Új privát üzeneted érkezett!

Szia Henus! BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!Legyen szép napod! pindurandusz
pindurandusz
 
 



Betty!

Köszönöm szépen, nem mondom jó pasi három hasonloan jó "pasival" töltöttem a napot!

Pindurandusz!

Köszönöm!Valoban szép nap volt!

Üdv:Henus
henus
 
 


Sziasztok!

LÁNYOK HOL VAGYTOK?

Betty!

Mikor lehet tudni ,hogy sikeres volt-e a probálkozás?
Mostanába kell,hogy megjöjjön ugye?
Pár napja kiderült,hogy a sogornőm 10 hetes terhes hát titokban irigykedtem pedig van két huncut gyerköcöm!
De már 3 éve probálkoztak ugyhogy itt volt az ideje,hogy összejöjjön nekik.Jó lenne ha nekem is lehetne még egyszer egy csöppségem.

Henus
henus
 
 

 
 

Henus!

Nem mostanában kell NEM megjönnie, mert mivel múltkor késett, így tolódott egy kicsit. Április 3-án kellene amúgy, de április 14-ig fogok várni a teszttel.

Gartulálok a sógornődnek! Biztos vagyok benne, hogy Te is leszel még pocakos ;)



Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Fix.b!
Kérlek nézd meg, hogy mi a véleményed a március 25,26,27.-röl, mert ezek a jónás napjaim, kislányt ír, de sajnos 16,17,18. nap a mensitől igy ugye zöld és a nem biztos:(( Nem igazán tudok eligazodni a holdnaptáros képeken, de úgy tünik, hogy kislányra áll. Mi a véleményed?
mina29
 
 


Szia Mina!

Megnéztem, március 25. 11:49 és március 27. 19:04 között ír lányt, ha ez idő alatt történik a fogamzás (nem az akció) De mivel egybe esnek a piros és zöld napok, így bizonytalan. Ha meg mered kockáztatni, akkor én a 25-ét mondanám, mert ha figyelmbe vesszük, hogy az y-onok rövidebb életűen, és hogy a spermiumok 48 óráig termékenyítő képesek, akkor szerintem esélyesebb a lány. De Te tudod. Jónás módszer szerint ha egybeesnek, nem garanált a nem.
Vendég
 


Mina!

Megnéztem visszamenőleg, azt írtad, hogy 27-én hajnali 1-re írja a Jónás napot. Úgy nézem, a múltkor én inkább 26-át mondtam., mert a Jónás az utolsó előtti piros napot javasolja, de inkább 25-e jobb szerintem. Viszont ahogy írtam, és már Henus is többször, hogy kockázatos ilyenkor a nem, mert egybeesnek a piros és zöld napok! Tényleg Neked kell eldöntened, hogy bevállalod e, hogy esetleg fiú lesz.
Vendég
 


Szia itt is!
Hol lehet bővebben,magyarul olvasni erről a módszerről?És hogy lehet kiszámolni?Nagyon érdekelne,de msot nincs időm ezt a nagyon hosszú topikot végigolvasni.
Kép
Vendég
 


Kriszta!

Add meg az adataidat (születési idő, óra, perc, hely) és én kiszámolom Neked.

Itt tudsz róla olvasni :


http://www.hoxa.hu/?p1=cikk&p2=806
Vendég
 


Vendég
 


Betty!
Köszönöm előre is!
Most indulok a csajos napra,illetve már csak egy kis délutánra.Igy sajnos a válszodat csak este tudom olvasni.
1976.04.10. 17.45
Remélem jól emlékszik anyu!(már a percre gondolok!)
Kép
Vendég
 


Kriszta!

Itt a táblázat! Az első oldalon a piros napok vannak, a második oldalon az utolsó piros nap óra perce is a rizikófaktorral együtt. Most március 28. este 22:31 az utolsó Jónás nap, tehát addig kellene odaérniük a spermiumoknak. Március 27-én este próbálkozzatok, mert az utolsó előtti napot javasolja a Jónás. Ha még kérdésed van, írd meg nyugodtan.

táblázat-----> Kriszta
Vendég
 


Sziasztok!

Sajna 1 cn!!! :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Szia Betty!
Hát nagyon-nagyon köszönöm neked a táblázatot!! És holnap már itt is az első nap!Igaz,fiút ír holnapra,de ez nem baj cseppet sem.
Majd még szeretnék kérdezni valamit,de ma már nem nagyon leszek gép előtt,majd holnap jövök és írok!
Sziasztok!

Betty!
Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Kriszta!

Szívesen! És kérdezz nyugodtan. Amúgy a "neme" nem garantált, ha egybeesnek a piros és zöld napok, de erről majd akkor holnap :)
Vendég
 


Ditke!

Neked később írok..
Vendég
 


szia fix.b! Te hiszel abban,hogy az első gyermek fogantatásánál eldől a második gyermek neme is? Lányok volt valaki köztetek aki kérte a speciális számítást a Pánszky dokitól?
pindurandusz
 
 


pindurandusz!

Én nem hiszek benne. Hisz nem lehet tudni, hogy az első baby a Jónás napon fogant e, meg hogy egyáltalán melyik napon. Vagyis akik pl. mindennap próbálkoznak, nálunk nem :)
Vendég
 


Sziasztok!
Fix.b!
Látom, Te vagy ebben a témában az, akihez mindenki segítségért fordul. Igy teszem én is.
37 éves, 2 lány anyukája vagyok, de nagyon szeretnénk még egy babát (az se baj, ha az fiú :) ). De nem is a neme lenne a lényeg, hanem az, hogy megfoganjon. Na meg, hogy egészségesen meg is szülessen.
Tudnál nekem is küldeni táblázatot? Kiskunfélegyházán születtem 1969. július 14-én 22 (vagy 23) órakor. De inkább 22-kor. Császárral, ha ez számít. :)
Címem: maja0714@freemail.hu.
Előre is nagyon köszi!!!!
Marica

Kép Ja, itt a két csajom!
marica69
 
 


Marica!

Én nem vagyok Jónás szakértő, itt ezen az oldalon Henus az :), de elküldtem a mail címedre a táblázatot! Ha kérdésed van, írd meg nyugodtan.
Vendég
 


Betty!

Megkaptam a mailt, de majd holnap válaszolok rá, mert most fáradt vagyok, és elég hosszú lesz a válaszom! Egyébként köszi, aranyos vagy, hogy igy sziveden viseled sorsomat!
Vendég
 


Betty!

Megkaptam a táblázatot + a leveled. Már olvastam a Jónásról régebben, ezért is örültem meg a lehetőségnek, hogy kaphatok én is táblicskut. Hátha ez segít...
Majd újból elolvasom a könyvet és áttanulmányozom a dátumokat is!

KÖSZI még1x!!
Ha lesz eredmény, akkor feltétlen tájékoztatlak! :)
Marica
marica69
 
 


Betty!
Még valamit elfelejtettem megkérdezni. A zöld napokról lenne szó. Nem teljesen értettem a mondatot: A mensi első napja a 15 nap???? Ezt úgy értsem, hogy a mensi első napjától számolt 15. nap-tól számolok 6-ot előre hátra?? Ugye?
Bocs, ha nagyon értetlennek tűnök.
Marica
marica69
 
 


Marica!

A mensi első napjától számolsz 15-öt, és onnan + és - 6 napot. Tehát pl. ha a mensi első napja március 1., akkor +15nap, az március 16, + és - 6nap, az március 10. és március 22, tehát a zöld napok március 10-22 között vannak, ez összesen 13db nap.
Vendég
 


Betsy!
Igen, én is erre gondoltam, csak lehet, hogy nem túl értelmesen fogalmaztam meg.
Lenne még egy kérdésem, kérésem. Csak "érdekességként" megnéznéd nekem, hogy 2005. december 26-án fogant babánk milyen esélyekkel indult?? Sajnos 7 hetesen elvetéltem. Lehet, hogy nagy volt a rizikófaktor?
Ha visszafelé már nem lehet nézni, az sem gond, csak eszembe jutott és kiváncsi lennék rá.
Köszi!
Marica
marica69
 
 


Marica!

A Jónás napodat 2005.12.31-re írta, így nem a Jónás napon fogant, így nem tudom megmondani.
Vendég
 


Sziasztok!

Biztos emlékeztek még rám, bár már régen írtam ide, de azért szoktalak olvasgatni.
Nos, azt szeretném elmondani, hogy most ma voltam dokinál, és 6 hetes terhességet állapított meg. Tudom mikor fogant a baba, és képzeljétek, se a peteéréssel, a Jónás nappal meg pláne még köszönő viszonyban sincs a fogamzás napja.....

Remélem minden rendben lesz a terhességemmel. Majd 2 hét múlva megyek vissza újra.

Ezt csak azért mondtam el, hogy erőt adjak mindenkinek, akinek még eddig nem sikerült, hogy ilyenkor is teherbe lehet esni, amikor a két nap és a fogamzás nem találkozik........ :-)

Ja, és ez az első hónapunk, amikor próbálkoztunk.


Puszi
pocócska
 
 


Pocócska!

Nagy nagy gratula Neked!!! :lol: Hány napos a ciklusod? Hányadik napon fogant? Majd rakj fel képet a pocaklakóról, ha lesz. És csinálj vonalzót, hogy lássuk, hol tartasz!
Vendég
 


Sziasztok,

fix.b!

köszi a gratulációt
hát, asszem olyan 33 napos a ciklus. Ezt azért írom, mert nekem előtte endometriózisom volt, amire több, mint 1 évig szedtem gyógyszert. Azóta 2x jött meg, az első 42 napra (ki kell ürülnie a szervezetből a gyógyszernek), másodjára már 33 napra. Aztán már meg se jött. :-) De előtte 30-33 napos ciklusaim voltak.

A baba a 23. napon fogant meg, épp négy hete. :-)

Ha megyek két hét múlva uh-ra, majd kérek képet a doktornőtől. Addig nem csinálok vonalzót meg semmit, nehogy előre örüljek..... majd két hét múlva nézünk, vagyis hallgatunk szívhangot. Addig szinte el se hiszem az egészet....... :D Tényleg, olyan hihetetlen. De hatalmas boldogság......

Borzasztó fáradtság kínoz állandóan. Nem tudom magam kialudni. Meg most valahogy nem is érzem magam olyan jól. Nem tudoom megmondani mi bajom, csak fáradt vagyok, a közérzetem se jó. Pedig hányinger, émelygés nincs.

Most megyek,
Puszi Mindenkinek!!!!!
pocócska
 
 


Pocócska!

Én is szeretnék gratulálni, és nagyon vigyázz magatokra! Sokat pihenj!!!!
Vendég
 


Köszi Ditke!

A pihi nem megy, mert nagy hajtás van benn a munkahelyen. :evil:
Igyekszem nem megerőltetni magam. :)
Puszi
pocócska
 
 


Sziasztok!!!

Csak szeretnék szólni, hogy úgy tünik nekem bejött a Jónás számítás mindháromszor :lol: Visszamenőleg is megnéztem,mindkét lányomra kislányt ír!!!!
Most meg direkt fiúra gyúrtunk és épp fiús hónapban maradtam terhes. :) A múlt heti genetikai UH-án mondta először a vizsgáló orvos, hogy fütyit lát, és ezt 2 napja a saját orvosom is megerősítette. Azt mondta 100%-ot nem mondhat, érjem be 98%-kal :lol: Én beérem :wink:
Jó persze akkor lesz biztos ha megszületik :lol:

Mindenkinek sikeres,élvezetes "babagyártást", pocaknövesztést, gyermeknevelést (mindenki válassza ki kinek mit :lol: ) kívánok! :wink:

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő!

Gratulálok a 2 kislányodhoz, és a nemsokára megszülető kisfiadhoz is! Legyen sok sok örömötök egymásban! Mind 3 gyerkőcnél csak a Jónás napon próbálkoztatok? Mert a "nem" csak arra a 4 Jónás napra vonatkozik, nem az egész hónapra! De végülis mindegy, lényeg az eredmény ;)
Vendég
 


Fix: Pont akkor volt a peteérésem amikor a Jónás nap bejelölte a 4 napot! :wink: Legalábbis most a 3.-nál tuti! Célirányosan kisfiúra mentünk :wink: Agusztus óta próbálkoztunk és novemberre volt "egybe" a PÉ-m és a fiús Jónás napok.....

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő!

Akkor a kisfiúcska tényleg Jónás napon fogant! Pedig ha egybeesnek a piros és zöld napok, akkor nem garantája a nemet, viszont akkor 100%-os a fogamzás! Nagyon örülök, hogy összejött nektek, és mindenkit biztatok, hogy bízzon a módszerben!!!
Vendég
 


Betsy!

Mi újság úgy izgulok gondoltam mostmár írok van-e valami fejlemény azt tudom,hogy csak késöbb tesztelsz de hátha már megérzés vagy valami(én úgy érzem most sikerült egy kislányt összehoznotok).Szoval megy a DRUKK ezerrel!

Henus
henus
 
 


Henus!

Aranyos vagy nagyon! A megérzéseimről inkább nem írnék.. Az a baj, hogy még késésről sem írhatok, mert ugyebár múlt hónapban 34 napos volt, és addig még van pár nap. Húsvétra terveztek valamit? Fiúk készülnek nagyon?
Vendég
 


Sziasztok!

Én még csak most regisztrálatm.

A férjemmel babát szeretnénk, és gondoltam, h segítségül hívnám a Jónás-módszert.

Segítenétek az ideális napok kiderítésében?

Köszi előre is!
bejgli
 
 


Bejgli!

Add meg a pontos születési idődet (óra perc) és helyet, én szívesen kiszámolom Neked.
Vendég
 


fix.b köszi!

1982. szeptember 27, reggel 6 és 7 között, császárral, Miskolcon.

Közben egy kicsit visszaolvastam a fórumon és tök sok a siker sztori! Gratulálok utólag is mindnekinek és sok sikert a velem együtt próbálkozóknak!
bejgli
 
 


Bejgli!

itt van a Te Jónás táblázatod, ha kérdésed van, írd meg, nem tudom, mennyit olvastál a módszerről.

táblázat---->
1175680944.46.doc
Vendég
 


Huh, hát ö, lenne kérdésem. Mehet itt vagy e-mailt írjak?
bejgli
 
 


Bejgli!

Mehet itt is..
Vendég
 


Píros csikos napokon vagyok termékeny igaz?

Áprilisnál miért nincs nem?

Nekem jópár hónapon pont a mentruáció körül ugrál a csík. No ilyenkor mi van?
bejgli
 
 


Bejgli!

Az utolsó piros napra kell odaérniük a spermiumoknak, így az utolsó előtti nap próbálkozzatok. Nem baj, ha mensi idejére esik, akkor is akciózzatok. Ahol nem ír "nemet", ott nem garantált a "nem", de Neked amúgy sem lehet tudni, mert nem írtál pontos születési óra percet, én a megadott két időpont közötti idővel számoltam amúgy, de ha 06:00 órával vagy 07:00-val számolom, lehet teljesen más jön ki. A "nem" még akkor se garantált, ha a piros és zöld napok egybeesnek.. Első gyerkőc lesz?
Vendég
 


Köszi, h ennyit foglalkozol velem!!!

Igen első babának készül, illetve a férjem kívánsága szerint rögtön háromnak.

Igen, jól érted, ő hármas ikreket szeretne. Hát, én egyelőre megelégednék eggyel.

Amúgy a neme tök mindegy, csak kiváncsiságból kérdeztem.
bejgli
 
 


Bejgli!

Ha nem csak a Jónás módszer szerint akartok próbálkozni, akkor érdemes mérned az ébredési hőmérsékleted, esetleg valamilyen ovulációs tesztet használni, nyákvizsgálat stb..
Vendég
 


Jaj, csak az a baj h nem akarok ennyire tudatosan (nem tudok rá jobb szót) készülni. Hú, ez hülyén hangzik, megpróbálom megmagyarázni.

Szóval, nem szeretném h ha minden percemet a babára készülés töltené ki. Készülök (nem iszom egyátalán alkoholt, nem dohányzom, vitamint szedek, stb.), meg szeretnénk már nagyon őt, csak félek h rágörcsölök és akkor kevésbé fog sikerülni.

Ez így nagyon idétlenül hangzik, nem tudom érted-e hogy mit akarok mondani.
bejgli
 
 


Bejgli!

Értem, persze.. De akkor a Jónás napokat is felejtsd el gyorsan, és csak akkor próbálkozzatok, ha kedvetek van ;) :lol: :wink: :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: