Új privát üzeneted érkezett!

Zsannus!

Úgy látszik ez egy ilyen időszak! Nekem is mindig pontos volt, és most meg egy egész hetet késett. Már két tesztet elfogyasztottam, dokinál is voltam, de nekem is csak azt mondták, hogy bármitől késhet, nincs semmi bajom. :shock: Hirtelen megjött a tavasz, megbolondult a szervezetünk! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Zsannus!Sajnálom,hogy nem vársz babát!De majd legközelebb!!! :D Nem tudom,hogy mitől késhet,nekem is volt már ilyen egyszer de nekem 5 nap után megjött!Nemlehet,hogy még nem ágyazódott be?Ha menses előtt fogant akkor még lehet,hogy nem ágyazódott be.Te próbáltad már a Jónás módszert?Ha már kérdeztem akkor bocsi!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!
Tabati!Veled még nem beszélgettem!?De örülök, hogy írtál, és, hogy nem vagyok ezzel egyedül.Nekem is azt mondta a doki, hogy az uh-n minden oké, se ciszta, se semmi, nem érti, mitől lehet.Lehet, hogy igazad van és az idő v. valami más banális dolog okozta.Csak furi!!!Te is gynevac-os vagy?

Rena!Biztos, hogy nincs baba, mert a dokim elküldött vérvételre és nincs hcg-m.Sajnos!!!Igazából nem vagyok elkeseredve, nem is gondoltam, hogy az első hónapban sikerül, nem ez a baj, hanem, hogy akkor miért nem jött meg eddig.Vagyis máig.Te viszont már voltál hormonon nem??Van eredmény?Én is megyek a 3. napomon vérvételre megint, megnézzük mi újság a hormonokkal:)
zsannus
 
 

 
 

Nem én csak terveztem egy időben, hogy jó lenne, mert volt egy méhen kivüli terhességem, amit egy fertőzés előzött meg , úgyhogy előfordulhat, hogy e miatt nem ment tovább a baba. De az is lehet, hogy a fertőzés mentett meg, mert rögtön el is vetéltem. Persze sok mindent rosszul csináltam, mert pl. tampont használtam, annak ellenére, hogy elég kevés a mensim, meg tangabugyit, ami nem is volt pamutból, kádfürdő, meg egyéb nyalánkságok. Amikor megtudtam, hogy e miatt is lehetett a baj, akkor egy csomó mindenen változtattam. Ennek ellenére újból kijött. Mondták, hogy ez csak a terhesség miatt van, mert még a hcg bent van a szervezetemben, és ilyenkor előfordulhat fertőzés. Elmúlt, majd megint előjött, aztán egy hónap szünet és újra. Azt mondták, hogy az első nem lett rendesen kikezelve, azért jött mindig elő. Most elvileg kikezelték, úgyhogy remélem nem lesz megint. Ha igen, akkor ragaszkodni fogok hozzá, hogy a páromat is kezeljék, mert sajna eddig csak krémekkel kenegettük, mert a doki szerint ha nincs tünete, akkor nincs is betegsége, pedig szerintem ez hülyeség. Szóval ha megint visszajön, akkor irány egy másik doki. Aztán meglátjuk. Azért nálam vannak súlyosabb esetek is, úgyhogy remélem megoldódik a probléma. Majd ha már megunom, akkor jöhet ez a szuris megoldás.

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Zsannus!Sajnálom!De majd legközelebb!Majd hétfőn megyek a 21. napi vérvételre és akkor megtudom,hogy mi az eredménye a 3. napinak.

Kép
rena85
 
 


Rena!
Milyen lett az eredményed?

Mi tegnap megkaptuk a 2. szurit, most egyáltalán nem fájt. Izomláz sincs. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Régen nem írtam ide, de én is híve vagyok a Gynevacnak.

Sajna nem igazán van időm írni, de néha még olvasni sem. :roll:

Tabatinak írnám, hogy sajna nem mindig könnyű kikezelni egy fertőzést, és gyakran vissza is térhet, de szerintem a kenőcsös kezelés kevéske. És azért, mert a pasiknak nem okoz problémát, egy nőnek komoly gondjai lehetnek u.attól a bacitól, vírustól, gombától, stb. Szóval mindenképpen kéne a párodat is kezelni.

Zsófi, szió, hogy vagy? 2. szuri, hűűű! :wink: :lol:
athiz
 
 


sziasztok.

Mi ma megyunk a masodik szurira.
Lefenykepeztem a tut,ti is ilyennel kapjatok?a gyujto a viszonyitasi alap.
Kép

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Rena!Tudod már mi a helyzet a hormonokkal???Én is hétfőn voltam 3. napin: :) pénteken lesz eredménye.

Athiz!Örülök, hogy néha azért olvasol minket.Gondolom, hogy elfoglalt lehetsz. Én örülnék, ha én is emiatt lennék elfoglalt:)
Régebben visszaolvastam az egész gynevac-fórumot és emlékszem rád, te is gynevacos kismama voltál!Jól emlékszem??Ha nem gond leírhatnád a te esetedet, mi is volt?Hányadik hónapban sikerült?

Monyo!Én hosszabb, vastag tűvel kaptam, nekem egy intenzíves nővér adta be és ő azt mondta, hogy minnél hosszabb, annál mélyebbre megy, az izomba és jó, ha vastag is, mert akkor nem feszít annyira.Úgyhogy én a lehető legnagyobb tűvel kaptam. Az elsőt doki adta, vékonnyal, röviddel és az nagyon fájt!De lehet, hogy csak, mert első volt, nem tudom???Ez hányas?
zsannus
 
 


ez 08*40mm es ezt adtak apatikaban,ez volt a legnagyobb.
nekunk a beadas anyira nem gaz,hanem utanna elegge faj,meg egy het utan is erzem belul a farizmomban a dolgot.Olyan izomlaz fele,de kozel sem oylan rosz mar mint az elso ejszaka.

lehet hogy masodik nem fog anyira fajni?.....kb masfel ora mulva megtudom milyen a masodik szuri :roll:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Aranyosak vagytok,hogy érdeklődtök felőlem!Hát a prolaktin hormonom beállt normál szintre ennek nagyon örülök!Annak viszont nem,hogy nem volt mult hónapban pé.-m! :evil:Szerintetek miért van ez?

Zsannus!Majd gyere az eredményekkel!

Zsófi!Az nagyon jó,hogy nem fájt! :D

Kép
rena85
 
 


Rena, az, hogy nem volt peteérésed (ez hogy derült ki?), nem olyan nagy gond, előfordul még egészséges nőknél is. De ha ez rendszeresen így van, akkor már baj.

Zsannus, tényleg időhiányban szenvedek a csemetéimtől, de ne izgulj, te sem úszhatod meg, hamarosan... :wink:

Nagyon röviden a Gynevacos történetem:
Nagyon szerettem volna kistesót Szilinek, így próbálkoztunk, de nem akart jönni a babuci. Próbálkoztam hőmérőzéssel, emellett szedtem vitaminokat, gyógyteát ittam, szóval több dolgot bevetettünk. Aztán hallottam erről az 5 ampullás kúráról, és gondoltam, veszíteni nem veszthetek vele.
Mielőtt a nagyobbik fiam megfogant volna, rengeteg problémám volt, állandóan visszatérő gombásodás, fertőzés, felfázásos petefészekgyulladás, stb. Rengeteg antibiotikumozáson, kúp és kenőcsös kúrán estem át, és bár javult az állapotom, mindig ott lebegett, hogy visszatér ez a sok vacak. Ezen felül méhszájsebem is volt, igen csúnya, dokibácsim azt mondta, legközelebb lefagyasztja, ha nem javul (ez már akkor volt, amikor a 2. babát terveztük). Megkaptam az első szurit, és lám, a legközelebbi dokilátogatáskor már nem volt szinte semmi a sebből. Azóta sem újult ki. Igaz, hogy amikor Endi megszületett, újra elkezdtem a Gynevacos kúrát.

Ez így kompletten kb. 1,5 év volt, ebből 8 hónapot csináltam úgy, hogy hőmérőztem, stb, amiket fentebb leírtam.

Remélem, segítettem a sztorimmal picit, ha másban nem is, de a várakozásban. :wink:
athiz
 
 


Sziasztok!

Athiz!Szerintem nem rendszeres,hogy nincs pé-m mert volt,hogy uh.-n már láttak petécskét.A 3. napi vérvételemből derült ki,hogy most nem volt pé-m,ennél a vérvételnél a hormonszintem ellenőrzik,gondolom az eggyik hormonom nem megfelelő mennyiségben volt a véremben.Nagyon szépek a kisfiaid!

Kép
rena85
 
 


Köszönöm Rena. Neked a vonalzód alapján 2 nap múlva vége a ciklusodnak. Akkor lehetsz babás ezek szerint? Már bocsi, h most nem tudom, hogy állsz! :oops: Mindenesetre drukkolok! :wink:
Mert ugye a 3. napi az még az előző ciklust mutatta, h volt-e peteérés.
athiz
 
 


sziasztok,

ma sikerült felirtni a gynevacot, de szombaton tüszőrepesztőt kapok.

szerintetek beadathatom holnap?

köszi a segítséget!

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


sziasztok.

rena sajnalom az anovus ciklust :cry:

athiz,mindig nagyon jo hallgatni a torteneted,elottem ez egy pozitiv pelda.

kisgizi.udv.Szerintem nem bantja a ketto egymast de en nem adatnam be most.Nekem penteken volt tuszorepim es csak kedden adatam be.
nem tudhatod hogy menyire fog fajni az elso(nekunk nagyon fajt)es mivan ha veletlenul nem tudsz akciozni amikor kell.
Kedden kaptunk es eloszor csutortokon birtunk arra az oldalunkra ovatosan rafekudni.ferjed is kapja?

a masodik szuri egyaltalan nem fajt,a paromnak egy picit faj meg de nekem egyaltalan nem.

Kép
monyo83
 
 


Gizi, én viszont simán beadatnám, nekem is fájt a szuri, de azért még tudtunk szerelmeskedni, sőt, legalább picit feldobta az egészet, mert azon nevetgéltem, hogy milyen pozíció lenne jó, hogy a kilyukadt felemet kíméljük. :lol: Na jó, persze ez egyéntől függ, de félni nem kell azért tőle. :wink:

Köszönöm Monyo, teszteltél?
athiz
 
 


athiz,igen de meg nem nyilatkozom :oops:

nalunk inkabb az emberrel volt a baj de megmondom oszinten nekem se lett volna kedvem hozza,tenyleg nagyon fajt szerintem ideg lett eltalalva.Most mondta a csaj hogy maszirozzuk hogy szetmennyen a dolog de most nekem tenyleg nem fajt.
Az embor az ejjel beprobalkozott volna de ahogy atfordult elmenta kedve,azt mondja neki faj(mondjuk nem is csodalom hisz egesz nap nyomja a nadragszijja :? )

Kép
monyo83
 
 


Jaj, a pasik már csak ilyen nyafik. :twisted: Lehet, hogy be kellett volna vetned vmi újat, szexi kisrucit, vagy hasonlót. :lol:

Akkor már sejtem, hogy mi az eredmény, juj, de izgulok. :D
athiz
 
 


athiz,a sexi rucik soha az eletben nem dobtak fel :cry: mindig azt mondja az a lenyeg ami alatta van,mostmar nem is torekszem sexi fehrnemu beszerzesere,tok felesleges.

izgulni lehet :lol:

Kép
monyo83
 
 


És egy kis testre helyezett lenyalogatnivaló sem izgatja? Azt azért kétlem. Tejszínhab, vagy amit szeret, leeheti rólad, hát ez már igazán szeximexi, nem?
athiz
 
 


athiz,nem izgatja :cry: bar nem probaltam meg de beszeltunk mar ilyesmikrol.

Kép
monyo83
 
 


Hát azért én csak kipróbálnám. Sosem lehet tudni, amíg nem próbáltátok. :wink:
athiz
 
 


Monyó!
Mintha csak az én uramról írtál volna. Ő is azt mondja, hogy még krumpliszsákban is kíván. Ha sexi cuccot veszek fel, hangosan röhög. Hát legalább nem kell ilyenre költeni. :lol:

Igen titokzatos vagy a teszttel kapcsolatban. Csak nem???? :lol: :lol: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Athiz!Nekem mindíg beválik ha v.mi sexi cuccot veszek fel,bár az én párom is azt mondja,hogy a legjobb ha nincs rajtam semmi!Jól is teszed ha kipróbálod szerintem nagyon izgi!

Monyó!remélem tesztelsz kiváncsan várom a pozitív eredményt! :wink:

Zsannus!Eredmények milyenek?

Kép
rena85
 
 


Athiz!Igen most vagyok a ciklusom végén,elvileg holnap kell megjönnie!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!
Látom beindult a fórum, ez tök jó!Én sajnos általában csak elolvasom, de válaszolni nem mindig van időm.Férjem sokat dolgozik,Noel meg elég eleven.

Monyo!Drukkolok!!Rád férne a jó hír 3 év után,azt hiszem annyit írtál???

Rena!Eredményeim tökéletesek, bár csak telefonon keresztül mondták el őket és én nem is igazán értek a 6,8-ból, meg 102, 6-ból, de az asszisztens azt mondta, teljesen jók és engem ez teljesen megnyugtat.Ez lesz a második ciklus a gynevac után.Neked meg most van a vége,pont ma, úgyhogy szorítok ám nagyon!Írj, ha már tudsz valamit!Kérdeztél a Jónás módszerről, ált. a Jónás napokat tudom, de nekem a kisfiamra sem jött be, meg a barátnőmnek sem, miért kérded???Én a peteérés- módszerben hiszek, úgy gondolom annak van tudományos alapja és logikája, de persze semmi okosságtól nem zárkózom el!!!
zsannus
 
 


köszi az infót Lányok,

tegnap bedattam egy barátnőmmel - fél Bp-t felkutattam gyógyszertár miatt, hogy ki tudjam váltani - egyáltalán nem is fájt, kicsit feszített utána, de elmasszírozta és minden ok.

:D

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Sziasztok!

Zsannus!Örülök,hogy jók lettek az eredményeid!Azért kérdeztem,hogy ismered e a J. módszert mert én erre is figyelek hátha ezen a napon esek teherbe!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Tegnap mi is megkaptuk a 3. szurit. Kár, hogy a másik kezelésem nem megy ilyen hamar! :roll: :lol:
Utána meg lebicikliztünk 30 km-t. A végén menni is alig tudtam. :roll: Illetve tekerni. Dombon felfelé az uram hátulról megtolt. Na nem úgy! :oops: :lol:

Monyó????

KépKép
zsófikukac
 
 


Rena!Mizú, nagyon hallgatsz??!!Szorítottam ám! :)

Szia Gizi!Írj magadról egy kicsit, légyszi!
zsannus
 
 


Szia Zsannus!

2006 augusztusa óta próbálkozunk. december óta tudom, hogy PCOS-s vagyok. most kezdtüka a closty-s-bromos stimut.
a félidős uh-n pedig endometriózis gyanús szövetet láttak.
amúgy a SOTE I-re járok dokihoz.

a gynevacot azért akartam, mert egyrészt hajlamos vagyok összeszedni mindenfélét, elég ránéznem egy medencére, közös wc-re. illetve azért mert 2 hónap múlva, ha minden jól megy inszem, és olvastam a honlapjukon, hogy előtte - is - ajánlott. :D

Rólad mit lehet tudni?

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Sziasztok!

Zsannus!Aranyos vagy,hogy szorítottál de sajnos felesleges volt mert ma megjött! :cry: Már kezdtem reménykedni és már megint csalódnom kellett!Remélem te majd jó hírrel jösz!

Kép
rena85
 
 


sziasztok.

nekem is megjott tegnap.

rena sajnalom,aterzem a dolgot.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok Rena, Monyo!
Átérzem én is, nekem is az előző ciklusban 1 hetet késett, 14 éves korom óta napra pontos, 28 napos a ciklusom.Érdekes????Most vagy egy ilyen időszak van, hogy mindenkinek késik, bár én nem hiszek a véletlenekben.......lehet, hogy a gynevac csinálja velünk.....mit gondoltok????????

Gizi!Rólam annyit, hogy endometriózisom volt 2004-ben, aztán injekciós kezelés után rögtön teherbe estem, van egy 2,5 éves kisfiam, Noel.Most kistestvért szeretnénk, 1 éve próbálkozunk.Gyulladásokkal küzdödtem egy ideje, most egy hónapja vagyok túl a gynevac kúrán.Közben volt egy terhességem is, ami 6 hetesen sajnos megszakadt. Néhány hónap kihagyás után most kezdtünk el újra próbálkozni, röviden ennyi.
zsannus
 
 


Zsannus!Aranyos vagy!Arra gondolsz,hogy a gynevac ránk mégsem jó hatással lenne?

Monyo!Sajnálom,hogy neked is megjött!

Kép
rena85
 
 


Helló!

Az, hogy most megjött, lehet hogy azért jó, mert most ürül a sok baci, gomba, káros mindenféle, amit a Gynevac kihajt a kis szervezetetekből. Pontosabban a testetek hajtja ki, a szuri csak ebben segít.
Remélem, a kövi ciklusban már senkinek sem jön Piroska,
helyette inkább egy-két-három... kisbaba!

Pusz
athiz
 
 


sziasztok.

Az en mostani menzim nem olyan mint szokott lenni.Valahogy mas,rendesen sok van mint lanykoromban es (bocsi)de elenkpiros ,nekem nem ilyen szokott lenni.

ma megkaptuk a szurit,hat azt hittem nem jovok le az agyrol,valami ideg lett eltalava,de aztan masziroztam es mar egyaltalan nem faj.
Az elson kivul egyik se fajt.kop kop.

Kép
monyo83
 
 


Monyo!
Örülök, hogy nem csak én vagyok ezzel a problémával.Azon kívül, hogy 1 hetet késett, nekem is más volt, mint eddig, nekem is élénkebb színű volt és több.Ez is érdekes!!??Nem?Hozzáteszem én hiszek a gynevacban, vagyis a hatásában és remélem, hogy Athiznak lesz igaza és most mennek a csúnyaságok a szervezetből, de mindenesetre fura!Hányadikat is kaptad most?

Rena!Nem hiszem, hogy ránk rossz hatással lenne, csak a gynevac óta furcsa dolgok történnek velem.Bár lehet, hogy az a jó, hogy rossz?? :)

Gynevac-osok, ti hogy álltok a folyással?Nekem már nincs, de ....
zsannus
 
 


zsannus most kaptuk a 3ikat,meg ketto van hatra :lol:

Nekem nem kesett(stimus ciklus).Hat fura nekem ez a menzi dolog.Olyan mintha elvagtak volna bennem valamit es az verezne,egyaltalan nem ugy nez ki mint a menzim szokott.

Mondjuk en soha nem voltam meg felfazva sem,gombam az neha van es ennyi se gyuladasom se semmi ilyesmim nincs.Igy olyan nagy eredmenyt nem varok a szuritol.
Mondjuk az is eredmeny lenne ha nem gombasodnek egy darabig. :lol:

Kép
monyo83
 
 


Húha csajok! Én a kezeléstől nem vérzek, akkor mi hajtja ki belőlem a csúnyaságokat? vagyis mivel jön ki? Mondjuk van egy kis folyásom, ami más, mint máskor. :roll: Athiz, szerinted?

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi, nem egészen értem a kérdésedet, homályosíts fel légyszi. 8)
Milyen kezeléstől nem vérzel, és miiii? Bocsi, h nem látom át, mire gondolsz.
athiz
 
 


Athiz!
Tudod ciklusleállításon vagyok és ezért nincs piri. Van viszont folyás...ami eddig nem volt.

KépKép
zsófikukac
 
 


Jaaa, értem, csak fel nem foghatom. :twisted:
A folyással távoznak a csúnyuskák, nekem is volt elég furi folyásszerű akármim, és onnantól fogva szinte meg is szűntek a gondjaim, amikor azzal és a mensivel távoztak a dolgok.
athiz
 
 


Sziasztok!

Remélem igaza lesz Athiznak,hogy azért vannak zavargások mert ürül a sok csúnyaság!Nekem is erős és rettenetesen sötét színe van.Remélem jövő hónapban már nem lesz semmilyen eggyikönknek sem! :D

Kép
rena85
 
 


hali,

hétfő reggel nekem is volt egy kis sárgás folyásom, ilyen még nem volt soha. meg is ijedtem. de azóta semmi. pénteken kaptam az első szurit.
aműgy soha előtte nem volt súlyos fertőzésem, csak gombásodás - az gyakran - , amivel azonnal rohantam dokihoz.

remélem tényleg kitisztul(t) Minden. :wink:

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Gizi!
Nekem is azért fura, mert nekem se volt soha, talán egyszer gomba. Tavaly se volt ilyen, igaz akkor volt piri, így ki tudott ürülni. :roll:

Athiz!
Köszi, megnyugodtam! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Akkor leírom én, hogy jártam....szóval a gynevac óta nekem is fura folyásom lett, mintha még csípett is volna.Volt előtte is többször ilyen- olyan folyásom, de ,hogy mart????voltam dokinál, mert azt hittem, hogy valami fertőzés, de azt mondta, irritáció.Valami kivert. De nem váltottam mosóport vagy wc papírt vagy új bugyi, semmi.Érdekes volt.Aztán elmúlott, visszajött és így ment egy ideig.Már a bőr és nemibeteg gondozóba is elmentem, mondom ott biztos meg tudják mondani, hogy nem-e valami nemibetegség.Ott azt mondták, erős bőrgyulladásom van a hüvelybemenet körül valószínűleg a gyulladásom kezelésére kapott kúpok, az antibiotikum és a gynevac együttes hatása volt, de igazából ők sem tudták pontosan.Kaptam egy kevert krémet, már szinte teljesen elmúlott.Viszont mióta abbahagytuk a szurikat, teljesen elmúlott a folyásom is, olyannyira, hogy szinte hüvelyi szárazsággal küszködöm..na???Mindezek ellenére hiszek a gynevac hatásában, csak gondoltam leírom, kíváncsi vagyok a véleményetekre.Bár továbbra is azt gondolom, rám hatott csak ilyen furán ez a kúra, vagy lehet, hogy csak véletlen egybeesés, de fura!
zsannus
 
 


Zsannus, kizártnak tartom, hogy a lactobacillusra lennél érzékeny, hiszen azt maga a szervezeted is termel. Az már előfordulhat, hogy a szuriban lévő tartósítószerre lettél allergiás, sajna ez lehetséges, de nagyon kevés az az ember, aki erre beallergizál, pár százalék. Szóval inkább arra gyanakszom, hogy ahogy mondták neked, hogy az antibiotikum és kúpok hatása, mert azoktól bizony csúnya dolgok jöhetnek elő, pl. gombásodás, bőrreakciók, stb. Nekem is érzékeny ezekre sajnos a szervezetem, de ezeket szerencsére ki lehet kezelni, bár valószínűleg hosszú időbe telik, mire kiürül a szervezetből a káros mindenféle hatóanyag.
Hüvelyszárazságra meg ott a jó öreg síkosító, viszont én meg azokat nem bírom, viszketek tőlük+ilyenek. Szóval kinek mire érzékeny a "kis" teste. :roll:
athiz
 
 


Sziasztok!

Zsannus!Szerintem is a kúpok és antibiotikumok hatása!

Kép
rena85
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: