Új privát üzeneted érkezett!

Odry!!!!!
LOMBIKRA MEGYEK JÖVŐ HÉTEN HA MINDEN IGAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MINDENKI SZORÍTSON!!!!!!!!!!MINDEN LÉPÉSÉRT NAGYON KELL izgulni,és reménykedni!!!
mindenkinek szorítok én is!
lola29
 
 


Odry!!!!!
LOMBIKRA MEGYEK JÖVŐ HÉTEN HA MINDEN IGAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MINDENKI SZORÍTSON!!!!!!!!!!MINDEN LÉPÉSÉRT NAGYON KELL izgulni,és reménykedni!!!
mindenkinek szorítok én is!
lola29
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Izgatottan várjuk a híreket! :shock:
Fürödjetek sokat a tengerben és pihenjetek :!:
Élvezzétek ki miden percét :wink:


Lola!
Szintén izgatottan várjuk a híreket :!:
Ha nem túl nagy kérés,majd részletekre is rákérdezhetünk :?: :oops:
Természetessen gondolunk rád :!:
Már írtam,lehet neked :?: :shock: ,hogy egy ismerösöm 6 hétig nem nagyon csinált semmit és sikeres lett az első :wink:
Vigyazz magdra és legyenek veled az angyalok :!:


Képzeljéte CSajok!
Beszéltem ma a dokival és megkérdeztem,mégis mennyit illene ebben az esetben adnom :oops:
Semmit-ez volt a válasz :lol: Kicsit jól eset,mert nem kell rajta agyalni és majd tényleg,ahogy Babszi mondta,kap ha sikeres lesz.
Elsem hiszem,hogy másfél hét és túl leszek rajta :P
Nekem is szorítsatok :!: :!:


Odry
odry
 
 

 
 

Odry!
köszi, hogy gondolsz rám!most van a stimulációm,minden nap egy szuri hasba.ma van a 6.nap.már van vagy 9 tüsző!!!most már csak a 12. nap kell mennem.aztán punkció, ha minden igaz.furcs, hogy nem kell sűrűn járni,mint a szabolcsba.remélem addig nem reped meg!de bizti nem mert ők tudják a frankót és nagyon értik is ám!csak én aggódok!
nagyon jó a kaéliba járni, úgy érzem a legjobb kezekben vagyok!
anyagilag elég durva.a múltkori szuri 50000,ma 63-at hagytuk a patikában.eddig 300 ezer,ha mindent februártól nézek.bp-i kivizsgálások is,hálapénz,szurik,gyogyók,stb.
egy jó tanács mindenkinek!!!
ha valaki magánklinikába megy,előtte mindent csináltasson meg, ahol ingyenes,mert elfogadják,a kaáliba mindenért fizetni kell!!!!
nekem elfogadták,így egy csomót spóroltam.
na ennyi dióhéjban, majd jelentkezem!
lola29
 
 


Sziasztok!

Lola!
Gyönyörű eredmény 9 tűsző :!:
Tudod,hogy mennyit kapsz vissza :?: Megkérdeznek,vagy van valami szabály,hogy hányat kapsz vissza :?: :shock:
Nagyon-nagyon szórítok :!: :wink:
Gyere a hírekkel :!:
Akkor pont egyszerre fogunk átesni,amire már régóta várunk :wink:
Majd írj :!:


Jó éjszakát! Odry
odry
 
 


Sziasztok!

Drága Odry!
Holnap megyünk a második inszemre.
Remélem ez már sikerülni fog.

Kép
Kép
Ági279
 
 


Sziasztok!

Drága Odry!
Holnap megyünk a második inszemre.
Remélem ez már sikerülni fog.

Kép
Kép
Ági279
 
 


Sziasztok!
Megvolt az Uh tegnap és nagy élmény volt. KISLÁNYUNK lesz azt mondta a doki néni. Csak kicsit lusta volt állandóan bealudt. Már 17-18 cm.
Lola drukkolok nektek hogy sikerüljön a lombikotok.
Ági neked pedig az inszemhez.
Remélem mire visszajövök már babás hírekkel fogadtok.
Sziasztok
Gyöngyi
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!
Gyöngyi!
Gratulálok a kislányhoz! Vigyázz mgatokra, és jó pihenést!


Mindenkinek nagyon szorítok én is! Óvatosak legyetek ebben a melegben, vigyázzatok magatokra!
Sajna nekem még nem jött meg, vérvételre sem tudtam menni!Azt hittem a héten a vérvételt is letudom.
sapé
 
 


Sziasztok!

Ági!
Rettentően szórítok és 'veled" vagyok :!:
Utánna tessék pihizni :!: Már várom én is a jővő hetet,nekem most lesz az első-és egyben az utólsó :lol: Pozítív a hozzáállásom :!: Jelentkezz :!: Puszi

Gyöngyi!
Gratulálok :!: :!: Biztos gyönyörű kis angyalkátok lesz :wink:
Pihenjetek :!: Amint van rá mód gyere, várunk a babás hírekkel :!: :wink:

Sapé!
Mikorra vártad a menszeszt :?: Nem sok ez a kimaradás :?: Volt vele régebben is problémád :?: :oops:
Bocsi,ha kellemetlen a kérdés,vagy már írtad,de én nem emlékszem :(
Számít ez a meleg az inszemnél ( sikere ) :?: :oops:
Vagy csak álltalánosságában írtad,hogy vigyázzunk.
Van valami recept,hogyan nővelhetnénk az esélyét a sikeres inszemnek :?: :oops: Csupa 'ciki" kérdés,de minden válasz nyugtató :!: :lol: Köszike :!:

Este még jővők :!: Odry
odry
 
 


Ági :!: :!:

Küldtem emailt :!:

Odry
odry
 
 


Sziasztok!

Szedem a clostyt és ma úgy begőrcsölt az alhasamnál :(
Ez normális :?: A peteérés ídőszakában szoktam amúgy is,de nem ennyire :(
Bár most sokat is dolgozom,mert inszem után nem nagyon fogok :!:


Odry
odry
 
 


Odry!
Nem tudom, hogy mitől görcsöltél, de szerintem nem a closty miatt.
Mindjárt válaszolok a leveledre :lol:

Kép
Kép
Ági279
 
 


Odry!
Nem tudom, hogy mitől görcsöltél, de szerintem nem a closty miatt.
Mindjárt válaszolok a leveledre :lol:

Kép
Kép
Ági279
 
 


Sziasztok!

Sehol senki :!: :?: Lányok :!: :!: :!:
Mindenki nyaral és nincs internet,vagy gép :?: :lol:
Én jól vagyok :P Remélem Ti is :!:


Ági!
Már megint írtam emailt :wink:
Jó a vonalzod :!: Hogy csináltad :?:


Liza!
Már múltkor kérdeztem,olvasd vissza :!:
Jól vagy :?: Tudod már mi lesz veled :?:

Jó éjt :!: Odry

odry
 
 


Odry!
Most este küldtél? Nem kaptam még meg :evil:
Talán elakadt :roll:
Segítséggel csináltam a vonalzót, de amúgy
pofon egyszerő. Nekem már megvolt, csak nem tudtam,
hogy kell beilleszteni.

Kép
Kép
Ági279
 
 


Sziasztok!

Odry!
Nekem a probélmáim Ágota előtt is egyrészt a hosszú ciklusok voltak, e mellé társult a hormonzavar. Kezdem azt hinni, hogy minden megismétlődik, de elképzelhető, hogy a mostani nagy meleg is hozzájárult. Szerintem ezt mindenki szervezete megsinyli!
Most már kezd fájdogálni a hasam, így remélem, hogy hétfőn vagy kedden már mehetek vérvételre!
Az óvatosságot a melegre értettem, mivel inszemesek és a lombikosok úgymond hirtelen az injekciók gyógyszerek miatt stimulálva vannak (mellékhatások). De egyébként is minden ember nehezen viseli ezt az időt.
Igazán jó praktika a sikeres inszemhez nincs, sok tényezőtől függ a sikeresség,de talán annyit tudok neked írni, hogy tarsd be az dokid utasításait, sokat pihenj, mert rengeteget számít!


Jó hétvégét mindenkinek!
sapé
 
 


Odry!

Sikeres inszemhez en sem tudok sokat hozzafuzni, legfeljebb az en dokim tanacsait, miszerint ne emelj, ne lepcsozz, ne furodj meleg vizben, ne napozz tuzo napon, ne ugrabugralj. Ugy kell venned, mintha veszelyeztetett terhes lennel.
Van, aki azt mondja, hogy fekudni kell, meg ilyenek, masok viszont azt mondjak, hogyha sokat pihensz, akkor még a verkeringes sem olyan, ami hasznalna (lelassul, vagy ilyesmi).
Es vegul az en tanacsom. Probald elfelejteni azt, hogy inszem, es baba. Probalj ugy elni, mint elotte, es megtalalni azokat az aprosagokat, amik elfelejtetik veled ezt a babavallalasi hercehurcat. Ez nem a beavatkozas miatt, hanem mert annyira izgaulunk, hogy siekrult vagy nem. En az elsonel alig tudtam aludni, annyira tulporogtem. Azt mondjak az okosok, hogy az sem jo, ha annyira varod a babat.
Miert csak egy inszem lesz? Tobbet soha nem is akartok? A statisztika azt mondja, hogy altalaban a 3. vagy a 4. sikeres. Ha mas baj nincs - szervi ok vagy ilyesmi, akkor nem ertem az egyet.
babszi
 
 


Sziasztok!

Ági!
Köszi a levelet,már válaszoltam.

Sapé!
Köszi! :P Tudtél menni vérvételre :?:
Az biztos,hogy kevesebbet fogok dolgozni és nagyon oda figyelek.

Babszi!
Nekem nem volt hsg,mert kértem,hogy csináljunk 2 inszemet ( juli.-aug. ) és ha sors úgy akarja,akkor nem kell azon a kellemetlenségen átesnem. :wink:
Ha meg nem hát akkor megyek szeptemberben :(
Igazából akkora drukk nincs bennem. :shock:
Várom és biztos,hogy fogok is rá gondolni,de ebből a két lehetőségből az egyik sikerülni fog :wink: majd kiderül,hogy most,vagy utánna :P

Ma voltam uh.on és 1petém 26 mm-es,van még 4 kicsi,de azokat meg se mérte.Azt mondta- egy gyermekhez elég egy! :lol:
Jó pofa :?
Na ettől az eredménytől se vagyok elragadtatva :cry:
Gondoltam többnél az esély is nagyobb,bár kompenzálja,hogy 2-szer egymás után lesz.... :roll:
Tényleg nem lehet ezt tudni :!: Majd lesz ahogy lenni kell :!:

Majd este benézek :!:

Odry
odry
 
 


Sziasztok lányok!!!

újra itt vagyok:o) talán emlékszik rám valaki???
túlestem egy laparon és 3 hónapos injekciókúrát kapok:o(
közületek volt valakinek ilyen? milyen érzés lesz amikor totál leállítják a hormonokat?

mindenkinek szurkolok a babások meg legyenek óvatosak, mert
sokminden veszély ledóselkedik rájuk :twisted: !
szóval mindent bele!!!
kicsiboris
 
 


Odry!

Az en dokim minden alkalommal ezt mondja - eleg egy tuszo, illetve pete egy babahoz. En is allandoan azon agyalok, hogy hogyan lehet nagyobb eselyem a babara, es amit hallok, azt mindig megkerdezem tole - tobb tuszot szeretnek. De minden alkalommal lebeszel rola, hogy az ikerterhesseghez vezetne, es nem termeszetes az ikerterhesseg. Csak annal, akinek a csaladjaban elofordult. Szoval az egyebkent egy rendellenesseg, es biztos, hogy sokkal nehezebb minden a terhesseg alatt is, meg utana is. Persze sose gondolok bele abba, hiszen annyira szeretnenk gyereket, hogyha ketten jonnenek, akkor is ajandek lenne mind a ketto. De ha kicsit realisabban nezzuk a dolgokat, akkor valamilyen szinten igaza van.
Szoval eleg egy tuszo :) Mas doki is azt mondja, es talan mar hiszek neki. :)
Erdekes gondolat ez a "meguszom" HSG. Annyira nem kellemetlen, hogy azt kikeruljuk. Mert ha ott van a hiba, pillanat alatt kiszurik, es segitenek. Igy viszont benne van a a pakliban, hogy esetleg elhuzod a dolgot még par honappal. Persze a te dontesed, es ha meghoztad, hat nem biralom, csak csodalkozom. :) Persze neked sikerul majd a ket inszem kozul valamelyik, es akkor minden rendben lesz :) :) :) En meg majd csak lesek, hogy a termeszet megint megtrefalt :)


Kicsiboris! Te nem Kisboris voltal? :)
Nem tudok mit mondani neked, mert hallani hallottam ilyesmit, de hogy miert csinaltak es milyen erzes (szerencsere) nem tudom. De nagyon drukkolok neked, hogy minden rendben legyen utana, es segitsen a babahoz jutasban!
babszi
 
 


Odry!

