Új privát üzeneted érkezett!

Judit
Örülök hogy jobban vagy, remélem tényleg használ az a haskötő majd! Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Szerintetek milyen a hőgörbém? Nekem olyan furi. A 16. napon mutatott LH csúcsot az ovulációs teszt, de én a görbén nem látom a tüszőrepit.

<!--attachment: h_g_rbe-154079.xls*mime_msexcel.gif*application/vnd.ms-excel*19.5**h%f5g%f6rbe%2exls --><center><pre>
Kép
hőgörbe.xls (19.5 k)</pre></center><!--/attachment-->

Köszi
Szilvi
szilvi26
 
 


Sziasztok!

Reggel már írtam egy tök hosszút, de közben bedöglött a netKép
Utána pedig jött a védőnéni, meg az anyósomKép, meg az anyukám, meg Kristófka szopizgatott...szóval van mentségemKép

Judyt
Nagyon szupi a babakocsitokKép
Igyekszem mihamarabb válaszolniKép De lehet, hogy csak holnap lesz belőle valami. Bocsi érte.

Zsófinak csak annyit tudok üzenni, mivel félidő előtt még nem volt baba, így bizonyára nem is ártott a gygyszerKép

Vali írt nekem sms-t egy pár napjaKép azt írta, hogy jól vannak, nem történt még semmi különös, csak kicsit uncsi neki egész nap egyedül.

Kutya-téma: Köztes megoldásra jutottunk. Nappal itt lehet Dolfika, estére viszont anyukámékhoz megy át. Ez azért már jobban tetszikKép

Most a héten anyukám szabin van, így sokat van itt nálunk, segít főzni, takarítani, őrzi Kristófka álmát, míg én lemegyek a kutyussal friss levegőt szívniKép Nagyon jól esik sétálni egyet-egyet ebben a hideg, ámbár szép napos időbenKép Teljesen ujjászületek tőleKép

Tejcsi ügyben: hát...alakulunk, de csak kora délutánig. Estére kifogyokKép
Dokinéni utasítására mérnem kell mennyit eszik Kristóf. Hajnaltól délig két ciciből megvan összehozzuk valahogy a 90-100gr-ot, de délutánra már 50-60gr-nál nincs több, hiába a két cici, hiába a másfél-két órás cicizés, egyszerűen nincs több. Hiába minden küzdelem, ébresztgetés, fejés(még hajnali 3-kor is itt pumpáltam a tejcsit, legalábbis azt a pár cseppet, ami még jött)
1 hét alatt kereken 100gr-ot nőtt a súlya, ami kevés, így úgynéz ki, holnaptól pótlást fogunk majd kapni (legalábbis estére), anyatejcsi formájában. Rettentően sajnálom, de azt méginkább, hogy éhezik.
Persze nem adom fel, de ha ezen idegeskedem, méginkább nem lesz tejcsi. Talán ha majd megnyugszom, hogy a hűtőben ott a vésztartalék, és drága kisfiam semmiképp nem marad kaja nélkül, akkor talán még a saját tejcsim is beindul. De így, hogy már most azon rágódok, hogy mi lesz estére...ez így nagyon nem jó.


Egy szolid mosoly...csak nektek:
(ennél nagyobbat is tudok ám, csak anyuék nem elég gyorsak, hogy le is tudják fotózniKép)
Kép

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 

 
 

Jajj, a lényeg:
Annamari tündériKép
Ugye még mindig áll az, hogy Kristófka és az Annamari...Kép

Kép
babus2005
 
 


Judyt
ÍrtamKép

Kép
babus2005
 
 


Mindenkinek koszonom, hogy aggodtatok ertunk, es a sok jokivansagot is koszonom. Nehez idoszakon vagyunk tul, de remelem most mar tenyleg nem lesz semmi baj. Legalabbis nagyon szeretnem.

Moni!
Orulok, hogy jo volt a sieles, es nagyon sajnalom, hogy megjott. Pedig en is azt hittem most sikerult. Mikor mesz vissza a dokihoz?

Zsofi!
GRATULALOK!

Jofi!
Sajnalom, hogy ilyen rossz volt ez a vizsgalat, de legalabb tudod, hogy minden rendben.

Stella!
Annyira drukkolok, hogy osszejojjenek a babak. Milyen hamar eltelt megint az ido. Azt kivanom, hogy mar babasan talalkozzunk Pecsen Tundivel egyutt. Annyira szoritok!!!

Judyt!
Kar, hogy nem lattak meg a nemuket. Szep nagy mar a pocid. Rugdosnak is?
En mar nagyon mennek a 4D, de persze megint osszejottek a dolgok, es most nem fer bele. Bekrepalt a kocsink, es eleg draga az alkatresz hozza. Aztan meg itt a tandijam is, de mindenkepp aprilis elott el akarok menni, mert utana mar tul nagy lesza a kis Atti, es nem latjuk majd rendesen. Ti hova mentek? Nem tudod a Praxisba most mennyibe kerul a vizsgalat? Tudom, hogy nem Pestiek vagytok, csak gondoltam hatha tudod. Nagyon szuper a babakocsi!Nekem az tetszik, amikor egymassal szemben is ulhetnek. Igy majd tudnak kartyazni is.

Tundi!
Ne izgulj, hogy nincs tuneted, nekem is csak kesobb lett, amikor mar tudtam, hogy babas vagyok. Hazudtam, mert gorcseim voltak, olyan mintha meg akart volna jonni. Hu, most olvasom, hogy ha nincs baba, akkor napi akciozas. Hat, egesz jol hangzik Ugy izgulok veled egyutt! Megint atelem, amikor en vartam, es teszteltem. Milyen regen volt mar, hihetetlen, hogy mulik az ido. Mondjam azt, hogy meg mindig nem hiszem el, hogy osszejott ez a baba. Csak olyankor hiszem el, amikor a doki mondja, utana ket nap, es megint elkezdek ketelkedni, hogy ez biztos nem lehet. Meg nagyon kicsiket ficereg, es eleg ritkan. Igaz egyszer volt erosebben is, de csak egyszer. Szoval veled izgulok.

Nicol!
Gratulalok a vizsgakhoz, drukkolok, hogy meglegyen a kettes.

Annacska!
Tunderi a kislanyod!!! Tenyleg buszke lehetsz ra!!!

Babus!
En nyolc evig aludtam egyutt a kiskutyammal, meg gyerek voltam. Pici kutya volt, de akkor is kutya. Mindenki szidta anyumekat, hogy miert hagyjak, bajom lesz. De tudod, most, hogy babam lesz, es sem szeretnek a lakasba kutyust. Az viszont biztos, hogy ha meg elne, itt lenne. Lehet, hogy csak mas kutyat nem tudok elfogadni. Nem tudom. Van viszont egy tengerimalacunk, es nagyon felek tole, hogy ne legyen baja tole a gyereknek.
Megkerdezhetem, hogy hol vettetek azt a babaszonyeget, amin Kristofka fekudt a jarokaban? Az a vilagoskek, es van keresztben ket pant, tele logo jatekokkal. Remelem tudod, melyikre gondolok.
Kristofka tunderi. Remelem nem baj, hogy lementettem a kepeit.

Babasok!
Szeretnek tanacsolni kismama kazettat. Nagyon tanacstalan voltam. Kaptam baratoktol egy Rubint Rekas kazit, errol az en velemenyem: hat ez fitness csajoknak valo, es nem pedig egy atlagos kismaminak. Az elso trimeszterre olyan gyakorlatai vannak, hogy ha nem lennek terhes, akkor sem tudnam megcsinalni. Szoval az mindenkepp annak valo, aki elotte is rendszeresen sportolt. Meg azt utaltam benne, hogy vegig azt hajtogatja, hogy Ne hagyd abba, megtudod csinalni. Hat konyorgom, terhes vagyok, es ha kifulladok muszaj abbahagyni, mert baja lehet a babanak. A dokim erre hivta fel a figyelmemet, hogy akkor rogton alljak le, ha nem tudok beszelni, fulladok. Szoval vissza is adtam. A masik kazi valami relaxalos mama torna, amin majdnem elaludtam. Most megkaptam a Kalai Ildiko felet, es ilyen gorcsok, meg problemak utan megcsinaltam, es nagyon jol volt. Mindenbol csak keveset csinal, pihen kozben. Nem arra hajt, hogy fogyjunk le, hanem, hogy mozgassuk at izmainkat. Nekem ez tetszett a legjobban.


Bocsi, hogyha kihagytam valakit, de nem tudtam teljesen visszaolvasni.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit Kép

Orulok, hogy jobban vagy! Maradjon is igy! Kép
A Praxisban 10E Ft most a tarifa, ha itt a Babaneten regisztralsz, akkor kapsz 1E Ft kedvezmenyt. Mi meg DVD-t kertunk, az 3E Ft - de annyi kepet szedsz le rola, amennyit akarsz, tehat ilyenkor CD-t mar nem erdemes venni. Sajna a tobbi arra nem emlekszem, hatha Babus Kép tudja, ok voltak ott tobbx is.
Ja, es nem tudom milyen suliba jarsz, de en ugy tudom hogy kismamiknak van kedvezmeny... vagyis allambacsi fizet helyetted... sajna errol se tudok reszletesebben, de nezz mindenkepp utana!

Babus Kép

1xruen tunderi ez a kisfiu... Kép

Gyongyi

bgy
 
 


Judit!
Örülök, hogy jelentkeztél.Kép
Már egyre jobban érzem a mocorgásukat.Kép
Na még az kéne, hogy addig babakocsiba üljenek, amíg megtanulnak kártyázni.Kép
Nagyon jót nevettem rajta.Kép
Azt hiszem, ha itt a babaneten regisztráltatod magad, akkor 9e Ft a Praxisba.Mi ha megyünk, akkor biztos, hogy debrecenbe, mert hát pest az 2-3 óra utazás.Kép
A tornával kapcsolatban nem tudok mit mondani, mert Én még nem mertem
semmit se csinálni.Kép
Majd jövőhéten kérdezem meg a dokimat, hogy járhatok-e kismami tornára.

Annácska!
Olyan édi Annamari.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt Kép

En a kismama-jogat tiszta szivvel tudom ajanlani, szerintem attol semmi gond nem lehet... Nekem peldaul szuper jo a gerincemnek, otthon is szoktam csinalni a gyakorlatokat ha mar nagyon kivagyok. Mindenkeppen beszeld meg az orvossal a dolgot, szerintem ha nincs gond, nyugodtan jarhatsz. Tudod, en az elso harom honapban ugyanugy jartam az edzoterembe, mint elotte - bar kicsit azert visszafogtam magam a sulyokkal... Kép

Annácska Kép

Nagyon aranyos Annamari! Edes kis jelmezt csinaltatok kozosen! Kép

Gyongyi

bgy
 
 


Sziasztok!

Babus!
Most nem okosságokat jöttem írni NekedKép, hanem tanácsot szeretnék kérni. Megjött a toxoplazma és a cytomegalovirus szűrésem eredménye. Tudom, hogy nem vagy nőgyógyász, de hátha te érted.

Azt mondja, hogy:
Cytomegalovirus IgG 4,2 IU/ml pozitiv
Cytomegalovirus IgM 0,1 negatív
(átvészeltség, maradványantitest)

Toxoplasma gondii IgG 35 IU/ml pozitív
Toxoplasma gondii IgM 0,2 negatív
(átvészeltség, védettség)

Szóval most pozitív vagy negatív?

Persze nyilván meg fogom mutatni a dokinak is, de ma csak az eredményt tudta a férjem elhozni, dokival beszélni nem, és az még egy csomó idő, mire eljutok hozzá, mert szabin van, és begyulladtam.

Köszi, ha tudsz segíteni, a többiektől elnézést kérek, Babus e-mail címét nem találtam a profilban.

Kristóf még mindig gyönyörű, próbálkozz csak a tejjel, biztos javulni fog még!

Timi
szabotimi
 
 


Gyongy!
Sajnos kedvezmeny csak akkor jar, ha megvan a baba. Koszi az arakat. DVD-bol is tudok kepeket csinalni? Te mar erzed a mocorgasokat?

Judyt!
Meglatod olyan okasak lesznek majd. De tenyleg kene oda kozejuk egy asztalka Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judyt!
Asztalka nem a hasadba kene kozejuk, hanem amikor a babakocsival setaltok majd Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek Kép
Köszönöm a dicséreteket!

Babus Kép
Hát persze, hogy áll a megállapodás Annamari-Kristóf Kép

Judit Kép
Örülök, hogy jobban vagy, de azért csak óvatosan tornázgass.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


JuditKép
Örülök, hogy jelentkeztél és hogy jobban vagy!
Azért tényleg legyél óvatos a tornával, nehogy baj legyen!!

JudytKép
Nagyon jó ez a babakocsi!

BabusKép
Küldök neked tejcsiszaporítókat, jó +++++++++++++++++? Mást úgysem tudok tenni!
Kristófka ennivaló!!!

AnnácskaKép
Annamari nagyon tündéri Malacka volt!
Nagyon jó móka lehet egy ilyen jelmezkészítés!

Nálunk semmi változás! Kedden vettem be utoljára utrot, de még ma reggel is 37,2 volt a hőm. Azért most már ideje lenne leesnie! De ami késik nem múlik!
Azért a kisördög nem hagyott nyugodni és csináltam egy tesztet, de ugye nem kell részleteznem az eredményt?
Kérhetek most menzihozókat, vagy az egész hármasfogat menzijét??? Kép

WishKép
Mikor mentek kontrollra za andrológushoz? Drukkolok nektek a mielőbbi kezdésért!
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Judit Kép

Hat nem vagyok szakerto a temaban, de tuti hogy az egyik baratnom mar akkorra megkapta a kedvezmenyt, amikor pocakos volt (ELTE, koltsegteriteses PhD, nappali kepzes - lehet hogy ezek kozul szamitott valami?).
Igen, mi a DVD-rol mentettuk ki a kepeket, a szg-es DVD software programjaban van egy ilyen opcio.
Nalam mar igen intenziven mozognak a lanyok. Kb. 18 het tajan kezdodott, de mostanra mar sokkal erosebben erzem.
Es nalatok a kisficko mar beindult?

Timi Kép

En ugy tudom hogy az IgG antitest pozitivsaga azt jelenti, hogy a szervezeted mar termelt toxoplazma ellenanyagot. Vagyis mar atestel egy toxoplazma fertozesen, ergo vedett vagy... de Babus Kép tuti jobban tudja ezeket.

Gyongyi

bgy
 
 


Stella
Kép Az én menzimet már lenyúltad, szerintem hamarosan odaér, de küldök menzihozókat is ++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++ Kép

Babus Kép
Olyan drága Kristófka ahogy mosolyog Kép Kész vagyok tőle Kép Eddig mindig féltem hogy hogy kell egy bébit megfogni, felemelni, stb. Ahogy nézem Kristófot a képeken, egyre inkább el tudom képzelni a karomban a csöppségemet Kép És már nem hogy félek, hanem már SZERETNÉM magamhoz szorítani a babámat Kép Egyenlőre azzal is megelégszem ha talált egy jó puha helyet a méhemben és jól elbújt Kép
Sajnálom, hogy kevés a tejed!!!!! Küldjek egy kis prolaktint? Kép
Vali nem írta hogy mizujs a menzijével?

Judit
Szeretnélek követni abban, hogy velem éled újra az izgalmas napokat, és a végén ott volt egy pozitív teszt Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Judit,
Örülök, hogy jobban vagy, de azért óvatosan a tornával!
Dokihoz majd jövő csütörtökön megyek, remélem most már előrébb jutunk.

Babus,
Kristóffal nem lehet betelni, nagyon édesKép
Én is küldök neked tejcsihozókat+++++++++++++++++++++++++++++++++

Stella,
Reméljük most már hamarosan megjön. A biztonság kedvéért én is küldök menzihozókat+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tündi,
Hőd? Már nagyon izgulok, remélem jövőhéten már láthatunk egy pozitív tesztet tőledKép

Móni

Kép
móni23
 
 


Móni Kép
Olyan drága vagy hogy így izgulsz velem! Kép Hőm ma reggel 37 volt, és nagyon lassan telt el az 10-12 perc amig mértem Kép Akkor kicsit jobban izgultam, hoyg fent lesz-e még ma is Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok Jányok!

Annácska!
Olyan szép kislányod van!!!KépIrígykedek!Kép

Babus!
Kristófkával nem lehet betelni!És megint milyen szép kis rugdalózó van rajta!Remélem megoldódnak a tejcsi gondok!Anyukád nagyon aranyos, hogy így segít nektek!!!

Stella!
Az én menzimet nagyon szívesen odaadom, kérned sem kellett volnaKép!!!Ezennel ünnepélyesen átküldöm az éteren!!!

Tündi!
Úgy drukkolok Neked!Lehet,hogy furán hangzik, mert én is a várakozók listáján vagyok, de ANNYIRA SZERETNÉM, HA MOST SIKERÜLNE NEKED, ANNYIRA MEGÉRDEMLED!!!Kép

Judit!
Örülök, hogy jobban vagy!Szerintem a Rubint Rékás videót ne csináld, mert nagyon megeröltető,azoknak való, akik szinte minden nap sportolnak!!!
Minden kórházban van egy héten egyszer kismamatorna, ahol szakképzett gyógytornászok tartják a foglalkozást, mindenkire figyelnek, nekem van egy barátnőm ,aki tart!Szerintem jobb, ha ilyenkor felügyelet alatt tornázol!
Persze ez csak az én véleményem, nem tudom Te mennyire voltál sportos a baba előtt!

Jányok!
Voltam vérvételen a hormonok miatt és megjött a Chlamydia és egy másik kenet eredménye!Mindkettő negatív!!!HaladunkKép!!!

Szép napot Nektek!!!

Kinga
Kinga79
 


Kinga
Örülök, hogy jók az eredményeid és nincs clamydiád! Ez nagyon jó hír! Kép Csak így tovább! Hogyan is tovább? Kép
Köszi hogy így szorítasz, aranyos vagy, de én pont ugyanannyira érdemlem meg a babót mint bárki más is Kép

Tündi
Vendég
 


Ismét gyors leszekKép

Tündi
Oké, megegyezhetünkKép Kérem minden fölösleges prolaktinodKép

Judit
A képen látható játszószőnyeget a Brendon-ban vettükKép

Mindenkinek köszönjük a tejcsihozó energiákat és természetesen Kristófka dícsérő szavait isKép Szerintem is gyönyörűKép És egy kivételes tehetségKép, már hétvége óta, vagyis másfél hetes korától kezdve, hason fekve megemeli a fejét és átfordítja a másik oldalra. Ez a dolog egyre jobban tetszik neki, így folyton ezt gyakorolja. Ide fej, oda fejKép Közben vándorol arrébb, és mindig a kis párnának nevezett textilpelusról levándorolva találom meg a buksiját.
És folyton nézelődik, kézben órákig is el tud nézelődni. Hatalmasra nyitja a kis édi mandulaszemeit és csak néz és néz. (ennél jóval nagyobbra, csak nehéz lefotózni, mert a vaku miatt folyton hunyorít)
Kép
Az akváriumot imádja a legjobban, szemek nagyra, száját csücsöríti és úgy néziKép (nem tudom, látja-e egyáltalán, de elvileg 20cm-re már ellátnak a babákKép)


Babus+Kristóf, aki ma 2 hetesKép

Kép
babus2005
 
 


Tündi!
Köszi!Nekem úgy tovább, hogy még várom a rákszűrés eredményét(az volt a harmadik kenet), remélem az is negatív!!!
Utána, ha estleg megjön,de reméljük NEMKép, akkor 2-3. nap hormon 1 vizsgálat!Most néztem, hogy lehet, hogy a síelés miatt nem is csúszunk egy hónapot sem, mert 21-én megyünk és lehet, hogy még előtte megjön!Mit nem adnék, ha már nem kéne az a második vérvétel...!!!

És Veled mi újság?Tudom, hogy a hőd fent van, de úgy egyébként?

Kinga
Kinga79
 


Babus!
Még mindig csak azt tudom hangoztatni, hogy gyönyörü!!!Másfél hetesen már átfordítja a fejét?Tornász lesz?Kellemes babázást Neked!

Kinga
Kinga79
 


Kristóf!
Boldog két hetes hétfordulót kívánok Neked!!!
Kép
Kinga79
 


Babus
Postára adtam a prolaktinjaimat. Nem tudom mennyi van fölösbe, de jó sokat küldök Kép Kell az neked, hogy Kristófka ne csak ilyen gyönyörű hanem vasgyúró legényke is legyen Kép

Kinga
Ha nem vagy babás, tuti hogy 21-e előtt megjön, hiszen az már csak kb. 7 nap, vagyis 17-18-a. De inkább ne jöjjön meg, és legyél babás! Kép Aztán majd kapod te is az intelmeket a sieléssel kapcsolatban Kép Mennyi időre mentek és hova?
Úgy egyébként folyamatosan fáj a pocim, illetve alhasam, méhem, mindegy hogy hívjuk Kép Szóval érzem hogy ott van. Remélem, növekszik a babóca miatt és azt érzem Kép Más semmi nincs Kép

Tündi
Vendég
 


TündiKép
Ugyan mi mástól fájhatna a pocid???
A menzid miatt most nekem fáj Kép!
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚgy drukkolok!!!!

KingaKép
Kép
Stella

Kép
stella9
 
 


Babus!
Kristóf továbbra is tündéri! Kép

Annácska!
Ez a jelmez nagyon jól sikerült, nagyon édes benne.Kép

Tündi!
Ez egyre jobban hangzik. Olyan jó hogy így hiszel benne, ez sokat segíthet! Kép

Lányok én tavaly decemberben voltam a Praxisban és babanetes regiztrációval csak 7000 Ft volt + 1000 a szines kép. Emelkedtek azóta az árak?

Nicol

Kép
nicol
 
 


Babus!
Gyönyörű Kristófka.KépMilyen szép hosszú újjacskái vannak.Kép
Remélem minél hamarabb rendbe jön a tejadagja is.Kép

Tündi!
Hát Én is remélem, hogy azért érzékeny a hasad.Kép
Nagyon drukkolok!!!!!
Már annyira izgi.Kép

Kinga!
Gratulálok az eredményekhez.KépNeked is szorítok!Kép

Stella!
A tábláa elején lévőktől gyorsan gyűjtsd be a mensiket, és aztán irány a doki és a fagyibabaák.KépOlyan jó lenne már, ha újra beindulnának a dolgok nálatok is.Kép

Nicol!
Neked már lassan menned kell terheléses cukorvizsgálatra?
Nem tudom nálatok, hogy van ez, de ha cukros lötyit kell inniKép, akkor van egy jó fortély a barátnőm ajánlotta.Kép
Vigyél magaddal egy fél citromot és vagy csavard bele vagy utánna edd meg.Így jobban elviselhető.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 



Itt van a mai táblink:

Kép
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi,
Persze, hogy izgulok vele és mindenki mással is, aki éppen a tábla tetején csücsül. Annyira szeretném, ha mindenki babás lenne, szerintem itt mindenki nagyon megérdemelnéKép
A pocid meg biztosan a babó miatt fájKép Mennek továbbra is a drukkokKép

Babus,
Egyszerüen gyönyörű Kristóf, és nagyon ügyes, hogy már ennyi idősen emeli a fejétKép

Kinga,
Örülök, hogy jók az eredényeid, lehet, hogy a következő vérvételre már nem is lesz szükségKép

Stella,
Neked hogy áll a menzid és a hőd?

Lányok,
Már 15 hónapja próbálkozunk, és én azóta lemondtam minden olyan dologról, ami árthat a leendő babámnak. Nem megyeke a barátokkal füstös szórakozóhelyekre, ha valakinél buli van, akkor én vagyok az egyetlen, aki nem iszik alkoholt és persze mindig csatáznom kell velük, hogy én nem akarok inni, nem végeztem megeröltető dolgokat (pl. hasizom gyakorlatokat, így már szépen megnőtt a derékméretemKép ), nem festettem hajat és nem voltam szoláriumban sem, ja és a szaunát és uszodát is messze elkerültem. De most már ez sok volt, és igaza van a barátnőmnek, ha mondjuk évekig nem jön össze a babó, nem csinálhatom ezt a végtelenségig. Csak én vagyok ilyen elővigyázatos, vagy ti is ennyi mindent változtattatok? Mi a véleményetek erről?

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Bocsi, h így eltűntem, de elkezdtem írni a szakdogámat és minden szabad percet ki kell használnom!

TÜNDI!!!!
Nagyon szorítok Érted! Annyira szeretném ha sikerülne Neked és a fogatunk többi tagjának is persze! Ugye Kinga, Annácska! Mivel én már nem jöhetek szóba, nektek hozni kell a zebrákat abba a táblába! Kép

Babus! Kristóf annyira, de annyira édes. És milyen jó gyerek! Én is küldök Neked sok-sok tejcsihozó energiát!

Judit! Örülök, hogy már jobban vagy! Vigyázz magadra!

Stella! Vegyük el lányoktól a menzijüket, aztán a következő hónapban rajtunk a sor!

Már én is várom, h megjöjjön, h minél hamarabb el tudjam kezdeni szedni a gyógyszert. Remélem a napi 3*1 meg fogja hozni az eredményétKép Volt olyan akinek az első clostys hónap sikert hozott? Én nagyon reménykedem ebben, már csak azért is, mert többen mondtátok, hogy napi 1 v 2 szemmel kezdtetek, én meg kapásból hárommal öt napig. Na majd meglássuk!
évi79
 


MóniKép
Én is hasonlóan óvatosan élek, mint, ahogy Te írtad!
De vannak dolgok, amik jól is jöhetnek, pl:
Ciklus első felében nem árt a hasizomgyakorlat (nem kell túlzásba vinni. Napi 2x20-25 elég).
Alkohol - gondolom amúgy sem innál sokat és néha egy-egy pohárjka vörösbor még jót is tehet. A lombikos lányok transzfer utáni barnázásra, görcsölésre kifejezetten ajánlani szokták és tényleg jó!
Remélem segítettem, hogy legalább ezt a két dolgot kihízhatsd a listáról.
Én is úgy gondolom, hogy mindent meg kell tenni a babóért, de azért amennyire lehet élni kell az életünket.

TündiKép
Jelentem a tegnapi fénypostás ideért KépKépKépKép!!!
Kicsit furi is, mert ugye reggel 37,2-t mértem, de azért nem bánom.

JudytKép
Talán beindulnak nálunk is a dolgok (úgy néz ki, hogy 1 cn!), de azért én még maradnék ugyanígy -kérdőjelekkel - a tálba alján.
Talán bejön majd az "alamuszi nyuszi" taktika, ha már az írigy kutyaság nem használt.

ÉviKép
benne vagyok! Akkor ide az összes menzit és előre a kövi hónapban az ikrekért!!!!

Stella

Kép
stella9
 
 


Móni!
Igaz, hogy csak nyár óta, de én is sok mindenről mondtam le. Abbahagytam én is a tornát, baromira odafigyele, h mit eszem, iszom. Nem erőltetem meg magam. Sztem megéri, csak tényleg az abaj, h aezt hosszú hónapokig csinálod. Én a mozgással úgy vagyok, h nagyon lightosan csinálok fenék, comb meg derékerősítő gyakorlatokat. De a hasat én is kihagyom. Próbálok a kajára figyelni. A hajfestést sztem csinálhatód a ciklusod elején, akkor sztem még nem árthat...

Éva
évi79
 


Tündi!
Igen,igazad van, én is utánanéztem a napjaimnak és tényleg azelőtt kell nemmegjönnie, mielőtt síelni megyünk. Ausztriába megyünk Villach-tól 10 km-re egy kis városkába.Már annyira várom!!!

Az biztos jó jel lehet, hogy érzed a pocid!!!Lehet, hogy már valaki jelezni akar odabentről?Most néztem, hogy most vagy a 28. napodon és a tábla szerint 28-30 napos vagy, így akár tesztelhetnél is!!!Kép

Stella!
Kívánom, hogy az első hónap hozza meg a várva várt eredményt!!!Kép

Móni!
Én is ilyen voltam fél évig, de most már "lazábban" veszem ezeket a szabályokat, mert kezdtem túlaggódni magam! Szerintem csökkentsd ezeket a szankciókat nyugodtan!Én sem ittam kávét, szedtem az Elevitet, nem ittsm alkoholt, igaz most sem iszomKép,nem festetem a hajam, mértem a hőmet, nem mendtem uszodába, pedig soha nem kaptam el semmit, nem mentem szaunázni, pedig imádom!!!Nem lehet csinálni a végtelenségig!Szerintem meg kell találni az aranyközéputat!

Kinga
Kinga79
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Igen, közben én is kiokosodtam az interneten, és ugyanerre az eredményre jutottam.Kép Úgyhogy most megnyugodtam, de persze a dokival még megbeszélem.
Érdekes lehet, ahogy két baba rugdos egyszerre a pocidban.Kép

Móni!
Szerintem is vedd lazábban. Én bizony iszom kávét - igaz, csak reggel tejeskávét. Alkoholt én sem iszom. Viszont tornázom, szerintem az direkt jót tesz, természetesen nem a minden napi, nagyon kemény edzésekre gondolok, hanem én pl. két-három naponta itthon tornázom videokazira. Nagyon jó, ha edzettebben kezded a terhességet. A hajfestés a ciklus elsQ felében tényleg nem árthat. Szóval vedd lazábban.

Stella!
Nagyon drukkolok én is!

Tündi!
Neked nem kevésbé!

Zsófi!
Neked is, ha olvasod, nagyon vigyázz magatokra! Örülök, hogy ilyen gyorsan újra összejött!

Babus!
Kristóf tényleg nagyon szép és nyugodt baba, büszke lehetsz rá. De úgy látszik, kettQnk között nem mqködik a kommunikáció.Kép Csak véletlen, hogy soha nem reagálsz az irományaimra, vagy haragszol?

Judyt!
Légyszi javíts ki 2.cn-re. Köszi!

Annácska!
A lányod, mint Malacka Kép

Kinga!
Hajrá, tök jó, hogy nincs clamydia!Kép

Mindenkinek szép napot!

Timi
szabotimi
 
 


Sziasztok!

Nekem egyszerú dolgom van hozzátok képest, mert én már elöttesem ittam alkoholt és kávét, na és a mozgás fő bajnoka sem voltam az elmúlt három évben. Ez mondjuk meg is látszik sajnos Kép. De így alakult, ha meg egyszer leálltam a sporttal, nehléz újra elkezdeni. De az étkezésemre én is figyelek.
Egyébként olvastam egy cikket itt a babaneten arról, hogy a borivók hamarabb teherbeesnek Kép, szóval néha egy pohárka jót is tehet.
http://www.babanet.hu/lazi/hetrol_hetre/index.php?id=031104

wish
 
 


Lányok,
Köszönöm a tanácsokat, akkor igyekszem egy kicsit lazábban venni a dolgokat. Így talán nem leszek olyan görcsös és a babó is könnyebben beköltözik a pocimba. A hajfestés is régi vágyam, csak eddig még nem mertem, féltem a változástól, de most ki fogom próbálni, és lazán újra elkezdek tornázniKép

Timi,
Ebben a ciklusban már próbálkozhattók, vagy még mindig várni kell?

Stella,
Örülök, hogy végre megjöttKép Akkor jövőhéten irány a doki és aztán jöhetnek a fagyibabákKép

Móni

Kép
móni23
 
 


Timi!
Mikor mész dokihoz megbeszélésre?Vagy csak telefonon fogtok konzultálni?Majd írd meg mit mondott!!!
Köszi a drukkot!Kép

Stella!
Örülök, hogy úgy néz ki megjött a menzid, remélem tényleg a hármasfogattól vetted elKép!!!

Kinga
Kinga79
 


Móni
A többiek mindent leírtak, de megerősítem, ha nem baj Kép LAZULJ EL! Menni fog! Tényleg a ciklus első felében nyugodtan igyál egy kis alkoholt ha társaságban vagy otthon apával koccintotok valamire, ettől még nem bűnözöl, ráadásul jól tud esni Kép Kávé no, füstös helyet amúgy sem bírom, gondolom te sem. Baráti társaság működik otthon is a tiszta levegőben Kép Uszodába nem megyek, szaunába szintén, szoliba meg pláne, mert azok a fények elpusztítják a folsavat a szervezetbe, akkor meg hiába szedem az elevittel. Én eddig sem festettem a hajam, most meg már természetes melir van benne, úgyhogy ez már marad így jó darabig Kép Szóval tényleg besokall az ember a sok lemondástól, de most még megteheted, hogy lazítasz, mert ha babás leszel, akkro tényleg semmi káros KépMenjél kicsit bulizni, szervezzetek lakásavatót, az szuper jó dolog Kép
Ráadásul ott van a szép új lakásotok, apropó, hogy álltok a költözéssel? Az idő miatt még mindig nem tudtátok befejezni?

Timi
Lehet örülni a menzidnek? Most már elkezditek újra a projectet? Szeretnék neked újra drukkolni! Kép

Kinga
Állítólag gyönyörűek Ausztriában a sípályák környéke, jól fogjátok magatokat érezni! Kép Nem szeretnék még tesztelni Kép

Stella KépKépKép
Télleg?????? Odaért? Akkor már nem vehetem vissza.... Kép A reggeli magas hőd lehetett még az utrotól, nem?

Lányok
Köszi a sok drukkot, nagyon kedvesek vagytok, igazán jólesik! Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi!
Ne haragudj, nem akartam erőszakos lenni ezzel a teszteléssel!Nem akarlak rábeszélni, csak érdeklődtem, mert annyira drukkolok Neked!

Kinga
Kinga79
 


Jányok!
Akartam felrakni képet magamról,magunkról, de azt a hibaüzenetet írja, hogy túl nagy a mérete!Én nem értek ezekhez a dolgokhoz, tudnátok segíteni, hogy csökkentsem a kép méretét?

Kinga
Kinga79
 


KingaKép
Én amatör vagyok,de paint-tel szoktam összehúzni őket.

Kép
stella9
 
 


Kinga, milyen fényképnézegető programot használsz?

wish
 
 


Móni!
Tudom, hogy egyre nehezebb.Kép
Nekeünk is a 13. hónapban sikerült.Kép
Kérlek ne keseredj el!!!
Én is ittam bort (hétvégén 2 pohár) a cilkus elején, addig amíg nem volt tüszőrepi, utánna már nem.Kép

Stella!
Hurrrráááá!!!!Kép

Tündi!
Ejnye-bejnye, hát nem tudod, hogy ajándékot nem illik visszakérni.Kép

Évi79!
Összejöhet az első hónapban is, de egy jó tanács, hogy azért ne lovagold bele magad, hogy tuti biztosan sikerül elsőre.Én se gondoltam, hogy sikerül elsőpre, csak hittem benne, és meg is lepődtem az eredményen: ikrek.Kép
Én 2*1-et szedtem, de Mea-nak (1*1) is az első clostys hónapban jött össze.Kép
De van akinek kell több hónap is a closty-ból mire hatása lesz.Tudod ez is egyén függő.

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Timi
Ezer bocsi, ha így érzed. Dehogy haragszomKép, én mindannyiotokat kivétel nélkül nagyon kedvellekKép
Hidd el, lelkiismeretfurdalásom is van, hogy egy csomó mindenkinek nem reagálok a levelére, de valahogy nem futja az időmből. Ugye elnézitek nekem?!Kép
Rengetegszer van úgy, hogy írni akarok, de mire leülök a géphez vagy jelez Kristófka, hogy éhes vagy bekakilt vagy kézben szeretne lenni, vagy jön a védőnéni, vagy a gyerekdoki vay valamelyik nagymama, vagy rögtön hazaér apuci és kéne neki a gép, vagy éppenséggel tudok írni, de de elveszik a levelem, vagy döglődik az internet, de közben már kajálnom is kéne, mert ha nem eszek rendesen, nem lesz elég tejcsi...szóval bocsi, ha nem reagálok mindenre. Tényleg nem haragszomKép Ezentúl igyekszem jobban odafigyelni és válaszolni nektekKép
Tudom, hogy egy csomót kérdeztetek, a Praxis árairól, Vali menzijéről...A Praxisról nekem is csak tavalyi infóim vannak, Vali pedig csak annyit írt az sms-ben, amennyit ide is írtam.
Még egyszer ezer bocsiKép
Most futok enni rakott krumplit, aztán lezuhizok, aztán berakok egy adag mosást, kivasalom a kisrucikat, feltéve ha addig nem ébred ManócskámKép

Tündi
Neked pedig nagyon-nagyon drukkolok!
Persze mindenki másnak is!!!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Wish!
A windows képmegjelenítő programját, jpeg formátumban.Nem tudom, mi vele a gond!

Letelt a munkaidőm, megyek haza,mindenkinek szép estét kívánok!

Kinga
Kinga79
 


Kinga
Ha átküldöd nekem e-mailben a képet, lekicsinyítem és visszaküldöm neked. E-mailben 4,5 megáig küldheted (cím a profilomban).
Dehogy voltál erőszakos!!!!!! Kép

Judyt
Igazad van, azta, de neveletlen voltam! Kép KépKépKép
Én úgy emlékszem, hoyg Meának nem az első clostys hónapban jött össze..... A lényeg hoyg ezzel a gyógyival sokkal nagyobb az esély Kép

Tündi
Vendég
 


Kinga Kép
Ettől még nem egyértelmű. No mindegy. Két lehetőséged van és hasonlóan működik minden programban, de azért kis eltérések lehetnek a menüpontok és gombok megnevezésében, szóval, ha nem úgy hívnak valamit, ahogy leírtam, a kreatívan keress egy hasonlót Kép. Vagy át kell méretezni a képet, vagy nagyobb képtömörítéssel kell lementeni.
Átméretezés:
Ez általában a Kép, vagy effektek menüpont alatt található. Itt ki kell választani az átméretezés almenüt. Ekkor megjelenik egy ablak, ahol lecsökkentheted a kép méretét. Általában választani lehet, hogy százalékosan, centiben (inchben), vagy pixelben írod be az új méretet. Ha ez megvan akkor mentés (esetleg mentés más néven ha meg akarod tartani a régi képet is) és kész. Ha csak simán rámentesz a régi kép elveszik, nem tudod visszacsinálni az átméretezést.
Nagyobb tömörítés:
A Fájl /Mentés másként menüpontot választod és a megjelenő ablakban legalul a fájl formátumnál kiválasztod a JPG formátumot. Ha már leve JPG a kép akkor jó Kép. Ezután keresel a környéken egy opciók, több, további lehetőségek, vagy valami ilyesmi gombot, amit ha megnyomsz megjeleni egy csúszka, ahol a képminőséget tudod állítani. Ezt minél kisebbre veszed, annál jobban tömöríti a program a képet, de annál szemcsésebb is lesz. Itt is igaz, hogy ha a régi képre rámentesz, akkor már utólag nem tudod visszacsinálni, tehát érdemes más néven elmenteni.

A két módszert lehet kombinálni is.
Remélem ennek alapján meg tudod majd csinálni Kép

wish
 
 


Babus!
Persze, hogy megértjük.Kép
Ez természetes, hogy első a család.Kép
Én már annak is örülök, ha naponta tudsz legalább egyszer jelentkezni, és írni egy keveset magatokról.Kép
Az meg grátisz, ha még képet is kapunk rólatok.Kép

Tündi!
Bibi, igazam volt.KépMeának az első hónapban sikerült.KépVisszakerestem a clostys topik archívumában.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Hát lányok, mióta a hűtőben van az anyatejgyűjtőből kapott 200ml anyatejcsi, azóta egész nap 100-110gr-okat szopizunkKép (na jó, ezt 2 ciciből hozzuk össze, de akkoris) Még most este is is ennyit ettünk, pedig estére szoktam kifogyniKép Még hozzá se nyúltunk a kölcsöntejcsihezKép ,és reggel jön a következő szállítmányKép Fagyaszthatom leKép
Hihetetlen, ennyit jelent a nyugalomKép Kutyus nappalonként velem van + biztonság kedvéért tejcsi a hűtőben, és máris van elég tejemKép

Babus

Kép
babus2005
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?