Új privát üzeneted érkezett!

Nyulasz, hányadik dpo-n vagy?Nem lehet, hogy még korai a teszt?Azért amíg nincs piri, van remény.Én nagyon szorítok Neked, hogy minden rendben legyen!

Én sajnos nem ismerem a teszteket, én a netről rendeltem.De amiket írtál, szerintem jó minőségűek.
Vendég
 


Luca!
Nekem lombikom volt,és tegnap voltam Et+11.nap.Ez így nem tudom hányadik dpo-nak felel meg,úgy kb 14.nek.Így gondolom már valaminek láttszania kellene.
Vendég
 


Nyulasz, én nem értek annyira a lombikhoz, de nem szokták ilyenkor vérből nézni a hormonszintet?Az lenne biztos.

Nagyon szorítok Neked!
Vendég
 

 
 

De,szokták,úgy a 12-14 nap között,de csak akkor megyek,ha pozitív a teszt.De ez így mostmár nem olyan bíztató...
És köszi,majd megírom mi lett a vége.Neked gondtalan pocakosodást kívánok!
Vendég
 


Kösz, várom a fejleményeket, továbbra is szorítok!
Vendég
 


Harivera,
nem tudom, jársz-e erre, olvastam a másikon. Fel a fejjel! Gondolok Rád!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok! szeretnék csatlakozni! ma reggeli tesztem :D


Kép
Vendég
 


Baba: Gratula a zebrához:)

Kép
csucsu05
 
 


Baba8
ez szuper. (olvastam a történetedet korábban. :( :cry: ). kicsit homályos a kép, de a lényeg látszik. szuper hír!!!! most biztosan minden rendben lesz! :lol:

Gabuska
kicsit megkésve :oops: , de köszi a képet, amit feltettél. (pocakos, karácsony környékén volt asszem.) azóta gondolom terebélyesedtél. afp mostanában lesz, igaz?

Kép

Kép
syrynx
 
 


Csucsu beelőzött. na nembaj. :)
a másik topikban olvastam, hogy neked meg első cn. :( sajnálom. a köv. hónapban együtt babásodunk. :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


syrynx

köszike! próbálok bízni , hogy minden rendben lesz ezúttal, csak most is van egy nagyon halvány karamell színü folyásom, ami kicsit aggaszt. :?
Vendég
 


Baba8, gratulálok! :D

Syrynx,
igen, tegnap voltam a vérvételen.
Olyan rettentő nagyot nem terebélyesedtem még. :lol:
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Baba gratulálok!Bár én nem olvastam a történeted,de látom a sok hozzászólásodból,hogy nem most kezdtétek ti sem...Gondtalan pocakosodást kívánok!

Nekem nem sikerült a lombik,a teszt ellenére sem,a tanulság ne vegyen senki Romed nevű tesztet!
Remélem még idén feltehetek egy igazi szép pozitív tesztet.Addigis pocakosodjatok!
Vendég
 


Nyulasz sajnálom! Olvastalak a beültis topikban! Ne add fel!!!
Vendég
 


Baba, itt is gratula!
De jó, együtt fogjuk növesztgetni a pocaklakókat!

Nyulasz, sajnálom... :cry: :cry: :cry: De ne keseredj el, majd legközelebb sikerül!
Vendég
 


Kopp-kopp!
Van itt valaki?
Hugicánk lesz! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Gratula a pocakosoknak. Nekem ma kellett volna megjönnie, ha mégsem, akkor jelentkezem ezen az oldalon. Jo pihenést!
encike 2
 
 


Gabuska
tök jó. Livi örül a Huginak? neve már megvan?

Encike2
várjuk pár nap múlva a + teszted!!!!!!!!! :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syry,
még nem mondtuk neki, majd ha már ezer százalék, nehogy beleélje magát, aztán mondani kelljen neki, hogy bocsesz, de mégis öcséd lesz. :lol:
Két orvos is nézte az uh-t, mindkettő azt mondta, hogy szoknyás. :wink:

Encike,
kivi vagyok. :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja, név...
A Nóra a befutó jelenleg, egy gond van, nem igazán jó a vezeték névhez (Knódel). Szóval még meggondoljuk, de per pillanat Nóra.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gratula minden uj zebratulajdonosnak!

Gabuska!
Gratula a szoknyáshoz!! :)

Mi tegnap voltunk UH-n, itt Svédben nem mondják meg a nemét, de nem is igazán mutogatta magát..... zárt lábban tornászott, bukfencezett!!! :) Kaptunk 4 képet, ha nem bánjátok, felteszem ide is!


Kép hasal

Kép itt oldalról, de arccal szemben

Kép a bukfenc (kedvenc kép)

Kép és megint hasal, lábakat felhúzva

Ja, és nevekben tegnap sikerült végre megegyeznünk párommal. Ha fiu lesz, akkor Erik, ha lány, akkor Laura.

d.dodó
 
 


Gabuska,gratulálok a kislányhoz!Jaj, de jó lesz Nektek, én imádtam, hogy két kislányom van!Most meg két nagy. :lol:

Dodó, nagyon jók a képek! :lol:
Elképzeltem, hogy nekem ketten fognak bukfencezni... :roll: Amíg lesz helyük.

Encike???
Vendég
 


A mi első sztárfotónk:

Kép
Vendég
 


Sziasztok! :lol:

Azt hiszem végre én is feltehetek ide egy képet! 17 hónap várakozás után az első inszem:

12 DPO
Kép

majd 14 dpo-s

Kép

Kép
bettike
Eger
 
 


Gratula minden pocakosnak! Gondatlan babavárást!

Szuperek a sztárfotók! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Luca,
én csalok, és olvaslak a missed ab-ben is. :wink: De ezt a csodás fotót szívesen nézegetem több helyen is!
Mi is kislánynak drukkoltunk inkább, de ha mégis fiú esetleg, akkor is boldog család leszünk. :wink:

Bettike,
hát, Ti is kiböjtöltétek rendesen ezt a manót, szuper, hogy sikerült neki végül beköltözni a pocakodba! Jó pocakosodást neked is!!!

D.dodó,
hogyhogy nem mondják meg? Az ember rákérdez, és a doki közli, hogy nem mondom meg, bibííííí? Vagy hogy? :shock:
Sztem Erik. :wink: Nem látom a lába közét én sem, de olyan kissrácos formája van.

Képzeljétek, tegnap felvetettük vhs kazira az uh-t. Mondta a doki, hogy nem biztos benne, hogy sikerült a felvétel. Itthon betettük a lejátszóba, semmi. Csak szürkeség. Na, gondoltuk akkor erről ennyit. Aztán férjem gondolt egyet, lenyomta a pillanatkapcsolót és elkezdte kockánként léptetni. És lám-lám, látszott a felvétel. Igaz, a 4 perces uh kockánként léptetve jó hosszú, de akkor is, meg tudtuk nézni. Szóval örültünk, mint a majom annak a bizonyos testrészének. :lol:

Ez a "hivatalos" fotó
Kép

Ezt meg a tévéről csináltuk itthon
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


gabuska!
nem, itt előre szóltak, hogy nem mondják meg! ennek elég drasztikus oka van.... az hogy a 18. héten van uh, de sajna a 19.-ig el lehet vetetni.... és sok az arab, akik ha megtudnák hogy lány elvetetnék, igy inkább senkinek nem mondják el!!!

itt van a bukfences kép kicsit kisebbe, és megfordítva.... ti nem láttok a lábánál pici kukit? és a kuki mögött térdbe behajlítva halványan a másik láb.... vagy csak a szemem káprázik??

Kép kép

d.dodó
 
 


lehet berakom nagyobba is... lehet tú kicsi a kép

Kép kép 2

d.dodó
 
 


Sziasztok!
Én vártam az első UH-ig, hogy feltegyem a tesztjeimet. :D

Szóval:
15. DPO este és 16. DPO reggel:
Kép
16. DPO este:
Kép
17. DPO reggel:
Kép
22. DPO reggel:
Kép

Bocsi a sok tesztért, de Apa kényszerített. :D Na jó, az uccsót én akartam.

És az első UH 5+3 (petezsák és szikhólyag):
Kép

Rékára 3 évet vártunk, majdnem lombik lett. Tesó az 5. hónapban sikerült, pedig nem vagyok egy mai csirke. :D
gtünde
 
 


Dodó
Itthon, mármint Mo-n nem akartok elmenni 4D-re?? Akkor megtudnátok a nemét is.
gtünde
 
 


tünde!
már nem repülőznk haza..... :(

d.dodó
 
 


Sziasztok!
De jo a képeket nézegetni! Gratula mindenkinek! Ma nem volt idöm tesztet venni, majd hétfön. Kedden tesztelek. Majd jelentkezem.
encike 2
 
 


Jaj, Encike, ne csigázz minket!Azt hittem, van valami!

Tüncsi, ha nem titok, mennyi idős vagy?
Vendég
 


Luca!
Még lehet!
encike 2
 
 


Lesz is! :wink:
Vendég
 


Luca
Igaz, Gyugyi odaát elárulta. De nem titok. Májusban leszek 39. :D

Dodo
És nincs olyan fizetős hely, ahol megmondják?? Én kiverném belőlük. :lol: Végül is jogod van hozzá, nem???
gtünde
 
 


Dodó
Bocsi a rövid o-ért! Miért nem repültök? A baba miatt? Mert úgy tudom, ilyenkor még simán lehet. Esetleg vonat?! :)
gtünde
 
 


Sziasztok!
Néha benézek és nagyon örülök a sok tesztnek!Gratulálok Mindenkinek!
Gabuska,jaj,de aranyos lesz a 2 kislány!
Dodó,szerintem olyan izgalmas,ha titok marad végig a neme :wink:
Luca,csodás az ikerfotó!Vigyázz magatokra! :wink:
Encike,drukkolok!
Tünde,gratulálok!Örömmel látom,hogy Te is PÉCSI vagy,eredetileg én is,de a tanulmányaim óta Pesten vagyok,most már maradok is,de úgy örülök minden pécsinek!Hol szülsz?A keresztfiunk tegnap született a klinikán.
Nekem nagyon nyugis volt ez a hónap,bizonyos dolgok miatt tudtam,hogy tuti nem vagyok terhes,ezért elmaradt a mensi előtti őrület,olyan jó volt!Most ne nézzetek hülyének :oops:
Vendég
 


Zsó
Köszi! Valszeg most a klinikán fogok szülni, mert a dokim átment oda. Réka a megyeiben született. Én jobb szerettem volna a köv. babát is ott szülni, de evvan. És van honvágyad?? Mi most Debrecenben lakunk, de csak míg Apa itt dolgozik, utána irány Pécs. Nekem nagyon hiányzik.
Nem nézünk hülyének! Sőt, jól teszed!!
gtünde
 
 


mmzsó írta:szerintem olyan izgalmas,ha titok marad végig a neme :wink:


Hi-hi, én inkább másfajta izgalmakra vágyom. :lol:

Viccet félretéve, én nagyon csodálom és tisztelem azokat, akik kibírják, hogy ne kérdezzék meg. Igaz, régen nem is volt uh, de mi ugyebár már máshogy vagyunk összerakva, még a centiket is tudni akarjuk. :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Persze,Gabuska,mi is biztos meg fogjuk kérdezni,a férjem nagyon szeretné tudni.Én azért titkon remélem,hogy huncut lesz és nem mutatja meg magát,szeretem a meglepetéseket! :lol:
Tünde,dehogynem,mindig honvágyam van egy kicsit és olyan jó hazamenni!Jövő hétvégén megyünk,megnézzük a legújabb keresztfiunkat!
A klinika is jó hely ám,szakmailag nagyon tuti,és azt hallottam,hogy lesznek új,egyágyas szép szülőszobák,lehet,hogy mire szülsz,már készen lesznek.És azt is hallottam,hogy a Bódis prof.kicsit kevésbé szigoró,mint a Szabó volt és hozott néhány" babamamabarát "intézkedést.Szóval hajrá!
Vendég
 


Zsó
Ő a dokim. :D
gtünde
 
 


Hát mi meg épp attól félünk, hogy a doki véletlen el fogja szólni magát. :lol: Mi nem szeretnénk majd tudni a nemét. Szerintem izgi lesz! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!
Ma hétfö van megyek tesztet venni. Reggel megcsinálom!!!
Tünde!
Én az elsö két gyermeket a Kenézybe szültem Debrecenben, de nagyon jo véleményem van. Pláne a dokimrol.
encike 2
 
 


Encike
hanyadik ciklusnapon vagy? holnap benézek, meg akarom nézni a + tesztedet. :wink:

Tündi
itt is jók a tesztek. látom nagyon biztos akartál lenni a dolgodban. :wink:

Gabuska
holnapra boldog névnapot a kislányodnak. :lol: (lehet holnap elfelejteném)

Mi anno viszonylag hamar megtudtuk Máté nemét.(korionboholy mintavétel volt 16. héten-és rajta volt a papíron: kromoszóma rendellenességet, nem találtak, xy azaz férfi.) amúgy a fiúnevünk meg is volt már addigra, lány nem.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx!
35. ciklusnapo járok. 8.-án lellett volna megjönnie, de eddig semmi jel. Megvettem már a tesztet, holnap felhasználom.
encike 2
 
 


encike!

Drukkolunk, hogy bírsz majd éjjel aludni? :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Encike,
ezt a kegyetlenséget! Ma megvettem, holnap felhasználom. Mi meg itt esszük a kefét! :lol:
Hogy bírod, ki, hogy ne csináld meg ma?
tutkesz, hogy pozitív!

Tabati,
a nagylányomnál úgy mondta meg a doki a nemét, hogy nem kérdeztük, csak közölte, hogy jé, ott egy punci. Csodálkoztam, hogy ez így megy? És mi van, ha nem akarom tudni? Az egy dolog, hogy akartuk, de akkor is.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Encike
Holnapra drukkok! Köszi az infot, de Pécsett tervezek szülni. Amúgy UH-n itt, Debrecenben voltam egy magánrendelőben és nagyon rendes, alapos volt a doki. Maximálisan elégedett voltam vele. Ritka az ilyen!!

Syry
Hogy hogy volt korionboholy mintavételed??
gtünde
 
 


Tünde
a korom miatt. akkor töltöttem a 35-öt, idén júniusban 37 lesz. (úgyhogy én se leszek fiatal a második babónál sem. :wink: de a te példád lebeg a szemem előtt :lol: ) neked nem volt Rékával?

Kép

Kép
syrynx
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: