Új privát üzeneted érkezett!

Jobb reggelt, :cry: :cry:

Megjött. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Vivi,
Remélem a tied atom pozitív. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Sajnálom! Akkor lehet, úgy jártál mint Yusz?

Vivi!

Benned van minden reményem!!! Tessék már jönni és hozni a + híreket!!! :wink:

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok lányok! Judy!!! :(:(:( fene egye meg! Pedig úgy szurkoltam!!! Mióta is próbálkoztok?
Vendég
 

 
 

Judy!
:( :( :( De ne keseredj el!!! Nem szabad!

Vivi!
Hol az a pozitív teszt???

moni
 
 


Na akkor jön a beszámolóm! Hajnal 4kor felébredtem, hogy pisilni kell. Na gondoltam, akkor most megcsinálom.
Íme az eredmény...
Vendég
 


Na fene vigye, túl nagy a kép! Sajnálom, akkor nem tudjátok meg ...
Vendég
 


Mégegyszer megpróbálom... Kép Tatatatammmmmmm!:)))
Vendég
 


Látom, már izgultatok!!! Bár nem olyan önfeledt az örömöm Judy miatt... :(((
Képzeljétek, bemártottam, és először a tesztcsík kezdett látszani ugyebár, de az is halványan. Kb fele ilyen halvány volt. És 10 mp-vel később már láttam valami halvány másikat. Aztán erősödött, de halvány volt. Viszont mindkét csík halványabb volt sokkal. Reggel meg már ilyen volt mind a kettő!
Vendég
 


Vivi!
Irigykedem. De scak is pozitívan! :lol:

moni
 
 



Vivi!
Ja ezt nem is írtam! egy hete nekem is uazokat mondta a párom, mint neked. Csak a bibi az, hogy akkor középidő körül voltam. Vagy egy korai pé volt, vagy mensiztem de mellette pocaklakóm is volt/van. Mondjuk nem élem bele magam, de amikor mondta, akkor kinevettem, de amikor meg téged olvastalak, akkor meg elgondolkodtam... :lol:

moni
 
 


Köszönöm a vigasztalást, bár sajnos ettől nem érzem jobban magamat. :cry: :cry: Ez volt a 3. próbálkozós hónapunk. És ha ahhoz viszonyítom, hogy a többiek rögtön jöttek, akkor azt kell gondolnom, hogy tényleg valami nem stimmel. :cry: :cry:

Vivi,
Neked viszont nagyon örülök. Nagyon szép pozitív teszt. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Iylenekre ne is gondolj!!!!

moni
 
 


Judy!
:cry:
Nem is tudom mit írjak. Annyira bíztató volt.

Vivi!
Gratulálok!

Moni!
MOst akkor mi is a helyzet Nálatok???

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Judy!

Annyira bíztam pedig....de tényleg ne add fel!Ahhoz képest tényleg rossz érzés hogy a többi egyből jött,de ha meg azt nézzük nem olyan sok még a 3 hónap!Köv.hónapban te leszel a babás+Yusz :wink:

Vivi!

SZUPER!!!!Gratula!
Várunk a 2010 márciusi topicban is :wink:

Moni!

Akkor csinálsz egy tesztet valamikor te is? :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Azt hiszem kivonom magam a forgalomból egy időre. :oops: :oops:
Ebben a hónapban nem hőmérőzök és a vitaminokat is abbahagytam, csak a barátcserjét szedem, az gyógynövény, nem árthat.
Tudom, az aki nagyon régóta próbálkozik nem érti meg, hogy miért vagyok kiakadva 3 hónap után, de ha 3 gyerek rögtön összejött, akkor nagy csalódás tud lenni, ha a következő nem. Most megint padlón vagyok,így ha nem gond nem írogatok most,élvezem a 3 gyönyörűségemet meg a nyaralást de olvasni fogok és drukkolok mindenkinek. :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok! Köszi a gratulációkat!
Judy! Akkor elmész kivizsgálásra? Jól teszed, hogy kicsit lazítasz, én a második hónap után mondtam ezt, hogy annyira nem foglalkozok már ezzel (de belül azért igen). Biztos nincsen semmi baj, csak kicsit várat magára! Azért én nem hagynám abba a vitaminokat...
Moni! Hát, ez tényleg érdekes! Mikor tesztelsz??? Én is kívnáncsi vagyok, nem idősebb-e a bébi!
Na most megyek romtakarításra!
Vendég
 


Judy: Írok privit!!!! Azt remélem olvasod. :wink:
jaimee1
 
 


Vivi!

Na ezért aztán érdemes volt felrohannom a géphez!
Nagy-nagy gratula! Gyere a márciusiba! Jó kis csapat!

Márti
borossné becz márta
 
 


Judy :cry: :cry: :cry:
Nagyon sajnálom, pedig a tesztek annyira biztatóak voltak. Azt hallottam, hogy pont ezért nem szabad már a vérzés kimaradás elött tesztet csinálni, mert sokan teherbe esnek és az aktuális vérzésel el is vetélnek. Jobb az ilyen terhességről inkább nem is tudni.
De ne add fel semmiképp! Pihenj egy kicsit és probálj meg nem foglalkozni nagyon görcsösen a témával (tudom könnyű ezt mondani, de tényleg probáld meg) Biztos hogy össze fog jönni!

Vivi!

Nektek meg nagy Gratula :lol: Most már téged is irigyellek!
:wink:

Kép
Kép
chlarissa
 
 


Szóval van egy 5 mm-es, dobogó szívű kismanócskánk...
Doki bácsim nagyon őszinte volt, mikor elmondtam a dolgot, mondta, hogy Ő nagyon gyerekpárti, de nem lesz könnyű... mondtam, hogy tisztában vagyok vele, későbbre is terveztük 4évvel, de az élet másképp alakult. Mosolygott, Ő is járt így. Megnéztük uh.-on, napra egyezik a mérete a korával (persze, pontosan tudtam én, hogy június 13-án fogant).
Aztán elmondta, hogy irígyel, nagyon és őszintén gratulált vagy 5x! :lol: Azt mondta, azért a 2 nagyfiú már úgysem olyan pici, meg fogjuk oldani a dolgokat...és búcsúzóul megkérdezte, adhat-e 2 puszit...komolyan nagyon sokat jelent, hogy így állt hozzá! Úgy értem, hogy nem a nyakamba ugrott olyan sziruposan, hanem igazán őszinte volt. Lehetett neki hinni.
Ő egyáltalán nem félt a terhességtől-szüléstől, hisz gyorsan regenerálódtam minden szülés után, neki is köszönhetően simán szültem az összes babát, egyáltalán nem látja úgy, hogy kockázatos lenne ez a terhesség.
3 hét múlva megyek újra!

És képzeljétek egyenlőre alábbhagyott a hányinger is!
Bár így maradna!

Köszi a drukkokat!

Márti
borossné becz márta
 
 


Márti!
Dejó!!! Olyan jó volt olvasni a soraidat! Remélem hamarosan mindenki követ téged!!! :lol:

moni
 
 


Márti,
Örülök és gratulálok a kis dobogó szívecskéhez. :lol: :lol: :lol:
Problémamentes és boldog babavárást kívánok. :lol: :lol:

Én egy kicsit jobban vagyok, pozitívabban állok a dolgokhoz, bár sajnos a gondolat nem hagy nyugodni, hogy esetleg a császár miatt valami összetapadt odabent.
Úgy döntöttem, hogy még a nyarat hagyom spontán, ha nem jön össze akkor szeptembertől elmegyek a dokihoz és megkérem, hogy nézzük meg uhu-n, hogy van-e peteérésem. :oops: :oops:

Moni,
Nálatok mi a helyzet???

Remélem Yusz is kicsit jobban érzi magát és élvezi a nyaralást. :lol: :lol:

Tegnap ebben a hőségben lementünk fürdeni egyet a Velencei-tóra, persze én csak néztem ahogy a gyerekek lubickoltak. És végre Barbika is belement a vízbe. Vettem neki egy beleülős úszógumit. Először nem tetszett neki a hideg víz, de utána már önfeledten pancsolt. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Márti!

Grtaula itt is :wink:

Judy!

Örülök hogy már kicsit pozitívabban fogod fel az egészet...már nagyon hiányoztál :oops: :wink:

Sztem sikerülni fog még a nyáron(ez az én privát véleményem :wink: )

Te miért nem mentél be a vízbe?

Lassan kezdek pakolgatni,készülgetni mert szombat reggel irány a Balcsi egy hétre :lol: :lol: :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Nekem jövő hétvégefelé nem kellene megjönnie. Nem avgyok egy nagy tesztelő típus, így sztem kb. 2 hét múlva tesztelek csak, ha addig nem jön meg.

Panni!
Judy sztem a piri miatt nem ment vízbe. :wink: :lol:

Judy!
Hidd el, hogy nincs semmi probléma veled odabenn!!! Akit írtam, hogy lyukas gumi és esemény utáni tabi és SZOPI!!!! mellet kismami lett, neki is 3 csaszija volt előtte.
Figyi, nekem van egy könyvem, a Babát szeretnék, avagy hoygan essünk teherbe című. Próbáld meg megszerezni. Nekem az a könyv segítetett az iylen borús gondolataim feloldásában. Nyáron vettem meg, és ősszel kismami lettem Ramival. Meg a Titok könyvet is olvasd el, vagy nézd meg a DVD-t. Nagyon-nagyon kellene!!! Nekem már csak elhiheted. A blogomat olvastad te? Ha nem, akkor ajánlom figyelmedbe! Annyira, de anynira szeretnék segíteni neked!!! De tudom, hogy csak te tudsz segíteni magadon! Hidd el, hogy a pozitív gondolatok rengeteget segítenek. Ha nem akarod itt kiönteni a lelked, nyugodtan írj privit! Tudom, myilen rossz így, sajnos volt bennem része. És most, hoyg úgy állok hozzá, hogy minden lehetséges, és rengeteg "csodasztorit" hallottam már, ezért sokkal jobb a kedvem, nem keseredem el. Van egy barátnőm, akinek volt egy sikertelen lombikja, azóta a 2. várja spontán, pedig elvileg nem lehetne babó, merta féjének olyan alacsony a spermaszáma!! Sőt a babát szeretnék topilban is van egy lány, akinek az alacsony spermaszám miatt lombikot kellett volna csinálni, de mikor mentek volna konzultációra, már pockalakós volt. Utána szopi mellett volt egy méhenkivülije, ekkor elvesztette az egyik petevezetőjét, és mindezek ellenére most várja spontán a 2.-at!!!
Hidd el hamarosan neked is lesz pocaklakód! Türelem, türelem!!! Ne foglalkozz azzal, hogy neked eddig azonnal megfogant. Azóta változott a világ!!! Minden más lett!! DE TE NEM!!! Lehet, hoyg te előbb leszekl pocakos mint én!!!

Többiek?

moni
 
 


Moni,
Tök jó, hogy vagy, mindig lelket tudsz önteni az emberbe. :lol: :lol:
Hát tényleg remélem hogy nincs probléma odabent, csak már egy kicsit öregszem, és nem olyanok a petécskék mint régebben. :lol: :lol:
Panny,
Tudod, sajnos menzeszelek, és azért nem fürcsiztem. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:
Hogy vagy??Hogy bírod ezt a hülye meleget???
Én tegnap már haldokoltam.

Tegnap voltunk Agárdon fürdeni, a héten minden nap mentünk, és összetalálkoztam a holland nagyfőnökkel, aki az első munkahelyemen volt a főnököm. Nagyon jó viszonyban voltunk mindig, és azóta is akárhányszor talizunk, mindig puszi-puszi. Még az esküvőmön is ott volt. A lényeg a lényeg, abban az időben 22 évesen jártam egy szintén holland fiúval, aki mérnök volt a Texas Instruments-nél, akiknek dolgoztam, és itt ismerkedtünk meg.Ő volt az első igazi és fájdalmas szerelem, a mai napig emlékszem minden egyes percre amit együtt töltöttünk. Mindig amikor találkozok a volt főnökkel megkérdezem mi van Wolfgang-al, és képzeljétek azt mondta tegnap hogy szívinfarktust kapott és meghalt. :cry: :cry: :cry: 44 éves volt, engem úgy elkapott a sírás, szegény nem győzött vigasztalni. Annyira fájt, pedig már régen történt, de én nagyon szerelmes voltam belé, és akkor úgy gondoltam, hogy az életemet is odaadnám neki. Egyszerűen képtelen voltam elhinni, hogy nincs többé. Rettenetesen rányomta a bélyegét a lelkiállapotomra. Előkerestem a képét is itthon, persze megint rámjött a sírhatnék.Lehet hülyének néztek, de legszívesebben Hollandiáig szaladnék és megkeresném hol nyugszik, hogy legalább egy kis virágot vigyek neki és elbúcsúzzak. :cry: :cry: :cry: :cry:

Bocsi az offért, de most sajnos egyfolytában ő jár az eszemben. cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Sajnálom a volt szerelmed :( valszeg engem is így érintene egy volt szerelmem halála :(

Holnap indulunk a Balcsira egy hétre..sajna rossz a laptop úgyhogy nem valószínű hogy az egy hét alatt tudok netezni..írjatok sokat és gyártsátok a bébiket :lol: :lol: :lol:

Jók legyetek,pusza:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny,
Jó nyaralást és szép időt kívánok!
Vigyázz magadra és a kis bébire. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Boeske,
Régen voltál. Mi van veletek?Hogy sikerült a műtét???
Képzeld, Barbika lába szépen kezd kiegyenesedni, aminek nagyon örülök. Viszont most meg azt vettem észre hogy a köldöke kezd kifele mozdulni. Asszem megmutizom a dokinak, nehogy valami komoly köldöksérve legyen. Ha időben elkapjuk, lehet orvosolni. (remélem) :oops: :oops: Mindig van valami. :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok! Hogy vagytok? Remélem, hogy senki nem adja fel! Nagyon szorítok ám mindenkinek!
A márciusi topicban ultra veszekedés van, olyan rossz hangulatot áraszt... :( na mindegy. Megint anyósomnál vagyunk, de ma már megyünk haza, mert kaka idő lett. Tegnap épp a Tescoban ért minket utol a vihar! Hatalmas reklámtábla és fák kidőlve az úton... :shock: Velem semmi különös, továbbra is enyhén, de szinte folyamatosan émelygek. Puszi és legyetek jók! Vivi
Vendég
 


Halihó a Balcsiról!! :wink:

Szupi az idő meg a víz is :wink: A srácok nagyon élvezik.

Vivi!

Engem nagyon felidegesített ez a Boruska hogy az otthon levő többgyerekes "csak"anyákat lebecsmérelte...
Hol jön ő ehhez?És aztiszi hogy csak fenéktörlésből áll a napunkElég szomorú ha ő csak azt fogja tenni...
Na mindegy..nem idegesítem magam vele.

pusza,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


sziasztok,

Képzeljétek Barbikának 39,5 fokos láza volt hajnalban. Adtam lázcsillapítót, de még reggelre is ugyanolyan magas volt Másfél óra vizesruházás után lement 37,5-re, de mire leértünk a dokihoz, megint 39,5 lett. Doki adott neki egy injekciót, remélem hatni fog. Most nagy nehezen elaludt. Nem akar sem enni, sem inni. Fecskendővel adtam neki egy kis folyadékot. Nagyon csúnya vörös hólyagos a torka. Valszeg a Velencei-tónál kapott be valamit. Kapott antibiotikumot is. Még sosem volt beteg, leszámítva a megfázást. Úgy megijedtem, pedig nem is első baba. :oops: :oops: :oops:

Hát, én csak nem bírtam ki és elővettem a lázmérőt. :lol: :lol: :lol:

Panny,
Örülök, hogy jól telik a nyaralás, jó időtök lesz a héten. :lol: :lol:
Vivi,
Tessék gyakrabban jönni, a pozi teszt óta nem is jelentkeztél. :lol: :lol: :lol:

Olvaslak benneteket a márciusiban, és olvastam a vitát is. :twisted: :twisted: :twisted:
Eléggé felháborító volt, lett volna véleményem, de mivel nem tartozok oda, így nem is akartam beledumálni. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Judy! Mi baja lehet Barbinak? Viszed dokihoz? Jobbulást! Igen vizesruházás a leg hatásosabb.
Ma mentek a nagyok oviba szünet után, először. Marhajó volt, mert nem akarták bevenni őket, mert hogy nincs igazolásunk. Erre felhívtam a rendelőt és az asszisztens LÁTATLANBAN írt egyet. Namos hogy ennek mi az értelme?!?! Ne kérdezzétek! :evil: :evil: :evil:
Vitával kapcsolatban... Azt nem értem, miért kérdez ilyesmit, ha utána Ő úgyis jobban tudja. Biztos ezt is olvassa, de nem baj.
Szoval én megértem és elfogadom, hogy vannak olyan felelősségteljes munkák is, amikor az embernek lóg a bele. De ha még nem tapasztalta meg, milyen (nem egy, hanem) több gyerekkel otthon lenni, akkor fogadja már el, a tapasztalt emberek véleményét. Ez olyan, mintha én azt mondanám, hogy nem hiszem el, hogy fárasztó a munkája. És mindezt úgy mondanám, hogy én soha nem dolgoztam olyan munkakörben, mint Ő, mégis állítanám, hogy nem lehet fárasztó. Nem mondok ilyet, mert még nem voltam olyan helyzetben! És elfogadom azok véleményét, akik már tapasztalták azt a munkakört, amiben Ő van. Szoval nem akarom jobban tudni, milyen, mert én nem vagyok abban tapasztalt. Nem tudhatom!!! Szoval én nem okoskodok olyan témában, amiből még kicsit se tapasztaltam... dehát én nem vagyok mindentudó... lehet ez a baj.
Vendég
 


Jaj még olyan messze van a 31-e!!! :( Addig izgulhatok!
Vendég
 


Judy!

Jobbulást Barbikának!!

Szuper a Balcsi meg az idő is!

pusza,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


sziasztok,

Panny,
Barbika mára láztalan, de extra nyűgös és elég keveset iszik. Szerintem mivel fáj a torka, nem igen akar lenyelni semmit. :roll: :roll:
De jó nektek, alig várom már a jövő hét szerdát, hogy én is csobbanhassak a vízben. :lol: :lol:
Vivi,
Hát ez a legrosszabb, amikor várni kell, hol az LH-ra, hol a HCG-re és persze nektek meg az UH-ra. Meglátod hamar elmegy ez az idő és láthatod pindurkát. :lol: :lol:

Beszereztem 5db LH-t, péntektől tesztelek.Remélem hétvégén pozi lesz, mert hétközben apa mindig hulla és 2 perc alatt elalszik. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Panny, továbbra is de jó nektek ott a Balcsin...:)
Judy, szegény Barbi, esetleg mézes tej? Utálatos a torokfájás kicsiknek, én örülök, hogy olyan cukrot találtam, amit már a 4 évesem is szopogathat. Ez a Tantum verde pasztilla. Lidocain is van benne. Dehát a kétévesemnek még nem adhatom!
Ja, szerintetek elmenjek holnapután dokihoz? Vagy üljek a sejhajomon? 5+5 már látszana valami?
Most úgyis ügyeletben akarok szülni, akkor nem olyan ciki, ha elmegyek egy ismeretlen dokihoz nem?
Judy! Most látom a vonalzódat :D:D:D NAGGYON JÓ!
Vendég
 


Vivi,
Az én tanácsom, ha tudsz és kibírod akkor várj még egy kicsit.
Én Barbival a 6. héten voltam és még nem látott a doki még embriót sem. Teljesen ki voltam akadva. Rá egy hétre már ott volt, igaz jól elbújva a szikhólyag mögött, és akkor már szívverése is volt. Nem kívánom senkinek azt az egy hetet. :oops: :oops:

Muszáj pozitívnak lenni, máshogy nem tudnék a következő hónapra koncentrálni. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy!
Köszönöm az érdeklődést, nem volt semmi gond a sérvműtéttel.
A felvételim is sikerült valószínűleg, és a lyukas fogaimat is betömettem. :D
Szóval 3 dolgot is kihúzam a listámról (már amit meg kell csinálnom a 4. gyerkőc előtt. :) )

Nyaralóknak szép időt, kismamáknak émelygésmentes napokat!

És továbbra is drukkolok a próbálkozóknak!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Hali!

Helyzetjelentés :wink: :idő és a víz továbbra is szuper!A srácaim igaz vízi csirkék :lol: :lol: Olika is imádja már a vízet,alig lehet kirobbantani a vízből :wink:

Judy!

Örülök én is hogy már ilyen pozitív vagy!!agyon drukk neketek!!

Boeske!

Ügyi vagy...jó pár feladatot letudtál!! :wink:
Akkor jöhet négyeske :wink:

Vivi!

Sztem is várj..én pont 5+5-ön voltam és még csak petezsák volt.
Türelem :wink:

Yusz biztos jót nyaral:)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!Olyan boldog vagyok,hogy találtam hozzámhasonló "őrülteket",akik sok gyerkőcöt akarnak.NEKEM MÁR VAN 3,DE MÉG SZERETNÉK EGGYET.Sajnos a probléma az,hogy a férjem nagyon nem.Már a 3.-dikkal is nehéz volt meggyőzni.Kérlek titeket adjatok tanácsot mit tegyek.36 éves vagyok túl sok időm nincsmár.VERA
floboli
 
 


Húha, és mit mond, mi az oka, hogy nem akar már többet?
Vendég
 


Képzeljétek lányok, elmentem nadrágot venni magamnak, mert már csak egy jön rám. Erre vettem 2 szoknyát, mivel rájöttem, hogy az sehogy nem tud nyomni, max a derekamat, ha már szűk. A nadrágok viszont pont ott alul nyomják a hasam alját, ha leülök stb. Hogy milyen kényelmes így... és még szellőzök is :D:D:D
Mégis elmegyek a kíváncsi fejemmel holnap dokihoz... majd hozom a híreket!
Vendég
 


Mindent az anyagiakra vezet vissza.Nem vagyunk gazdagok,de szegények se.A házban is volna még hely.Akárhányszor szóbahozom azt mondja,hogy nem vagyok normális,hogy a mai világban én még gyereket akarok.Azt mondja,hogy ha milliomosok leszünk majd visszatérünk rá.Vagyis soha.Nagyon elvagyok keseredve.Már fizikai fájdalmat érzek ha kismamát látok és rettenetesen irigykedem.Egyébként mindenkinek gratulálok akinek már sikerült.Kérlek adjatok tippet,hogy ti hogyan vezettétek rá a párotokat.Előre is köszönöm.
floboli
 
 


Hát... imádkozz érte! :) De komolyan, nem tudok mit mondani, mert az én férjem is ugyan ezt mondta a második után sokáig... és nem tudtam mit csinálni... aztán egyszercsak, mikor már lemondtam 3-askáról, hirtelen, tök váratlanul előjött a témával....:) Neked mekkorák a gyerekek? Ha nagyobbak lesznek, hátha elkezd majd sóvárogni, hogy milyen kár, hogy már nem babák... stb ;)
Vendég
 


Floboli!

Nálunk dettó ugenz volt férjem véleménye már a második után is...nálunk is kellett idő míg rábólinott a harmadikra..aztán érekes mert a negyedik már könnyebben ment...pedig ő is sokatérvelt azzal hogy a mai világban milyen nehéz anyagilag meg ilyenek...mi se vagyunk gazdagok de se szegények..szal valahogy elevickélünk :wink: Voltak amúgy a férjemnek kikötései:pl.hogy nem tud már keni éjjel a babához és úgy alapvetően kevesebb az ideje meg a türelme hozzá...persze ezt mondta Olika előtt is és ma meg imádja nagyon!!És foglalkozik is vele.Ja és hogy kell nagyobb autó :wink: hát nagy nehezen az is meglett :wink: ..sajna lett volna még a kevesebbmeló hogy több ideje jusson rájuk és magára is..de ze egyenlőrenem jön össze.

Azt ajánlom próbálj érvelni...orold fel a pozitívumokat és a negatívumokat is..csak hogy lássa hogy nem zsákba macskát akarsz...te is vállald fel mint én hogyvállalod a pici körüli teendőket nagy részben...mert sztem ettől is tatanaka férfiak..hisz tudjuk egy férfi kicsit önzőbb mint egy nő és kevesebbet is bír..egy nő sokkal többáldozatra képes.
Sok sikert!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok! Már most hasmenésem van, úgy izgulok a délutáni doki miatt..... szorítsatok!
Vendég
 


sziasztok,

Floboli,
Örülök, hogy csatlakoztál, végre bővül a babát akarók száma. :lol: :lol: :lol:
Hát ez egy elég nehéz kérdés. Nálunk úgy volt, hogy amikor felhoztam a témát, hallani sem akart róla. Sőt, mérges is lett, hogy miért akarok még egyet, amikor tele vagyunk hitellel, és arra meg semmi esély hogy mostanában visszafizessük. Meg hogy jó lenne már egy kicsit magunkal is foglalkozni. Utána én nem mertem felhozni a témát, mert nem akartam összeveszni vele.
Viszont nem védekezünk, egy alkalommal mondtam neki, hogy tudod hogy nem védekezünk???Erre ő:tisztában vagyok vele. :lol: :lol: Na, itt aztán lezártuk a témát, azóta sem beszélünk róla és nem is védekezünk. Én igen válasznak vettem. Na meg azért szerintem látja ő is, hogy Barbika mennyire egyedül van. Fiúk imádják, meg ideig-óráig elvannak vele, de aztán kizárják a szobából. Szóval szerintem rájött, hogy kellene neki is egy tesó, hogy legyen kivel összenőni és játszani. :lol: :lol:
Mekkorák a gyerkőceid??? :lol: :lol:
Vivi,
Megadrukk neked mára+++++++++++++++++++++ :lol: :lol: :lol:
Boeske,
Örülök, hogy jelentkeztél. Látom szépen intézed a dolgaidat mielőtt négyeske beköltözne. :lol: :lol: :lol:
Panny,
Meddig nyaraltok??Mikor jöttök haza???

Hiányzik Yusz!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok! Köszönöm a tanácsokat nagyon aranyosak vagytok.Gyerkőceim:Florina 12 lesz,Boldizsár 9 lesz,Lilien 4 lesz.Egyébként a 3-dik csemeténél úgy csináltam,hogy mondtam neki,hogy nem szedem agyógyszert és védekezzen ahogy akar,mert ő az aki nem akar gyereket.Teljesen jól fogadta és 6 hónapig hol védekeztünk hol nem.6 hónap után terhes lettem és ő úgy viselkedett mint egy őrült.Azt mondta,hogy elhagy hogyha nem vetetem el.Végső elkeseredésemben anyósomhoz fordultam ,akivel ugyan nem túl jó a kapcsolatom,de mellém állt.Ekkora már a 12 hétben voltam így tuljdonképpen meg is oldódott a probléma.MOST PEDIG ÚGY IMÁDJA A PICIT EZÉRT ÉRZEM,HOGY TALÁN VAN MÉG REMÉNY.Szerintem még az is baj ,hogy szégyenli a sok gyereket.Tényleg ti nem vettétek észre,hogy mindenki csodabogárnak tart amikor azt mondjátok,hogy még szeretnétek gyereket?
floboli
 
 


Sziasztok!

Még egyenlőre maradok 3 gyerkőcös, és vágyakozom a 4. után. 26 napra megjött... De nem vagyok szomorú, mert tudom, ha valaki közénk akar jönni, akkor úgyis jönni fog. :lol:

Floboli
Nálunk sem akarta a férjem a 3.-at. De aztán mégis belemtn, és Ramóna aki talán 3mójuk közül a legjobban imádja Őt, és viszont! A 4.ben meg úgy egyeztünk meg, hogy istenre bízzuk a döntést, és nem védekezünk, de semmit nem teszünk a dologért. Hogy értsd, Ramóna nagyon nehezen jött össze, amjdnem lombikra került sort. Így utólag nagyon rossz volt az a 2 év, és úgy döntöttem, soha többet nem akarom azt átélni! Sokkal jobb, így felhőtlenül, nyitottan élni.

Judy!
Pont váltjuk egymást. AMikor nekem megjön, neked akkor van középidőd, és fordítva! :) Modnjuk nekem most kicsit korábban jött meg.

Vivi!
Várom a dokis beszámolód!!!

Panny!
Irigy a Balcsi miatt iylen hőségben! De. mi is medencéztünk, most alszik Rami, de 4 körül sztem emgint csobbanunk. :lol:

moni
 
 


Vivi!

Na mi volt?Átnézek a másik topicba hátha ott hírül adtad már :wink:

Judy!

Szombaton megyünk haza.

Látom az írásokból hogy nagyon hasonlóan reagáltak/reagálnak a pasik a többedik gyerekre.

Floboli

Az én férjem inkább büszke a sok gyerekre,de komolyan!A tiéd miért is szégyelli??

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?