Új privát üzeneted érkezett!

Hát én sem vagyok nagyon képben, jó ötlet lenne a tábla!

Betsy, de szééép! :lol: Meg elkélne pár fotó is...
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Babszi! Tök jó a lista. Én nem tudtam volna egy gyerek után ilyen klasszul összeszedni. Egyébként mindig a Tena inkontinencia betéttel ijesztgetnek, teljesen elég egy jó intim betét is.

Judy! Jól teszed, én nem dolgozom egy hete csak itthonról és nagyon jól érzem magam!

Kép
barbi5
 
 


Barbi,

Már alig várom, hogy itthon legyek, a gyerekek miatt is, mert így reggel 6 körül kelnek, 7-kor indulunk (mindig ők az elsők), hogy fél 8-ra beérjek dolgozni. Persze délután meg ők az utolsók fél 5-kor.

Ha otthon leszek, ráérünk fél 8-kor elindulni a suliba, így többet pihenhetnek. Nem beszélve arról, hogy most, hogy otthon voltam, sokkal többet tudtam a tanulás terén segíteni Bazsinak. Vele sokat kell foglalkozni, mert sajna a matek nagyon nyögvenyelősen megy.

Bibi,

látom most már neked is szép uj vonalzód van. :lol: :lol: :lol:

Jaimee,

Hát igen a pocak néha nagyon utban van. Én alapból borotválom magam odalent, de sajna most hogy már nem látom. lassan apát kell megkérnem. :wink: :wink: A lábamat még csa-csak elintézi a kozmetikus, dehát arra azért nem kérhetem meg. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

JUDY: :shock: :shock: Igazad van, a borotválás hamarosan kritikus kérdés lesz...Még nem is gondoltam erre. :lol: :lol: Hát ha nem látom, majd megyek a rutin után. :lol: :lol: :lol:

Nekem a babanetes lista is tetszik. Nálunk úgy van, hogy a doki (az a gonosz terhesgondozós....) recepten felír minden babaápolási cuccot, a receptet pedig apa kiváltja, ha megszületik a baba. A helyi védőnők szerint 6hónapos korig semmit nem szabad használni, csak a gyógyszertári cuccokat, semmi Johnson és Gabi....Fura mert babysintér koromban folyton Johnson-t használtunk....NO ez csak eszembe jutott...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,

Ebben igaza van a védőnőnek, én is csak antiallergén gyógyszertári dolgokat használtam 6 hónapig. Nagyon jók azok is, és abszolut nem irritálják a baba bőrét. Ők még nagyon érzékenyek.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Gyakorlott kismamik, kérdeznék, én , mint hírös dokikerülő :lol:

Mikor menjek el először orvoshoz, amikor már tutira dobog a szíve, és jó lesz e a magándokim is, vagy hogy megy ez?
Vendég
 


Bíbi: Én elmennék az ötödik betöltött hét után, vagyis a 6-on. Utána a 8. körül lesz szívhang.

Igen, keress egy dokit, akiben bízol, aki végigkíséri a terhességet és nála is szülhetsz. Ha olvastad a tegnapi kálváriám, látod, miért mondom. Sokat számít a saját doki.

Hidd el, dokikerülésed a múltté lesz, mire eléred a 40. hetet. Ezt én mondom, akinek jól fejlett orvosfóbiája van. :lol: A baba ugyanis jobban fog motiválni, mint amennyire a fóbiád visszafog. :lol:

Judy: Hát persze, hogy igaza van a védőnőnek. Szerintem is. :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Bibi,

Egyetértek Jaimee-vel, 6. majd 8. hét.
A lényeg elöszőr, hogy megállapítsák, hogy jó helyen van-e a petezsák, majd a szívhang a 8. héten.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Számolhatok hangosan?Ha holnap lesz kerek 5. hét, ami szerda, akkor hétfőn jó lesz, ugye? Az 5+5, az jó? Vagy kellene már most pénteken, 5+3-nál?
Vendég
 


Na most már tényleg teszek képeket:

Kép
Kép Kép Kép Kép

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


A poci kép 29 hetesen készült:)

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Kép

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Bíbi: Ha ez segít, elmondom nálam hogy volt. 16. dpon teszteltem, azaz a 31. napon és egy hét múlva ott feszítettem a rendelőben. :D Az asszem 5+3.

Két nap ide vagy oda nem számít. 5+5 is szupi.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


A többi bútor csak október közepén fog megérkezni :)

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni: Köszi! Gyönyörű szobája lesz ennek a kölöknek. :lol: :lol: Na,csak viccelek, szóval csodaszép minden!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Heni:gyönyörű minden, főleg Te...én meg sárga.(az irígységtől) :wink: :lol:
Vendég
 


Jaimee, köszi, segített, akkor hétfő. Huuu, de problémás eset leszek :lol:

Heni: aaaaazta! Gyönyörűűűű minden!Ezt a pocit! :)
Vendég
 


Heni,

Nagyon szép pocid van. :lol: :lol: :lol:

És a babyszoba is nagyon szép.

Bibi,

5+5 tökéletes lesz, a petezsákot már szépen látni fogják.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Lassan meggyógyulok, már lázam sincs, egész jól vagyunk.
Apa sem megy már Németbe, szóval szuperül vagyunk.
Már most görcsölgetek naponta, remélem jövő héten megszületik a pici babánk.
Már nagyon várja mindenki.
Táblát sajna még mindíg nem tudok tenni, de ma megkérem apát, hogy segítsen... :roll:
Vigyázzatok magatokra puszóóó
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a poci dicséretet. :lol:
HENI: Nagyon vidám, kellemes kis szobácskája lesz a kis krapeknak! :) A pocid is nagyon formás, kb. akkora, mint most az enyém.
BIBI: Csatlakozom a többiekhez, hétfőn doki, majd 8 hetesen újra.
JUDY: Akkor már csak szűk két hét, és pihenhetsz otthon! :wink: Vettek fel helyetted valakit, vagy valamelyik kollégád fogja átvenni a munkádat?
NIKI: Örülök, hogy jól vagytok! :lol: Hozzám a táblába beírhatod, hogy 20-án doki.
JAIMEE: A www.bergon.hu illetve www.perego.hu oldalakon nincs fent a kinézett babakocsik egyike?
Vendég
 


Betsy: A Bergon honlapja kőkorszaki. Sajnos nincs fenn az áhított darab...

Az üzletben megtetszett nagyon a "csúcsmodelljük", bevallom főleg a design miatt, és mert téli babáknak nagyon klassz, szép nagy. Viszont dilemma, hogy ugye eljön a tavasz és hogy hogy is funkcionál ez a kocsi sportosra alakítva...Emelgetni nem kell ugyen...Jól navigálható egyébként, jól fordul, nem nehéz irányítani, minden igényünknek megfelel, amit csak kitaláltunk.
Alapára: 40 000 Ft.

A Peg-Pérego azért tetszett még jobban, mert első-hátsó kereke is bolygós, ez is masszív, téli babának jó meleg fészek...Viszont olasz és nem nagyon bízom az olasz dolgokban...És az ára sem semmi.

Elhatároztuk, hogy nem költünk sokat kocsira, úgyis az lesz a vége, hogy 1-1,5 éves kora körül veszünk egy esernyőset, amivel buszra is szállhatunk, könnyű...stb....Ez meg várhatja a második csemetét, ha lesz.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Heni
nagyon szép holmiai lesznek a kisbabádnak. :lol: a felhős lámpa nagyon szupi, ilyet még nem is láttam. Pocis kép is klassz.
Ugye majd felteszed a mi topicunkba is. (babaprojekt előtt állók ide.)
többi pocakosnak is gondtalan gömbölyödést.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Niki,

Örülök, hogí már jobban érzed magad, ugy látszik apa kényesztetése bevállt. :wink: :wink:
A jóslófájások meg teljesen normálisak, mindjárt a karodba veheted a kicsikédet. :lol: :lol:

Betsy,

Nem vettek fel senkit, belülről oldották meg. De így jobb is, mert nem kellett a nulláról indulnia. Legalább a vállalati rendszereket ismeri. A többi meg elég egyszerű- Már mindent tud, ma szinte semmit nem csináltam, mert az összes riportot megcsinálta helyettem. Szóval azt hiszem, hogy ezt a 2 hetet még ellébecolom, aztán irány haza. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jóóó reggelt!

Alig pislogok, piszok álmos vagyok. (itt ásítok éppen....)
Mmmmmm.....

Borzasztóan kívánom az édességet...csokit főleg, de jöhet túró rudi, csoki puding is bőven...Utána persze hányingerem van, de ha elkap a sóvárgás, nincs menekvés....

Hogy vagytok, lányok?

Akar valaki otthon szülni? Még a csapból is ez a bizonyos rémséges történet folyik, nem tudom bekapcsolni úgy a tv-t, hogy ne egy szülész-nőgyógyász véleményezze a történteket.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Niki: de jó, hogy most már a jóslásoknál tartassz!! Komolyan mondom, alig várom, hogy megszülessen ennek a topiknak is az első bébikéje! Olyan izgalmas!! Örülök, hogy jobban vagy!! Akkor most már beszereztetek mindent a Pici érkezésére??

Jaimee: köszi a dícséretet!! A védőnő nekem is azt mondta, hogy minden gyógyszertári legyen babaápolási cuccokból, a testápló: egyszereű olívaolaj, egyedül bébike sampont vegyek...Abból a Bübchent választottam... Más ilyesmi jellegű dolgot nem is fogok venni...

Nóri:köszi neked is a dícséretet! Örülök, hogy tetszenek a képek :D

Bíborlány Kismami: hogy vagy??? Igyekeztem nagyon szépeket választani a szobácskába :lol:

Betsy: jól teszed, hogy nem méred magad otthon :lol: Nekem az a nagy bajom, hogy a doki rámszólt méregetés ügyileg, mert az utolsó vizit alkalmával több volt rajtam 2 kg-al.. Most egy kicsit stagnáltam, de megint beindult...10,5 kg van per pillanat rajtam, de nem érdekel...Próbáltam kicsit lightosabbakat enni, de tisztára rossz lett a közérzetem, így most maradok a kedvenceimnél :lol: Szuperek a nyaralós fotók!! Nem teszel fel esetleg táblát??? :oops:

Syry: jó, hogy itt is talizunk! De mindenképpen felteszem a képeket a másikba is...Örülök, hogy tetszenek a színek és cuccok..A felhőcske saját ötlet, nagy rohangálásomba is került...Abszolút családi megoldás volt...Férjem vette a gipszkarton lapot, anyukám rajzolta a felhőt, én szereztem be a szükséges izzókat, trafót, vezetékeket...Na és végül villanyszerelő kötötte be és festette le....

Most jól lefárasztottam Mindenkit :lol: :lol:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jaimee: nekem ne mondd a csokit, mert annyira kívánom a sima Milkát, hogy naponta táblákat tudok elfogyasztni...Nagyon ciki, de ez van...A túrórudi szintén kedvenc...És én még csodálkozom, hogy leszidott a dokim múltkor :shock:

Ne is mondd, teljesen kivagyok azon a h....bábán...Állítólag nincs is joga szüléseket levezetni és már 3 babát elveszített. + azt is hallottam, hogy sima gátmeccéssel megmenthető lett volna a bébi... No comment többet, mert csak idegesítem magamat...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jó reggelt,

Jaimee,

Nyugi, én mindent kívánok, nagyon fékeznem kell magam,hogy ne egyek össze-vissza.

Otthonszülés

Nekem soha eszembe sem jutott, hogy otthon szüljek, az okát szerintem nem kell részleteznem.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Heni: Pont ezen döbbentem meg, hogy csak egy gátmetszesen múlt az egész...... :shock: :shock:

Hi-hi, én most a rizses csokis Milkára álltam rá, mert azzal áltatom magam, hogy abban kevesebb csoki van! Hát az tény, hogy egy tábla Milkához képest kevesebb van, de nekem messssze több, mint kellene. Nem tom' lesz e még terheléses cukor vizsgálat, ha lesz, előtte legalább 3 hét édességmegvonás jön. :D :D

Judy: Nekem sem jutna eszembe az otthon szülés. Talán ha Svédországba pottyantott volna a gólya.....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee: én is próbálok trükközni a csokikkal...Hááát, gondban leszek, ha lesz megint terheléses cuki, de pont ez az, hogy nem tudom milyen vizsgálatok kellenek még...Ha minden igaz, akkor a 34. héten lesz még egy teljes labor és utána a 36. héttől NST a kórházban...

Lényeg a lényeg: a hétfőt várom már nagyon, mert megint láthatom a Csodabébikémet.... :lol: :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jaimee: akkor most már tuti a babakocsi? Milyen színűt néztél ki?

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni: Mi is hétfőn randizunk a doktor bácsival! :D :D :D

Babakocsi: Dehogy tuti, minél több fajtát látok, annál jobban kapkodom a fejem. :roll: :roll: Egyelőre még mindig a bordóslilás és krémszínű Bergon vezet, ha nem találunk jobbat, akkor ezt november elején megrendeljük, 2 hét a szállítás. Álomszép.......még Apának is tetszett (főleg az ára)

Nekem még "jár" egy kórházi UH a 30-32. héten, ez a 3. "kötelező". Arra is kíváncsi leszek. Aztán igen, egy full labor és a 36. héttől NST, bár nekem ez még távolinak tűnik...Addig szülésznőt is kerítenem kell.

Ez a nyavalyás hányinger piszokul idegesít már. :twisted: :twisted: :twisted: 22 hét hete van hányingerem. Erre varrjatok gombot!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,

Miért pont Svédországba????

Normális a 22. héten a hányinger??? Mit mond a védőnő??? Szedsz B6-ot???? (én meg sokat kérdezek :lol: :lol: )

Heni,

Én azt nem is hallottam, hogy egy gátmetszéssel megmenthették volna a kis csöppséget. Ez borzasztó és felhábirító is egyben. :evil: :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Mert rémlik, hogy ott sok az otthonszülés.

Normális, van aki végig émelyeg. Valszleg én is így maradok most már. Aszonta a dokim, hogy ez tök jó (neki lehet), mert jó erős a terhesség, milyen szupi mindez..... :shock: :shock: Illetve a hormonok még mindig vigyáznak az étrendemre. Mert persze tejterméktől és gyümitől nincs hányingerem...Csak ezeken éhenhalnánk...

A védőnő nem mond semmit, mert nálunk csak admin szerepe van a TB doki mellett, illetve megméri a vérnyomást, súlyt. Majd ha meglesz a baba, akkor kijár hetente, aztán csak ha tömöd a zsebét.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Szép napot pocakosok!

Hogy én mennyire le vagyok maradva...csak ámulok és bámulok, 28 nap, 61, 81, 96, 154... aaazta!!!Már nem kell sokat aludni, s tényleg megérkezik az első 2007 babaprojekt bébi, hát tényleg szóhoz se jutok! :)

Otthonszülés...azért ez érdekes, bármennyire kerülöm is a dokikat, szeretem magam kikúrálni magam, csukLÓtörésemet se engedtem műttetni stb.stb....de ez az otthonszülés még nekem se jutott soha eszembe!
Vendég
 


Jaimee,

Ezt nem tudtam Svédországról, de így legalább minden nap okosodik az ember.

Az én védőnőm sok mindenhez ért, eléggé tapasztalt, és a tb-s nődoki is dícséri.

Hát azért remélem nem marad meg végig ez a hányinger. borzalmas lehet. Hála istennek én gyorsan letudtam a dolgot, nem kínoz.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: A medencefájás, szeméremcsont fájás sokkal rosszabb. Ha sokat sétálom, pl. bevásárláskor, a végén már sírni tudnék, úgy fáj. Apa már látja rajtam, mikor szenvedek, azt mondja, fátyol ereszkedik a szememre...Nade elég a panaszból!!!

Bíbi: Most látom, Csiribébi!!!! Aranyos! :lol: :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,

Sajna a medence-és szeméremcsontfájás a vége felé roszabb éesz, ahogy a babóka beékeli magát. De hát erősek vagyunk mi nők, mindent kibírunk.

Nekem a hátam fáj, illetve az ülőcsontom. Az ágyból reggelente alig tudok kimászni. Még az is fájdalmat okoz, ha fel kell állnom a székről hoszabb ülés után.
Ráadásul a hasam alja is görcsölget, persze csak enyhén ahogy kell. Gondolom nő a picikém, és vele együtt a méhem is.

De kitartás, szülés után megszünnek ezek a panaszok.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jaimee mami: Naná, hogy apától ered,ő találta ki, engem évek óta Csiribinek hív, ő meg persze akkor a Csiribá :lol: :lol:
De van egy macska is: Csiribumbi, meg persze a CsiriLÓ! :lol: :lol:
Vendég
 


Bibi,

Ez vicces, de jópofa. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Bíbi: Akkor hasonlítotok a barátnőmre, ő ilyen költői lélek.... :lol: :lol: Pl. a macskája nevét képtelen vagyok megjegyezni, olyan szintű kitaláció. Ha meglátogatom őket és találkozom a macskával, így köszöntöm: Szia...izé...cicus!

Judy: ennél nem lehet már sokkal rosszabb....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Judy: Nekem azt rágta a számba a doki, hogy a hasfájás csak addig oké, amíg nem görcsölök. Ha görcsölök, akkor szóljak neki. Vagy ezek nem igazi görcsök?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,

Ezek nem igazán görcsök, inkább apróbb szúrkálások, vagy tompa fájdalom. De nem kimondottan görcs.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nem hangzanak jól a fájdogálások,de tudom, hogy elkerülhetetlen. Nekem a derekam fáj Bence születése óta :( .Vajúdás alatt is csak a derekam fájt a hasam nem.

Jelentem én is kiskönyv tulajdonos lettem :) Egy gyönyörű kicsilány van az elején /jelent valamit?/.Tegnap 1.5 órát ültem a védőnőnél :( .Bár lehet, hogy kicsit rövidebb lett volna, ha Lilla nem szökdösik át a vizsgálóasztalra :wink:

Egésznap kínoz a hányinger ,most is muszály ennem, mert akkor kicsit jobb.Már eszem a főzeléket :) Édességtől szerencsére a hideg is kiráz,de tudom később meg fogok veszni egy jó kis somlóiért :)

KépKépKép
bambika
 
 



Halihó!!!


Tegnap voltunk kertben nagyszülőkkel és sógornőmékkel, slambucoztunk, tök jó volt. Csak Zolcsi nem aludt, így inkább elfáradtam, mint feltöltődtem :lol:

Babmikához hasonlóan nekem is a derekam fájt szüléskor, éreztem, hogy szétmegy az egész csontozatom ( hát hogyne, valahogy ki kell bújnia :lol: ) Mostanában nem fáj semmim, csak rettentően elfáradok, e pocim egyre nagyobb így nehezebb hajolni, Zolcsit tisztába rakni :roll: ) Most takarítottam, főztem, sétáltunk, most érzem, hogy kivagyok :? A visszerem nagyon durva, ilyen csúnya lábat még nem láttam :(

Heni: Nagyon szép a szobácska na meg a pocid is!!!Tök jó, hogy újra taláxol a kismanóval :wink: Én is alig várom már. Még 2.5 hét.

Betsy: A Te pocikád is nagyon csinike!!! Olyan vékonyka vagy, de jó, nem mint egyesek ( magamra gondoltam :oops: )

Csoki...nem kívánom :shock: Rengeteg van otthon, mert a nagyszülők meg a dédik állandóan küldenek Zolcsinak, amit inkább elteszem és picike adagokban adom neki, de nem eszem meg, egyszerűen nem kívánom! A pudingokat szoktam készíteni, abból is a vaníliás a nyami, a csokisat meg Apuci kéri :lol: Keksz, péksüti reggelire szívesen bemegy. Most sütöttem teljes kiőrlésű rozskenyeret, majdnem mind megettem :oops:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Bambika,

Gratulálok a kiskönyvedhez. Az enyémen is egy kiscsaj van, remélem meghozza a várt eredményt, mármint a kislányt a pociba. :lol: :lol:

Olik,

Szerintem neked sincs semmi okot a panaszra, szerintem nagyon is jól nézel ki. :lol: :lol:

A csoki nálunk tuti nem maradna meg sokáig, a fiaim mindet felcsócsálnák. Előlük már semmit nem lehet eldugni, a legmagasabb helyekre is képesek felmászni, csak hogy megkaphassák amit akarnak. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Heni!
Nagyon szép lett a babaszoba. És a pocid is csini. Nem is látszanak rajtad a kilók.

Bambika!
Gratulálok a kiskönyvedhez! Az enyémen egy kisfiú van. Remélem nem jelent semmit! :wink: Mi nagyon kislányt várunk...

Olik!
Rajtad sem látszanak a kilók. Nekem már most van majdnem akkora, mint nektek. :? :oops:

Betsy!
Nagyon jók a nyaralós képek. Csini a pocid. Te is nagyon vékony vagy. Nem tudom hogy csináljátok. Mondjuk én sem híztam semmit a kiinduló súlyomhoz képest. Csak az sajnos elég sok.

Jaimee!
Nekem a kenyértől nincs hányingerem egyedül, és a felvágottól. Szóval minden jöhet, ami sós. Bár büszke vagyok magamra, mert ma sikerült megennem egy magvas epres jodhurtot, és körtét is ettem. Ez a csodával határos. Mivel ezeket egyáltalán nem kívánom. Ma már egy kicsit jobban vagyok hányinger ügyileg. (Kopp-kopp) Bablevest főztem, úgy rákívántam. Jól be is ettem belőle. Eddig rá sem tudtam nézni a levesekre sem.

Most ment el tőlem a védőnő. Még nem jött meg a vírusos véreredményem, de a többi jó. Bár szerinte kicsit vérszegény vagyok, ezért holnap megyek a házidokihoz, íratok vele valamit.

Bocsi, kicsit sokat írtam.

Szép napot Kismamik!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Betsy: Nagyon boldog szülinapot kívánok!!!
Isten éltessen!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


JAIMEE: Köszönöm :)
Vendég
 


Csajok!
Nagyon szívesen írtam nektek ezt. Én csak magamból indultam ki: én nem tudnám, h mi kell... :oops: :? :lol:

babszika
 
 


Jó reggelt!

Én már megint parázom egy kicsit, mert ismét előjöttek a pocimon a fránya csalánkiütések....Szerintetek mitől lehet, hogy csak kb. egy 5 cm-es körzetben és a pocim bal oldalán? Most megint kezdek izgulni....Nemrég megint elkezdtem a céklalevet, mert nekem sem mennek a kakilós dolgok, attól meg legalább valami sikeredi...De a vas okozhat kiütéseket? Jaj, tudom tiszta hülye vagyok...Legutóbb mikor a dokit kérdeztem, ő látatlanban azt mondta, hogy tuti hormon allergia....Bár fogalmam sincs, hogy az mi, miért van...Ezt már nem mertem megkérdezni :oops:

Betsy: nagyon boldog szülinapot!! De jó, már csak 80 nap.... :lol: Hogy telik az idő.... :shock:

Bambika: gratulálok hivatalos kismami! Úgy látszik, most már kislányosakat adnak...

Babszi: nekem nagyon nagy segítség vollt a lista, tegnap már fel is hívtam az anyakönyvvezetőt, aki elmondtam, miként szerezhetem be a másolatot...Szóval jövőhéten szerdán megyek sorba állni, mert ügyfélfogadás természetesen csak szerdánként 8-12-ig van, (milyen lazán dolgoznak)....És általában millióan szoktak lenni..Mikor időpontért mentem az esküvőnk miatt, szó szerint végig álltam a 4 órát...Most remélem, hogy a kismamikat előre veszik.... :lol:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: