Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jocek! Drukk hegyek nektek holnapra!!! Várjuk a pozitív híreket!! :lol: :lol:

Nyuszika! Szia! ET+21.nap? Atyaég!!! :shock: Azt nem is lehet kibírni!!! Drukk neked!!! :D

Zsó! Olvastam, hogy ti is elkezdtétek végre!!! Szuper!!! :lol: :lol: :lol:
Most mi lesz a következő?

Nincs időm visszakeresni, de emlékszem, hogy szó volt a Tapolcáról. Mi nagyon meg voltunk elégedve velük, igaz, pozitív irányba dől a mérleg a 3. inszem eredménye miatt... :wink: :lol:

Rólunk:
Megvolt Bogi orrmandulaműtétje. Hát jól megviselt minket... apa és én is kivoltunk. :cry: Még szerencse, hogy csak egy napig tartott a legrosszabb, azóta rohamos a javulás. 3. napra már semmi nyoma nem volt Bogin a műtétnek. Még egy hétig itthon volt, és holnap már kezdheti is az óvodát.
Én jól vagyok, gyakorlatilag mindennel kész vagyok. Bár ez nem látszik a napi teljesítményemen, gyakorlatilag pörgök, mint a búgócsiga folyton. :oops: :lol:

Puszi!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Laptető a következőé!!! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Egész délelőtt csavarogtam, míg Bogi oviban volt. És még mindig nincsenek hírek??? :shock:

Jocek! Várunk nagyon!!! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

 
 

Lucuzs,
örülök,hogy túl vagytok a mandulaműtéten!
Te meg mindjárt szülsz!

Nekem csütörtökön lesz a leszívás.

Jocek?
Vendég
 


Jocek??? Remélem ünnepeltek!
Nekem majd leszakad a derekam, egyébként jól elvagyok. Ritkán fáj a hasam.
Zsó hajrá csütörtök!!! szorítok!

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok,

SIKERÜLT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol:

HCG szint 558

El se hisszük, hogy igaz, ennyi szenvedés után, de nem adtuk fel és itt van, sikerült.

Csütörtökön kell újra vérvételre menni, aztán uh. de a biológus szerint nagyon jó az eredmény.

Köszönöm a drukkokat Mindenkitől.

Kissedi, Zsó.... Nálunk elkezdődött, most Ti folytatjátok a sort!
jocek
 
 


Jipíjééééééééééééééééé!
Jocek+Jocek anyu!!!! Gratula!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jajdejójajdejó!!! Végre megint van új topik-baba!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hajrá Csajok! Jöhet a folytatás!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Húúú, Zsó! Akkor ti is jól előre tartotok már!!! :shock: :lol: Vagyis én maradtam le... :oops:
De a drukkjaim így is élnek!!! Hajrá csütörtök!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kissedi! Neked mikor kell tesztelni? :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Jocek,
potyognak a könnyeim. Teljes szívemből gratulálok Nektek! :D :D :D

Zsó,
most nálad minden drukkom :wink: Csütörtökön este mindenképp bekukkantok!

...bocsi mindenkitől csak ritkán tudok még olvasni is. De mindenkinek drukkolok a háttérből ám! :wink:

T
tapedli
 
 


Sziasztok!

Jocek gratulálok!!!!
Annyira jó sikersztorikat látni.

Köszi mindenkinek a leírást, múltkor meg is írtam a válasz e-mailt..de elszállt.

Most egyenlőre úgy gondolom hogy valamelyik Kaáli lesz a nyerő..csak nem tudom hogy a győri vagy a pesti.

ZSó hogy vagy? Milyen érzés a leszívás előtt lenni? Nagyon megkeveri a hangulatodat a kezelés?
Minden nap úgy adták be a szurit, vagy te magadnak? Lehet hogy hülyeséget kérdezek...de annyira még nem látom át a dolgot.
vero26
 
 


HURRRÁÁÁÁ!!!!!
Már nemtudom hányszor néztem,hogy írsz-e Jocek!
Csodálatos élmény lehet. Sírok örömömben! Nagyon gratulálok! Vigyázzatok egymásra!
Úgylegyen a folytatás ahogy megbeszéltük!! :wink:
Jujjj de jó, annyira örülök.!!! :lol:

Kép
kissedi
 
 


Joceeeeek!!!!!
Hatalmas gratula!!!!! :wink: Nagyon örülök!

Köszi mindnyájatoknak a drukkot! :wink:

Vero,
azt javaslom,a közelebbit válaszd,eleget kell oda járkálni...
Nem kavar meg a kezelés,az 1 hónap fogigátló meg a sok bizonytalan várakozás,az kavart meg,most már jól vagyok! :lol:
Magamnak adogattam a szurikat,nem nagy ügy,bőr alá pici vékony tűvel...pár éve még elájultam,ha megszúrtak :lol: ilyen az élet...
Tök jó érzés,hogy csütörtökön meglesz a leszívás!
Vendég
 


Jocek!
szívből gratulálok!!!! :D
Vigyázzatok magatokra!

Ez nekünk is erőd ad, hogy soha ne adjuk fel!

Nekünk tegnap meglett a tenyésztés eredménye, természetesen negatív, ugyhogy ha a dokik nem is mondják, mi már biztosan tudjuk, hogy a bogyótól van.
Igy most pár hónap kemény vitaminozás következik :)

Zsó: megy a drukk csütörtökre!+++++

Edi: Mikor tesztelsz? :wink:

Vero: ti az inszemet akkor teljesen kihagyjátok? Megkérdezhetem, hogy milyenek lettek a párod eredményei?
jucus31
 
 


Lucuzs bocs, de tegnap annyira megörültem a Jocekék pozitív eredeményének,hogy elfelejtettem írni a kérdésedre. Nekem jövőhét szerdán kellene mennem vv-re. Kedden tesztelek egyet!Ha nega nem megyek vv-re, de pozi lesz és így megyek szerdán és pénteken is. :wink: :lol:
Ja Jucus neked is írtam ezt. :oops: :lol:
Most kajáltam be, pizzát sütöttem, így fullon vagyok. Menni kéne sétálni, de hideg van. :?

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Zsó? Már egy órája is benéztem, de úgy látom még nem jelentkeztél. Hány petikéd lett? Gondoltam Rád ma :wink:

Kissedi,
jövő hét szerdára nagyon drukkolok! :D

...és persze mindenkinek tovább :wink:

T
tapedli
 
 


Tapi,
köszi a drukkot és az érdeklődést.4 petesejtem lett,holnap kell telefonálni,hány embrió lett belőlük!
Vendég
 


Zsó! Szuper!!!! Drukk holnapig, hogy mindenki párra leljen!!! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Zsó na mi újság???? Jocek párod hogy van, ma is voltatok vv-n?
én jól elvagyok. Totál kivagyok kímélve. Apa mindent megcsinál nekem. A hasam ritkán menszisen szúr, de nem vészes. Reménykedünk.... :wink:

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok,

Köszönöm mindenkitől a gratulációt, nagyon jól esett. :)

Zsó,

Várunk a hírekkel nagyon, szorítunk.

Jucus

fel a fejjel, és rendületlenül előre, nekem egyszer azt mondta Budapest "állítólag" "legjobb" andrológus professzora, hogy nézzek spermadonort, mert nekem sosem lehet gyerekem (akkor épp a gyógyszerszedéses időszakban voltam 0 spremaszámmal), hát nem volt kellemes hallani, de könnyes szemmel az mondtam miután kijöttem az irodájából, hogy azért se adom fel. Ezt Mindenkinek ajánlom,mert sikerülni fog.

Kissedi

Tegnap voltunk vérvételen, csak elromlott a gép a laborban, így csak ma lett eredmény.
1986 a HCG, 1000körül már jó azt mondták, így minden rendben. El se hiszem, azért nem reagáltam eddig, mert még ezt a vvt meg akartam várni.
28án kell menni uh-ra.
A Párom jól van, és neki is csak a hasszurkálás volt, van, úgyhogy nyugi, biztos a baba helyezkedik. :)
jocek
 
 


Jocek,
de jó nektek!Én most nagyon izgulok,2 embriónk lett,holnap megkapom őket,remélem,reggelig még kitart mindkettő és nem lesz semmi baj,aztán meg hátha lesz baba,vagy babák...

Edi,
nagyon drukkolok neked is!
Vendég
 


sziasztok

valamelyik nap irtam csak elszállt. Jocek hatalmas gratula nektek!

mindenkinek mennek a drukkok most fáradt vagyok többet irni, de próbálok majd jönni. kicsit el vagyunk maradva a dolgokkal

Kép
vayacon
 
 


Zsó!!!! Szuper a két embrió!!! Drukk holnapra!!!! Még szép, hogylesz baba vagy babák!!! :lol: :lol: :lol:

Jocek! Nagyon szép hcg!!! :D Annyira jó, hogy már az uh jön!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Köszi,Lucuzs!
És Mindnyájatoknak a drukkot,megérte,2 embrió a pocakomban,melengetem őket. :wink:

Jocek,
örülök,hogy ilyen jól haladtok! :wink:

Vaya,
naggggyon finisben vagy már!hajrá,szurkolok a szép szülésért!
Vendég
 


Zsó!!!! Ez egyszerűen szuper!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gratula!!! Pihenj sokat!!! És melengesd a babáidat!!! Millió drukk nektek!!! :D :D :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Zsó hatalmas gratula!!! vigyázz magatokra!
Jocek nagyon örülök, hogy minden jól alakul. Nálunk sajnos nem.. :cry: ..
Tegnap délután nagyon ment a hasam, aztán hánytam is, ráadásul éjjel még be is lázasodtam, gondolom a sok folyadékvesztés miatt. Emellett még a hasam is elég rendesen görcsölt, így reményem 0. :cry:

Kép
kissedi
 
 


Zsó,
ez fantasztikus! :D Olyan jól sikerült most a stimud, gyorsan lezajlott és már ott is a hasadban a két embrikéd :D :D :D Szerintem ez jó előjel :wink: Nagyon-nagyon dukkolok Nektek! :D

Kissedi,
most rajtad a szemem! :wink: A szurka tök jó! Hajrá szerda! :D

Vayacon,
közeleg az idő, de azért pihizz is... :?

Luci,
Neked is csak szűk 3 hét van és jön a Nagy Nap :D Gondolom Bogi (túl a mandulaműtéten) is nagyon várja már a kistesót :D Remélem jól viselte a kis tündér.

Jocek,
nem lehet, hogy ketten vannak? :wink: :D

Bumi,
úgy látom Te is a munka frontján harcolsz :? Ti most hogy is álltok? A cisztád már eltúnt ha jól emlékszem.

Minden újonnan érkezettnek vagy régről előkerültnek is szorítok, mert tudom, hogy az nagyon sokat jelent ha az ember nem elveszettként éli át ezt a sok tortúrát.

...néhány sor magamról is. Rettentően sokat dolgozom. Két fél munkahelyem van és mellé bevállaltam egy csomagolástervezős munkát (amit meg nagyon szeretek) Közben szedem a Mastodynon cseppeket és a ciklusom szépen kezd helyreállni. Megint 26-27 napos lett! :D Talán emlékeztek, hogy nekem lement 21 naposig is. Most úgy döntöttem, hogy mielőtt belevágunk az újabb inszembe, elmegyek egy teljes endokrinológiai kivizsgálásra. Pont a ciklus rövidülés, a peteéréstől kezdődő mellfeszülések miatt. Az motoszkál a fejmben, hogy talán magas lehet a prolaktinom. Kicsit utána olvastam és több helyen is olvastam, hogy az endokrinológusok sokszor a kisebb eltéréseket is kezelni szokták. A nőgyógyászok kevésbé drasztikusak. Mivel nekünk még egyszer sem tapadt meg, ezért gondoltam ki ezt a kivizsgálást. Aztán ha nincs semmi (és megnyugszom) vagy van és kapok rá kezelést, akkor hajrá! :)

Na most aztán írtam rendesen :D

Puszi mindenkinek!
T
tapedli
 
 


Kissedi,
szorítok,hogy gyorsan átmenjen rajtad a vírus és ne bántsa a babát,aki reméljük,úton van!

Tapedli,
arra gondoltam,ajánlom neked a klinikát,ahova járok.(I.Női Baross utca.)Mondjuk az igaz,hogy a bejelentkezéstől kb.2 hónapot várni kell...csak azért jutott eszembe,mert itt 4 vérvételből áll a hormonvizsgálat és úgy látom,eléggé rámennek a prolaktinra,még terheléses vizsgálatot is csinálnak,a 3.vv-nél beadnak vmi anyagot (metocroplamid,ha jól emlékszem),és azt is megnézik,hogy attól megugrik-e a prolaktin.
Nekem pl.a 3.napi teljesen jó volt,de a terhelés előtti nem tetszett nekik,így napi fél Bromocriptint szedek.De persze,ha van jó endokrinológusod,biztos ő is tud segíteni.Hajrá!
Vendég
 


Zsó,
köszi a tippet! Egyelőre nincs dokim, csak a netről vadásztam egyet. dr Tóth Miklósnak hívják és ha jól emlékszem Ő is a SOTE-n rendel TB alapon. Arra gondoltam, hogy első körben a magánrendelésére megyek. Lehetséges, hogy a végén épp ott kötök ki, amit Te is javasolsz :)

T
tapedli
 
 


Kissedi???

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


sziasztok.
ez megint negatív lett. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: nagyon kész vagyunk. Majd ha kicsit jobban leszek jövök. Köszi drukkot.

Kép
kissedi
 
 


Kissedi,
sajnálom! :cry:
Vendég
 


Kissedi,

Én is sajnálom nagyon. :( :( :( :( :( :( :(
jocek
 
 


Sziasztok!

Nagyon sajnálom Kissedi... nem tudom mit mondjak, de őszintén együttérzek.


Mmzsó: Nagyon drukkolok neked hogy megmaradjanak a babák!
Bár megfogadtam, hogy nem nagyon jövök fel ide, mert túlságosan belelovalom magam ebbe az egész témába és elviselehetetlen vagyok:-)..de miattad fel fogok jönni, hogy tudjak drukkolni így messziről.
Magunkkal kapcsolatban már döntöttünk. A héten veszünk a férjemnek FER14-et ott, ahol javasoltad, és a győri kaáliba fogunk járni, mert nagyon jót hallottam ott egy ikres kismamától.

A többieknek is nagyon-nagyon drukkolok.
vero26
 
 


Kissedi! Nagyon sajnálom... :cry: :cry: :cry: Remélem hamar sikerül talpra állni és folytatni a harcot!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kisedi: Nagyon sajnálom, együttérzek veletek.. :(
jucus31
 
 


(((((Kissedi))))) Sajnálom :(
tapedli
 
 


Zsó! Hogy érzed magatokat? :wink: :lol: Már egy hét eltelt!!! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


KÉpzeljétek levágtam a hajam. Olyasmi mint az Ördög Nórié. Remélem api nem kapja fel a vizet, mert ő hosszúra szeretné. HÁt ez most nem jött össze.... :oops: :lol: Öcséméknek tetszett.
Zsó én is gondolok rád! Mi újság? pihengetsz? Már csak 1 hét. Csinálsz tesztet, vagy vv lesz? ez nagyon izgi időszak. Most te jössz!!!! Tessék Jocekékat követni szépen! :lol:

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Kissedi a francba :( :( :( pedig úgy szoritottam igazságtalan az élet. remélem jobban vagy már picit lelkileg biztos szupi a hajad :D

Zsó mizu veled? jól vagy? nagyon izgulok értetek is

többiek?

velünk minden rendben, valószínű kihúzzuk a kiirt időpontig semmi jele hogy előbb akarna kibújni a kislány. egyelőre nem vagyok türelmetlen már annyira beálltam rá agyilag hogy később fog jönni mert nálunk a családban jellemző a túlhordás. képzeljétek még nem is vagyok mindennel kész: kiskád, hordozó, pihenőszék fertőtlenítés, babakocsi lemosás még hátravan.

hajrá mindenkinek követem mi történik veletek!

tényleg Jocek ti hogy vagytok? mikor mentek legközelebb dokihoz?

Kép
vayacon
 
 


Sziasztok,

Kissedi,

Egy külső változás sok erőt adhat a belsőnek is.
Apid mit szólt a rövid hajadhoz?

Vaya,

Akkor még van mit beszerezned.
Tudjátok már mi lesz a lányka neve?

Nálunk minden rendben, már nagyon várjuk a csütörtök estét, amikor megyünk az első uh.ra.

Zsó,

Hogy vagy?, nagyon szurkolunk.
jocek
 
 


Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni! A párommal már elég rég szeretnénk babát, de sajnos nála találtak problémát. Eddig csak "kevés katonával" diagnosztizálták, de most egy másik orvos két oldali visszér tágulatot állapított meg. 1/2 éven belül meg kell műteni, mert az amúgy sem jó eredményei mára már az 1 milliót sem érik el. Nem igazán tudtam még rendesen visszaolvasni Titeket, de ha lenne esetleg köztetek valaki, akinek a párja vagy esetleg ő maga már átesett ilyen műtéten és megosztaná a tapasztalatait magáról a műtétről, a lábadozásról, esetleg ha tudtok ajánlani egy lelkiismeretes és megbízható orvost, akkor azért nagyon hálás lennék.
Egyébként a Dévai Intézetben kezdtük volna a programot, de ez most kispadra kényszerített minket.
Köszönöm előre is.
Szélkisasszony
szélkisasszony
 
 


Sziasztok,

Zsó, mi újság, a héten tesztelsz? :D Drukkolok+++++++

Kisedi, hogy vagy?
A hajad biztos jó lett, nekem tetszik az Ördög Nórié is, igaz első látásra furcsa, hisz eddig csak hosszu hajjal láttuk, de másodikra már határozottan jó :) Otthon mit szóltak hozzá? :D

Jocek: hát elhiszem, hogy nagyon várjátok a csütörtököt. Hatalmas élmény lesz majd, mikor annyi várakozás után megpillantjátok Őt! :)

Szélkisasszony, üdv itt. Sajnos én nem tudok neked segiteni, mert nálunk más a probléma, de majd jönnek a csajok..

Nálunk semmi extra, várakozó állásponton vagyunk, vitaminkúra ezerrel..
jucus31
 
 


Szélkisasszony üdv! NÁlunk is volt kevés katona, vagy csak rossz mérés kitudja. Szerencsére helyreállt. VOlt nutrilite vitaminkúra, és szerencsére visszér nem. Már 2 inszemen vagyunk túl sikertelenül. Holott mindkettőnknél elvileg már minden rendben.
Zsó??????
Jocek húúúúú ez nagyon izgi lehet. De jó nektek! (irigy vagyok, de pozitív irányban :wink: )
A hajam anyuéknak tetszik, apinak kevésbé. Csak vasárnap délután vette észre, elég furcsa fejjel..... megkért, hogy legközelebb ne legyen már ennyire rövid, mert szerinte ez fiús, és hogy jobb ha van hátul egy kis copfom. Nekem könyebb vele bánni.
Most megyek mert annyira fáj a fejem, hogy alig látok ki a fejemből.
:twisted:

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Köszi az érdeklődést,jól vagyok,most már,mert vasárnap teljesen úrrá lett rajtam a kétségbeesés.Bőgtem egész délelőtt,misén,főpróbán 8szerencsére a koncerten már nem,szép lett volna..)De most már jól vagyok.
1.vv.szerdán,2.pénteken,akkor mondják meg,mi lett.

Szélkisasszony,
üdv. itt.Ki állapította meg a tágulatot?Menjetek esetleg és mutassátok meg másnak is,mert volt itt valaki,akinek egy doki ugyanezt mondta és másik néhány meg azt mondta,hogy nincs tágulat.
Nekünk volt baloldali,meg is műtötte Lantos dr.a Flór Ferencben.Kellemetlen,de túl lehet élni,ha van konkrét kérdésed,szívesen válaszolok.
Vendég
 


Sziasztok!!!
Kissedi, mmzsó: nagyon köszönöm, hogy reagáltatok! :D
Mindenképpen megkérdezünk másik orvost is erről és UH-t is szeretnénk csináltatni. Addig meg csak várunk!

Szép napot és sok sikert mindenkinek!
szélkisasszony
 
 


Zsó!!!! Várjuk a híreket!!! :lol: Vagy péntekig semmit sem mondanak?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs,
csak pénteken mondják meg,addig rághatom a körmöm...
Lassan tőled is jönnek majd a hírek :wink: drukkolok,
és Vayacon,neked is,ha olvasol..
Vendég
 


Zsó tesztet nem akarsz csinálni??? hogy bírod??? én már megőrülnék.De nem kell idegeskedned, tuti sikerült! szorítok nagyon!!!!

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok,

Ma voltunk uh-n mert előrébb hozta a doki.
KETTEN vannak (Tapi, Te valamit sejtettél,amikor kérdezted hogy nem lehet,hogy ketten vannak :) )
A Biológus is ott volt az uh-n, és kiszólt hogy menjek be én is, mert érdemes, nem mindennapi látvány :) Hát nem is volt az.
Nem bírtuk összezárni a szánkat utána. :D
Fülöp doki megkérdezte viccesen, hogy a harmadikkal mit csináltunk, mert az is látszott petezsák formában, csak megállt.
Mind a ketten teljesen egy méretűek. (6,2 és 6,3mm) egyforma jó szívhanggal. :)
Elmondták a figyelmeztetéseket is, hogy mennyivel veszélyesebb az ikerterhesség, és ezért 2hetente kell menni uh-ra, meg hogy még 6hétig izgulnunk kell, mert addig bármi lehet, DE NEM LESZ SEMMI.

Zsó

Várunk a jó hírrel, és szorítunk nagyon.
jocek
 
 


Júúúúúúúúúúúúúújjjjj! JOCEK! Hatalmas gratula a két babóhoz!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsó! Nem semmi csaj vagy, hogy bírod még péntekig!!! :shock: :lol: Drukk hegyek továbbra is!!! :D :D :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: