Új privát üzeneted érkezett!


Mindenkinek szép napot[img][img]http://wade.hu/smiley/kategoriak/vegyes6/sunny.gif[/img]
Niki:
Nagyon sajnálom, hogy az életed oly szép időszakában találkozol ilyen kellemetlen dolgokkal és undok emberekkel :( Ebben az a rossz, hogy valószínű még több lesz belőle, viszont az a jó, hogy babát vársz, ezért próbálj hamar elfelejteni a negatíumokat, gondolj arra, hogy minden nappal közelebb kerülsz a nagy TALÁLKOZÁSHOZ!!!Kép

Én is váltottam orvost olyan 6 hetesen.(tudom, hogy a te orvosod rendes). Reggel észrevettem, hogy eléggé erős barnázásom van. Iszonyatosan megrémültem és azonnal hívtam a dokimat. Erről még annyit, hogy előzőleg ő mondta, hogy ha vérezgetés lesz akkor éjjel vagy nappal bármikor azonnal szóljak neki. Hát megtettem... Mi volt a válasz: mi vagyok én, sürgősségi??? Menjek az ambulanciára és letette...Kép Hát bevallóm őszintén köpni nyelni nem tudtam. Teljesen kétségbe estem. Akkor felhívtam az unokatesómat, akinél akkoriban 3 hónapos volt a babája és azóta is az ő dokijához járok. Ja, délután pedig felhívott a régi dokim és hízelegve érdeklődött, hogy mi újság????? Szerintem nem azonosította be engem reggel és délutánra leesett neki, hogy ki telefonált. Mindegy. Én látni többé nem akartam.

Kétnyelvű babák: én is két nyelven beszélek a Zolcsival. Oroszul és magyarul és mindent megért és mondogatja is már. Hihetetlen, hogy milyen fogékonyak a babák ebben a korban.

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik: akkor Zoli baba már most nagyon művelt :D Nekünk is ez a célunk!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Olik: Azért kibújik a szög a zsákból, hogy egyes doki valójában milyen. Sokan csak a pénz miatt húznak álarcot és nyájasak, kedvesek, mint állat. Érdekes kontraszt lehet mondjuk látni, hogy ezek a dokik hogyan viselkednek egy viziten a kórházban, vagy a szülőszobán illetve a privát rendelésükön délután. Gyomorforgató.Tiszta Jekyll és Hyde, nem??

Nagyon jól tetted, hogy váltottál. Nekem ennél kevesebb is elég a váltáshoz. Biztos összetévesztett valakivel a szerencsétlen...Mit képzelt, ezek után még visszamész hozzá?!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 

 
 


Jaimee:
Egyszer kénytelen voltam elmenni hozza, de nem vele beszéltem, hanem az asszisztensnővel. Csak egy előző rákszűrés eredményért mentem. Amikor az asszisztensnő kihozta a papírjaimat azt mondta: " A doktor úr érdeklődik, hogy minden rendben van-e????" Akkor már 7 hónapos terhes voltam. Csak emlékezett rám és gondolom rájött, hogy ő szúrta el.

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik szerintem is jó döntés volt a váltás.... hát ezért nem tudom kit válasszak dokit :-( Igazából kórházat akartam váltani, de akárhány nevet kaptam és érdeklődtem, szörnyűségeket hallottam. Persze a dokiknak is van rosszabb napjuk, de azért nem mindegy hogy bánnak az emberrel. Ha meg terhes leszek muszáj lesz váltanom, mert a dokim már nem vállal szülést.

A nyelvekről: szerencsések vagytok hogy így tudtok beszéni a picivel. Velem apu próbált és mindig magyarul válaszoltam :-)

Kép
mercure
 
 


amúgy szreintem annyira már nem foglalkoztatja a szakma vagy nem is tudom mit gondoljak. Pl. nem mondta hogy a párom menjen katonavizsgálatra, aztán nekem mondta hogy nézzem a hőmet, ha nem megy fel, akkor kapok closbelgytet. Aztán a terhességem előtt volt p3 a szűrés eredménye, kontroll szintén, már a műtéttel "fenyegetett", aztán p2 lett, kiderült az oka, de a fő indok valami baci volt, de ő váratott még egy hónapot, csak utána kért tenyésztést... most meg azt mondja hogy 3 hét múlva telefonáljak addigra minden vizsgálati eredmény megvan. De arra nem gondolt hogy baromi kíváncsi vagyok a citológiára. Szóval ő ráér... én kevésbé

Kép
mercure
 
 


Sziasztok!

Krisztinka, Heni, Jaimee! Köszi szépen a segítséget! Fini lett!! Tettem még bele egy csipet fahéjjat és fejáldoztam egy csokimikulást.

Az uszodákról annyit, hogy van olyan ismerősünk, akinek az új fürdőruciját egy alkalom után szétmarta a víz.

Borzasztó mennyi szörnyűséget írtatok a dokokról! Kétségbeejtő a helyzet! Én úgy hallottam, Miskolcon a Vasgyári a legjobb, de a megyeiben van az újszülött ambulancia(vagy mit tom, hogy hívják).

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Omnia!

Nekem a Vasgyári nem jött be! Negativ tapasztalataim vannak!
Vendég
 


Sziasztok!

Omnia! Örülök, hogy jó lett. Én is csokimikiből szoktam csinálni aztán a nyusziból, nyáron meg más csokiból. Néha én is teszel bele fahéjat meg szegfűszeget is. Meg fincsi durváravágott mandulával vagy mogyival is.

Mercure! Te merre laksz? Csak orvosválasztás miatt kérdezem, mert a Kistarcsai kórház nagyon jó, a szülészete nagyon szuper jól felszerelt.

Olik! Jól tetted hogy váltottál!

Nekem már nem kell tesztelni, mert úgy néz ki, hogy megjön. :twisted: A hőm is lezuhant reggel.
Bár eddig mikor megjött mindig piros volt és iszonyatosan görcsöltem, most meg még csak kicsi barna van és az is inkább halványbarna.

De ha most tuti megjön utána irány a dokibácsi, mert azért 47 napos ciklus nonszensz.
Délelőtt egy kicsit összezuhantam :cry: miatta, de ebéd után összeszedtem magam és bementünk a munkahelyemre és kicsit most jobb, meg a gondolataim is leterelődtek.

Nálam ez van.
Vendég
 


Sajnálom Krisztinka, de remélem minden rendben lesz! A 47 nap tényleg túl hosszú!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Ditke, neked melyik jött be?

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Betsy,
Hol vagy? Mikor tesztelsz?
Vendég
 


pandácska*!

Itt vagyok ám, tesztelni csak 4 nap késés után fogok. Miért változtattál a vonalzódon? 3 nap múlva kell NEM megjönnie?
Vendég
 


Omnia!

Igazából még egyik sem! De lassan választanom kell! Azt hiszem az Semmelweis lesz!
Vendég
 


Sziasztok!

Kellemes estét mindenkinek!

Krisztinka79,

Miből gondolod, hogy babás lennék???
De szép is lenne, de nem nagyon bízom benne. Még csak nem rég óta próbálkozunk.
Valamikor a héten kellene megjönnie (kb. szerdán), de egyenlőre még nem sok jele van.
Reménykedem.  Csak sajnos nekem régen mindig nagyon pontosan megjött a 24. napra, de december óta hosszabb lett 28-30. nap körül van.

Jaimee,
Még egyszer egy kalappal csütörtökre!!! Drukkolok nagyon!!!

Hát lányok megint tanultam valamit!!!
Én nem tudtam, hogy a terhességnek lehet jele a fáradékonyság meg a nagy étvágy!!!
Mindenesetre ha mégsem baba (ami szerintem elég valószínű), akkor lassan egy tonnás leszek! 

Fix.b,

Neked is nagyon drukkolok, mindjárt tesztelsz!!! Szorítok nagyon!!!!

Sz.niki,
Vigyázz magatokra nagyon!!!
Én nem javasolnám az uszodát, egy ismerősöm elég durva gombás fertőzést kapott és hónapokig kellett kezelnie magát, és a végén még a méhe is begyulladt. Alig tudott kikeveredni belőle!
Szóval vigyázz magatokra!!!

Kamilla,
Nagyon drukkolok a tüszővizsgálathoz!!!


Szisztok: Nini

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Még egy kérdés: mit tudtok róla, most végülis bármelyik kórházban lehet szülni??? mi választjuk meg???
ja és ha nem az ügyeletesnél akarok szülni, akkor tényleg kell majd júliustól fizetni a kórháznak???

sajnos mostanság nagyon lemaradtam a hírekről

köszi az infót!

Puszi mindenkinek!

Nini

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Betty,
Azért változtattam meg mert holnap akkor a ciklus elejére ugrana 1 cn-re azt meg nem akarom.
Vendég
 


ninike!

Köszi :)


pandácska*!

Én erre nem is gondoltam, mikre nem figyelsz.. ;)
Vendég
 


Sziasztok Csajszik!

Ne aggódjatok nem megyek sem uszodába se sehova!!!
Annál fontosabb az én kis babucim, minthogy valami bajt csináljak neki holmi fürdőzéssel! :wink:
A barátnőm is úgy félt mindentől.
Ma kaptam meg a jogsit, felhívtam, hogy elújságoljam neki, erre azt mondja, hogy:"-De te már nem vezethetsz....
-Be fogunk rakni egy gumi szobába, nehogy valami
bajod legyen."
Olyan aranyos nem?
Hogy félt.
Na meg persze ti is nagyon édesek vagytok!!! :D
Olyan jó, hogy van itt egy ilyen jó kis csapat!!
Örülök nektek, de tényleg.


Nekem annyira nem jön be a vasgyári kórház, de sajna oda kell járnom.
De szülni érdekes módon szülhetek bárhol.
Szerintem én a megyeibe fogok.
Bár addig még sok idő van, majd meglátjuk....


Ninike:
De jó lenne ha te is babás lennél. :D :D :D


Krisztinka:
Sajnálom, hogy nem sikerült ez a hónap, de biztosan fog hamarosan!!!

Olik:
Ne aggódj senki és semmi nem ronthatja úgy el a kedvem.
Már nem lepődök meg a dokikon... :?
Csak ezzel azt érik el, hogy az embereknek elveszítik a bizalmát.
Az enyémet már sikerült.
De nem érdekel, csakis a baba.

Puszi mindenkinek!!!
Vendég
 


Betty, Pandácska!
Teszteljetek már! Nagyon izgulunk értetek!

Ninike!
Szerintem is előfordulhat, hogy babát vársz. A fáradékonyság a terhesség egyik jele. Akkor lehet, hogy én is az vagyok? Folyton álmos vagyok, de már ez tart vagy 1 hónapja...
Egy kiadós alvás rám férne. :) Picit túlhajtottam magam az elmúlt pár hétben.

Krisztinka!
A remény hal meg utoljára... Hátha nem jön meg. Na meg olyan is van, hogy a terhesség első pár hónapjában megjön.. Fel a fejjel...

Szép estét!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Christell,
Nem tesztelek majd csak egy hét múlva ha nem jön meg addig. Nem akarom elkapkodni csináltam már elég tesztet eredménytelenül. Most türelmes leszek :D
Vendég
 


Pandácska,

Ok. Igazad van, én is ezt csinálnám a helyedben. És valószínűleg ezt is fogom. De tudod a kíváncsiság fúrja az oldalamat... :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Eltűnt az üzim:( Pedig úgy megírtam:)
Csak annyit akartam, hogy köszi a tüszőnövesztő drukkokat!
Meg egy babót:) Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Christell,
Megértem :D az enyémet is csak amennyi negatív tesztet csináltam én már... Fuuu utálom a teszteket!
Kép
Vendég
 


Christell! Hogy áll a dogád????

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Betty! Mindjárt itt a kisfiad szülinapja is!!!! Mi lesz a meglepi???Fúú, egy kistesó, az tök jó volna :D Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Kamilla!

Elég lassan készül a dogám, mert nem sok időm van írni, de alakul. Pénteken beadtam 13 oldalt a konzulensemnek. Azt mondta holnap reggel érdeklődjek, és megmondja, hogy jó -e így, vagy egész más irányból kell megközelítenem a dolgokat. Remélem elfogadja, mert elég sok munkám van benne, és semmi kedvem újra írni az egészet.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Pandácska!

Mióta próbálkoztok?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Biztosan elfogadja Christell!!! Neked nem mondhat ellen! Bár az bizti, hogy a konzulens tanár nézeteit kell vallanod a dogában! Azt írd, amit hallani akar :)

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Chris,
Most kezdjük a 23. próbálozós hónapot...
Vendég
 


Miért kezdenéd a 23.??????????

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Kamilla,
Igazad van én nem akarom még véletlenül sem :wink: na majd kiderül pár napon belül...
Vendég
 


Azt próbálom írni. Remélem összejön. Úgy tűnik nem vagyok elmaradva a doga írással. Van akinek még nincs írva semmi, de végülis olyan is van, aki már készen adta át a konzulensnek. Nem tudom ők hogy csinálták?! Honnét van ennyi idejük és energiájuk?


Nekem most elég sokat elvesz az építkezés előkészülete. Ha minden igaz, akkor a hétvégére elkészülnek a tervek, amit hétfőn be is ad a tervező engedélyeztetni. Eddig a tervezőhöz rohangáltunk, ezután majd a hitelért fogunk rohangálni. Még nem tudjuk hol vesszük fel, hol kapunk hitelt.
Nem tudtok egy korrekt bankot javasolni, ahol olcsó a hitel? :)

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Chris,
Hát nem tudom talán az Erste vagy a Cib jó lehet. Talán...
Vendég
 


kamilla.cs!

Peti ajándékai már megvannak, a netről rendeltem meg őket, és már van, amit oda is adtunk, mert nem bírom kivárni, hogy 11-e legyen.. :) meg akkor mástól is kap ajándékot, úgy sok lenne egyszerre. Szóval apránként kapja meg őket. Tőlünk kap Zelefántos labdát, 2féle homokozó szettet, fürdőjátékot (ezt már megkapta, nagyon tetszik neki), állványos táblát, amire tud krétával írni, majd letörölni azt, és a nagy meglepi az egy bábszínház 3 bábfigurával. Remélem, nagyon fog neki örülni, mert szereti, ha történeteket játszok neki különféle állatokkal. De ahogy írtad, az igazi meglepi az a kistesó érkezésének híre lenne, de majd kiderül, hogy lesz e hamarosan egy másik tündérkénk vagy még várnunk kell rá egy picikét ;)
Vendég
 


Bankot??? Azt csak rosszat tudnék javasolni :(

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Kamilla!

Javasolj rosszat, így tudjuk, hogy hova nem kell majd mennünk... :)
Talán ti is vettetek fel hitelt? És pórul jártatok?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Biztosan nagyon fog örülni a játékoknak Peti! A vízbe vihető játékokat én is nagyon bírtam :D


Sziasztok lányok! Megyek aludni, két napja egyedül dolgozok, eléggé kipurcantam. Jó éjszakát!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Christell! Nekünk csak áruhitelünk van, de attól is égnek áll a hátamon a szőr. Nekünk a Beneficial-nál van Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Kép
Vendég
 


Jó reggelt Csajszik!

Lassacskán indulok a védőnőhöz, csak előtte mondom bekukkantok...
Kíváncsi vagyok milyen lesz...
Mihelyst hazaérek leírok mindent.
Abban reménykedem, hogy hátha ő is ma elküld uh.-ra, mert akkor kérnék képet. :D
Na megyek is.
Puszi mindenkinek
Vendég
 


Jó reggelt! Kép

Niki! Gondolok rád ma!!! Ajánlom a védőnéninek, hogy normális legyen!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


sz.niki!

Nálunk a védőnő megnézi a vizeletet, hogy minden renben vele, megméri a súlyod, a vérnyomást, megnézi a doki által beírt adatokat, és elmondja, hogy mik lesznek a következő vizsgálatok. Nem tudom, van e már kiskönyved, azt is ő adja. Ez lassan 3 éve volt, nem tudom, azóta mi változott. De remélem én is, hogy aranyos és rendes a védőnénid. :lol: :lol: :lol:


kamilla.cs!

Kép
Ezt a fürdőjátékot kapta Peti, napközben is játszik vele. Van rajta lépcső, csúszda, zuhany, vizimalom.. ;)
Vendég
 


SzNiki: kíváncsi vagyok a mai napodra! Remélem a védőnővel szerencséd lesz!!

Fix.b.: ez már egy jó jel, hogy a 31. napon vagy!!! Drukkolok nagyon!! Ott már van baba szerintem :D

Krisztinka: sajnálom a barnázást :(

Jaimee: tudom nem kell, hogy emlékeztesselek, de holnap lesz a nagy nap :D Utána hihetetlenül meg fogsz nyugodni, mert tuti jó eredményt kapsz!

Pandácska: nagyon szorítok neked is a zebráért!

Mindenkinek szép napot!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jó reggelt!!

Fix.b: De jó ennek a Peti gyereknek!!! Én is ennyi ajándékot akarok szülinapomra! :D

Niki: Várjuk a beszámolót!

Pandácska: Bár együtt úúútáljuk a teszteket, legalábbis amíg nem lesz +, de azért drukk, drukk, drukk!!!

Kamilla: Alakul az a doga. Nekem is nagyon lassan indult annó, én már majdnem pánikba is estem, mert egy ponton nagyon elakadtam, de aztán megoldottam a külső konz.-zal. Rendben lesz a dogával minden.

Heni: Hát nagy napnak nagy nap....Csak abban bízom, hogy hamar sorrakerülök, nem hárfáznak az idegeimen sokáig. Ha pénteken csendben leszek, akkor tudjátok az eredményt. :cry: Na meglátjuk. Vak is azt mondta.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee: most már nem sokáig lesz rajtad a para, ne aggódj! Szépen átfújják a petevezetőidet és utána jöhet a baba!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni: Még kb. 26-28 óra és eldől... Addig dolgozom azon, nehogy idő előtt gumiszobába vigyenek. :D Miért nincsenek olyan kötél idegeim, mint egyetlen szerelmemnek?!?!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Heni: Még kb. 26-28 óra és eldől... Addig dolgozom azon, nehogy idő előtt gumiszobába vigyenek. :D Miért nincsenek olyan kötél idegeim, mint egyetlen szerelmemnek?!?!

Van olyan előírás, hogy HSG előtt hány nappal nem szabad hancúrozni? A doki nem mondta, de az nem is jelent semmit.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jamiee, Heni
Köszike :D

Kamilla,
Jó reggelt :D

Betty,
Jól haladsz most már ne merészelj mensisni :D :wink:
Vendég
 


Jamiee,
Szerintem lehet elötte de védekezéssel!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: