Új privát üzeneted érkezett!

JuditKép
Köszi a tippet a mellszívóval kapcs-ban! Átgondolom Kép

Nagyon drukkolok a vizsgához! És figyeld meg, lehet, hogy nem lesz felesleges a példa-gyakorlás és valahol visszajön és akkor hálás leszel magadnak érte... Nekem ez már számtalanszor bejött. Kép Nagy kalappal!!!

KépKép
unique
 
 


Judit!Kép

Sok sikert a vizsgához!!!!Kép

Tjuca!Kép

Nekünk babakocsi ABC Design Genio, ezt leárazva vettün nagyon jó áron Brendonban, és nagyon jó babakocsi.
Nagy felfújható kerekei vannak és külön mózeskosaras és külön sportrésze van, pont ez jó mert profibb így.
Iszonyatosan jól rugózik, én a vacak járdákon itt tudok menni vele anélkül h szétrázná LívitKép

Bababülésban Maxi Cosink van, szuper viszont nagyon nehéz a gyerekkel de gondolom mind ilyen?!?

Viszont van Nania hordozónk aminek van egy picike bolygosítható kis váza, ezt imádjuk mert ezzel lehet boltba bemenni, meg itthon ebbe ül, ha eszik oda lehet húzni az asztalhozKép

Mellszívóbannekem Medela mini electric volt és szerintem nagyon jó.
Igaz nekem nem volt sok amit fejni kellett volna, de azért jól ki tudta azt isKép

Mea
mea
 
 


Babus!Kép
Örülök, hogy jól telt a wellness hétvégeKép
Kár, hogy nem tudtál sokat aludniKép

Kiváncsi vagyok nekünk, hogy fog telni most hétvégén a kicsivelKép

Mea
mea
 
 

 
 

Hát most nem megyünk, mert anyu lett beteg...Kép
Majd talán jövő héten.

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Edinka,
orulok, hogy Viki ennyire jol viselte a megprobaltatasokat. Tenyleg igaz, hogy nekik meg sem kottyannak az ilyenfajta kikepzesek, 5 perc mulva mar nem is emlekeznek ra.

Juca,
en is azt mondom, hogy mellszivo nagyon jol jon. Nekem Avent Isis van/volt es nagyon jo szolgalatot tett. Ulve, allva, felkezzel, TV nezes kozben siman tudtam fejni, ezzel szemben azt hiszem, ha kezzel csinalja az ember, ott figyelni kell rendesen, mit hova teszel es csurgatsz. Arrol nem is beszelve, hogy nagyon steril dolog egy ilyen mellszivo, mert rogton tudtam a cumisuvegbe, dobozkaba fejni es rogton ment a fagyasztoba vagy hutobe.
De teny, hogy az allando mosogatasa es sterilizalasa eleg maceras.

Babakocsibol mi megvettuk a legszuperebb Graco-t, amit imadok, mert nagyon stramm, jok nagyon a kerekei, es volt hozza bebihordo es mozeskosar is, de ami hatranya az a sulya. Valami irdatlan nehez es nagy, igy en nem szivesen pakolgatom ki- es be az autoba, viszont a mindennapi setahoz kivalo. De az biztos, hogy amint Mate ulni fog, kell vennunk egy esernyobabakocsit is plusszba, ami majd az automban lesz es 1 masodperc alatt kiveszem, beteszem, osszerakom, vagy visszarakom.

Kisagy es pelenkazo ugyben szerintem nem nagyon lehet rontani, helytol es penztarcatol fuggoen barmit veszel, az jo. De szerintem erdemes kulon pelenkazot venni, nem csak az agyon vagy valami szekreny tetejen pelenkazni. Persze csak ha helyetek engedi.

Babakadbol en olyat vennek, amiben van az az ulteto resz, de fontos, hogy kiveheto legyen ez a tamasz, mert Matet kb 3 honapos kora ota a nagykadban furdetjuk, de meg mindig hasznaljuk neki az ulokejet, es imadja a furdest, 15-20 percig is elpancsol a vizben.

Hat most mas nem jut eszembe, kerdezz es atadom a nagy tudast Kép
Ja, es megvalami: szerintem ne csinalj tul nagy kozvelemenykutatast semmilyen temaban, mert belebolondulsz a vegen, ugyanis mindneki mast mond majd Kép

Nicol,
hat gondolhatod, hogy annyi honap nem eves utan mennyire orulok, hogy Mate vegre eszik.
De nyugi, o sem szereti a szilardabb kajakat. Sokszor meg a Kecskemeti 4-5 honaposoknak valo kajat is felengedem tapszerrel, mert o a teljesen hig valtozatokat kedveli, kulonben o is oklendezik es 2 kanal utan nem fogad el tobbet. Pedig mar 2 fogacskaja kint van eleg szepen alul, de szerintem ez nema fogakkal van osszefuggesben, mert ragni nem kell meg semmit. Egesz egyszeruen konnyebben csuszik le a torkukban.

Mea,
jobbulast anyukadnak! Mi van vele? Megfazas?

Vanda
vanda72
 
 


Sziasztok!

A topiktali időpontja megszületett, február 11. szombat, helyszín az Örs vezér téri Árkád, 3. emeleti fagyizója.
Ugye eljöttök sokan? Kép

Tündi
Vendég
 


SziasztokKép

Csak annyi időm van, amíg alszik TörpikeKép, ami ugye nála nem sok.
Egyszerűen nincs időm netezni. Amikor ébren van, ami ugye nála közel 12 órát jelent, akkor pörög, nyüzsög, babrálja a számítógépet, reggel is elkezdtem írni, erre közben kikapcsolta a gépet és odalett minden.
Ha pedig hajlandó aludni 30-40 percet, akkor pedig örülök, hogy lepihenhetek én is.
Este pedig Apucim bitorolja a gépet. Így szinte sose jutok ide.


Vanda, Nicol
Ezek szerint fuldoklásban Kristóf a rekorder.
Neki ugyan már 8(!) foga van, mégis rendre fuldoklik a darabos kajáktól. Legyen az főzelékben egy icipici répadarab, krumplidarab, vagy babán, babapiskóta, mindegy neki. Eszi-eszi jóízűen, egyszer csak egy pici darabot valahogy rosszul nyel és fogja magát kihány mindent, aztán röhög egyet és eszik tovább. Nálunk már a fél lakás össze van hányva.
Õ ilyet, hogy kenyérhéj, kiflicsücsök, stb. képtelen elrágcsálni. Vagánykodik a 8 fogával, leharap jó nagy darabot, viszont arra nem jön rá, hogy a fogaival a kaját kéne összerágni (és nem anyát megharapdosni), aztán már csak azt látom, hogy valami nem stimmel, és már ki is taccsolt. Bár még mindig jobb, mintha megfulladnaKép


Mellszívó:
Szerintem is szükséges. Nekem Avent volt/van.
Kézzel fejni nagyon macerás és nem is igazán higiénikus. Ahogy Vanda is írta, a kézi fejővel, legalábbis az Aventtel biztos, lehet egyből tejefagyasztós zacsiba fejni, és már mehet is a fagyasztóba.
Meg azért kinek van ideje egy kisbaba mellett kézi fejéssel kínlódni?
Szerintem érdemes rá beruházniKép


Babakocsi:
Én már, mint írtam egy párszor, nekünk béna Pierre Cardinunk vanKép
Viszont amik szerintem fontos dolgok egy babakocsinál, az pl. az, hogy két irányból is tolható legyen, (bár talán már a legtöbb ilyen),mert nagyon tudják utálni a babák, amikor a szemükbe süt a nap.
A másik, és nagyon fontos, hogy jól nézzétek meg, hogy a háttámla félülő és ülő pozícióba döntve milyen. Főleg a félülő pozíció szokott használhatatlan lenni, megemeli a gyerek fejét a nyakánál fogva és ennyi, hát szerintem ez roppantul kényelmetlen lehet.
Egy ismerősöméknek egy Bergon-utánzat babakocsijuk van, 50oooFt-ért vették, de ugyanez van náluk is, nem tudja benne ültetni a gyereket, mert annyira kényelmetlen, így kénytelenek beruházni egy másikba, amiben ülni is lehet.
Meg szerintem még jó, ha nagy kerekei vannak a babakocsinak, az is jó dolog, ha rugózik, mert nem rázkódik úgy a baba.
Nézzétek meg, hogy a téliesíthető lábzsák ülő pozícióban is használható-e, mert sokszor csak fekvő pozícióban használható, amivel ugye nem sokra megy az ember.
Sajna a mi Pierre Cardinunk egyik előbb említett dolognak se felel megKép

Erről jut eszembe, Évi, ha olvasod, remélem még a jó múltkor nem haragudtál meg, hogy a Pierre Cardin babakocsikat szidtam, mert én nem a tietekére értettem, én nagyon remélem, hogy nektek beválik majd ez a babakocsi.
Én csupán a mi két ilyen babakocsinkat szidtam, mert én személy szerint nagyon megbántam, hogy ilyet vettünk és én csak tényként írtam le, hogy ez is szar benne, az is szar benne, mármint a milyenkben. De attól még a tietek remélhetőleg nem lesz ilyenKép
Csak azért írom, mert mióta ezt a múltkor leírtam, azóta egyszer sem írtál.
Én nem akartam a ti babakocsitokat szidniKép, én csak a mienket akartam porig alázniKép

Kiságy:
Nekem csak egyetlen javaslatom van, az is kizárólag azokhoz, akik olyan alacsonyak, mint én. Én 156cm vagyok, és nagyon megszívtam a kisággyal. Nekünk egy kombi kiságyunk van, pelenkázóval egybe, később gyerekággyá alakítható. És, a kiságy rész alatt ágyneműtartó van, amitől maga a kiságy is ugye magasabban van, és a rácsok is értelemszerűen.
Addig nem is volt gond, míg Kristóf csak feküdt és az ágy fekvőfelülete magasan volt. De most már, hogy tud állni, és letettük a legaljára a fekvőrészt, nem érek be az ágy aljára, mert olyan magasak a rácsok. Kivenni még ki tudom Kristófot, de be már csak kis sámlira állva tudom óvatosan leereszteni, nagyon gáz, egy csomószor ezért ébred fel.
Vagy pedig ráfekszem a rácsra és úgy.
De pl. ha pocakos kismama lennék, nem is tudom hogy oldanám meg, még jó, hogy már relatíve vékony vagyok és így jó hozzáférek az ágyhoz.
Nagyon sokat számítana, ha legalább 10-20cm-rel lejjebb lenne a rács és jobban be tudnék hajolni, pont amennyit az ágy alján az ágyneműtartó fiók elfoglal.
Vagy pedig lehajtható vagy lehúzható rácsú kiságyat vettünk volna, amit én még nem is láttam, de biztos, hogy létezik.
Na de mindez csak az olyan törpe anyukákra vonatkozik, mint énKép

Orrszívó:
Szerintem se túl jó a porszívóra köthető orrszívó. Illetve jó, csak nagyon brutál.
Kristóf még a kis pici elektromos orrszívótól is hányásig bömböli magát, a rendes nagy porszívótól pedig retteg, nem is tudom, mi lenne, ha arra kéne csatlakoztatnom még az orrszívót?!

Tündi
Talira mi nem hiszem, hogy megyünk.
A másik topokból már a legtöbben nem is ismernek minket.

Judit
Drukkolok a vizsgádhozKép
Biztos sikerülni fogKép


Vérvételről jut eszembe:
Milyen durva, hogy én meg pici újszülöttek és koraszülöttek fejvénáját szúrogattam vérvétel és infúzió miatt. Ráadásul egyedül. Egyik kezemmel lefogtam a babát, meg takaróba csomagoltam, így nem tudott úgy kapálódzni, másik kezemmel meg a branült szúrtam a fejvénájába.
Húúú, akkor gond nélkül megcsináltam. Most meg már hogy nekem is van gyerekem, elég szörnyű belegondolniKép Még azt se tudom nézni, amikor oltást kapKép


Na jól van, befogom, most kiírtam magam egy hónapraKép



Babus

Kép
babus2005
 
 


Még 2 kép:

Imád segíteni a ruhateregetésbenKép:

Kép

Kép




Mea
azt az előbb elfeejtettem, hogy anyukádnak jobbulást!!!Kép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Akit érdekel és van rá ideje, találtam egy jó oldalt, hasonló, mint a Babanet, sőt, akik már jobban ismerik, azok szerint még jobb is:
www.babafalva.hu


Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok Lányok!

Ezer köszi a konstruktív hozzászólásokért, sokat tanultam belőleKép
Tudom, hogy nem túl szép dolog a más kárán tanulni, de hasznos, na meg nagyon jó tapasztalatok is voltak. Nekem a napsütés eszembe sem jutott, pedig evidens lenne, éppúgy mint a félülő pozitúra. Még egyszer nagyon köszi. Majd beszámolok, hogy mit sikerül venni, előbb még a hova a megoldandó kérdés. Kicsit drukkoljatok, hogy találjunk jó lakást jó áron jó közlekedéssel.... Ugye nem is kérek olyan sokatKép

Juca

tjuca
 
 


Kép
Kép

Puszi

Unique
Jó éjszakát! Kép

KépKép
unique
 
 


Sziasztok!
hat megvolt a vizsga, a szobeli jo lett, de az irasbeli azt hiszem nem sikerult. Nagyon nehez volt. Holnap este lesz meg az eredmeny.

Szeretnek egy szivesseget kerni. Egy ismerosomnek kellene a szakdolgozatahoz bebieteles kerdoivet kitolteni (1oldal) Aki segitene, az irjon a mail cimemre zsamboki.judit@gmail.com vagy adja itt meg a mail cimet. Halas koszonet!

most megyek lepihenek, mert napok ota tanultam, es semmi erom sincs.
Raadasul az idegessegtol bevereztem Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
Nekem küldhetsz kérdőívet!Kép
És én azért drukkolok, hogy sikerüljön az írásbeli isKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


SziasztokKép

JuditKép
Én is szivesen kitölteném a kérdőivetKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Babus!

mi is a cimed? Koszi a drukkot, remelem igazad lesz!

Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Lanyok!

koszi! irnatok cimeket?

Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
monik79@freemail.hu

Még nem is írtam.
Nálunk most sajna semmi jó, Kristóf beteg lett lett, éjszaka arra ébredtem, hogy öklendezik az ágyában, rohantam hozzá, kikaptam az ágyból, róbált hányni, de nem tudott, csak öklendezett még percekig, utána visszaaludt. Reggel már nem akart enni és elkezdett menni a hasa, nem is kicsit, ma 3 adag ruháját mostam ki, mert még a pelusából is kifolyt minden, szó szerint nyakig kakis lett, de 10 percenként jött belőle, ráadásul valami roppant büdöset kakilt, olyan rothadásszagút (bocsi)
Egyszer hőemelkedése is volt, se enni, se inni nem akart, pedig ugye legalább innia kellett volna, aludt délben 2 órát, ez már kóros nála. Rettentően sajnáltam szegényt. Délután voltunk vele dokinál, kapott gyógytápit, meg hasfogó szert, estére már jobban volt, már 180gr tápit megevett és most alukál.
Remélem holnapra jobban lesz.

Most sietek, nézem a Lost-otKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Jobbulast Kristofnak! Allitolag van most valami virus, hasmeneses. Sok gyogyito puszit kuldunk.
Elkuldtem a kerdoivet, koszi!

Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
Én biztos béna vagyok, de nem tudom kitölteni a kérdőívet, mármint beikszelni nem tudom, mert a Word nem engedi, hogy a négyzetbe ikszeljek.
Akkor hogyan jelöljem a jó választ?


Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
En kitoroltem a negyzetet ahova X akartam irni Kép

Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!
Visszaolvasni meg se próbálok, így ne haragudjatok, ha nem írok mindenkinek egyenként.

Sajnos már rég jártam erre, mert minden időmet lekötik a srácok.
Az év elejénk nem sikerült valami jól, mert 3.-ától (kedd) 6-áig (péntek) Atikával a kórházban voltam gégegyulladással, a párom otthon volt Ákosssal akinek 2 nap múlva garatgyulladása lett.Kép
Úgyhogy nagyon jó volt, Én Atikával a kórházban, ő pedig Ákossal otthon szenvedett.Kép
Alig tudtuk neki beadni a gyógyszereket, mindig visszajött neki, sajnos a kajával együtt.Kép
Pénteken hazajöhettünk, szombaton Attila nap, majd hétfőről keddre nekem hasmenésem lett és hánytam.Nagyon legyengültem, de szerencsére Attila itthon maradt és segített.2 nap alatt helyre is jöttem.Na de most már mindenki jól van.Kép

A srácok paraméterei:
Ákos 8650g 71cm, Attila 8280g 71cm.

Képek a srácokról:
Ákos:
Kép

Attila
Kép

Együtt:
Kép

Judit!
Nekem is elküldheted a kérdőivet.
judit.kosa@citromail.hu

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judit!
Nekem is küldhetedKép francsek@chello.hu

Judyt!
Nagyon sajnálom amin keresztül mentetek, de örülök, hogy már minden oké. Nagyon édik a fiúkKép

Nicol

Kép
nicol
 
 


JudytKép
Nem semmi lehetett, de lényeg, hogy túl vagytok rajta és remélem ezután messze elkerül titeket minden kórság!
A fiúk nagyon édesek!
Küldtem mailt is!

JuditKép
Gratulálok a szóbelihez és remélem az írásbeli is meglesz!

Velünk minden rendben. Fiúk szépen nőnek és nagyon aktívak.
Robi szerint kész horror, amit néha müvelnek! De szerintem jó, hogy ennyit mozognak, mert legalább tudom, hogy minden rendben odabent!
Dolgozni már nem megyek többet! itthon pihizek és rendezgetjük a babaszobát. Jövő héten állítólag szállítják a bútorokat és akkor végre minden a helyére kerülhet!
10 hét múlva pedig jöhetnek a fiúk is Kép! Legalábbis így beszéltem meg velük!

Stella

Kép
stella9
 
 


Judyt,
hat ez nem hangzik tul jol, hogy korhazban kotottetek ki es meg a vegen te is lerobbantal! De a fiuknak gyonyoru a sulyuk es nagyon helyesek!

Babus,
Hogy van Kristof? Remelem hamar osszeszedi magat szegenykem...

Judit,
en is gratulalok a vizsgadhoz, a kerdeseshez pedig szoritok, hatha... Tudod, a remeny hal meg utoljara Kép
Nekem is johet a kerdoiv, ha meg erdekes a valaszom: vandabanda@hotmail.com

Stella,
meselj a babaszobarol! Milyen butorok, milyen szinek, milyen falak, stb stb?

Vanda
vanda72
 
 


Sziasztok!
koszi a kerdoivhez a segitseget, rendesek vagytok!

SIKERULT A VIZSGAM!!!!!
elfogadta a tanar az irasbelit, es a szobeli alapjan osztalyozott le 4re. Megerte a sok ejszakazas. Egy par hetre vege a tanulasnak. Igaz a szakdogat irnom kell, de az mar feludules az eddigiekhez kepest.

Judyt!
orulok, hogy most mar minden rendben van veletek.
A fiuk nagyon jo sulyban vannak Kép

Stella!
Meglatogathatunk, ha Pecsett jarunk?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit!
GRATULÁLOK! Nagyon ügyi vagy!KépKép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Ja és már napok óta akarom írni: Vivi felállt a múlt héten és azóta is azt gyakorolja. Olyan édi.Kép És imád úgy sétálni ha fogom a kezét.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Vanda!Babus!Kép
Köszönöm, már anyu is kezd kigyógyulni, mindannyian influenzásak voltunk, de én a legjobban.
Végre jól vagyok, olyan jó érzséKépKépKép

Judit!Kép
Gratula a jó vizsgához!!!!!Kép

Judyt!Kép
Nagyon helyesek a srácok és szép nagyokKép
Örülök, hogy jól vagytok már.
Nem semmi, hogy min mentetek Ti is át most...Kép

Babus!Kép

Hát nálatok is betegség voltKép
Remélem jól vagytok már!

Stella!Kép
De jó nektek, most rendezkedtek be, az olllllyaaannn jó érzés.....Kép
Olyan jó most neked, én imádtama terhességet!!!Kép
És már úggyggyyy izgulok, kiváncsi vagyok a babáidraKép

Nicol!Kép
Gratula Vivi felálásához!!!Kép

Mea
mea
 
 


felállás-bocsánat

Íme néhány kép Líviről 20 hetesenKép
Jaj annyira imádni való , úgy lehet gyúrni végreKép

Kép

Kép sérója hátulról, így kikopott szegénynek a sok sok hanyattfekvéstőlKépKépKép

Kép

Mea
mea
 
 


felállás-bocsánat

Íme néhány kép Líviről 20 hetesenKép
Jaj annyira imádni való , úgy lehet gyúrni végreKép



sérója hátulról, így kikopott szegénynek a sok sok hanyattfekvéstőlKépKépKép

Mea
mea
 
 


felállás-bocsánat

Íme néhány kép Líviről 20 hetesenKép
Jaj annyira imádni való , úgy lehet gyúrni végreKép



sérója hátulról, így kikopott szegénynek a sok sok hanyattfekvéstőlKépKépKép

Mea
mea
 
 


szar a babanetKép
GRRRRRRRRRRRRRR

Mea
mea
 
 


JUDIT, ORIASI GRATULA A VIZSGADHOZ!!! NAGYON UGYES VAGY! Kép AKKOR MOST EVGRE PIHENSZ EGY KICSIT?

Nicol, Vivi,
nagyon ugyesek vagytok, ez mar nagyon nagylanyos dolog! Foleg ilyen koran! Latod mi mindenre jo, ha valaki ilyen kis "pillango kisasszony"?!

Mea,
varom a kepeket, es orulok, hogy jol vagytok!

Stella,
de jo, hogy vegre otthon vagy nyugiban! Varom a babaszoba terveidet!

Matenak a ket also foga utan tegnapra megjelent az egyik felso fogacskaja is! Annyira edes, ugy birom.
A kartekony korszaka egyenlore a viragaim szetmarcangolasaban merulne ki, de eldontottem, hogy kovetkezetesen nem fogom megengedni neki es igy legalabb a NEM szo ertelmet is elkezdjuk elsajatitani. Mondanom sem kell, egyenlore nem sok foganatja van a nevelesemnek... Kép
vanda72
 
 


Nicol!
Gratula a felallashoz, nagy dolog ez bizony!

Vanda!
Nektek meg a fogacskahoz gratulalok. Nalunk meg sehol semmi Kép

Lanyok!
Koszonom a segitseget teszt ugyben, es koszonom megegyszer a drukkot, es gratulaciot.

Hat nagyon szeretnek pihenni vegre, de Attika nem nagyon hagy Kép Ejszaka 1,5orankent kel. Este alig tudom elaltatni. Megfurdetem, megetetem, elalszik es 1ora mulva ugy kel fel, mintha reggel lenne. Utana 11-12nem hajlando elaludni. Pedig a delutani alvasa is elorebb jott. A nyala folyik ezerrel, lehet a foga? Nem sir, jo kedelyu gyerkoc.

Par kep Attirol
Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Kép Kép Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Lanyok!
mikortol lehet bebikompba tenni Attit? Hetvegen ult egyben es imadta. Mondjuk nagyon szuk volt a beulo resze, de legalabb jol tartotta a hatat.
koszi
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


JuditKép
Hatalmas gratula a vizsgádhoz!!!
Kitartás a szakdolgozathoz!!

Hát, be is fordulnék, ha nem ejtenétek útba, ha Pécsen jártok!!! Persze, tudom, hogy a Ti időtök is véges, de remélem azért össze tudunk hozni egy olyan szokásos randit Tündivel Kép!

VandaKép
A gyerekszobát múlt nyáron festettem ki a lakás többi részével együtt. Ez napsárga lett.
Emellett tettünk fel egy kék alapon foszforeszkálós csillagos bordürt, amit a csillagok elfelejtettek foszforeszkálni, de szerintem így is jól mutat.
A két kiságy fenyőből van, a bútorok pedig bükk színüek lesznek. De ha majd készen lesz próbálok képet feltenni.

Remélem a virágaid túlélik azt az időszakot, amig Máté megtanulja mit is jelent a nem!
Aztán majd elkezdi ő is használni ezt a szót Kép!

MeaKép
Én is imádom ezt az állapotot, főként hogy többnyire nincs vele bajom.
Persze azért így is van miért aggódni és izgulni.
De pont nektek mondjam Kép?
Lívika képei nem jöttek át Kép!
Stella

Kép
stella9
 
 


Judit!

Milyen nagy mar Atti is! Mit hallgat azon az oriasi fulhallgaton?
Nekem a dr neni azt mondta, hogy nem szabad addig kompozni, amig nem ul magatol biztosan. Deformalodik a gerince allitolag. Ugyhogy mi is eltettuk, pedig Jezuska ota itt figyel.

Stella,
Nagyon jo valasztas a napsarga, Matenak is ilyen szinu a fala es tenyleg olyan,mintha allandoan besutne a nap.

Vanda
vanda72
 
 


Vanda!
Nem tudom mar, talan Paganini, de ez csak egy picit volt a fejen. Na el is hallgatott a sirassal Kép

Lanyok!
Bocs, hogy mar megint en, de tanacs kellene. Az intersparban akcios most egy olyan homero, amit nem kell popsiba, fulbe dugdosni, hanem siman a homlokhoz kell erinteni. En nagyon szeretnem megvenni, mert sok oltasunk lesz meg, es remelem gyerekunk is, de a ferjem feleslegesnek tartja. Van valakinek ilyen?

koszi!
Judit

Stella!
Megprobalunk mindenkepp beugrani Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


KépKép

Séró hátulról és elölrőlKép
KépKép

Kép

Mea
mea
 
 


Bocsénat kicsit nagyok a képek.Kép
A haja így kikopott neki, felül meg kb. 10 cmKépKépKép
Lehet le kellene vágni kicsit mert az égnek áll mindig a forgó miattKép

Mea
mea
 
 


Sziasztok Kép
Judit Kép
Óriási gratula a viszgádhoz Kép Örülök, hogy most lesz egy kis pihi, rád fér Kép
Kitartás a szakvizsgához Kép
Atti nagyon édes Kép

Judyt Kép
Sajnálom, hogy a fiúk ilyen betegek voltak Kép
Nagyon édesek, jól meg lehet különböztetni őket, jó súlyban vannak Kép

Nikol Kép
Klassz Vivi nekiindult a nagy világnak Kép Most aztán majd megkezdődik az igazi pakolós korszak Kép

Vanda Kép
Gratula a fogacskákhoz Kép
Valahogy én is mindig így érzem, hogy nem sok foganatja van a nevelésnemnek Kép
Azért remélem a virágaid megússzák Kép Próbáld magad nem elröhögni miközben azt mondod, hogy nem, nekem ez ment a legnehezebben Kép

Stella Kép
Múlt héten én is voltam lennt Pécsen, igaz, csak két órát, de annyit gondoltam közben rátok Kép
Nyárom biztosan megyünk le több időre, akkor igérem mindenképp összehozunk egy talit Kép
Te a két fiaddal, Tündi a gömbölyödő pocakjával, én meg a két gyerkőcömmel Kép
Én is piszkosul élvezem a pocakosodást Kép Ugyanakkor meg már várom, hogy a kisfiamat a kezemben tarthassam Kép

Mea Kép
Nagyon édes Livi, olyan nagy baba már Kép
Komoly a sérója hátulról Kép Nem sokára az is kinő és akkor majd tehetsz bele csattokat Kép

Annácska 30+0 KépKépKép

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


SziasztokKép

Már jó rég írtamKép
De a kiscsajtól nem igen lehet!!!
Folyamatosan jönnek a fogacskái és szegénykémnem ezerrel folyik a nyála és matat a szájában, olyan édi ahogy dörzsöli a kis ínyét!!

NicolKép
Gratula a felálláshoz akkor Vivi Vikit be előzte mert ő még mindig csak bennünk kapaszkodva ha (fekszünk) áll fel de nem egyenesedik ki!!
Csak fel tolja magát!!!
Na, nem baj majd eljön annak is a ideje!!!

StellaKép
Ha tudsz akkor majd tegyél fel képet a babaszobáról ,na meg a pocidról isKép
Biztos már hatalmasKép

MeaKép
Én ugy tudom hogy az első hajat a babáknak le szokták vágatni, hogy a hajhagymák megerősödjönek!!
De nagyon klasz így isKép
Vikimnek még csak pihe van haj helyettKép

BabusKép
Kristóf már jobban van????
Ez valami járvány?
Szerencsére Viki nem betegeskedik

AnnácskaKép
Hú, már a 30hetet taposod??
Nem sokára itt a finis!!
Apás szülés lesz!!!!???

JuditKép
A kis Ati nagyon ari azzal a nagy fülhallgaóvalKép
Én nem kaptam kérdőívetKép

VandaKép
Gratula a fogacskákhozKép
Végre kibujt az első két fog!!!
Ne félj a többi hipp-hopp kint lesz!!
Legalább is Vikinek 2 hetente jöttek a fogak!!

BébykompKép
Nekem nagyon nagy segítség hisz ha belerakom sok minden eltudok mellette végezni, nekem is mondta védőnő hogy ő nem igazán javasoljaKép
De viki élvezi már nagyon teper benneKép

Most megyek, mert mozgolodik a drága!!

Nállunk rettentő hideg van
-18fokKép
bruu

Kép

Kép
edinka
 
 


Edinka!
Nem tudom a mail cimed, irj kerlek ide, es kuldom a mail cimet: zsamboki.judit@gmail.com

Lanyok!
Mindenkinek koszi a dicseretet, nagyon buszke vagyok a kis szaroskara, aki ejjel 5szor kelt Kép

Mi a velemenyetek a homerorol? Erdemes megvenni?
Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Annácska!Kép

Köszi hát tényleg nagy, már 8 kiló és 70 cmKép
Ti hogy vagytok?Remélem jólKép

Edinka!Kép
Tényleg?És hogyan kell levágni tar kopaszra???Kép
Vagy csak vissza vágni???
Gondolkoztunk rajta de párom sajnálná nagyonKépKépKép

Mea
mea
 
 


Judit!Kép

Jaj bocsi tegnap csak gyorsan feldobtam a képeinket de most visszanéztem a képeiteket és nagyon nagy fiú már AttIKép és nagyon helyesKép

Mea
mea
 
 


Mea!
Hat a Te leanyzod is jo nagy mar Kép Atti 7honaposan most 8700gr, es 74cm. Nem semmi, hogy Livi mar most ekkora Kép A haja meg valami csucs, en nem vagnam le Kép

Annacska!
Ugye a nyari talibol minket sem hagytok ki?
Most vegre tenyleg fellelegezhetem, fura is, hogy nem kell tanulnom Kép

Edinka!
Nekem is nagyon bejon ez a fejhallgatos kep. Olyankor szoktuk ratenni, amikor mar nem lehet birni vele este. Akkor elhallgat egy kis idore Kép

Babus!
Merre vagy?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


JuditKép

CimemKép
vaol@citromail.hu

Kép

Kép
edinka
 
 


Judit!Kép

Képzeld most mértem meg, mert csak tippeltem kb. mennyi lehet és már 8650 gramm!!!
Hát lehet diétázni kellene őnagyságának!!!Kép
De 4 x eszik csak, igaz abból 3x 230 ml tápit(szentjánoskenyér alapú bukás elleni tápi a Nutrilontól) és 1x csak 150 ml-t ami mellé kb. ugyanennyi főzeléket kap délinél.
E mellett még kis gyümi.

Ez sok vagy kevés szerintetek???

Mennyit kell kb. ennie egy ennyi idős babának?

Mea
mea
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: