétvégén lenne, mert akkor mégiscsak lazábbak vagyunk.

Nita, hát nem lenne semmi ha ikreid lennének. Nekem is volt rá esélyem kiskoromba sokat álmodoztam erről. De most hogy van egy örökmozgó pici fiam, hát................... De szép is lehet két picit hordani a szíved alatt.

Duna, minden rendben volt a dokinál, kislányoddal minden ok?

Szép napot Mindenkinek!
Anna
Kép
Kép
boganna07
 
 


Izisz: Gratula:) Mostmár tuttira babás vagy:)
Amúgy én sokat szoktam Ózrda járni. Noha én Pesti vagyok de Ózdon laknak rokonaink. Hozzájuk tavasszal és nyáron sürün szoktunk menni.

Kép
csucsu05
 
 


nyuszifűl azért annyira nem akarok ikreket de ha jönnek persze azért örülnék is....a családba senkinek nem voltak ikrei....nekem is a closty miatt áll fent a lhetőség,........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Boganna: ha már halványan látszik jó jel, nekem egyik nap még alig látszott a másik nap, meg már tök erős volt, de réggebbi hozzászólások között van is fenn róla kép.Nem tudom hány napos a ciklusod, de nekem a 28 naposból a 12-en volt

Mucus: legyen igazad, de nekem még addig meg jön egyszer vagy nem jön meg...? Ez itt a legnagyobb kérdés.

Lányok a beágyazódásnál érzett vki valamit, nekem fáj a baloldalam, de már az is lehet, hogy csak beképzelem... :cry: Meg 5 nap után ez elvileg még nem érezhető, mármint a beágyazósás? Na, most lehet, hogy megint jó nagy hülyeséget kérdeztem. :oops: Attól meg most rettegek, hogy fel vagyok fázva, tök olyan érzésem van, pedig kinnt sem voltam az elmúlt napokban, tanultam, mert holnap vizsga, mondtam a gyógyszertárosnak, ő meg mondta, semmi ilyen megfázásra való gyógyteát ne igyak, nehogy gond legyen...Beszéljek az orvossal. OK, de még miről??? :D

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!

Jaj lányok kicsit elkenődtem. Tegnap annyira fájt a hasam, hogy úgy éreztem tutira megjön. Aztán estére kicsit jobb lett. Ma meg már nem érzem hogy fájna. Tegnap nem győztem rohangálni a WC-be hogy figyeljem megjött e már pirike. Aztán ma reggel mivel nem jött, nem bírtam és kipróbáltam egy 10-es HCG-t. Mondanom sem kell, hogy akkora negatív lett, mint egy ház. Szóval most nemtudom mi lesz.

Egyébként én is szedtem a clostyt. ez volt a 2. hónap. A ciklusom hossza egyébként 32-34 napos. Lehet hogy korán csináltam a tesztet? Mert arra gondoltam, hogy a 10-es HCG az hamar kimutatja a babát.

Az idő az nálam is lassan telik, úgyhogy nem vagytok egyedül! :) :wink:

Nagyon édik a képen a kis ikrek! :) Fiúk, vagy lányok? Vagy mindkettő?
Vendég
 


Perpi: nyugi türelem! Sztem 3-4 nap múlva, ha nem jön tesztelj mégegyszer. De most hányadik napon vagy, ha 32 napos a ciklusod? Lehet, hogy tényleg korán volt, de semmi sem lehetetlen!

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszifül:
Most a mai a 28. De ez a 10-es már korábban kimutatja állítólag.
Vendég
 


Nyuszifül, nekem még 3 napom van hátra a pé-ig, szóval remélem erősödik majd az a második csíkocska. A ciklusaim eddig 30 naposak voltak, de legutóbb kereken 28 napra megjött.

Perpike tudom nehéz kibírni, de hamár 2-3 napja nem jött meg akkor csinálj tesztet, akkor már esélyesebb a dolog.

Kép
Kép
boganna07
 
 


szia nyuszifül én is szenvedevek ilyen tünetektől meg sokat járok pisilni, ami addig nem volt, na de több vizet és nagyon kávés kávét iszom. A megfázásod ha nem komoly eggyél sok gyümit pl kiwi rengeteg benne a C vitamin, estleg ha már szedtél valami vitamint az is szerintem segiti a szervezeted. Nekem is fájt pár napig a torkom de én sem szedek semmit pedig a férjem baciaival tele a ház és aludni is vele alszom, jóban rosszban lesz amin lesz! Voltunk dokinál csak egy csunya virusos megfázás nagyon piros torokkal. Adott neki gyógyszert de nem valami sokat és le kell szokjon sürgősen a cigiről mert gyenge a légutja a tavaj óta :lol: már sokszor próbálta de nem sikerült soha. Én gondolom és csak hallkan jegyzem meg, hogy lehet az Elevit megovótt engem a baciktól mert én szedem ismét vagy 3 hete :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.01.23 13:31-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


perpike szerintem korai volt még a teszt....én menzi előtt 1 nappal teszteltem és éppen hogy lehetett látni a második csíkot....még van reményed!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


perpike te teszteltél LH-t próbálj utána számolni mikor lehetett a pé-d és adj hozzá 14 napot annyi rendesen a második ciklus periódus ás mindjárt világosabb, hogy hány napos lesz ez a ciklus 28,30 vagy 32. Még szerintem korán teszteltél, nyugi és nagyon drukkolok neked!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


perpike melisch jol mondja......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Perpike!Ezer %hogy korán teszteltél!A ciklus vége után minimum 3 napot várj meg,és aztán már mutat valamit.Nekem a fiammal az első 2 teszt negativ lett az 5.héten,el is keseredtem .de a 6.héten már poziziv.A mostani babóval is félve csináltam meg a 32.napon,pedig 28napos a ciklusom.Nyuszifül!Én pont ue. éreztem,azt hittem felfáztam a korcsolyázásba,de 3 nap után elmult.Úgyhogy ez egy jó jel.És utána állandóan fájdogált egyik oldalon a hasam.Valószinű oda ágyazódott be.
Vendég
 


izisz hogy érzed magad? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita!Napok óta fáj a fejem,a gyomrom meg egyfolytában ég.Az előbb ebédeltünk,és ki kellett köpnöm a húst.Pedig reménykedtem benne,hogy most másképp lesz majd.A fiammal is sirva főztem.Te hogy vagy?Mit láttatok uh-on?
Vendég
 


a fejem nekem is fájt két napig..ma nem fáj...egyenlőre.....a gyomrom se ég ma..... én jol vagyok ....épp a hólyagommal küszködök.pipilni kell.....csak a körmöm csinálom és most nem tudok kimenni..... :?
uh-ra keden megyek.még nem voltam dokinál......nem látott volna semmit....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melish: köszi, most befekszem az ágyba tanulni, meg iszom egy csomó vizet, hátha az segít. Örülök, hogy jobban van a férjed, látod jó, hogy bementetek. Egyébként Elevitet és folsavat én is szedek.

Ízisz: ennek örülök, de sztem ezt még nem lehetne éreznem, meg csak nagyon picit érzem... :cry:
Hm, nem lehet jó eza gyomorégés, és azért van, amit megbírsz enni?Nálad meddig tartanak ezek a rosszullétek?

Perpi:szorítunk!!!!Ha meg megjön,jön a köv hónap! Nem adjuk fel! :)

Kép
nyuszifül16
 
 


ne is adjátok fel!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: a Te eseted nekünk is erőt ad....! :wink:

Kép
nyuszifül16
 
 


:oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok,ezek a vonalzók,nem számolják a napokat?Mert az enyém ugyanott tart még mindig.
Vendég
 


Na itt vagyok, csak közben megfőztem a kaját.

Lányok nagyon aranyosak vagytok, és igazatok van. Nem kellett volna még kíváncsiskodnom. :oops:
Pozitív az LH tesztem 10-én volt. Ha mondjuk 12.-étől számolom a 14 napot az majd most vasárnap telik le, azaz akkor lesz a 30. napom.

De megnyugtattatok és tovább reménykedem. :P

Melinda: most látom hogy kis ikrek lányok. Mert rózsaszín a kis karkötőjük. :)
Vendég
 


izisz ezek nem mutatják a napokat......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok! ez tényleg vmi hülye betegség 37.4., nem hiszem el...nem csináltam semmit, hogy megfázzak!!!!
Tanulni kellene, én meg fosul vagyok...Most mit vegyek be, még egy hülye neocitránt sem merek, mert ha esetleg vmi fejlődgetne, nem akarok ártani neki?!
Vmi ötlet, ágyban tanulok, szóval ez megoldva...és mi van, ha felmegy a lázam. Ilyenkor mit szoktak csinálni, bocs hogy Titeket faggatlak, de Anyukámmal nincs olyan kapcsolatom, hogy ezt megbeszéljük :( No, meg a baba témát is elutasítja, bár ez engem nem érdekel... :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 


szerintem nátha lehet...... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ezek szerint minden nap új vonalzót kéne szerkesztgetni,hogy naprakész legyen?
Vendég
 


nem kell.ez hetente változik....ha betöltötted az 5.hetet.......ott lesz....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Melisch!
Igen a vonalzóm azt mutatja,hogy 8 nap van peteérésig de dec.18.án volt utoljára menszim.Így fogalmam sincs most mi is lesz.... :roll:

Nyuszifül!
Azt nem tudom pontosan,hogy a beágyazódás lehet e érezni úgy mint pl:a teteérést.De az tény,hogy ha már beágyazódott onnantól vannak jelek.Pl:többször kell pisilni,sokszor csak egy csepp jön pedig olyan volt az inger mintha nagyon tele lenne a hólyag.Olyan érzés is társul mellé mintha megakarna jönni,plusz hőemelkedés.Nos ha ez a 3 érzés megvan akkor szerintem tuti a siker. :wink:

Szép estét!Dius

KépKép
Kép
mucus75
 
 


nyuszifül nagyon sajnálom a náthád, de még nem olyan nagy hő, probálj hideg vizes ruhát tenni a homlokodra, vagy a lábadra az is leviszi a lázat, inhalálás kamilla teával, egyébb nem jutt eszembe, nekem anyukám most gyümölcsött ajánlott esetleg citromot a C vitmin miatt. Sok sikert a honapi vizsgádhoy. Hátha valaki add hasznosz infót is.

Ja én is éreztem ma munka közben, hogy melegem van miután neked irtam megmértem a lázam és nekem 37,2 C de egyáltalán nincs semmi bajom és semmi tünetem. Ja ez ébredési hőmérsékletem is 36,90 C lehet ez ilyenkor normális.

Kép
Kép
melisch
 
 


csajok merre vagytok? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mucus te nagyon babagyanus vagy! Jó hogy hétfőn mész dokihoz remélem pocaklakót talál nállad!

Nem tudom én sem, hogy mi van itt szinte senki sincs. Férjemuram kicsit jobban van, sőt kitakaritott a munkások után és volt mit hiszen vakoltak, meg festettek a folyóson, mig én körmömet tétettem rendbe. :oops: Nita de voltál a kedvcsináló mikor láttam az álltalad készitett körmöket elhatároztam nekem is ujra kell töltettnem a régit :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Igen,Lánykák a kicsik,Tünde és Tímea!
Éjjel 2 órát aludtunk,nem alszik semmit a gyerek,csak ordít....csak cicivel a szájába,de úgy is kell egy óra....annyira szoptatni meg nem akarom,mert a szoptatás méhösszehúzó hatású,nem akarok elvetélni,úgyhogy kb 4szer szoptatom,de 10-15 percig....
Nem akartok ilyen nagyonbabás vonalzót????Olyan szépek vannak.....nézzétek meg...ez naprakész.....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda nekem volt már......csak az a baj hogy kettő vonalzó lehet csak...... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mucus!Hát te már tényleg gyanús vagy!Hány naposak a ciklusaid?Lassan már lehetne tesztelni,ez már kb.a 32.napod nem?Nekem pont ekkor lett pozitiv.Én is mindig ugy látom,hogy nincs itt senki.Meg kéne beszélni mindig egy tuti félórát,és akkor mindenki itt lenne.
Vendég
 


nita ez a vonalzó SZUPER!!! :P

Kép
Kép
melisch
 
 


melisc köszke... :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melish:kösz, most jobb...Figy, ha hőemelkedésed van, az lehet jó is, ha nem esik le menszi előtt, mega lányok írták előbb. Hú, de tuti lenne, ha Te is babás lennél. :lol:

Nita:tényleg nagyon tutesz az új vonalzód!!! :D

Mucus: Tesztet-tesztet-tesztet.... !!!:D

Kép
nyuszifül16
 
 


Melinda: hogy-hogy ilyen keveset aludt kisfiad? Beteg talán, vagy csak nyügi volt??? Ilyenkor hogy bírod napközben alszol??? Én még ezeket nem tudom, de majd remélem hamarosan! :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszifűl.... :oops: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: