Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok csajok!!

Dejó hogy ennyien írtatok már!!!

Milyen jó lesz télen, mindenki a net előtt fog csücsülni a meleg szobában! :lol:

Kincs, Zsizsik, Alice, kandika meg mindenki olyan édesek vagytok csajok, hogy ennyit gondoltok rám, de nálam SEMMI.
Éjszakánként nemhogy josló, de még kósza keményedések sem, nappal is csak néhány keményedés, pedig már csak 3 fél szalbutamolt szedek.

Apa azt mondja vihar előtti csend! :lol: Johanna nagyon keveset mozog egy-két napja. (azért annyit mozog, hogy ne aggódjak)

Vagy a melegfront miatt van, az mindig ellazít engem, sztem a következő hidegfrontig nem lesz semmi.
Holnap megyek dokihoz, megvizsgál majd.

ha ott leszek, küldök majd sms-t valakinek a mobiljára, akinek megvan a száma, és akinek a leghamarabb megtalálom! :lol:

Kavicska, Alice dejó hogy végre vagytok!! :lol:

Alice nagyon örülök a szemléletváltozásodnak, neked témyleg lombikra van szükséged, és figyeld meg, sikerülni is fog!!!

Kavicska jobbulást! Sajnálom, hogy nem tuttál meglátogatni! :cry:
na de majd Johannástul!

Okr!
Én teljesen le vagyok döbbene rajtad. Ilyen szintű tűrőképeséggel még nem láttam élő embert! :lol:
Kiírt időpont előtt egy nappal a s aját anyámon kívül mindenkit páros lábbal rúgtam volna ki üvöltözve, nemhogy főzzek és ágyazzak neki!!
Azé a férjed és családja összeteheti a két kezét, hogy mit kibírsz.
Meg ez is, hogy nemcsinálsz problémát belőle hogy Adára ki vigyázz, majd szülök egyedül.
Meg munkát is bevállalod terhesen.
Én feleennyit sem bírnék.

Rambóka!
Tegnap írtam neked egy hosszút, de elszállt.
majd írdd meg milyen volt a csaszi, szeretném egyszer hiteles forásból hallani, mikor fáj, milyen...stb.

lepény hány fokozatig tud érni? Melyik az öreg lepény az egyes kettes vagy hármas vagy hányas?

Kép

Kép
rejo
 
 


Szia sztok!!!
itt vagyok ám, DE ARANYOSAK VAGYTOK!!!!!! köszönöm hogy hiányoltatok!! :D
Elfelejtettem szólni, :oops: hogy csütörtökön jött hozzánk a legjobb barátnőm egy hétre magyarországról. Ugyhogy jövö hét péntekig nem nagyon leszek. Alice megkaptam a mailt is, de nem lesz sajna időm válaszolni rá, de pénteken mindenképp!!!

A sínt holnap veszik le, és közbe a mensim is megjött 36 napra, épp aznap mikor bevettem az első duphastont, ugyhogy azzal a lendületel abba is hagytam! úgy örültem neki, 36 napra egy teljesen normális mensi, nem előzte meg barnázás!!! ugyhogy máma a 3. napon vagyok. nincs szerencsém a vérvétellel, mindig vasárnapra esik a harmadik nap :-(
krumplis pogácsa
 
 


Kincs!

mailt nem írt, csak ide a topicba, mikor én is nyomoztam! :lol:

Asszem neki régebben az örökbebabás volt a tanyája.
megnézem majd ott.

Pogi!

Állítólag az sem katasztrófa, ha negyedik napon veszik le a vért.
Szóval nem torzítja el annyira az eredményt. vagy semennyire? :roll:

Kép

Kép
rejo
 
 

 
 

Szia Pogi!

A 4.napi vérvétel is jó!!!!!! Nekem már vették ilyenkor,nyúúgodtan csapoltathatsz!

Rejó akkor még van pár nyugis napod :) lelkileg is jól vagy? Nyomozok én is tovább :lol:
Vendég
 


Kincs!

Iszonyú nyűgös vagyok.

Minden idegesít és zavar, tehetetlennek érzem magam, egyedül akarok lenni, Domi menjen má ovibaaaaa... :oops:

Mindenhol rendetlenséget látok (pedig nincs), és nagyon zavar, iszonyú pedáns rendet szeretnék rakni, de már nem tudok, mert nagy a hasam, és nincs hozzá energiám.

Kép

Kép
rejo
 
 


Helo lányok!Látom zajlanak itt az események!
Babancs!
Ne foglalkozz a hülye nőgyógyásszal ott a bébi csaak még nagyon picike!Mikor én voltam először uh-on még nem voltam 5 hetes és nekem is 3mm volt a petzsák!2 hét múlva pedig már szívhang is volt!Rejoka kitartás szorítok!!!
Én tegnap voltam a belgyógyászomnál azt mondta hagyjam abba a Merkformint úgyhogy ma már nem vettem be de őszintén megmondom félek remélem nem lesz semmi én még szedem volna!!!
Szép napot!!!!
niki26
 
 


Sziasztok Csajócák!

Hogy itt mekkor csend van!!! Kép

No jól van!!!

Mostmár mindennapom ilyen gondolatok körül forog?
Meddig lesztek egyben? :)

Lesz itt szülés fiatalok! :)

Asszem lemegyek szőlőért. Megesz a fene érte. Muszáj!!!

Csók...
én vagyok és TI????
Vendég
 


Pogika, de jo, hogy megkerultel!!! :lol: :lol: :lol: (Mar kezdtem aggodni ....)

Kavicska, neked jo szolozest... :lol:

Rejoka, hat nem ez lenne az a "befelé fordulas" amirol Norka is irt?

En is vagyok :wink:

Alice
alice27
 
 


Sziasztok!

Kavics!

Én is vagyok.
Jól emlékszel indul köv. ciklustól a stimu. Olyan mákom volt: már a 3. patikában voltam mire kaptam closty-t (azt mondta a patikus, h éppen most érkezett a szálítmánnyal). Mindenhol azt mondták, h hiánycikk.

Rambóka!

Örülök, h még szülés előtt rendeződtek a dolgok (császár, stb)
Fú nagyon izgulok értetek. Biztos minden frankón fog sikerülni!!!

Rejo!

Értetek is nagyon izgulok!! Pihenj egy kicsit!

Kép
lara26
 
 


Halihó!

...vagyok...

Naná, hogy vasárnap nincs piac! Be kellett érnem egy fagyival. :) Asszem így is jól jártam :roll:

Lara!
Szóval Closy a következő hónaptól. :) Hehe, hátha bebabásodsz :lol:

A következő ciklustól úgy gondolom én is nekiugrok a Clostynak! Mindenképpen.
De egyelőre kíváncsi vagyok, hogy hogyan alakul ez a ciklus! Kép
Már volt két kósza PÉ, reméljük elég jó alap a Clostyhoz. De ebben a ciklusban még várakozó álláspontra helyezem magam :)
Megy a drukk neked!!! :)

Megváltoztattam az avatarom. Olyan szép őszies idő van, pont egy ilyen napocska jut eszembe róla :)

Olyan rossz itthon egyedül :( Ettől egy kicsit kókkadok. Kép

Rambóka, Rejoka!
Még egyben vagytok. Egy laza smst küldjetek, ha történés van!!!
Ezután folyamatosan a netre tapadok és várom az eseményeket :)

Alice!
Felkelt már a férjecskéd! Bújj oda mellé. Az oan jó :)
Így átölelni Kép Kép

Norka!
Nálatok mizujs???
...vagyok....
Vendég
 


Kavics!

Szép a napocskád!
A closty mellett még van egy pár jóság amit kapok: :lol:
Merional szuri, Bromocriptin, Choragon szuri, Utrogestan. Tiszta szita leszek.

Kép
lara26
 
 


Köszi! Neked is megy a drukk!!

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!
Előre is elnézést miért bemásolom ide a hőmérősök babásaihoz írottakat,de egyrészt rosszabbul vagyok,mint tegnap,másrészt Ada ugrásra kész,hogy kikapcsolja a gépet!Sietek!Este ha elaludt remélem lesz időm/erőm írni többet.

.
[quote]H írta:angom nulla,még jó,hogy ide nem kell! A férjem ügyel,így a beteg gyerek is az én fejemen ugrál.
Aztán a dokimat felhívtam ma(vagyis az uram,mert nekem nincs hangom),hogy mit vehetnék be,met már du hőemelkedésem volt.Aspirin C-t javasolt,és tényleg jó is!
Sajnos a dologba bele kell kalkulálni,hogy 10% az esélye a vetélésnek.Ha lázas lennék még több.
Attól tartok a holnapi UH-n nem látnak élő magzatot!

Bocsánat,hogy most csak magammal foglalkozom,de olyan igazságtalan lenne,ha másfél évnyi próbálkozás után egy nátha miatt halna el a baba

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr!

Én bízom benne, h erős babád van és átvészeli ezt az időszakot!!

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Okr mindenki gondol rátok,hogy ne történjen semmi veletek,Gyógyulást,reményt jó kedvet küldök¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Kavicska kedvet kaptam az avatar megváltoztatásához :lol:

Találtam Monynak egy mail címet :D írtam neki,remélem válaszol
Vendég
 


Sziasztok,

megint csak beesek, mert figyelnem kell ám, jött-e már a gólya... :shock:
Rejokám, abszolút és tökéletesen megértem, átérzem a lelkiállapotodat! Ez a befelé fordulás, bizony. Nem is fűzök ehhez semmit... :roll:
nem könnyű napok ezek!

Rambóka, úgy látom te jobb passzban vagy! :lol: Szerintem nálad még nem kopogtat a fiú.

Tudjátok, még mi szokott igazán jelezni, hogy itt az idő? Legalábbis visszatekintve, saját tapasztalatom alapján: 1. nem mozog a gyerek (mi szombaton el is rohantunk a kórházba NST-re, kedden érkezett Bogi) 2. megduzzad a száj vagy legalábbis felpüffed az arc, nekem piros foltos is volt. Gyönyörű vótam... :roll:

Rambóka, nem mentünk szemészhez. Konzultáltam Pogiékkal, és könnycsatornazáródást és ennek következtében kötőhártyagyuszit diagnosztizáltak, a nem-látást nagyon gyorsan kizártam a másik szem letakarásával, a bandzsisággal 3 éves kor előtt nem lehet mit kezdeni (az öcsém kinőtte 2 éves korára). És hát valószínű hogy igazuk volt, mert a Dévényes gyógytornász megmasszírozta a könnycsatornát, és máris "felfakadt", és azóta lekopogom csipa sem volt egyáltalán.

Lara!

(A többiek tudják, mit fogok mondani, ezért aki unja, azt kérem ugorjon vagy takarja el a szemét!)
Minek kapsz te ilyen kütyüket, amikor a múltkor a lapar után spontán pé-től lettél babás??? :shock: Minek elrontani azt, ami valószínűleg működik? Neked szerintem semmi szükség hormonra. :roll: Bromo-t mire kapod? Hiperprolaktinaemiád van, vagy "csak úgy" a PCO-ra? :?
Nekem teljesen illogikus az, ami veled történik, vagy lemaradtam valamiről. :?

Kavicska! Hát még mindig nem gyógyultál meg? :( Makacs hülye járvány van most, a férjem 2 hétig betegeskedett ettől... annak ellenére, hogy erős antibiotikumot is kapott rá. Egyébként az Edit már válaszolt is, és nagyon lelkesnek tűnt! :wink:

Kincsecske! Volt bizony pé-d. Kicsit lusta petikéid vannak, nem siettetik magukat... :lol: Costyt most nem szedtél?

Okr-Kriszta, nekem is volt pont ennyi idősen enyhe hőemelkedéses erős meghűlésem, de Bogi is kibírta, ezek a babák nagyon erősek. Ne legyél ennyire pesszimista!!!

puszka mindenkinek
Vendég
 


Okr!

Nyugi!!

Azért az a baba elég nagy már, nem tud olyan könnyen elmenni!!

Egy biztos: ne hagydd a lázadat felmenni!!!!

Én 5 hetesen kaptam vírusos-fosós-lázas betegséget Johannával, és azonnal lázcsillapító szurit nyomtak belém, a láz a nagy ellenség, a nátha nem.
Van otthon lázcsillapítód, ugye?? Algo, vagy kalmo vagy bármi.

Nekem is beteg volt domi, nekem is sok volt most hogy itt a fejemen ugrált.

Kép

Kép
rejo
 
 


Szia Norka!

örülök hogy Bogi szeme jobban van! :D

Legaláb bezen nem kell parázni!

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!

Mivel egyedül vagyok nincs más út csak előre!
Hosszú telefon beszélgetések, :roll: , evés.
Főztem magamnak 6 szilvás gombócot. Adjad neki! :shock: Egészen finom, kettőt gépelek, kettőt falok :lol:

Krisztácska édes lelkem!
Jajj olyan szomorú ez a hozzászólás! De ne legyél ilyen negatív. Ez a baba már nagy! És jól van.
Azt elhiszem, hogy mos sokez neked egyszerre. Nekem még nincs gyerekem, de ez a takonykor annyira kicsinált... Főleg az elején...
Egy két gyógyi, hogy a hőd ne menjen fel! A babóci a pocakban pedig jól van! :)


Lara!
Szóval te most hormonozol is???
Én nem mondok erre semmit :) amit Norka írt, azt én is képviselem. Te hogy is állsz Metforminilag??? :)
Amúgy könnyű bárkinek is azt mondani, hogy valamit csináljon, vagy sem :)
Lássuk be, Rambóka is közel magának esett a hormonszurikkal :lol: Aztán a kölök jól megtréfálta :)
Hormonokkal egy a "gond", nagy eséllyel gyárt az ember ikreket! :lol: :lol:
De már ezt sem merem hangosan mondani, mert Rejoka aszonta nekem, hogy irgumm burgumm. :lol: Úgyhogy ha nem lesz a Clostymnak PÉ eredménye, majd nekiugrok én is hormonoknak!
Mingyá kedvet kapok az ikrekhez :)

De majd Backa beszámol kilenc hónap múlva!!! :lol: :lol:

(nem is esik jól ez a gombóc! nem a párom csinálta :( mert nincs itthon :cry: úúúúgy szeretem az uracskámat Kép )

Norka!
No, akkor Bogikával korántsincs akkora baj. Ennek szívből örülök.
Van nekünk egy ügyes szemészünk és egy kedves felesége :)
Egész jó, hogy ilyen korán válaszolt :) Örülök nagyon :)

Rejoka!
Olvastad, amit Norka írt! Szinte ugyanezt mondta, amit te. Kedden fogsz szülni !!! :lol: :lol:
Jesszus, de izgi lesz :)
Nem mozgolódás, hidegfront jön, befeléfordulás, minden egyben, még ti is :lol: :lol:

Kincsecske!
Megy a drukk: +++ drukk-drukk (Mniki szokta kétszer ismételni :lol: olyan aranyos +++ drukk drukk++++)
Jó az avatarod! :) Kell a megújulás! :D

Alice!
Te nagyon dédelgeted az uracskádat, hogy ennyire nem vagy :)
Érthető.

Pogi!
Nálatok állandóan megszállás van! :shock: Nem is értem, hogy bírod! :shock:
Bár lehet én is jobban örülnék néhány mozgolódos, idegesítő vendégnek! :lol:

Csóóók!
Vagyok

Kavics tovább majszolja a gombócot .....
Vendég
 


Jujj lányok!
Almodot látom a babaneten!!


Írj légyszi!!!!!!!! Mi van veletek???
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Ismét itt vagyok, mostmár "one-in-one". Szeptember 18-án hétfőn hajnalban megszületett Márk, 53 cm-rel és 3 kilóval. A szülés végül magától beindult, így hétfőn hajnalban rohantunk a kórházba. Péntek óta vagyunk itthon, hát nem mondom, rendesen megváltozott azóta az életünk.

Próbálok csatolni képet a kis "zajos" szépségünkről.

Kép
Kép

Puszi mindenkinek, és kitartás, finishelő lányok!!! :lol: :lol:

Almodo
almodo
 
 


Éljen éljen!!!! :D :D

GRATULÁLOK,Jó egészséget sok sok örömöt!
Én is itt izgultam hogy mikor írsz,mennék mosogatni :lol:
Vendég
 


Almodo!!! :) :) :)

Gratulálok!!! :)

Nagyon édes fejecskéje van!!! :) Ő sem úgy néz ki, mint egy újszülött. Ezek a PCOS babák :roll: Nem is értem! :)

Hatalmas gratula mégegyszer és nagyon örülök, hogy írtál, kívánok Nektek, nagyon sok szerencsét, egészséget és boldogságot és annyi kistesót amennyit szeretnétek!!!

És megváltozott az életetek?? :shock: Ugyan ne viccelj már :lol: El sem hiszem :lol: :lol: Vajom miért??? :lol:
Vendég
 


Olyan gyönyörűűű! Egy hetes és milyen szép pofija van! :D Nem is gondolni,hogy tud hangoskodni olyan békés.

Én is akarok most azonnal,babaillat hmmm :D :D
Vendég
 


Almodo, gratulalok a kis Mark babahoz :lol: , aki gyonyoru a kepen :lol: . Milyen volt a szules? Tudnal rola irni par szot, ha van hozza energiad?

Kavicska, en szo szerint megfogadtam a tanacsodat!!! :lol: :lol: :lol: Odabutjam az uramhoz, a vege az lett, hogy en is elaludtam :roll: ...de jol kipihentuk magunkat legalabb. :lol: ...

Nahat, Lara, ennyifele hormon :?: ...Hat, en a lombiknal nem fogok ennyi mindent kapni...Sot, most hogy kiszamolom, csak haromfele lesz (Decapepcyl, Puregon, es Ovitrelle)...Tenyleg, mire irta fel a dokid ezeket?
alice27
 
 


Helló csajok,

Almodo, így ismeretlenül is GRATULÁLOK !!!!! Gyönyörű kisfiad született !! Jó egészséget és sok-sok boldog percet kívánok nektek !!!

Kavics, vde jó végre olvasni a dilis hozzászólásaidait..... :lol: :lol: :lol: :lol:
Te most hőmérőzöl ? Vagy mit teszel az ügy érdekében ? (AZon kívűl ... :wink: )

Szia Pogi, jó hogy végre jelentkezel ! Igen nagy nálatok a forgalom amint látom..... majd azért adjál hírt magadról időnként !
zsizsik
 
 


Gratulálok Almodo!

Csodaszép a kicsi! Sok boldogságot Nektek és jó egészséget!

Kép
babancs
 
 


Zsizsik!

Dilis :?: :shock: :?: :shock:
Ezt nem értem :lol: :lol:

Igen! Mérem a hőm. De sajnos ez a takonykor okozta hőemelkedés nagyon megcifrázta.
Íme!
A bemerk nálam a hőemelkedést jelenti!!!
Kép

Norka!
Elolvastam a történetedet a honlapon. :) Már ismertem, mert valamikor februárban (januárban) közzétetted itt a topikban, de valahogy most is megsírattam a végét. Pedig jól végződik. Nagyon jól!!! :)
Vendég
 


Norka, en is elolvastam a torteneted...tenyleg megrazo, en is meghatodtam...de egyben tanulsagos. Egy valami szoget utott a fejemben...Ha jol ertettem, akkor mikor elkezdted a Deka-t, akkor Bogi mar ott figyelt a hasadban...Mikor kiderult, hogy babas vagy nem izgultal a beadott szurik miatt?

Okr, meglatod olyan stramm babad van, hogy nem lesz semmi baj az uh!!! Ez a takonykor mindenkibol kiveszi az erot, hatmeg a kismamikbol...de remelem minnel hamarabb kilabalsz belole.

Kavicska, aranyos a napocskad...jokedvre derit!!! :lol:
alice27
 
 


Almodó!

Én is tiszta szívemből gratulálok nektek!! :lol:

Szüléstörit írjál, ha van erőd!

Kép

Kép
rejo
 
 


Almodo!!! Gyönyör ez a kiskrapek! :lol: :lol: :lol: Tényleg nyugodtnak tűnik, dehát tudjuk... :wink: (ajaj még mennyire: Bogi egyik percben nevetett, másik percben úgy ordított a Náncsi néni vendéglő kertjében ma, hogy mindenki minket bámult... :oops: )

Van tejed, beindult? Gyorsan regenerálódtál? (Csaszi volt, igaz?)

Alice! Nem izgultam. Annyira csodababa jellege volt, hogy én biztosan hittem, hogy megmarad és gyermekem fog születni! (Egyébként a Kaáliban mondták, jópár ilyen eset volt már, de a Deca nem okoz elvileg kárt a babában)

Kavicska, Lh teszt? :wink:
Vendég
 


:)

Norka!
Beszerzek egy LH tesztet. Holnap megvetetem a párommal. Talán. :roll:

Tényleg, van már mensid? Mennyi idő után illik neki megjelennie? Britney-nek már megfogant az első gyereke megszületése után három hónappal.
Asszem a PCOS nő nem nyúl fajta! :lol:


Rambóka!
Mi van felétek???
Vendég
 


Britney bevallottan szeret kamatyolni, én meg nem! :oops: Nekem úgy rémlik, a babához kell valami ilyesmi is... (fejvakar)

Hát, nézegetem a júniusi babák topikosokat, a szoptatósok nem nagyon mensiznek még. Ma pl. Boginak megint volt kedve szopni, éjjel is. Unom már ezt egy kicsit... :roll: Olyan se vele-se nélküle állapot ez.

Kavicska most írok neked privit, sürgősen olvasd el!
Vendég
 


Juj, Kavicska, nehogy félre értsd, ne haragudj, ha esetleg máshogy értetted mint ahogy én gondoltam ! Szóval úgy gondoltam, hogy imádom a vicces hozzászólásaid, jó, hogy van itt a topicon valaki, aki ennyire humorral fűszerezve írja a hozzászólásait ! A "dilis" jelzőt én a humoros/vicces/jópofa helyett használtam. Szóval még egyszer bocs, ha esetleg megbántottalak.... :oops: :oops:
zsizsik
 
 


A sógornőm június 5-én szült és már volt mensije...ha a hormonok beindulnak ugye :wink:

Kép
babancs
 
 


Jobb a kedvem,hatott az aspirin! :D Hát csajok,én évek óta nem éreztem ilyen ramatyul magamat,mint tegnap,meg ma! :? Még az uram is megjegyezte,milyen sápadt vagyok(ebédet vittem neki),pedig volt rajtam pirosító is!

Almodo
Hatalmas gratula Mark babához!Nagyon szép kiskarapek!
Szüléstörténetet én is szívesen olvasnék!

Norka
A Dévény tornával a könnycsatornát is meg lehet nyitni? :shock: Csuda egy torna ez,hallod!Innen is hord az anyukája egy kisfiút,és sokat fejlődött.
Köszönöm,hogy bíztatsz,remélem nem lesz baja.Érdekes,Adával én sem aggódtam,pedig koraterhesen 4X2 Sumetrolimot szedtem,és hetekig barnáztam.Most meg aggódom máég a falevél helyzetén is! :shock:

Kavicska
Az optimizmusod mindenkire úgy átragad,de tényleg! :D
Mondta a férjuram,hogy találkoztatok! :D Örült neki!
A görbuszod nagyon jó.Mintha pé indulna!Majd h találkoztok hajtsátok meg! :lol:
Gólyának lenni,nem lenne rossz,ha nem kellene egy-egy hetet ott ülni.De már vannak kapcsolataim,küldik mailben az anyagot. :D :lol:
Ti sem sokat találkoztok a férjeddel :( Hát mi is alig.Pedig elvileg szabin van,csakhát kétnaponta ügyel+ Győr.Aztán meg én megyek isibe!Mondjuk nekünk ez a dolog nagyon belezavar/t a babagyártásba. :wink:
Avatar=szép kis napocska az biztos! :D :D

Rambóka
Hát a munkahely szempontjából biztosan jó ,a tesóvárás közben beszoktatni a gyereket,csak látod én ezt a náthát a bölcsiből szereztem. :roll:
Akiről írtál,hogy kirúgták... :evil: sajna pont az ilyen helyeken nem értik meg,ha gondod van! :(

Rejo
Köszike a bíztató szavakat! :D
Ezzel az aspirinnel talán megoldódik a láztalanság! :D
Nem lehetett szupi az a vírus,amit kora terhesen elkaptál! :x Most azért már vigyázz,meg ne fázz,mert csorgó orral kell nyomni! :)
No,de tényleg vigyázz!Már amennyire egy ovis mellett ezt lehet! :wink:
Anyósék látogatása:Belül morogtam ám,rendesen!Nem is kicsit! :evil:

Alice
Örülök,hogy végre otthon a ház ura! :D
Köszike,holnap kiderül mennyit bír a legkisebb ugrifules! :!:

Kincs
Sztem a 41.cn-n volt p.é-d!Adtatok neki remélem! :D
Jó lett az avatarod!Hogy tudsz egy képet így lekicsinyíteni?

Anita
Hogy te milyen vendégszerető vagy! :lol: Minig zsong a lakás,gondolom,és azt is,hoyg így szereted!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Lara
Megnéztem a görbuszod!
Sztem egy nappal később volt p.é,mint a ferty jelöli.Na,de szuper jóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!
Mikor is tesztelsz??????Drukkolok+++++++++++++++++++++

KépKép

KépKép
okr
 
 


Babancs, őszintén szólva én nem bánom, hogy nincsen mensi. Állítólag tökre rossz ízű lesz akkor a tej, és a babák nem szívesen isszák. Nekem így is van elegem Bogi kényeskedéséből. Azon a topikon pl.volt egy lány, azért kezdtek el tápszerezni, mert megjött neki, és onnantól a kisfia elutasította a cicit. :shock:

Persze, nem kergetek illúziókat amúgy a spontán mensi ügyében. Mostanában tényleg elkezdem már lassan a metformint, annak függvényében, Bogi mit produkál a cicivel, bár van olyan gyanúm, hogy lassan a tejpép mellé bejön ilyen kis gyümi akármi, amolyan babapudingocska, és nem fog neki kelleni. Aztán utána meg még kb. fél évig tuti nem lesz mensim, nekem a metformin lassan hatott. Ami azt illeti bánja kánya! :lol:

Jaj, Mir, tényleg te kérdezted a tejpépet. Én Sinlac tejpépet adok, amit a doktornő ír fel, ez instant dobozos fajta (büdi). De pár hét és elkezdek saját készítésűt adni kiskanállal. Tök jó receptek vannak már 4 hósoknak, öröm olvasni. Rizslisztből, rizsnyákból, gabonapehelyből, hozzákevert gyümölcsökből stb. lehet elkészíteni ezeket.

Okr-Kriszta, különben biztos, hogy ezt a gyűrődést bírni fogod így terhesen?? Bevallom, féltelek egy kicsit. Úgy tudsz tűrni, hogy csuda, csakhogy mostmár ketten vagytok... :wink:
Vendég
 


Norka
Nekem végig megvolt a mensim szopi altt(kivéve 4 hónapot,míg fogigátlóztunk),és ada uúgy szerette,mint addig.szóval nem biztos,hogy elutasítaná.
A táblázatról akartam még írni,hogy küldheted a bővített változatot,kitöltöm szívesen!

Strapát egész jól bírom!Legalábbis remélem! :D aranyos vagy,hogy féltesz.Bár tudod a munkábaálláshoz már nem nagyon fűlik a fogam :oops: ,de másfél hónapot csak kibírok!Majd lightosan csinálom! :D

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!!!!
Tudom többen,már alszotok....de sajna ,nem tudtam elöbb jönni....

Most csak annyi Rólam,bazira le van kötve minden órám....néha azt se tudom,hogy azt most már megcsináltam ma,vagy még most kellene....szóval a lelki zavartságból kilábalva(bár ezt nem lehet soha elfelejteni!),,,,,a rohanó... iskolás gyermek anyukáját alakítom(próbálom),,, a hét minden napján!Ezt sajna Kavicska is megtapasztalta....mert az egész héten,míg itt volt fent...nem tudtunk találkozni!!!
Ha nincs gyerek,azért teszel meg mindent,ha van,akkor meg azért!Szóval 3/4 5-kor ébrsztőm van minden nap,majd Natit suliból elhozom ,lecke-tanulás-edzés-háztartás-másnapra előkészülés....és ott tartok a nap végén,hogy mindjárt vége a napnak!
Valósággal csodálkozok azon,milyen jól bírom....remélem nem lesz ennek bőjtje! :roll:
Ezért se tudok naponta jönni,táblázat felrakására 1/2 órát várni....kedves új babanet-nek köszönhetően....és vissza se tudok olvasni,főleg,hogy naponta reagáljak!!!Bocsika! :oops:

Még nem jött meg,de van már 4nega tesztem,cicijeim leszakadnak....de volt már ilyen....csak jönne,már meg az a rühes...!Szerdán csinálok újat,aztán dokimmal péntekre megbeszélek egy randit! :P

Ma vidámparkban voltunk egész nap (Nati egész héten piros almát hozott haza,ez volt a jutalma)....hát,mindenre felültem a 4G-re is....ha ebből a ciklusomból gyerek lesz...akkor tuti követi "Anettkát"!Lesz ami lesz!
-szóval a mai napom laza volt,tele szórakozással!

Kavicska!Te Kedves!Nem akarok beleszólni,de az avatarodban.....az a napocska,nem egy petesejt 3 spermiummal???Szóval kis szex és más semmi! :lol:

Krisztinke!Én a terhességem 7.hétjében nagyon beteg voltam,nátha-mandula gyuszi ,szájfertőzés stb. és antibiot írt a körzeti,amit persze ,nem vettem be...nőgyogyi nem engedte be...csak vitaminok ezreit és meggyógyultam...hidd el,ettől a bébikédnek nem lesz semmi baja,több C vitamin,több alvás,sok-sok folyadék!Jobbulást Nektek!

Rejóka!Szerintem pont úgy müködsz,ahogy kell....ezt a hormonok teszik....tudod a fészekrakás napjai ezek....és ilyenkor egyedül a legjobb,bár Én még ezt nem tudhatom,mivel Natinál,nem volt tesó a lábam alatt!-de a bölcsiből tudom,hogy képesek az anyukák reggel 6-kor apával elküldeni a gyereket,hogy tudjanak pihenni!....Nyugodtan küldheted az sms-t Nekem is,közvetítek Nálatok is ha gondolod.....Rambóka Nálatok is,ha Te is úgy látod....

Gabika!Küldtél pü-t tudom,és nem válaszoltam....bocsika,msn-en megbeszéljük ,ok?!
Többieknek is szép éjszakát,bocsika,ha valakit-valakiket kihagytam.... Alice,Kincsecske és a többiek,(Norka Bogi baba tündéri-és nagyon hasonlít már Rád is!!)attól,még gondolok Rátok is!!!de az "agy kihagy".....ja még annyi......Almodo!!! Pont ,ilyen bébit szeretnék Én is Nati mellé!!!Nagyon gratulálok !Ügyi voltál!

Na eldugulok,ennyi belőlem egy hétre is sok!!!!!
Pusza nektek!
Jó éjt!!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Még mindig nem feküdtem le, de itt készülődök, lélekben már alszom, ... izé... agyilag alszom :roll:

Zsizsik!
Ugyan, dehogy haragszom, engem nem lehet megsérteni!
lyan vagyok, mint egy szovjet tank. Stabil, nehéz és időnként be kell rugni, hogy müködjön! :lol:

Krisztácska!
Látom javul a lelkiállapot.
Én két írás között szívom az orrom, vagyis fújjnám! :lol: Sose lesz vége! :lol: :lol:

Remélem lesz PÉm. Ajánlom melegen. Még nem fájnak a cickók!! :lol:

Holnap hetfű van, megint kő menni dógozni!
Vendég
 


Andika!

Itt röhécselek!
Inkább röhögök. Ez tényleg egy vigyorgó petesejt három spermiummal :shock:
Gyerekek!! Én ezt eddig észre sem vettem!!! :lol: :lol: :lol: Láttam én, hogy IZÉ! De Ááá mégsem.. gondoltam...
Most ki kell röhögnöm magam.
Asszem lecserélem. Vagy inkább hagyjam???

Hagyom! Egy darabig! :lol:
Még mindig szórakozom!
Micsoda perverzítás! Remélem csak nagykorúak olvassák!! :lol: :lol:

Csók!

Kavics még mindig nevet... milyen lökött egy nőszemély vagyok
Vendég
 


Halihó Csajok!

Sehol senki???? Nahát Kép

Backa!!! Legalább TE!!! :)
De amióta három babszem van a pocakodban, nem vagy valami virgonc :)


Ramboka! Rejo! Verona!
Mi van veletek???

Szülünk?

Kincsecske!
Írj, ha valamit megtudtál Monyról :)

Mindenkinek jó munkát kívánok! :)

Hétfő...brrr...grrrr.... :?

Kavics
(12 cn.)
Vendég
 


Szia Kavicska!
Virgonckodnék én ezerrel, de újabban du-ra sztrájkba lép a babanet! :evil:
Most estem neki az olvasásnak, jó sok volt!
Hogy ez a Kandika milyen szemfüles!!! :lol: Tök igaza van! Most, hogy jobban megnéztem a "napocskádat", hát, ez tényleg az. Nem csak hasonlít, hanem AZ. Mert ugye a napsugárnak se feje, se ficánkoló farkincája... :lol: Naaagyon tetszik!!!

Almondo!
Gratulálok, gyönyörű a kisfiad! :) És valóban, semmi újszülött-formája! Olyan szép a bőre! :) Milyen volt a szülés?

Okr!
Ne aggódj, minden rendben lesz! Én is úgy tudom, hogy a láz többet árt, mint a gyógyszer! gyógyulj meg hamar!

Majd folytatom, ezt most gyorsan elküldöm, hogy lássátok : itt vagyoook!!!
backa
 
 


Lányok!
Köszi mindenkinek a bíztatást!!! :)
Hát, tesztelni csak a jövő hét elején kell (pont egy hete volt a beültetés)! Iszonyú lassan mászik az idő! :(
Bár olvastam olyat (valami orvos válaszol rovatban), hogy a 10. napon (beültetés után) már elvileg mutat valamit a teszt, de nemigen merem olyan korán megpróbálni...Meg szombaton kaptam 3/4 ampulla choragont (5000-esből), asszem annak kell 4-5 nap, mire lebomlik. Tudtok erről valamit?
backa
 
 


Backa! A lombikos tapasztalataimból kifolyólag: 5000-es Hcg után 5 nappal lehet már tesztelni, leghamarabb 10 nappal ET után érdemes, de inkább 11.

Tehát éntek-szombaton próbáld meg, de csak érzékennyel! puszka
Vendég
 


Sziasztok!

Almodo, nagyon nagyon nagy gratula!!!! Gyönyörű!!!!!!!

Bocsánat hogy nem reagálok mindenkire, én is el vagyok havazva, suli is munka is őrület, és ha nem lett volna elég, akkor még késő estére maradt a politikának köszönhetően a tv nézés is...

De olvasok - ha épp bejön a babanet :S - és ilyen hírekre előbújok :-)

Amúgy velem semmi külcsi, szerintem most nem fog megjönni- de nem baba miatt :-( - egyszerűen én mindíg érzem amikor működik a szervezetem, de most semmi, csönd van.

Megpróbálom pozitívan fogni fel: ha megint visszaállok a jó kis menzeszmentes időszakomra akkor mehetek Tűű-höz, akkor már hátha hiteles is lesz egy újabb vérvétel eredménye.

De kicsit depis vagyok, azért sem jövök, hogy ne rontsam itt a hangulatot. Hiszen itt olyan izgalmas és szép dolgok történnek mostanában!!!!!!


Drukk mindenkinek ezerrel.
felícia
 
 


sziasztok :)

Almondo :)
Gratulálok kicsi fiadhoz,nagyon szép baba, sok boldogságot és egészséget és tejcsikét kivánok Nektek! :)

Kavicska :)
De jó h hazajöttél már :) !
Jobbulást,nem semmi mennyi ideig tart kilábalnod belőle! :?

Okrisz :)
Látom már jobb kedved lett...nyugi nem lesz a babának semmi baja,erősen kapaszkodik!Hányra mész Uh-ra???

Andika :)
Egésznap ráérek,néha már szét is unom magam...de mire este lesz h tudnánk is beszélni, apa kisajátít magának :) ....
Vmelyik este remélem tudunk beszélni most már! :wink:

Rejo,Rambóka :)
Mennek a drukkok! :wink:
Vendég
 


Ella, drukkok mennek a mai UH-hoz, aztán remélem megírod a sztoridat is! :wink:

Képzeljétek! Éjszaka 2.45-kor (leírni is rossz ezt az időpontot) egy kis szopizást követően a következő előadást hallgathattuk végig fél órán keresztül a vaksötétben:

gröööö. ááááúú! böbbbböbőőő. nneeee. bbbű. eeeeeöbbő!!! ááááááááá!!!! bü.

:shock: :shock: :shock:

(Tudjátok van a vers: Mikor a gyermekek gőgicsélnek, Isten tudja mit beszélnek, Mosolyognak, integetnek, Mit gondolnak, min nevetnek?)
De tényleg, mi a fenét gondol Bogi hajnal 3 órakor????
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?