Új privát üzeneted érkezett!

Bumi pedig nagyon megérdemelnéd már a sikert. Pihenj töltődjetek fel nyáron, aztán megújultan kezdhettek nyár végén. remélem ez az új módszer eredményes lesz. nem mondtad a dokinak hogy pozitivat teszteltél? nem lehet hogy ez azt jelenti hogy elindul a baba csak valamiért nem marad meg?

Kép
vayacon
 
 


Bumi,
nagyon sajnálom!
Vendég
 


Bumi, sajnálom :(

Pihenj nyáron amennyit csak tudsz!
benigna
 
 

 
 

Bumi :cry:
Nyuszika! mi az elmúlt félévben szedtünk nutrilite vitaminokat.
Hozzátartozik a teljes történethez,hogy a Kaáliban azt mondták, hogy az előző eredményeket ne is nagyon vegyük figyelembe, mert itthonról vitt minták voltak ( 1 óra az út), aztán meg nem igazán jó körülmények között vizsgálták a másik kórházban. egy órás út után még kb. 1 vagy másfél órát vártak mire megvizsgálták. Azóta meg is szüntették azt a spermavizsg. helyet.
Szóval vagy a vitamintól javult az eredményünk vagy sosem volt annyira szar, csak nem vizsgálták meg időben és jól :roll:

Bocs ha valakinek nem reagáltam, de hulla vagyok,most teljesen el vagyunk havazva. álmennyezetet rakunk az egész házban apival kettecskén. Nagyon jó buli :twisted: Sokat röhögünk de nagy ideg és fárasztó is.

Mindenkinek drukk ++++++

Kép
kissedi
 
 


Kissedi,
hű,de ügyesek vagytok!Jó munkát!

Nálam meg minden felborult,tegnap olyan megjövősen fájt a hasam közepén,ma meg oldalt,a jobb petefészkemnél,mintha peteérős fájdalom lenne.fogalmam sincs,mi van odabent,holnap 3 hete,hogy abbahagytam a szurikat ugyebár a kellős közepén a dolgoknak,hát kíváncsi vagyok,mi lesz itt.
Vendég
 


Sziasztok!

Nekem annyi meló halmozódott fel, hogy gyakorlatilag beköltözhetnék a munkahelyre. De sebaj, legalább nincs időm agyalni, sajnálni magam.


Zsó!
Hát gondolom a deca és a stimu abbahagyása megkavart. De azért remélem próbálkoztok spontán. A lombikos topicban az egyik lány pont egy ilyen ciklusban lett spontán babás, szóval....

Jocek!
Mi újság?

Kissedi!
Jó munkát nektek!

Kismamiknak jó pocaknövesztést!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
te olyan jó fej vagy!És erős!de azért remélem,nem tart sokáig ez a nagy hajtás,nehogy túlerőltesd magad!de megértem,hogy neked most ez a jó.

Hát persze,próbálkoztunk,vagyis inkább úgy mondanám,amikor jólesett,együtt voltunk.ez a tegnapi nem peteérés volt,már úgy gondolom.azóta is középen fáj tompán.Mindenesetre azért jó,hogy eddig nem jött meg,mert ha múlt héten jött volna,akkor vszínű augusztusban hó közepére esne a 3.és az még korai a kezdéshez,mert 23.-tól jönnek vissza szabiról.Így nem kell megvárni a szept.közepét-végét.Egy percet sem szeretném halogatni a következő próbálkozást!
Vendég
 


Bumi hát lehet hogy most tényleg jó a nagy hajtás elvonja a figyelmed.

Zsó örülök hogy nem akarsz kihagyni sokat igy van menni kell előre. Csajok nektek is lesz babátok tuti :wink:

Többiek Jocek, Tapi, Bea? Irjatok ha van kedvetek.

Velünk továbbra is minden ok, meló már kevesebb van hálisten. Elkezdtem itthon nagytakaritani (szép lassacskán) hogy majd szép rend várja a babát. a rejtett zugokat is ki akarom takaritani hogy ne legyen por

Kép
vayacon
 
 


Sziasztok,

Nálunk minden rendben, várakozó állásban vagyunk, holnap megyünk a Balcsira pihenni egy kicsit, szerdán este hazajövünk, és pénteken megyünk vérvételre.

Jó hétvégét Mindenkinek.
jocek
 
 


Sziasztok!

Még most vagyok a parádi kezelés felénél, de eszbe jutottatok és gondoltam befizetek fél óra netezést :D Visszaolvasni nagyon nem tudok most, de a lényeget láttam és így nem írok most egyesével mindenkinek ha nem baj...

Bumi,
nagyon jól állsz a dolgokhoz, sajnálom és egyben örülök, hogy nem roppantál össze! A munkaterápia sokmindenre jó :wink:

Jocek,
a drukk megy tovább! :wink: Jó ötlet a pihizés :D

Kissedi,
hatalmas gratula a férjed eredményéhez!

...lányok (mert ez csak nőknek jó hely ahol vagyok), ez itt maga a csoda. Állítólag rengeteg babás anyuka lett úgy kismami, hogy Parádon töltött 3 hetet. Többen vannak itt ciszta miatt és sokan úsztak meg műtétet. Minden beteg, akik többször jöttek már, azt mondja, hogy terjeszteni kell az itteni kezelések áldásos hatását. Totális nyugalom van. Madárkák, csodás levegő. A kajcsi is finom, a kezelések meg nagyon kellemesek. Bárhonnan adhatnak ide beutalót a nőgyógyászok, csak állítólag kevesen ismerik. Sokan vannak itt Szegedről, Győrből... Vannak nyugdíjas nénik és én teljesen átvettem a ritmusukat :lol: Szerintem minden meddőségi kezelés előtt kötelező lenne a nőket ide beutalni. Rejtett gyulladásokat is gyógyít az iszappakolás és a timsós fürdő. Az iszapot egyébként Hévízről hozzák.

A férjem úton van ide, nagyon várom :wink: :lol: Gyertek ide feltöltődni ha van módotok! Testi-lelki átalakulás :D

Mindenkit puszilok! Jövő héten is benézek majd.
T
tapedli
 
 


Sziasztok!

Tapi aranyos vagy, hogy jöttél. Nagyon sokan dicsérik a parádi kezeléseket, szorítok, hogy nálad is helyreállítsa azt a kis bibit, ami lehet. Jó lehet ez a kényeztetés, hmmm majd lehet egyszer én is kipróbálom.

Ezek a természetes vizek marha sokat tudnak segíteni, férjemnek a tengervíztől múlt el a bokáján teljesen az ekcémája, amivel évek óta szenvedett (igaz azóta kijött máshol :shock: ).

Mi tegnap keresztfiammal voltunk Vácon, autóbuzi a kis drága, csak ennek az a hátránya hogy az útközben is állandóan előre kérezkedett, hogy ő akar vezetni. Korán kezdi. :wink: Ma bátyám és unokahugim szülinapját ünnepeljük. További jó pihit nektek hétvégére.

Kép
vayacon
 
 


Sziasztok! Bocs, hogy eddig csendben voltam... mentségemre legyen mondva, hogy sokat gondolok rátok, és veletek izgulok minden helyzetben. :oops:

Bumi! Itt is sajnálom, hogy nem jött össze... :( Marha erős csaj vagy, és ennek meg is lesz a jutalma!!!

Zsó! Hát biztos a sok szuri kever most be... de azért csöndben hajrá spontán!!! :wink:

Tapedli! Szuper lehet most neked ez a kényeztetés!!!! :wink: :lol:

Bea! Utólag is sok boldogságot nektek és gratula az esküvőhöz!!! :lol: :lol: :lol:

Kissedi! Gratula az eredményejavuláshoz!!!:lol:

Jocek! Drukk nektek!!! :D :D :D

Vaya! Aztán csak lassan a takarítással! :wink:
Én is elkezdtem már, de aztán elfogyott a lendület, és hetek óta nem csináltam semmi plusszt.

Mi megvagyunk! Közben egy kissé elszállt a cukrom egy terheléses vérvételen, ezért most nagyon oda kell figyelnem, innentől diéta, ami néha nagyon nehéz...

Puszi mindenkinek!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok lányok!
Jelentem álmennyezet kész! :lol: végre. Ki is takarítottam ahogy bírtam, na van még mit csinálni azért. :roll:
Lucuzs örülök, hogy jól vagy,vigyázz magadra.
Tapi irigyellek! utánna néztem Parádnak és javasoltam is apinak,hogy menjünk el fürcsizni oda. Jövőhéten Demjénbe megyünk, egy napra. Azt a helyet is dícsérik. Aztán majd 14-től Szoboszló! :wink: Imádom!
Most megyek pihizni, ugyanis holnap megyek beutalót kérni vv-re. Remélem nem hajtanak el.
szép hetet mindenkinek!

Kép
kissedi
 
 


Lucuzs,
kitartás a diétához és örülök,hogy egyébként jól vagytok.
Ma lőttem egy tesztet,negatív,tehát csak felborultak bennem a dolgok ettől a félbehagyott kezeléstől.Sajnos.

Kissedi,
gratula a Mennyezethez!És szép negatív véreredményeket kívánok!

Tapi,
örülök,hogy jól érzed magad,élvezd is ki minden percét!
Vendég
 


Lucuzs!

Elfelejtettem írni tegnap,hogy e héten pénteken,szombaton és vasárnap este fél 8-kor Haydn-szimfóniákat játszunk a fertődi Eszterházy-kastélyban.És ugyanígy aug.13-14-15-én is.Ha érdekel benneteket,írjál,megpróbálok szakmai jegyet szerezni (kb.1000 Ft).
Vendég
 


Zsó! Nagyon kedves vagy, hogy szóltál, és hogy még jegyet is próbálnál szerezni, de most a héten van itt Sopronban a Volt-fesztivál, nekünk inkább az való... :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok Csajok, és Jocek!

Tapi, nagyon örülök, hogy ilyen jó benyomásod van a helyről, én is csak jókat hallottam Parádról! És, hogy még az ellátásra sincsen panaszod ez külön szerencse, így valódi feltöltődés ez neked!

Vaya, te egy hős vagy,h már nekiálltál takarítani!!! Én még csak nézegetem a sötétítő függönyt,h le kéne szedni, amíg nem túl nagy a pocakom. :lol:

Kissedi, a Demjéni fürdőről én is jókat hallottam, innen a munkahelyemről csomóan járnak oda, mert nem olyan zsufolt mint egerszalók, és sokkal olcsóbb is!!!

Lucuzsneked a Pcos miatt csináltak már cukorterhelést, vagy a dokid már ilyen korán kérte? Volt miatt irigy mirigy vagyok :oops: :oops: :oops: !

Zsó tök jó,h így lendületben maradtatok, drukkolok , hogy a kitartásotok meghozza a gyümölcsét legközelebb!!!

Puszi mindenkinek!
Jók legyetek, és élvezzétek a nyarat! :lol:
Beni
benigna
 
 


sziasztok!
Tök simán megkaptam a beutalót, így ha megjön megyek vv-re. (nem bánnám ha nem kéne menni kivizsgálás miatt, inkább majd később mennék :roll: :wink: ugye sejtitek mire gondolok!)
egyébként vettem cickafark teát, majd azt is elkezdem. itta valamelyikőtök már? azt mondják elég rossz íze van. de kibírom, a babáért mindent!
most megyek mert elmegy a szabim és semmire sem haladok.
puszi mindenkinek

Kép
kissedi
 
 


hello!
Jocek mi újság mikor lesz eredményetek?
Lucuzs biztos jó lehet a volt fesztivál.
Zsó én is köszönöm az invitálást, de hétvégén nálunk is buli lesz. Útavatás és bográcsozás.
Nekem ma megjött, így holnap vv és uh lesz.
Elkezdtem inni a cickafark teát is. Hát valami borzasztó íze van. meg lehet ezt szokni? tettem bele egy kis mézet, de nem segített sokat. Remélem hogy holnap nem találnak semmi gázosat. Már kezdek parázni, nem gyengén megy a hasam :oops:
Ma ne menjetek a napra ha nem muszáj, már most nagyon meleg van!!

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Jocek!
megy nektek a drukk ezerrel! tesztelni fogtok?

Kissedi!
Én szoktam inni a cickát, de én szeretem. Sajnálom, hogy neked nem ízlik.Drukk,hogy minden rendben legyen!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kissedi,
jaj,nem kell szabadkozni,a hívás igazából Lucuzsnak szólt,mert ők vannak nagyon közel Fertődhöz.Borsod megye az ország másik vége :wink:
Drukk a vv-hez,hogy jó eredményeket kapjatok.

Jocek,
tényleg,mikor is aktuális a teszt?
Vendég
 


Hát remélem megszokom majd az ízét. Megpróbálom majd egy kicsit "több" mézzel. Apinak is ízlik egyébként. (megkóstolta, olyan mint a gyerek :lol: )
Jocek????

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok,

Hazajöttünk a Balcsiról, jót tett a kikapcsolódás, és nem csak az eredményen izgultunk egész nap.

Reggel vv, kettőkor telefonálunk, hogy mi lett.
Tesztet nem csinálunk, majd vv megmondja 100%osan, egyébként semmit nem érez a párom semmilyen tünet nincs. Holnap minden kiderül. :roll:
jocek
 
 


Jocek! Drukkkk hegyek!!! :D Várjuk a híreket!!! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok,

Sajnos nem sikerült. :(
De majd 3hónap múlva nekivágunk újra. A biológus annyit mondott, hogy legközelebb nem várják meg az 5 napos stádiumot, hanem 3at 3naposan ültetnek vissza, hátha az jobb lesz, el is magyarázta miért, de nem igazán tudom jól elmagyarázni.

Nyári feltöltődés, és nekem vitaminkúra jön, aztán kezdődik minden elölről.
jocek
 
 


Jocek! Sajnálom... de tényleg hajrá legközelebb!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Jocek sajnálom!
Én ma voltam vv-n és uh. VV-n minden rendben ment, nem volt annyira gáz a cukros víz, 1 hét múlva lesz eredmény. Uh-n a jobb petefészkemben több kis ciszta látszódott, de azt mondta a doki,hogy nem pcos jellegű még. hát remélem nem is lesz.
9., 12, és 14 napon megint uh, hogy van e pém. aztán majd kiderül, hogy peteérlelés lesz e gyógyszererrel vagy inszem, ha kell.
Csajok és Jocek! nagyon gáz a következő kérdésem, de ti hogy bírjátok anyagilag? :oops: Borzasztó milyen árak vannak. Nem lehet olyan, hogy kedvezményt kapni valamire?

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Jocek!
Sajnálom. :(

Kissedi!
Mi gyűjtögetünk rá. Meg önkéntes egészségpénztár tag vagyok, és arra számolom el. Így legalább az adójóváírásból meg amit a munkaadó fizet majdnem megvan 1 lombik. A következőt abból fogom fizetni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok,


Kissedi,

Valóban húzós anyagilag is a lombik, Mi gyakorlatilag erre költjük minden félretett pénzünket, főleg, hogy a Róbert Károly klinikán csináljuk tb támogatás nélkül, mert a Kaáliban Nekünk nem csinálták volna meg, mert túl rosszak voltak az eredmények, és a kis esély miatt el se kezdték.
Már gondolkodtunk rajta, hogy talán most már menne a Kaáli is, de mivel itt megvan mindenünk, ha újként indulnánk valahol az biztos egy csomó plusz vizsgálat + idő, ezért maradunk itt, amíg bírjuk anyagilag. :(
jocek
 
 


Sziasztok!

Jocek, borzasztóan sajnálom. De 3 hónap múlva ugyanígy drukkolok majd Nektek. Most bevallom, csak azért kukkantottam be, hogy megtudjam hogy álltok. Holnap bővebben írok!
Puszi, mindenkinek!
T
tapedli
 
 


Sziasztok!Voltam uh-n. A dokim szabin, a helyettes Debrecenben, így tanárúr uh-zott. Pém sehol. Volt egy pár kisebb méretű,de kevés és kicsik. Mondjuk sztem még lehet mivel ez csak a 9.nap volt. Elvileg a csúcsnak majd szerdán a 14.napon kellene lennie, mert az a félidőm, nem? Nem értem én már ezt. Máskor annyira fájt a pém,hogy dokihoz mentem, aki megnézte és azt mondta, hogy még a nagykönyvben sem látni ilyen szépet. most meg? Mire apának jó lett az eredménye, addigra nekem szaródik el. :twisted: Lesz valaha olyan,hogy mindkettőnknek egyszerre jó?

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok,

Kissedi,

Sokszor nem érteni a dolgokat, de hidd el jó lesz majd minden, nem szabad stresszelni rajta.

Csajok mi újság?
Remélem Mindenki nyaral, azért van ilyen csönd :)

Jocek
jocek
 
 


Jocek,
sajnálom,hogy nem sikerült.Hajrá legközelebb!

Kissedi,
ha 28 napos a ciklusod,a 9.nap még tényleg korai.Ez a doki Kaális?Ugye oda kezdtetek járni?szerintem most már csak az ottaniakra hallgass,meglásd,segítenek!

Én túl vagyok egy nagy izgalmon,végre megjött 5-én,igaz,a Balaton körüli biciklitúra előtti napon,de én nagyon örültem neki!Júni.4-én hagytuk félbe a kezelést és nem jött meg,még tesztet is csináltam,persze negatív volt.Hiába tudtam,hogy a Deca okozza,idegesített,hogy akkor most vajon mennyi időre lettek leállítva a petefészkeim,mi lesz így velem?De most már vszínű minden rendben lesz és szeptemberben indulunk!

mindenkinek jó nyaralást!Mi 2 hét múlva megyünk Balatonra. :wink:
Vendég
 


Sziasztok lányok és Jocek!
Zsó megvolt a jó nyaralás, most jöttünk haza Szoboszlóról :cry: .
Nyaralás közben tüszőrepesztés is volt. 14. napon 18mm-es volt a tüszőm, és 11mm a mnyh. Kaptam ovitrellet, és a 15.napon reggel beadtam, és péntek este elvileg repedt. RÁgyúrtunk :oops: , remélem lesz eredménye, ha nem akkor augusztusban inszem.
Jocek remélem úgylesz. Kicsit stresszeltünk rajta, de aztán csak összejött, és remélem két hét múlva zebrás leszek :wink:

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok

Lucuzs hogy megy a diéta, mi újság veletek?

Beni ne is mondd, én is lassan haladok a takaritással. főleg most nyáron mindig van valami program. de azért szép lassan megcsinálunk mindent. ti hogy vagytok?

Jocek sajnálom :( hajrá nyár és mindent bele 3 hónap múlva

Kissedi nem gáz a kérdésed, brutál árak vannak. én is dobtam egy hátast mikor megtudtam mennyire drágák a kezelések. igazán adhatna több támogatást a gyógyszerekre az állam, hogy több gyerek születhessen. na látom végül minden rendben volt, drukkolok a pozi teszthez

Zsó örülök hogy végre megjött, szeptember mindjárt itt van ;)

többiek Tapi, Bumi, Bea? remélem mindenki nyaral és feltöltödik :D

velünk minden rendben, babácska főleg reggel meg este jelentkezik be ebben a nagy melegben, tegnap reggel csuklott is, aranyos volt. holnap megyünk 4d-re aztán valamikor cukorterhelés. mi nyaralni idén nem megyünk de mászkálunk sokat, kirándulunk strandolunk

Kép
vayacon
 
 


sziasztok lányok és Jocek,

biztatásul néhány kép. lánykánk nem sokat mutatott meg magáról, csak egy 4d-s képet tudott csinálni a doki. van még két fekete fehér, második bizonyíték a csajsziságra :)

Kép

Kép

Kép

Kép
vayacon
 
 


Sziasztok csajok és Jocek!

Vayacon,
egy kukkantásra ugrottam be és csudi képeket találtam! Nagyon cuki a kis hölgy :D Persze, hogy nem mutatott magából sokat, hiszen NŐ :lol: Hogy íbrod a meleget egyébként? A pocakodról is tehetnél fel képet...biztosan szépen kerekedik már :)

Zsó,
nagyon örülök, hogy megjött és a ciklusod beindult rendesen! Hajrá következő kör :wink:

Kissedi,
Remélem Szoboszlóról hoztatok haza egy új családtagot is! :D Biztosan nagyon jól éreztétek magatokat.

Remélem a többiek is mind jól vannak! Akinek ideje és ereje van ebben a melegben, írjon :lol:

..nálunk nincs semmi extra. Röviden tömören annyi a lényeg, hogy nem foglalkozunk a témával. Élvezzük a nyarat és kész :D

Mindenkinek puszi és további szép nyári napokat...na meg persze zebrafarmot ide! :lol: :lol:


T
tapedli
 
 


Vaya nagyon szép a kislány! Gratula hozzá!
Tapi remélem úgylesz!!
KÉpzeljétek megvettem Gyuri bácsi babaváró teacsomagját. Csak azt nem tudom, hogy fogjuk inni. Annyira nagyon rossz a teák íze, hogy az már fáj..... tényleg szúrtam magam, zokszó nélkül megyek vizsgálatra és api is, de ezeknek szörnyű ízük van. :cry: :oops:

Kép
kissedi
 
 


Úgylátom, hogy szinte egyszerre indulunk. Nekünk (remélem nem) augusztus inszem, Jocek és Zsó szeptember.
SZerintem zebra eső lesz itt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!
Nem tűntem ám el... közben olvasgatlak mindig bennetek! :)

Jocek,Bumi,Zsó sajnálom... fel a fejjel és hajrá tovább ( majd )!

Lucuzs!
Sokat emlegetünk ám apival! :) Remélem jól vagy(tok) és rendben van a cukrod!

Vayacon nagyon ari a kislányod! :)

Kissedi,
remélem te nyitod már a zebra esőt! :wink:

Tapi jó pihit nektek!

Nálunk sincs semmi extra... kipurcantunk már teljesen... Már az új lakásban lakunk (az ifjú házasokban ),de mire kész lett... Sajna akik előttünk laktak eléggé lelakták :twisted: , muszáj volt felújítanunk az egészet,de azért csak kész lett és szép is lett! :wink: Mi sem foglalkozunk most abszolut a témával .... alig várjuk a jövő hétvégét,megyünk Horvátországba 7 napra,végre kipihenjünk mindent,kikapcsolódhatunk,feltöltődhetünk!Elakarunk felejteni mindent arra az 1 hétre és csak élvezni nyarat!Remélem jó idő lesz és nem futunk bele valami hidegfrontba.Elég rossz idő van most a napokban.:( Aztán majd meglátjuk mi lesz utána.

Mindenkinek jó pihit, szép nyaralást!!!!

Pusz
horváth beáta
 
 


Bea örülök, hogy jelentkeztél. Gratula a költözéshez!
Biztos jó idő lesz a nyaralásra, jó pihenést nektek!!!! rátok fér.
Remélem haza hárman jöttök :wink:

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk és jelentkezés: megjöttünk a Balcsiról! Szuper hetünk volt!!! Nagyon jól éreztük magunkat, de azért most fáradtabb vagyok, mint mikor elindultunk, bár talán ez az idő miatt is van. :lol:

Bea! Örülök, hogy te is előbújtál!!! :D
Gratula a költözéshez! Hozol képet az új lakásról?

Vaya! Tündéri kislány!!! :lol: :lol: :lol:
Hát... a diétának elég jól betett a nyaralás... :oops: , hiztam is egy kilót :oops: :oops: :oops: . De ma már megint jókislány voltam! :D

Tapi! Élvezzétek a nyarat, hajrá kikapcsolódás! :D

És akkor nyár végén indulhat az újabb zebraeső!!! :lol: :lol: :lol: Nagyon drukkolok és izgatottan várom a történéseket! :lol:

Puszi Mindenkinek!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs nagyon szép a pocid és a kislányod is! meglestem az inszemes topicban.
Ma megjött, így szerdán uh és kezdem majd a clostit, aztán ha minden ok akkor inszem.
LÁnyok azt hiszem most hanyagolom a netet. Nagyon nehéz lesz, mert annyi kérdésem lenne, de azt hiszem ha nem hagyon abba ezt hogy állandóan jár az agyam beleőrülök. Megpróbálok kikapcsolni, nem olvasni mindenfélét aztán bízunk a Jó istenben!
Most nagyon fogok imádkozni( nem vagyok templomba járós, meg ilyesmi, de tudom hogy segítenek onnan fentről most, mert most kell!!!!!!!!!!!)
Jók legyetek!
Bocs, de most nagyon letargikus vagyok :cry: :oops:

Kép
kissedi
 
 


hello lányok!
az a kva nagy helyzet, hogy hiányoztok!!!!!!!!!!nem bírom ki,hogy ne írjak és olvassalak benneteket!
ma voltam uh-n és kaptam bromociptrint és clostit, így inszemezünk augusztusban. Nagyon izgulunk :wink:

Kép
kissedi
 
 


Kissedi! Hajrá inszem!!! Drukkolok ezerrel!!! :D :D :D

Többi Lánykák? Merre van mindenki?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

A segítségetetket szeretném kérni.
Kb. 3-4 éve a férjemnél megállapították, hogy herevisszér tágulata van. Ezidáig nem műtettük meg, mert nem akartuk, mivel enyhe fokúnak mondtak.
Most viszont szeretnénk felkeresni újra egy andrológust.
Azt szeretném kérni tőletek, hogy akinek a férjét műtötték ezzel a problémával, légyszíves írja le a tapasztalatokat a műtéttel kapcsolatban. Magáról az eljárásról olvastam pár dolgot, ami leginkább érdekelne, az az, hogy tényleg jobb lett-e a spermaszám.
3 sikerteln lombikon vagyunk túl, és most szeretnénk orvosolni ezt a problémát.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Angi
angi81
 
 


Szia Angi!

Nálunk volt ilyen probléma, megvolt a műtét is, de pontos eredményekről nem tudok beszámolni. Mert gyakorlatilag a műtét után 1 hónappal belevágtunk az inszemesdibe, és 3 hónap múlva kontroll spermavizsgálatra már nem került sor.

Altatásos műtét volt, 3 rövid vágással (1cm-s), endoszkópos. Másnap jöhetett haza apa. Hát azért utána eléggé fájt a here és környéke, bedagadás ellen jegelni is kellett. De azért persze túlélte. :D

Esetleg keresd meg Eclipse-et priviben, ők Pesten találtak apának egy tuti-tuti helyet, ahol mindent ingyen és profin megoldottak a legmodernebb technikával. Csak ajánlani tudta mindenkinek, de már nem emlékszem hol volt.
Ő most az "1. inszemre készülünk"-be irogat néha, meg a Várandós- "2010. novemberi babák"-hoz gyakrabban.
Keresd nyugodtan, biztosan szívesen segít! Hivatkozzál rám! :D

Sok sikert! És drukk a mihamarabbi babásodáshoz! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Megtöröm a csendet. Hol van mindenki? nyaralgattok? ;)

Angi azért nézessétek meg a férjedet egy jó andrológussal (pl Kopa Zsolt). Az én páromnál is ezt diagnosztizálták kétoldalit szerencséjére elhalasztották a műtétet. Utána két andrológus is mondta, hogy semmi ilyet nem lát. Végül is a vitaminhiány volt a gond, 5 millióról 23 millióra ment el a spermaszám vitaminkúra után. így elég volt az inszem is ami elsőre sikerült

Kissedi mi újság veled? megvolt az inszem? hol tartotok? várjuk kiváncsian a hireket és hajrá :) nagyon szurkolok

Lucuzs megértelek h nem tudod végig tartani a diétát nekem sem megy. ma én is benyomtam két gofrit h jöttek az unokahugaim.. olyan fini volt. de előtte pár napig visszafogtam magam és le is ment 1 kiló. nekem is muszáj odafigyelni sajna mert nagyon kúsznak rám

Bea de jó hogy irtál :D szoktam gondolni sokat rád. de jó hirek új lakás nyaralás szupi. aztán jöhet most már a baba is :wink: és jönni is fog meglátod. addig meg pihi ezerrel (már amennyire tudtok)

Tapi ti is jól teszitek hogy élvezitek a nyarat, hajrá feltöltődés! néha azért kukkants be ha van kedved

Zsó Jocek veletek mizu?

én lánykám nevében köszönöm a dicséreteket. jól vagyunk nagyon jó baba jól viselem a terhességet. néha nagyon sokat mocorog viszont vannak napok mikor alig. még nem érzem olyan erősen a rugásokat sztem azért sem mert elől van a méhlepény és letompitja. bár egyszer akkorát rúgott hogy megijedtem :) most már gyakrabban kell dokihoz menni 3 hetente. már csak három hónap van hátra nagyjából a szülésig. nagyon gyorsan megy az idő

olyan jól viselem hogy gondolom még egy rövid tanfolyamon szülés előtt. nem tudom bevállaljam-e, hasznos lenne a jövőm szempontjából mindenesetre

csajok Jocek irjatok pár sort hogy vagytok

Kép
vayacon
 
 


Vaya ha minden ok akkor szerdán lesz az inszem.
Pénteken voltam uh-n akkor volt két 8 mm-es petém, meg egy 13.4mm. A mnyh pedig 6.4 mm. Holnap megyek uh-ra és akkor derül ki, hogy mekkora a pete és a mnyh. A closti sajna elvéknyította a mnyh-t így most ösztrogént szedek.
Remélem vastagít majd eleget rajta. MÁr izgulok!!!
Milyen hihetetlen, hogy már csak 3 hónapod van! :shock:
Milyen tanfolyamra mennél. SZtem ha jól érzed magad, akkor miért ne csinálnád!
Többiek?????

Kép
kissedi
 
 


Kissedi de jó szerda már nemsoká itt van. Szép eredmények nekem nem volt ilyen nagy petém. méhnyálka vastagitáshoz mennek a drukkok. szorítok

vállalkozónőknek szóló tanfolyamra mennék, azok is mehetnek akik ilyenben gondolkodnak. egy egyesület csinálja nem is drága. mi elképzelhető hogy családi vállalkozást fogunk indítani, bár még csak körvonalazódik az elképzelés, de sztem van rá reális esély, hogy összejön

Kép
vayacon
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: