Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Csucsu: itt is örülök és nagyon gratula!!! (Már írtam a másik topicba is.)
Syrynx: köszi, ha eszedbe jut megkérdeznéd? A Rákóczi tér a Rákóczi kertet jelenti?

Kép
németh
 
 


Csucsu :D

Gratulálok!!!!

Németh :D

a ma megint megjött.... -be írogatok.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Csucsu!

Itt is gratula! :wink:

Ritt!

Nem ijesztgetni akartalak! Dehogynem sikerülhet!

A pozitív teszt pedig nem mindenesetben jelent molát, nálam sem volt!

Zsu!

Te kis kukkoló! :lol: Tessék szépen gyakrabban idejönni és írni a tüntekről! :wink: A másikban elfelejtettem, de itt megkérdezem, pedig láttam ám, hogy megjött! Normális volt? Nem olyan fájdalmas és erős, mint ahogy írtam?
Vendég
 

 
 

Csucsu!EZ SZUPER!!!!ÉN tudtam!NAGY-NAGY GRATULA! Úgy örülök! Vigyázz magatokra, mikor mész dokihoz? Már a jövőhéten?
ritt
 
 


Sziasztok . Fel is tenném a tesztet de nem sikerül. Igaz még képet se tudtam sose felrakni. :(

Viszont van egy kis probléma. Reggel elmentem wc-re és barnáztam. Most van bent betét kiváncsi vagyok folytatódik e?
Ettől elmehet a baba ugye?
Jajj már úgy féltem. Doki meg hétfőn nincs mert ünnep. Szóval a következő hétfőn kéne mennem. Addig én megőszülök :(

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Kérlek menj be a kórházba! Ne várj a dokidra! A barna nem jelent jót! Nagyon szórítok neked!
Vendég
 


Na felhivtam a dokimat. Azt mondta ha csak néha van barnázás akkor az még nem gáz. Pihenjek. Ha piros jön az talán a nagyobb gond. De ha jobban barnázok mint egy egy csepp akkor hivnom kell megint.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

tényleg menj dokihoz!!!

Inkább mondja, h túlaggódod és nyugtasson meg, mint h vmi baj legyen!

Kép
zmimi
 
 


Csucsu :D

Tessék pihenni! És ha folytatódik a barnázás tessék elmenni a dokihoz, nem csak felhívni.

Gröni :D

Minden rendben volt, kicsit több volt mennyiségben, de nem vészesen. És ugyanúgy 4 napos volt, mint mindig. Úgyhogy gyorsan letudtam és most már az inszemre koncentrálok. :D

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsu!

Azért örülök, hogy nem mindig van igazam! :lol: Szóval két nap és kismami leszel! :wink:

Csucsu!

Pihenj sokat és vigyázz magadra nagyon! Bár nem igazán értem a dokidat, legalább vizsgálna meg vagy egy uh! Szerény véleményem szerint nem ártana egy kis progi pótlás sem! De most egyenlőre pihen és figyelgesd magad!
Vendég
 


Grönland :D

Igeeennnn. :D (De már 14 napos kismami vagyok :wink: )

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Ó basszus Zsu! Adok egy szívlapátot és csapkodj jól fejbe! :oops: :lol:
Vendég
 


Sziasztok.

Dugiba olvaslak titeket szóvalé nem tűntem el.
Sok babásodást kívánok mindenkinek itten. :wink: :D :D

Szeretném felhívni a figyelmeteket a mai tv2-őn 20.10-kor kezdődő A CÉG-A CIA regénye című filmre mert ebben statisztált a nagy fiam. Ez 3 részes film és foggalmam sincsen hogy melyikben fogják adni. De az volt a szerepük hogy egy buszról szálltak le és egy asztalhoz mentek szutykosan bemondani a nevüket.
Volt még sok más jelenet is de ezt mondta csak el nekem.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera :D

Megnézem, amúgy is terveztem, de most már keresni fogom a fiad. :D

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Csucsu!
Most értem haza és látom a híreket. Gratulálok a két csíkhoz. Az utóbbihoz pedig annyit fűznék hozzá, hogy nagyon vigyázz magadra és nagyon sokat pihenj. A dolog megvár és persze megéri egy kicsit feladni a dolgokat. Ne emelj nehezet!!!! De gondolom te ezeket már tudod. Szorítok továbbra is , minden rendben lesz.

Kép

Edina
edied78
 
 



Vera!

Igazi híresség anyujával csevegünk itten, oszt nem is tudunk róla? Ejnye-bejnye! :lol: Nem igérem, hogy megnézem(alapból utálom a tv2-t, de nem ez lesz az oka), de ha ugrik a ma esti program, akkor igen! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Csucsu:Gratulálok!!!!Én tudtam,éreztem,csak így tovább!!!Sok pihi!

Kép
lyndee
 
 


Sziasztok!
Csucsu: nagyon vigyázz magadra, semmit ne csinálj, csak pihenj. Azaz egyvalamit feltétlen tegyél meg: holnap írjál, hogy hogy vagy.
Kinga

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Olyan sokat írtatok!
És anyi minden történt, először is
Csucsu!
Nagy-nagy gratula!!!
Ám ez a barnázgatás nem tetszik, nagyon vigyázz magadra, most sok-sok pihi!!!
Persze úgyis tudod.
Érzem, hogy nem lehet semmi baj!!
Továbbra is te csak pozitívan!!!
És beszéld meg sz aprótalpúval, hogy ne tessék ilyesztgetni!!!
Mindenkinem mielőbbi babásodást, a kismamik meg vigyázzanak magukra!
Vendég
 


Olyan rég jártam erre, hogy már írni sem tudok, bocsi! :lol:
Vendég
 


t.mária:Mindent megbocsátunk:)

Kép
csucsu05
 
 



Sziasztok!

Mizujs veletek?
Csinált már valaki ovu tesztet?Nekem Zmimi segítségével sikerül vennem egy pár ovu tesztet és már három napja csinálom.Eddig nega volt de a main volt egy halvány csik,de nem volt erősebb a control csíknál,csak éppen lehet látni.Az ugye még nem pozitív?

Kép
lyndee
 
 


Vera: Tiszta sztár lesz a fiad :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu! Csak most olvasom, hogy mi van! Remélem minden ok és lehet, hogy tényleg nem ártana egy uh! Nem tudsz holnap elmenni?
Nagyon izgulok érted, tényleg pihenj amennyit csak a kis csemete mellett tudsz!
Remélem minden ok lesz, annak kell lennie!

Vera! Én is meglesem ! :wink:
ritt
 
 


Ritt: Holnap reggel 7kor kell telefonálnom mikor mehetek a dokihoz délelőtt.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Lyndee: én is ebben a hónapban csináltam először. Az első három nekem is negatív lett (abból kettő halvány csík) de a mai pozitív!!! Szóval biztos neked is az lesz. Az én fajtámra rá volt írva, hogy egymást követő 5 napig kell tesztelni. Ez a Corax volt. De egyébként én sem vagyok valami nagy szakértő.
Kinga

Kép
németh
 
 


LÁNYOK, LÁNYOK BENNE VOLT!!!!!!!!

Lefényképeztema tvből. Őt mutatták szinte csak. Pedig volt vele vagy 50 gyerek de ő lett az első és így őt mutatták. Tök jóóó.
EZ ŐŐŐŐ. A kockás kabiban.[ img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1193070907.6313.jpg[/img]

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 



Sziasztok!
Vera: hű, nagyon büszke lehetsz a fiadra!!! Tök jó! :wink:

Kép
németh
 
 


Vera :D

Büszke lehetsz a fiadra! Gratulálok. :D

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


De jó Vera!Tök szupi!

Csucsu! N ami van veled? Minden ok igaz?!Írj ám, hogy mizújs!!! :D
ritt
 
 



Vera: Gratula a fiadhoz :)

Jól vagyok csak a párom a gépet lestoppolta. Házakat nézet, hova költözhetnénk. Igy megvan neki bocsájtva.
Voltunk tegnap dokinál: volt uh-mert egy emelettel lentebb van csak. Kicsit furcsálottam mert csak tapogatott. Azt mondta 1-2 nap barnázás belefér,sok bajabból nem lehet. Sajna nem az a doki volt akihez szerettünk volna menni.Mert nagyüzem volt a kórházba.Szerdán menjek Uh-ra azt mondta. De nem feszül annyira már a mellem. Pihentem ma is sokat és holnap veszek még egy tesztet. Akkor leszek biztos nehogy a barnázástól vissza szivódjon a baba. Uh-ra csak hétfőn tudok menni a saját dokimhoz.
Szóval rajtam nem múllik mert pihentem .

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

harivera,
gratu a filmsztár fiadnak! A filmet nem láttam, mert nincs semmilyen tv csatornánk, ha filmet akarunk nézni, akkor kikölcsönzünk egyet. Márciusban döntöttünk így, és nem bántuk meg.

Csucsu,

én is furcsállom, h csak tapogattak, annak sok értelmét nem látom, bocs. Remélem mielőbb eljutsz a dokidhoz, h megnézzen UH-val is!

Ritt, tested/lelked???

Gröni, látom a nevedhez passzoló vonalzót csináltál, nagon klassz! Lehet, h a fa alá jön a jóhír karácsonykor! :wink:

Kép
zmimi
 
 


Sziasztok!

Zmimi, köszi megvagyok.Már nem vérzek, tegnap reggel volt utoljára egy kis vérfolt. Ma vagyok a 9. napon, úgyhogy remélem e hó végére lesz pé-m is. Hát a lelkem?Sokat rágódok még, hogy miért is kellett így történnie és eszembe jut, hogy ma lennék 7 hetes!Közben koncentrálok a köv pé-re és bízom a legjobbakban.

És te, hogy vagy Zmimi?

Csucsu? Nincs már barna remélem!
ritt
 
 


Sziasztok!

Zmimi, köszi megvagyok.Már nem vérzek, tegnap reggel volt utoljára egy kis vérfolt. Ma vagyok a 9. napon, úgyhogy remélem e hó végére lesz pé-m is. Hát a lelkem?Sokat rágódok még, hogy miért is kellett így történnie és eszembe jut, hogy ma lennék 7 hetes!Közben koncentrálok a köv pé-re és bízom a legjobbakban.

És te, hogy vagy Zmimi?

Csucsu? Nincs már barna remélem!
ritt
 
 


Ritt: Sajna van de ami a legrosszabb már nem barna. Éjjel kezdödött. Pihenek de szerintem a kis csucsu elment. Este ér haza a férjem hoz egy tesztet, hogy lássuk egyáltalán megvan e a kicsink. Holnap megyünk dokihoz. Ma reggel voltunk de 1000-en voltak. Sajna nem tudok elmenni mert nincs aki vigyázzon a lányomra. Most pihenek és ha a férjem tud akkor elkéri magát a munkahelyéről. De az a baj, hogy fáj is a hasam. :( Ma léptem be a 7. hétbe.
És a doki azt mondta a barnázás még nem gond de ha vér jön az igen. És sajna most vérzek. ::(

Kép
csucsu05
 
 


csucsu
jaj, jaj. ezek nem jó hírek. nem erre számítottam!!!!!!!!!!!!!! :( :(
(csak halkan mondom, de szerintem a teszttel vigyázz. ha esetleg tényleg elment a baba- adja isten, hogy ne így legyen- akkor is még állítólag továbbra is mutathat +-at a teszt.) szerintem mindenképp menj el dokihoz és addig üsd a vasat, míg meg nem néznek uh-val.

Kép

Kép
syrynx
 
 


még valami. a tesóm párjának anyukája állítólag mindkét gyereknél vérezgetett a terhesség alatt - és mindkét babája megmaradt és egészségesek lettek. (tudom ez nem mindig van így. de azért még hátha nálad sincs vége.)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx:Köszönöm a vigayztalást. Én is reménykedek nagyon.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
Én is nagyon szorítok, hogy ne legyen gond!
Vendég
 


Jaj, Csucsu! Nagyon remélem, hogy nincs baj! Ne is mond én is tegnap léptem volna a 7. hétbe!Remélem neked nem úgy végződik, mint nekem.Sokat gondolok rád és írd meg hogy mi a helyzet! Amúgy eddig hogy viseled?
Pussz!!
ritt
 
 


Csucsu Kedves!

Ne add fel! Az én anyukám velem a 4. hónapig rendszeresen menstruált! Amíg meg nem mozdultam, nem is tudta hogy várandós! Szóval ne tessék feladni!

Egyébként nálunk ezek a hírek.

Íme Flóránk/Péterünk első életjele:
Kép

16. dpo, délutáni pisi
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok lányok!

Bocsánat,hogy hívatlanul-ismeretlenül írok(én a ma megint megjöttbe szoktam),de Csucsuhoz szólnék!!

Csucsu!
Nekem 3 éve volt egy otthon lezajlott spontán vetélésem.Én is barnáztam előtte-aztán átváltott pirosba+szövetek is távoztak.Én sajnos nem tudtam,hogy babás vagyok-csak mikor már elkezdődött..6 hetes voltam kb.

Ha szövetdarabok is távoznak+fájdalamaid is vannak,akkor az semmiképpen sem jó!!Nem értem,hogy miért nem csináltak egyből Uh-t? :shock:

Ha nincs fájdalom(nekem komoly szülési fájdalmam volt) akkor nem biztos,hogy baj van!!!Barátnőm 2x is vérzett-be is fektették!Progiszinted nem alacsony???

MINDENKÉPPEN MENJ ORVOSHOZ ÉS ERŐSZAKOLD KI A VIZSGÁLATOKAT!!!!

Szorítok nektek!!!
littike
 
 


Ja!
Barátnőm kisfia azóta 3,5 éves!! :lol:
littike
 
 


Sziasztok!


Csucsu!

Nagyon sajnálom, hogy így megpróbál az élet!
bízom benne, hogy nem lesz semmi baj, és mindez csupán vaklárma,( nekem is vannak olyan ismerőseim, akik a terhességük első néhány hónapjában mensrtuáltak) ám sajnos ez valóban nem jó hír, és gondolom nem is vigasz...
szerintem is mihamarabb menj orvoshoz!!

Szorítok neked nagyon!!!
Vendég
 


Köszönöm csajok a megnyugtató szavakat. Ma kiderül minden.Mert én addig nem jövök haza amig meg nem vizsgálnak rendesen. Mondják meg mi van mert ez a bizsonytalanság a legszörnyűbb. Tegnap este csináltam tesztet de halovány csikom volt csak :( De már nem is akarok rá gondolni majd amit az orvos mond azt fogom elfogadni.
Este írok mi volt.
Addig is mindenkinek szép napot!:)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!

Csucsu! Gondolok rád, remélem csak ijeszteget az a baba...

Ritt,
örülök, h jobban vagy! Hát a léleknek kell egy kis idő, de begyógyul az is. Én ma este megyek dokihoz, remélem jó hírekkel jövök.

Kép
zmimi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: