Új privát üzeneted érkezett!

Pamilla! Mielőbbi zebrásodást kívánok neked!

Zsuzska! Drukkolok, hogy a holnap reggeli teszt már két csíkos legyen.

Ma én is vérezgettem reggel, egy kicsit + fáj a hasam is. Szerintem piri lesz.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki!

Laptető!!!!!


Hátha szerencsét hoz!!!


Niki

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

Üzenem a tesztenek: most már aztán elég!!! zebrásodj!!! 2 csíkot akarunk!!! Vagy mi is sztrájkolunk! :lol:

Ideje lenne végre vkinek vmi jó hírrel bejelentkeznie!
Kezd TE a sor :lol:

Neke mnincs ellenvetésem! Megszavaztam 1 személybne, de sztem a többiek is egyett értenek velem!

Szóval holnap 2 csíkos tesztet várunk!

Niki

Kép
pamilla
 
 

 
 

Pamilla! Remélem, hogy szerencsét hoz a laptető. Ellenvetésem nincs a Zsu két csíkosához, én a második helyben is kiegyeznék.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Helló Mindenki!

KI hogyan van?
Zsu: teszteltél már?

Kiriki: jött piri végül vagy beállsz 2.-nak Zsu mögé! :lol:

Én szívesen bevállalom a 3. helyet!

Niki

Kép
pamilla
 
 


Pamilla!

Zsuról olvastam a másik topicban, hogy piri meglátogatta. :twisted:

Én is félek, tőleg, hogy nálam is beköszönt piri. Még mindig ugyanaz a helyzet (barnázgatás/vérezgetés), főleg reggel és ha cipekedek.

Veled mi újság?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki!

Nálam még semmi!

cicik fájnak, hőm fennt van, pocim néha benyilal mintha me gakarna jönni!

más nincs!

Nagyon kíváncsi vagyok!
Izgulok meg minden!

Próbélok nem rá gondolni, de nehéz!
Sokat már nem kell várni!

1 bizti ha meg is látogat piri legalább ne korábbna mert akkor nme tudok menni a dokihoz tüszőkukucsra!
Mer tkint van amerikában 3 hétig és pont akkor lenne jó ha időben jönne vagy ne mjönne :lol:

Niki

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok!

IGen, sajna tegnap hajnalban megjött úgy Niagarásan..... Szóval no bébi.... de tuti, hogy most sem lesz!!!! Azért ti csak zebrásodjatok nekem!!!!!!

Puszi mindenkinek!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska! Mi az hogy tuti, most sem lesz?

Én nem szoktam mérni a hőmet. Tegnap és ma reggel mértem, tegnap 36,7, mára 36,6-ra esett le. Igaz korábban keltem másfél órával, már nem tudtam nagyon visszaaludni, s így mértem ugyanabban az időben, mint tegnap. Ez a leesés jót vagy rosszat jelent.

Pamilla! Én is nagyon izgulok, de most úgy gondolom, hogy nekem meg fog jönni, s nem lesz babó most sem.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki!
Ez abszolúte nem gond.... hanemméred korábban, lehet, hogy még több is lett volna a tegnapinál :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Akkor a hőm alapján még lehet babóca?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Helló!

Zsu az mit jelent hogy most sem lesz baba biztos? ezt nem értem! Olyan ritkán jössz most már ide!:( Elhagysz minket???:(((((((

Kiriki

én sem mértem eddig a hőm csak szombat óta! Nekem 37-37,2 körül mozog azótai! Eddig! Azzán hogy később mi lesz nem tudom!
De majd idővel kiderül :lol:


Niki

Kép
pamilla
 
 


Az tök jó, hogy így fent van a hőd! Mi lenne? Hát pocaklakó! :lol:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Igen de már olvastam olyat is hogy vkinek ennyire fent volt aztán nagyot is zuhant:(

DE úgy legyen ahogy mondod! A jós szóljon belőled! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

szóval ezek szerint még nem jött Brad Pitt hogy kiszívja a véred??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Apjuk veled izgul? Hogy bírja idegileg?

Az enyém már teljesen jól kezeli a dolgokat ennyi idő után :wink:

Niki

Kép
pamilla
 
 


Most látom csak:


Nagyon Boldog Szülinapot Kívánok!!!!

Niki

Kép
pamilla
 
 


Kiriki!

Nagyon boldog szülinapot neked :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Niki!

Dehogy hagylak el :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Azért gondolom, hogy nem fo gösszejönni, mert most biztos nem lesz dokis konzi sem, csak a május végén. Pedig szerintem kellene progi pótlás is.... remélem, nem lesz későn már akkor.... meg nem tudom meg addig a vérvétel eredényét sem :roll: :shock: De ez van :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Niki!

Felvettelek msn-re!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

És kicsiny lelked hogyan van?

Mertkicsit olyan mintha nem túl jól lenne!!! :shock:


Niki

Kép
pamilla
 
 


Vissza is igazoltalak! :lol:

Kép
pamilla
 
 


Pamilla, Zsuzska! Mindkettőtöknek nagyon köszönöm a köszöntést!

Férjecském szerintem jobban kezeli, mint én ezt a helyzetet. Ő mindig nyugtatgat, támogat, ha most nem, majd legközelebb sikerült, meg hogy ne akarjam görcsösen.

Zsuzska! Attól, mert nem tudsz konzultációra menni, s nem tudod az eredményt, még összejöhet a babóca!

Kép

Kép
kiriki
 
 


Brad Pitt még nem látogatott meg, a helyzet még mindig ugyanaz. A kolléganőm azt mondtja, hogy ő amikor a második gyerekével lett terhes, akkor volt így, mint én most. Az a baj, hogy kezdem magam beleélni, s tartok tőle, hogy nagyot fogok pofára esni.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki!
Hát sosem lehessen tudni, az biztos..... :roll: Talán :roll: :shock: 8)

Niki!
Hát kezd rendbe jönni, de fáj még egy kicsikét :roll: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát igen ettől tartok én is!

Mindíg csak a pofáraesés!!!

A végén me gmajd amikor tényleg azok leszünk, vagyunk :lol: majd nem fogjuk elhinni!

Ez azért vicces nem?

Más nő már ezekből a tünetekből tudná hogy babás vagy sem mi meg inkább megpróbáljuk lebeszélni magunkat nehogy pofáraesés legyen!
:oops: :shock:

Kép
pamilla
 
 


Zsuzska! Fel a fejjel! Leszel ennél még sokkal jobban is! :lol:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Pamilla! Más nőknek akkora szerencséjük van, hogy elsőre terhesek lesznek. Azok sosem fogják ezt megérteni, hogy milyen érzés ez hónapról-hónapra végigcsinálni. Tudom, hogy optimistának kell lenni, de egy határig. Így talán kevésbé fáj.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Zsu!

Tudom hogy nagyon rossz, sőt szar! Kicsit minden hónapbna "belehalunk"! De ezért lesz annál édesebb a siker! Amire biztos vagyok benne hogy már nem kell sokáig várnunk!

Tudod a babától tanult pozitív szemlélet :lol:

Neked pont most fog sikerülni mert nem tudsz dokihoz menni és ezért nem is számítassz arra hogy bebabásodhatsz!!!!! :lol:

Csak figyeld ki!

Kiriki meg már lehet hogy most is sikeres hónapot zárt!

Niki

Kép
pamilla
 
 


Pamilla! Lehet, hogy veled együtt. :lol:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Zsuzska! Ha hozzám beköszöntött a gólya, ígérem, továbbküdöm hozzád!

Kép

Kép
kiriki
 
 


Pami, Kiriki!

Köszönöm neketek nagyon!!!!!

Tudjátok, mit? Ha elindul a gólya, és Kiriki már babás, akkor azért engem se hagyjon ki az a góla koma :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

Sztem biztos lehetsz benne hogy tovább fog menni hozzád is! A lekére kötöm! Ha nme teljesít hamar akkor jól megfenyegetem hogy most és azonnal!

DE 1 bizti megy hozzád is!

Niki

Kép
pamilla
 
 


Niki: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LEgyünk együtt Babások, ezt kívánom mindnyájunknak :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Ma reggel csináltam egy negatív tesztet. Vettem egy hiperérzékenyet, megcsinálom holnap, lehet, hgoy feleslegesen, mert délelőtt nagyon görcsölt a hasam, s ma jobban vérzek, mint tegnap. Ebből nem baba, hanem piri lesz.

Kuzsanna! Tetszik az ötlet, hogy egyszerre legyünk mind babásak.

Köszi a drukkokat.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki!
Azért nagyon drukkolok, hogy ne legyen piri belőle++++++++++++++++++++++++++ Csuriban mindenem :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kiriki!

Holnap kérjük a teszt eredményt hátha 2 csíkos lesz :lol:
Csuriba les zmindenem addig!

NÁla mmég semmi bár reggel nyilalt a pocim de a hőm 37,2 volt ebből reméltem hogy ne mazér tfáj mert piri jön!

Szóval nagyon kíváncsi leszek!

Kicsit kezdek bebebolondulni! Örökkévalóságnak tűnik ez a pár nap!

Ja és képzeljétek nem merek tesztelni mert attól félek hogy nega lesz és akkor bizti ki fogok borulni!

Hát nme hülyeség????

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

Tényle gvicces lenne ha egyszerre jönne a gólya!
küldözgethetnénk egymásnak az uh-s képeket :lol:

Bárcsak már ott tartanánk!

Niki

Kép
pamilla
 
 


Nálam beköszöntött piri, úgy istenigazából. A teszt jó lesz a következő hónapban. Remélem, akkor már szükség is lesz rá. Kicsit el vagyok kenődve. Az előbb jégkrémet ettem, hogy egy kicsit felvidítsam a lelkem. Elhatároztam, hogy elmegyek dokihoz, derítse ki, mi volt ez a pár napos barnázgatás/vérezgetés. Szerintem ez nem normális.

Pamilla! Az a hő nagyon jó! Mikor nem kéne megjönnie? Nem látom a vonalzód. Tessék tesztelni! Babóca van ott, s azt jobb, ha minél előbb tudod.

Már nem kell csuriban lennetek, felmentelek benneteket, de azért nagyon jól esett, hogy így szorítottatok.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki!

Hogy ne lennénk csuriban csak mos ta köv hónap miatt!
Mindíg van miért szorítani most a jövőért!
Remélem legalább nme lesz Brad megjelenése fájdalmas és nem szívja ki véred teljesen! :lol: :lol: :lol:

Tedd csak el a teszted de ne túl mékyre mert kelleni fog hamarosan :lol:

Niki

Kép
pamilla
 
 


Akkor várom a csurizást köv. hónapban. Remélem, hamarosan kell majd a teszt. Te viszont sürgősen vedd elő! És térj vissza hozzánk a + hírrel. :lol:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Elől vna az már mert el sem raktam!
De még nyuszi vagyok tesztelni!
Félek hogy nem az les zaz eredmény amit én szeretnék!

Ma meg pláne nem vagyok a toppon fáj a hátam, derekam!
Olyan vagyok mint akit agyonvertek!
:shock:
Pedig nem :lol:

Szóval mint lesz vmi tesz eredmény írom!

niki

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok lányok!!
Végre itthon vagyok.... jól eláztam,mire haza értem :roll:

Kiriki: Nagyon sajnálom Brad-et, de majd újra drukkolhatunk egymásnak a köv. hónapban is és majd egymásnak fogjuk küldözgetni a csíkos tesztjeinket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pami: Húúúúúúúúúúúúúúúú de izgi........ nagyon nagyon drukkolok neked!!!!! Azta de várom a teszted eredményét++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


((((((((((Kiriki))))))))))

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Már régóta olvaslak benneteket, csak még nem írtam. Szeretnék csatlakozni, ha bevesztek még új tagokat.

Mikor kiderült, hoyg magas a prolactinom, nem kaptam rá semmit.
Azóta dokit , intézményt váltottam, és itt már elkezdtek gyógyítani.
Egy kérdésem lenne ezzel kapcsolatban. kb. 3 hónapja szedem a bromót.
Eleinte nagyon rosszul voltam tőle, ájulás, hányinger. Ez elmúlt 2 héten belűl.
Mindig este vettem be. Most viszont, ha itthon vagyok,akkor délután, ebéd után veszem be, ha dolgozom, este 9 körül.
Lehet megzavarodik a szervezetem pár óra eltérés miatt?
Ugyanis most sokat dolgoztam, és össze vissza szedtem(de minden nap).
Már napok óta ismét rajtam van a szédülés, hányinger, hányás(Terhes nem lehetek, most mensiztem, igaz késett 1 hetet, de normális volt)
Volt már valakinek ilyen?

Reménykedem, hátha volt valakinek hasonló, csak nem írta le.
Köszi előre is a válaszokat!

morzsa
morzsa25
 
 


Szia Morzsa!

Üdv köztünk!!!!

Amikor én először szedtem a Bromot, napi kettőt kaptam.... egyet reggel és egyet lefekvés előtt kellett bevennem.... Nekem is hányingerem volt délelőtt és délután meg majd elalaudtam, de két héten belül szintén hozzá szoktam.
Aztán most már csak reggeli fél van, ettől csak egy picike hányingerem van, és este egész. Most jobban viselem.
Ha engem kérdezel, szerintem az nem tett jót, hogy nem egy időben vetted be..... de nem tudom, inkább kérdezz rá a dokidnál.....az a biztos......

Hova jártál régen és hova most???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska!
Köszönöm a gyors választ!És persze az üdvözlést!

Régen a BMC.-be jártam, és most a Kaáliba járok. 2 sikertelen lombik van mögöttem, és gondoltam váltok, hátha máshol másképp csinálják a dolgokat.....
Most sajnos pihenőidőn vagyunk, ugyanis a fagyis transzferem elmaradt, mert a BMC nem adta ki az embriókat.....Így friss stimuval kezdünk majd augusztusban. :wink: De előtte gyorsan férjhez megyek, így egyeztünk meg a dokival. :roll:
Én is fél szemmel kekzdtem, majd emeltem másfél hét után, amikor már úgy éreztem, hozzászoktam.Nem is volt baj, egészen mostanáíg, amikor is össze vissza szedtem(mármint az óra szempontjából).
Abban maradtunk a dokival, maradjon 1 szem.
(Elég magas volt, 1400.-as, majd lement 900.-ra, majd 198.-ra.Tudom, 2 mértékegységben mérik:))most napi 1 szemmel max 500.-as az értékem:)

morzsa
morzsa25
 
 


Húúúúúúúúúúúúha..... az tényleg nagyon magas...... te jóóó ég :shock: :shock: :shock: :shock: De legalább már kezelik és ez a fontos!!!!!!

És milyen a Kaáli?????

Nekem a barátnőmék jártak oda, de nem tetszett nekik és intézetet váltottak.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Igen, kicist magas :wink: :lol:
Nekem nagyon bejött a Kaáli, nem kell fél napot várnom, időpontra megyek,és nincs az a futószalag rendszer
A másik helyen is szerettem a dokimat, csak a körülményeket nem.No, meg aztán azt szokták mondani, ha nem sikerül 2-3 lombik, váltani kell.Nem bocsájtottam volna meg magamnak, ha 1 helyen ellövöm az 5 lehetőséget.......
:roll:

morzsa
morzsa25
 
 


Bocsi csajok, de tegnap anyukámhoz kellett mennem. A mami most került hozzájuk haza a kórházból, s elhozták az ő tévéjét. Azt kellett beállítanom, mert senki nem tudta. (Annak idején is én programoztam be.) Kicsit elfáradtam, ezért nem maradtam sokáig. Nap közben a melóhelyen nem tudok netezni, csak itthon du. vagy este.

Morzsa! Üdvözöllek közöttünk.

Szerintem is az a baj, hogy össze-vissza vetted be a bromot. Nekem egyet kell szednem esténként. Volt olyan, hogy "kicsit kihagyott" az agyam, s nem figyeltem oda, ezért napközben (délelőtt) vettem be a bromot. Este már nem mertem még egyet bevenni, ezért csak másnap este vettem be. Még az volt a szerencse, hogy hétvége volt, nem dolgoztam, mert totál megzavarta a szervezetemet. Még hétfőn is megéreztem a hatását. Ezt szerintem nem szabad így össze-vissza szedni.

Jó magas volt a prolaktinod. Nem nézték meg újra azóta, hogy hatott-e a bromo?

Zsuzska! Hát Brad Pitt nagyon szívja vérem! Remélem, holnapra már nem nagyon lesz, elég húzós napnak nézek elébe.

Pamilla! Mikor tesztelsz?

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!
Kiriki!
Azóta mióta szedem a bromót, 2 X néztek hormonszintet.egyszer lett 198, majd 400 körüli.
Most nem nézettem, hisz csak augusztusban kezdünk, és arra gondoltam, majd júniusi ciklusban megnézetem, és akkor minden mást, ami a kezdéshez kell:)
A gyogyi bevétel után mindig jelentkezik egy kis szédülés, hányinger, és nem tudok tőle aludni.Ezért akartam egyszer nappal, egyszer este bevenni.Ha itthon vagyok pihenőnapon, akkor mindig délután vettem be, hogy estére, mire aludni kell, tudjak is.
Ha melóztam, akkor nem volt időm sokszor enni sem, így mindig este vettem be.
Nagy dilemma ez. :lol: Maradok az este 7 óránál, mert sokat dolgozom, és "nem lehetek rosszul" napközben :lol: :lol:

Ha jól látom, 3 napja volt a szülinapod!Nagyon sok boldog szülinapot kívánok! Ezzel a kis virágszállal.Minél hamarabb legyen egy igazi kis virágod is!!!

Zsuzska!
Merre vagy?
Kép :roll:

morzsa
morzsa25
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak dolgozom még. Ma szerencsére voltak rendesen, nem unatkoztam :lol: :lol: :lol: :lol:

Hoztam magammal viccet is:

Az ausztrál farmer egy vödörrel a kezében elindul a közeli
> gyümölcsösébe, az útja egy tavacska mellett visz el.
>
> Arra lesz figyelmes, hogy a tóban három meztelen fiatal szépség
> fürdik, a ruháik szétdobálva a parton. A lányok észreveszik és
> kikiabálnak neki:
>
> - Addig nem megyünk ki a vízből, míg nem megy el innen!
>
> A farmer egy kicsit felemeli a vödröt, és visszakiált:
>
> - Nem leskelődni akartam, a krokodilt jöttem megetetni!
>

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Morzsa! Köszönöm a köszöntést és a csodás virágot. Olyan jó lenne, ha igaz lenne, amit kívántál. (Ráadásul tényleg egy kis virágszálat szeretnénk mind a ketten. Persze ha kisfiú lesz, azt sem adjuk vissza, a lényeg az egészség) Érdekes, hogy milyen másképp reagálunk a bromora. Én pedig csak közvetlenül lefekvés előtt tudom bevenni, különben elalszom tőle. Zsuzska! Te hogy vagy ezzel?

Zsu! Szuper lett a vicc! Meddig dolgozol?

Pamilla! Merre jársz?

Kép

Kép
kiriki
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: