Új privát üzeneted érkezett!

csajok nagyon szarul vagyok, hőhullám, hányinger, szédülés. 2 napja ababhagytam a clostyt :cry:
Vendég
 


boniko!

Nálam is ez volt a Clostival.Még utána pár nappal is.Nem is mertem vezetni,mert egyszer nekiindultam vagányan,és egy parkolóban vártam vagy egy órát,mert nem mertem elindulni.Pocsékul voltam tőle nagyon.De legalább tudjuk,hogy reagálunk rá! :)

Most mé' teccet kinevetni engem? Hát nem muris,hogy gyereket akarok és fogigátlót szedek???? :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kicsimálna
 
 


Málna!

hajrá fogigátlóval a teherbeesésért :lol: :lol: :lol:

Boniko!

és a dokidnak nem mondtad?nem ad helyette vmi mást?szurit? :? :D

Tüszőnövelő megy mindenkinek akinek kell++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 

 
 

Vicus ez az első alkalom, hogy szedem costyt. nem tudtam, így fogok reagálni. és mán abba is hagytam!

Málna azon, hoyg te sem érted :wink:
Vendég
 


offolok (boniko, nem muszáj végig olvasnod megint :D )


Borzalmas csütörtöki éjszakám volt. Este hat körül a nyakam begörcsölt és teljesen lesugárzott a jobb vesémig. A fájdalom csak fokozódott, ezért elmentünk az ügyeletre. Ott említettem, hogy lehetséges, hogy babát várok, ezért nem mertek mit kezdeni velem, át a sürgősségire. Na ott aztán kívül, belül megvizsgáltak, EKG, nyomogatás, kopogtatás, hallgatás, stb. Hogy a vetélést kizárják (holott nekem egyértelműen a hátam fájt és a vesém), át a nőgyógyászati ügyeletre (ez kb. este 11 körül volt). Na örültem is, hogy legalább talán látnak már valamit. Sajnos még semmit sem lehetett látni, de a méhnyálkahártyám 15 mm és a belső elhelyezkedések is terhességre utalnak. Jövőhét szerdán már látható lesz, ha van ott valaki. Szóval vissza a sürgősségire, ott vérvétel, infúzió (Nospa, Algopiryn) stb. Közben már mire visszaértünk, elmúlt a görcs. Kérdeztem is, hogy muszáj ez az infúzió? Igen. Közben rám jött a pisilhetnék , de már nagyon görcsöltem (pedig előtte voltam félórája), nem lehet kimenni a WC-re, hozza az ágytálat. Kikönyörögtem, hogy a férjem vagy valaki jöjjön velem a klotyóra, félkézzel elvégzem a dolgom és közben nem fogom behajlítani a jobb kezem, nehogy szétpukkanjon a vénám. Az ápoló megkegyelmezett, elkísért. Közben meglett a véreredményem is. Magas lett a fehérvérsejt. Ajaj, lehet, hogy vakbélgyulladás. Át a radiológiára UH-ra (ez kb. hajnali egykor volt). Ott aztán mindent találtak. Vesekövet, homokot, sok cisztát (a legnagyobb 4 cm-es). Kész voltam teljesen. Visszamentünk a sürgősségire, ott megnyugtatott a doki, hogy a ciszta az nem ciszta, hanem a petefészkem (a stimulálástól egy kicsit megnőtt). Viszont a vesekő az biztos. És a magas fehérvérsejt a stimulálástól lehet. Frankó. Haza viszont nem engedtek, benntartottak reggelig.
A lényeg a lényeg, semmi gond nincs és a zárójelentésem elég furán néz ki, merthogy a sürgősségi leleteken még hátfájás, vesetájéki fájdalom szerepel, a zárójelentésemen már alhasi, hasi fájdalom (holott az egyáltalán nem fájt, egy szóval sem említettem nekik, hogy fájna a hasam).

ON

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


végigolvastam. reagálhatok is? :wink:
Vendég
 


igen :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szilva remélem nem lesz semmi gond. gyógypuszikat küldök! :wink:
Vendég
 


Szilvi!

Vesekő,homok,ciszta,baba! Még mit gyűjtesz? Nekem talán van egy kis polipom,azt szívesen felajánlom neked! :lol: :lol: :lol:

Komolyra fordítva:örülök,hogy a babával minden oké,és hogy ilyen derüsen fogod fel!

Kép
kicsimálna
 
 


Muszáj derüsnek lennem :D Főleg, hogy ma nagyon jó hírt kaptam: elfogadták a diplomamunkámat és nov. 12-én megyek államvizsgára. :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szupi hírek!!
Nagy gratula neked! Ez az ősz abszólút a tied!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kicsimálna
 
 


szilva húha, akkor mostr minden jó :lol:
Vendég
 


Remélem, hogy minden jól fog alakulni. Egy kicsit bennem van a félsz a vizsga miatt, de próbálok lazítani. :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


nem lesz itt semmi baj, hamarosan diplomás kismama leszel..drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Hello

Megjöttem UH-ról. 12x12 mm-es tüszőcském 14x16-osra nőtt. Hétfőn reggel újra UH, aznap repesztés, szerdán és csütörtökön inszemináció.

Szilva: tényleg jó ez az ősz Neked :lol:

Puszi

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso! Ez jó hír! :lol: Pont ahogy akartad!
Direkt írtad azt, hogy
szerdán és csütörtökön inszemináció

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike: igen, direkt írtam :D 2 egymás utáni nap csinálják meg, így nagyobb az esély...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Jó reggelt!

a kisérleti jelleg miatt!

:lol:
Vendég
 


Szezso! Még nem is hallottam! Ez nagyon tök jó! :P

Clostyhoz! Én ugyan úgy szedtem, mint Boni és egyáltalán semmit sem éreztem! Sajna ez szervezet függő!

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike ráadásképpen ma a 10 cnen annyira begörcsöltem reggel, hogy csak na :shock: naggyon reagálok
Vendég
 


Szilva!
szép kis történet,de a babuci biztos rendben van odabent,jobbulást a vesekőböl és drukk az államvizsgához :lol:

Szezso!
a kis mázlista!még repetát is kapsz inszemből? :roll: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Hű de sokat írtatok mióta nem voltam! :)

Szilva, nem volt semmi a csütörtök éjszakád! :shock: Jobbulást! Államvizsgához drukkolok! És már csak 2 nap az uhuig!!!! :wink:

Málna, hajrá fogigátló! :wink:

Szezso, egymás után 2 nap inszem! :) Így tuti lesz a baba meglátod! Mit láttak ma az uhu-n?

Réka, drukk-hegyek mennek Feléd! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ És tudod, pozitív hozzáállás!!! Egy tüsző bőven elég a babá(k)hoz!!! :wink:

Nellike, teszteltél vagy vársz még? Drukk!!!!!!!!!

Vicuska, örülök, hogy minden rendben van! A következőnek sikerülnie kell!!!!!

Jujj, annyi csúnyát írtatok a clostiról! :shock: Mi vár rám hamarosan?! :roll: :? Tényleg, Ti mennyit szedtetek? Én 2x1-et fogok 5 napig.

Iszonyú náthás vagyok! :? Dorka kezdte tegnapelőtt, ma reggelre engem is elkapott de úgy rendesen :evil:

Pussz mindenkinek, akinek nem írtam, annak különösen!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Voltam UH-n 18x18 mm-es a tüszőm, 8,3 mm a méhnyálkahártya. Ma este 11-kor kapom a repesztőt és akkor inszem szerdától :lol:

Vicuska: 2 inszemmel nagyobb az esély, ráadásul mivel 1 ciklusban csinálják, a TB 1-nek veszi :lol:

Anyooo: jobbulást!!! Bár nem tudom, hogy ilyen sz@r időben meg lehet-e egyáltalán gyógyulni! Itt 0 fok és durva szél van :? Nekem anno 2x1 Clostitól nem volt semmi bajom...Úgyhogy ez is változó...

Nellike???????????????

Puszi

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Anyooka!
nekem semmi bajom nem volt a clostytól,pedig 3 hónapig szedtem . :lol:
jobbulást a náthából 8)

Szezso!
mi volt UH-on? :roll:

Boniko!Szilva!
hogy vagytok?

Nellike?

én ma (is) :P megyek UH-ra.remélem nem a rossz oldalamon érik a tüsző,mert akkor nem lesz inszem ebben a hónapban :(
Vendég
 


Szezso!

most olvaslak.gyönyörű eredmények!hajrá tüszőrepi! :D
Vendég
 


Vicuska! Tuti a jó oldalon fog érni a tüsző!!! Hajrá! És majd persze jelentkezz az eredménnyel! :D (különben olvastam már olyan sztorit, hogy a petevezető nélküli oldalon érett a tüsző, aztán mégis bébi lett belőle :wink: ja, és ezt egy orvos írta le, aki máig nem érti, hogy sikerülhetett!!!)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso!

igen,nekem több doki is mondta,hogy van ilyen .az egyik oldalon megérik a pete,kilökődik és kémiai úton átvándorol a hasüregeden át és bemegy a másik oldali petevezetődbe ami átjárható! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Voltam éN is UH-n

2 db tüsző! az egyik 17*18 a másik18*19 es. előtte aszisztensnek azt mondta dokornő, hoyg...8 gondolom ez a méhnyálkavasagság!

szerda reggeél tüszőrepi szuri, és csütörtök Péntek otthoni keksz! :lol:

jelze az utolsó injekciót kaptam meg a gyógyszertárban(jelnek veSZEM)

vICUS DRUKKOLOK

sZEZSO DRUKKOLOK BABÁSODHATUNK EGYÜTT :lol:

ANYÓKA JOBBULÁST!
NE FÉLJ A CLOSTYTÓL, MOST CSAK A HŐHULLÁMOK MARADTAK
Vendég
 


Boniko!

akkor lehet ikrek lesznek? :P :P
Vendég
 


Ki tudja! Ám legyen! :lol:
Vendég
 


Hű igazán izgi hét elé nézünk, ilyen szép tüszőkkel!

Vicuska! Gyere majd doki után! :wink:

Anyoooka! Miért olyan biztos, hogy kell az a closty? :roll: :oops:

Nellike???? :shock:

Többiek??? :shock: Ki mit csinál?

Kép
bettike
Eger
 
 


Én vároma páűromat haza
:lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Először is :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: , hogy ilyen régen voltam, de nagyon sok munkám volt az elmúlt 1,5 hónapban. Nekünk nem sikerült az inszem. Ma vagyok 0+5, már napok óta szurkálom a puregont, csüt. megyek tüszőlesésre.

Kismamiknak gratulálok!!!
20150601134430
 
 


Desviki :cry: de majd a 2.sikerül!én is arra gyúrok.

tegnap baloldalt 2 db 12,5 mm-es tüsző-az az átjárható-jobbo.lemaradva,méhnyh szép-hogy mennyire nem kérdeztem.
csütörtökön kell visszamennem tüszőrepi szurival együtt és lehet be ia adja és akkor pénteken inszem.
Nem korai ez egy kicsit???

Boniko,Szezso!
drukk+++++++++++++++++++++
Vendég
 


Hello

Desviki: majd írd meg azért, mi volt a tüszőlesőn :D

Vicuska! Mire érted azt, hogy nem korai? A csütörtöki repesztés után a pénteki inszem, vagy a tüszőrepesztés úgy általában? :)
Különben a 7.napon nagyon szép ez az eredmény.

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso!

hát hogy ti Bonikoval a 12.napon vagytok én meg csak a 8-on :roll:
vagyis 4 nappal le vagyok tőletek maradva :shock: mennyit nő naponta a tüsző?már én is belekavarodtam.
Neked 18 mm-nél repesztettek hétfőn és rá 2 napra,vagyis szerdán lesz inszem,ugye?
Boniko-nak is 18 mm volt hétfőn és rá 2 napra szerdán repesztenek és csü-pé szex? :roll:
akkor nekem korai minden,a repesztés is meg az inszem is repi után egy nappal nem? :roll:
Vendég
 


Vicuska!

A repesztőszuri 36 óra múlva repeszt, ezért az lenne az ideális, ha mondjuk csütörtök reggel 7-kor kapnád a repesztőt és péntek este 7-kor lenne az inszem.(Bár ha Apa kiskatonái nagyon rendben vannak, akkor elélnek addig, míg repedsz, még ha az inszem előbb is történik)
A tüsző átlag 2mm-t nő naponta, de nekem már volt olyan is, hogy 2 nap alatt a 15x22-ből 24x26-os lett.
De az alatt az idő alatt is nő a tüsződ, amíg hat a repesztőszuri. Úgy tudom, 16 mm-nél már be lehet adni a repesztőt.

Gondolom csütörtök reggel megnéz még UH-n, nem?

Hétvégén nem csinálnak inszemet? És UH-t?

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso!

köszi :D kapizsgálom :D
Vendég
 


Vicuska!
Nekem már a 4. lesz. :cry: :cry:
A tüszők akár 2 mm-t is nőhetnek, az én dokim szerint 20 mm felett az igaziak. Péntekig még szépen felfejlődnek hidd el!

Boniko!
Nektek most terminált együttlét van?

Szezso!
Megírom persze, most már több időm lesz fórumozni.
20150601134430
 
 


Sziasztok lányok!

Szezo, Vicus és a többiek!

Eg yrövid leírsát adtok az inszemről. Gondolom először stimulálás úgy 5 napig ( mint a clostisoknak) Uh milyen gyakran van? Gondolom ha a tüssző-k elérik a kb....20mm-t tüsszőrepi és utána 36 óra múlva inszem...a total friss katonasággal?.....és utána napokban néznek UH-t?...elvileg mi is erre készülünk, csak valszinüleg egy kis pajzsmirigyes vizsgálatot be kell iktatnunk...remélem csak ennyi...de nekünk is az inszem következne...és le is kellene nyugodnom...lécci irjátok le mi a folyamata....legalább képben legyek
köszi
gyöngyi
gyongyi1971
 
 


Szia Gyöngyi!
Nekem 2 naponta szokott UH lenni, ennyi idő alatt látni érdemi változást. Mondjuk nekem nincs stimu, de ez nem számít sokat a folyamat szempontjából, csak annyi, hogy nekem 1 tüszőm van.
Most a 7., 9., 11. napokon volt UH (tüszőmérés+méhnyálkahártya vastagság), és majd az inszem előtt is lesz közvetlenül, hogy megrepedt-e a tüsző. Inszem előtt szoktak 2-3 napos önmegtartóztatást javasolni, Apa eredményeitől függően.
Inszem után nincs UH, igazából nincs értelme, úgysem lehetne mást nézegetni, mint a méhnyálkahártyát :D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


kösszi szezso...majd még jövök
üdv
gyöngyi
gyongyi1971
 
 


Sziasztok

Látom azért zajlik az élet :) én ma adtam be az 5. Merionalt, pénteken megyek uh-ra. Remélem most jobban reagáltam a szurira mint a múltkor ....
Mindenkinek drukkolok.
kokusz
 
 


Sziasztok!

DRága Szezsó nagyon drukkolok a NAgy találkozáshoz ma és holnap!


Kókusz szia! drukkolok, hyog jó eredmény legyen!

CSajok egyébként én se nagyon értem, hoyg ha sezsóval egyforma volt kb a méret, nekem mé később kell a tüdsszőrepesztő. de zutánszámoltam hogy az injekció után 24 óra múlva van kb az inszem. NKEem ugye a spontán babásodás!

:lol:
na mindjárt jön barátnőm beadni injekciót!
Vendég
 


Sziasztok!
Kép
Szezso!
inszemhez drukk+++++++++ügyik legyetek :lol:

Boniko!
hajrá repiszuri :wink:

Kókusz!
tüszőnövelő energiák++++++++++++++ :P

Desviki!
akkor a 4.-hez neked ezer meg ezer drukk :D
Vendég
 


Szilva!!!!!!!!!!!!!!!!

te ma mész UH-ra? :roll: millió drukk,végre láthatod a babócádat :P :P :P :P :P :P
Vendég
 


Szijjjasztok!

Hát azt kell, hogy mondjam, nagyon jól sikerült az inszem.
Lehet, hogy három babánk lesz :lol: :lol: :lol:
Három petezsákot látott a doki, de 10 nap múlva kell visszamennünk, akkor már biztosabbat tud mondani :D
Egyik felünk nagyon boldog, a másik viszont egy kicsit retteg.
Mindenkinek csak annyit tudok tanácsolni, hogy bízni kell és nem szabad feladni! :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szilva!!!!!!!!!!

milyen csodálatos hír!!!!!!!!!!!!!!!!!

kemény lesz de megküzdöttök velük jupijáé,,,,

hová jársz majd terhesgondozásra melyik kórházba??? Válasz jó kórházat és ne félj a befektetéstől ha esetleg arra kerül a sor, barátnőm is pihent a végén bent azt mondta szuper volt....34 hétre jöttek makkegészségesen a kicsik (hárman persze :wink: )

Úgyhogy jaj nagyon szorítok

VISSZAADTAD A HITEM!!!!!!!!!!!!! :lol:
Vendég
 


Hja meg ne ijedj, hogy mindjárt befektetéssel riogatalak... :) ez egyáltlaán nem biztos de nem kell félni tőle...:)

remélem most tudzs pihenni 10 napig? ugye nem dolgozol?
Vendég
 


A befektetéstől félek a legkevésbé. :D És hogy boldogul a barátnőd?

Hinni kell! :D

Sajnos most mennem kell, államvizsgára tanulok. :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: