Új privát üzeneted érkezett!

Kacika,
hát szegény sógornőd...nem semmi lehet. Amúgy ha teljesen ránőtt a méhszájra, akkor sok remény nincs, hogy elmozdul. Ha csak a méhszáj közelében, akkor minden lehet. Nekem a 31. hétre ment jó helyre, akkor mondták biztosra, hogy kifér mellette a gyerek. Addig császáresélyes volt.

Velem meg nem tudom mi van: ma vagyok a 8. napon, a PG53 full páfrányos, az LH teszt halvány, de azért van második csík, a mai hőm leesett, mint peteérés előtt szokott. Lehet, hogy Merckformin mellett csinálok 9. napi peteérést? Bár Lili előtt is 21 napos ciklust csinált.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Én nagyon rosszul viselem ezt az időt, még Kinga vitézebb egy kicsit.

Zsuzsu!

Remélem egy hét múlva jobb idő lesz. Na igen vagesz a csaj, pláne, hogy egyik gyereket sem látta még soha. Na de inkább ilyen legyen.
A hát te nálunk annyit tesz, hogy mizu?

Nicci!

Hű ez nagyon gáz. Valami diéta gyomorkímélő kaják???

Linácska!

Akkor mindent bele! :lol:
Ugyan nem idevaló, de én meg napok óta hasmenéssel küzdök, ami azért idegesít, mert ugye a sok progeszteron elméletileg az ellenkezőjét csinálja. Meg amúgy is, nem valami komfortos.

Montana!

Én majdnem minden reggel csinálok valami baromságot, ha kihagyom hiányzik. :evil: :twisted:
Azért most már viszonylag gyorsan lepörgetik a vizsgálatokat. (Csak csendben jegyzem meg, hogy érdemes már most időpontot kérni a meddőségibe, mert általában 2-3 hónap várakozási idő van az első randira. Aztán sokan mennek már progit, meg HcG-t nézetni :-)Szóval szvsz. tudakold ki, hogy dokid kit ajánl, és már most kérjetek időpontot, max. már nem lesz rá szükségetek.)

Mimi!

Mit mondott a homeopata?
Hát szegény Barbieról minden eszembe jut, csak a döginő fogalma nem. :roll: :twisted:

Kacika!

Azért csak elmúlik valamikor a hányás. Innentől meg várhatod, hogy rúgkapáljon, mert az olyan jó! :-P

Csajok, ha mondotok adatokat lehet nekiugrok valami táblázatbarkácsolásnak. Azért nem gyengén fázok tőle, na de nem árt ilyet is megtanulni. :-)

Szóval ha van ilyesmire szükség, akkor nosza!

Nick, "projektállapot"-> hol tart a babával, mensivel, mikor van xy szülinapja (ez opcionális) egyéb dolgok, amik nem jitnak eszembe, de lehet ötletelni!

Nem ígérem, hogy hamar meglesz, de igyekszem.

Szép napot!

Juca

tjuca
 
 


Halihó! nagy a pangás ma!!

Melinda, állítólag nem az egész van rajta, csak egy vékonyabb kisebb rész, de akkor is vigyázni kell állítólag!

Juca, adatok: Ha én is beleférek babásan, akkor Kacika, amúgy Kati, baby 12. hétben van, szülinapom febr. 28 :P , ilyesmi.
Szuper hogy megcsinálod :D

Ja, esetleg az is belemehet, hogy van-e már gyerek, nálunk egy 2. év 9 hónapos Péter van.
Vendég
 

 
 

Szia Kacika!

Köszi, majd most nekilátok, előveszem a poros excel ismereteimet. :-) Pláne, hogy nincs is windowsunk, csak linuxos prgramunk. :-(

Most jöttünk haza az első baba-mama klubból amit szerény személyem kezdeményezett, és a ronda idő ellenére volt egy kisfiú hét hónapos, meg egy hitoktató lány, akinek három gyereke van. Kezdetnek nem jó, de nem is olyan rossz. :-)
Na pezsgek már, mint aranyhal a királyvízben :-) De nem akarok télen teljesen befordulni itthon Kingával, és ha más nem kezdeményez, akkor majd én!!! :twisted:

tjuca
 
 


Nemsokára megyek a dokihoz uh-ra, szorítsatok, remélem minden oké!

Ma délben tökfőzeléket ettem, régen úúútáltam, de most jól esett.... :shock:
Vendég
 


Kacika!

Kép

tjuca
 
 


Sziasztok!

Kacika!!!!!

MINDEN RENDBEN VAN!!!!!!! PETITESÓ SZÉPEN FEJLŐDIK! Gondolok Rátok!!!!!!

Juca!
Nálunk is nagyon nyerő a hátte, imádom ahogy beszél, annyira ari a hangja. Egy nagyon kedves barátnőméknél voltunk pár hete, Ábel elkezdett beszélni, a barátnőm pedig engedélyt kért, h körbepuszilgathassa, annyira tetszett neki. :lol:
Nem tudom Kinga hogy tanul szavakat, én hiába beszélek hozzá, nem ismétel a fiam. Amit tud, azt magától mondja......

Nicci!
Várjuk a híreket Lázártesóról! Jobbulást Neked, lassan Neked is véget ér az első harmad...

Alíz!
Nagyon eltűntél..........

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Monti!

Mi volt a dokinál???????????????????????????????

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!

Lina, mindent bele!Tuti most van peteérésed, ha régebben is rövid ciklusaid voltak a Merckformin mellett...

Monti, Kacika,írjatok, hogy mit mondott a doki, szorítok Nektek!Kacika, sógornődnek is szorítok,hogy ne legyen gond, szegény, nagyon sajnálom!Gondolom, mennyire meg van ijedve.Eddig nem mondták Neki,, hogy nem jó helyen tapad a lepény?Azt olyan korán nézik, nem?

Én holnap reggel 7-re megyek a dokinénihez, kíváncsi vagyok, mit hoz ki a leleteimből.Azért gondoljatok rám is...

Juca, ügyes vagy, hogy bevállalod a táblázatot!
Majd írd meg, konkrétan milyen adatokra van szükséged!Nagyjából úgyis képben vagy, hogy ki hol tart...abban megegyezünk, hogy mindenki babát szeretne...remélem, hamarosan valaki Kacika nyomába ered!Ki is most a legesélyesebb?Juca?

Zsuzsi, én is az omisi riviérára szerettem volna menni, de sajna nem jött össze.Mint az idén nyáron semmi sem, amit elterveztem. :(
Vendég
 


Sziasztok!

Hát, nem túl jó hírek! :cry: Tüsző 18 mm, méhnyálkahártya 5 mm. Nem ástam magam bele a szakirodalomba, de úgy gondolom, hogy ez kevés! Emlékeztetőül: a múlt hónapban ugyanezen a napon a tüsző 27 mm volt a nyh 8 mm. Nem az én doktornénim volt bent, hanem egy helyettes doktorbácsi, de rendes volt nagyon. Nem kommentálta a méreteket én meg nem akartam faggatni. Hétfőn újra kell mennem, hogy megnézzük megrepedt-e, ha nem, kapok tüszőrepit. Az igazat megvallva, nem sok reményt fűzök ehhez a hónaphoz. :cry:

Az egyik kolléganőm terhes! :lol: :cry: (Az egyik szemem sír, a másik nevet.) Kérdeztem tőle, hogy mennyit próbálkoztak előtte, mire mondta, hogy a mensi után megbeszélték a párjával, hogy akkor jöhet a gyerek és rögtön terhes is lett. Ez másnak miért megy ilyen könnyen?? :shock: :twisted: :cry:

Remélem Kacika neked jobb híreid vannak!

Juca! Meggondolom ezt az előre bejelentkezést. Hétfőn úgyis beszélek a dokival.
Adatok a táblához:
Montana (Móni)
36 év (ápr.26)
gyerek nincs
1 vetélés (2006)
második Clostis hónap

Luca! Most neked szorítunk!!

Nicci! Jobbulást a gyomrodnak. Sajnos most a diétán kívül nem sok mindent tudsz csinálni.

Linácska! 8. nap ide vagy oda, kapd el apát!!!! :lol: Abból baj nem lehet. Legfeljebb feleslegesen "dolgoztatok". :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


SZiasztok!

Tegnap amikor hazaértem, a férjem ült a gép elé, nem volt szívem kitessékelni innen, ma meg most jó először a babanet.

Minden rendben velünk, a babának már vannak kezei lábai, ujjai, a doki felébresztette, és elkezdett mozogni veszettül.
A hematóma még van de már látszik hogy oszlik szét, szívódik fel.

Most már elmehetek könyvet csináltatni, meg jövő héten 12. heti genetikai uh a kórházban.

Monti, nem tudom mekkorának kell lennie, a de a múlkori tényleg jobb volt. Ugyan annyi az adag?

Melinda, Juca, hajrá!!!


Mepróbálom lefektetni Pétert, de még elég eleven.
Ja, és délelőtt elvágta az ujját, húúú volt ám üvöltés... :roll:
Vendég
 


Helló!

Most jó csak a net.

Kacika!

Nagyon örülök a jó eredménynek!!!

Van egy kezdetleges tábla, felteszem, amíg még lehet, aztán tovább munkálkodok rajta. :-) Most én is kíváncsi vagyok, hogy mi látszik rajta, meg mit kell máshogyan csinálni.
Kép

tjuca
 
 


Ekső nekifutásra nem is olyan rossz. Betöltöm Montanát, meg kikapcsolom a helyesírásfigyelőt. Du még igyekszem jönni. :-)

tjuca
 
 


Juca, szuper lett, nagyon ügyes vagy!!!!!!!!
Vendég
 


Jav. változat:

Kép

Kacika!

Köszi. :wink: :D

tjuca
 
 


Ugye más még nem küldött adatokat? VAgy elvesztettem. :twisted:

Csinibini táblával legközelebb hétfőn foglalkozok, csöppet megőszültem-> hogyan csináljunk Open office táblázatból képet projekttel. Még töltődnöm kell, de küldjétek az adatkákat. Ja meg lehetne egy megjegyzés oszlop is... mondjuk, ha valakinek kell valami gyogyesz, vagy valami más.

Ha nem jönnék, szép hétvégét mindenkinek!!! :lol:

tjuca
 
 


Montana,
hát rajtunk nem múlott :D

Juca,
szn: jún. 23. cn 9, Lili. Fényképet majd küldök. Ez most apa cégénél a gép, itt nincs.

Lassan indulunk hétvégézni Somló hegyre.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Juca, én is küldöm az adatokat:
Luca68, születésnap nov 2. (legjobbkor,halottak napján) gyerekek Betti, Vivi, ciklushossz 26 nap, cn 12(?)
Az nem kell, hogy mióta próbálkozunk, meg hogy van már 1 angyalka?

Lina, de jó Nektek, a Somló-hegy itt van felénk, a Balaton-felvidéken, ugye? Vagy van ilyen nevű másfelé is?

Kacika, örülök, hogy minden rendben van.

Montana, én nem annyira értek a tüszőkhöz, de a múltkori eredmény tényleg jobban hangzik...
Most előkotortam az én múltkori papírjaimat, amikor uh-n voltam.A 10. napon voltam, és azt írják, 19 mm-es domináns tüsző látható, nyh 6 mm.
Erre mondta a doki, hogy a következő 48 órában ebből baba lehet, másnap letámadtam páromat, és lett is!(Igaz, csak 8 hétre, de most nem az a lényeg, hanem hogy összejött.)
A Tiéd ehhez nagyon hasonló, úgyhogy nekem az a véleményem, hogy még semmi nincs veszve, ne csüggedj! :wink:

Ma reggel voltam a dokinéninél, elküldött vérvételre, pajzsmirigyhormont és női hormont néznek.2-3 hét múlva lesz eredmény, de nem kell megvárni, lehet próbálkozni!
Gondolom, úgy van, hogy ha magától összejön az jó, aztán ha közben kiderül, hogy valami hormon nem jó, majd adnak rá bogyót.

Itt ocsmány idő van, napok óta esik az eső, én még mindig folyton álmos vagyok, sokszor émelygek is, a szagokat ki nem állhatom, nem értem az egészet.Ha pirike nem jött volna, meg a hőm nem esett volna le, és a teszt sem lett volna egycsíkos, még azt hinném, van valami. :lol:
De sajnos kizárt.
Biztos csak pszichés oka van, mert annyira szeretném...
Vendég
 


Kacika! Örülök, hogy jól vgytok csak így tovább!

Monti! Nekem is terhes az egyk kolleganőm, de nekik több hónap kellett. Menni fog az neked/ünk is meglásd! És még nőhet a tüsző és a nyh. is! Te csináltál már ovu tesztet?

No, most hozzáértő szemektől kérnék ciklus analízist, mert ehhez még segítséggel se konyítok.
Görbék:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 23200_.png

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 23200_.png

Kép
kislibus
 
 


Adatok: Viki, szn: márc.13. Kor: 23 (és ezzel az alsó rekordtartó vagyok szerintem) ch: má a fene tudja, de irjuk 27-29-re. Gravidát szedek. Gyerkőc még nincs :(

Kép
kislibus
 
 


Luca! Jó, hogy nem kell az eredményekre várni, igy legalább meglephet időközben a baba! :D

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok!

Beírtalak a táblába. Fénykép nem kell, csak gondoltam olyan menőmanó, ha van valami jó kis gifetek, az is jöhet, ha valaki azzal szeretné saját magát "pótolni". Persze ne legyen nagy, mert kicsiben nem mutat. De lehet üres is a rubrika.

Lina a ciklushosszodra csak azt írtam, hogy változó.

Luca!

Azt lehet, hogy mióta próbálkoznak, de az angyalkát nem írnám, mert ugye mindannyiunknak van. De meg lehet győzni. Csajok???
Meg lenne egy harmadik rész is, ahová a (ha lesznek) friss műtétesek kerülnek Várakozók címmel. Tudod mit, a címbe beteszek egy angyalkás képet. :-) Na betettem, majd hétfőn meg is mutatom. :-P

Libus!

Megnéztem, de én nem értek ehhez. A babát tervezők otthona honlapon próbáld meg megkérdezni, főleg a honlap szerkesztőjét, Leot, ő majd ír valamit.

Monti!

Szerintem sem kellene helyből lemondani a tüsződről... :twisted: A gazda szeme növeszti a jószágot, tehát figyelgessétek, hideg van, tartsátok melegben, és küldjétek hozzá a fiúkat! 8) :lol:

Luca!

Ez jó hír, hogy mégsem kell szünetelni! :-)
Szerintem az idő is okozza ezeket a tüneteket. :evil:

tjuca
 
 


Biztos beírjam a nevet meg a kort? Felőlem, de sztem mindenki annyi, amennyinek érzi magát! :shock: :twisted:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy szinte rátok sem nézek, de csak sutyiban tudok jönni, mert a gyerköcnek sem szabad, így úgy egyeztünk meg, hogy én sem ülök a géphez csak hétvégén! Na meg suli időben, amiről ő nem tud! :lol:

Montana!

Ha domináns a tüsződ, 18 mm-esen is megrepedhet! A nyh. tényleg nem túl vastag, de ugye a méhenkivüli terhességnél is megtapad valahol a baba! Ezen ne rádg magad! Meg lesz ott lassan a pé! :wink:

Mentségemre legyen, hogy ma itt akartam kezdeni, de nem működött a babanet! Nálatok sem?
Vendég
 


Parám!!! Parám!

Kép

Lehet kérni mindenféle extrákat, de most már bezártam a táblázatkezelőt, de tényleg! :-P :mrgreen:

tjuca
 
 


Bakker, az angyalból kimaradt az a. Na mindegy.

Grönland!

Miért tiltólistás a fiadnak a gép? Isihez nem kell? Szegény, a netdiéta nagyon gáz. :twisted: :wink:

Kacika!

Nagyon egyedül vagy Te ott! Na megállj, megrohanunk!!! :twisted:

tjuca
 
 


Juca, nagyon ügyi vagy, szuper a tábla!

Zsuzsu, most látom, Te is skorpió vagy!!!!Párod hogy bírja? :lol:

Tele van a hócipőm, amíg dolgoztunk, a kutyi elcsórta az egérragasztós tubust, kirágta, mindenünk ragad!
Ráadásul nem vettük észre, hogy a kutya nyaka is vastagon ragasztós, beengedtük ebben a cudar időben, lefeküdt a szőnyegre, brrrrrrrrr...a többit képzeljétek hozzá.
Úgyhogy most nyiratkozni fog.
Bezzeg egy fikarcnyi egér sem ragadt sehova, itt rohangásznak nekem a teraszon.Amúgy aranyosak, kis picik, de miért nem inkább a szomszédhoz mentek?Múlt héten egyik bejött a lakásba is, rájárt a malacka kajájára.Ezért kaja kint landolt...malac meg bejött, mert hideg van.
Tavaly a malac is fogott egeret, mert a kisegér megérezte az akváriumban levő malac kajájának a szagát, bemászott hozzá, kijönni meg nem tudott.Marha vicces volt az akváriumban az elhízott tengerimalac mellett a szürke kisegér...

Na, ez nem babatéma, bocs!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Luca!

Lehet nem babatéma, de marha jót röhögtem. Bocsi. :mrgreen: Még jó, hogy nem lett valami édesvízci malacegeretek. -> most ne nézz hülyének, de a vaddisznó, és a házisertés képes szaporodni, szóval... még jó, hogy nem lettek kismalacaitok. :twisted: :twisted: :twisted:

tjuca
 
 


Juca!

Én is csak röhögni tudtam. :lol:
Sőt, most is tudok, megnyírtam a kutyit...szép kis kopasz folt lett a nyakán...aztán a kutyikefével meg is kefélgettem, úgyis vedlik...nem tudta mire vélni a dolgot, kétszáz kört futott.Hogy örömében, vagy kínjában, az nem derült ki.
Így jár, aki falun lakik, és egere is van, meg kutyája is.A malacról nem is beszélve... :lol:

Amikor együtt laktak a ketrecben a húsvéti nyulak és a tengerimalacok, mi is féltünk, hogy kisnyulacok lesznek belőle... :lol: :roll:
Vendég
 


Juca!

Így egyeztünk meg, de biztos megenyhülök! Van eredménye, mert már az első héten kapott egy 5-öst! :lol: Jaja, de nemcsak a netdiéta gáz! :lol:

Hát Luca! Olyan jót röhögtem, hogy most a család azt lesi, hogy mi ütött belém! :lol: egerek=szaporodás! :lol:
Vendég
 


Sziaszok!

Kacika!
Nagyon örülök, további gyarapodást egészséget kívánunk!

Kicsit irigykedem is, de remélem hamarosan minden topiclakó gyönyörködhet pocaklakója ficánkolásásban.

Petinek gyógypuszik!

Juca!
Csodaszép a tábla!!!!! Lehet, h a lakóhelyet (akár csak megyével lehet, h be lehetne irni. )

NEKÜNK VAN A LEGSZEBB TÁBLÁNK AZ EGÉSZ BABANETEN! :D :D
Nagyon jó lett a kép Ábelről, elüldenéd Nekem is ezt a méretet?? kÖSZÖNÖM!


Kép


Monti!
Csak halkan mondok valamit! A kisbaba úgy lesz, h a fiú és a lány szeretkezik.. nem a tüszőméret a döntő)
:oops: :lol:

Veled vagyunk, ne add fel, csak támadd le lazán embört!!!

Luca!
A férjem szűz jegyű........szerinted??! :D :lol: Ő a megtestesült nyugalom, én a hebrencs......Imádom és Ő is engem :lol:
Csatlakozom a kacagók táborához!! Tengerinyulacok? :lol:
Bocsi nem kinevettünk, remélem sikerült rendbetenni a dolgokat!

Kislibus!
Én sem értek a diagrammhoz, de Neked is csak annyit mint Montinak: sex, sex, sex...... de ezt tudod....

Grönland!
Irigyellek a következetességed miatt! Ábelm még kicsi, de egy mosolyával levesz a lábamról. Már most szívok, mi lesz később??

Az 5-ös höz gratulációk!

Linus!
Jó pihit Nektek!!


Csajok!
Nem tudom mikor jövök legközelebb, ma még bevásárlás, pakolás, ráadásul Bence dolgozik még szóval nem unatkozom. Amikor tudok jelentkezem.

MINDENKINEK MINDEN SZÉPET ÉS JÓT KÍVÁNUNK!!!!!!!!!!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Luca nagyon vicces volt a sztori. Nekünk a régi házban -egy éve lakunk az újban- volt egy cicánk, aki megfogott néha egy egeret, és néha megette, persze a kényes gyomra nem bírta, és visszajött neki. Persze az mindig az ajtó elé a küszöbre. Annyira gusztustalan volt....
Amikor elköltöztünk hoztuk a cicát, de mint a helyhez ragaszkodó állat, másnapra visszament a régi házhoz. Ott etetik a szomszédok...hát ez van.
MOst azért nem bánom hogy az új ajtók nincsenek ennek kitéve.... 8)

Kutyát szeretnék majd, de csak később ha az összes gyerekem minimum 5-6 éves, vagy idősebb. Addig nem, meg a kert is hadd erősödjön kicsit.


Juca, tényleg elég árván vagyok a táblában ott legfelül, tessen gyorsan csatlakozni mindenkinek!!!! :D

Apósom hozott lecsót,,,megyek megkóstolom :wink:
Vendég
 


Kacika! Már lecsót eszel? :lol:

Vicces volt ez a nyulas-malacos-egeres-kutyás sztori!

Nekem egy mocsok cicám van Gréti a becses neve, de őt szoktam libának, libusnak becézgetni. Most is itt ül a szentem az ölemben és dorombol... De legalább melegít, asszem ezt hívják szibiózisnak... :lol:

Zsu! A készülésben nincs hiba! A hideg összehoz :wink:

Mindenkinek puszi!!!!

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok!

De nagy itt a csend...

Zsuzsu, ha még benézel, nagyon szuper nyaralást kínánok Nektek!
Az én párom is maga a megtestesült nyugalom, így remekül megvagyunk. :lol:

Ja, jelentem, a teraszon elcsíptem 3 egeret.Sajnáltam őket, olyan helyesek voltak....De a lakásban nem szeretem őket.Gondolom, ezzel nem vagyok egyedül.Ilyenkor amikor lehűl a levegő, mind be akarnak jönni, rengeteget kínlódunk velük.Jó lenne egy macska, de a kutyi nem bírja elviselni. :(

Kacika, örülök, hogy már nem irritál a lecsó illata!

További jó hétvégét!
Vendég
 


Sziasztok!

Csak egy gyors köszönés!

MINDENKINEK MINDEN SZÉPET ÉS JÓT, HA LÁTOK GÓLYÁKAT VISSZAFORDÍTOM ŐKET ÍGÉREM!!!
Nikik!!

BOLDOG NÉVNAPOT NEKTEK!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsu!

Emögött a következetesség mögött rengeteg nevelési forma van! Voltam már a legtündéribb anyuka, a leggonoszabb(ezt a gyerek mondta :lol: ), de igazából az jött be, ha határozottan megmondom, hogy mi a helyzet és ha nem tetszik neki, otthagyom, hadd eméssze! Ha tűri szó nélkül, leülök és megbeszélem vele, hogy mi, miért van! Nálunk ez jött be! De működött az is, hogy kedves voltam és babusgattam, de egy idő után a fejemre nőt! A gonoszság meg nekem sem tetszett! Igazából úgy gondolom, hogy az a legjobb, mikor a szülő leül a gyerekkel és beszélget! Mindenről! Úgyérzi, hogy nincs kizárva semmiből és egyenrangu családtag! Ez persze csak az utobbi pár évben működik így! Elötte volt pár profilváltás! Te is megtalálod majd a legmegfelelőbb nevelési formát, úgy, hogy mindenkinek jó legyen! De addig még sok víz lefolyik a Dunán! Egyenlőre szerintem az a legfontosabb, hogy sok-sok szeretet kapjon, a többi majd kialakul!

Ha jól látom nyaralni mentek! Jó pihenést nektek!
Vendég
 


Zsuzsi,, jó nyaralást, érezzétek nagyon jól magatokat.
A lecsó jelentem finom volt, bár kicsit nehz így reggelire, úgyhogy csak pár falatot ettem.

Én tegnap függönyt mostam, vasaltam....útálom... :( de utána meg olyan jó illata van.

Mindenkinek kellemes vasárnapot.
Vendég
 


Jesszusom Kacika, már a 11. hétben vagy! Amugy minden rendben? Úgy szégyenlem, hogy picit sem vagyok képben! Sajnos mindig csak az utolsó hozzászólásokat tudom elolvasni, utóbb meg már nincs értelme visszaolvasni, mert már rég más a téma! Meg amúgy is, annyit, de annyit írtok, hogy szinte lehetetlen nyomonkövetni, hogy ki, kivel van! :lol:
Vendég
 


Szia Montana!

Én téged szeretnélek biztatni, nekem a 14.napon volt 19 mm-es tüszőm, következő 2 napban repedt meg valamikor, és azóta itt szuszog a féléves kisfiam. Viszont az az előtti hónapban 25 mm-es volt a 14.-napon, és azt mondták az már nem jó mert az nem repedt meg és igazuk lett mert abban a hónapban nem is lettem terhes.
Vendég
 


Lányok,
nem voltunk hétvégén, Somló hegyen kirándultunk.

Olyan mérges vagyok, vettünk egy gyerekülést, Brendonban, Concordot (fő a minőség!!!), és gyakorlatilag fél kézzel ki lehet rángatni a helyéről. Holnap vihetjük vissza. Ez nem biztonsági gyerekülés, hanem semmilyen. Na mindegy.

Na meg tiszta frászban vagyok. 2005.05.20 óta először holnap megyek dolgozni. Vége a szabad életnek, hát nem tudom... főnök, kötöttségek...remélem nem sokáig kell mennem!!! Azért kicsit várom is, de azért biztos, ami biztos, a lottószámokat még megnézem :D

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska!

Szerintem már én sem tudnék dolgozni! 12 éve szinte nem volt munkám! Nekünk is Concord van, igaz mi nem ilyen kicsinek vettük, hanem 4 évesnek! 35 kg-ig jó és nagyon bevállt! Igaz akkor volt 40 ezer körül! Még mindig simán belefér a gyerek, de márcsak az ülés magasítót használjuk néha!

Holnapra sok erőt, az első nap a legnehezebb, aztán meg az első hét! Most megnyugtattalak, mi? :lol:
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Csak írok gyorsan, hogy nem tűntem el, aztán sietek angolra. Múltkor jól elkéstem, :oops: nem akarok megint. Hétvégén Debrecenben voltunk megint, azért nem jöttem. Ennek is meg van az előnye, mert ott ugye vendégek vagyunk, tehát van időnk pihenni, apa is kipihentebb... szóval értitek! :lol: Úgyhogy rajtunk nem múlt a dolog, kiskatonák több ezredben útnak indítva! :lol: Egyébként mintha éreztem volna egy kis ovulációs fájdalmat, de még nem vagyok tapasztalt benne, lehet hogy csak túl sokat ettem. :lol: Ma délután megyek megint uh-ra, majd kiderül. Köszönöm mindenkinek a bíztatásokat, tudom, hogy ti velem vagytok! Talán együtt erősebbek leszünk és legyőzzük a természetet, aki oly cudarul bánik velünk.

Zsuzsu! Jó nyaralást!

Nati! Köszönöm! Remélem, hogy igazad lesz!

Juca! Szuper a tábla!

Most rohanok, délután még jövök a friss hírekkel, meg akkor jobban lesz ídőm írni, meg olvasni.

Szép napot!

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Sziasztok!

Én amikor a csajok születtek, 7 évig voltam otthon, én is nagyon féltam visszamenni dolgozni.De nem is volt olyan rossz, más volt, mint otthon.Élveztem, hogy emberek között vagyok.Igaz, nehéz volt, mert akkor maradtam egyedül a gyerekekkel, azt sem tudtam, hova szaladjak.
Most viszont nagyon jó lenne egy kicsit itthon.Csalódott vagyok, azt hittem, ilyenkor már itthon szépítgetem a lakást a babának. :(
A munkahelyen is úgy állnak hozzám, hogy ki tudja, meddig vagyok, tehát sehogy...Persze érthető, csak nem jó érzés.

Amíg tanultam, a vizsgák miatt évente 2-szer másfél hónapot itthon voltam, ezt a részét visszasírom.Igaz, tanulni kellett, de mégiscsak több időt tudtam a családommal tölteni, minden reggel a párommal reggeliztem, és a csajokkal ebédeltem...Ez hiányzik, de a vizsgák nem!
Most itthon vagyok szabin, élvezem a mára beígért "indián nyarat", aztán ha elromlik az idő, elmegyek dolgozni.

Szép napot!
Vendég
 


Sziasztok!

Na dolgozom. Eddig nagyon uncsi volt, mert ugyan gépem volt, de belépési jelszavam nem. Most az egyik kolleganőm belépett, és így hagyta a gépét, én meg kipróbáltam él-e még a 2 évvel ezelőtti netes jelszavam. Hát él :D Úgyhogy innentől nem unatkozom.
Kaptam laptopot, egy listát, hogy válasszak magamnak mobilt, milyet szeretnék, szóval azért jó is egy kicsit. Viszont fejöttem 7-re, hogy 3-kor el tudjak menni Liliért, erre 4-től értekezlet van, amiről persze nem tudtam. Már telcsiztünk az ovinak, hogy Szláva siet Liliért, de nem tudja mikor ér oda. Hát nem egyszerű. Most még nincs mit csinálnom, kolleganőim oktatnak, egyedül ülök az irodában, már vettem egy újságot, hát remélem lesz jobb is, vagyis legalább kevésbé unalmas :D

Grönland,
az ülés maga nekünk is tetszik, de csak valahogy a háttámlájánál lehet az üléshez csatolni, és mozog össze-vissza, nem érzem biztonságosnak. Már azon gondolkodtunk, hogy egy csomagleszorító hevederrel még odarögzítjük a háttámlához meg a fejtámlához, úgy talán nem fog mozogni, mert az ülés maga viszont jó.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Melinda, hol és mit dolgozol? Már ha publikus? 8)

Monti, kíváncsian várjuk a híreket du!

Nálunk Pepe éjjel belázasodott, kapott kúpot, de reggel is meleg volt még, úgyhogy 9 re mentünk a dokinénihez. Mandulagyuszi... :roll:
Remélem nem kapom el, próbálok vigyázni, most szedek vitamint is, ezt az új hipp natal aktívot. Nagyon jó, nem vagyok tőle rosszul.

Most délben már ismét a régi volt, úgyhogy szerintem hamar túl lesz rajta.
Vendég
 


Linácska!

Nekünk nem mozgott! Jó a biztonsági övetek? Bocs, hogy hülyéket kérdezek, de nem tudok mire gondolni! :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak tegnap a vízvezetékszerelő szétszedte a fürdőt, aztán összerakta, de a kupi megmaradt, és most azt kellene felszámolni.

Monti!

Várom a híreket.

Lina!

Mi römer hiper szupert vettünk, az ülés fix, de Kinga ki tud bújni az öv alatt. :-( Gyanítom nem sok hasonló sajtkukacot láttak. :twisted:
Ezt soha nem értettem, hogy meetinget mi a francnak tartanak 4-kor meg 5-kor. Általában személyes kicseszésnek éltem meg. :evil:

Bocs többiek nem tudom mikor jövök, most még vasaltam is, úgyhogy nagyon pörgök!

tjuca
 
 


Nicci!

Másik topikban ajánlották a salvus vizet. Nem tudom, hogy babásan lehet-e inni, kérdezz rá. A családban is volt aki itta, és nagyon jó.

www.salvus.hu

Grönland!

Betegyelek a táblába? Kéne a szülinapod, meg a ciklushossz, meg hogy hol tartasz. Na meg a fiad neve, és ha szeretnél egy kép. Nincsenek is nagy igényeim mi? :twisted:

tjuca
 
 


Juca!

Köszi, de olyan ritkán jövök, nem tom van-e értelme! Persze megadom az adataimat, csak nem tok igérni semmit!

Sz.nap: március 5.

Cikluhossz: általában 27. Most vagyok a 25. napon.

Fiam Máté.

Milyen képre gondolsz? Mert ha nekem kéne valamit küldenem, akkor felhívom a figyelmed, hogy még vonalzóm sincs! :lol: Nem véletlen! :lol:
Vendég
 


Kacika,
a T-Comnál dolgozom, hivatalosan képzési-fejlesztési szakértő, tanácsadó van a névjegykártyámon :D Belső képzéseket szervezek, tartok... Épp most kaptam frászt, mert most már egy nap nem 6, hanem 8 órás képzéseket tartunk, és így fogalmam sincs, hogy fog Lili hazakerülni az oviból. Pont most számoltam ki (fontos így első nap), hogy ha összejönne a tesó, akkor a még meglévő szabit, plusz betegszabit figyelembe véve november 28-ig kellene csak dolgoznom. Olyan jó lenne, utána mehetne minden a régi kerékvágásban. Délben hoznám is el Lilit az oviból, az biztos.

Grönland,
3 helyre próbáltuk bekötni az ülést 3 övvel, és minddel ugyanúgy mozgott. Végül is hátul alul fogja az öv, és a tetején csak egy oldalsó ponton, szóval nem túl sok. Összesen 3 pont rögzít, és csak hátul. A Maxi-Cosi ülésünk nagyon jó, az úgy áll, mint a beton.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: