Új privát üzeneted érkezett!

Monyokám :?
Ez öléggé száni. Még az is lehet, hogy ha lemondasz róla épp akkor leszel terhes. De eszembe jutott az is, hogy Neked is sok vetélésed volt, elmehetnél egy olyan vizsgálatra, ha tudsz, amin én voltam. (Leiden mutáció)

Boni :P
:lol:

Kókusz :P
APUKÁM JOBBAN VAN! Beszélni még nem tud... mármint elvileg, mert cső van a gégéjében, de folyamatosan jár a szája. Nevet, vagyis mosolyog, meg mondja a magáét... csak a szájról olvasás még nem megy... de talán már nem is kell megtanuljuk, mert ha továbbra is így marad, vagy még uram bocsá fejlődik is -fog és kész-, hétfőn, vagy kedden kihúzzák a csöveket!

Azt el sem hiszitek, hogy milyen boldog vagyok :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!
Ezek ám a jóóó hírek!Drukk!
És van valami kezelés erre a mutációra?Tehát akkor most előrébb vagy igaz???!!!
Boni :lol: :lol:
Nagggyon pasi lehet Ő is ! :lol:
Kókusz!
Kár, én előbb voltam kicsivel.Mi az a Merional?Az valami brutkóbb??Én úgy félek a túl stimutól, és nem találok semmit szinte csak használati utasítást erről a Fostimonról. Angel Fanni esetleg Ti tudtok róla vmit?
katica_75
 
 


Fanni!

Amikor tini voltam a fogigátló előtt a csajszi elküldött ált laborba, májfunkciót néztek, trombózis hajlamot, és nekem megcsinálták a Leiden mutációt. Semmit nem tudok róla, csak azt, hogy nekem negatív, és hogy nem divat megcsinálni, és életem végéig érvényes. :-) Most áldom a nénit, hogy megvan. Sajna volt két vetélésem, de legalább elmondhatom, hogy amikor én még kislány voltam összefutottam egy nagyon lelkiiemeretes (ám roppant durva kezű) dokinénivel. :wink: Persze naivan azt gondoltam ez az ügymenet, de mint látom más orvosok vaktában írogatnak. :cry: Örülök, hogy megcsinálták, és ennyivel is közelebb vagy a sikerhez! 8) :lol:

tjuca
 
 

 
 

Katica :P
Heparin injekciót adok majd magamnak a stimu kezdetétől egészen a szülésig :D
Az 1. elhalt terhességemnek lehetett ez az oka :( , de az nem biztos, hogy van összefüggés a Leiden és a további sikertelen lombikok között. Én úgy döntöttem, hogy van :P , úgyhogy ez most sikerülni fog :D
Sajnos sosem hallottam a Fostimonról, de majd rákeresek... hátha. Most kezd szemem csukódni.

Juca :P
Tényleg szerencsés vagy. Mentségére szolgáljon minden dokimnak, hogy több,mint 10 évig szedtem fogigátlót és sosem volt semmi bajom... Még egy picike visszerem sincs, amiből esetleg sejthető lenne és a családban egyáltalán nincs trombózisos...

Jó éjt!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni drága ugye hogy ugye? nme hittél Nekem! :lol: Vveld együtt örülök!

JHOl kell kérni ezt a vizsgálatot?

DRága Monyó sajnálom, hogy férjed már megint viszalépett! kitartás!

ja, hő közkivánatra Kép
Vendég
 


sziasztok.

hat reggelre a ferjem lelepett,azt hittem idegbajt kapok,hogy se egy cetli se semmi,de most irt hogy bement az anyukajahoz. :? mi a francert nem tud szolni? :twisted: merges vagyok :twisted:

fanny nagyon szupi hogy apukad ilyen "gyorsan"gyogyul.

bonikam alakulgat ez,lesz ebbol meg gorbe :wink:

koszi lanyok a biztatast,majd lesz valahogy.

Kép
monyo83
 
 


monyó csak nyugi! bár tényleg szólhatott volna :evil:
Vendég
 


Monyó!

Lehet, hogy anyukája miatt ilyen! Adj neki egy kis időt! De azért lehetne megértőbb, hisz tudja, hogy mennyire fontos neked a baba!

Boni!

Alakul ez! :wink:

Fanni!

Én tudtam! A sok rossz után mindig jön a jó!

Tegnap megint pozitív lett az elhám, de mára megugrott a hőm, elmúlt a szúrka! Megrepedt a drágám! :lol:
Vendég
 


Grönland, lehet együtt repedtek meg? nekem is mára ment fel a hőm! és ma már nem szúrkálok :lol:
Vendég
 


Boni!

Remélem együtt is szülünk! :wink:

Ma már nega volt az elhám! :lol:
Vendég
 


Boni :P Grönland :P
:lol:

Monyo :P
Mostmár Neked is jöhetne valami jó!
Olyan édes, harmonikus pár vagytok azon a fotón! Tessék szerenti egymást, irgum-burgum!

Katica :P
Utánaolvastam, de nem lettem sokkal okosabb :? De mintha az én dokim is mondta volna, hogy ebben a ciklusban ilyet is kapok majd. A hiperstimu azért ritka ám és ha folyamatosan figyelnek, akkor nem is lesz semmi baj. Bízz a dokidban :wink:
(Egyébként pco-s vagy?)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Grönland majd szinkronban nyomjuk a végén! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Monyókám!
Ha nem tudnám, hogy a férjed férfi azt hinném, hogy nőőőő.
Úgy látom nála is van néha lent, meg van fent. Döntésképtelen, fél a kudarctól. Várj amíg elmúlik ez a hullámvölgy, aztán tessék valahogy sarokba szorítani. Az egyhelyben áldigálástól nem sok rosszabb dolog van.

Fanni!
Örülök, hogy papád jobban van és reméle még jobban lesz idővel. Ez aLeiden mutáció érdekes, nemigen hallottam róla. Viszont ha tudnak ellene tenni, és most tesznek is, hátha...

Kokusz! Angyal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Minden idegszálammal gondolok rátok holnap.
Fogtok majd valahogyan jelentkezni???

Grönland!
Valahol azt olvastam hogy éppen nem próbálkoztok. Akkor ez az LHzás csak amolyan próba féle? Vagy most akkor mi is van veletek?


Boni!
Görbéd egészen jól alakul. Még egy-két tized... :wink:

Na mék. puszi nektek és szép vasárnapot.
Vendég
 


Monyókám, nem bántásból írtam ugye tudod? Nekik is lehetnek rossz napjaik. Úgy értettem türelmesnek kell lenni velük, de aztán hajrá.
Vendég
 


Jónapot :)

Junko

Ja fogok jelentkezni. Hazajövünk gondolom feküdni fogok aztán majd estefelé vagy az ágyból majd írok mi volt hogy volt. Jelenleg elég durván feszít a hasam a bal oldalon, gondolom a repiszuri dolgozik.

Fanni örülök hogy apukád már jobban van :)

Kép Kép
kokusz
 
 


Sziasztok Szánikák!

El is köszönök egyben, jövő héten szabadságon leszek, már ma estétől nem leszek gépközelben.

Remélem holnap akkor ET, a fejleményekről majd nyomok sms-t (Junko, Fanni, figyeljetek :) :) ) és majd igyekszem vmikor a hét folyamán benyomulni egy netcaféba! Csütörtöktől-vasárnapig wellness :D , remélem a kölkök is értékelni fogják, különben elverem a fagyos seggüket! :wink:

Köszönöm a drukkokat, előre is! :)

Kókusz,
gondolok rád hétfőn! :)

Fanni :P
apukádnak nagyon örülök! :D

Junko,
csak ügyesen! :wink: És ha úgy érzed, hogy sok a lapításból, akkor csak gyere! :P

Monyó,
férjecskéd biztos az anyukája miatt ilyen... ahogy jobban lesz anyósod, biztos ő is felszabadultabb lesz!


PUSZI mindenkinek!!!
angel37
 
 


Junkó!

Hehe... én ilyen vagyok mikor nem probálkozunk! :lol: Komolyra fordítva, meghibbantam! Ez már az életem része, egyszerűen nem tudok szakítani a hőmérővel és az elhával! :oops:
Vendég
 


Angel, Kókusz,
Holnap nagyon fogok gondolni rátok! :wink:
Fanni!
Akkor most tényleg közelebb kerültetek a megoldáshoz! Szuper hogy ezekkel a szurikkal kezelhető!
Annyit sikerült kiderítenem a Fostimonról hogy elég drága, kiváltottam :roll: (nem vagyok pco-s a pé.-mmel nincs gond)
Szerintetek ha a 12. napon volt 22mm-es a tüszőm, és ma vagyok a 28.-on akkor mikor repedhetett meg?(28-30naposak a ciklusok)
katica_75
 
 


Katica!

Ez nagyon igéretes, ha még nem jött meg! :wink: Talán még aznap vagy 13-14.Késöbb nem hiszem! Teszt? :wink:
Vendég
 


Angel! KÓkusz! Óriási megahiperextradrukkok!

Junkó nem fel, hanem még lejebb ment, így ma már nem is mértem a hőm! ű

KAtica! reméljük elkaptátok!

Mindenkinek Szép Napot!
Vendég
 


sziasztok.

fanny apukad?tudtal mar beszelni vele?sajnos anyosomat jovore ujra meg kell muteni,reszleteket nem tudok csak anyit hogy kivetek a koponyacsontjat es jovore plasztikazzak vagy mi :? nem ertem mert csinaljak igy :roll:

junko.dehogy bantottal meg.a baj az hogy nem o a no hanem en.nalunk o parancsol,ferfiuralom van.mindig ove az utolso szo,igy elunk de en ezt igy szoktam meg,nem gond,csak ez most rosszul esett."a megigerem"szonak is mas lett nalam a jelentese.

kokusz,hipergigamega drukok.

katica mikor tesztelsz?

angel,varunk vissza mint kismami :lol:

groland es akkor milyen az amikor ragyurtok a babara:)?uf

l.mami,gondolom sutyiba azert mered meg a hodet :P mennyi?

Kép
monyo83
 
 


Junko :P
Én pénteken megyek UH-ra, kb. akkor fog megjönni, így a hétvégétől talán, vagy hétfőtől várható, hogy kezdem a stimut. Ha Te is mostanában jössz a Kaáliba, legalább priviben írd meg, hogy egy mondantra összefussunk! Úgyis tudom, hogy kb. egyszerre kezdünk :wink:

Kókusz :P Junko :P Angel :P Monyo :P
Köszönöm a drukkot Apukámért! A többieknek is, akik korábban írták :D

Monyo :P
Igen, nálunk is, mármint Apunál is lesz egy műtét, csak előbb teljesen fel kell épüljön. Beszélni még nem tudtam vele, mert még gégecsövön lélegzik, de vagy ma, vagy holnap veszik ki. Tegnap csak nagyon rövid időre volt tudatánál. Remélem, hogy ez is napról napra javulni fog... Na igen, az értelmi képességei a cső kihúzás után derülnek ki..

Kókusz :P Angel :P
Druuuuuuuuukkkkkk!

Boni :P
Azért is Neked is!

Katica :P
Neked is drukk! Szerintem ez a Fostimon hatásában semmiben sem különbözik a Gonal-F-től, amit én eddig kaptam. Sosem volt hyperstimum, pedig 2x is volt 10 feletti petesejtem! Szóval Te csak ne aggódj. S az árát is megnéztem... na igen, ennyibe kerülnek :? Neked ez lesz az 1. lombikod? (Mármint ha a mostani ciklusban nem esel teherben...?)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó reggelt!
Csak gyors bekukk!ha ilyen erősen és sokan drukkolunk a fagyibabáknak és Kókuszka első inszemének akkor biztos célba talál a sok küldött pozitív gondolat! :wink:
Én teszteltem ma 1et de a szokásos - :cry:
Fanni.
Ok értettem hyperstimu kizárva :wink: , nekem ez a 3. inszemem lesz.
katica_75
 
 


khm............

:oops: :oops: :oops: Bocsánat a belepoffért!
Grönland! A magas LH szint teljesen jellemző a PCOS-re!
Ha megjön, a 3. napi hormonból egyből meg lehet majd mondani. És attól, hogy nincsenek kiscisztáid, lehetsz PCOS-s, nekem sem voltak, csak a stimu után lettek átmenetlieg.
Sok nő "meddőségét" okozza a PCOS-s, de ezt szerintem Te is tudod!

www.pcos.hu

Ha segíthetek, keress meg kérlek!
Vendég
 


Köszi Mohácska, de szerintem csak több tüsző ért! Többszőr néztek uh-gal, nem volt pco-ra utaló jel és a hormonjaim is jók lettek! Persze attól még lehetek az, viszont nálam nincs gond a teherbeeséssel. Páromnak van kevés kiskatonája! Stimum sem volt még soha! A teganapi és elötti lh már nega lett!

Katica!

A fenébe! Azért még van remény, ugye tudod?!

Monyó!

Ne is kérdezd! :lol: :oops: Anyósodnak jobbulást! Gondolom nem lesz könnyü a következő egy év!

Kókusz!

Ma van a nagy nap? Gondolok ma rád! :wink:

Angel! Neked is? Akkor rád is! :wink:

Boni!

Babásan nem is kell hőt mérni! :wink:
Vendég
 


csajok! :lol:

Angel és Kókusz remélem hatnak a pozitív energiák!

Fanni már mindnehol folyik ki belőled a viz tű nyomán? :wink:
Vendég
 


na hali.

ha lehetek egy kicsit onzo akkor en is kernek egy kicsi drukot,ugyanis ma 16,30ra megyek a mellspeckohoz a csomom miatt.
az hogy menyire be vagyok sz@rva az egy dolog,majdnem elbogtem magam mikor telefonaltam reggel es azt mondja az aszisztens hogy oke,delutan johet.levegot nem kaptam.
anyira nagyon felek hogy valami rosz dolog es muteni kell,hogy azt ne is tudom szavakba foglalni.

szoval pici drukot en is kerek :oops:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

Köszi a drukkokat :) remélem hatásosak lesznek/voltak.

Már itthon vagyok, feküdtem is de fel kellett kelnem pisilni. Minden simán ment, nem is éreztem. Most picit néha szúr a méhem ... de gondolom majd elmúlik. Apa anyaga jó volt úgyhogy a doki szerint minden stimmelt. Két hét múlva kell tesztelni. Jajj, izgulok ....

Angel remélem te is csupa jó hírekkel jössz majd, gondoltam rád sokat.

Kép Kép
kokusz
 
 


Monyo drága valamilyen szinten érthető hogy izgulsz, és félsz de legyél pozitív kérlek :) Drukkolok nagyon neked!

Kép Kép
kokusz
 
 


Monyó!

Nem lesz semmi baj! Egyszerűen nem történhet már veletek több rossz! És igen, csak pozitívan!

Kókusz!

Azért pihengess! Örülök, hogy minden rendben ment! Meg lesz az eredménye a kitartásodnak, csak te is légy pozitív! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Kokusz!

Jajjjj én is nagyon izgulok ám. Nehéz két hét lesz, de egy pillanatig ne gondolj semmi rosszra. +++++


Angyalka talán már túl is van a beültin. Reméljük a legjobbakat!!!!

Katica!
14. cn-en lehetett kb. a pé-d, szépen szabályosan. Sajnálom a nega tesztet. :( :(

Grönland!
Értem, vagyis nem értem, de szánikhoz illően cselekszel. :) :) :)

Fannikám!
Én Szegedre járok. Te nem Pestre?

Boni!
Fene abba a hőbe.

Lmamikám!
No mi a helyzet????

Na sziasztok, mert ma még semmit nem dolgoztam. :oops:
Vendég
 


Monyó!

Drukkokol nagyon.
Majd írj.
Vendég
 


Monyó!

Jelentkezz kérlek, hogy mi volt a dokinál!
Vendég
 


Monyo :P
Csak most olvasom! Mi volt :?:

Kókusz :P
Pihengess. Gratula Apának :wink:

Angelnek felolvadt 1 fagyibabája teljesen 2 pedig részlegesen. De utóbbi nem jelent rosszat, mert minden egyes sejt őssejt, így onnan folytatódik az osztódás, ahonnan abbahagyta. Ettől nem "sérült" az embrió, vagy ilyesmi. (Ezt azért írom, mert nekem is volt fagyis transzferem és én ettől nagyon beparáztam, pedig nem is kell!) Bocsbánat, hogy csak most írtam meg :oops:

Junko :P
De, Pestre. Nemtom miért hittem, hogy Te is :oops:
Így sanszos, hogy nem fogsz lebukni :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Nem, Boni :P
Képzeld, szinte meg sem érzem. Biztos jót tett az a 2 kg, amit felszedtem, mióta a Kaáliba járok :lol:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Monyó drága merre vagy? annyit gonmdoltam rád!

Kókusz csak nyugalom, foglald el magad valami mással!++++++++

Angel jaj de jó ++++++++++++++++++++

FAnni, akkor jó!

Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok!

Csak egy pár sorig zavarkodnék! :oops:

Monyoka!
Nagyon aggódom érted!!Ugye minden rendben??????

Angyalka!
Kis Angyalaidnak sok sok drukkom küldöm hogy ügyesek legyenek!!!!!!!!
Kép

Kókusz!
Rád is sokat gondoltam ma!
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Minden száninak mielöbbi babásodást kívánok!

(Ma 4.éve hogy várjuk a kistesót! :cry: Most én is nagyon száninak érzem magam! :cry: )

Sziasztok!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


sziasztok.

itten vagyok csak este keson ertem haza es bedoltem az agyba.
minden rendben :lol: :lol: a dokino atvizsgalt eloszor kezzel majd uh val.
a diagnozis az hogy minden okes,nagyon nagy es zsiros a mellem es feltehetoleg egy zsircsomo volt ott ami felszivodott :lol: egy evben egyszer menyek uh ra ellenorzesre.

a masik hir ami eleg rosz,hogy anyosomnak elcsesztek a mutetet.elso mutetnel elfelejtetek :!: :twisted: behelyezni neki a drent es anyosom mikor felkelt mar a parnaja csupa ver volt,jott az orvos ,elnezest kert majd ujra megmutotte :twisted: plusz ugye egy ev mulva ujra mutet,plesztikazas.
szoval eleg gaz.

Kép
monyo83
 
 


Monyó!

Nagyon örülök, hogy rendben vagy! Most mondhatnám, hogy ugye megmondtam, de nem mondom! :lol: Anyósodat rettenetesen sajnálom! Mi az amit kihagytak? :shock:
Vendég
 


groland.drén nalatok nem igy hivjak?egy csovet bevezetnek amin tavozik a tejsavo meg ilyenek,szoval tisztul a seb.
ezt felejtetek el.igy ujra kellet altalni,felvagni behelyezni a csovet.

Kép
monyo83
 
 


Monyó!

Ha így hívják sem tudok róla! Szerencsére még nem volt hozzá szerencsém! Nem hangzik túl jól, remélem nem lesz szövödménye ennek a hanyagságnak! Döbbenet, hogy milyen felelőtlenek az orvosok!
Vendég
 


grolnad egyszeruen szornyu itt a helyzet.ami ebben a korhazban uralkodik azt nem is lehet szavakba onteni,huu anyosom miket meselt :cry:

ha engem meg kell operalni(pco)nem is tudom hova menjek,egyedul csak az orvosm az aki miatt felvalanam ezt az egeszet.

Kép
monyo83
 
 


Monyó!

A doki hozzáállása, tudása, embersége többet ér, mint maga a kórház! Egy jó orvos minden felszerelés nélkül is jó orvos és csodákra képes! Ha bízol benne az már fél siker! :wink:
Vendég
 


groland aki anyosomat muttote a legeslegjobb szakember es anyosom teljesen megbizott benne.
erre bejon es kozli:
- "elnezest M de ez el lett rontva"ezen kaptam fel a benzint.
a masik dolog hogy iszonyu pocsekan lett felvagva,oszevarva,nagyon csunya.
a beigert 5 cm-es vagas helyet a homlok folott helyet egy 10 cm es vagasa van a fejteton egy tenyernyi lyukkal ahol nincs csont.
oszinten megmondva en mar el sem hiszem hogy az o dokija mutote,nem hiszem el hogy egy nagytudasu szakember nem tud egy egyenes vagast csinalni.

aput szegeden mutotek,a seb gyonyoru a varas is nagyon szep.

nah mindegy nem akarom offolni a topikot csak kicsit meglepodtem mikor tegnap meglattam.

Kép
monyo83
 
 


junko,vagy esetleg mas is.

hol lehet szegeden lh tesztet venni?gyogyszertaron kivul mert ott nagyon draga.

Kép
monyo83
 
 


Monyó örülök, hogy nincs bajod

anyósod(((((((()))))))))))))))

doki :twisted:
Vendég
 


Monyó örülök, hogy nincs bajod

anyósod(((((((()))))))))))))))

doki :twisted:
Vendég
 


Helló!

Monyó!
Rossmanba, meg DM-be. Itt időnként akciósak is szoktak lenni.
Megnézzem az árakat? Tudok valamiben segíteni?
Örülök, hogy nincs gond a cickókkal. Nagy ugye, nem szaba így magadra hozni a frászt.
Anyósod esete még tényleg elég durva. remélem most jó időre nem lesz több ijedelem nálatok.

Ancsa!
Mikor lesz a következő lombik?

Fanni! :)
Azonnal jelentkezni gofok, amint bizonyos leszek abban, hogy esetleg babás vagyok. Nem fogok akkor lapulni. De ez még nem most lesz. :wink:
Vendég
 


junko megkoszonem ha megnezned mennyibe kerul,esetleg majd privibe megirhatod ha aktualis lesz hogy kb merre vannak ezek a boltok.
anyu szegedre jar at egy csaladhoz,igaz keves szabadideje van de ha gyalog el tudna menni akkor tudna nekem venni lh-t.

a cicidoki azt mondta jobb felni mint megijedni.jol tettem hogy elmentem igy megyugodtam.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

Ma még itthon vagyok.

Monyo ez nagyon jó hír hogy a melleddel minden oké anyósodat sajnálom ..... inkább nem is mondok semmit ..... ez durva.

Fanni köszi az infot Angelről :) ez tök jó.

Ancsa köszönöm szépen :) aranyos vagy.

Boni igyekszem lekötni magam, dehát az ember agya mégiscsak jár.

Junko neked is köszi :) ne is mond hogy nehéz lesz, tudom .... :roll:

Csajok még mindig fáj a petefészkem ahol a tüsző volt. Ma reggel azon kezdtem parázni vajon tényleg megrepedt e tüszőm ... :roll: tudom hülye vagyok dehát ..... ez normális?

Kép Kép
kokusz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: