Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Kissedi,

Drukkolok nagyon, tök jó hogy ilyen jól alakulnak a dolgok, szorítunk holnap.

Vayacon,

De gyorsan megy az idő, már csak három hónap és itt a lányod :)


Kicsit eltűntem én is mostanában, mert egyfolytában helyettesítek, mindenki volt szabin a cégnél csak én nem,(tartalékolok a lombik előtti időszakra) így minden este későn érek haza.
Nálunk ma megjött :( , így a héten kérünk időpontot konzultációra, hogy biztosan beleférjünk szeptemberben a lombikba.
jocek
 
 


Az tök jó Vaya! és mire vállalkozol, ha szabad kérdezni!
Jocek köszi a szorítást! Én is hasonlókat kívánok nektek szeptemberre! addig pedig kitartás! ezután jobb jön!!!!!

Kép
kissedi
 
 


Jocek ez laptető!!!! Hajrá szeptember!!!

Kép
kissedi
 
 

 
 

Sziasztok!

Kissedi mi volt tegnap? remélem sikeresen túl vagy az inszemen. gondoltam rád csak nem tudtam jönni unokatesóimmal voltam tegnap lefárasztottak

vállalkozás: ez egy családi vállalkozás lenne férjemmel meg tesómmal de egyelőre babonából nem árulnám el hogy miről is szólna. de még legalább 1-1,5 év mire elinditjuk viszont addig szeretnénk alaposan felkészülni rá hogy menjen. nekem régi álmom egy saját vállalkozás szivesen kipróbálnám magam ebben és ehhez olyan nagyon sok alaptőke nem is kellene

tanfolyamra viszont még nem bizti hogy mehetek mert nagy a túljelentkezés. 1-2 hét mire elbirálják drukkoljatok

Jocek sajnálom pirit :( de szeptember mindjárt itt van és kezdhettek újult erővel. sok munka sem túl jó hír no de legalább tudjátok gyűjteni a pénzt

többiek?

mi tegnap voltunk dokinál minden rendben a kislánnyal de továbbra is szégyellős nem sok mindent mutatott magából most már a köldökzsinór is betakarta. de azt mondta a doki hogy szép szabályos pofija van :) azért csinált egy képet amint lesz időm felrakom

Kép
vayacon
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a drukkot Vaya-
Túlvagyunk rajta. Apának 24 M/ml lett. :( Nem tudom miért ingadozik neki, mikor az andrológus semmit nem talált. Na elég az a lényeg.
Aztán jött a fecskendő és nem tudták feltolni. Mondom nem igaz, hogy én mindig megszívom. Aztán volt közben egy uh, hogy miért nem megy fel, és kiderült, hogy deformált a méhnyakcsatornámban. Az asszisztens csak bólogatott, hogy szerinte ezért nem sikerült spontán. Aztán éreztem egy kis szúrást és akkor már fenn volt a katéter és vonultak a katonák!!!
20 perc pihi. Mikor már kellően elzsibbadtam akkor felálltam és mindent elmagyaráztak. 2 hét múlva vv.
Dehát gondolom ezen mindenki így esett át, úgyhogy bocs ha valakit untattam.
Nos az a lényeg, hogy túlvagyok rajta, nem igazán görcsölök, próbálok vigyázni, nem vérzek. És boldog vagyok, hiszen már olyan közel a cél!!! :wink:
azóta néha mintha megakarna jönni, úgy fáj a hasam, főleg pisilés után. néha meg mintha izomlázam lenne.
nagyon izgulunk!!!! :oops:

Kép
kissedi
 
 


Várjuk a képet Vaya! Örülök hogy minden rendben!

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok

irtam már egyszer és elszállt :twisted:

na a lényeg Edi nagyon szoritok szerintem nem alakultak rosszul a dolgok párodnak szép az eredménye ez spontánhoz is jó, nekünk nem volt ennyi mégis sikerült! és lehet hogy tényleg ez a méhnyak deformálódás a bibi akkor még nagyobb az esély. ugyhogy semmi negativ gondolat csak arra tessék gondolni hogy sikerülnie kell (bár tudom ez a legnehezebb része)

mi anyóséknál vagyunk egyelőre nem tudom feltölteni a képet majd otthonról. már vagy két órája nem alszom, áll a levegő és a gyomrom is égett :cry: na remélem azért még sikerül vmennyit visszaaludnom

többiek előbujhatnátok a rejtekhelyből :wink:

Kép
vayacon
 
 


Igen Vaya, épp ma mondtam apinak,hogy sikerülnie kell!!!!
Minden nap simogatja a hasam és kérdezi,hogy érzek e valamit, jól vagyok e. Olyan aranyos.
Itt is állt a levegő! Aztán délutánra meglett az eredménye, esett 2 adag eső, széllel, óriási villámlással, és majdnem 2 órás áramkimaradással :twisted: jó hogy most raktam be egy halom tököt, meg zöldbabot a fagyóba.
többiek????? Hol vagytok???

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Nyaralni voltunk 2 hétig a Balatonon,aztán dolgoztam ezerrel,ma jöttem haza Fertődről,koncertjeink voltak a kastélyban.

Edi,
gratula az inszemhez és a remek "alapanyaghoz"!Reméljük,sikerül!Drukkolok!

Vaya,
örülök,hogy jól vagy!Remélem,a gyomrod is megnyugodott már.Nyomja fel a savat a baba,igaz?
Vendég
 


Zsó irigyellek! én is akarok nyaralni. de idén már lemaradtunk erről. Szoboszló jó volt, de ott sem tudtunk kikapcsolni. Jó lenne ha kitudnám iktatni az agyam és csak pihizni. A héten szabin vagyok, de api dolgozik egyfolytában, így nem lesz lazulás.
A hasam egész nap menszisen fáj. Félek, hogy nem fog sikerülni. :cry:

Kép
kissedi
 
 


Edi,
a menszis fájdalom az égvilágon semmit nem jelent,se jót,se rosszat,próbálj nem foglalkozni vele!
Látom,mostanában volt a szülinapod,Isten éltessen és nagyon kívánom neked,hogy elsőre sikerüljön a baba!
Vendég
 


Köszi Zsó! Remélem fog!

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok,

Edi tényleg ne foglalkozz a tünetekkel, nekem is volt pár nap amikor meg voltam győződve hogy nem sikerült a baba, mégis itt van a pocakomban. Próbáld meg elhesegetni a negativ gondolatokat, bár tudom hogy nem könnyű néha nekem sem sikerült.

Boldog szülinapot kívánok én is :?: :lol:

Zsó szupi lehetett a nyaralás. remélem sikerült kipihenni magatokat. Jaja gyomorsav kinoz rendesen állitólag ilyenkor nyomja a gyomrot a baba. de hát ez legyen a legnagyobb gond :wink: mert amúgy szuperül viselem a terhességet

Kép
vayacon
 
 


Vaya örülök, hogy jól vagytok!
Köszi a köszöntést, aranyos vagy!
KÉpzeld ma délelőtt olyan hányinger tört rám, azt hittem tuti kitaccsolok (nem szoktam hányni egyébként)
Remélem ez már jó jel!!!!!! Még csak 1 hete volt az inszem, eszméletlen, hogy milyen lassan telik az idő...... :twisted:

Kép
kissedi
 
 


Edi igen sajna ilyenkor nagyon lassan telik az idő nekem is igy volt emlékszem rá :( kitartást fogsz tesztelni? mikor tudsz meg eredményt? gondolok rád (rátok) és szoritok

Kép
vayacon
 
 


Vaya. Tegnap már jó kibőgtem magam, így szerintem túl tettem magam ezen az egész nem sikerült dolgon.... Úgy fájt tegnap a hasam, hogy sokat álltam meg mentem, mintha valaki húzná lefelé a húsom a hasam alján... Ha fekszem jobb, de nem menszis görcs.
Kedden gondoltam tesztelni de félek... egyébként szerdán megyek vv-re és a vv után 20 perccel van is eredmény. Utánna megyek dolgozni, és majd délután hozom a híreket. Addig már nincs sok! még ma kell átéltem egy falunapot (tegnap is azon voltam) és aztán már jobb lesz :roll: Kezdődik az ovi nemsokára :wink:

Kép
kissedi
 
 


Kissedi remélem ezek a jelek jót jelentenek, nekem is görcsölgetett a hasam mikor sikerült. ne add fel kérlek, simán lehet ott baba. ezek az uccsó napok nagyon rosszak tudom, de valahogy csak eltelnek. várni fogom a (jó!) híreket. addig is kezem lábam csuriban

Kép
vayacon
 
 


Sziasztok,

Kissedi,

Drukkolok, hogy jó hírekkel gyere, majd. Az érzések sokszor tévesek, a vv majd megmutatja, hogy sikerült. :)


Én is voltam ma katonakontrolon, minden rendben, nem sok de van és ez a lényeg, szeptemberben kezdhetjük újra a lombikot. :)
Ezen a héten szabin leszek, pihenés lesz ezerrel, már nagyon ránk fér, utazgatunk kicsit belföldön.

Jocek
jocek
 
 


Köszi a drukkot de tesztem csont nega. :cry: Azt nem értem miért kell még vv-re menni? Majd még este benézek.

Kép
kissedi
 
 


Jocek gratula az eredményhez! Hajrá szeptember!!!Addig is pihizzetek jól, és érezzétek jól egymást :wink: :lol:

Kép
kissedi
 
 


Edi,
sajnálom a negatív tesztet.Azért menj el a vérvételre,hátha...nem is tudom,hány nap telt el az inszem óta,nem volt-e korai a teszt.hát,holnap meglátjuk.Ha meg nem,akkor jöhet a következő próbálkozás.tudod,1 inszem esélye 15-20%,biztos neked is mondták.De hátha még örülhetünk holnap!

Jocek,
örülök,hogy van "alapanyag",jöhet a nagy program!Szeptemberben mikor?

Én már úgy izgulok,szept.1-re számítok mensi ügyben,és másnap irány a doktor!nagyon izgulok,hogy minden rendben menjen,képzeljétek,olyan fene becsületes voltam,hogy szept.közepére nem vállaltam el egy olyan koncertet,amihez pedig nagy kedvem lett volna,mert arra számítok,hogy pont akkor lesz a leszívás-beültetés.Remélem,nem hiába mondtam le,és tényleg eljutunk odáig.

Többiek úgy eltűntetek,de biztos pihentetitek a témát,ismerem ezt az állapotot.
Én most semmi másra nem udok gondolni,úgy be vagyok zsongva...
Vendég
 


Zsó, szerintem nem korai. Inszem utáni 13. napon vagyok ma, így szerintem nincs már esély pozitívumra.
Hívtam volna őket, hogy így hogy nega a teszt menjek e, de már nem vették fel. Reggel még bepróbálkozom, de biztos menni kell. Nagyon alaposak. Igen kérdezte a doki a beavatkozásnál, hogy első? hát... :roll: . nem akarta mondani, hogy akkor már most hideg vizet ihatunk rá. Remélem azért a következő már sikerül. Jó lenne, mert anyagilag kezdünk kimerülni :oops:
Zsó szurkolok neked nagyon! Remélem minden rendben lesz veled és koncert helyett kapsz egy szép embrikét!
Elhiszem, hogy bevagy zsongva, ismerős.
MOndjuk én most totál leengedtem, de ahogy ismerem magam nemsokára megint beindulok :lol:

Kép
kissedi
 
 


Edi,
köszi a biztatást!Én is biztatlak téged,mert szerintem a 12.-13.nap igenis korai.A 14-15.napon érdemes legkorábban tesztelni,hidd el.Ettől még persze lehet,hogy tényleg nem ez olt a te hónapod,meglátjuk.És ha így van,remélem,a következő má tényleg sikerül és együtt szülünk júnisban! :wink:
Vendég
 


Zsó, Jocek! Kösz a drukkot, de hivatalos eredményem is negatív.
Folyt. köv. és egyben utolsó inszem. :wink:
Remélem úgy lesz és a szeptember a mi hónapunk! Na mit szóltok hárman egyszerre babásodunk????

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Én sem tudtam jönni az elmúlt napokban pedig úgy vártam hogy Kissedi jó hírrel jöjjön. Sajna tényleg ritkán sikerül elsőre az inszem nekem szerencsém volt. annyira drukkoltam h neked is az legyen. de úgy látom elég jól viseled tényleg csak előre nézni. szeptemberben aztán jöhetnek a pozitiv tesztek

Zsó örülök hogy már a következő egyben utolsó akcióra koncentrálsz annyira szoritok nektek is

Jocek tök jó hogy találtak katonákat nagyon izgi h ilyen sokan akcióztok nemsoká, mennek a drukkjaim ezerrel

hát ma nekem nem volt túl jó napom kiderült hogy eléggé veszélyben van Api állása nagy átalakulások vannak náluk. lehet átveszi egy cég őket, csak fél hogy hozzák majd az embereiket. nagyon félek mi lesz ha a legrosszabb bekövetkezik műszaki eladóként 40 évesen nem lesz egyszerű állást találni és nagyon sok a kiadásunk :( szoritsatok h jól alakuljanak a dolgok

többiek Tapi Bea Bumi? ha van kedvetek nézzetek be hozzánk

Kép
vayacon
 
 


Vayacon,
sajnálom,hogy ilyen dolgokkal kell most foglalkoznotok és drukkolok,hogy minden jól alakuljon!

Edi,
kár,hogy nega,de ez a jó hozzáállás!Ti Kaáliban vagytok?Ott fizetni kell az inszemért,ugye?Hát,ha meg Pestre járnátok ingyenes helyre,akkor meg az útiköltség nyomná meg a számlát. :(
Reméljük,szeptember a mi hónapunk lesz!
Vendég
 


Vaya sajnálom a helyzeteteket! szorítok, hogy minden jól alakuljon.
Zsó igen a Kaáliba járunk. Nekünk ingyenes az utazás api miatt, de mi időben nem tudnánk megoldani Pestet. Még az 1 órás út is néha húzós, jó hogy a főnökasszonyom és a kolléganők így állnak hozzám.

Kép
kissedi
 
 


Edi,
hogy vagy?Gondolom már elkezdődött az inszemre készülés.Mikor várható?
Vendég
 


Sziasztok!

Tudom, tudom, erre sem néztem már jó ideje. De nem csak titeket hanyagoltalak, hanem mindent. Most csak a pihenés számított. Túl vagyunk mi is egy jó kis balatoni nyaraláson. Most meg már kezdődik a taposómalom. Lombikba majd csak októberben kezdünk, ha kezdünk.

Pusz Mindenkinek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Zsó jól vagyok. Most már... egy hete begyulladt a fogam, betömték, de még rosszabb volt, aztán tegnap gyökérkezelte. Most gyógyszeres tömésem van, majd csütörtökön lesz végleges. Elég sokat szenvedtem vele, de már jobb.
Inszemmel sehogy nem állunk. Ebben a hónapban nem lesz inszem. :cry: Sehogy nem tudtuk összeegyeztetni a tanévkezdést, az uh-t és a doki szabadságát. Nekem tegnap jó lett volna, de nem volt időpont. Ma nekem nem jó volt, reggel fél 8-ra mehettem volna, de nem tudtam. Holnaptól elkezdődik az ovi, és héten egész napozunk. Így a menszeszes uh-ról lemaradtam, így nem vállalják...
Most szedem a clostit javaslatra. Nem tudom jövőhéttől elkezdjem e a mnyh vastagítót, így hogy nem járok ellenőrzésre. Ha nem szedem még ennyi esély sem lesz, mert a clostit nekem annyira elvékonyítja a mnyh-t hogy csak na.
majd lesz valahogy!
Nektek szorítok!

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok,

Vaya,

Drukk Apidnak, hogy jól alakuljon a munkahelyen a helyzet. Azért 40évesen nem olyan rosszak az esélyek szerintem.

Kissedi,

Sajnálom, hogy így alakultak a dolgok.

Mi ma voltunk Fülöp dokinál, nagyon kedves volt, mint mindig. Szept.14-e körül indítjuk a lombikot. Megvizsgálta a Párom és minden ok, csak most gyengébb lesz a stimuláció, hogy nehogy hiperstimus legyen, mint az első lombiknál.
Nekem is lesz egy katonavizit még 14-én.

Üdv.Mindenkinek

Jó hétvégét
jocek
 
 


Sziasztok!

...én is előkerültem :D Elnézést, hogy így eltűntem, de szándékos volt. Próbálok nem figyelni a baba ügyeinkre. Közben nyaraltunk, lakást szeretnénk cserélni, és állást. Szóval kissé feje tetejére állt az egész...Nyáron az álláspiacon nem volt nagy mozgás, most lesz majd lehetőség valszeg. Remélem :D

Kissedi, nagyon sajnálom, de látom nem törtél össze. Remélem a fogaddal is minden ok!

Vayacon, apidnak nagyon drukkolok az állás miatt! Elképesztő, hogy egy életereje csúcsán egy férfi már nem a legjobb pozícióban van az álláskereséshez... :evil:
Biztosan nagyon szépséges kismami vagy! :D Kerestem a pocakfotót, de nem találtam :roll:

Zsó, most tuti minden rendben lesz a stimuval. A nyáron teljesen regenerálódott a szervezeted. Nagyon drukkolok, hogy sok szép petikéd legyen! :wink:

Jocek, hajrá lombik! Éljen a kedves és megértő Fülöp doki! :) Nektek is nagyon szorítok!

Mindenki akit kihagytam, bocsi! Drukkolok a háttérből ám! :wink:

T
tapedli
 
 


Tapi,
köszi,de ma voltam és magas lett az fsh-m,1 hónapig fogamzásgátlót kell szednem,utána mehetek.Eléggé elkeseredtem,nagyon próbára van téve a türelmem.Na,mindegy.

Mindenkinek minden jókat!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi lányok, hogy drukkoltatok, nagyon jól alakult minden Api munkahelyén. A főnök fia vette át az ügyvezetést, aki nagyon rendes, még több pénzt is fog kapni. :lol: Van ebben a pozitív gondolkodásban valami, mert a párom amolyan örök optimista tipus..

Zsó, sajnálom nagyon hogy várnotok kell egy hónapot, de gyorsan el fog telni, meglásd és már indulhattok is.

Jocek de jó akkor kezdtek nemsoká, katonavizsihez drukk.

Bumi, Tapi örülök hogy visszatértetek, remélem sikerült feltöltődnötök. Ígérem lesz pocakfotó csak mostanában alig jutok fórumozáshoz is nemhogy kép feltöltéséhez (a másik gépen lehet megcsinálni, kicsit macerás)

Edi akkor a jövő hónapban inszemeztek.. nem baj, az lesz a ti hónapotok.

Velünk minden rendben, kislányka egyre többet mocorog. szerencsére nem az a típus, aki kirúgja az oldalamat. Jövő héten kezdődik a tanfolyam, kicsit tartok tőle, hogy fogok bírni végigülni egy napot, biztos fárasztó lesz, de hosszú távon megéri.

Kép
vayacon
 
 


"és már indulhattok is"-hát persze.Február óta és már indulhatunk is.De érdemben semmit nem haladtunk előre.Azért az én egészségügyi múltammal megspékelve ez már nehezen viselhető.
Vendég
 


Zsó,

szerintem Vaya csak bíztatni akart. :roll: Megértem, az elkeseredésed és hidd el, mindenki átérzi aki ide szokott írni. Bumi pl. hányszor várt és csak várt a ciszta miatt... Én is csak azt tudom mondani, hogy türelem. Próbálj lenyugodni, mert az segíti a legjobban a haladást. Én a jövő hónapban 37 éves leszek, mégis egyre jobban erősödik bennem, hogy csak akkor lesz siker, ha megnyugszom és adok időt magamnak. Régebben csomószor írtam, talán Beninek utoljára, hogy ez nem lóverseny :? Pl. engem kifejezetten idegesít, hogy sokat "babaprojekt" néven emlegetik a családtervezést. Jóhogy nem teljesítmény bérezéssel honorálják :)

Add ki a dühöd és főleg sírd ki magadból ezt most! Fel a fejjel csajszi! Te vagy itt a legerősebb és ezt Te is tudod...

T
tapedli
 
 


Sziasztok!

Meglett a vv eredményem:

----------------------------------------------------------------------------------
Inzulin 120 perc 23,4 mIU/L
Glucose 4,0 mmol/L 3,8 - 6,0
120 perces glucose 3,6 mmol/L
Inzulin 15,0 mIU/L 3,0 - 25,0
----------------------------------------------------------------------------------
A 0. perces inzulinom megint sz@r így bejelentkeztem Valicskó doktornőhöz, oszt meglásssuk.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Zsó tényleg csak biztatni akartalak. bocsánat ha megbántottalak :(

Kép
vayacon
 
 


Én kérek elnézést.Tudom,hogy jót akartál.Sajnos nem vagyok már erős,illetve lehet,hogy nem is baj,végre tudok gyenge is lenni és nem tartom magam oly eszeveszett erőfeszítéssel.De ez most azzal jár,hogy ugrok minden jótanácsra meg biztatásra.Ezt meg végképp nem tudhattad.

És örülök,hogy megoldódtak a munkahelyi gondok! :wink:
Vendég
 


vaya,
nagyon örülök, hogy ilyen jól alakultak végül Apid munka ügyei :) Várjuk akkor a pocakfotót :wink:

Bumi,
a többi érték akkor ha jól értem teljesen jó. A 0 perces inzulinnak mennyi a normál értéke? Majd írj, mi volt a dokinőnél..

Zsó,
puszi :)

...én harmadik hónapja szedek Mastodynon cseppeket és pár hétig voltam tőle nagyon idegbajos. Törni-zúzni tudtam volna. De nem állította le a dokinő, mert állítólag nagyon hatásos....Meglátjuk :D
tapedli
 
 


Tapi utánna néztem ezeknek a cseppeknek, hogy mire jó. Ezt csak homeos doki írhatja fel, vagyis kell hozzá ellenőrzés, vagy hogy lehet megszerezni.
Én nagyon szeretném beadatni a Gynevac injekciót, de nem kapok mostanság. Nem tudna valaki infót róla?

Kép
kissedi
 
 


Edi,
nem tudom,honnan lehetne beszerezni a Gynevac-ot,de hidd el, az égvilágon semmire nem jó,minek szúratnád a fenekedet fölöslegesen?

A feltalálója,Lázár Erika szerint kb.fél évre "megvéd "a fertőzésektől,ebben van a varázsereje.Nekem is volt hozzá szerencsém,meg a barátnőmnek is.De hogy ettől nem leszel babás,az tuti.Ja,és a doktornő közölte a barátnőmmel,hogy nem fogom megérni,hogy leteljen 5 év a rákbetegségem után.Jelentem 9 éve élek és virulok.Na mindegy,eléggé fújok erre a vészmadárra,és a szereiben sem hiszek,de persze bocs,hogy beleszóltam,lehet,hogy nem kellett volna.
Vendég
 


Edi,
mi is beadattuk vagy 3 évvel ezelőtt és nem lett eredménye sajna :( Egyébként úgy tudom abban az esetben segíthet azért, ha valami gyulladásod van. Nekem nem volt, talán ezért sem volt jó. Azt észrevettem, hogy amíg kaptuk valami "tisztulás" lezajlott, de mást nem. Nekünk úgy adták, hogy amíg kaptuk (két hetente lehet adni) csak óvszerrel lehettünk együtt....ezzel is megelőzve az újrafertőzést akinek van. Mindketőnket szúrtak. Nem tudom, hogy jó-e vagy semmire sem jó, döntsd el ahogy a legjobbnak érzed :) Úgy tudom azért vannak akiknek bevált.

Zsó,
sajnos az orvosok sokszor csak találgatnak...Az én férjemet évekkel ezelőt egy szórakozóhelyen arcon ütötte egy vadállat. Eltört a járomcsontja két helyen és a letört rész becsúszott az arcüregébe. :( Az első kórház sebésze akkor ájjel azt állapította meg 8 röntgenfelvétel után, hogy nincs törés :shock: Később a SOTE-n műtötték meg egy 3 órás műtéttel. A mai napig 2 platinalemez és 8 csavar van az arcában. :( Sajnos az első orvos dilettáns volt, így a pert is elvesztettük később. Szóval vannak rossz orvosok, azt tuti.
De azért csak van pár jó is :D Ez a doktornő akihez idén kezdtem járni az allergiámmal nagyon csúcs! Szinte tünetmentesen csináltam végig ezt a szezont! :D

...lassan meg kéne jönnie, remélem nem fog. Drukkoljatok! :wink:
tapedli
 
 


Hajrá,Tapi!Ne jöjjön meg!

(rémes a férjed története :( )
Vendég
 


Köszi a hsz. Örülök, hogy van róla véleményetek. Eddig csak tapasztalat annyi volt amin a honlapon olvastam, az pedig csak jót ír róla. Így már nem is akarom beadatni.
Tapi szorítok hogy ne jöjjön meg! Hajrá!
Nagyon brutál lehetett a férjednek az az estéje. :cry:

Kép
kissedi
 
 


...hát ez megjött. Kesergés nincs :)
tapedli
 
 


Tapi,
kár...mikor lesz megint inszem?Mert ez spontán ciklus volt,ugye?
Vendég
 


Zsó,

spontán ciklus volt. Még nem tudom az inszemezést mikor folytatjuk...tudod még nem adtuk fel a spontán reményeinket sem. Úgy volt, hogy szeptemberben megyünk ismét, de abban maradtunk Fülöp dokival, hogy előtte mindenképp ismételni kell már az összes vizsgálatot. Egy éve volt a legutóbbi teljes körű. Talán októberben belevágunk. :? Neked most nézik folyamatosan az értékeket gondolom, és amint lehet már kezdtek is.

...csajok én egy hete kb kisbabásat álmodtam. Már rég álmodtam babával. Nagyon valóságos volt, olyan kis illatos, puha :D Kisfiú volt, mert kék rugi volt rajta. Nagy barna gombszemekkel nézett rám :D
tapedli
 
 


Sziasztok!
Régen írtam Nektek, talán nem is nagyon emlékeztek rám. Bár az is tény, keveset irogattam.
Szeretném kikérni a véleményeteket, Ti hogyan viszonyultok az IR kérdéshez?!
Mi most fogtunk bele a lombik kezelésbe, nálam minden ok, "állítólag" enyhe IR-em van, de persze ezt egy orvos mondta, másik kettő szerint nincsen IR-em. (Most legyek okos). Benne vagyok a programban és egyszerűen érzem, hogy sikerülni fog.... De egy ici pici ördög dolgozik bennem... Mi van ha mégsem és emiatt?!
Kíváncsi vagyok Ti, akik küzdötök, hogy élitek meg ezt a kérdést. Többnyire gondolom Apa miatt tartunk ott, ahol (topik címéből kiindulva), inszem, lombik, egyre megy, érinthet a kérdés.
Ha nem vagytok vevők a témára, azt is tudomásul veszem :)
nyuszika85
 
 


Nyuszika,
ez az IR most nagyon divatos téma.Sokan foglalkoznak vele.De az ország összes meddőségi klinikáján kihagyják a vizsgálatok sorából.Múltkor az "én klinikámom" rákérdeztem,azt mondták,nem bizonyított,hogy összefüggésben van a meddőséggel.Nekem ez megnyugtató,ha kellene,biztos foglalkoznának a dologgal.

Ha benne vagy egy lombik kezelésben,csináld amit az orvosod mond és ne aggódj szerintem.drukkolok neked!

Tapi,
értem.Akkor hajrá október!
nálam a helyzet:még 10 nap fogigátló,majd a mensi 2.napján vérvétel,uh,és ha jó az fsh-m,indulunk,remélem,így lesz,de már semmibe nem élem bele magam túlzottan,sok volt a csalódás mostanában...meglátjuk.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: