Új privát üzeneted érkezett!

Yessssssssss :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brid! Ennek már nincs jelentősége, mert az én szurkim nagyobb hatósugarú mint holniféle lapostetű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratúka!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Enis
En meg elmentem talizni a barinommel aztan elment lementem boltba vettem kajot es foztem...apa jott ettunk...most meg itt ulok es probalok irni 8) Holnap van a nagy anp igen 8) Nem talalom a varazslot amit kuldessz :shock: :idea: Milyen jatekot jatszol :?: :idea: En hotdogtag vgyok :oops: 8)

Kitty
Hat ez otthon is ilyen gyorsan megy...leszivas utan 2-3nap mindenki visszakapja....ritkabb esetben 5.nap ezzel nem lehet varni :) A napsutessel meg vigyazzal :!: :?

Noci
Orulok,hogy jo hireket kaptaaaal :D Nem baj az,hogy mar lefele van de remeljuk most mar igy is marad 8) Az angyalka:nem gond majd megszokom,hogy bamul 8) ma velunk egyutt vacsizott :lol:

Zsu
En is megmondtam,hogy fiuu lesz
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Noci
Itt vgy? 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,
tegnap a 17:52 írásomnál van az angyalka,amit neked küldtem,csak átcsúszott a másik sorba,így az írás alá került,biztos azért nem figyeltél fel rá.De ő a Tied :D

Most megnéztelek a hotdogon,én is tag voltam évekig,és vagy 2 évig keményen nyomtam :lol: Rengeteg embert megismertem,és akkor ébredtem rá,hogy nem minden madár,ami repül.Hogy miket össze nem hazudoznak a férfiak 8) :oops: :roll:
Aztán töröltem magam,fél év után újra regiztem,de addig már senki nem volt a régi csapatból és végleg kiléptem.De néha benézek,olvasgatok,játszok :lol: A játékról tettem linket,de valszeg átugortad,megértem,hogy máshol jár az eszed.
Én annyira kezdek izgulni miattad,mintha én mennék reggel dokihoz. :oops: :shock:
Jó éjt nektek,remélem tudsz egy kicsit aludni,tényleg,apát is megcsapolod reggel :lol: Ezt el is felejtettem.De jó,hogy lehet otthonról vinni,azért ott mégis könnyebben megy a dolog.Gondolom megvan,hogy utána mennyi időre kell beérni a cuccal,igaz?Félóra vagy ilyesmi?

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Zsu,
grat a pöcsöshöz!

Enis
na, én is játszottam vele, fertőző vagy :twisted: Majd kigúvadt a szemem tőle :lol:

Bridget
gratu a laptetűhöz!
Vendég
 


Kitty :lol:
kellett neked kérdezni :lol:
2 nap és behúnyt szemmel is fogod tudni mi hol van :lol: ,bár én inkább rendet raknák azokban a helységekben :lol:

És hogy lássátok,hogy 33 évesen is van minek örülni,és még érhetik meglepetések az embert,ma sikerült a nokedlim.Tegnap találtam egy honlapot,ahol ilyen hülyéknek,mint én,lépésről-lépésre le van írva hogy kell főzni pár kaját:lol:
A képeket látva jöttem rá,hogy eddig én függőlegesen tartottam a nokedli szaggatót,azért volt nehéz dolgozni is vele,meg nem is sikerült.Jaaa,hogy vízszintesen kell a fazékra fektetni :?: :lol: :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Na sziasztok, végre itthon vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma egész nap anyummal voltam. Rengeteget sétáltunk, kajáltunk, nézelődtünk, megnéztük öcsém leendő lakását is.

NA szóval kispöcsösünk lesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Én úgy elsírtam magamat.... anyuci is nagyon meghatódott :P Apa szegény lemaradt, mert nem talált parkolót. De amikor meghallotta, hogy fia lesz, majdnem elbőgte magát 8) 8) 8) 8) 8) 8)
És anyum is és leendő sógornőm is már érezte a picurka mozgását :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Neveink: Máté, Márk, Bence, Benedek.

Na és akkor a leletem:
Egy élő magzat, medencevégű fekvésben. A lepény a mellső falon tapad. Átlagosnál kissé több magzatvíz.
Az érvényben lévő szakmai protokoll szerint elvégzett vizsgálat során jelenleg durva anatómiai eltérés nem ábrázolódott.

BPD: 44mm
ADI: 46 mm
FL: 29 mm
OFD: 57 mm
AD2: 46 mm
HC: 160 mm
AC: 145 mm
MAgzati súly: 290 g (+-10%)
A biometriai adatok 19 hetes 1 napos terhességnek felelnek meg.
A szülés várható ideje: 2009.10.21.

És a kép:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu,
gratulálok

Kép

De jó a kép :D

Ezek szerint mégsem marad Benőke? :lol: (na jó,csak vicc volt)
enis
 
 


Zsuzsu! Szívből gratulálok! De amit mondtál, hogy írtál azt sehol sem találom!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Csajok! Holnap nem nagyon leszek, mert megyek keresztanyumhoz!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Köszi mindekinek a gratulációkat:-)))))))


Enis!
Micsoda új avatar!!!!! És új vonalzó is:-)))) Szuperek lettek!!!!
Sajnálom, hogy így kell mennetek a szülinapra vasárnap:-((((((((((((((((((((((

Bridg!
Megdöbbentőek ezek a számok!!!!!
Hajrá holnap!!!!! Nagyon szurkolok!!!!!

Kitty!
Napszúrás monnyon le!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mára jobban vagy már????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nócikám!
Sms-t írtam neked még reggel!!!!!

Holnap én sem nagyon leszek. 11-re mennem kell a SZTK-ba a dokimhoz, hogy az AFP-m nála van-e? 1-re megyek a védőnőhöz. Este meg terhesgondozás 19.10-től.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsú,
köszi,de most változtattam újra.Nem is gondoltam,hogy ilyen blinkie-k is vannak :lol:

Felhívott ma a barátnőm,és szóltam,hogy csak Renivel megyek.Végre megnyugodhatok,nem haragudott,azt mondta megérti és hagyjuk a férfiakat ne szólunk bele az ők dolgukba .Most már várom a vasárnapot :D

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Bridget,
láttalak szőke hajjal.Nem találtad meg a képeket,hogy megmutasd nekünk,de a hotdogos albumban szőke vagy,tudod,amelyeken anyukáddal vagy,meg Thaiföldön :D
Kicsit fura nekem,mert sötét hajjal "ismertelek" meg,de nagyon jól áll a szőke is,.Nekem legalábbis nagyon tetszik :wink:
És milyen vékonyka voltál :shock:Most nézem,hogy 2003-ban volt :)

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok Csajok!

Bocsi, hogy nem írtam, de most épp a melóhelyen vagyok, és tegnap országos atlétikai bajnokságon voltam. Este értem haza. Jó kis napszúrással, és már nem volt erőm felmenni a netre. És az arcom is jól leégett. Úgy nézek ki mint Paprika Jancsi. :)
Ma egy kollégának köszönhetően hozzáfértem a nethez :)
Hétfőn meg nagytakarítottam. Ablakot mostam, függönyt mostam, vasaltam, portalanítás, stb...

Bridget
Jó volt veled dumcsizni hétfőn. :)
Nagyon szorítok neked holnapra. Bár mire ezt olvasod, már csütörtök van nálatok, és már túl is vagy rajta. De azért én szorítok, mert éjszaka ugye fenn leszek, és nagyon gondolok rád!
[quote]E írta:s legyszives legyel kicsit pozitivabb Tudod a hozzaallason is all sokminden

Ezt a beszélgetésünk miatt írtad? Akkor étettem! :) Igyekszem. :)
Gratu a laptetűhöz! Gyüjtögess csak! :) szükséged van rá! :)

Nócika
De izgalmas lehetett az a főzőverseny. :) Ha nem szereted a gombát, meg a májat, már eleve nem tetszhetett a kaja. Én szeretem, és lehet, hogy nem is volt az annyira rossz. :) És tessék nevezni, és megnyerni! :)
A csomagodban feltétlenül legyen betét!
A kutyusnak, örülök, hogy találtál gazdit. Mi nem tudnánk az emeletre befogadni állatot.
De jó, hogy minden ok a picurral. :) A kis harcias! Hát már most látszik, hogy nem akármilyen kislánykád lesz. :) a gomba mitől van?

Kitty
A párod unokatesójának gratula a kisfiához. :) Elég sok baba született mostanában a környezetedben. :)
Látom te is napszúrással küszködtél. Jobban vagy? Az nagyon sz@r dolog.

Melaszka
Marci ennyire megérzi a frontokat? Hát most pedig van belőle bőven.
Hogy vészelitek ezeket a napokat?

Enis
Húú micsoda arculatváltozás. :) Nagoyn jó az új avatarod, és a vonalzid. :)
Nagyon sajnálom, hogy összezördültetek Apával. Elég nagy a nyomás rajtad, mostanában sokat dolgoztál, kimerültél. Nem csoda, ha idegesebb, feszültebb vagy. És érthető, hogy nehezebben tűröd a párod panaszáradatát. Lehet, hogy pont jól is jön, hogy pár napot külön lesztek. legalább tudod rendezni a gondolataidat.
Az meg egyáltalán nem baj, hogy kipanaszkodtad magad! Tudod, ahogy Bridget is írta, itt bármit megoszthatsz velünk, amit szeretnél. Mi mindig "meghallgatunk".
A végén meg úgyis minden jóra fordul. És így is lett a barátnőddel kapcsolatban is. :)
[quote]A írta: képeket látva jöttem rá,hogy eddig én függőlegesen tartottam a nokedli szaggatót,azért volt nehéz dolgozni is vele,meg nem is sikerült.Jaaa,hogy vízszintesen kell a fazékra fektetni " :) :) :)

De a jó pap is holtig tanul! :) A lényeg, hogy sikerélményed volt. Látod! Ügyes vagy, és mégiscsak sikerült. :)



Zsu
De jó! Mégiscsak "Benőke" lesz! :) :) Elhiszem, hogy sírt az egész család! :) Ez annyira csodálatos! :) ANnyira örülök Nektek! :) :) MIndjárt én is bőgök. Na de szép lenne itt a kollégák előtt! :) :)


Mára ennyi, szerencsére nyugis esténk van. Remélem az éjszaka is az lesz. :) Holnap jövök. :)

Puszi!

Bridget
Mennek a drukkok!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Hello!
Tegnap irtam, csak ledobotta net, és elszállt minden, aztán mentem inkább feküdni.

Zsu! Gratula a kukihoz! És a genetikai eredményhez!
Eláruljam mikor született a fiam? 2004. 10.21-én, szóval a Levente 5. éves szülinapjára vagy kiírva :D

(ja erről jut eszembe: fiam mondja, hogy ma, hogy az xy mondta az oviban, hogy fasz. Ugye az csúnya szó?)

Bridget! Várom én is a jó híreket holnap! Drukkolok!

Enis! Sajnálom a rossz hangulatot otthon. Télen volt olyan, hogy mi sem szóltunk egymáshoz napokig. Besokalltunk...

Nocika! Megütötte a fülem (szemem), hogy irtál a betétről. Ugye tudod, hogy szülés után a méhen keletkező seb, ahol leválik améhlepény nagyon-nagyon-nagyon vérezni fog, ahogy életedben még sohasem. Szóval bazi nagy méretű tena betétet el ne felejtsd vinni, gyógyszertárban van,(nehogy ilyen éjszakai betétet vigyél csak, az kb. a 4-5 naptól jó csak ,addig lökésszerűen jönni fog a vér, főleg a szoptatás alatt. Olyankor még intenzívebb lesz a méhösszehúzódás, készülj fel rá, hogy fájni fog. Szóval alul fel kell tuningolni rendesen)
A befordulásról: általában ilyenkor fordulnak be, 28-32. hét körül, annak drukkolj, hogy így maradjon, mert ha még forgolászik, akkor egyre kevesebb helye lesz visszafordulni. Aztán utána csalogathatod lefelé, csak már nem biztos hogy lesz elég helye, meg kedve forgolászni.

A tűt meg már nem kell sokáig használni! (tudod, nekem mennyivel rosszabb volt, arra gondolj, hogy nem tart sokáig, ja és én is diétáztam az epém miatt, harmadannyit ettem, mint kívántam volna)

Gratulálok a 28. héthez! Már életképes a babád, innentől nagyon-nagyon gyorsan fog nőni! Kerekedni fogsz rendesen!

Pendi!
Remélem lassan hat neked is a gyógyszer. A barátnőm most kezdte el szedni a merckformint, és az 1000mg-mot meg sem érezte. Nem volt rosszul, semmi. Én mondtam neki, hogy ez nem igazán jó, mert akkor még nem elég neki. Most 1500-at szed, most kezdi kicsit rosszabbul érezni magát. És neki nagyon magas a tesztoszteronja is. Neked az jó?
És még csak két hónapja szedi, a dokinő meg elkezdte neki a clostit meg valamilyen ösztrogén hormontapaszt adott neki. Tanácsot kért tőlem én meg lebeszéltem arról, hogy most nekiálljon hormonozni, mikor épp elkezdte a terápiát. Mondtam neki, hogy legalább fél évet adjon a metnek, és utána nézesse meg a hormonjait, változott e pozitiv irányba.

Szóval remélem neked is hatni fog nemsokára! Látod Nócinak gyorsan hatott!

Nóci!
Még annyit, hogy a terhesség után valószínűleg visszaáll az eredeti rend, nem kell tovább inzulin, de azért nagyon - nagyon oda kell figyelned majd a vércukrodra, mert a terhességi cukorbetegek nagyon valószínűséggel idősebb korban cukorbetegek lesznek! Ez rám és Pendire is vonatkozik!
Szopi után én is megyek vissza az endokrinológusra, hogy hogyan szedjem a metet tovább.

Melaszka!
Neked is nagyon nagy már a fiad!
És szépen ült a képeken. Lilla is ül már hosszú ideig, olyan aranyos ahogy egyensúlyoz. És most kijött a két alsó foga.

Kitty! Vigyázz a napon!!!!

Csucsunak is üdv!

Sziasztok!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Enis
Az angyalkat minnya megnezem 8) A jatek linket nem ugrottam aaat lattam am sot meg is neztem 8) de en neha nem tudom melyik szo mit jelent :? meg naon idegesito egy jatek ez nekem :oops: A nokedliszaggato :oops: :lol: :oops: :lol: Hotdogon en is sokag aktiv voltam most mar nem annyira :roll: fotok ilyeneket nem is is csinalom mar :roll: Jok a blinkieseid 8) Apat meg lecsapoltam jah nem mentunk idore vegulis ezek ugye elelnek x napig is szal no para meg most nem is katonavizsgalat lesz nem kell idore ott lenni :wink:Na de errol majd minnya irok meg 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsu
Ngyon csecse a fotoooo 8) :D Es lassan felidos vagy na ez a nem semmi :shock:

Enis
Na neked 2szer is irok 8) az elobb elkuldtem mert majdnem lefagyott a gep es ujrainditottam :twisted: szal na ezek szerint hotdogon van szokes kep huuuh ha ezt pendi megtudja :oops: :lol: 8) Majd megnezetem vele akkor ott....huhh a thaifoldi kepeim melegek 47kilommal :oops: :lol: :lol: anyum meg itt volt japoban 8) a blinkiesek meg amugy vannak mindenhol 8) beirod a keresobe en pl azt hogy IVF blinkies es kijon egy csomo link 8) de csak siman blinkies-t keresel akkor is kijon egy csomo oldal ott meg van tobb valasztek 8)

Pendi
Te is mostansag ma alig jossz hozzank :roll: Mar mikor volt az atletikai verseny es nem is irtad nyertetek-e vgy egyeni volt...akkor meg,hogy te nyertel-e :?: :roll: Koszonom,hogy gondoltal ram :!: :D joooolesik :wink: Igen a beszelgetesunk miatt irtam legy pozivivabb :twisted: :roll: :lol: megertek en mindent csak nem szabad arrol az oldalrol nezni a dolgokat ahol most epp te vgy...tudod a titok cimu konyv :!: 8) Majd minnya keresek neked egy ilyen pozitiv vgyok blinkies-t :lol: :lol: :lol:

Kata
Boldog 6.honapos fordulot 8) Es kocce a drukkokat 8)

Csucsuuuuuuu
:?: :roll: :idea:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Enis!
Olyan jó, hogy a barátnőd így gondolja.... szerintem is ezt a férfiaknak kell megoldaniuk maguk között.

Pendi!
Napszúrás monnyon le :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Remélem, eseménymentes volt az éjszakátok!!!!

Kata!
Tényleg???? Levente szülinapján szülök: :shock: :lol: 8)
Ez nagyon jó.
A leendő sógornőmnek meg 10.20-án van a szülinapja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bridg!
Ugye????????????????,
Na milyen volt a punkció?????? Vagy már voltál és átsiklottam felette??????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


7:10 csorog az ora es apa kivonul a furdobe anyagot gyujteni 8)

7:30 megvan a csomag :oops: :lol:, elmegyek furdeni,keszulodunk

8:00 uton vgyunk

8:15 Bemegyunk es ott ul 4no(egyedul)csak az en parom virit mellettem 8) de szerintem a tobbi ferfi fent volt a szobakban anyagot gyujteni :oops: Elkellett olvasnom egy papirt amibol kiderul,hoy 5nonek lesz ma leszivas es en vgyok a 2. :shock: :oops: kapok egy nevemmel ellatott rozsszin karperecet :)

8:20 behivnak uhu a tuszom oriasinak tunt mar :shock: es a masik oldalon meg mindha talan lett volna meg persze nem akkora de mar talan hasznalhato :wink: kaptam valami szurit,hogy nyugodt legyek asszem :roll:

8:25 mind az 5no felindul az emeletre ugyhogy apacska mar mehet is :oops:

8:30az elso no megy atoltozni engem pedig bekuldenek a wc-be,hogy dugjam fel a kuppot amit a liftben adtak :shock: aztan ha kijott az oltozobol a no csere...4elfekvo volt ha jol emlexem mi meg 5-en nem is tudom hogy oldottak meg :roll: lehet mire az uccsora kerul a sok mar az elso ember tavozik is :?: :roll:

8:40 lefektettek az elso not az egyik elfekvobe aztan engem is...betettek az infuziot aztan varni kellett :roll:

9:05 korul kezdhettek meg a dolgokat de lehet csak az idoerzekem nem volt jo :oops: lehet az elso not 8:50korul vittek be ha uccso lettem volna kesz lettem volna idegileg :x :oops: orultem,hogy en kovetkezem...ugye azt mondjak 5-10perc alatt megvan gondolom az en 1tuszommel hamar vegeznek :roll:

En jovok besetalok a mutobe egyik noverke hozza a vizes flakont(infuzio) es tele van maszkos emberkekkel :shock: ngyon izgulok :? nem az hogy faj meg igy meg ugy csak maga ez a mi fog tortenni meg hat azert csak egy mutoben vgyok :roll: :oops: felulok az agyra es az asszisztensek egy ilyen monotom szovegben tudatnak velem valami :roll: nem ertettem semmit se belole mert japanul mondta :lol: :oops: :roll: valami olyasmi lehetett,hogy mi leszunk a segedek es,hogy sok szerencset...foggalmam sincs de lehet csak a nagy megilletodestol nem ertem mit mondanak :oops: lefektetnek labakat fel,melegito pokrocokat tesznek a hasam fole es a lamaimra ezen el is csodalkozom milyen kedves toluk :) mondjuk igen itt ez normal :roll: bejon a dokim eloszekit azt meg altatas elott :? Aztan monja,hogy ne aggodjak nem fogok erezni semmit mert majd alszom 8) a vizespalackomnak van egy kis dugoja ahol benyomatjak a kabito cuccot :arrow: marha jo erzes...vegre minnya nem erzek semmit...probalom figyelni az esemenyeket de csak egy nagy sotetsegre leszek figyelmes....nem vgyok magamnal...aztan a mutoasztalon ebredek a labaim mar normal fekvo pozicioban.nem tudom hany ora lehet...elkezdek sirni...nem is tudom konkretan miert :roll: talan csak a gyogyszer hatasa...jon a noverke kerdi mi a baj...mondom nem erzem magam jol erre hoz nekem egy bodont :shock: azt hitte jon roka koma :lol: mondtam neki nem....aztan szolok neki,hogy kernek egy vizes zsepit...torolgetem a szam mer mar szomjas vgyok...jon a doki aszongya faj valami mndom nem :roll: es akkor neki mar angolul elmondom mi is van...aztan azt mondja most figyejetek :!: :arrow: 2petit szivtak le :D Mar pont lecsereltem pedig a 2kacsas vonalzim :roll: jo jo tudom de 2peti...megint a siras jon ram :oops: na nem ugy csak pityergek.

Nem tom mennyi az ido de jon a noverke,hogy megyunk az elfekvobe.hozza a zacsimat es fogja a karom...zavar a lampa leoltatom...es kerdem ihatnek-e azt mondja meg egy picit varjak...aztan megis hoz egy fini hohes c uccsit 8) bar lehet hogy a keres es a kapas kozott eltelt egy ido en nem erzekelem...boldog vgyok :P de meg kaba nem tudok koncentralni a targyakra minden olyan mintha kancsal lennek...ezert meg egy kicsit becsukom a szemem probalok pihenni :roll: felebredek pipilni kell :roll: hivom a noverket van egy gombon azt kell nyomni...megyunk wc-re erzem gyenge vgyok es csak remelem hogy nem ajulok el meg mielott nem jon a noverke vissza ertem :? wc-n is van gomb nyomom jelzem vegeztem :oops: visszabattyogunk es akkor mar a masik elfekvobe kerulok...megkerdem felvehetek e zoknit mert fazik a labam...asszem itt mar 10utan volt az oran :roll: lefexem es probalok pihenni hallgatok egy kis zenet.

10:45 egyszercsak jon a noverke,hogy mehetek haza :wink: atoltozom es lemegyek a lifttel,a foldszinten a szokasos napi rendeles folyik...meg leultetnek picit merthogy a doki megnez :shock: nem varok sokat 2percet es be is hivnak felkexem a szekre es valami gezgubacsokat vesz ki onnan :shock: kozli a jo hirt,hogy ugye 2peti lett :D es,hogy osszeteszik oket es majd holnap 11kor telozzunk az osztodas miatt :roll: ...fizetek nem is tudom miert :roll: ez nincs benne az osszegben :?: :roll:

11:00korul van....kisetalok a foutra es leintek egy taxit,esik az eso,ramaty egy ido van de nekem remelem ez egy szep napkent marad meg az emlekezetemben :) :roll:

Bedolok az agyba bekapcsolom a tevet es valami mesere teszem halkan....elalszom...delutan 3kor ebredtem fel mert a szobatars barinoje kopog,hogy kerdezni akar valamit :roll: na azota itt ulok....csak hol jon valaki mns-en vgy skype-on meg irtam is eloszor mindenkinek...na meg ehhez is kellett kis ido mire kesz lett :) Hat ennyi...mindenkinek ngyon szepen koszonom a szoritast 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brigdddddddddddd!!!!!
Két peti :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Wow :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Hihetetlenül örülök neki :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Millióbilliótrillió drukkot küldök neked most!!!!!! Holnapra meg már most izgulok helyetted is, hogy mit fognak mondani!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Képzeljétek, szombaton hozzuk át a gyerekbútort :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Csütörtökön jönnek szétverni a fürdőt, és péntek délután jön a kőműves, és kezdi a munkákat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Juhhéj :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridget!
Gratulálok a két petihez! Reméljük szépen osztódnak és nemsokára belecsücsülnek a pocakodba!

Szerencsére a visszaültetés hamar meglesz!

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Zsu
Koszi engem is nagy boldogsag fogott el bar tudom kisebb a kelletenel de talan eleg ahoz,hogy bebi legyen abbol is :P
4d-re mikor mentek?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsu
Na majd akkor lesz szobarendezes 8) Ha megy a komuves minden lehetseges ajtot bekell csukni es korbenejlonozni,hogy meg veletlen se szalljon at por....majd meglatod mirol beszelek....az aszmaddal is vigyazz :!:

Kata
KOszi en is remelem bekoltozhet mindketto :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok Lánykák! :)
Ugye nem haragszotok, csak Bridg miatt ugrottam be gyorsan....
Olvastam a történetet és még a könnyem is kicsordult, amikor a 2 petikéhez értem!!!!!! :) Annyira örülök!!!!
És olyan aranyos vagy, hogy ennyire boldog vagy már ettől is!!!!!
Másnak tök természetes lenne, és "nem nagy szám" :? Mi lesz majd ha a pocakodban lesz a baba!!!!!! :wink: :D Szerintem repkedni fogsz!!!!! :)
Puszi!
Vendég
 


Ja, majd később jövök valamikor,
Vendég
 


Melaszka
Nana en minden egyes reszletenek es kis"aprosagnak" orulok :P En tuti meterekkel a fold felet fogok jarni ha a pocimban lesz 8) :lol: mar elore felek en is magamtol :oops: :lol: 8)
Gyere kesobb :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,
köszi,hogy ilyen részletesen leírtad,majdnem én is pityeregtem :oops:
És naná,sok kis dologból lesz a nagy,az a jó,amíg minden apróságnak tudunk örülni...különben milyen lenne az élet? :?
2 peti,de jóóóóóóóóóó,hiperszupermegadrukkokk mennek továbbra is.
Ja,értem akkor,csak a kiskatona vizsgálatnál kell időre beérni a cuccossal.Ezt nem is tudtam.

Hát a játékban én sem értettem minden szót,de itt volt előttem az online angol-magyar szótár :wink: És engem is nagyon idegesített,ezért játszottam végig,hogy bebizonyítsam(de hogy kinek?!? :evil: ),hogy meg tudom csinálni :lol:

47 kg...én 48 voltam,mikor a lányommal terhes maradtam :oops: Most el sem hiszem,hogy voltam annyira vékony.De már nem szeretnék azért olyan lenni.Jó így,csak hasam ne lenne,meg úszógumim :oops: :roll:

Itt is esik az eső,de én szeretem.

Pendi,
te is napszúrást kaptál? :shock:
És milyen atlétikai bajnokság,csak néző voltál vagy résztvevő?
Mi a baj,drága,hogy írta Bridget,hogy légy pozítivabb?

Kati,
köszi,tudom,hogy ez egy ilyen periódus és nemsokára vége,de amúgy ritkán veszkeszünk,ezért is esett annyira rosszul most.

Zsu,
felgyorsulnak nálatok is az események :D A bútor nem maradhatna még pár napot,csak hogy ne legyen az is poros.Vagy szombaton már nem lesz por? :oops: Mennyi idő alatt végez a szaki?

Nóci,
keresztanyu után várunk :wink:

Kitty,
hahó :D

Melaszka,
ma? :wink: Várunk...

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis
Igen en is eleg palcikanak neztem ki de nem tehettem rola..ilyen volt az alkatom :roll: az a jatek meg telleg gaz majd mutizok egyet neked az tetszeni fog 8) bar angol az is...mondjuazt legalabb ertem :twisted: Leirtam mert ezt eddig en sem gondoltam volna :oops: marmint,hogy ennyirenagy dolog ez :roll: Kuldok egy zsepit ne pityergj aztan most zizgulok holnapra meg azutanra na meg azutan meg azutan :lol:

Megyek kicsit ledolok mert meleg a buksim :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
Igen, fólia már beszerezve.

Enis!
Sajna nem tudjuk tovább húzni, mert a csajszi még festetni akar, mielőtt hozzájuk meghozzák az új bútort.
A szaki meg pénteken jön és vasárnap távozik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja,voltam az AFP-ért: 1.75 ng/ml
A dokim szerint tökéletes.
Védőnéninél minden rendben volt. Fél kg plusz múlt hónaphoz képest, pocim 6 cm-t nőt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vérnyomásom: 110/78.
Szóval ott is meg lettem dícsérve, hogy csak így tovább!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezésre van időm, mert nem sokára vendégeink jönnek. Jól elaludtam, és még meg kell csinálnom a vacsorát is. Rakott krumpli lesz a vacsi.
Leginkább Bridget miatt jöttem be. Bocsi a többiektől, de nagyon izgultam érte!

Bridget
Jajj annyira gondoltam rád éjszaka. Ill. hajnalban. Mert kb nálunk hajnal, éjszaka volt, amikor csinálták neked.
Hú de jól leírtad! SZinte magam előtt láttam minden mozzanatot.
A sírás érthető.Szinte én is sírtam, amikor olvastam a leírást! Elég nagy stressznek voltál kitéve! És HURRÁÁÁÁÁÁÁ!!! " 2 PETI !!!!!!!! :) :) :) :) Ennek annyira örülök, máris megnőtt 50%-kal az esélyed. :)
Azért nem semmi, hogy milyen odafigyelősek ott a nővérek.
[quote]M írta:ar mikor volt az atletikai verseny es nem is irtad nyertetek-e vgy egyeni volt...akkor meg,hogy te nyertel-e

Ja, igazából nem érzem fontosnak, hogy leírjam. Tudom, ha nálatok lenne ugyeanez, én követelném, hogy igenis fontos, de én a másik oldalról úgy érzem, hogy nem akarlak benneteket traktálni ilyen jelentéktelen dolgokkal.
Szóval Bp-en volt az UTE pályán a verseny. országos céges verseny volt. Nem nyertem, de ebben biztos is voltam. Lefutottam, nem lettem utolsó. A háromnegyedénél végeztem. Többen indultunk abban a számban. én 400-on indultam. Jó volt, inkább a bulikedvéért mentünk. :)
[quote]M írta:ajd minnya keresek neked egy ilyen pozitiv vgyok blinkies-t Laughing Laughing Laughing

Nagyon aranyos vagy, és tényleg igyekszem! :)


Kati
Én 2x 850mg-ot szedek merckforminból. A rosszullét az mit takar? Mert nem is tudom, hogy melyiket kell figyelni. Volt néha hányingerem, meg fájt a gyomrom, na meg ez a nem alvás. De ezek nem tudom, hogy azok-e. Nem tudom, mikor fog hatni. :)
A fiad elég szemfüles. És mindig megpróbálnak a szülők vigyázni, hogy ne tanuljon csunya szót a gyerek. Az oviba meg csunyábbat tanul mint bárhol.

Zsu
Az éjszaka nyugodt volt, csak a napi feladatok voltak. Szerencsére! :)
De jó! VÉgre meglesz a bútor is! :)
Nagyon ügyes vagy, hogy csak ennyit híztál. :) Pedig a babóca nől rendesen! :)

Kitty
Annyira sajnálom, hogy nem vettem fel a telefont. Nagyon bealudtam, nem is hallottam, hogy csörög. De remélem legközelebb össze tudjuk hozni. Remélem nem haragudtál meg rám. Amikor meg visszahívtalak, már nem tudtál átjönni. Tényleg nagyon bánt.

Enis
[quote] írta:s milyen atlétikai bajnokság,csak néző voltál vagy résztvevő?

Országos atlétikai céges verseny volt. Igazából a buli kedvévért mentünk. 400-on indultam, nem lettem első, de utolsó sem. :) Nem is a helyezésért mentem, hanem a részvétért, a kalandért. :) A napszurás nagyon gáz volt, de már jobban vagyok.
Nincs baj. Nem is akartalak benneteket terhelni a hülyeségeimmel. Kicsit elegem lett, de semmi komoly. Bridgettet sem akartam vele terhelni, van neki épp elég baja. Csak úgy kijött amikor skypoltunk. Olyan mélypont hangulatom van. De túl leszek rajta.
Vendég
 


Bridget!

De jóóóóó! :lol: :lol: :lol: :lol: 2 petike ,ez nagyon jó!

Most már csak az kellhogy szépen osztódjanak és mihamarabb a pocidba kerűljenek! :)

Drukkolok neked nagyon!!!!!!!!! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Végre, ideérek lassan azért, a Manó alszik, igaz a napokban sajnois csak ilyen fél órákat aluszkál napközben.ÚÚÚÚÚtálja a szelet :?

Bridg, akkor most aztán reeeeeeengeteg folyadék, joghurt a méhfalad támogatására!!!Hogy jól csücsüljenek majd a kis embrik! :)

Zsu! :) Gratulálok a fiúcskához!Ugye, hogy így jobban tudatosul benned, hogy gyermeked lesz, hogy tudod a nemét? :wink: :)
Ez tök jó, Nócinak kislány, Zsunak fiúcska, Bridg, neked meg lehet hogy egy fiú+egy lány??? :wink: :) Így legyen!!!! :)

Enis, Kitty meg Pendi, nektek meg: Én Enisnek fiút gondolnék, Kittyhez kislány illik, Pendihez meg szintén fiú! :D
Ja, és Csucsunak is kisfiú! :)
Ezt jegyezzétek jól! :wink:

Enis, a nokedlivel ilyen bajban voltál? :lol: Nem is gondoltam :)
Ja, Kitty, én a mángoldból főzeléket csináltam :)
Mit lehet még?
Te olyan kis ügyi ötletmester vagy :D
Egy kis kép, ha nem bánjátok :)
Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Melaszka!
Milyen szépek vagytok!!!!!
Igen, most már valahogy más érzés, hogy tudom már a nemét a picinek.... de sokkal életszagúbb a dolog azóta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi,
akkor jó,ha "csak" ennyi a baj.Természetes,hogy néha mindenkinél van ilyen,nem lehet mindig csak örömködni meg a toppon lenni :)
Most miért írod,hogy jelentéktelen és nem akarsz minket terhelni,hadd emlékeztesselek,hogy te írtad nekem,hogy bármiről írhatok,arról is,hogy mit főztem.Akkor ez rád nem érvényes? :D Ne érezd ezt semmivel kapcsolatban,nekünk is kell valamiről beszélgetnünk,akiknek még nincs baba a pocakjában :lol:

Ügyes vagy a futással,persze,nem muszáj elsőnek lenni ahhoz,hogy jól érezze magát az ember :)

Zsuzska,
ügyes vagy,gondolom jó érzés,hogy mindenki megdícsér.Csak így tovább :D
3 nap alatt végez a szaki,az jó,féllábon is ki lehet bírni.Reméljük nem esni fog végig,hogy bennt kelljen ülnöd egész nap :?

Melaszka,
már hogyan bánnánk,ilyen szép kislegényt egész nap el lehet nézegetni. :wink: Nagyon édes,én meg változatlanul nagynak látom a korához képest.Gyönyörű szemei vannak :D

Bizony,így jártam a nokedlivel :oops:
És most lángost fogok sütni,ez is érdekes lesz :? :lol: 1x sütöttem(volna) még,szépen megkelt,de az olajban összeesett és kőkemény lett :roll: A kukában végezte,remélem most több szerencsém lesz :lol:

Köszi a jóslást :lol: ,remélem be is jön,már csak a férjem kedvéért is.Mondjuk Renit is imád(t)ja,de mégis egy fiú lenne neki az igazi öröm.

Érdekes,én Bridgetnek csak fiút tudok elképzelni,ha 2 lenne,akkor is mindkettő fiú.Pendinek fiút,Kittynek én is lányt .Elsőre.A következő évben meg egy fiút is:lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


:cry: Már rosszul kezdődött,így tutira a vége is rossz lesz.Amíg itt írtam,kifutott az élesztő,olyan a tűzhely,mint a disznóól :cry:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok! De megyek is! Valahogy baromira rosszul vagyok!!! Nagyon feszít a baba szerintem a gyomor szájam felé!!! Ez iszonyu!!!! SE állni se ülni se feküdni nem jó!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Brid! Drágám! Nagyon megható volt minden, de én tudom hisz az anygalkám haza ugrott beszámolni! Ő tudja legalábbis reméli, hogy Ő tudja mi lesz! Szal én nem árulkodom! Nagyon bizakodom csak! mert mért ne lehetne! na de nem is ez a lényeg! Hanem mindien rendben és legnagyobb megleeptésünkre nem 1 hanem kettő peitke! Szívből gratulálok!!!!
És az hogy ilyen részletesen le írtad ezt nagyon köszönöm! Csak ne pityeregnék már megint!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ne haragudjatok, de másnak ma nem írok, mert nem vagyok jól! Remélem tényleg csak a baba miatt van és nem kell bemenjek az ügyeletre az éjjel!!! Mert apa már rákérdezett vigyelek dokihoz??? Mondom ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ de hogy is!!!! :( :( :o :o :o :o :o

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na megjártuk a terhesgondozást is. A doki bácsim is nagyon meg volt elégedve. És annak meg nagyon örül, hogy ennyire vidám és mosolygós vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


1delutan nem vgyok es mennyit irtatok 8) :lol:

Zsu
Pocifotot kerunk es gratula a jo eredmenyekhez! :lol:

Pendi
Ngyon draga vgy te es orulok,hogy ennyire tetszett mindenkinek a beszamolo :) Itt az egeszgesugy ilyen szempontbol ngyon jo :!: De tudod errol mar beszeltunk 8) tegnap meg elfelejtettem mondani en is orulok,hogy beszeltunk am hetfon csak egy csomo minden nem volt az eszembe tegnap :oops: kicsit meg koma voltam :)
[quote]n írta:em akarlak benneteket traktálni ilyen jelentéktelen dolgokkal

Majd minnya jol fenekbe billentelek ha ilyeneket mondassz :twisted: Itt te ngyon jol tudod,hogy mindnki mindenrol irhat :!: en vgyok az elo pelda...tuti en is uncsi vgyok mr a sok hulesegemmel de akit nem erdekel az majd atugorja ennyi :roll:
Azert valamennyire ertek en is a sporthoz mert ngyon kis atletik voltam am 8) a 12perces futas volt a halalom :x ngyon ugyi vgy mert ahogy mondjak is nem a nyeres hanem a reszvetel szamit :wink: A pozitiv blinkies meg egyenlore nem talalom de keresem 8)

Annmari
Igen 2 bar abbol mara egy osztodott :( gondolom a nagyobbik :roll: Lassan te is kismama leszel ugorj neha be a lombikosba :wink:

Melaszka
Igen azt tudom,hogy sok hust kell enni,sok folyadek meg banant is vettem bananturmixnak 8) bar meg lehet veszek joghurtot is :roll: Nekem mar max ugy nez ki,hogy csakis egypeteju ikrek lehetnek...mivel 1embrio oszotdott tovabb :roll: persze a boldogsag igy is hatartalan :)
Marci nem is rad hasonlit...vgy rosszul latom :roll: apja fia? 8) Jo nagy mar :shock: en meg emlexem mikor tavaly nyaron meg beszelgettunk es babas voltal :lol:

Enis
Langoooos :shock: csurog a nyalam 8) iiimadom a langos szagat is jo foghagymaval megkenve :wink: Nekem fiut :?: :roll: hat bar ezen en is gondolkodtam..en szeretnek lanyt...de a korai p.kimerules az oroklodo es nem szeretnek azon izgulni,hogy minnel elobb legyen gyereke vgy esetleg neki is ennyi mindenen kelljen atmennie ugyhogy megelegszem a fiuval :roll: De persze teljesen mind1 8) na milyen lett a langos :?: :shock:

Nocika
Hogyhogy nyom a baba :shock: remelem mostanra mar nincs gebasz :roll: Szoljal ra Reginara :!: :lol: Mond meg neki mar most,hogy te vgy a fonok 8) :lol: Tenyleg orulok,hogy tetszett mindenkinek a beszamolom 8)

Jelentes
Hat ma csorogtem es vgy 7percig csak foglalt volt a telefon :? aztan vegre felvettel es annyit sikerult megtudnom,hogy 1osztodott csak tovabb :roll: Gondolom a nagyobbik :? persze ennek is ngyon orulok csak minden nagyon jol menjen ezzel az egyel es akkor semmi gond nincs :? szombaton megyek 9:30ra remelem addig is novoget a porontyunk :roll: Hat egyenlore ennyit tudtam meg :roll:

A beszamolorol meg csak annyit,hogy ez ram akkora hatassal volt,hogy egyszeruen kikellett irnom magambol :) De orulok,hogy tetszett mindenkinek es nem untattam vele a csapatot 8) :lol:

Es meg annyit szeretnek irni,hogy lehet az utobbi idoben kicsit figyelmetlen vgyok ezt nezzetek el nekem ha igy lenne :oops: Most annyira masfele jarnak neha a gondolataim,hogy nem direkt de megeshet,hogy kimennek a dolgok az agyambol :? :oops: Es en tovabbra is szoritok a sok kismaminak az egeszsges babahoz es a meg nem kismamiknak a mielobbi babasodashoz 8) Nem utolso sorban pedig mar az anyukaknak a sok turelemhez a nevelesben :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi
Ezt talaltam egyenlore:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt!

Bridget
Annyira izgalmas nálad ez az egész. :)
Nagyon szorítok, hogy az az egy petike szépen kezdjen el osztódni, és holnap be legyen ültetve. :) Holnaptól új kismamink lesz! :) nagyon szorítok neked!
Ha valaki megérdemli, az te vagy! Küldöm az angyalkát, hogy vigyázzon rátok!
Kép
Írd le azokat a gondolatokat, amik még eszedbe jutottak. Nagyon érdekel bennünket.
Jó, jó, már Enistől is megkaptam a beosztásomat. :) Ígérem, leírok mindent ami történik velem. :)
Na! te is atletizálátl? És mi volt a kedvenced?
Köszönöm a pozitív energiát. :)

Melaszka
Kis Marcika egyre nagyobb. :) Annyira édes kisbaba. :) A kedvenc kép, ha megengeded, az amelyiken oldalt fekszik. Annyira kis aranyos. De az a kalapos is nagyon vagány.:) Mintha üdvözölne mindenkit! :) nagyon édes! :)

Zsu
Teljesen megváltozott most már a várandóságod. :) Most, hogy tudod, kisfiad lesz, kézzelfogható az egész. :) Ez kb olyan érzés lehet, mint amikor megtudtad, hogy babád lesz. Nem? vagy rosszul gondolom? És most mit gondolsz, hogy tudod a nemét? te is kisfiút szerettél volna?

Enis
na mi lett a lángossal? Én nagyon szeretem. Tejföllel, sajttal. Hmmm. Na már éhes is lettem. :)
Jó rendben, megígérem, hogy mindig leírok mindent. :)

Nócika
Hogy vagy Drága? Rosszullét elmúlt?
Vendég
 


Bridget,
most csak ekezetek nelkul,mert megbolondult a gepem,nem akar magyarra valtani :shock: Na,sikerült,úgy néz ki.
Már láttam is a laptetején lévő hozzászólásod blinkie-jén a jó hírt :lol: Örülök nagyon,és lehet tutin fognak menni a dolgok ezzel az egyel is :D
És hidd el nem is várja senki ezekben a napokban,hogy mindenre 100% odafigyelj.Megértünk.

Tényleg,ez a petefészek kimerülés öröklödő?Anyukádnak is van?Nem tudom miért fiút képzelek el neked,de egyszerűen nem tudok lányt.Mintha valami nem engedné
:lol: És tudod hogy van ez,mindenkinek vannak vágyai,álmai,de ha megszületik szerintem tök mindegy,úgyis szereti az ember a kis fiókáját.És itt jön a sablon duma,mindegy,hogy mi,csak egészséges legyen.Annyi a beteg pici mostanában... :cry: ,nincs nagyobb kincs az egészségnél.

Lángos?Egész finom lett,de a férjem fogyizik,a lányom meg nincs oda érte(ezt nem is tudtam :? ),így most van lángosom a nehéz időkre :lol:
Akkor most már izgulhatunk holnapra :) Mennyi ideig kell benntmaradnod,veled megy apa,vagy haza tudsz menni egyedül is?Nem tudom hogy mennek a dolgok,azért kérdezem.

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Pendi,
lángos végül csak sikerült,de mivel senki nem kér belőle(Reni nem szereti :shock: ,a férjem fogyizik)így rám marad az összes.Szerencsére nagyon sok nem lett. :?

Mit csinálsz ma?Voltak tegnap a vendégek?

Kitty,
ugye nincs baj anyukáddal és amiatt nem jössz? :(

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Pendi
Igen ngyon izgi 8) hat ez a ujabb kismamink lesz ettol a kijelentestol egyenlore meg ngyon merek nyilatkozni remeljuk a legjobbakat :wink: Remelem hamarosan mindenki mas is hozza a kis beszamolojat :!: Hat tudod en ilyen nyurga voltam magas vekony...igy hajlekony is es a kotelmaszas is csak nekem es egy masik lanynak ment az osztalyban :wink: Balettra is majdnem elvittek 8) de hala az egnek a felvetelin nem feleltem meg :lol: Futas az nem volt az erossegem bar a 400m-es az meg hagyjan...de a 12percesek ahh olyankor mindig epp fajt a hasam vgy menziztem :oops: :lol: (kifogaskepp) :oops: 8) :lol:

Enis
Azt a blinkie-t mar tegnap betettem,hogy ilyen szepen osztodjon :D :lol: szal akkor meg nem tudtam meg egyenlore nem is 32cellas de majd az lesz a pocimban 8) a petefeszek k. oroklodo anyumnak nem volt o 38evesen szulte meg ocsemet szal nem hinnem...de ha nem orokoltem akkor nagy valoszinuseggel amikor anyum terhes volt velem a korai idoszakban valamilyen fertozes vgy ilyesmi okozta ezt nalam :roll: Ezt olvastam legalabbis rola :roll: de ha nekem van akkor az en lanyom logikusan orokolheti :? ez meg marha sza lenne ezert talan inkabb fiunak kene legyen de mint irtam nekem mind1 8) Hat ahogy mondod az egeszseg a legfontosabb...foleg egy csinalt babanal ugye neha nem ugy mennek a dolgok ahogy kell :roll:
Hat ha jol tudom beulti utan 1orat kell pihenni :roll: Apacska jon velem mert szerintem talizhatunk a biologussal es meg a embriot is megnezhetjuk 8) szeretnem latni miket valt ki ez belole meg amugy is...persze lehet nem fog megvarni lent :roll: majd masnem felhivom es ertem jon :roll: bar ma bulizik :twisted: mondtam is neki...de o azt mondta,hogy attol o meg feltud kellni es eltud vinni :roll: jah kerem hat akkor semmi problema :roll: De majd lehet megirom megint az egesz tortenetet bar ez azert gyorsabb lesz :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bridget,
gratulálok a két petihez :D De jó!!! Olyan izgi!!!

Pendi,
ne butáskodj már, nem utoljára mentem, majd talizunk legközelebb! Az sokkal fontosabb, hogy kipihend magad!!!

Nócikám
hogy vagy? jobban vagy már? Ne ijesztgessé mááááán!!! Életjelet kérünk, aztán mars vissza az ágyba!

Enis
nagyon aranyos vagy, hogy érdeklődsz, nincs semmi baj (az eddigieken kívül :roll: ).
Csak épp időm nem volt. Most reggel első dolgom az önéletrajz írás volt, most fejeztem be.

Zsu
örülök a jó híreknek!

Melaszka
én mángoldot még csak nem is láttam, azért kérdeztem, hogy abból mit lehet főzni :oops:
Nagyon édik vagytok :D

Én tegnap anyuéknál voltam, csinált nekem a papám nővére (80 éves) egy rakás gombócot, még haza is hoztam egy nagy tállal :P Utána meg bátyám hazahozott, jó dolgom volt :)

Ki mit tervez a hosszúhétvégére? Mi egyelőre semmit, főleg hogy rossz időt mondanak :?
Vendég
 


Szép napot mindenkinek!!!

Képzeljétek, akkorát nevettem-sírtam... pici fiam pont úgy rugdosott, hogy szabályosan hullámzott a pocim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Annyira édes volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridg!
Pocifotó majd jövő szerdán lesz, hiszen akkor leszünk 20 hetesek, jó :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Örülök nagyon, hogy 1 petike megindult :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Csuriban mindenem szombatra :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
És ne szabadkozz :!: :!: :!: :!: :!: Szerintem mindenki megérti, hogy most ez a legfontosabb az életedben. Mi pedig örülünk, hogy a részese lehetünk :!: :!: :!: :!: :!: :!: Szóval csak írjál minél többet magadról :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Pendi!
Az biztos, hogy sokkal kézzel foghatóbb lett a babám, hogy tudom a nemét. Főleg, hogy már csak 20 hét van hátra. Jövő szerdától visszaszámlálás :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sokkal jobb érzés ezek után :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És én is a lelkem mélyén lányt szerettem volna. De majd a következő az lesz 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Kitty!
Hozzánk szombaton hozzák a gyerekbútort. Egyenlőre csak berakjuk, aztán majd úgy 10 hét múlva megint kipakoljuk a szobát és rendesen össze rakjuk parkettát, mert kissé szétcsúszott. Laminált van lent, csak nincs leszegve.
Aztán eredeti tervek szerint én tanulok, mert jövő hét végén szigorlatozom. Apa meg a barátéknál csinálják a teraszt. Én meg ha már nagyon megzizzentem, átmegyek hozzájuk babázni.
Nálatok tervek????

Nócikám!
Hogy vagy ma???????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
majd kérünk képet a kész gyerekbirodalomról! De jó, hogy Ti már itt tartotok! Mondjuk nálunk nincs annyi szoba, úgyhogy ha lesz bébi akkor velünk lesz - de én így is akarom egy ideig ;)
Mit tanulsz? Lehet már írtad, de kihagy az agyam néha :roll:
Mi nem tervezünk egyelőre semmit, pizzát sütünk az tuti :P , meg talán átmegyünk az új szomszédokhoz (ők is fiatalok 26 a srác, 18 a csaj) :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?