Az en dokim minden alkalommal ezt mondja - eleg egy tuszo, illetve pete egy babahoz. En is allandoan azon agyalok, hogy hogyan lehet nagyobb eselyem a babara, es amit hallok, azt mindig megkerdezem tole - tobb tuszot szeretnek. De minden alkalommal lebeszel rola, hogy az ikerterhesseghez vezetne, es nem termeszetes az ikerterhesseg. Csak annal, akinek a csaladjaban elofordult. Szoval az egyebkent egy rendellenesseg, es biztos, hogy sokkal nehezebb minden a terhesseg alatt is, meg utana is. Persze sose gondolok bele abba, hiszen annyira szeretnenk gyereket, hogyha ketten jonnenek, akkor is ajandek lenne mind a ketto. De ha kicsit realisabban nezzuk a dolgokat, akkor valamilyen szinten igaza van.
Szoval eleg egy tuszo :) Mas doki is azt mondja, es talan mar hiszek neki. :)
Erdekes gondolat ez a "meguszom" HSG. Annyira nem kellemetlen, hogy azt kikeruljuk. Mert ha ott van a hiba, pillanat alatt kiszurik, es segitenek. Igy viszont benne van a a pakliban, hogy esetleg elhuzod a dolgot még par honappal. Persze a te dontesed, es ha meghoztad, hat nem biralom, csak csodalkozom. :) Persze neked sikerul majd a ket inszem kozul valamelyik, es akkor minden rendben lesz :) :) :) En meg majd csak lesek, hogy a termeszet megint megtrefalt :)


Kicsiboris! Te nem Kisboris voltal? :)
Nem tudok mit mondani neked, mert hallani hallottam ilyesmit, de hogy miert csinaltak es milyen erzes (szerencsere) nem tudom. De nagyon drukkolok neked, hogy minden rendben legyen utana, es segitsen a babahoz jutasban!
babszi
 
 


Sziasztok!
Én régen jártam itt, azóta megvolt a 6 sikertelen inszemem, és most talán tényleg itt a küszöbön a lombik... Viszont valaki egyszer említett egy pszichológust, és most szükségem lenne rá... Nem emlékeztek esetleg? Köszi előre is!
jitter
 
 


Sziasztok!

Babszi!
Annyira pofára ejtett a tavalyi dolog,hogy ezért is vagyok nagyon pozítív és ,talán két pofont nem kapok :?: :oops:
Ha mégis elfogadom,de ezt már tavaly eldöntöttem a kis agyammal,hogy inszemel sikerül a baba :oops: Lehet,hogy nem kellett volna :? ,de belőlem ezt váltotta ki :!: Ezt Te megérted - az érzéseket - mert szinte mondhatni,hogy 1 cipőben jártunk :evil:
Semlegesnek érzem magam,voltak már más dolgok az életeben amitől nem bírtam aludni,pl.- esküvő, vizsgák, stb :shock:
Most olyan megkönnyebülést érzek :P Nagy sóhaj és minden OKÉ :!: Tehát nem érzem,hogy görcsös lennék és sírni sem fogok,ha most másképpen alakul,mint ahogy remélem :? Nem fog jól esni,de... :(
Én is úgyanezt hallodtam,hogy nem jó az iker terhesség :(
Én szerettem volna még pár héttel ezelőtt,amit kiveséztünk már Veled :lol: de változunk :!:
TI hogy vagytok :!: :?: Nagylevegő és sok pihi :wink:
Kívánom,hogy legyen meg a gyümölcse ennek a 2 hónapnak,amit átéltek :!:


Kicsiboris!
Én is emlékszem Rád :!: Kerestelek is egy párszor,de feladtam :(
Örülök neked :!: Mi a probléma :?: :oops:
Miért állítják le a hormonokat :?: Nem értem,illetve nem hallodtam még ilyet :oops: Bocsi :!:


Jitter!
Rád is emlékszem :lol: Téged is kerestelek,de... :(
Sajnálom,de kívánom,hogy sikered legyen :!: :cry:
Neked bíztos ez az 'útad" Remélem lesz erőd végigjárni :!:
Emlékszem,hogy beszéltek a lányok valakiről :? Viszont az másik topikban olvastam és ha megtaláltam szólók :!: Gyere sűrűbben és hátha mi is átsegítünk a nehéz napokon :!:


Mindenkinek MINDEN JÓT :!:

Odry
odry
 
 


Odry és babszi, köszi a gyors választ, így tudtam csak bejelentkezni, mert elfelejtettem a jelszómat :(


Odry, jól tetted, hogy kérted az inszemet - szerintem - mert hátha sikerül, .....
de a hsg helyett miért nem laparoszkópiát végeznek? ezt meg én nem tudom megérteni, ráadásul a röntgenvizsgálat annyira nem is szerencsés .....a lapart meg altatásban végzik és azonnal meg tudják oldani az apróbb dolgokat (petevezeték átjárhatóság, csomók megszüntetése stb..), a hsg erre nem alkalmas - úgy tudom-, szerintem akinek hsg-t javasolnak az kérjen inkább laparoszkópiát :lol: igaz azonban, hogy 3 napos kórházi bentfekvéses dolog, de nekem így tudták leégetni a csomókat a hasfalamról ill. a jobb oldali petefészkemről..a hsg után meg ha van gond akkor amúgy is műtét kell...szóval ne hagyd magad, sikerüljön elsőre neked Odry!!!!

Babszi
nekem meg az endometriózisom miatt kell 3 hónapra 'kikapcsolni a hormonjaimat, ez állítólag segít abban, hogy a nagyon pici endometrikus csomók is felszívódjanak, utána pedig feltuningolnak aztán úsgyi az inszem :P

de nem vágyom ilyen klimaxos állapotra, gondolhatjátok....azt sem tudom, hogyan reagál majd a szervezetem erre????

Kerkáról hallottatok?

Lányok, milyen az inszem? fájdalmas? és bent kell feküdni, kórházi dolog ez?

mindenkinek drukkolok!!!!
kicsiboris
 
 


Sziasztok Lányok,
Ebbe a topicba még nem irtam, de tetszik a neve, és remélem tudtok segíteni. Az én esetem röviden, hogy 1 év (hőmérős) próbálkozás után elmentünk kivizsgálásra, ahol semmi komoly problémát nem találtak, miért nem esek teherbe. Utána nekifutottunk egy inszeminációnak, ami sikeres volt (ezért is irok ide), de sajnos 9. héten elvesztettük a magzatot. Ezek után még egy egészségügyi tisztitáson is túl kellett esni.
Azt mondták, hogy genetikai rendellenesség miatt történhetett. Kérdésem az lenne, ha valaki hasonlóan járt, hogy meddig érdemes várni most, az újabb próbálkozás előtt. Nem következik-e hasonló újra, (lehet, hogy genetikai gond miatt nem ment spontán, és csak a hormonadagolással sikerült elérni egy 9 hetes terhességet is?) Ha tudtok, irjatok nekem

Köszi
Kalmanka
kalmanka
 
 


Odry, köszi, hogy emlékszel rám :-)

A Hsg-ről csak annyit, hogy nekem UH-val csinálták, és az egész nem volt rosszabb, mint egy erősebb menstruációs görcsölés. Sokaknak a Hsg után azonnal sikerül a baba is, mert a kisebb összetapadásokat szétfeszítheti.

Kalmanka, a dokid nem mondta, mennyit kellene várni? Esetleg genetikai vizsgálatra nem küldenek el, ha már egyszer erre gyanakodnak? Állítólag van valami új módszer, amit akkor lehet alkalmazni, amikor genetikai gond van... Sajna nem nagyon tudok róla semmit, de már nyomozok utána! Ha bármi kiderül a számomra, megosztom veled is!
jitter
 
 


Sziasztok!

Holnap lesz a nagy nap első része. :shock: Ma du.án 5-kor kapta meg a szurit :wink:
Nem is tudom mit írjak :roll: Azért holnap este írok pár sort :!:

Kicsiboris!
Holnap már tudok válaszolni,arra,hogy milyen az inszem :P
Nekünk reggel 7.30.ra kell menni,10-11 körül várható az inszem,2 óra pihi és haza engednek :!: Remélem tényleg 2 óra :!:
Másnap úgyanez :!: Az érzést :wink: ,majd holnap :!:

Jó éjt :!:
Odry
odry
 
 


Kicsiboris, az inszem olyan érzés, mint egy rákszűrés. SEmmivel nem fájdalmasabb vagy rosszabb.

Odry, nekem csak 20-30 perc pihi volt mindig... Biztos a 2 óra???? :shock:
jitter
 
 


Sziasztok!

Odry!
Nagyon szorítok neked, ügyi legyél!
Nekem nem jött meg, de terhesnek sem érzem magam. Vérvételre nem mentem. Várok még 1 hetet, ha addig sem jön meg veszek teszetet.


Kicsiboris!
Üdv. újra itt! Tényleg régen jártál erre! Remélem gyakrabban fogsz jönni ezen túl!


Kalmanka!
Sajnálom ami veletek történt! Én úgy tudom 3 hónapot kell várni minimum, hogy megerődödjél, az újabb várandóságra.
Kitartást és jó egészséget kívánok nektek!
Gyere ide beszélgetni ha van kedved, szívesen látunk!



Jitter!
Üdv itt ismét!
Megkérdezhetem miért keresel pszichológust( persze ha csak szeretnél írni róla, nem szeretnék tolakodó lenni). Biztos, hogy több inszemet nem csinálnak? Az előzőekre mit mondtak miért nem sikerültek?


Szép napot mindenkinek!
sapé
 
 


Sziasztok!

Most már tudom ilyen az INSZEM :lol:
Nekem még annyira kellemetlen sem volt,mint egy rákszűrés :roll:
Megmutatták a kémcsőt,hogy a mi nevünk van rajta,majd viccesen közölte a nő,hogy Bred Pités nincs. :lol: Mondtam azt nem is kérném,inkább Herison Ford :oops:
Aztán két óra fekvés útán :!: megkellett keresnem egy nővérkét és elköszöntem :wink:
Holnap reggel megint megyünk,szerintem megint 11-kor csinál a doki és 13.15-kor haza :!:
Jól vagyok :P


Holnap jövök :!:
Odry
odry
 
 


Jitter!

Termeszetesen emlexem rad, es megvan a pszichologus, akit kertel - Norka kuldte a nevet, elerhetoseget. Majd eloveszem, es kuldom, ahogy lesz idom, mert a gepem romokban.

Odry! Drukk ezerrel neked, es mindenkinek aki elotte, kozben vagy utana van.

Mindenkinek pussz, csak most itt van az 5 eves keresztlanyunk, muszaj vele fogl. Puszi mindenkinek!!!!
babszi
 
 


Odry, nagyon sok sikert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
és köszi, hogy megnyugtattál az inszemmel kapcsolatban:o)
akkor nem is vészes, a laparomhoz képest pláne...

kalmanka, nagyon sajnálom, ez borzasztó lehet, egyedül az ami vígasztalhat téged, hogy már sikerült teherbe esned, nekünk még ez sincs.....mindent bele, kitartást!!!

sapé, remélem kicsibaba lőn hamarosan:o)
kicsiboris
 
 


Sziasztok!

Tegnap a 2. inszem nem volt annyira kellemes,de nem fájt :?
Pihengélek,a férjem sokat segít,csak az a bibi,hogy nem vagyok hozzá szokva :lol: Én kétszer a helyére rakok valamit,míg Ő megmozdul :lol: Oké :!: A szándék a lényeg :wink:
Remélem mindenki jól van :!:

Lola :!:
Veled mi a helyzet :!: :?: Voltatok :?: Mennyi pöttömötök lett :?: :oops: Szórítok nektek :!:


Kicsiboris :!:
Szóval,hajrrá :lol: Nem kell félni és mondhatni jó átesni rajta :shock:
Maga a lelkemnek volt jó :!: Kívánom,hogy minél hamarabb éld át te is :!:


Babszi :!:
A kis keresztlány,kinek a kije :?: Hogy hívják :?: Bíztos édi :!:
Nekünk is van a férjem nővérének a gyerekei :!: Ádám 7 éves, Dóri 3éves :P Nagyon szeretünk velük lenni,sokszor ítt alszanak nállunk és mi is éljük a gyerekkorunkat :wink:


Sapé :!:
Helyzet :?: Nem fura hogy még mindig nem menszizel :?: :oops:
Nem lehet,hogy tényleg babát vársz :?: Csinálj egy tesztet :!:


Ági :!:
Írtam neked :!: Hogy vagy :?: Dolgozol,vagy tudsz pihenni :?: Jövőhéten :?: :shock:

Puszi Odry
odry
 
 


Odry, nagyon büszkék vagyunk rád! és sok sikert az inszemekhez!
néztem, hogy lesz babanet találkozó, csak én pécsi vagyok és sokba kerül a vonat, pedig szívesen látnálak benneteket...na majd legközelebb, azért nektek jó mulatást:o)
kicsiboris
 
 


Sziasztok!

Kicsiboris!
Köszi,de miért is vagy rám büszke :?: :oops:
Remélem el tudtad az előző írást ólvasni,mert most látom,hogy olyan szép színt választottam ami nem nagyon látható :!: :(


Kérdeztem a dokit,hogy szokott-e az első inszem sikerülni :?:
Mert a 'statisztika" a 3-4. nél szokták mondani :(
A válasza igen volt :lol: erre én,- és te már csináltál olyat,hogy elsőre sikerült :shock: a válasza NEM :cry:
Jól van ettől még nem keseredtem el :wink:
Olyan fura ez az egész érzés :oops: Vagy csak nekem :?:


Odry
odry
 
 


Odry!
tegnap volt a leszívás-7 pete!visszaültetés csak 1 hó múlva,mert a doki szerint a hiperstimu miatt,ami sajna lett olyan a petefészkem, mint egy 60 évesnek,vagy egy rákosnak,jó mi?
de semmi gond.ez pár nap és regenerálódik,újra arégi leszek.ma kell telcsizni,összejöttek e.és aztán már csak a beültetés lesz!fagyibabánk lesz!
neked is szorítok!látod a lombik se expressz járat.de legalább astimun túl vagyok,mert eléggé kikésztíette a sok szuri+egy csomó della volt.
lola29
 
 


Sziasztok!

Odry!
Nagyon szorítok neked, hogy sikerüljön!!! :lol:
Én vettem tesztet, de egyenlőre a táskámban lapul! Hogy mire várok? Nem tudom, talán a csalódástó szeretném magam megóvni!
Sajna Ágota előtt jó párszor átestem ezen, így tudom milyen!



Kicsiboris!
Remélem én is, hogy baba van úton!De ahoz tesztelnem is kéne, de nem szeretnék csalódni!


Megy valaki a találkozóra? Mi valószínű nem tudunk menni!

Kati
sapé
 
 


Sziasztok!

Lola!
Nagyon gondolok rád és kívánom,hogy minél több Fagyibabátok legyen! :P Azért ha beszéltél a dokival és lehet tudni,akkor írd meg nekünk,hogy hányan jöttek össze! :lol:
Nagyon rossz a leszívás,vagy altatásban csinálják :?:


Sapé!
Megértelek :wink: Hanyadik napnál is vagy :?: Kérdezték nállam is,hogy tesztelek-e 2 hét múlva :? de nem :roll:
Majd ha napokkal elarad,mert nekem nincs baj a ciklusommal :shock: Én is pont azért nem amiért te sem :!: Ha felhasználtad mégis,akkor..... :shock:


Jitter!
Milyen az ultrahangos hsg :?: Különbözik a röngenestől :?:


Kalamanka!
Hogy van a lelked :?: Mindenféleképpen azt tedd amit az orvosod mond :!: Igazából csak Ő tudja mennyit kell várnotok :( Sajnálom,hogy ezt átélted :cry: Légy erős és nektek is sikerül :!:


Mindenkinek minden jót :!:

Odry
odry
 
 


Odry!
aranyos vagy hogy szorítasz,én is neked.6 fagyibabánk van!!!!!!!!!!7-et szívtak le,és 1 volt éretlen,4 szabályos fejlődési képet mutat 2-ből még nem tudják mi lesz,még dzsidiznek vele,hátha beindul.ez a hagyományos módszerrel lett,nem icsi,tehát csak összeengedték a fiúkat a lányokkal,és sutty,már meg is termékenyült!!!!!az iCSI-nél megszúrják a petét,úgy nyomatják bele a spermiumokat!!!nagyon izgultam és izgulok,remélem 1 hó múlva mind szépen felébred álmából!!!!!
lola29
 
 


lola,

ez amit leírtál nagyon izgi:-) nem semmi, hogy így tudják a dolgukat ezek a kis sejtecskék, mi??
szurkolok, hogy a beültetés után is szépen fejlődjenek a pocidban a fagyikák :lol:
és miért lett a stimulációtol ilyen rossz állapotban a petefészked?


odry, az inszemekhez gratuláltam, jó neked, hogy már ott tartasz, csak ebbéli örömömet fejeztem ki:o) és minden szépet!


sapé, nem teszteltél még? és mit érzel?
kicsiboris
 
 


kicsiboris!
azért mert nálam hiperstimuláció alakult ki.nem tudni előre egyes szuriknál hogy reagál az ember lánya.van aki ennél 3*nagyobb adagot kap.nálam 30 tüsző ért,és ez nagyon sok! elég lett volna 10 is!berágott adoki, mert a pesti papírok alapján kaptam fostimont,és azokra semmi válaszom nem volt.
azt mondta ravsz a petefészkem.magyarul cisztaszerű dolgaim lettek,amire most gyogyót szedek,és szépen elmúlik.de ha most lennék trehs,az újbóli megterhelés lenne,és nem kell senkinek, hogy a bab mellett ciszta is növöfessem bennem.
lola29
 
 


bocsi most olvastam el miket írtam össze,ebéd után az emésztésre reagálok,ezer bocsi a hibákért!
lola29
 
 


lola, semmi gond, el tudtam olvasni:)
értem már, ez a 30 tüsző ez tényleg rengeteg, és gondolom ilyenkor az is problémás lehet, ha nem tudnak kiürülni a szervezetből azok amelyek nem értek meg, és ilyenkor 'cisztásodunk...? vagy nem így van?
hát fel a fejjel, reméljük, használnak majd a gyógyszerek!!
kicsiboris
 
 


Sziasztok!

Lola!
Ez nagyon szuper :!: Tehát akkor az icsinél kérhetem,hogy milyen nemü gyerekem legyen :shock: Fáj a leszívás :?: A beültetésnél mennyit tehetnek vissza :?: Az írásodból azt veszem ki,hogy boldog a lelked :wink: Maradjon is így :!:


Kicsiboris!
Még régebben írtad,hogy dokit kéne cserélned :shock: Meg történt :?: Ha most mindenen túl leszel,akkor neked is inszemed lesz :?: Kb. mikor :?:


Jó éjt csajok!!!

Odry
odry
 
 


Odry!

Írtam Kép

Kép
Kép
Ági279
 
 


odry, lecseréltem a dokit, az küldött mindjárt laparra:o) úgyhogy volt értelme! az inszem a párom 'anyagától is függ...ha nem lesz jó neki (holnap megy, szurkolj:o) akkor valszeg inszem lesz a vége,
meg közben nekem 3 hónapig injekciókúra.
nálad mi úccság?

Lányok!! volt valakinek injekciós kezelése amikor megállapították, hogy endometriózisa van? milyen lesz? tényleg klimaxos leszek?

köszi előre is ha valaki ír erről nekem :P
kicsiboris
 
 


sziasztok lányok, lenne még egy kérdésem, volt valaki a magas prolaktin szintje miatt endokrinológiai(elhízástudomány) vizsin?

segítetek nekem, mert pénteken kell mennem...:o(


kösssssszi
kicsiboris
 
 


Odry!
én úgy tudom egyenlőre mo-n nem lehet kérni, milyen nemű legyen a gyerkőc.csak akkor, ha van örökletes betegség,és az csak egyfajta nemre jellemző,és így ki tudják zárni,pl fiúknál.de nem bizti hogy így van.
nem fájt a leszívás, mert elaltattak
igen boldog vagyok nagyon!!!vas este azért pityeregtem mert örültem volna h a a pocimban vannak már hétfőre!!!!!
remélem sikerül!!!
úgy tudom 3-at tesznek vissza
kicsiboris!nen tok segíteni.nézd meg a googleban
lola29
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Itthon vagytok :?: Milyen volt és merre voltatok :?:
Jól vagytok :?:

Orsi!
Rendbe jött a párodnál minden :?: Tudsz már valamit,hogy mikor mész inszemre :oops:

Liza!
Veled :?: Remélem inden Oké :wink: Írj :!:


Lara!
Régen írtál ide :( Milyen áldott állapotban lenni :oops:
Bírod a meleget :x Minden rendben :?: Lehet valamit tudni a babocádról :shock:

Kicsiboris!
Nem vagyok ebben jártas :cry: Nagyon nehéz lehet neked,hogy ezeken mész át :( Légy erős és nem lesz semmi baj :wink:
Drukkolok neked 1000-rel ++++++++++ :P

Mindenkinek jó éjszakát!

Odry
odry
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: