Új privát üzeneted érkezett!

Nyuszika,
hol tartasz a programban?
Vendég
 


Mmzsó, most vagyok a ciklusom 8. napján, 4 napja szúrom magam.

Igen, ez az, nevezzük nevén, a SOTE-n nekem Murber doki, mikor ezt felvetettem, azt mondta, megnézethetem, de a kettőnek semmi kapcsolata nincs, nem bizonyított. Az igaz, hogy PCOS esetén általában megvan, de ha valaki egészséges, akkor nem bizonyítható, hogy az IR miatt nincs babája.

Én Dévaihoz járok, Ő például elfogadja az IR-t, de azt mondja, az endokrinológus majd kezeli és neki az a fontos, hogy a kezelés alatt ne egyél gyogyót a baba érdekében.

Nekem az nem tetszik az IR kapcsán, hogy mindenkinek azonnal gyógyszert írnak.
De mindegy. Engem sem küldtek el IR vizsgálatra, csak magam mentem, lehet, hogy kár, mert sokat agyalok ezen. És 100%-ig nem tudok megnyugodni.

És más fórumon azt mondják, szedni kell a gyógyszert, mert a vetélés...Igen, de könyörgöm, senki nem tudja, hogy hat-e a babára a gyogyó vagy sem....Én inkább egészséges étkezéssel serkentem a testem a jóra, "gyógyulásra", mintsem gyógyszert szedjek, ami árthat.
Rosszul gondolom?
nyuszika85
 
 


Nyuszika,
na ez az,a Dévait se érdekli az IR a meddőség szempontjából,csak lehet,hogy a gyógyszert veszélyesnek tartja a babára.

Ne a fórumokra hallgass,hanem a jóöreg Dévai bácsira,csak azt csináld,amit ő mond.A diétából meg baj nem lehet.
Vendég
 

 
 

Sziasztok,

Sajnos elromlott a gépem, és nem is dolgoztam, ezért tűntem el mostanság. Már egy hete itthon vagyok, hogy stresszmentesítsem magam, ugyanis pénteken már punkció lesz :) Rápihenek, hogy minden jó legyen.
A Páromnál minden rendben, kevesebb injekciót kapott most, hogy nehogy ismét túlstimulált legyen, és úgy tűnik most minden jól alakul. Egy 27es és több 20 feletti petikénk volt ma az uh. szerint.
Pénteken jelentkezek, a friss hírekkel.

Üdv. Mindenkinek
jocek
 
 


Jocek,
millió drukk!
Vendég
 


Jocek, drukkolok ezerrel és várunk a hírekkel! :)
tapedli
 
 


Hú Jocek, nem semmi! Nagyon szép petikék. Nekem még sosem voltak ilyen nagyok. Mi volt ma?
Mi is elkezdtük a második inszemet. Clostit szedek, aztán majd jövő szerdán lesz uh.

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok,

Megtörtént a punkció, 6petikénk van, és az én eredményem is nagyon jó lett, így nem kellettek a fagyasztott katonák. :D
A Páromnál szerencsére eddig nincs nyoma a túlstimunak.
Holnap Reggel kiderül, hogy hányan termékenyültek meg, hétfőn pedig beültetés.
jocek
 
 


Jaj,de jó nektek,Jocek! :wink: Úgy várom már,hogy itt tartsak!

gratulálok a petékhez és várjuk a további híreket!
Vendég
 


Sziasztok,

Ma reggelre 3 termékenyült meg, plusz egy petesejtet ma termékenyített meg a biológus mert az később ért meg.

Hétfőn megyünk beültetésre reméljük addig a 4 babónkból minél több marad, és legalább 3at visszakapunk.

Üdv.

Mindenkinek.
jocek
 
 


Gratulálok Jocek, ezek nagyon szép eredménye!!!!!
Hajrá hármasikrek!!! :wink:
Zsó már nincs messze, ti is mindjárt itt tartotok!
Többiekkel mizu? mostanában eléggé kihalt a topic. :cry:

Kép
kissedi
 
 


Jocek!

Ezek nagyon szép eredmények! Nagyon ügyik voltatok és most a petikék is nagyon ügyesek! :D Nagyon-nagyon drukkolok Nektek! :D

T
tapedli
 
 


Sziasztok,

Köszi a drukkokat.

Ma visszakaptunk 3 babót, 7-8-9 sejtesek voltak és nagyon szépen fejlődnek, és a +1 is szépen fejlődik, róla holnap dől el, hogy mi lesz vele. Ha továbbra is így fejlődik, lefagyasztjuk Tesónak. :)

Kicsit eseményes volt a beülti, ugyanis 2 babó a lombikba maradt odatapadtak az üveghez :) , így két részletbe lettek beültetve. Fülöp doki azt mondta, hogy idén harmadszor fordult elő ilyen és a korábbi kettő mind babás lett, reméljük mi is folytatjuk a sort. :)

2 hét múlva vérvétel, addig itthon is marad a Párom.
jocek
 
 


Jocek,
szuper!Gratulálok és vigyázzatok magatokra!
Vendég
 


Jocek ezek nagyon jó hírek! Párodra vigyázz, pihengessen! REméljük folytatjátok a sort. Kívánom, hogy így legyen!

Kép
kissedi
 
 


Jocek! Szuper eredményeitek vannak!!! :lol: :lol: :lol: Gratula!!! Csak így tovább!!! Drukkok mennek ezerrel!!! :D :D :D

Sziasztok Mindenki!

Egy kicsit jelentkezem én is... :oops:
Hatalmas hajtáson vagyunk túl, kész az új szoba, aztán a takarítás is megvan már, most pedig minden babaholmi van soron már. :D

Viszont Bogira holnapután egy orrmandulaműtét vár, szóval apával egy izgulások vagyunk... :cry: De jó lenne már túlleni rajta!!!

Továbbra is rajtatok tartom a szemem! :wink: Millió drukk mindenkinek!!! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Jocek,
úgy látom előcsalogattad a rég nem látott topiklakókat is :wink: Hú, micsoda malőr ez a lombikban ragadás...nem is hallottam még ilyet. De annyira jó látni, hogy nagyon pozitív vagy, gondolom a Párod is nagyon boldog. A bejegyzésedből nagyon ez látszik! :D Így tovább és óriási gratula a szép eredményekhez! Nagyon-nagyon drukkolok Nektek tovább :)

Luci,
látom megy a fészek szépítgetés :D Örülök, hogy jól vagytok. Boginak drukk, hogy gyorsan túl legyen a mandulaműtéten. Gyógypuszi Neki! :wink:

Többieknek? Kinél hogy állnak a babaügyek?


T
tapedli
 
 


Ma voltam uh. Két petikém van ami szépen növöget. EGyik 11, másik 12 mm. mnyh 6,2
Ha minden jól alakul akkor hétfőn lesz inszemünk.

Kép
kissedi
 
 


Kissedi,

Hurrá, akkor minden jól alakul, és jöhet a babaeső :)

Szorítok nagyon!

Jocek
jocek
 
 


Sziasztok

Jocek Kissedi mennek a drukkok

Nálunk is megy a fészekrakás, épp a háló-gyerekszobát festik, párom kifesti még az előszobánkat is. Babacuccok nagyrészt megvannak, de még van néhány dolog.

Sajnos az elmúlt hetekben többször begyulladt a mandulám, így a tanfolyamot abbahagytam, de jövő ősszel megyek újra, nem kell még egyszer tandíjat fizetni.

Sokat gondolok rátok és drukkolok mindenkinek!

Kép
vayacon
 
 


Kissedi,
hajrá hétfő!nagyszerűen alakulnak a dolgaitok,drukk a babáért!

Vayacon,
sajnálom a gyulladt mandulát,vigyázz magadra az utolsó hetekben!Mindjárt itt lesz a babácska! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnos a melóhelyen a tanév eleje nagyon húzós időszak, szóval semmire nincs időm. Meg még otthonra is jut a melóból, de majd csak túl leszünk ezen is.

Voltam Valicskó doktornőnél. Azt mondta, hogy a 0. perces inzulinom magas, a 120. perces elmegy. Merkformint írt fel 2x1 850mgost. 4-5 hét múlva pajzsmirigy hormonokat kell nézetnem újra, és ha akkor is 2,5 körül lesz a TSH-m (mert hogy most annyi volt), akkor arra is kapok gyógyszert. Bár a doktornő arra számít, hogy a met azt is lenyomja, és nem kell gyógyszert szednem. Plusz 160gr-os Ch diétát kéne nyomnom + mozgás.
Kell 3 hónap míg hat a met, szóval addig tuti nem kezdünk bele semmibe.

Jocek!

Megy a drukk ezerrel!

Kissedi!
Nektek is!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
jó,hogy jöttél,még ha sok dolgod van is :wink: .
Reméljük,jót tesz majd neked a kúra és utána babás leszel egykettőre!

Nálunk nagy újság van:Ma megjött,reggel szaladtam a klinikára és elkezdhetjük a programot,holnaptól szúrom magam!Olyan boldog vagyok!Kedden megyek újra.
Vendég
 


Zsó ez szupi!!!! Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!
Nekem szépen növöget mindkét petikém. Egyik 14, másik 14.8mm. Mnyh 8.2. Doki szerint csak szerdán lesz meg az inszem, hadd nőjjenek. Hajrá október!!Remélem JOcekék kezdik a babaesőt és folytatom, aztán Zsó....na ki száll még be? :wink: :lol:

Kép
kissedi
 
 


Helloka!
Tüszőim sajna belassultak, így tegnap kaptam egy adag gonal-f-t.
Este még rászúrtam a tüszőrepit, így 3-szor lettem megszúrva. :cry: MÉg vért is vettek, mert vacilált a doki, hogy szerda vagy csütörtök legyen e az inszem. Lh szintet nézett, és már 16 volt, így szerdán meg lesz a második és egyben utolsó inszemünk :wink: Kérem a drukkot!!! :lol:

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok Lányok!
Néhányan még lehet hogy emlékeztek rám . Tavaly beregisztráltam, de egy időre eltűntem.
Na de most újult erővel itt vagyok.
Az van, hogy megint volt a párom spermavizsgálaton, és azt mondták, hogy az eredményei miatt nem lehet természetes úton baby..de a lombikhoz megfelelők.

Lenne 1-2 kérdésem hozzátok.
Sokat írtatok annó Fülöp dokiról. Ő hol található? Ő komplett lombikprogramokat csinál, jól értem?

Mit hallottatok a Kaáli intézetről? Nekem a Győrit dícsérte egy ismerős ismerőse... Tudtok erről valamit? Van különbség Kaáli és Kaáli között?
Egyáltalán bármelyiket lehet választani?

Mennyi idő telik el a beültetésig onnantól, hogy elmegyünk a dokihoz (ha egyértelmű, hogy más módon nem lehet baba, csak lombik)?

Kb hányszor kell menni dokihoz, vizsgálatokra előtte? (Sajna nagyon kevés szabim van, és ezt is át kell gondolnom, mielőtt belevágunk)

Az olyan spermát ami teljesen jó, csak a mozgással van a baj (csak néhány mozgó sperma van), gyógyszerekkel fel lehet javítani, vagy esélytelen?

Én nagyon szeretném végre elkezdeni, de semmi esetre sem szeretnék úgy beleugrani, hogy nem tudok róla semmit.

Előre is köszi lányok!

Bár tényleg csak ritkán lépek be megnézni mi van veletek, mindig drukkolok...:-)
vero26
 
 


Kissedi,
óriási drukk szerdára!++++++++

Vero,
én emlékszem rád!Ezek szerint túl vagytok az összes rémes kezelésen és a párod jól van,ez remek!És az is,hogy maradt használható spermium.Érdemes volna megpróbálni szedni a Fer 14-et,amit Pesten a Szondi u.-Nagykörút sarkán lévő gyógyszertárban lehet kapni,vagy interneten rendelni.Min.3 hónapig kell szedni,én még nem tudom,nekünk használt-e,de pl.Vayaconnak,vagyis a férjének használt és babát várnak,de ha olvasol,tudod a jó hírt :wink:

Mi a sOTE I.Női Klinikára járunk,ahol minden ingyenes,csak a gyógyszereket kell kifizetni,de az sem kevés.megcsinálják a megfelelő vizsgálatokat,kb.1-2 hónap,kimondják az áment a lombikra és a köv.ciklus 20.napjától már mehetnek is a szurik,és hamarosan a beültetésen találod magad.Itt úgy zajlik a protokoll (a hosszú),hogy kb.1 hét-10 nap szuri után vérvétel,ha jó az eredmény,kezdődik a stimu.A stimu 5.napján kontroll,utána 2 naponta kell menni,reggel vv.,11-kor UH.Kb.a stimu 12.-15.napján tüszőleszívás,rá 2-3 napra beültetés.Így néz ki nálunk egy lombikkezelés.

Képzeljétek,ma voltam először stimus kontrollon és biztatóak voltak az eredményeim,nagyon remélem,hogy most már eljutunk a leszívásig!Olyan boldog vagyok,hónapok óta nem volt ilyen biztató a helyzet!
Vendég
 


Sziasztok,

Már egy ideje olvaslak Bennetek, de most rászántam magam, hogy írok én is.

Először is nagyon gratulálok azoknak, akiknek már sikerült!
Akik pedig éppen várják a jóhíreket, azoknak szorítok +++++

Nálunk idén juliusban derült ki, hogy a páromnál baj van. A viszgálat eredmény: 6 mill/ml és abból csak 10 % a mozgó :(
Irt fel clostyt + tesztoszteront + valami antibiotikumot, hátha fertőzés.
Egy hét múlva volt vérvételen, a hormonjaival semmi gond.
3 hónapig szedte a clostyt + FER14-t + vitaminokat.
Tegnap voltunk megint andrológusnál, és semmit nem javultak az eredmények :(
Most nagyon elkeseredtünk. Azt mondta a doki, hogy ő inszemet javasol , mert valami szervi baj lehet. Csak azt nem értjük, hogy a múltkor ugyanerre az eredményre azt mondta, hogy ez kevés az inszemhez, csak lombik jöhet szóba.

Most nem tudjuk mitévők legyünk :(
Szerintetek vágjunk bele ezzel az eredménnyel egy inszembe?
Vagy inkább hivjunk fel egy meddőségi központot? Azt sem tudom, hogy ode kell-e nőgyógyász beutalója is, vagy elég az andrológus? Végülis velem nincs baj...

Köszönöm előre is!
jucus31
 
 


Szia,Jucus!

Sajnálom a rossz eredményeket!Ja,és üdv.itt.először is!Nekem az a tapasztalatom,hogy az andrológia még nem tart ott,hogy az okokat is feltárják,csak a rossz eredményt tudják közölni.

feltétlenül keressetek meddőségi központot!Látom,Szombathelyen laksz,tehát neked vagy a győri Kaáli,vagy a tapolcai Pannon Reprodukciós Központ lenne a legközelebb.
Volt itt egy lány,Bea,ő is oda jár.Én személyesen ismerem az igazgatóját,Török doktort,és jó szívvel ajánlom neked!Beutaló sehova nem kell.Hajrá!
És köszi a drukkot! :wink:
Vendég
 


Szia Zsó,

Köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltál.
Ha meddőségit kell választani, mi mindenképp a tapolcait választjuk, nagyon sok jót hallottunk róla.

Azt még nem mondtam, hogy kértünk beutalót bakterológiai vizsgálatra, annak az eredményét még megvárjuk, aztán döntünk.

Párom azt mondja, hogy próbáljuk meg először az inszemet, mert az rám nézve kevésbé terhelő. (nincs hormonkezelés).
Nem tudom :( Én a lombikba is belevágnék..
Végülis mi még csak fél éve próbálkozunk, de ugye időben kideritettük, hogy gond van és valószínű ez marad is. De a korunk miatt már nem szeretnénk nagyon időt veszteni.
Viszont lehet így szóba sem állnak velünk??
jucus31
 
 


Szerintem,ha ilyen eredményekkel mentek,nem fognak elhajtani,hogy még próbálkozzatok fél évig.Azt meg,hogy milyen kezelés lesz,bízzátok a Törökre,ők mondják meg mit javasolnak.Persze,nyugodtan vágj bele a lombikba,ha arra lesz szükség,ha meg mehet az inszem,annak örülni kell!
Vendég
 


Ok, köszi :)
Nekünk még elég friss a tudat, szoknunk kell :(

Látom ti már belevágtatok, nagyon drukkolok, hogy sikerüljön!! :) Hányadik lombikotok? Ti is tapolcára jártok?
jucus31
 
 


Hello Vero. Sajnos vagy szerencsére én lombikkal kapcsolatban nem tudok mit írni, de látom Zsó már írt. Remélem ha belevágtok összejön a baba. szorítok!
Jucus üdv itt. Szorítok, hogy minden rendben menjen nálatok. Ha lehet szerintem először próbáljátok meg az inszemet. Igaza van a párodnak, az kevésbé megterhelő, hormonilag és anyagilag is.
Túlvagyunk az inszemen. Doki kérdezte hányadik, mondom
utolsó! :wink: Most nem volt gond a méhnyakcsatorna deformációmmal, nagyon ügyesen felrakta a katétert, na nem elsőre, de másodikra már benn volt. A két tüszőmből az egyik már megrepedt, a másik még akkor volt "összemenőben" :oops: :lol: Ma este még rá kell gyúrnunk. Egyébként jól vagyok hasam néha szurkál, de nem fáj. Bízunk a legjobbakban!
Api eredménye jó lett, szám szerint nem tudom, de jobb mint az előzőnél (akkor volt 24Millió/ml.) ezek szerint használt az E vitamin.

Kép
kissedi
 
 


Jucus mi egy fél évig szedtünk Nutrilite vitaminokat. Tudom hogy ezek a vitaminos dolgok már közhelynek számítonak, de apinak nagyon sokat javított az eredményén. Ha gondolod próbáljátok ki. Nem a legolcsóbbak, de a hormongyógyszerek sem azok.

Kép
kissedi
 
 


Kissedi,
örülök,hogy jól sikerült az inszem!Várjuk a tesztet 2 hét múlva!

Jucus,
mi Budapesten lakunk,az I.Női Klinikára járunk.Török dokit onnan ismerem,hogy pécsi vagyok és ő is oda valósi,csak átjárkál Tapolcára.Volt 2 inszemünk,de úgy leromlottak a férjem eredményei,hogy lombikkal folytattuk.februárban volt,nem sikerült.Aztán májusban újat kezdtünk,le kellett állítani,mert nekem nem volt jó a hosszú protokoll.Most a nyár elmúltával kezdtem a rövid protokollt és úgy tűnik,ezzel menni fog a tüszőérlelés.Szóval most tartunk a 2.lombiknál.
Vendég
 


Sziasztok,

Zsó,

Örülök a jó híreknek, csak így tovább.

Kissedi,

Szuper, hogy Nektek is jól alakultak az eredmények, vigyázz magatokra, drukkolok nagyon.

Vero

A Lányok már előttem elmagyarázták a lombik folyamatot, és jobban is tudják mint én. :)
Kérdeztél Fülöp dokiról is, mi hozzá járunk, ő a Róbert Károly Klinika Meddőségi Központját vezeti. Csak jót tudok mondani róla, és az egész csapatról. A Kaáli meddőségikhez képest itt fizetős a lombik, ami elég húzós, de emiatt talán kevesebben vannak és gyorsabban mennek a dolgok.
A FER14 nálam is javított, de 3hónap kell mire valóban használ.
Sok mozgás a Párodnak és STRESSZOLDÁS!!

Jucus

Szerintem is menjetek nyugodtan egy meddőségi központba és bízzátok rá a szakemberekre, hogy inszem, vagy lombik, de egyiktől sem kell félni, az eredmény a lényeg.
A Párod eredménye ne csüggesszen, nálam többet nem sokan voltak spermakontrolon, és tudom hogy egy hét alatt is változhat minden, a stresszen is sok múlik, a nyugalom sokat javíthat.


Nálunk minden rendben, már nagyon várjuk a hétfői vérvételt, olyan lassan megy az idő.
jocek
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon köszönöm a válaszaitokat.
Hétfő óta teljesen furán érzem magam..olyan nyomasztó érzés ennek az egésznek nekivágni, de természetesen annak nagyon örülök, hogy legalább a lombik szóba jöhet:-)

Nem szeretnék az anyagiakról beszélni, de nagyon érdekelne, hogy mennyibe kerülnek a vizsgálatok, a gyógyszerek és a lombik.
És..hogy az össze próbálkozás ugyanannyiba kerül e-?

Illetve még annyi kérdésem lenne, hogy a kivizsgálások vajon megoldhatók e esténként, munka után? Sajnos 1 szabim van összesen idénre.
Azt tervezem, hogy jó lenne idén kivizsgáltatni magunkat teljesen, hogy januárba mi is kezdeni tudjunk...

a FER14-ről mit tudtok?Hormongyógyszer, vagy másképp hat?
Nem megterhelő a férfiakra nézve? (nagyon féltem a férjecskémet:-))

Mmzsó:
Köszi szépen hogy leírtál mindent. Te meg vagy elégedve a dokival, hellyel, ahova jársz?
Jó hogy leírtad hogy mi történt veled, mert sajnos sokszor elvesztettem a fonalat, mert nem tudtam teljesen rendszeresen olvasni Titeket.
Nagyon nagyon drukkolok nektek! :-) tudom hogy közhelyesen hangzik, de már megérdemlitek!

Jucus: Azt hiszem, hogy mi egész hasonló cipőben járunk, bár az én páromnak csak néhány mozgó van, százalékot nem is írtak a papírra......na mindegy, 1000 drukk

Jocek: Megkérdezhetem, hogy mennyivel több a Fülöp dokis megoldás? Annyira szimpatikus dolgokat írtak a többiek, hogy nagyon szeretnék hozzá járni, de nem tudom mennyi az annyi?
Veletek mi a helyzet?Hol tartotok?


Köszi lányok!
vero26
 
 


Sziasztok,
Mindenkinek nagyon köszönöm a biztató szavakat!
Tegnap este megbeszéltük párommal, hogy akkor végülis hogy legyen.
Holnap reggel beviszi az ÁNTSZ-be a mintát, jövö hétre talán meglesz a tenyésztés eredménye.
Most pár napig nem szed semmit, méregtelenitünk, ugyanis 1 évig szedett egy elég erős antidepresszánst amit tegnap hagyott abba. Szóval most pár nap méregtelenitéssel megpróbáljuk tisztítani a szervezetét, mert azért mi arra gyanakszunk, hogy lehet emiatt voltak a rossz eredmények :(
És hétfőtől beerősítünk, már ami a vitaminokat illeti, ezeket szereztük be:
E-vitamin, folsav, lenkei alap (ebbe minden van!), Q10, Omega3, aloe vera gél + marad a FER14 (bár ezt lehet MacaVibere cseréljük) +closty. Bizunk benne, hogy ezek majd használnak.
Kisedi: Megnéztem a neten a Nutrilite vitaminokat, de nagyon sokféle van.. Ti melyiket szedtétek?

Aztán keresünk egy másik andrológus, mert igy utólag elég furcsa volt a keddi vizsgálat. Odaült a mikroszkóp elé és semmit nem látott csak sötétet.. Nekiállt csavargatni mindent rajta, de semmi.. Ezt 10 percig csinálta kb, és egyszercsak hirtelen látta... Szóval elég furi volt...

És akkor a másik andrulógus után megyek majd el a nőgyógyászomhoz, remélem addigra még javul annyit az eredmény, hogy inszemmel tudjunk próbálkozni.

Vero: szerintem is hasonló cipőben járunk, de remélem hamarosan mindketten babások leszünk :) És persze mindenki aki még próbálkozik! +++++++
Jocek: Megy a drukk hétfőre!!!
Zsó: Drukkolok, hogy most sikerüljön!!


Kicsit hosszu lettem, bocsi, de még valami.
Nem tudom láttátok-e a Titok című "filmet", mi a párommal tegnap néztük meg és elég nagy hatással volt ránk.
Ha nem láttátok tudom ajánlani, ha már láttátok, akkor ugyis tudjátok :)
jucus31
 
 


Vero,
igen,nagyon meg vagyok elégedve a klinikával,mindkét orvossal.(ma a profnál voltam,mert nem volt benn az a doki,akihez járni szoktam).
Nálunk a hormonvizsgálatokat (vérvétel) reggel csinálják,utána mehetsz dolgozni.A többi igazából a párod dolga.Nálunk 2 spermavizsgálat van,az egyiket egy andrológussal kell csináltatni,a másikat ők csinálják,ott helyben kell mintát adni.Nem tudom,máshol hogy van.

Anyagiak:Ha szerencséd van és nagyon jól reagálsz,80-100 ezerből jönnek ki a gyógyszerek 1 alkalommal.Nekem volt már 150ezer is,most kb.110-120 lesz szerintem,de én nem reagálok annyira jól.Te még nagyon fiatal vagy és ez hihetetlen előny!

Fer14:kizárólag vitaminokat,nyomelemeket tartalmaz,bátran szedje a párod,biztosan nem fog ártani.

Ma is voltam,holnap is megyek,zajlik az élet,közben lemondtam egy előadást,mert már sejtem,hogy túl közel lesz a beültetéshez.Nem örültek,de elfogadták.
Vendég
 


Jucus! a Nutrilite vitaminokat úgy választották ki,hogy előtte bemértek mindkettőnket egy gép segítségével. De szerintem ennélkül is szedheted. Nekünk az omega 3, vas, e-vitamin, b-vitamin komplex, kálcium-magnézium, c-vitamin voltak. Ezek közül a férfiaknak a vas, e-vitamin és b vitamint mondták, hogy fontos. Egyébként van olyan, hogy naponta vitamin. Abban komplexen benne vannak ezek a fajták, sőt valamelyikből még nagyobb dózisban, és még olcsóbban kijöttök. Remélem sikerül a kivizsgáláson gyorsan túlleni, és belevághattok a kezelésbe!
A titkot én is szeretném megnézni, vagy elolvasni.
Zsó örülök, hogy haladtok. Hajrá! a cél egyre közelebb!!!!
Jocek ez sem hiszem, hogy már csak pár nap és dobod a pozitív tesztet!

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Vero,

Ahogy Zsó is írta, a FER14 csak vitamin, de nekem nagyon használt.
Fülöp dokinál a lombik fizetős, ami kb 300.000Ft + ahogy már a lányok írták a gyógyszerek és az injekciók 120-150ezer körül, kinek mekkora adag kell.
Itt láthatod is nyílt lapokkal játszanak :)
http://www.robertklinika.hu/t_araink arlista_asszisztalt_reprodukcios_eljarasok

Itt a vizsgálatok reggel vannak, ami azt jelenti, hogy kb 9kor mehetsz a dolgodra.
Azt ajánlom ha januárban akartok kezdeni, már most be kellene jelentkezzetek első konzultációra valamelyik meddőségi központba, hogy mindent előkészítsetek a rajthoz.

Mi a 2.lombikot csináljuk, és 3 embrike lett visszaültetve, hétfő délután tudjuk meg hogy sikerült.

Jucus

Antidepresszánst szedett a Párod? Akkor szerencsés hogy egyáltalán van spermája, ugyanis én is szedtem egy ideig pánikbetegség miatt, és nálam kinullázta a spermaszámot, én 2 éve hagytam abba és 1év kellett mire lombikra alkalmas lett a mennyiség és a minőség. Nehéz dolog ez, mert amíg a gyógyszerre szüksége van az embernek nem tudja letenni. Nekem a baba utáni akarás is segített, ma már abszolút elfelejtettem a bogyókat. :)
Olvasd el az alábbi cikket, mert elég érdekes az antidepresszáns hatásáról:

http://www.antidepresszans.tenyek-tevhi ... tencia.htm

Fel a fejjel, minden sikerül csak nem szabad feladni.
jocek
 
 


Sziasztok, mindig ledöbbenek, hogy mekkora különbség van intézetek között, én Dévais vagyok és ott ET + 21. napon kell tesztelni és UHra menni. Látom, Jocekék már hétfőn tesztelnek... Én ma vagyok ET + 14. napon, kaparom a falat, de tesztelni nem merek, félek a csalódástól.....
Jocek, kedves párod hogy van? Tünetei vannak, amik jó hírre adhatnak okot?
nyuszika85
 
 


Nyuszika,
ezek a legnehezebb napok.Nálunk a klinikán kb.ET+12 és 14.napon tesztelnek,ha pozitív,akkor rá kb.1 hétre UH.
Ezt is nehéz kivárni.Drukkolok neked,és tégy belátásod szerint,ahogy bírod idegekkel!Hajrá babóca!
Vendég
 


Kisedi: köszi a tippet. Megnéztem neten, hogy milyen vitaminból mennyit tartalmaz a Nutrilite Naponta és összehasonlitottam, a Lenkei féle vitamincsomaggal amit vettünk, és nagyjából mindenből ugyanannyi van benne. Akkor ezt eltaláltuk :) amivel jobb lenne nekünk is a Nutriline, h kompaktabb. 120db naponta 1 szem , az 3 havi adag. A Lenkei 240db-os és napi 8-at kell enni, tehát csak 1 havi.
Meg árban sem mindegy.. Jövő hónapban lehet lecseréljük.

Jocek: Köszi, hogy elküldted a linket, én ezt mindig is sejtettem. És emiatt direkt megkérdeztük az andrológust, megkérdeztük a pszihológust és mindegyik állitotta, hogy ááá, miket beszélünk, ettől aztán semmi baj nem lehet. KÉSZ!!!
Akkor tényleg szerencsések vagyunk, h nem nullázódtunk le teljesen.. Bár a párom csak 1 évig szedte, de ha szedi még egy évig lehet, hogy az lett volna a vége :(
Nagyon sajnálom, hogy ti igy jártatok, és emiatt annyi idő elveszett :( De sajnos ha kell, nem lehet mit tenni :( És jó, hogy most már jobban vagy :)
Nem is beszélve arról, hogy hétfőn milyen híreket kaptok majd! +++++++ :)
Hogy bírjátok a várakozást? Nem teszteltek otthon egyet? :)
jucus31
 
 


MMzsó, igen, nagyon nehéz..... Emlékszem, amikor arról volt szó, hogy katona gondok vannak, még inkább a lombiknak szurkoltam. Most meg örülnék, ha inszemre járhatnánk. Kíméletesebb, mind testileg, mind lelkileg....
A legrosszabb, hogy az ember tüneteket keres magán, és erről nem tudok lekattanni.....

Szerintetek, ha ET+14 nap nem reggeli vizeletből csinálom a tesztet, ki kell mutatnia?
nyuszika85
 
 


Sziasztok,

Jucus,

Sajnos az andrológusok sokszor csak találgatnak, nekem is sok mindent mondtak, ami nagyon messze volt a valóságtól. :(

Nyuszika
Mi Nem tesztelünk, majd az vérvételen kiderül, de valóban nagyon lassan telik az idő. Egyenlőre minden ok a Páromnál, alhasi görcs van semmi több. :)
Nehéz elterelni a gondolatokat, a Párom most elkezdett horgolni, ezzel kapcsolja ki magát, én meg szó szerint nem győzöm cérnával (a horgolást) :lol:
ET+21nap az nagyon hosszú, megértem, hogy nehezen bírod.
jocek
 
 


Nyuszika,
szerintem kimutatja.De utána még csinálnék pár nap múlva is egyet,hogy erősödik-e a csík,tehát nő a hcg szint és nem csak biokémiai terhesség.
szurkolok neked!
Vendég
 


Jocek már csak egyet kell aludni, és hivatalosan is kimondják a pozit!!! Izgultok már gondolom. Párod hogy van?

Kép
kissedi
 
 


Kissedi

Már nagyon izgulunk igen. Reggel vérvétel, 2kor kell telefonálni.

A Párom jól van, főleg azért várakozunk nagyon a holnapra, mert a korábbi 2 beülti után már ilyenkor volt egy kis barnázás, most meg semmi, csak alhasi görcs. Nagyon bízom benne, hogy most összejött.

Holnap jövök a pozitív hírrel.

Üdv
jocek
 
 


Hú,Jocek,
én is nagyon szorítok!

Nyuszika,
veled mi van?Teszteltél,vagy inkább kivárod?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: