Új privát üzeneted érkezett!

Persze,akkor biztosan a hólyaghurut a bűnös!Ne izgulj!
Van olyan antibioticum,amit terhesen is lehet szedni,majd felír neked valamit helyette!
Csak megnyugtatásképp,én koraterhesen Sumetrolimot szedtem giga adagban(igaz még nem tudtam,hogy babát várok),Adának kutya baja sem lett tőle!P

KépKép

KépKép
okr
 
 


Reyo!
Nálunk már számolt a doki százalékokat. Ez rögtön a vizsgálat eredményekor kiderült. 50% esélyünk van eletképtelen babára, 25% teljesen egészségesre és 25% a férjeméhez hasonló rendellenességgel rendelkező babára. Röviden 50-50%.
Egyébként nyugi. Amíg nem tudtam, hogy babát várok nem volt semmi para. Most 4 napja csak analizálom magam. Szegénykémnek eddig tartottak nyugodt napjai.
Rambóka!
Tuti, hogy csak az első 12 héten okozhat ez vetélést? Mert nekünk a genetikusunk azt mondta, hogy a terhesség bármelyik szakaszában. Ezért is javasolt a magzatvíz vizsgálat, hogy minél kisebb korában tudjuk meg hogy baj van. Gyóygszereket nem kaptam. A doki szerint, ha a 8. hétig magától megmaradt és fejlődött, akkor már nem szoktak adni. Még a magzatvédő vitaminokról is kétkedve nyilatkozott, de azt mondta, ha engem ez megnyugtat szedjem. Azóta is folyamatosan émelygek egész nap. Kivéve, ha kajálok. Ha ez így marad horror méreteim lesznek hamarosan.
mony
 
 


Sziasztok lanyok!!!!

Nagyon jo ez a topikKép Egyre inkább úgy tűnik, hogy ez nem csupán a PCOsok topikja, hanem a PCO-s kismamák topikjaKép

Velem semmi különös. Még mindig nincs havi. 40 cn. Ilyen eddig még sosem volt. Egy kicsit el vagyok szontyolodva, hogy ha nem rendszereződik a havi.... Kénytelen vagyok megtanulni a számokat 40 fölöttKép
A 35 cn. UHval 4 mm volt az endometrium, terhesség nem volt látható, sőt PÉre utaló jel semKép Tehát terhes nem vagyok. Havim sincs, gyönyörű a helyzetemKép
Fájnak a cicckóim (főleg ha ráfekszem, ez emiatt eddig nem fájt) és megjelent az arcomon kb 5 pattanás, lehetetlen helyeken, mint az állam. Talán ez utal mensire, de még mindig semmi. Az eszem megáll.
Ma volt két rosszullétem de. 10-12 óra között, éreztem ha nem mehetek friss levegőre akkor elájulok (pedig ültem), kivert a viz is. Éreztem, hogy nagyon melegem van. Nagyon rossz volt.
De nyelem a Metformint. Kép
Nem végződik túl jól ez a hétvégeKép
Kép Már nagyon várom ezt a havit!!!Kép
Vendég
 

 
 

Örülök hogy itt vagy Mony!

Úgy drukkolok nektek!!! Én azt hiszem, ha már ilyen szerencsések voltatok, hogy összejött magától a baba, a szerencsétek alapján bőven belefértek a 25%-ba, ahol egészséges a baba!Kép

Még egyszer mondom, a magzatvíz vizsgálat vetélést okozhat!! Csinálnak még valamilyen genetikai vizsgálatot még később, ami kevesebb %-ban okoz vetélést, mert már nagyobb a baba,most nem jut eszembe a neve, a többiek majd megmondják. Te tudod, mi a fontosabb neked, hogy saját gyereketek szülessen, és akármilyen akkor is kell, vagy kockáztatsz. De ahogy a százalékokból kiveszem, ha életképtelen úgyis elmegy magától, ha meg örökli a férjed betegségét...elvégre a férjed is megszületett és éli életét Kép, tehát akkor sincs baj. Nagynéném, aki 10 évig várt gyerekre a műtétje után és 42 évesen szült, nem csináltatta meg a vizsgálatot. Ezek a dokik mindig erőltetnek egy csomó vizsgálatot és műtétet. (Bocs orvoslányok)

Tényleg, ti már örökbe is fogadtatok egy gyerkőcöt, vagymég csak elindítottátok az örökbefogadást?

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok lányok!
Nem eltűntem csak szokom az adimetet. Én rögtön 3x1-gyel kezdem, mert gondoltam ha lesz egy kis hasmenésem az direkt jó. (magától ugyanis ritkán megy) Na az öröm tartott 2 napig azóta visszaállt minden a régi kerékvágásba. Viszont, amióta eszem a bogyót, olyan vagyok mint, akit fejbe vertek. Esténként már 8kor ágyba voltam, igaz aludni nem tudtam, de jól esett feküdni, de tegnapra újra a régi minden, bár lehet ez azért is van mert délután fekvésztem 1 órácskát (na jó lehet 2őt). Lehet, hogy ez a 4-5 nap kellett hogy megszokja a szervezetem?
Ja és én aki átlag 1 nap alatt eszek meg egy üveg nutellát, már rá se birok nézni, nem is tudom mikor ettem csokit Kép Csak a husit meg a zöldséget kivánom de abból se tudok sokat enni egyszerre. Többször kell ennem keveset, lehet ez is az adimettől van?

Kavicska, nekem mindig fáj a cicim mielőtt megjön kb 1 héttel. Már most is kezdi, van egy "nagy" melltartóm és ilyenkor azt hordom mert már az is zavar ha bmi hozzáér. Szóval hajrá, akkor talán tényleg ez a jel és megjön végre az a fránya mensi.

Ma nagyon szép idő volt órákat kolbászoltam a kutyival a nyakig sárban de annyira jól esett végre kabát nélkül szikrázó napsütésben...

Üdv nektek
Orsi
orshe
 
 


Sziasztok!

Aranykavics
Nekem is fáj a cicim, harmadik napja nem szedem a norcolutot, lehet egyszerre fog megjönni?Te készülsz dokihoz a következő ciklusban?

Van egy kérdésem:azon agyalok,hogy a petefészek megvastagodott falán, hogy jön át a petesejt,nem találtam semmit ezzel kapcsolatban.? Ha van infótok megosztanátok velem?

Nagyon élveztük mi is ezt a szép napsütéses napot, sokat voltunk szabadban,ilyenkor szivesebben is takarítok, ki lehet pakolni mindent.
Vendég
 


Kiskincs!!

Dokihoz megyek, csak gyógyszert és injekciót nem akarok. De monitorizálást mindenképpen!!!

Neked miért, vagy hogyan nincs mensid??? Légyszi légyszi fejtsd kiKép
Vendég
 


Rambóka!

Nem tudom írtam e, hogy nem vagyok számítógép zseniKép de nem találom a családineten a PCO... tKép
Segíts!!!KérlekKép
Vendég
 


Mony!

Ha nem titok, elmondanád h. mit takar a párod kromoszóma transzlokációja?
Csak mert hátha utána tudnánk nézni a konkrét betegség ismeretében h. milyen vizsgálatokat érdemes/kell elvégezni!
Pl. ma már nem titok h. Down esetén az AFP kevésbé informatív, mint a 4 faktor vizsgálat, az OEP viszont csak az előbbit támogatja!!!!(az utóbbiért állítólag 25 ezret kell leperkálni, de azthiszem vannak helyzetek amikor megéri!!!)
Lehet h. ez a vizsgálat nektek is jó lenne( sima vérvétel!!!!!).

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Kavicska,
tudom nem nekem szólt a kérdés de próbáld ezt a linket:
http://www.csaladinet.hu/forum/viewtopic.php?t=154
ha nem megy akkor Forum/babavárok/PCOS - a szakadár forum
orshe
 
 


Aranykavics!

Az én történetem egy picit hosszú. Nem régen írtam le.igazából redes, pontos mensim nem volt soha,csak fogigátló alatt.Most keresgélek infót a petefészek falának megvastagodásáról. A laparoscópián(3éve) "kilyukasztották" a petefészkeket s a dokik szerint ilyenkor rendeződnie kell a mensinek 5-6 hónapig minimum.Nekem semmi nem jelentkezett a műtét után sem.Most azon gondolkodom lehet e miatt szeretne a doki lombikot ??? Nagyon bánom ,hogy a kezdetkor nem néztem utána a dolgoknak, és remélem ez a pár év nem okozott nagy károkat!

Neked mi a gond a mensivel?
Vendég
 


Orsika Köszike! Megtaláltam, bejelentkeztemKép
Vendég
 


Kiskincs!!!

Nekem 13 éves koromtól 20 éves koromig rendszeresen volt mensim. Pontos is volt, igaz több, mint 28 nap, általában 32-35 naposak voltak. De rendszeres volt. Aztán 5 évig tablettáztam, amit tavaly nyáron elhagytam. Aztán se kép, se hang!!! Kimaradt a havim, Norcoluttol jött meg, aztán a második is kimaradt, az is norcoluttal váltódott ki. Azóta van, de még két egyforma időtartamú vagy egyforma tünetű nem volt. DE 40 napos!!! Ez hallatlan! Ja PÉm egyszer sem volt a tabletta elhagyása óta. Túl vagyok két hónap eredménytelen Closty kezelésen. Most a Metformin a MENÕKép kb ennyi...Kép
Vendég
 


7kincs!

Valójában, amikor jó 2 éve megbarmolták drillinggel a petefészkeimet (és utána mégsem lett spontán pé-m, minden ígérgetés ellenére...), akkor én is benyeltem ezt a lebutított mesét, hogy ez azért kell, mert túl vastag a petefészek fala és akkor ki tud mászni a petesejtes tüsző. Holott nem ettől lesz pé, ha lesz egyáltalán (szakirodalom szerint drillingezett nők 50-60%-nak lesz átmenetileg pé-je), hanem attól, hogy ezeket a rossz hormonokat termelő cisztákat és kérget bent szétrombolják, a hormonháztartás átmenetileg kiegyensúlyozottabb lesz, az LH szint csökken, stb, tehát könnyebben elérhető az ovuláció. Csakhogy a folyamat gyorsan befejeződik, mert az alap összefüggések ugyanazok maradnak, így megint elég gyorsan eldeformálódik a petefészek, fél év után.
A hagyományos szemlélet azt mondta ilyenkor mindig, hogy ha ilyenkor sincs pé vagy terhesség, akkor jöjjön a hormon (és nálatok a lombik ?!).

A metformin azért is jó, mert a hibásan működő folyamatokat korrigálja már alapból, ezért a petefészek az idő folyamán "szépül", a sok meginduló ciszta felszívódik, de az újabb és újabb ciklusokban már nem sok tüsző kezd el nőni (mint pl. most Okr-nál történt), hanem csak pár, ezért egyre inkább normális állapotába kerül. A PCO-s jelleg úgymond eltűnik, és ez UH-n is látható. A "kéreg" ami volt, nincs többé, persze ehhez idő kell. Különben hogy mit értenek kéreg alatt, megmondom őszintén, sose értettem. Szerintem az nem más, mint a sok kis bennrekedt cisztává fajult tüszőcske egybefüggő felülete, egy massza.
s_norka
 
 


Köszönöm Norka!!

Ez rémes,alapból egy nyugodt vidám csaj vagyok ám!!De mire egy kérdésre választ kapok és lenyugszom, ott egy másik stressz forrás.Megpróbálok nam ennyit agyalni! Végül is szülésre képes nők vagyunk csak "picit" harcolnunk kell érte!!
Vendég
 


Norka!

Tetszett a magánrendeléses ötlet. Amit neked javasoltak. Ennyi hasznos információ , ingyenKép
Vendég
 


Kiskincs!

Én azt mondom itt az ideje egy alapos hormonális kivizsgálásnak egy hozzáértő dokival!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Kicsit visszaolvastam,és látom,milyen figyelmetlen vagyok,bocsánat!Kép

Csakegy
Miért CT-zik a férjedet?

Kiskincs
Bromocriptint,és clostilbegytet szedek/szedtem.

Kavicska
Ne nézz bolondnak,de nem lehet ,hogy még p.é.előtt állsz?Tudom,hogy írtad,nem volt még gyógyi óta,de hátha!A tüszők milyenek voltak UH-n?
Tudod,nekem Ada valamikor a 40.cn környékén fogant anno!Kép

Orsi
Komoly dilemmát okoz neked most ez,gondolom!Tanácsot adni nem tudok,dönts belátásod szerint,mindent mérlegelve!Sok erőt,és kitartást kívánok!Kép

Kismamik,hogy vagytok???Csemete mekkora?UH mikor lesz?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Csajok!

Én hozom-viszem a szót, tudom... Kép De gondolom megosztom veletek. Az NLC-n van egy Krizsa dokis lány, aki megcsináltatta végre a komplett terhelést, és 40valahány kilója ellenére egekbe szökő inzulint produkált (és túlvan 2 lombikon...). Neki a doki hivatkozott most a telefonban egy olasz tanulmányra, amelyben metforminnal + FSH szurival kezelt (gondolom én, lombikos) PCOS-os nőket vizsgáltak. A lényege annyi, hogy nem inzulinrezisztenseknél is jobb eredményeket értek el a pácienseken, ha a hormonokat metforminnal kombinálták! Egyébként a "brancsban", akit előszeretettel szoktam emlegetni, ez idáig egyetlen sikeres lombikosunk pont így járt, az 1.lombikján volt éretlen petesejt, viszonylag rossz megtermékenyülés stb., a 2.nál, ahol 2-3 hónapja szedte a metformint, pedig gyönyörű és sok petesejt, maximális termékenyülés, fagyiba is maradtak embriók és persze baba lett.

http://www.inciid.org/article.php?cat=treatment&id=187

Norka
s_norka
 
 


Kicsit visszaolvastam,és látom,milyen figyelmetlen vagyok,bocsánat!

Csakegy
Miért CT-zik a férjedet?

Kiskincs
Bromocriptint,és clostilbegytet szedek/szedtem.

Kavicska
Ne nézz bolondnak,de nem lehet ,hogy még p.é.előtt állsz?Tudom,hogy írtad,nem volt még gyógyi óta,de hátha!A tüszők milyenek voltak UH-n?
Tudod,nekem Ada valamikor a 40.cn környékén fogant anno!Kép

Orsi
Komoly dilemmát okoz neked most ez,gondolom!Tanácsot adni nem tudok,dönts belátásod szerint,mindent mérlegelve!Sok erőt,és kitartást kívánok!Kép

Kismamik,hogy vagytok???Csemete mekkora?UH mikor lesz?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Milyen aktí ez az esteKép

Hamarosan elkezdhetün fogadni arra, hogy milyen nemű lesz a Rambóka babája. Mert hogy most ő a rangidős, akinek még nem tudjuk a nemét. Kép

Kriszta én nem tudom, mit kéne nekem most hinniKép Várok, ha ezen a héten sem jön meg, akkor pénteken megint elmegyek UHra.
A doki aszonta, hogy a petefészekeim semmit sem változtak. Az a nagy ronda cisztám (ami a clostytol nőtt)esett össze. Eltűnőfélben van. Kép
Meglepődnék ha pém lenne, de NAGYON ÖRÜLNÉK NEKI!!!

Gabika!
Úgy tűnik az a Ceglédi doki sem jön be...
Légyszi add meg mégegyszer az emailod.
Vagy írj erre.
aranykavics@yahoo.com
Vendég
 


Kavicska, a világért sem akarok fellépni itten egy ilyen fő-fő praktizálónak, de ha nincs ciklus - nekem sem volt magától hónapokig, ne feledd -, és már szeded 60-70 napja a metformint, akkor kérhetsz egy megvonásos vérzést (Norcolut), és meg lehet próbálni egy sima Clostyt. Elképzelhető, sőt valószínű, hogy attól már lesz egy szép ovulációd így metformin mellett, időre.

Na mentem feküdni. Kép
s_norka
 
 


Okr!

Én szerdán megyek UH-ra, bár várnom kéne még egy hetet, doki csak febr. 28-án akart UH-t, de szerdán elfogy a gyógyim, és menni kell íratni, így egy füst alatt megcsináltatom az UH-t is. 41 cn. környékén leszek, akkor már látni valamit UH-n ugye? Szívverését is látni már akkor?

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo!

Nekem 6 hetesen(tényleges magzati kor 3 hét), a kis 2,5mm-es mütyűrkének már dobogott a szíve, megnéztük dopplerrel is!!!!!!
Fő h. hüvelyi UH legyen, a hasi ilyenkor még nem jó!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Kavics
Küldtem mélt,arra visszairhatsz!
Szia
Gabi
Vendég
 


Rambóka: a gombákvagymik köszönök, megvannak... bár tényleg nem tudom, mi ez... Trichomonas vagy hasonló tutira nem lehet, a legutóbbi nagyobb fertőzésnél az összes létező cuccot lecsekkoltattam és a sima candida gombán kívül semmi mást nem találtak. Valszeg most is az támadott meg (az Adimetre tippelek, hogy az kavart be a cukromba és azért jött ez elő). A necces az, hogy a férjem SEMMI gombaölő szert nem kaphat, a gyógyszere mellett igazából alig van 1-2 dolog amit szedhet, a gombaölők meg asszem tiltólistán vannak (májkárosító hatás). Marad a Canesten.(Én valszeg feliratok egy doboz Mycosistet, de nem tudom, hogy utána meddig kell majd szünetet tartani a babaprojekttel)

Rejo: Megköszönném annak a relaxációs cuccosnak az elérhetőségét. Eddig Kineziológussal próbálkoztam, de a srác asszem végül feladta a dolgotKép)))) (én meg azt, hogy a srác mindig akkor fújta le a kezelést, amikor SOS kellett volna... amire meg újra lett volna időpont, már minden OK volt)

Okr: Azért CT-zik a férjem, mert másfél éve találtak nála 2 zsáknyi rákot, amire most gyógyszert kell szednie és közben állandóan (3 havonta) csekkolják, hogy nem-e jön vissza a rák. A gyógyszer meg agyoncsapja a spermaképét... de úgy tűnik, annyira azért mégsem, mint ahogy a gyógyszergyártó cég hirdetiKép (az egyetlen necces az a normális katonák alacsony száma - 10%, de erre az andrológus csak annyit mondott, hogy semmi gond, a baba gond nélkül spontán is összejöhetKép (csak kicsit parázok a kontrasztanyag miatt amit a CT-nél kapni szokott... )

Ja. Adimet: tegnap és tegnapelőtt 14 órákat aludtam... és utána is mintha agyoncsaptak volna... ma viszont már élek és virulok... asszem 1-2 nap és növelem az adagom... (most 2*1). Amióta 2*1 bogyót szedek, újra eltűntek a ragyáim... ez jó jel. Valszeg az 1*1 kevés volt...

(Ui: nem vagyok pszichiátriai eset és nálam optimistább beálítottságú embert nehéz találniKép Max. kicsit erősebben használom a netet, mint az átlagKép) Na jó. Simán netfüggő vagyok, de már évek ótaKép (bár mostanában igen komoly elvonókúrán vagyokKép
csakegysokadnick
 
 


Csakegy!

Itt minden héten van egy db. rendszeres időpontod, akkor mész, nem akkor amikor baj van, azt magadnak kell megoldanodKép

Én viszont kezdő fórumozó vagyok, Ti vagytok nekem az elsők...Kép, szóval hogy tudlak magánban elérni, írsz ide egy emilcímet? (Nem akarom a többieket a részletekkel untatni, meg nem tudom lehet-e így nevet és telszámot írni nyilvánosan, inkább emilben)

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo: dinoszaurusz(kukac)freemail(pont)hu

KösziKép
csakegysokadnick
 
 


Lanyok, tenyleg senki nincs aki hasonlo szituba lenne mint en? Ez ennyire ritka dolog a Pco-ok koreben?
Ramboka, megegyszer koszi a magyarazatot.:-) Szerencsere kezdek lenyugodni, mivel hivtam az endokrinologust es soron kivul fogad holnap...Azt még nem irtam, hogy az elozmenye az egesznek, hogy sajnos hat hetesen spontan vetelessel vegzodott terhessegem volt nemregiben. Elotte mar tulestunk negy sikertelen inszemen, es vegre spontan sikerult babasodnom, annyira nagy volt az oromunk...de sajnos nem sokaig tartott.
Tegnap probaltam visszaolvasni, es lattam, hogy igen osszeszokott csapat vagytok. Elnezest, hogy csak igy betolakodtam hozzatok a gondommal-bajommal...annyira tanacstalan voltam/vagyok sok dolgokban a pco-val kapcsolatban.
alice27
 
 


Szia Alice!

Nagyon szomorú amit leírtál. Kép Itt a topikban vannak még lányok rajtad kívűl, akik sikerteken inszemen, vagy lombikon vannak túl, esetleg spontán vetélésük is volt.

Nagyon jó érzés, hogy azt írod, hogy egy összeszokott cspat vagyunk. Tulajdonképpen én is kb másfél hónapja látogatom ezt a topikot. És nagyon sokan január és február hónap folyamán csatlakoztunk. Kép
Egyáltalán nem tolakodtál be, az elején általában úgy érezzük, hogy "betolakodók " vagyunk, de ez a topik mindenkiéKép
Nyugodtan, írj, kérdezz, szólj hozzá...Kép
És mindenképpen számolj be arról, hogy mire jutottál az endokrinológusnálKép
Vendég
 


Alice!

Én is nemrég csatlakoztam! Kép

Mi ez a kortizol, ez a pajzsmirigy alul-vagy túlműködése?

Nagyon sajnálom a babádKép
(Én pont most vagyok 6 hetes, és a rémálmom a vetélés)Viszont a jó oldalát kell nézni a dolgoknak, és az az, hogy spontán összehoztatok egy babát!!! Ez nagyon nagy szó!!! Ezek szerint hamar össze fog jönni még egyszer!

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo!

A KORTIZOLt a mellékvese kéregállománya termeli.
Egy túlélő hormon. Segít a szervezetnek az alkalmazkodáshoz. Pl. hideg, stressz, fizikai, pszihés fáradtság, betegségek, műtétek. Szóval szükség van rá. Emellett bonyolult kapcsolatban áll más hormonokkal, pl. pajzsmirigy hormonnal, nemi hormonok, tesztoszteron, osztrogén, (ez utóbbi kettővel nagyon hasonló a bioszintézise) inzulinnal stb. Nagy hatást gyakorol a zsír, fehérje, CUKOR!!! anyagcserére.
HA nagyobb mennyiségben termelődik, hajhullást, pattanásokat, szőrösödést, nemi müködési zavart, elhízást okozhat. Vagy okoz is!
Ha beírod a google.hu ba és beírod a KORTIZOL t sok infot kidob róla. Szerintem.

Pussz
Vendég
 


Voltam UH-n.A pénteki 13 mm-es tüszőnek nyomaveszett. :D (Persze a sok apró tüszőcske megmaradt,változatlanul.) Lehet,hogy megrepedt,legalábbis a vizsgáló orvos szerint.A sajátomnak is mutattam a leletet,szte is lehetséges a repi,mert az endometrium 14 mm.Nem volt még ennyi,mióta vizsgálódunk tüsző ügyben.
Sztem meg túl kicsi volt .Szerintetek???????
Felírta a Metformint,én meg kis is váltottam,azonnal.A lelkemre kötötte,hogy csak akkor kezdjem el,ha megjött.2x500 mg-ot írt.
Puszó:Kriszti

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszta, szerintem is megrepedt. Csak úgy nem tud eltűnni. Vigyázz, egyészt az UH-s mérés lehet pontatlan is, a másik meg az, hogy a végső fázisban egy tüsző akár napi 3 mm-t is tud nőni. Az endometrium is erre utal, hiszen nagyon megvastagodott.
Ha rám hallgatsz (nagyon kezdetleges, házi módszer annak meghatározására, hogy volt-e pé): TISZTA, HIGANYOS (nem digis!!) hőmérőt 10 percre be felkelés előtt a popóba vagy a másik helyre Kép és nem szájba (!), aztán ha minimum 36.9, akkor megvolt a peteérés. Próbáld meg.

Norka
s_norka
 
 


Norka
Köszike!Hőmérőzöm ám,minden nap.Görbém is van,és ha holnap felmegy ahőm,akkor tegnap volt p.é.
Fel is rakom mindjárt!
Szted a merkformint elkezdjem szedni?Vagy miért kötötte a doki a mensihez?
Gondoltam,ha elkezdem most köv. hónapban már tudom teljes adaggal szedni.
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok,
Volt itt termés az éjszaka folyamán és nappal is no és megint okosodtunk hála Norkának. Remélem egyszer én is kiművelem magam annyira, hogy nem csak kérdezni fogok hanem segíteni is. De egyenlőre még csak a kérdező fázisban vagyok, bár erre azt szokták mondani, hogy az is feltételez némi tudást, ha az ember már kérdezni tud.
Szóval mi van akkor ha nekem napra (28) pontosan jön meg kb 15 éve sose késett 1-2 napnál többet, tavaly végignyomtunk 5 inszemet mindig volt 1-2-3 domináns 20mm körüli tüsző és ugye itt ez a Krizsa doki szerint nem teljesen tuti inzulin rezisztencia. Ilyenkor mi van? Nem reped meg a tüsző, nem jut ki vagy mi a csoda? Próbálom megérteni saját szervezetem de mivel óramű pontossággal ketyeg eddig azt hittem rendben van.

Kriszti,
Évekkel ezelőtt én is mértem hőt de nekem az alaphőmérsékeletem olyan 37C körül van így amikor megvolt akkor is olyan magas volt az átlaghoz képest hogy kb félév után abbahagytam mert semmi értelemeset nem láttam rajta, szóval nekem ez sem jött be.
Ja és nekem semmi olyat nem modtak, hogy csak meniskor kezdjem a metformint, én már szedem kb 10 napja és ma jött meg. Na akkor most elrontottam vmit?
orshe
 
 


Látod, Okr, nemhiába ment a drukk neked, most aztán nyomuljatok apával! Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


Hahó!!

Olyan aludhatnékom van. Kép
Mindenkit nagyon irigylekKép, akinek pontos a havijaKép Sajnos nekem nemKép MA a 41-ik napKép Megtanultam számolni 40 fölött isKép Ennyi hasznos belőle.
Holnap megyek az inzulin vizsgálatraKép Szétszúratom a vénáimat. KépKép
Vendég
 


Rejoka!!

Vigyázz arra a kislegényreKép
És magadra isKép
Vendég
 


Kavics,
hajrá holnapra - végre fény derült a "titokra".

Rejo,
vigyázz a nokedlire már csak kettőt kell aludni és megláthatod
orshe
 
 


Sziasztok!

Kavics!
Én 1-től kezdtem a számolást.Kívánom neked is, és aztán legyenek normál ciklusok, majd 9hónap zökkenő nélkül és egy csodás babuci!!
Vendég
 


Halihó

Most néztem meg az Informed-orvos válaszol oldalt,egy hónapja feltett kérdésemre ma érkezett válasz,nem bőséges:kaáli. De ezt a metforminos kört akkor is megfutom!Köszönöm csajok a biztatást!!
Minden jót!!
Vendég
 


Köszi csajok a biztatást Kép, rám is fér, holnap 9-től 5-ig tanítok lyukasóra nélkül. Aki tanár tudja ez mit jelent. Már most jól felszívom magam Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo!

Vigyázz magadra!
Én ma beleszaladtam a világ leghisztisebb k...va kölykébe és úgy felb...ta az agyamat, h. teljesen begörcsölt a hasam.Amúgy sem voltam jól, mert hajnal kettőkor sürgős rókakergetésre ébredtem, úgyhogy nem hiányzott a kis rohadék!
Most kezdek helyrerázódni vmennyire, de egész délután a Mütyűrkéért aggódtam! Kép
Nem kívánom senkinek!!!!!
Szóval csak takarékon!!!!!!!

(nem tudja vki h. miért xaraxik a babanet? alig jutok be olyan lassú!)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka

Mennyi idős kismami vagy,meddig szeretnél dolgozni? Jó pihenést!
Nekem nincs gond a nettel mindig felengedett,csak egy picit csiga.
Vendég
 


Kiskincs!

8 hetes.
Ameddig odaférek a fogászati székhez és a pácienshez. Kép
Ha majd már nem, akkor belevetem magam itthon a fészeképítésbe, úgysem tudok megmaradni a s..gemen! Kép
Bár egy ilyen hajnali program rengeteg energiámat elveszi! Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!
Sajnos a hőm ,még lejebb ment,mint volt.Sztem felszívódott az a tüszőKép
Gondoltam el is kezdem a metformint.Na,de hogyan???Mennyit vegyek be elsőre?

Csakegy
Sajnálom,ami a férjeddel történt!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr: Sajnálom... de legközelebb majd feljebb megy... (a metforminnal pedig hajrá... nálam már el is múlt a 2*1 mellékhatása (aluszékonyság)... most jön a 3*1 ... azt hiszem napi 1/4 - 1/2 tablettával kell kezdeni és folyamatosan emelni az adagot - mindig csak akkor, amikor már elmúltak a mellékhatások...)(de nem lehet, hogy csak egyszeri zuhanás volt? mert a PÉ utáni 9-10. nap körül azt hiszem az még a beágyazódás jele is lehet)

Ja...a férjem meg teljesen jól van és a leletei is mind negatívakKép (az orvosok legnagyobb döbbenetére...Kép))))
csakegysokadnick
 
 


Csakegy
A hőm szerint még p.é-mm sem voltKépMa kellett volna felkúsznia,de nem tette.
A hőmérősbe felteszem a görbémet,megnézheted,ha kíváncsi vagy rá.

Akkor tök jó,hogy rendbejött a férjed!KépVannak még csodák sztem.Apuval is így voltunk a nyáron.Nagyon úgy nézett ki beleesik a májkómába.Aztán egyik napról a másikra rendbejött.(szerencsére)Mindenki ámult rajta.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr: akkor majd legközelebb... a metformin szerintem műxik.. a ragyáimmal legalábbis csodát tett... (a PÉ is rendbejön majd vele...) Szóval szerintem ha elkezded, akkor újra lehet kezdeni a szurkolástKép
csakegysokadnick
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: