Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Jányok!
Tündi,Wish!
Nagyon köszönöm az infókat, ne haragudjatok, hogy ilyen béna vagyok a képek tömörítéséhez, de nekünk nincs digitális fényképezőnk, a képet,amit fel szeretnék rakni a férjemről és magamról Neketek, egy barátunk készítette az ebédlőnkben.
Tündi, akkor elküldeném Neked, ha majd lesz időd, légyszi tömörítsd le!Előre is köszi!!!!!!!!Kép
Most küldöm...!

Babus!
Köszönjük, hogy minden nap benézel Hozzánk, még ha nem is írsz kisregényeket és nem is válaszolsz minden kérésre!!!KépRemélem tudod, hogy itt ezért senki nem haragszik meg Rád, hiszen azért vagyunk együtt, aminek a következménye miatt Neked most picit kevesebb időd lettKép!!!
BÁR MÁR MINDANNYIUNKNAK KEVESEBB IDEJE LENNE A TOPICRAKép!!!

Kinga
Kinga79
 


BabusKép
Nagyon örülök, hogy rendeződni látszik a tejcsárda ellátmánya Kép!
Pusszantom a nagyfiút!

TündiKép
Hőd? Ugye szépen fennt? Úgy szurkolok!!!

ÉviKép KiviKép
Nálatok mi újság?
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok Lányok,

teljesen el vagyok havazva, olvaslak Titeket, csak írni nincs időm.

Tündinek ezerrek drukkolok!!!!!!!!!!!!!!

Meg Mindenkinek!!!!Kép

Babus,
mikor látunk újra sztárfotót Kristófkáról?Olyan jó, hogy Neked már nincs olyan sok időd a Babanetre!Ez lehetaz az időszak, amikor az ember boldog attól, hogy nincs egy perc szabadideje!

Most voltam uh-n.13,cn. méhnyálkahártya 9 mm, bal petefészekben 21 mm domináns tüsző!!KépRemélem a szépen átjárható petevezetékemben Kép randizik egyet ezzel a petével egy katona.KépKépKép

csúnya idő van, vigyázzatok Magatokra!Szép hétvégét, ha már nem tudnék írni!

Jófi
jófi
 
 

 
 

JófiKép
Szuperjók az eredményeid! Ez a tüsző pedig hamarosan repedni készül!!
Drukkolok nagyon!!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Judyt!
Én a 20. hét körül voltam terheléses vércukor vizsgálaton. Nem tudom mikor lesz a következő. Nekem szerencsére nem kellett az a cukros lötyit inni, csak zsömlét enni tejjel. Az egy fokkal jobb. Kép Majd 21-én megyek 4D UH-ra a Praxisba és 22-én a dokimhoz szokásos havi vizsgálatra. Ilyenkor csak vizeletet és simma vérképet néz.

Jófi!
Ezek szuper hírek! Kép Drukkolok ezért a hónapért. Kép

Babus!
Örülök, hogy beindult a tejcsi, csak így tovább. Kép

Stella!
De jó, hamarosan kaphatod a fagyibabákat Kép

Tündi!
Még mindig drukkolok! Hétfőn jó híreket hozzál!Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sziasztok!

Babus
Nagyon örülök, hogy van tejed, csak így tovább! Tejtermelő energiák? Kép +++++++++++++++++

Jófi
De tuti jól nézel ki odabenn! Kép Akciózzatok ezerrel, ebből bébinek kell lennie Kép

Judyt
Oké, én emlékeztem rosszul Kép Bocsika Kép

Lányok
Nagyon szépen köszönöm a drukkokat! A hőm ma reggel is 37 volt, pici pocifájás is van. A hétvége lesz kritikus, félek hogy elkezd ugrálni a hőm, mint eddig mindig menzi előtt 3-4 nappal. Bár az tény, hogy ennyire stabilan 29. napig még nem volt fenn a hőm. Most már igenis izgulok, nem tagadom. Ma reggel is volt pocisimi, azt mondtam a Törpének, hogy tudom hogy odabent van és még mindig jó erősen kapaszkodjon Kép Mami vigyáz rá Kép

Stella
Hogy van a menzim nálad? Kép

Kóbor
Hogy sikerült elválasztani a kislányodat a szopizástól? Jól vagytok?

Pilis, Henci
Veletek is minden oké?

Kinga
Kép átjött, ma mindeképpen megcsinálom és visszaküldöm!

Tündi
Vendég
 


Jófi!
Ez szuper!!!Kép
Akkor most előre a 2 naponta akciózáshoz!!!Kép
Drukkolok!!!Kép

Nicol!
Ez érdekes nálunk csak 24 hetesen nézik a terhelésest.De úgy látszik ahány ház annyi szokás.Kép
Ugye majd teszel fel Vivikéről képeket?

Babus!
örülök, hogy beindultak a dolgok.Kép

Stella!
Majd szólj, ha írjak valamit neked a táblába.

Judyt+ 2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


SzaisztokKép
Nicol: Én majd hétfőn megyek erre a terheléses vércukorraKép
Nekem is úgy mondta a védőnéni hogy egy zsömi meg
2dl tejKép
De nekem a 30héten kell mennem hétfőn töltömKép
Utánna lesz a uh,amit már alig várok cserébe kibirok 2 szurit pedig félek tőleKép
Neked milyen lett az eredmény?

Tündi: Nagyon drukkolok hogy hétfőn mikor haza érek a orvostól jó híreket olvassak!!!!!!!

Stella: Neked is drukkolok a fagyibabákhozKép

Babus: Láttod a nyugalom tejcsit teremtKép

Most mennem kell reggelizünk utánna ebédet
kell csinálniKép
Puszi mindenkinek ha már nem jönnék akkor kellemes hétvégét kívánunkKép
Edina és a picur

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!

Tündi Kép
Ez nagyon jó Kép Drukkolok, hogy hétfőn csodás hírekkel jelentkezz!

Babus Kép
Látod mennyit számít a nyugalom Kép
Kristófkának adj egy nagy puszit a nevemben Kép

Stella Kép
Nagyon jó! A dokidhoz jövő héten mész?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Kinga
Ment az email, nézd meg légyszi hogy ezzel a mérettel tudsz-e valamit kezdeni Kép

Edina
Már 30 hét! Nem semmi! Kép Ha így hetekbe számolja az ember, tényleg milyen gyorsan eltelik az idő Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi!
Nagyon szépen köszönöm, de még így sem tudtam felrakni a képet, mert azt írja, hogy 300 kilobájt a terhelhetőség!Úgy látszik, nem megy ez nekem!KépMa nem sikerül semmiKép Biztos baba sincsKép!Ne haragudjatok, de nagyon rossz kedvem van,mert megtudtam,hogy a régi könyvelőnk rágalmaz a hátam mögöttKép,inkább ma már nem írnék többet, mert nem akarom lehúzni itt a hangulatot!

Mindenkinek szép hétvégét kívánok!!!

Kinga
Kinga79
 


TündiKép
Örülök nagyon a hődnek! Remélem jól érzi magát a magasban és szépen ott is marad.
Fene se tudja miért, de úgy néz ki, hogy a zebrák nem véletlenül élenk Afrikában - szeretik a meleget Kép!
Köszi,szépen a menzid jól van. Kicsit derék- és pocifájós, de most már az enyém és nem adom vissza!

AnnácskaKép
Jövő szerdán megyek a dokibácsihoz!
Otthon már feltankoltam joghurttal és növelem szépen az új méhnyálkát a Piciknek!
Kicsit tartok attól, hogy valami közbejön és el kell halasztani az egészed, de azért nagyon reménykedem!
Stella

Kép
stella9
 
 


Kinga
Küldöm még kisebb méretben a képet.
A könyvelővel le kell tisztázni a dolgot, mert neked nem szabad idegeskedned, mert tényleg nem tudhatod, hogy nincs-e ott a babuci a pocidban! Tessék erre gondolni, hogy ő érte teszed amit teszel! Azért mert vannak akadályok előttünk, nem szabad minjárt lemondani a babáról! Mit szól hozzá? A maminak rossz napja van akkor már el sem hiszi hogy én ott vagyok? Kép Azon kívül péntek van, nemsokára mész haza és el is felejted ezt a rossz napot, megvígasztal a párod, és estére újra azon morfondírozol, hogy ugye van pocaklakóm?!??!??!? Oké? Itt pedig nem tudod lehúzni a hangulatot, mindg van aki vigyorgós kedvében van Kép

Stella
Kép Ez a zebra meg Afrika jól hangzik Kép
Remélem a poci és derékfájásod hamar elmúlik! Biztos az én menzim van nálad? Mert nekem nem szokott ilyeneket csinálni Kép Na mindegy, fő hogy van és kész! Előre az ikrekért, a fagyibabákért, a zebrákért! Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi!
Nagyon szépen köszönöm amit írtál!Már megyek is a mosdóba...tudod, miért!KépKöszönöm a törődést!Igazad van!A képet mindjárt megnézem!

Kinga
Kinga79
 


Tündi!
Örülök, hogy ilyen jó kedved van.Kép
Nagyon drukkolok nektek.Kép
Mikor is tesztelsz?
Már úgy izgulok.Kép

Lányok!
Elkezdtem a gyerekszoba csinosítását.Itt vannak a képek:
A falról:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3691&page=3&image=110520
Az ajtóról:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3691&page=3&image=110521

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Kinga
Elküldtem újra a képet, 268 kb, úgyhogy jónak kell lennie, próbáld meg! Kép

Tündi
Vendég
 


Judyt Kép

Huu, nagyon szuper lett a fal is meg az ajto is!!! Kép Nagyon ugyes vagy! Nagyon szerencsesek a Manok, hogy ilyen szuper ugyes Anyukajuk van!!! Kép
Most mar en is tenyleg festesi lazban egek!!! Kar, hogy meg nincs hova... Kép

Tündi Kép

Egesz hetvegen erted fogok izgulni!!! Kép Majd igyekszem koran bejonni jovo heten, hogy minel hamarabb lassam a hireket!

Gyongyi

bgy
 
 


Judyt:
Nagyon ügyes vagy!!!!
Én is szeretnék ilyen micimackós falat a picurnak!!Kép
Ezt te csináltad?
Egyet már készen megvettünk ez ilyen tapadós sablon, igaz az ára húzós voltKép
De meg érteKép
Csak még malacka kellenneKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Judyt
De drágák ezek a Mici Mackó képek Kép A tigris a legcukibb Kép NAgyon ügyes vagy! Az ajtón üvegfestés volt? Vagy a foszforeszkáló matrica?
Mikor tesztelek? Hát kedden akartam, de ma itt mindenki hétfőre vár valami jó hírt tőlem Kép Majd írok neked sms-t hogy hogy áll a hőm hétvégén, oké? Kép

Tündi
Vendég
 


Gyöngyi!
Hűű, még bele is pirultam.Kép
Kép
Köszike.Kép

Edinka!
Igen Én csináltam.KépA festékek kb. 4e Ft-ba kerültek.Kép

Tündi!
Köszike.Kép
Az ajtót lehúzható matricával festékkel csináltam.Kép
A csillagok és a hold is azzal van csak az foszforeszkálóssal.Kép
Nagyon izgulok, hát persze, hogy írj sms-t.KépSzerintem is nyugodtan csinálhatsz hétfő reggel egy tesztet, mert ha jól számolom akkor a 32 cn-on leszel, és Én is akkor csináltam a zebrácskámat.KépDrukkolok ezerrel.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi,Kép

tőlem is mennek a drukkok!!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Jófi
jófi
 
 


Tündi!
Sikerült felraknom a képet!(Ne nevessetek ki!!!)
Köszönöm a segítséget!Ez a kép most újévkor készült, Nálunk otthon.

Nagyon drukkolok Neked és Annamarinak is!!!
Egész hétvégén Rátok fogok gondolni!!!

DRUKKOLOK!

Kinga
Kinga79
 


Annácska!
Bocs, örömömben, hogy sikerült a képem, Annamarit írtam, kérlek ne haragudj!!!

Kinga
Kinga79
 


Kinga Kép
Ugyan már Kép
A drukkok azért így is ideérnek Kép

Judyt Kép
Ilyen gyönyörű falat én is szeretnék!!!
Ugye majd egyszer megcsinálod nekem, ha nagyon szépen megkérlek rá Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Bekukkantottam ismétKép

Kristófka köszöni szépen a puszikatKép

Tündi
Nagyon drukkolok nekedKép
Bárcsak bejönne a megérzésemKép, mert most annyira azt érzem, hogy sikerülni fog nekedKép
Ollllyan jó lenneKép

Judyt
Megnéztem ám én is képeketKép Nagyon ügyi vagy, hogy ilyeneket tudsz csinálniKép

Tejcsitermelő energiákat kérjük még továbbra is, mert hiába igyekszem, hajnalban már 120gr-ot szopizott a drágám, ez azért már nagy haladásKép,mégis éhes maradt, így a frissen lefagyasztott tejcsiből olvaszthattam föl még 40gr-ot. Nem értem, hogy fér egy ilyen törpébe ennyi kajaKép
Hétfő óta már 100gr-ot hízottKép


Ha már nem írnék, ami nagyon valózínű, akkor jó htvégét mindenkinek, Tünditől meg várjuk hétfőn a zebracsíkos tesztet!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judyt
Hát akkor ilyet majd én is tudok csinálni! Kép Világító csillagok, de jó! Ellophatom az ötletedet? KépNagyon tetszik! Kép
Igen, 32. cn hétfőn, teszt .... hát meglátom Kép Csak legyen 32. cn! Kezdek elbizonytalanodni.

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Babus!
Akkor jó.Kép Igen, hajlamos vagyok elfelejteni, milyen kevés időm volt, amikor Peti még ilyen pici volt. Na nem mintha mostanság eltűrné, hogy anyu a gép előtt üljön.Kép

Tündi!
Drukkolok ezerrel!Kép Igen, a mensimnek lehet örülni, hiszen ebben a hónapban nem történt nálunk semmi, pihentettük a dolgot, nagyon kapkodni nem akartunk a vetélés után. De valószínűleg többet nem várunk, annál is inkább, mert a vérvétel eredménye is jó lett.

Voltam már egyébként új nőgyógyásznál, de igaziból se a régi, se az új nem tud velem mit kezdeni, amíg újra terhes nem leszek. Úgyhogy addig dokihoz járkálás befejezve.

Judyt!
Nagyon ügyes vagy!Kép

Jófi!
Eredményes hétvégét kívánok!Kép

Kinga!
Nagyon helyesek vagytok!Kép

Stella!
A szerda nincs már olyan messze, remélem minden rendben lesz, és nem jön közbe semmi. Vigyázz addig is magadra, nehogy összeszedj valami vírusos nyavaját. Mi épp most próbálunk kikeveredni belőle családilag, köhögés, nátha, láz miegymás...

Jó hétvégét mindenkinek! Képzeljétek, én ma is, holnap is megyek színházba, bi-bi-bí! Ma tesómmal és a férjem vigyáz a gyerekre, holnap férjemmel és a tesóm vigyáz a gyerekre.Kép

Timi
szabotimi
 
 


Babus
Ez tényleg igazi megérzésed? Semmi bizonytalanság? Kép Mert az be szokott jönni neked Kép
Küldöm a tejcsihozó energiákat +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Remélem odaérnek! Kép

Én még jelentkezek valószínüleg, mielőtt hazamegyek, de most vissza a munkába Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!!
Tündi,
úúúúúgy szorítok!!! Remélem szépen alakul a hőd és hétfőn gyönyörű híreket olvasok majd :o)))

Kinga,
jó sielést, és két csíkos teszt kívánok.

Stella,
úgy olvastam hogy nálad is lassan jelentkezik a várvavárt menzi, de jóóóóóó!!! és lassan megkapod a kis fagyibabákat!! Hát lehet ám hogy én nem jól küldtem el neked a menzimet mert nekem annyira fáj a derekam, érzem a pocakom és tuti biztos jel hogy majd megőrülök a cicifájástól (3 napja) tehát már csak 1-2 napom van hátra....

Babus,
küldöm a tejcsitermelő energiát, olyan szépséges a kisfiad!!

Judyt,
annyira ügyes vagy!! A foszforeszkálós csillag és hold az nagyon jó ötlet!

JóHétvégét Mindenkinek!
Kivi
kivi2
 
 


Lányok!
Köszönöm szépen a dícsérő szavakat.Igyekeztem.Kép

Tündi!
Hát persze, hogy ellophatod az ötletet.Kép
Ejnye-bejnye, ne tessék el bizonytalanodni!!!Kép
Eddig jól ment a "hiszek benne"!!!
Én úgy érzem, hogy sikerült.KépHogy miért?
Tudod fel is hívtalak akkor (gyertya)!!!Kép

Annácska!
Na jó, de csak ha Te is besegítesz a munkálatokba.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Kivi
Kár, ha megjön neked Kép Pláne hogy ilyen előjelei vannak Kép

Judyt Kép
Emlékszem, igen Kép Talán átment a vonalon valami jel hogy sikert érzel? Kép Olyan érdekes hogy most többen is azt érzitek nálam, hogy baba van Kép Eddig ilyen nem volt Kép
Köszi az ötletlopást Kép Sms megy!

Jó hétvégét mindenkinek! Babásaink! Pocisimiket küldjétek azoknak a csöppségeknek odabent, Kristófnak puszi-hegyek! Kép

Csóközön

a reménykedő Tündi
Vendég
 


Davallia Kép

Gratulalok!!! En 6 hetesen mentem el a dokihoz... De dokija valogatja, van aki gratulal es azt mondja hogy jojjon vissza 3 honaposan. Szerintem jelentkezz be mindenkepp!!!
Meg1x gratula! Kép

Jo hetveget mindenkinek!

Gyongyi

bgy
 
 


Davallia!
Gratulálok, és kellemes babásodást! Kép

Judyt!
Biztosan fogok képeket feltenni, úgysem tudom megállni! KépBiztos kell mennem nekem is majd mégegyszer vércukor nézésre, de szerintem a 30. hét körül, mint Edinkának. Jaj majd el felejtettem: gyönyörű a fal amit csináltál! Kép

Edinka!
Már a 30. hét?! Hogy rohannak ezek a hetek Kép akkor lassan te is készülhetsz a finish-re. Kép Mindent megvettetek Vikinek?

Lányok!
Az Anyák lapjában van kupon a Megatoys-hoz. 60x120 cm kokuszmatrac 4990Ft a kuponnal. És még sok apróság. Tegnap mi vettünk ott egyet és légzésfigyelőt is.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol:
Még csak a nagyobb dolgokat vettük meg
pl:babakocsi,kiságy,ruhácskák,kiságyba ágynemű,
pelenkák meg még sok kis apróságotKép
De még sok mindent pótolnunk kellKép
De most egyenlőre leálltunk, a vásárlással mert most az esküvőnkre öszpontosítunkKép
Ami itt van a nyakunkbanKép
Utánna meg festés lesz Márciusban,utánna gondolhatod nagytakarítást csinálunk és már itt is a ÁprilisKép
Én szeretném ha már április közepe felé kibujna!!!
NA de ezt nem én döntöm el hanem a kisasszonyKép
Te hogy érzed magad? Mocorog rendesen Vivike?
Biztos már nagy pocid van?!!
Várjuk majd az ujabb képeketKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!
Babus!
Te az vagy akire gondolok?Ismerjük egymást ugye?!GRATULÁLOK Kristófkához!
Bocs lányok a titokzatosságért.
Egyébként már rég olvaslak titeket,egy-két embert ismerek is másik topicból.
Hello
Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni
Igen én vagyokKép
Igyekszem mihamarabb írni neked mail-tKép
Amúgy már írtam egyszer, miután megszületett Kristófka, leírtam az egész szülétörténetünket neked, de úgy látszik nem kaptad meg, eltévedt az a fránya levélKép
Majd megírom még egyszerKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Hogy felismertelek igaz?!
Már írtam a mail-re is csak tele van a fiókod.Sokat gondoltam már rátok hogy mi lehet,de gondoltam hogy biztosan megszületett Kristófka.
Lassan de biztosan közeledik a mi Kristófkánk is a célhez.Még 10 hét.
Nagyon kiváncsi vagyok a sztoridra,várom!!Köszi hogy leírod,pedig gondolom van elég dolgod...
Szia
Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!
Addig is a Február 1.-i napnál (14:22-kor) megtalálod a születéssztorimatKép
Plussz még annyit hozzá, hogy a dokink csúcsszuperKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Edinka!

Még nem is gratuláltam az esküvőtökhöz. Úgy látszik itt az elmúlt pár hét annyira tanulósra sikerült, hogy a jó hírekről is lemaradtam. Úgyhogy előszőr is GRAULÁLOK! Kép
Én jól érzem magam, Vivike igyekszik sokat mocorogni, de csak ha fekszem vagy huzamosabb ideig ücsörgöm. Napközben nem nagyon mozog. Kép A pocim a hetek számához képest szerintem kicsi, legalábbis a környezetemben lévők azt mondják. De egyik nap csinálok képeket és felteszem. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Csak egy gyors képKép

Így mosolygunk alvás közben:

Kép



Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!

Tündéri ez a kép! Kép
Nagyon jól a háttér is. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol
KöszönjükKép


Tündi
Ugye megvan a kétcsíkos?????????????????


Babus

Kép
babus2005
 
 


Még találtam egy aranyos képet: (a keret csak véletlenül lett szülinapos, mert apuci próbálgatta, mit tud a fényképezőgép)

Kép


Amúgy már 2910gr-os KristófKép (2570gr-mal hoztuk haza a kórházból 2 hete)

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus Kép
Nagyon jópofa a gépetek, hogy tud ilyen kereteket Kép Kristóf meg nagyon illik a keretekbe Kép

TündiKép
Én is nagyon izgulok érted Kép

wish
 
 


Szép reggelt Jányok!

Tündi!
Teszteltél?Annyira drukkolok, görcsben áll a gyomrom!!!Kép
Írj légyszi!!!Kép

Babus!
Kristóf még mindig gyönyörű!!!

Nicol!
Örülök, hogy jól vagy, várom a pocis képeket!

Timi!
Köszönjük a dícséretet!
Szép előadások voltak a színházban?Mit néztetek meg?

Annácska!
Mi újság?Méred a hődet?Fent van még?Drukkolok Neked is!Kép

Nálam egyenlőre nincs újság, ma vagyok a 28 cn-on!!!KépHa Tündi mellett marad még egy ici-pici energiátok, akkor légyszi majd nekem is küldjetek, persze Tündiéknek menjen előszőr!!!

Kinga
Kinga79
 


Sziasztok!

Tündi!
Megvolt a teszt?Reggel óta ezen jár az agyam, nagyon nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!

Babus,
Kristóf képei szuperek, olyan tündéri!Kép

Kinga,
Neked is megy a drukk!!!!Te mikor tesztelsz??

Jófi
jófi
 
 


TündiKép
Nagyon izgulok, szívből kívánom, hogy úgy járj, mint énKép

Henci
henci
 
 


Sziasztok!

Tündi! Már nagyon várunk!!! Remélem jó hírekkel jössz!

Kinga! Természetesen Neked is mennek az extra drukkok!

Éva
évi79
 


Jófi,Évi!
Köszönöm!KépÉn még nem tesztelek, várok 1-2 napot, ha tudok!!!

Tündi!
Gyere már!!!!!!Kép
Percenként frissítem az oldalt!

Kinga
Kinga79
 


Sziasztok!

Mindenkinek Boldog Valentin napot Kép
Kép

Tündike Kép
Nagyon izgulok érted!

Judyt Kép
Tegnap megjött Kép
Kérlek javíts ki, ma vagyok cn 2. nap Kép

Kinga Kép
Írhatok neked levelet? Lenne néhány szakmai kérdésem. Pesze, ha csak nem szaklatlak vele.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?