Új privát üzeneted érkezett!

Fuuu mennyit irtatok :oops:

Aranyeso
Nem mondtad,hogy mesz el nem is ertettem a nagy eltunest :roll: de orulok,hogy jol telt es altalaban tudod akkor jon a baba is mikor nem figyeli az ember :wink: Jonnek az izgis napok ahogy latom 8)

Csillag
Koszi ari vgy de nekem mindig olyan jok a gorbeim :roll: mondjuk ilyen magas hom nem szokott lenni de nem tudom :roll: Ugy legyen na majd holnap lovok mar egyet :wink:

Melisch
Ujra betettem a hogorbet bar nekem eleg furanak tunik ezert vettem le :roll: dehat kozszemlere teszem mert igy egyutt kielemezzuk legalabb 8) A leeses eleg kicsi es az mar a 7.dpo-van ugyhogy nem hiszem :? verfolt semmi szoktam figyelni :roll:

Rabbe
Latom alakitottal a vonalzinal de meg a vegen ott van egy ilyen :arrow: [/url
Az sem kell oda :wink: Udv a csapatban nem is tudom irtam-e mar :roll: es remeljuk neked is lesz pozi teszted :wink: Jah most olvastam magam igen mar irtam :oops: :lol:

Akella
Szep az uj vonalzid :D :wink: Nana,hogy vannak csodak csak hinni kell bennuk :) Nalam is igy szokott lenni mindig varok uccso napig aztan teszt erre masnap ott van piri :twisted: de most tesztelgetek elobb is mert van sok tesztem Csillagtol :wink: Negara mar nem lepodok meg az a szokasos :roll: Hetfon mar valoszinu lesz pulzalas :wink: En sem fogom tuti elhinni az erzest ha majd ott lesz valaki mert nekem is olyan hihetetlen,hogy en egyszer kismami leszek :D

Betty
Micsoda uj vonalzik :wink: non csecsek :D


Cshajok :lol:
Akik ertenek a gorbekhez....ti hova tennetek be a fuggoleges vonalat :?: :roll: en a 12.cn-re :?
Mindenkinek mennek a varazsenerdzsik es en is ngyon szepen koszom a drukkokat 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget, én értek a görbékhez (csak szerényen :lol: ), a 12. cn-re kellene tenni a vastag függőleges csíkot, és ma vagy a 9. DPO-n, és most lett trifázisos a görbéd, remélem, fennmarad ennyire a hőd, és akkor gyönyörű babás görbét láthatunk majd, tulajdonképpen mától már kezdheted a tesztelést, de a biztos eredmény érdekében azért jobb várni még 1-2 napot :wink:
Őrülten drukkolok a babához!!!!!
esthajnalcsillag
 
 


Es meg laptetot is produkaltam :shock: :o :oops: az en ostopikomban meg mar 3.laptetum meg folyamatosan...most mondjam azt ez mar jelent valamit :lol:

Csillag
Koszi szepen en is oda tennem be :wink: szerinted betegyem magam vgy varjak amig gep lep....bar nem ugy nez ki,hogy akar lepni :? trifázisos :?: :idea: :roll: azaz az eleje szep aztan a leeses emelkedes es aztan a magasan maradas 8)
Őrülten drukkolok a babához!!!!!

Koszi :D probalok zebrasodni Kép Viszont a ma delutani tesztet felejtsem el mi :roll: :oops: majd holnap reggel elso pipibol :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Csajok!

És ez a görbe? mondjuk nem olyan soknapos még, de hátha...
Ezen mi látszik?

http://www.fertilityfriend.com/ttc/char ... 2009-05-06
recon
 
 


Recon
Ez az en gorbem :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Én a sajátomat látom :lol:

Akkor meg így:

http://kepfeltoltes.hu/view/090508/2417 ... es.hu_.jpg
recon
 
 


En ha az elso linkedre ranyomok az en gorbem jon ki :shock: a masik linkkel se stimm valami mert azt meg nem tom megnyitni :shock: :? :roll:

Ha belemesz a ferti oldalara es ott a sharing<home page set up-ra klikk...es akkor ott van egy link olyasmi mint az enyem a vonalzok alatt na azt beteheted te is es akkor mindig latjuk majd :wink:

Mar ngyon kivancsiva tettel 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


A másik linken egy képnek kellene bejönnie, kikopiztam a képet és feltöltöttem.
De akkor:
http://www.fertilityfriend.com/home/274972
recon
 
 


Na bejott megvan halleluja :lol: hat annak a peteeresnek asszem jon az ideje bar a kovetkezo napok lesznek a meghatarozok de szepen megy fel....viszont szerintem olyan hirtelen kene felmenjen :roll: neked meg lassan aprankent megy....mondjuk ilyen is van :wink: jon majd Csillag aztan mond valami biztatot :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


recon írta:A másik linken egy képnek kellene bejönnie, kikopiztam a képet és feltöltöttem.
De akkor:
http://www.fertilityfriend.com/home/274972


Bejott az elobb is csak en voltam turelmetlen :oops:
De ez a masik link ez tuti mert igy minden nap ratudunk nezni nem kell bemasolgatnod meg toltogetni(na persze ha berakod az alairasodba 8) )

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na beleraktam. :wink:

Viszont ahogy nézem a Tiéd is, nekem elég alacsony a testhőm :roll:
recon
 
 


Az nem baj nekem meg magasabb :wink: de akkor is latni szepen ahogy emelkedik esik es a tobbi csak mas szamokkal 8)
Ugyi vgy igy mar tudjuk minden nap nezegetni a gorbedet 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Köszi :wink:

Csak szerintem már lassan emelkednie kellene... Vagy már kellett volna neki, mondjuk emelkedett is, csak nem olyan sokat mint kellene neki.
recon
 
 


Recon, ha több adat lenne megadva, pl. ovulációs teszt, ovus fájdalom, váladék állapota, stb, akkor talán jobban lehetne kalkulálni, de így csak annyit írhatok, várni kell, és meglátjuk.

Bridget, ha eddig nem tette be a vonalat, nem is fogja, mégpedig azért nem, mert hiányosak az adatok szerinte. Lehet, ha beírnál az ovu előtti pár napra hőt, akkor betenné a vonalat. Persze te is beteheted, csak nem piri lesz, hanem kék.
esthajnalcsillag
 
 


Csillag
Hat sajna en akkor nem merem meg mert nem tartom fontosnak :roll: de asszem multhoban is betette vgy en voltam az :roll: ott is piros a vonal most neztem meg :roll: Mondjuk ott a 6.cn-tol vezettem most meg csak a 10 :? hat akkor lehet holnap beteszem a 12.cn-re 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Próbáld ki, hogy még előtte 1 napot beírsz hőre, valami alacsony hőt, és meglátod, hogy kidobja-e a vonalat vagy sem. Hidd el, hogy ha te teszed be a vonalat, az nem piri, hanem kék. De ezen nem fogunk összeveszni :wink: Akárhogy is, drukkhegység
esthajnalcsillag
 
 


Jó reggelt!

Bridget, ez aztán a hőgörbe.. :shock: Én is elhatároztam, hogy ebben a ciklusban mérem, de már annyira elszoktam tőle (kb. 1 éve mértem utoljára), hogy most meg mindig elfelejtem, és mikor már felkeltem,akkor jut eszembe :oops: :lol: Hát igen, öregszik az ember, hiába... :roll: :lol: :lol:
Köszi a dícséretet (tudod mennyit szarakodtam vele?! Ne tudd meg! :P :lol: )
És mi újság egyébként? Teszt? Azt mondtad ma csinálsz.
Drukk++++++++++++++++






"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bridget: segítenél nekem is a hőgörbém belinkeléséhez? mert nem sikerül :-(
ha belépek oda amit írtál reconnak(mármint a saját ciklusomnál :-) ) , akkor ott egy olyat találok mint egy hozzászolás mezője, ahova üzit lehetne irni valakinek. Innen kell valamit kimáásolni? Mit? és hová?
Köszi előre is a segítséged.

rabbe1
 
 


esthajnal: tőled is segitséget szeretnék kérni. már 9 hónapja mérem a hőmet de ilyen még nem volt. már 4 napja menstruálok(rendesen ahogy kell), de a hőm még mindig nem ment le.(általában megjön és utána lemegy). most meg még mindig 37 fok...(az átlag hőm kb 36,7). lehet hogy az előző hónapban szedett closty tartja fent? mert babás tuti nem vagyok :-(

rabbe1
 
 


Sziasztok!

Bridget szorítok a mai teszthez :D

És had legyek tudatlan megint... :cry: Mi az a laptetü? :roll: :roll:
melike30
Győr
 
 


Csillag
Majd minya megprobalom 8) berakok valamit...nem kotoszkodom dehogyis :lol: csak tudom vgy elozo vgy elotte valo honapban en tettem be de ezek szerint az nem az elozo havi volt mert ott tenyleg piros a csik...nem is az a lenyeg :wink:

Rabbe
Mesz a ferti oldalra ott bal oldalon Sharing :arrow: Home page set up :arrow: klikk arra es ott van egy ilyen iras egy bol a baloldali menusor mellett,hogy :arrow: Your Charting Home Page Web Address: na ez alatt van egy olyan cim ,mint a mienke persze a szam mmindenkinek mar de ugyanugy kezdodik 8) http://www.fertilityfriend.com/home/ igy kezdodik es utana valami szam es betuk lehetnek :idea: azt kell kimasolni es az alairasodhoz beilleszteni 8) Sok szerencset :wink: te miota homerozol :?: :idea:

Betty
Nekem ne mond sosem fel ki nekem is es mindig ossze vissza valtoztatom :x :lol: na meg van amelyik 1nappal levan maradva pedig idoszamitas szerint allitom be :twisted: aztan ez a mostani meg 1nappal elorrebb van mikor itt mar delutan van :evil: ugyhogy teljesen mindegy neha milyen is a vonalzi :roll: de tenyleg naon csecse :wink: csinaltam tesztet semmi meglepodes :roll:

Csajok a tesztem csont nega :roll: en csak akkor lepodtem volna meg ha pozi :roll: de nem is az a lenyeg...egyenlore meg van hatra 4napom es majd akkor ha netan nem jon meg tesztelek :wink: Semmi tunet...a hogorbem csaloka ezert is vettem le mindig babasgorbe kozben meg sehol semmi es nekem mindig az elso menzis napokon kuszik le szal ez nem fog leesni egyenlore :roll: viszont marha erzekeny vgyok es paprikas hangulatba tudok kerulni egy pillanat alatt :oops: :lol: es allando siras kerulget...ezen kivul semmi....kicsit mar megbuhiztam a kepem hatha de ezen meg szellemcsik sincs :? :roll:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Melike
Laptetu mikor a laptetejere te kerulsz az uj oldalon 8) babonas kitalacio...hogy aki oda kerul az babas lesz... :lol: persze ez nem igy van de neha bejon meg ugy jo valamivel baromkodni :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget, azért még ne add fel, meg a mostani görbéd egyátalán nem olyan, ha jobban megnézed, mint pl. az előző. Hasonlítsd csak össze! Most pl. van trifázis rajta, az előzőn nem volt, viszont előzőleg eléggé cikázott a hőd, most meg gyönyörűen egysíkon mozog. Az is lehet, hogy még csak most kezdi el gyártani a HCG-t a szervezeted, ezért nem is mutathat semmit a teszt, akármennyire is érzékeny. Mivel a trifázis 3. napján van, holnap-holnaputánra már mindenképpen kell, hogy mutasson valamit a teszt szerintem, ha tényleg van baba. Sajna garancia nincs, de csodaszép görbéd van, annyi szent, olyan tankönyvi-fajta :wink:

Betty, ejnye, ne hanyagold a mérést, legalább ovu előtt és utánig 4 nappal, meg persze közben mérj, hogy tudd, mi a helyzet, kiszabadult-e a petesejt, na meg persze a végefelé is jó, ha tudod, mi zajlik. :)

Rabbe, nekem is volt már, hogy fennragadt, mensi után szerintem leesik, ha nem, azért majd mégis csinálj egy tesztet a biztonság kedvéért, de ha nem vagy babás, akkor most ez lesz az alaphőd, van ilyen, ne aggódj szerintem!
esthajnalcsillag
 
 


kedves Bridget!
köszönöm az infot, de sajnos nem tudom megcsinálni, mert nem találom: Your Charting Home Page Web Address :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
viszont megnéztem a te görbéd és szerintem jó esélyed van, mert szépen alakul a ciklusod második felében.
én már régóta mérem-azt hiszem 9 hó van benne,-nagyjából már tudom is mikor mire számitsak, már csak kiváncsiságból mérem....
Persze mi is babát szeretnénk(második házasságom, az elsőből van egy 8 éves fiam.) sajnos most nem jön olyan könnyen, illetve könnyen jött eddig de sajnos nem maradnak meg, elhalnak a 6-9 hét körül. már 4 elhalásos terhességem volt. már rengeteg vizsgálaton és minden máson keresztül mentem(hysteroskopia, laparoskopia, és nemistudomhány vérvétel és uh.)
szóval v árjuk a csodát mert orvosok tanácstalanok. most is benne vagyok egy vizsgálatisorozatban, de ha lesz is számomra eredmény, akkor sem hiszem hogy megtudnánk szerezni kb azt az 500.000 ft-ot szerezni, amibe a kezelés kerül.(immunglobulinos kezelés :arrow: ivig -hátha hallottatok róla)

rabbe1
 
 


Rabbe, nagyon sajnálom, hogy ennyi rossz dolgon keresztülmentetek. Szedsz terhesvitamint egyébként?
Görbeügyben szívesen segítek, megcsinálom neked, ha szeretnéd, de akkor meg kellene adnod a belépési adataidat mind a Babaneteset, mind a Ferty-set priviben. De szerintem neked is menni fog, egyszerűbb, ha pont a görbéd felett található Set up page akármire kattintasz (2. írás), és ott rögtön elő is jön a másolandó rész egy kis rubrikába, http://www.fertilityfriend.com/home/itt pedig egy szám található. És ezt bemásolod a profilodban található Aláírás részhez, az aris katicás vonalzód alá, vagy akár mellé.

Remélem, segítettem!
esthajnalcsillag
 
 


Csillag
Nem adom en fel meg nem is aggodom csak ha ilyen csontnega akkor nincs ertelme ngyon tesztelgetnem egyenlore :roll: piri majd kedden jon asszem :roll: Igen latom a vege kicsit mas mert az elozo cikk-cakkosabb emiatt aggodtam is mert nem szokott :shock: Koszi a biztatast :wink:

Rabbe
Figyi tuti jo helyen jarsz...ott ahol ilyen uzenetszeru valamit kell irni az az az oldal :arrow: es ott az uzencsi felett vannak kis lila kockakban,hogy B i u List Img URL na azok felett kb 2centivel vannak ott 8) Irjal majd megoldjuk :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


nagyon köszönöm mindkettőtöknek, de nekem nincs ott csak ez: Your Intro Message:
(Displayed at the top of your chart page) és ez alatt van az amit bridge írtál.
szerintem azért nincs nekem olyan lehetőség mert én nem fizetek érte.... tudjátok csak az alapot használom :lol:
egyébként aciklus.hun is vezetem. ugyhogy majd amikor már a második fázisban leszek akkor bemásolom annak a linkjét, hogy megnézhessétek :wink:
de mégegyszer köszönöm a segítségeket. pusz mindenkinek. most megyek egykis házimunkát végezni és tanulnom is kell :roll:

rabbe1
 
 


our Charting Home Page Web Address:

Change URL || Add Password || Preview

Rabbe a Your Intro Message: fölött az alábbi írások között van a híres link, nekem is alapváltozatom van és látszik de annyira pici, hogy én is kinéztem anno a szemem míg megtaláltam :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Rabbe
Nekem is sima en sem fizetek 8) De akarmilyen linket hasonlot ha mar ott talalsz akkor azt rakd be nezzuk meg hatha az az :wink:
Mert az biztos,hogy ott kell legyen :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Melisch! köszi. te is drága vagy! :wink: de akkárhogy is guvasztom a szemem, nekem a föllött semmi nincs írva. de az is lehet hogy azért nem látom, mert nekem nem windosom van, hanem mac gépem és az lehet hogy nem támogatja a láthatást valamiért.... jártam már így. de mindegy azért köszönöm mindenkinek a segítséget. :*

rabbe1
 
 


rabbe1 írta:Bridget: segítenél nekem is a hőgörbém belinkeléséhez? mert nem sikerül :-(
ha belépek oda amit írtál reconnak(mármint a saját ciklusomnál :-) ) , akkor ott egy olyat találok mint egy hozzászolás mezője, ahova üzit lehetne irni valakinek. Innen kell valamit kimáásolni? Mit? és hová?
Köszi előre is a segítséged.


Pedig jo helyen jarsz ott ahol az az uzencsis dolog van...viszont figyu ma lehet maskepp is megtudjuk nezni 8) most bongesztem at az oldalt es ok lehet nalad nem mutatja lathatova de ott van...merthat mindenkinek ott van gondolom en :roll: szoval ott az uzencsis rezig eljutsz ott van olyan neked,hogy

Change URL || Add Password || Preview :?: :roll:
Mert ha ranyomsz a Preview-re akkor megkell nyissa neked egy uj ablakban a te kis gorbed es ott lesz mar ugye annak az oldalnak a webcime :wink: Naaaa :?: :roll: Persze nekunk a ciklus.hu-s oldal is jo....mind1 :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


megvan!!!!! hát nem volt könnyű menet :lol:
nem írta ki elsőre mikor beléptem/a preview-et sem/, de addig kattingattam, míg végre én is láthattam azt a sávot ami eddig üres volt. szóval remélem sikerül. mégegyszer köszönöm!!!! 8)

rabbe1
 
 


Hahó lányok!

Ma ugrottam egy kicsit föl. Ez már az vagy nem az? :D
recon
 
 


Jó reggelt, szép napot mindenkinek!
átlettem "keresztelve", mert nem engedett a rendszer belépni és nem fogadtta el az adatokat :twisted: :twisted: :twisted:


Recon: tényleg jól megugrott a hőd. Lh tesztet csináltál előző nap? vagy tegnap?

Kép
rabbe2
 
 


Rabbe!

Nem, mivel még nem tudtam elérni a rendelésig, a munkám miatt fogva vagyok, sehova sem érek oda időben. Pont akkor végzek általában amikor a bank is zár. Nem egyszerű no. De elintézem a netbankom akkor könnyebb lesz :)

Most meg esett egy kicsit és kaptam vonalat is meg DPO-t is, csak tudnám mit jelentenek ezek :D

VISZONT ha a mikroszkópra hagyatkozom akkor páfrányos vagyok :lol: (Tudom hogy nem sokat ér de na)
recon
 
 


Recon
Felugrott es az szep is volt 8) de most mitol esett megint le :roll: mindig ugyanabban az idoben mered :roll: a fuggoleges vonal a peteeres napjara szokta betenni es onnantol szamolja a dpo-kat 8) az a ciklus masodik fazisa...olyan 8.dpo-n van akinek mar zebras a tesztje :wink:


Rabbe
Udv neked is en is csak epp beugrottam 8) csin i a vonalzid :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ma később mértem mert később ébredtem, lehet az a baj?!
recon
 
 


Hali!

Recon, bizony sokat számít, hogy mindig ugyanakkor méred-e vagy sem. Max. félórás eltérésig még elfogadható, máskülönben már mutathat más infot a hőd. Viszont, most 2 dologtól lehet, hogy visszahuppant a hőd, az egyik, hogy mégsem történt meg az ovuláció, a másik meg az, hogy beágyazódás esete forog fenn. :lol: Drukkolok, hogy ez a második legyen a befutó :wink:

Rabbe, azért így is felismerünk :D

Bridget, mi a mai hőd? Tessék vezetni az a görbét rendesen, mert lyukasodik az oldalam :twisted: :lol:

Pusz
esthajnalcsillag
 
 


Rendelhető tesztek és áraik:

LH (20 mIU) tesztcsík = 110 Ft/db.

HCG (10 vagy 25 mIU) tesztcsík = 110 Ft/db.

HCG (25 mIU) tesztkazetta = 275 Ft/db.

HCG (20 mIU) vizeletsugaras teszt = 300 Ft/db.

Clearblue digitális teszt terhességi hét kiírással = 3000 Ft/db doboz nélkül, vagy 5900 Ft/2 db dobozban, csak külön rendelésre, kb. 1 hét átfutási idővel.

Babateszt a pici nemének megállapítására = 12.000 Ft.

Külön kérésre rendelek spermatesztet a spermiumok számának megállapítására, kb. 1 hét átfutási idővel érkezik meg, ára 10.000 Ft.

Postaköltség 400 Ft, elsőbbséggel 570 Ft, mely tartalmazza a csomagolási és ajánlott postai díjakat!

Fizetés előre banki átutalással, vagy esetleg rózsaszínű csekken.
esthajnalcsillag
 
 


Csillag!

Beágyazódás esete sajna nem állhat fenn, esélytelen. 2 órával később mértem a szokottól ma, tegnap nem egészen 1 órával.
Ma együtt voltunk, hátha.
A másik érdekesség hogy ma a PG is páfrányt mutatott, pedig nem ettem ittam semmit nem csináltam előtte. Eddig 1x mutatott páfrányt, akkor teáztam előtte... Tudom hogy megbízhatatlan, de azért próbálgattam azt is. :roll:
recon
 
 


bridget: hu de szép görbéd van! nem akarsz már tesztelni? nekem anno kimutatta már a 9-10 napon 8)

velem nem tudom mi van! képzeljétek, tegnap már nem volt mensi egyeltalán még csak foltban sem, aztán erre ma meg megint megjött rendesen. lehet a clostytól? vagy a mastodyn csepptől?

Kép
rabbe2
 
 


Rabbe, lehet ezektől, bár lehet, hogy nem, csak szimplán egy hormonhullám okozza. Lehet, hogy még nem tisztult ki teljesen a méhed, és most válik le a maradék. Mensi alatt is kell szedned ezeket egyébként? Mert szerintem nem tesznek jót, ilyenkor pihi kell a szervezetnek, a méhnek.

Jó éjt mindenkinek!
esthajnalcsillag
 
 


Csillag: köszön a választ. igen a doki mondta hogy harmadik naptól szedjem, mert a múlthónapban is csak későn ért meg a kis édes és ugy nagyon rövid a második szakasz.
szednem kell egyénként még napi egy aspirin protektet mert az is lehet hogy az eddigi vetélésemet egy enyhe kis vérrög vagy valamilyen alvadási probléma okozta. szóval azt is szedem, de én azt magamtól abbahagyom mikor megjön és csak akkor szedem tovább ha már elmúlt. most hogy tegnap nem volt már bevettem este. az is lehet hogy az okozta. na mindegy. most nem veszem be 2-3 napig hogy kitudjon ürülni a szervezetem minden értelemben.

Én is megyek csicsikálni, mindenkinek szép álmokat!

Kép
rabbe2
 
 


Recon
Hat igen az lehet akkor az ok,hogy mas idoben merted :? a beagyazodas azert eleg hamar lett volna a peteereshez kepest...legalabbis szerintem :roll: az uccso 2napom nekem sem akkor volt merve amikor szoktamt de szerintem magaert beszel a gorbem...jon piri :roll: Ha jol tom az a masina azt jelzi ha mar ovulaltal :roll: akkor meg mar eleg nehez elkapni :roll: ezert jo elotte LH tesztezni es a ho alapjan mikor olyan szepen lement akkor nekiallni es minden masnak birkozni egyet apacskaval 8) :lol:

Csillag
Tegnap nem voltam neten cak annyit amit epp bejottem ide :roll: de latod ezert nem szeretem a borbem mutatni mert minden honapban csak jonnek a dicseretek aztan sehol semmi :roll: nekem sajna ez nem mervado :roll: ugyhogy szerdara varom pirit aztan csutin remeljuk jok a leleteim 8)

Rabbe
Teszteltem egy csont negat szombaton....bar en erzem,hogy most sem sikerult...mert szerintem mar akkor is kikellett volna mutassa :roll: Ez a verzesed engen zavar...mennyire van meg :?: :roll: nagyon vgy csak ugy siman?Szerintem hivd fel a dokidat es kerdezd meg sosem lehet tudni alapon :roll: most inkabb nem hoznak fel remtorteneteket peldanak :? :roll: Es koszi a gorbuszdicseretet 8) Igen a clostit azt elkell kezdeni szedni de az tuti nem befolyasolja a verzesed :roll: Hajra clostis honap 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: sajnálom, ha mégis megjön :-( neked.
az valóban rossz, ha mindenki dicséri a görbéd, aztán egyszer csak hirtelen lemegy....
de fel a fejjel! :shock: új hónap, új remény, új akciók :wink:
Írsz egy kicsit magadról?
Te honnan írsz(mert azt látom, hogy külföld :wink: :wink: :wink: )
és mióta probálkoztok? régóta?
hu most mennem kell, hosszú napom lesz.
legyen mindnekinek szép napja!

Kép
rabbe2
 
 


Rabbe
Igen de a legrosszabb az,hogy altalaban nekem mindig szep gorbeim vannak...es baba sosincs ugyhogy nekem tenyleg ez nem mervado :roll: persze a pe miatt vezetem :!: :roll: Nem tortem le mert nem okozott meglepetest :roll: nekem mar sok-sok eve nem jon ossze :?

"Rovid" kis tortenetem majd kicsit kesobb mert most nem maradt tobb idom mar :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget, tudom,mit élsz át, nekem is elég szép görbéim voltak, de baba mégsem sikerült, csak jó sokára. Sajnálom, hogy meg fog jönni, nem nyúzlak bíztatással, sajna a hőgörbéd alapján babára már nem nagyon lehet számítani. Vagy ez nagyon kegyetlenül hangzik? Akkor ne haragudj, semmiképpen nem akarlak bántani, vagy megbántani, ugye tudod! Ölelés a lelkednek!
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Bridget, hajra FSH csekkolas!!!!!!
Rabbee, hu engem a clostis honapok nagyon megviseltek! :oops: Azert rendbe rakta a ciklusomat is!

Estenekent ugy szurkal a hasam mar 2. napja, mintha megint peteeresem lenne :shock: hason kellett aludnom :roll: amig clostiztam vegig hason aludtam :lol: Mondjuk a mult honapban is ez volt, mi lehet?
Vendég
 


Csillag
DEhogy is nem azert mondom :wink: Csak en mar beerem azzal is ha drukkolnak vgy szoritanak mindig epp ahoz amihez kell :roll: merthat latod a gorbem szep mondjuk ilyen meg nem volt,hogy piri elott leessen de nem az szamit :arrow: mar alig varom,hogy mehessek a csutortoki vv-telre es jo hireket halljak 8) mert en orvosi segitsegre szorulok...a spontan baba nem jon es mar annyi idot elfecsereltem...orulok,hogy vegre a parom is belemegy hogy tovabblephetek es mehetunk tovabb :) Az igazsag meg plane nem faj...a gorbemen szepen lathato itt jon piri nem mondtal durvat :wink: de mint mondom nem is zavar most nem mert tudom,hogy a honapban indul a mandula 8) na persze ha az eredmenyeim is jok...de mindenesetre a holtponton atbillentettem a parom es ez a lenyeg :wink: Na majd ha esetleg rosszak az eredmenyeim(amire nagy valoszinuseggel kene szamitanom csak nem akarok :twisted: )na akkor naon szomi leszek :? :roll:
Na meg az uj honap uj remeny akaszt ki :oops: mert nekem ez mar nem jon be igy a x.honap utan :? :roll: en nem is mondom masnak mert egy ido utan tenyleg uncsi :oops: Rabbe ha olvasod nem am megharizni mert te uj vagy es meg nem tudhatod 8) :wink: Nem azert irom am tudom csak te is jot akartal :wink:

Aranyeso
Hajra hajra :twisted: :twisted: Kuldjed az FSH csokkento enerdzsiket :!: :!: :!: :!: :!: :!: :lol: Mikor tesztelsz amugy :?: :roll: 8) :lol: Latom a szep uj vonalzid nemsokara mesz haza 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget Kép

A hetvegeig kivarok :!: :roll:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: