Új privát üzeneted érkezett!

Pocok junior 11. hetét kezdte meg uralkodásának. Eddig "csak" hányingerem volt, de most vasárnap egészen konkrét üzenetet kaptam a picitől arról, hogy nem szereti a mirelit szedret. Pedig már azt hittem, hogy így a cirka vége előtt az első szakasznak már nem tesz ilyet velem. De legalább gyors volt és egyértelmű. Komolyan, egy nagy róka néha jobb, mint az egész napos kínlódás.

Mi a véleményetek a munkahelyi stresszről? Én már komolyan gondolkodom (a dokim és a védőnő, a férjemről nem is beszélve biztat), hogy hagyjam a fenébe, mert idegesítenek. Nehogy már néhány majom kollégán múljon a pici egészsége! Kérek biztatást!
Pocok
 


Sziasztok Lányok! Van egy jó hirem!Ma megcsináltam a tesztet és pozitivKépKépKépKépKép Szia Netti!Üdvözöllek!Harmadik probálkozás,egy kis rásegitéssel. Cincerke!!Téged is Üdvözöllek! Szani.
Szani
 


Szani!

nagy gratula,nagyon vigyazz am magatokra.KépKéphanyadik napon teszteltel?

kriszti
kriszti
 

 
 

Lanyok!

Mit gondoltok mitol lehet iszonyu eros folyasa az ember lanyanak,a mensi elott pont hogy nincs vagy ezt rosszul tudom (32. napon vagyok epp)?Bocs de telleg nemtom kivel megbeszelni!!!

Pussszzz Kriszti
kriszti
 


Sziasztok lanyok!

Annyira jo, hogy ennyi kedves emberke van egy helyen. Elkezdtem vezetni egy lapra, hogy ki kicsoda es eppen hol tart.


Cincerke,
Isten hozott. Bar en is csak par napja, talan egy hete vagyok itt, mondhatom, hogy jo helyre kerultel. Kitartas a baba projecthez!!!!

Monika,
Sajnalom ami tortent. Nekem az elso honapban 41 napra jott meg, es mar terhes tuneteket veltem felfedezni. Ugy gondolom, hogy ez pszihes alapon volt. Nagyon szerettem volna ha osszejon. Talan nalad is hasonlo a helyzet. Fel a fejjel a tavasz majd meghozza a varva vart terhesseget.Kép

Mariann,
Konnyen dumalok, mert hamar osszejott es ha nem jott volna ossze en is tuti hasonloan ereznek. Nem tudom, hogy mivel tudnalak megnyugtatni. En az elso honap utan azt mondtam, hogy egeszseges vagyok, a parom is, az etrendem egeszseges, sportolok, szoval mindent megteszunk az ugyert - szoval a baba ossze fog jonni, amikor ennek eljon az ideje.

Krisztina,
Eloszor gratula a babahoz. En is oktober vegere vagyok kiirva!!!
A paroddal kapcsolatban: szerencsere nem tudok szemelyes tapasztalatokrol beszamolni, de ugy gondolom, hogy ez nagy dontest es nem lehet ugy lereagalni, hogy "ha engem a ferjem megcsalna akkor otthagynam". Azt gondolom, hogy at kell gondolni az okokat es elgondolkodni, hogy a jovodet latod e vele vagy sem. Vannak kapcsolatok amelyek mukodnek -nagyon jol- ilyen balesetek utan is, mig masok nem tudnak napirendre terni felette es ujra es ujra a ferjuk fejehez vagjak, ami sok jot nem iger. Szoval gondold at, hogy Te hogyan fogsz tudni ehhez az egeszhez viszonyulni, ill jo lenne tudni, hogy a parod miert tette.
Nagyon sajnalom, es kivanom, hogy rendezodjon a szamodra legkedvezobben.

Kriszti,
Azt hiszem ez a helyes hozzaallas. En is ezt mondtam amikor meg a 40dik napon sem jott meg. Jojjon inkabb meg, hogy folytathassuk a probalkozast. Kitartast!

pocok,
Ez szerintem a munkatol fugg. Ha nagyon stresszes a mhed, akkor szerintem inkabb menj el betegszabira. Ha azonban nem olyan veszes akkor szerintem gyorsabban telik az ido a mhen, es nem ragodik az ember feleslegesen hulyesegeken otthon. Tudjak mar bent, hogy terhes vagy? Ha nem akkor talan megvaltozik minden ha bejelented. Szerintem az emberek elozekenyebbek lesznek, es kevesebb munkat fogsz kapni. Bar lehet, hogy csak en vagyok naiv.
11heten is hanynak meg. Ez biztato!

Szani,

NAGY NAGY GRATULA!!!


Udv mindenkinek
PK
petrakovacs50
 


Helló Csajok!

Király Kati és Szani! GRATULA!

Mónika nagyon sajnálom, ez borzasztó szomorú dolog. Tényleg nyugtasd magad azzal, hogy talán valami nem volt rendben picurkával és a természet így oldotta meg. Azt hiszem Laraának is nagyon hamar utána összejött ujra. Fel a fejjel!

Én pénteken voltam ultrahangon. Mütyürke (petezsák - de ez a szó nem tetszik) sikeresen beágyazódott a bal tubaszájadék közelében. Az UH-s doki betöltött 5. hetet írt a leletre. Hát eddig minden rendben.

Lara! Mivel te később mész már szerintem szívhangotok is lesz. Lehet, hogy én is várhattam volna még, de már olyan izgis volt.

Macskák miatt csináltattam toxoplasma szűrést
IgG 25 (pozitív)
IgM 0,3 (normál)
A laboros szerint hosszútávú ellenanygom van, mert korábban már átestem a fertőzésen. Friss fertőzés nincs. Azért, ha valaki még ért ehhez az értékekhez az megnyugtrathatna, hogy mit jelentenek.

Köszi és sziasztok,
Adri
Adri
 


Szani!!!

GRATULÁLOK!!!!!!!! Kép
Vigyázz nagyon magatokra!
Beja
Beja
 


Kriszti,
Nekem az eros folyas es a mellek erzekenysege volt az elso jel. Az erosebb folyas lehet terhesseg jele, oka hormonalis valtozas.

PK
petrakovacs50
 


Adri,

Megnezem hatha vannak szamok az en tesztemen is. En nem vagyok immunis ra. Ha van valami adat, akkor honap behozom.

PK
petrakovacs50
 


Szija Niki!

Nekem egyszer volt ilyen, hogy nem ment fel a hõm. Amikor pedig meg kellett volna jönnie, barnás folyásom volt csak. Ekkor elmentem dokihoz és azt mondta, hogy valószinüleg nem volt tüszõrepedésem és ezért is nem menstruáltam rendesen. Csinált egy ultrahangot, azt mondta, nem lát semmi rendelleneset. Kérdeztem, hogy mitõl lehet ez, hogy nincs peteérés, azt mondta, hogy akár csak annyi, hogy fáradtabb voltam a kelleténél, kimerültebb. Ekkor írta fel nekem egyébként a Closti-t, amit utána két ciklus alatt szedtem. Ez a két ciklus most "járt le", készülök hozzá visszamenni.
Ez azért nem jelenti feltétlenül azt, hogy Neked is sajnos ez történt, én csak leírtam a saját "élményemet".
Cupp, Beja
Beja
 


Szija Petra!

Az erõs folyás lehet terhesség jele??? Jaj, nekem olyanom most van! Talán mégis...? Nem, nem élem bele magam, hiszen a hõm lement, csak megjönni nem akar...
Beja
Beja
 


Beja,

Az eros folyas gyakran a terhesseg leso jele. De okosan teszed ha nem eled bele magad.

En korabban nem hordtam tisztasagi betetet. Soha nem volt sarga vagy barna valadekom. Most minden nap nappal ejszaka Allday-zel vagyok. Ez van. Olvastam hogy ez teljesen normalis es a terhesseggel jar.

Drukkolok Neked, hogy Nalad is ez legyen.

Udv
PK
petrakovacs50
 


Nekem is volt ilyen erősebb folyás az elején, sőt barnás is kb. 2X.
Pocok
 


Petra, köszi a drukkotKép
cupp, Beja
Beja
 


Sziasztok !

Adri: Kb én is 5 hetes vagyok, most megyek 11.45-re dokihoz, ultrahangra.Kíváncsi vagyok mit fog mondani?
Többieknek kitartást kívánok. Egyébként, nekem is erősödött a folyásom.
Remélem a doki, már látni fog ott valakit, és nem a szervezetem szórakozik velem.
Én két tesztet is csináltam, mindkettő pozitív lett.

Üdv.: Király Kati
Király kati
 


Je mindenki korabban megy uhra mint en. En holnap kezdem a hetedik hetet es csak a 9dik het elejen fogom menni. valamit rosszul csinalok?

PK
petrakovacs50
 


Hüha.... Kriszti, hallod ezt??????? ... erõs folyás lehet terhesség jele... Hajrá Kriszti!!!! Kép
Beja
Beja
 


Kedves PK!

remeltem;hogy vki ezt fogja mondani de sajna mint fentebb emlitettem 32. napon negativ tesztem van,azert meg nem adom fel!!!Neked mindenesetre grtulalok nagyon sok boldogsagot a babucihozKépHany hetes vagy?

Beja!

Neked is nagyon sok nagyon hig es nagyon feher???En szoritok neked nagyon-nagyon!Kép


Kriszti
kriszti
 


Kriszti,

Nagyon sok (tiszt. betét kell), közepesen híg, és nagyon fehér... de a hõm az meg lement Kép ... affene érti ezt már... (pedig nekem ugy szokott lenni, hogy amelyik nap reggelre lemegy, már meg is jön... most meg még szombaton elkezdett lemenni, és még sehol semmi)
Amíg a hõd fent van, addig nem feladni, nem legyinteni, nem szomorkodni Kép
cupp, Beja
Beja
 


kedves Petra!

semmit nem csinalsz rosszul de talan nem lenne baj ha korabban mennelKépKépMindenfele tuneteid vannak mar?Azt a tesztet mindenkin elvegzik vagy csak ha kered?

Beja!

neten keresztul is imadlak,szerdan ujra tesztelek ha addig nem jonne meg!Olyan draga vagy koszi;hogy gondolsz ramKépKépKépKép


PUSSSSSZZZ Kriszti
kriszti
 


Kriszti! Kép

Hát persze hogy gondolok Rád és szorítok, naná Kép, hiszen egy cipõben járunk, nem? Kép cupppppppppp

Egyébként képzeljétek, ez az elsõ hónap, hogy nem vagyok elkeseredve (7 honapja probálkozunk), és én ezt annak tudom be, hogy idejárok közétek!!!!! Itt elmondhatok mindent, "meghallgattok". Látom, hogy sokan hasonló cipõben jártok és ez ad erõt és kitartást. Szóval KÖZSZÖNÖM NEKTEK!!! Kép
cupppppppp, Beja
Beja
 


Beja!

Egy cipoben jarunk bizony 7 honapja probalkozunk mi is,kb egyszerre volt peteeresunk,egyszerre nem jott meg idoben,kell ennel tobb?azt hiszem en nem panaszkodhatok mar a 3.babam lesz!Kép


Lanyok!
Amiota ide `jarok`azota konnyebben telnek a napok (kevesebbet dolgozom)remelem senki nem szivodik fel ha osszejon a babuci!

Pusszzzz Kriszti
kriszti
 


Sziasztok!

Remelemmindenkinek jo hetvegeje volt es leagalabb 3 percet nem a gyerekcsinalasi gondolatnak szentelt.
En 2-t birtam ki.

Krisztina! Nagyon sajnalom a ferjed ügyet, nehez is valamit mondani, de a legfontosabb lenne, ha babara koncentralnal,mert semmifele stress nem jo ilyen helyzetben. Adjon neked most ezt eröt, ezt kivanom.

Beja, az erös folyas jo, de hogy lement a höd az nem jo. Ha lemegy a hö az azt jelenti, hogy a progeszteron szint csökken. Ennek ellenere (nem szeretnelek biztatni nehogy csalodj) mikor en terhes voltam augusztusaban, akkor kb a 26. napon lement 36,5-re.

PK! Szerintem verd ki a huppot az uh miatt, es probalj hamarabb menni. Ez egy szkandal! A szivhangot a 6.hettöl lehet latni es az nagyon fontos, mert akkor mar valamennyire meg lehet nyugodni, es ki lehet zarni bizonyos dolgokat. En mindekeppen hamarabb mennek.

Velem nincs semmi uj, varom a csütörtököt. Se hasfajas, csak ehseg, izzadas ejszaka, a pipinek olyan furcsa szaga van (bocsanat ezert a reszletert). Ha 18.-an volt peteeresem szerintetek melyik az elsönap mikor tesztelni lehet?
Ugy örülnek ha valaki biztatni tudna!!

Anna
Névtelen
 


Meg valamit: Bizsereg az alhasam!!
Anna
Névtelen
 


Újaknak Üdvi, Régieknek két csíkot kívánok!

Minden nap olvaslak Benneteket, nem vesztem el, csak javában benne vagyunk az esküvő szervezésében és a melóm is sok. És számolm a három hónapot, amikor végre elkezdhetünk védekezés nélkül akciózni....
10 napja kaptam az MMR oltást és most mumpszos vagyok, tele van a fejem megnagyobbodott nyirokcsomókkal. A doki nő azt mondja, hogy a nyakamon a rózsahimlő miatt van, a fülemnél a mumpsz miatt. Lényeg, hogy a fejem nem tudom fordítani és nem tudok az oldalamon aludni.
Állítólag egy hétig is tarthat.
Ennyi volt a panaszom.

Lányok, akinek már volt petefészek cisztája:
Mik a tünetek????
Nekem peteéréskor fájdogál a bal petefészkem két hónapja. Lehet, hogy cisztám van? El kellene mennem dokihoz, ugye?

Puszi mindenkinek!

Mamacica
Mamacica
 


Anna!

A tesztet a vart mensi 1-2 napja elott szerintem nem erdemes.Hogyan bizsereg,nem lehet,hogy bebeszeled magadnak egy picit? ezt nem rossz indulatbol mondomKép csak nehogy csalodj!


Lanyok!

Azt azert elmondanam,hogy ma reggel 7-kor 1.5 turospitet faltam fel pedig alt.9-ig nem eszem semmit,most pedig mar faj a gyomrom az ehsegtol!!Bar mensi elott is farkasetvagyam van,ti is faltok mielott megjon?vagy egyedul lennek ezzel?


Kriszti
kriszti
 


Harmadik? Gratulálok az elsõ kettõhöz! KépKép Mennyi idõsek? Szép nagy család vagytok, és lesztek! Kép
Beja
Beja
 


Mamacica és még aki tud hozzászólni: nyitottam egy ciszta topicot... ("Mi, nök" témánál)
Sziasztok!
kriszta
kriszta (kriszta)
 


Beja!

11-8 ,lany-fiu.de nem vagyok 40 eves!!!!

Bocs az off-topicert!

Leszakad a derekam,ehen halok,folyton pisilni kell de didkoim nem feszulnek egy cseppet sem,vajon mi lesz ebbol???KépKépja es kicsi ragyak vannak az allamon na ez tipikus mensi tunet!KépKép


Pocok!

2-3 hetet otthon maradhatnal pihizni az nem gaz!

Kriszti
kriszti
 


Lányok,
én majdnem 1,5 évig vártam a babára és egész komolyan kezdtem bedilizni. Minden volt, hőmérő, tervszerű 3-naponkénti szex, Apuci urológiára stb.
Aztán egyszer (2000 Karácsonya) azt mondtam magamnak, na utoljára, mielőtt alávetem magam randánál randább vizsgálatokanak, nézzük a papírformát (ezt itt már le is írtam egyszer régen). Beírtam a kalkulátorba ott a főlapon az utolsó menstruáció dátumát. Pont a szülinapomra jött ki, gondoltam jó jel. Az eredményt tudjátok. Nekem a hőmérő volt a nagy ellenség előtte, jó poén volt legyőzni. Bár biztos az egész csak szerencsés véletlenek sorozata volt.
pocok
 


Sziasztok,lányok!

Imádom,hogy kihúzom a lábam,és mire visszajövök,csak olvasom,olvasom a leveleiteket!
Ancsi:Köszi a biztatást,nagyon jólesett.Igazából már az is jó,hogy az ember ki tudja írni magából.Szóval nagyon jó,hogy vagytok.(Éljen Cili!)
Beja,Kriszti:Ti annyira "egy húron" pendültök,hogy szerintem ti most mind a ketten egyszerre lettetek terhesek.ÉrzemKépKépKép
Kriszti,a barátnom egyfolytában a WC-re szaládgált,mert olyan érzése volt,mintha éppen abban a pillanatban jönne meg.Hát...még vagy 10 hónapot kellett rá várnia,hogy megjöjjönKépÚgyhogy,bízzatok.
Niki:Fogalmam sincs,mi lehet a hoddel.Nekem ez még csak a második homérozos hónap.
Pocok:Én elmennék a helyedben táppánzre.Persze,legyen otthon is internet!De viccen kívül:én nem kockáztatnék.Semmit.Az elso babát január 15-én szültem,de január 4-én hivatalosan még dolgoztam.Na,ezt többet nem.
Szani!GRATULA!!!!KépKépKépEz a harmadik hónap volt,hogy próbálkoztatatok?Mit értettél kis rásegítésen?
Pk:Jó ötlet a vezetés lapon,mert már én sem bírom követni.Nektek hanyadszorra jött össze?Szerintem is mehetnél hamarabb is UH-ra.
Anna:Mikor kellene megjönnie a mensinek?

Sziasztok,Mariann
Mariann
 


Kriszta!!!!
A tesztet már a nem várt dátum ELOTT is érdemes megcsinálni????(Mindjárt kiszámolom,mennyit kell még aludni addig.
Mariann
Mariann
 


Sziasztok!

Úgy sárgulllok az íííríííígysééégtoool!! Nagyon nagy gratula a 2 csíkosoknak!
Kriszta, írtam Neked a cysta topikba.
Nekem a closy nem lerövidítette, hanem egy héttel meghosszabította a ciklusomat Kép Már épp reménykedtem, amikor megjött és így jártam több mint 2 éve minden hónapban... Kép
Jó itt veletek, valahogy ez a néhány nap és a várakozás gyorsabban telik. Szegény férjecském már teljesen odavan, hogy ennyire függo vagyok toletek...
Jók legyetek!
cincerke
cincerke
 


Beja,Kriszta!
Látom neki feszültetek Mr.Spocknak!
Mariann
Mariann
 


Mariann,

Nehez megmondani mikor kellene hogy megjöjjön. Peteeres 18.-an + 14 az akkor 24.-e. Szerinted holnap mar lehet?

Kriszti! Tenyleg bizsereg! Különben nem haragszom, tudom hogy csalodhatok! Olyan meleg, jo erzes.

Mamacica, nekem is fajdogal peteereskor, nem buztos hogy cisztad van. Azonkivul sok ciszta elmegy magatol is.

Anna
Névtelen
 


Mariann!!!

Jaj, ne kivánd Krisztinek, hogy egy húron pendüljön velem ... nem jók a megérzéseid... Kép ... voltam wc-n Kép ... és megjött... Kép úgyhogy most én passzolok... Kép már fel is hivtam a dokimat, jövõ hét csütörtökön megyek hozzá (ez igy volt vele megbeszélve, hogy két havi Closti-s probálkozás után menjek vissza)...

Figyusz, mindenki! A dokim szerintem most pár vizsgálatot fog csinálni... szerintetek mik lesznek ezek??? Van valaki, aki átesett hasonló vizsgálatokon? Ultrahangot 3 hónapja már csinált, az nem mutatott semmi rendellenességet, cisztát, stb.
Mire számítsak? Kép

KRISZTI!!! NEKED HAJRÁÁÁÁÁÁ!!!

cupp, Beja
Beja
 


Lányok,

most mondta a cégünk TB ügyintézője, hogy a terhesség 91. napjától mindenkinek jár egy havi kb. 3000 Ft-os támogatás, amit idén jan. 1-gyel vezettek be. Szerinte az orvosok meg a védonok egyáltalán nem hirdetik ezt (vagy ok sem tudnak róla?), pedig jár. Nekem is mondta, hogy rögtön menjek majd hozzá, ha túl vagyunk és ő intézi. Nem sok, de akkor is jó, nem?
Ja és kösz a biztatást a táppénzzel kapcsoltban, rám fért.
Pocok
 


Mariann,

Olyan hülyeseget irtam! Ha peteeres 18.-an volt + 14 akkor az szombat. Ha eleg hosszu a masodik ciklus resz. Istenem, mar tiszta hülye vagyok!

Anna
Névtelen
 


Sziasztok !

Minden rendben talált a doki. Ott van a picike.
Nagyon boldog vagyok.
Lányok mindent bele, nekem is clostyval sikerül.

Puszi mindenkinek : Király Kati
Király Kati
 


hello!

Egy kicsit elmegy az ember ebedelni es csak kapkodom a fejem!

mamacica!
Ne lass remeket,egyaltalan nem biztos,hogy cisztad van nekem is mindig faj kozepidoben de meg sosem volt cisztam.Nem kell feltetlenul bajnak lennie lehet,hogy csak nagyon gorcsosen akarod,nyugodj meg egy picit!

Mariann!

Tobb ismerosom szerint nem igaz,hogy mar ilyen koran 100%-ra kimutaja a teszt a terhesseget,ugy remlik Laranak is csak a vart idopont utan 4-5 nappal lett biztos.Ezt majd par nap mulva letesztelhetjuk mert nekem ma negativ lett a tesztem mensi pedig sehol.Mr Spock alszik??!


Cincerke!

Teljesen letortel talan nalam is ez lehet!

NEM AKAROK TERHES LENNI!!!!!!

Most mar en sem birom kovetni ki mikor mensizik,kozepidozik,listat fogok rolatok vezetni.

Pusszantas Kriszti
kriszti
 


Kedves Király Kati!!
Nagyon örülök hogy jó híreket tudtam olvasni, bíztam benne hogy sikerülni fog!!
Sok szeretettel gratulálok és vigyázz magatokra!!
Megnézted már a táblázatot???

Szia, Anita
Anita
 


KiralyKati!

Gondolom nagyon boldob vagy,megegyszer gratulalok es minden jot kivanok neked es a babanak!KépKépKép

Kriszti
kriszti
 


Kedves Szani!
Neked is szorítottam és nagyon örülök hogy pozitiv lett a teszt, gratulálok! Akkor még ebben az évben Te is szülni fogszKép Vigyázz Magatokra, Danika is biztosan nagyon fog örülni!!

Várom a mail-edet, puszi:
Anita
Anita
 


Bocs a nyelveszeti hibaert!
kriszti
 


Beja!

Olvastad mar Mr Spock valaszat???Uggye nem vagy nagyon oda??Ne torj le nagyon lehet,hogy nekem sem sikerult akkor jovo honapban ujra egyszerre probalkozhatunk,nnnaa minden rendben lesz!KépKépKép


Kriszti
kriszti
 


Sziasztok!
Anna,szombaton megpróbálnám,bár éppen most mondta Kriszta,hogy a dátum után a legbiztosabb.Szerintem én remego kézzel csinálnám a teszteket,hátha...Aztán ha negatív,késobb megint.Jó sok pénzt fogok kidobni,ez már látható.Mindegy.Nem akarom turtoztetni magam.
Beja:KépKépMióta próbálkoztok?A vizsgálatok miatt kérdezem.Lehet,hogy lesz még egy UH,vagy vérvétel.Nekem még nem volt ilyesmi,csak tippelem.
Király Kati!Olyan jó neked!KépNeked a clostyval elsore sikerült?
SZiasztok!
Mariann
Mariann
 


Mariann,

7 hónapja probálkozunk, de én azért "siettetném" egy kicsit a vizsgálatokat, mert sajna volt régebben nõgyógyászati eredetü problémám, méhszájseb-eltávolítás olyan 6 éve és egyszer petefészek gyulladás olyan 3-4 éve Kép Kicsit azért aggódom... de remélem, nem maradt ezeknek semmi nyoma, és nem ettõl kapott sorompót a kis apróság...

LÁNYOK, SEGITSETEK! Azt mondta Mr. Spock, hogy vegyek peteérés-jelzõt... milyet lehet kapni Magyarországon? Írtatok valami PG53-ról, vagy mirõl... meg valami Corax nevûrõl... Ki milyet ismer, vagy esetleg milyet használt már?
Köszi elõre is
Beja
Beja
 


Kedves Kriszti!
Tudom, hogy önsanyargatás, de mégis..
Egyébként én is azért tudom ilyen 'könnyen' elviselni a kudarcot, hogy nem sikerült, mert Ti itt vagytok.
Januárban így tudtam "túlélni", hogy megjött, egyébként bediliztem volna.

Annyira jó, hogy vagytok, és van ez a társalgó, szerintem mindenkinek könnyebb így túltennie magát a sikertelen próbálkozáson.
Ha meg jön a két-csíkos nap, akkor olyan jó lesz megosztani az örömöt...Kép

Kedves Király Kati!
Naná, hogy boldog vagy! Minden okod megvan rá!
Mi pedig csak sárgulunk tovább, amíg nekünk is meg nem állapítják, hogy ott van a picurka!

Kedves Mamacica!
Nekem régebben sokszor volt cisztám, annyit éreztem, hogy fáj az oldalam, és megnagyobbodást is tapasztaltam, kis gumót lehetett kitapintani, ami nyomásra érzékeny volt.
Elõbb-utóbb mindegyik felszívódott, de egyszer, 93-ban, éppen karácsonykor kicsit megemeltem magam, aminek hatására a ciszta megrepedt, a hasüregemet pedig elöntötte a vér.
Az orvosok azt hitték, hogy méhenkívüli terhesség, aztán meg is mûtöttek gyorsan, majdnem elvéreztem, de azért itt vagyok. Kép

Azóta nem volt cisztám, a menstruációm is rendezõdött, mert eléggé rendszertelen volt.

Nem kell nagyon bebeszélned, hogy cisztád van, mert a peteérést ciszta nélkül is érezheted, teljesen természetes!
De ha aggódsz emiatt, mindenképpen nézesd meg magad, hogy megnyugodj!!

Beja,
Kép Nekem is tegnap jött meg, maximálisan együttérzek Veled,
de ugye nem adjuk fel egykönnyen???? Kép Kép

Ancsi
Ancsi
 


Mariann,Beja!

Egyikotoknek sem tudok sajna segiteni mert meg ezeken nem estem at de bizom benne,hogy megoldas lesz a problematokra!KépKépKép


Mariann!

Ismerem az erzest en is kettot csinaltam mar de ugy tunik tul koran,most irtam Mr Spocknak,hogy irja meg mi a velemenye errol mikor erdemes tesztelni.Tulajdonkeppen ha a reklamokbol indulok ki akkor mar klappol is a dolog hiszen minel hamarabb kezdessz teszteket venni annal nagyobb a beveteluk!!Kép

pussszz Kriszti
kriszti
 


Ancsi!

ez az nem szabad feladniKépKépkitartas,es nem marad el az eredmeny!KépKépGondolj arra,hogy nemsokara ujra probalkozhatsz!!KépKép

Nemtom ti hogy vagytok ezzel de en ma meg nem sokat dolgoztam!!!!

Kriszti
kriszti
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: