Új privát üzeneted érkezett!

Elvileg az orvosok azt mondják, hogy a pé a középidőben van, tehát a 28 napos ciklusnál a 14. napon. Azt is mondják, hogy menzi -14 nap a pé. Szerintem mind a kettő hülyeség, mert nem mindenki átlag. Van olyan emberke is aki a menzi alatt termékeny.
Én pl a PG/53-at használom a pém megállapítására, és ha minden igaz, akkor a 27 napos ciklusom 7. napján volt. Lehet hogy nem igaz, mert azóta is mutatja a páfrányokat, de én abban bízom, hogy a baba miatt Kép,akárhogy is próbálom titkolni Kép. Szóval jó nehéz kérdést tettél fel. Ha átlag vagy, akkor úgy a 11-13. napon.

Na, sokat segítettem?

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hopp ez kétszer ment el. Bocsííííí

Bár nemrég azt mondta mindent kétszer küldök el, hogy felfogjátok Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Én is közétek tartozom már néhány hónapja, de csak olvasgattalak eddig néha néha.
Most egy kérdés Vkhajni: Mi pontosan az a PG/53? Hogyan működik, mennyire megbízható?

Én a "természetes fogamzásgátlás" módszerével próbáltam kideríteni valnmit a megfelelő időpontról, de valahogy eddig még nem jött össze.
(No az is igaz, hogy nem sietek görcsösen, és a kávéról nem tudok teljesen lemondani - ez állítólag hosszítja)

Még egy kérdés:
Milyen jó tényleges infókat tartalmazó oldalakat ismertek még?

(Aki tud németül annak: www.9monate.de - szerintem teljesen korrekt)

Puszi Nektek,
gratulálok Cirminek,
és akivel még egy csónakban evezek, hát, szorítok Nektek!
p.
pitypalatty
 
 

 
 

Helló!

A PG-re nyálat kell rakni, és miután megszáradt a mikroszkópja alatt lehet látni az eredményt. Ha páfrányok rajzolódnak ki, akkor termékeny vagy, ha pöttyök akkor nem. Mint semelyik módszer ez sem 100 %-os, a vélemények is nagyon megoszlanak róla. Van aki szerint ez segített a babához (Nata), van aki teljesen elveti. Nekem a 7. naptól folyamatosan páfrányokat mutat. Majd meglátjuk, a hónap végén hogy mi lesz Kép. Remélem én is Nata mellé szegődhetek hívőnek Kép.

Elég tömören írtam, remélem azért érted. Ha nem kérdezz rá bármire nyugodtan Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia Hajni!
Hogy kerül az átlagos napodba a sebészet??? Nem veszünk be a csoportbaKép, akit nem hagynak el a páfrányok az nagyon gyanús KépKép

Poci olyan kiváncsi vagyok, hogy hogyan sikerült a vizsgád!!! Ha benézel legalább pár szóval írd meg, én biztos, hogy éjfélig itt vagyokKép az egyetemre írok esszét, roppantul élvezem...
Nagyon kiváncsi vagyok, szorítottam ám Neked (NektekKép)!!

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Szia Zafír!

A sebészet úgy kerül bele, hogy összeadod a telket, a férjet, meg egy szöget, meg sok sok káromkodást Kép. Különben most tök jól néz ki a párom karja, a tetanusz cinciótól Kép.
Moshattam fel utánna az egész étkezőt, mert ugye okos hapsi leveszi a cipőjét, majd vértől tocsogó zokniban végigmászi, helyére teszi a cipőt, felakasztja a kabátját, elcammog a székig, majd megnézi, hogy jééééé ezt én csináltam Kép.

Ja, és a mostani nyálamban alig van páfrányka Kép. A párom meg is kérdezte, hogy na, letelt a hat nap Kép.

Nem irigyellek az esszéért. Nem biztos hogy ma éjszakára ez lenne minden vágyam Kép. Kitartás Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára proone 2009.05.01 10:19-kor.
proone
 
 


Sziasztok Lányok!

De örülök nektek Cirmi! Nagyon jó hír!

Mi lehet Szandival, miért nem jelentkezik, kiváncsi lennék hogy állnak a csíkjai!

Nekem se jött meg még, de tutira érzem hogy nem vagyok terhes, sajna. Mindegy, azért lehet veszek egy tesztet holnap, ha esetleg addig nem jönne meg.
Na jó, elárulom a pózt, de az újak remélem nem ijednek meg a sextopic-tól. Szóval a pasi hanyatt, te meg guggolsz rajta függőlegesen, (én mindig a kezét fogom közben hogy ne essek hátra), és ez nagyon lassan talán még hatásosabb. Cserébe írjátok meg bevált e.

Jók legyetek
puszi
carlos
 
 


Sziasztok,

Hajni, lehet hogy nem jól tudok olvasni, de jól értem, ha a lábába állt bele valami a párodnak és a karjába kapott tetanusz? Vésett vmit?

Zafír,
meddig bírtad írni az esszét? Ez dolgozat vagy vizsgához kell?

Carlos,
Szerintem nyugodtan vegyél tesztet, nekem se volt semmit terhes tünetem és mégis pozitív lett már a 29. napon. Hányadik napon vagy (nem írtad a végére)?

Bea,
Párom természetesen örül a dolognak, tegnap már elárulta a családjának (szülinapi parti volt), hogy most egy jó darabig én nem ihatok alkoholt megint. Rászóltam, hogy várjunk még ezzel mert még nagyon korai, de azt mondta tudja, hogy minden rendben lesz, mert ő csinálta és ő csak jót tud.
Mondtuk Rolinak hogy jön a testó (tudom több cikk szerint ez még felesleges) nagyon örül neki. Megnéztük a régi fotókat mikor ő volt ott bent és elmeséltem hogy most a tesója fog növekedni ott és majd ha nagy baba lesz, a doktorbácsi kiveszi őt a vágáson (megmutattam a császárom hegét). Tök felfogott mindent, pedig még csak 20 hónapos lesz. Sokat előveszi magától a kismamák nagykönyvét és nézegeti a babákat, meg a terhes néniket. Szóval innen is mesélgetek neki.

puszi nektek
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Cirmi! Nagyon gratulálok!

Bocsi, hogy eddig nem jelentkeztem, de a hétvégén Pécsen voltunk és nem kerültem internet közelbe!Kép
A pénteki tesztelés nem a várt eredményt hozta. Nem lett zebrás, ennek ellenére még mindig nem jött meg (40. nap)!!!!!
Három napja elindult a hányinger mizéria (ez nem túl kellemes, de a kicsikémért mindent).
Ami nem túl jó hír, hogy reggelre beteg lettem: belázasodtam (najó, még csak hőemelkedés szerencsére). Gyógyszert ugye nem merek bevenni, próbálom magam borogatni, hátha segít.

Most már ez a tesztelés nagyon bosszant, ha így haladok, anyagi csődbe megyek a tesztvásárlások miatt. Kép
Kérlek adjatok tanácsot, milyen tesztet vegyek, ami végre kimutatja a pocaklakómat (mert érzem, hogy van, minden tünet ezt mutatja, csak a zebra nem akar erre szaladni)?

Puszi: Andi

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 


Andi, melyik teszt lett negatív?
Azt hallottam, hogy a ClearBlue (ami ugye szinte a legdrágább) a legérzékenyebb. De a reggeli vizelet tartalmazza a legmagasabb Hcg értéket, ne feledd!
Nekem is csak halvány csíkom lett, de szerintem nem veszek újat, nehogy én is elkezdjek izgulni, hogy most mi van.
Kérjél Hajnitól egy zebrát és ne aggódj!

Dokihoz viszont megyek a héten.
Elkezdődött nálam is hogy gyakrabban megyek pisilni, és ha rámjön alig tudom visszatartani.
Puffad a hasam is.

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Cirmike, annyira orulok Kép Kép Kép
Remelem nagyon hamar sorra kerul Zafir es Hajni is!!!

A vizsgarol: az az egyeduli jo dolog, hogy tul vagyok rajta, es eskuszom ha nem sikerul akkor se fogom tobbet a budos eletben megprobalni Kép
Az eredmenyet szerintem kb 3 honap mulva fogom megtudni, bar lehet, hogy tul optimista vagyok...
Nagyon elfaradtam amugy, iszonyu nagy stressz volt. Osszesen kb 6 ora alatt 12 "al"-beteget kellett kikerdezni es megvizsgalni, sok minden utolag jutott eszembe, voltak dolgok amiket elfelejtettem megkerdezni, vagy megvizsgalni Kép Tobbszor pedig az idobol is kifutottam es nem tudtam befejezni a vizsgalatot vagy a "lelet" megirasat Kép
Na mindegy...

Viszont ma reggel ugy ebredtem, hogy nem fajnak annyira es nem is olyan nagyok a melleim, ejjel meg a hasamon is tudtam aludni... Jol megijedtem, meg a paromat is megijesztettem, nagyon el volt keseredve, hogy biztos elhalt a gyerek a nagy stressztol Kép
hat nem tudom, azert kicsit meg mindig fajnak, es nem verzek... Orvoshoz csak a jovo het utani kedden megyek (akkor mar 8 hetesnek kellene lennem), remelem nem foloslegesen...

Most ennyi, most mar jelentkezem gyakrabban,
puszi

Poci
pocika
 
 


Sziasztok!

Cirmi, gratulálok! Kép Nagyon szorítottam a többiekkel együtt, jó lenne, ha mindenkinek elég lenne annyi szorítás a zebrához.
Carlos, teszteltél? Reggel, mikor felkeltem gondoltam rád, hogy hogy izgulhatsz.
Poci, annyira szorítottunk, meg annyit tanultál,hogy biztos , hogy sikerült. Pontosan tudják ők is, hogy egy vizsga teljesen más, mint az élet. A baba miatt meg ne aggódj nagyon. Erős az a pici. Pihenj sokat és légy jókedvű!
Puszi
Du jövök

Nolina
6/30
nolina
 
 


Sziasztok!

Hihetetlen, hogy mennyit írtok!!!
Én nem tudok ilyen szorgalmas lenni sajnos, de végigolvastam mindent, kb. 2 órába telt, a férjem már háromszor parancsolt az ágyba ma éjszaka, hogy elég a netezésből...

Gratulálok Szandinak és Cirminek a babához! Nekem, amikor Laurával terhes lettem, még barnás vérzésem is volt az első hónapban, igaz nem olyan intenzív és csak két napig tartott, és volt teszt, ami babát mutatott, és olyan is volt (ezt csináltam később), ami nem, aztán megint igen...úgyhogy mindig van remény.

Én most kezdek szakvizsgázni, úgyhogy mindenkit nagyon sajnálok, akinek tanulnia kell. Néha olyan érzésem van, soha nem lesz vége a vizsgáknak.:-( Amikor viszont nyugis időszak van, mindig elkezdek valamilyen képzést.

A vérvizsgálat eredménye azt mutatta, hogy alacsony a progeszteron szintem - ezt már asszem írtam, ki mondta, hogy a feledékenység terhességi tünet...Kép

Na a lényeg az, hogy felírt az orvos egy Utrogestan nevű gyógyszert, ami a progi szintet emeli, és a ciklus második felétől kell szedni. Szedett valaki ilyesmit, mik a tapasztalatai?

Más! Szerintetek, milyen gyakorisággal javasolt akciózni, a minden nap, az túlzás...csak azért kérdem, mert nekem nehézséget okoz az utóbbi időben a pé-m belövése. Máskor fáj a hasam, és máskor páfrányosodom...

Sziasztok,

Arven
arven
 
 


Sziasztok!

Végre itt. Már nagyon hiányoztatok, pedig csak másfél napig nem olvastalak benneteket Kép.

Nálam a helyzet, hogy szerintem megint előbb fog megjönni, ugyanis már most nagyon fáj a hasim. Azért remélem kibírom a rendes időig. Ha már meg kell jönnie legalább jókor tegye Kép.

Megpróbálok mindenkinek válaszolni Kép

Carlotta, örülök hogy leírtad. Köszi szépen. Majd kipróbáljuk és beszámolok az eredményről Kép.

Cimike, a párom talpába állt bele egy szög. Az úgy törpént, hogy lent sétált a gödörben, és kiesett a falból egy fadarab, amivel rögzítettük a szigetelésvédőt. Természetes ezek úgy esnek, hogy a szög felfelé áll Kép. Mivel nem tudta kihúzni, lerugta a cipőt, képzelhetitek hogy nézett ki, ahogy kifordult a fél centis szög a talpából. Úgy sajnálom szegényt, de már javul neki.
Ja, megkaptuk az árajánlatot a sráctól. Köszi szépen, tényleg olcsóbb mint a másik.

Andi, remélem tényleg a babától van a hányinger, meg hogy tényleg jól érzed, csak még bujkálni akar egy picit Kép. De jó lenne. Megdöntenénk a rekordot zebra ügyileg. Kép

Pocika, tényleg nagyon sokat tanultál, úgyhogy szerintem is sikerült Kép. Nem szabad idegeskedni a baba miatt, biztos nincs semmi gond, csak megszokta melled ezt az állapotot, úgyhogy azért nem fáj már Kép.

Nolina, te nem írtál semmit magadról, úgyhogy neked most nem tudok semmit válaszolni Kép.

Arven, én mindenhol a minden másnapi akciózást hallom. Az nem is annyira fárasztó, meg nem muszájból megy Kép. Szerintem az jó is, mert két napig élnek benned a kiskatonák Kép.

Jucaaaaaa, rólad nem is olvastam semmit. Mi van veled? Hogy álltok azzal a fránya foggal?

Azt elfelejtettem, hogy volt nálunk az értékbecslő, azt mondta kb 40 %-ig vagyunk kész. A húszmilliós építési költség az jó. Kíváncsi vagyok jó lesz e nekünk ez a százalék Kép.

Puszi
Hajni 19/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Cirmi!! Gratula!! Vigyázz magatokra! Egyébként te milyen gyogyit szedtél?

Szilvi!
Terhesség előtt ajánlják az Elevitet szedni. Vitamin, ami segíthet a teherbeesésben. A péd megállapítására én a hőmérzősét ajánlom. Nekem legalábbis bevált. Minden reggel kell mérni az ébredési hőmérsékletedet és ha jól csinálod, akkor szuperul mutatja. Ha érdekel és nem tudod még, szívesen leírom hogyan kell, mire kell figyelni és mikor van péd. Én például ma voltam reggel dokinál uh-án, ma vagyok a 14.napon és a hőmérőzésból abszulte kiderült számomra, hogy most lesz a tüszőrepedés és a doki is ezt mondta. Talált a bal petefészekben 4 db 20 mm-es nek akár 4-es ikreim is. :o
Szóval ma estére megvan a tuti programunk. Kép

Nóri
nori
 
 


Nem sikerült a nagy vigyorú mosolyka.
Próbálkozom újból.
Kép

Na, most sikerült!!! Szóval nagy O betű kell. Kép

Bocsi, de ki kellet mostmár próbálnom. Kép
nori
 
 


Nóri,
Hajrá!! Általában ritka, hogy ilyenkor mindegyik megreped, de sose lehet tudni... Kép
Én Clostilbegytet szedtem, ez növeszti meg a tűszőt, mert nekem magától nem nőttek meg. Nekem a 13. napon látott egy 26 mm-est, majd a 14. és 15. napon voltunk együtt a férjemmel, úgy látszik meg van az eredménye is.

Arven,
azt hallottam az Utrogestanról, hogy tényleg növeli a progi szintet, csak lehet, hogy kitolja a menstruáció idejét egy héttel is akár.

Poci,
Reméljük, hogy sikerült a vizsga. Nem sietik el közölni az eredményt, az biztos. Nehogy izgasd magad rajta!!!
Biztos látni és hallani fogod a babódat a 8. héten.Kép

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Cirmike nagyon örülök nektek, olyan jó, hogy mostanában ennyi jó hír van!!!! Kép Bevallom gondoltam rád a hétvégén, látod, mégsem ezen múlt. Kép

Nagyon rossz a kedvem napok óta, már most le vagyok hangolódva, hogy meg fog jönni, fájt hétvégén a pocakom olyan megjövősen. Kép
Nem is nagyon akarodzik irogatni.

Na puszi!
A.

25/28

Kép
baba888
 
 


Anikó, ne legyél lehangolódva. Még semmi sem biztos. Látod, többen mondták, hogy így éreztek, mikor már ott lapult a pocakjukban a baba Kép. Inkább írj nekünk sokat, mert mostanában eléggé hanyagolsz minket, már lassan azt sem tudjuk, hogy hogy vagy Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Hát persze nincs szerencsém most sem, köszönöm Nolina hogy gondoltál rám, de csak egy csikot adott ki a teszt ma.
Lehangolódtam, olyan jó lett volna szülinapi ajándéknak... (holnap leszek 27)
Valami tuti nem stimmel, mert már a 38. napon vagyok, és ez rendszeres hogy ilyen soká jön meg. Mindjárt fel is hívom a dokit, hogy bejelentkezzem, bár a párom azt mondta hogy minek, de engem megnyugtatna.

puszi
carlos
 
 


sziasztok lyányok,

bocsi,de csak egy kicsit tudtam visszaolvasni,szarul állunk,még mindig nem pattanti ki a foga,egész nap üvölt és hányik mint a lakodalmas malac:-(
ráadásul és is bekaphattam valamit,fáj a fejem meg a torkom is......
ja de képzeljétek a pénteki vizsgám 4 lett,már csak egy van hátra,pénteken 2-kor szorítsatok,rendi?

minden zebrásnak ha vannak újak nagy gratula:-)

Hajni,
nálatok aztán zajlik az élet,egy sima munkából sebészet..........:-)
hát szorítok neketek hogy jó legyen a százalék,és mennyi kölcsönt vesztek fel?hány évre?
úgy látszik az időjárással lehet gond,mert nekem az a néhány páfrányom ami volt most véglegesen eltünt,de nem voltak hosszúkásak,csak kerekek:-(
és ezek is csak akkor mikor nem kellett volna,mert ugye most tarok a 13.napon és mára tűntek el:-(
és összefüggőek meg végképp nem voltak:-(
most akkor szerinted volt pé-m vagy sem?

Poci,
nyugodj meg,ilyesmire ne is gondolj hogy valami gond lehet odabent,emglátod milyan örömmel fogod hallagtni UH-n a pocaklakód szívhangját!
nem lehet hogy ez valami pszihés dolog?mert emlékszem én terhes voltam de még negatív volt a teszt és simán aludtam hason,na onnantól hogy pozitív lett soha többet nem tudtam hason aludni a terhesség alatt.
a vizsgád tutira sikerült,ilyenkor már nem szokták szivatni az ember lányát,hidd el,aki idáig már eljut........

Cirmike,
hanyadik hónap closty után jött össze?
úgy emlékszem már gartuláltam.......:-)

Carlos,
carlos,ne legyél lehangolva,hányszor írjam még le az elkeseredteknek hogy semmit nem jelent a negatyv teszet,hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:-)))))))))))))) )))))))))))))))
nekem 14 napot késett és csak utána lettem zebrás,szóval addig senki se pánokoljon,okés?
nyugi tartom bennetek a lelket.

Zafír,
nálad mi a helyzet?

bocsi de szaladnom kell,sír a nagy fiam:-)
ha valakit kihagytam ezer bocs,szét vagyok esve.
cupp,
juca
13/31
Jucaa
 


Helló!

Juca, sajnálom, hogy nem vagytok még jobban. Remélem azért hamarosan túljuttok rajta mind a ketten.
Szerintem nem volt pé-d, de lehet hogy nincs igazam. Azért szorgalmasan nyalakodjál tovább, hátha. Nekem még mindig vannak szép páfránykáim, úgyhogy megpróbálok neked is küldeni egyet-kettőt, hátha szaporodnak Kép.
10 milliót szeretnénk felvenni, vagyis 8+két gyerek. És a maximum 20 évre. Köszi hogy szorítasz értünk. Nemsokára hívom a hitelügyintézőt, hogy most akkor mi van.
Ja, és szorítok nagyon a vizsgádhoz természetesen, most meg főleg, hogy láttuk bejön Kép, örülök a négyesednek, nagyon ügyi vagy Kép.

Carlotta, sajnálom hogy negatív lett, de lehet hogy igaza van Jucának. Ne tessék még elkeseredni.

Hajni 19/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Bocsi a tegnapi "hisztiert", azt hiszem tenyleg csak psziches lehetett, ma mar megint fajnak, minden a regi Kép Koszi Jucanak meg a tobbieknek is a vigasztalast Kép
Juca gratulalok a vizsgahoz!
Az enyemmel majdcsak lesz valahogy, most mar probalom utolag nem izgatni magam rajta.

Kepzeld Hajni en is nagy konyhatunder lettem am Kép Az utobbi napokban salatakra, fagyasztott keszetelre, meg a szemet gyorsettermi kajakra ra sem birok nezni, kizarolag a nehez magyaros kajak utan vagyakozom, ugyhogy kenytelen vagyok fozni, amikor csak van idom... Ma pl. vettem savanyukaposztat, alig varom, hogy a tegnapi borsoleves elfogyjon es mar keszul is a toltott kaposzta Kép

Puszi mindenkinek
pocika
 
 


Sziasztok!

Zafír, merre jársz? Remélem, nem szomorkodsz! Tudom ám, hogy olvasol minket, írni is tessék. A vizsgáig még van pár napod. Munka után tanulsz?

Szilvi, üdv itt köztünk. Ha mást nem is, folsavat legalább szedj, igazából ez az igazolt magzatvédő vitamin és fogamzás előtt egy-két hónappal kellene már szedni. A rákszűrés amúgy jó ötlet.

Beuka, milyen volt a bál?

Juca, hogy van a kicsi, és te?

Poci, örülök, hogy megnyugodtál és főzőcskézel. Nincs hányingered? Álmosság, pisilési gyakoriság,meg a szokásos tünetek mennyire jellemzőek. Most érdeklődök, hátha hamarosan nekem is szükségem lesz az infóra.Kép Milyen kajákat főzöl?

Carlos, hány naposak a ciklusaid, sztem biztató, hogy nem jött meg. Szorítok továbbra is.

Hajni, görcsölés egyáltalán nem biztos menzi-tünet, mostanában sok kismamától hallom, hogy ezt érezték, mikor meg kellett volna jönnie. Talán csak rendeződik át a pocak a lakója kényelmére. Férjed nem lázasodott be a tetanusz után. Remélem kellően megszeretgetted a fájdalmai miatt.

Nóri, tegnap este kellemesen telt? -O

Natáról tudtok vmit?

Mi vasárnap Szegeden megnéztük a Kaptár 2-t, azóta is olyanokat álmodom. Csak jövő hónapban akarok menni ráksz.-re--akkor lesz egy éve, meg a barnázgatásra rá akarok kérdezni. Fogorvoshoz holnap akarok menni. Akarok??? Csak kéne.

Még jövök!

puszi
Nolina
7/30
nolina
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Mostantól megint aktívabb leszek, most 10 napig itthon vagyok tanszabinKép
Azért sem írtam, mert nagyon írásundorom van, még mindig nem vagyok kész azzal a hülye esszével, de ma addig nem kelek fel, amíg be nem fejezem!
Holnap amúgy is le kell adnom, de ma már rég mást kéne tanulnomKép
Amúgy a brutál bogyótól teljesen kivan a gyomrom. Már várom, hogy visszamehessek a dokihoz és megszorongassam kérdéseimmel...
remélem nem sokáig kell ezt a szart szednem.

Poci, örülök, hogy már jól vagy! Hogyhogy csak 3 hónap múlva derűl ki a vizsga eredménye? Ez nagyon fura nekem...

Juca, Te nem semmi vagy! Így vizsgázni egy baba mellett! Remélem Bálint is jobban van már, lassan csak kibújik az a fránya fog!

Hajni a párod lába rendbejött már? Mi van a páfrányaiddal?Kép A 8+2 gyerekhez sokra lesz szükséged!!Kép

Carlotta a 38. nap nagyon gyanús! A negatív teszt még nem jelent semmit!!!

Mi van a kismamáinkkal? Nata teljesen elűnt Kép

Legyen szebb napotok, mint nekem!! (esszé, takarítás, a legrémesebb tárgyamra tanulás+egész nap egyedűl leszek..)

Zafír (6/30)

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziszatok!

Az este jól sikerült, remélem minden szempontból. Kép

Tényleg lányok, hogy is van ez? Miután együtt voltunk egy kis idő múlva a méhszájon átmasíroznak a fiúkák és ott várakoznak, míg megérkezik a petesejt. Két napig tudnak várakozni? Ugye? De mikor már átmentek, akkor már nem tudnak kifolyni? Lehet, hogy hülyeségeket kérdezek...

Nóri
nori
 
 


Sziasztok!

Hajni, köszi a vígasztalást, tudom, hogy sokan produkálnak mezis görcsöket babával a pocijukban, de valahogy én mégiscsak érzem, hogy mindjárt megjön. Főleg, hogy tegnap este már volt is egy kis vérzésem. Viszont fucsa dolog történt.
Miután tegnap este volt ez a kis elővérzés, gondoltam, hogy ebben a hónapban megint előveszem a kütyüket, és mérni fogom az ébredési hőmet, meg nyálazni is fogok. És reggel mértem, még fent van 37 fokon, és páfrányok voltak a nyálamban.

???????
Ötlet?

A.
26/28

Kép
baba888
 
 


Anikó-a páfrány meg a 37 fok egyértelműen baba KépKép-csak az elővérzés nem nagyon tetszik nekemKép (bár egyáltalán nem zárja ki- az egyik barátnőm a terhessége első három hónapjában még menstruált egy kicsit, de a babával semmi gond nem volt.Kép)
Én nagyon szorítok, itt most olyan zebra-eső van és én érzem, hogy még nincs vége ebben a hónapbanKép!!

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok,

asszem rájöttem mitől döglik a légy........
tegnap volt itt a barátnőm,most jött haza németo.-ból.ő teljesen ok hormonálisan,meg persze amúgy is:-) és megkértem nyálazzon nekem a pg-re.hát mit ne mondjak teljesen összefüggő jégvirág volt az egész,tehát most már tudom hogy hogy kéne hogy kinézzen az enyém ha lenne peteérésem..................
de az enyém még csak nem is hasonlít arra amit ő produkált,még az a néhány kósza páfrányom is mutáns:-((((((((((((((((((((((
persze az ovulácós teszt szerint sincs pé-m,szóval.....el vagyok kenődve:-(

tegnap voltunk dokinál bálinttal,teljesen egészséges amúgy,csak hát ugye fogzik.....

remélem ma még ideérek és visszta tudok olvasgatni!
puszkó,
juca
15/31
Jucaa
 


Sziasztok!

Ma olvastalak Benneteket először, de már most szimpik vagytok! :-)
Én Kata vagyok. Én már szeretnék babát, a pasim sem tiltakozik, csak egyelőre nincs hol laknunk. Most ezt próbáljuk megoldani, és utána állunk rá a projectre, de gondoltam, nem árt addig is ismerkednem hasonló cipőben járókkal.
Majd próbálok visszaolvasni is, hogy képbe kerüljek!

Kata
kata1977
 
 


Sziasztok!

Na, nem kell tovább kétségek közt vergődnöm, mert most jött meg. Megeszi a fene az egészet! Ha őszinte akarok lenni azt kell mondanom, hogy egyáltalán nem élvezem ezt a kínlódást. Mert ez nem más. És hiába mondják nekem a kívülállók, hogy ne foglalkozzak vele, ne görcsöljek rá, egyszerűen nem tudok nem foglalkozni vele. Eddig fent voltam egy ideig a hullám tetején, de most úgy érzem megint völgybe kerültem. Már az is idegesített, hogy a minap beszéltem a nővéremmel, és közölte, hogy már tervezik a második gyereket. Tudom, ez elég gonoszul hangzik, de nem tudtam örülni neki. Nem tudom mit kéne csinálnom, elegem van!

Mindegy, nem akarok itt szenvedni. Meg elűzni az új érkezőket.


A.

kib...1/28

Kép
baba888
 
 


Anikó KépKép
Amúgy nekem is rohadtul elegem van az egészből. Előbb megnéztem az e-maileimet, és az egyik barátnőm lelkes levele van az ő barátnőjének most született kisbabájáról meg képek.. és ráadásul tudom, hogy nekik mindkét gyerek az 1. próbálkozásra sikerült... Olyan elkeseredett lettem, sajnos én már én is alig tudok örülni más babájának...Kép Közben meg szégyellem magam, mert az irigykedés olyan aljas dologKép

Anikó csak el kéne menned Neked is orvoshoz (lehetőleg normálisabbhoz, mint az enyém) Lehet, hogy valami kis gond van, ami könnyen orvosolható, így meg csak kikészíted teljesen magad!!

S "szenvedj" itt nyugodtan, azért van ez a fórum. Ettől senki nem riad el- ha egyből babás lesz legalább tudja, hogy milyen szerencsés, ha nem akkor meg hogy mi vár(hat) rá.

Juca, nekem se mutat soha olyat a Pg53, ami a képen van, valószínű nekem sincs pé-m.Kép De ez egy hét múlva kiderül. Már nagyon izgulunk...
Örülök, hogy Bálinttal minden okéKép

Zafír 7/30

Kép
Kép
zafír
 
 


csajok,csajok,

találtam egy megoldást(??????????????????) azoknak akiknek nincs szervi bajuk.termékenységi horoszkóp és a születési datumodból számolja ki a te termékeny napjaidat,de percre pontosan kell tudnod hogy mikor születtél(azaz +-5perc lehet)
menjetek rá a köv oldalra:www.astro.com/cgi/genchart.cgi
én a barátnőimre most próbáltam ki és nekik bejött ahogy visszaszámoltam,persz ez nem tuti,de egy remény,nem?

nekem ez nam pálya,mert akinek nincs pé-je,azt ugye stimulálni kell és az akkor attól függ hogy hogy kezdem el szedni a stimulálót:-(

meg akiknek mondjuk el van zárodva a petevezetőjük meg ilyen gondjuk van,azok sem tudják ezt alkalmazni.

remélem valakinek tudtam vele segíteni ja és a lap nem magyar nyelvű de fölül több nyelv is avn amire be lehet állítani,de ha nem boldogultok szóljatok és segítek:-)

még jövök és válaszolgatok ám mindenkinek:-)
meg öntök belétek lelket,rendi?

cupp
Jucaa
 


Na, végre lehet írni újból!!!!!

Anikó, szerintem nyugodtam reménykedhetsz... Kép
Pár nap múlva meglátjuk majd. Csak a vérzés ne erősödjön és ne legyen "darabos", mert állítólag az már gond. Ezt a barátnőmnek mondta a dokija, mert ő is többször vérzett.

Nekem a hőm a pé után végig 37,2 volt, pedig az első szakaszban össze-vissza ugrált. Majd nyálazok egyet én is hogy páfrányok vannak-e.

Hajni, szerintem neked is lehet, hogy babás tüneteid vannak. Kép

Juca, jobbulást a babádnak és csalogasd már ki a fogaid. Lehet rásegíteni is, úgy hogy ha már majdnem kint van kikaparod picit. Ezt igaz én nem próbáltam ki, de nálunk a nyálzáson kívül nem volt más gond a fogzással.
A 3. clostys hónapom volt (2X1)

Carlotta,
Ne aggódj, amíg nem jön meg, ott van az a baba szerintem, nem termelődik csak úgy magától a Hcg.
Boldog születésnapot Neked, fel a fejjel! Kép

Natával mi történhetett? Remélem csak annyi, hogy már betegállományban van és ugye a munkahelyéről netezett eddig.

Nóri, szerintem jól tudod azt amit megkérdeztél...


Zafír, örülök, hogy most többet tudsz jönni, azért tanuljál rendesen!

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Bocsi Anikó,
Most olvasom csak... Ne haragudj!
A levelet még tegnap írtam, de azóta sem tudtam elküldeni mostanáig.

Ne legyetek letörve csajok! Nekem soha nem volt pé-m magától. Aztán mégis van(nak) babá(im)!

Még mindig semmi terhes tünet nincs, csak annyi, hogy ma bevásárolni voltunk aztán meg bankban aztán meg ajándékot venni. Ez úgy néz ki nálunk hogy összecihelődünk, gyerek a kocsiba be az ülésébe, utána babakocsi a csomagtartóba. Szupermarketben vásárolunk 2 rekeszre való kaját meg italt, becuccolom ezt is a csomagtartóba, újjab helyen leparkolunk, babakocsi ki, gyerek ki, aztán beszíjjazom a babakocsiba (múlt héten fejest ugrott), kesztyűje fel (esik a hó), bankba be (vetkőzés majd öltözés) még errefelé néztünk ajándéknak valót, majd vissza a kocsihoz, gyerek be, babakocsi be (eddigre már tiszta sáros vagyok). Hazajövünk, mindent behordok a házba, gyereket is. Levetkőzünk és elkezdek ebédet főzni.
Na itt elkezdtem érezni, hogy nagyon fáj a hasam ott lent. Most pihenek egy kicsit... nem fogok ennyi minden csinálni ezentúl.

Ma este megyek a nőgyógyimhoz. Majd beszámolok mi volt.

Puszi nektek,
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Nekem már nagyon elegem van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ma van a 43. napom és a negyedik tesztem lett negatív! (Mármint az első talán pozitív volt, de nagyon halovány volt az a csíkocska)
Holnap megyek orvoshoz, és akkor minden kiderül. Remélem!
Azért vagyok kétségek között, mert 3 hete voltam egy kisebb kivizsgáláson (vérvétel, ultrahang, rákszűrés), és ott mindent rendben találtak. Tehát ha nincs semmi bajom, és nincs babócám sem, Akkor mi van már???????????? Kép

Anikó! Zafír!
Elhiszem, hogy nagyon el vagytok keseredve, de fel a buksival!
Azt is tudom, hogy az ilyen mondatok és vígasztalások nem sokat segítenek, de próbálkozni ér? Kép
Én is nagyon neki voltam keseredve, mikor a sógornőm (egy éve) teherbe esett. Mégpedig azért, mert ő soha nem lekesedett a gyerekekért, és még nem is nagyon akart. A férje beszélte rá és elsőre összejött nekik. Akkor nem éreztem igazságosnak és én is nagyon, de nagyon irigy voltam rá! Ma van egy gyönyörű, 4 hónapos kislányuk és én imádom! Még ma sem könnyű, hogy neki előbb lett babája, de most már a sajátunk "összerakásán" fáradozunk! Kép (Kellemes fáradtság!)

Holnap szorítsatok nekem!
Este írok, hogy mi volt.

Puszi
Andi

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 


Voltam a dokimnál, holnap megyek hozzá a kórházba Uh-ra.
Van a városunk kórházában egy vadiúj 4D-t is tudó Uh gép. Megpróbáljuk megkeresni a kis petezsákot. Más még nem lesz látható.
Azt mondta ha pozitív a teszt akkor biztos van babó. Megvizsgált és mondta a méhemen is érezhető már minimális változás.

Andi, szorítok neked holnap, te is gondolj rám kb. 1 körül!
Mit fog vizsgálni a doki? Van uh-ja?
Írd majd meg rögtön, hogy mi volt!

Pusssssz
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek nagyon szorítok holnap!

Nekem már megjött, sajna, most forralt borral vígasztalom magam.

Tényleg milyen igazságtalan ez!

Cirmike, köszönöm hogy gondeűoltál rám, cserébe nagyon gondolok rád egykor!

Tényleg hiányzik Nata, és Loli is!

Jó éjt

ui És Hajni se ír napi 5x, ezt is erősen megérzem és hiányolom!
carlos
 
 


Kérlek nézzétek meg ezt az oldalt és aki még nem irta alá, az irja alá, ha egyetért vele.

http://www.petitiononline.com/IVF2005/petition.html

Köszi, Nóri
nori
 
 


Cirmike,
szorítok,írjál majd hogy mi van:-)

Carlos,
jó vígasztalás,nekem is kéne:-)

Hajni,
?????????????????????????????????????????????
HIÁNYZOL

mindenki:
rájöttem valamire,ma reggel mikor nyaltam alíg volt nyálam és amit rákentem tök habos volt.na már most mikor megszáradt,tiszta páfrányos
volt(??????????????????????)
ezek után vártam kicsit míg utánatermelődik a nyálam és nyaltam még egyet,ami már nem volt habos.és ezen egy árva páfrány sem volt
látható:-(
ezek után szerintetek tényleg megbízható ez a pg?
megint értetlenkedem,de tényleg nem értem a dolgot

puszkó
juca
16/31
Jucaa
 


Sziasztok!

De keveset írtatok tegnap óta Kép Hajni, mi van Veled, ilyenre nem emlékszem, hogy Te be se nézzél napokigKép Remélem nincs semmi baj, csak jobb dolgod is akad.

Andi nagyon szorítok Neked!! Remélem csak nem mutatja ki a teszt a babót, van ilyen. Más magyarázat nem nagyon lehet a 43 napra!!

Cirmi Rád is gondolok!!!

Carlotta, sajnálomKép Akkor Te is csatlakozhatsz hozzánk, a februári babásodók közé.Kép

Juca, sokan írják, hogy a pg totál megbíhatatlan, kísérleteid is ezt igazolják. Nekem most megint a nagy semmit mutatja, lassan nem is strapálom magam vele...

Már rohadtul elegem van a tanulásból, nem is nagyon megy, folyton a babán jár az eszem...Kép Már magamból is elegem van...

Cirmi, Andi, majd írjatok mi volt az uh-n!!!

A többiek pedig jelentkezzenek!!!!

Zafír 8/30

Kép
Kép
zafír
 
 


Megjöttem az uh-ról.
A nagy képernyőn volt egy ici pici fekete pötty, a babánk. 4 mm-es. Nagyon kicsi még.
3 hét múlva kell újra mennem.

Holnap este indulunk síelni, és egészen jövő hét szombatig elleszünk.
A dokim azt mondta nyugodtan síelhetek, szaunázni viszont csak nagyon óvatosan szabad most. Tornázni is ugyanúgy járok mint eddig.

Szorítok mindenkinek, hogy mire megjövök zebrás legyen, vagy legalábbbis jó úton haladjon affelé.

Hajnit én is nagyon hiányolom...
Zafír, irgum-burgum embereld meg magad, nem úgy ismertelek meg mint aki elhagyja magát!

Puszilok mindenkit!
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Lassan sikerült képbe kerülnöm. Kép
Lenne egy kérdésem, mert még nem derült ki számomra mindenkiről, hogy nektek milyen módon sikerült megoldanotok a lakás-kérdést?
Mert mi most a barátom szüleinél lakunk, ami nem olyan vészes, de hosszú távon nem túl bíztató... Kép
Babát pedig biztosan nem szeretnék egy szobácskában felnevelni úgy, hogy nyüzsögnek körülöttünk az emberek (mindenféle jó(?!)tanácsokkal... Kép )

Kata
kata1977
 
 


Sziasztok!

Cirmike, gratula a 4 mm-s babócához és vigyázz magatokra síelés alatt. Roli is megy?
Andi szorítok az uh miatt, de remélem már meg is volt.

Sajnálom, hogy sokan közülünk ilyen szomorúak, de a januári zebraeső biztos szerencsét hoz mindenkinek. Bízom benne, hogy mindenki a párja karjaiban vígasztalódik. Nekem mindig segít,ha jól kibeszélem magam neki.

Zafír, mikor mész dokihoz? Kicsit feledékeny vagyok, de mintha holnap vizsáznál, vagy jövő péntek? Mindenesetre szorítok, ha mást nem, hogy jól haladj.
Megyek nemsokára Szegedre a holnapi továbbképzésre, ma este meg dumálunk a lányokkal. Ezt mindig úgy szoktam várni, most meg... Na mindegy, puszi mindenkinek. Remélem, mire szombaton előkerülök, mindenki jelentkezik és csak jó hírekkel.

Nolina
9/30
nolina
 
 


Sziasztok!

Tegnap egész délután, meg este is sirdogáltam, de mostmár kicsit nyugodtabb vagyok.

Juca, nekem a Maybe Baby-n a használati utasításban külön írja, hogy buborék nélküli nyálat kell rátenni. Én azt hiszem nem nagyon fogom használni, miután most mezi előtt egy nappal tök páfrányos volt... Kép

Andi, ér, sőt kell is a vígasztalás, ha nem akarnám, nem lennék itt. Kép

Kata, az tényleg nem túl bíztató, a legkedvesebb, legrendesebb szülekkel sem lehet hosszútávon együtt élni. Illetve lehet, de szerintem nem "egészséges". Én csináltam 6 évig. Közben az utolsó háromban építkeztünk, és mikor kész lett a ház szakítottunk. Hát ez mind kellett, hogy kiderüljön, hogy mégsem illübk össze. Kép
Azóta vagyok a mostani drága édes párocskámmal, akivel összedobtuk amink van, hitelt is vettünk fel, és így közösen vettünk egy házat. Ha van kezdőtőkétek, akkor vannak jó lehetőségek. Ha nincs, akkor nem tudom sajnos mit lehet tenni.

Zafír, tegnap délelőtt bejelentkeztem dokihoz, jövő hét csütörtökön megyek. Ez most egy másik doki, mint akihez eddig jártam. Nem mintha valami baj lett volna azzal, csak a párom huga annyira ajánlotta, hogy gondoltam kipróbálom. A Schöfiben főosztályvezető azt hiszem, és állítólag szuper! Kérdeztem Katit, hogy van-e még kapacitása új betegre? Erre elmesélte, hogy egyszer este 11-kor volt a dokinál, és dumcsiztak kicsit, a doki meg elmondta, hogy reggel héttől éjfélig dolgozik, és nem is tudja, mit csinálna, ha nem tehetné ezt, mert neki ez az élete. Ráadásul nagyon pontosan, részletesen elmond mindent, tök lelkiismeretes, és a problémás nőkre van specializálódva. Ezért is ment hozzá a második vetélés után, miután a régi dokija azt mondta, hogy próbálkozzanak csak tovább, ha letelt a néhány hónap pihenő idő... Jó mi? Ha arra hallgat, meddő is lehetett volna a köv. után.
Mikor mondtam neki, hogy a korházról viszont nem hallottam túl jókat azt mondta, hogy neki most mindenképpen fontosabb egy jó orvos! És milyen igaza van.
Hát kíváncsi leszek, jövő hét csütörtökön kiderül.

Hajni hová tűnt???? Nem mondta, hogy nem fog jönni, és csak így napokra eltűnik...?

Cirmike, oltári, hogy 4 mm-es, és már lehet látni! KépKép Jó síelést nektek, és nagyon vigyázz magatokra! Inkább bírd ki szauna nélkül, majd a párod helyetted is megy pár kört. Kép

Carlotta, sajnálom, de látod itt a csajok összekaparnak minket, ha mi elhagynánk magunkat. Nem lehet itt csak úgy kiborulni! Kép

Na pussz.
A.

2/28

Kép
baba888
 
 


Hű, mennyit írtam! És most nézem csak, mennyi vigyori fej van benne. Ennyire nincs is jó kedvem...



Kép

Kép
baba888
 
 


Sziasztok!

Anikó nagyon örülök, hogy írtál!!Kép Meg hogy mész dokihoz. Biztos nagyon normális lesz -bár ez a hajnaltól éjszakáig dolgozás kissé önpusztítnak tűnik, de ez a doki egyéni szoc. problémja.Kép Nagyon kiváncsi vagyok, hogy mit fog Neked mondani, hogyan kezditek a babásítást..Kép

Nolina sajnos holnap vizsgázom, nagyon rosszul állok és tök dühös vagyok magamra. Meg se néztem mit kell tanulni, bevágtam egy könyvet, aminek csak az első 80 oldala kellett volna, amit meg el kellett volna még olvasnom tanulmányt benthagytam a munkahelyemen. Mindezzel most szembesültem, mert felhívott az egyik csoporttársam.. KépKép
Látszik, hogy tök máhol jár az eszem...
Miért nem szívesen találkozol a barátnőiddel? Vagy félreértettem?

Cirmi gratlua a kis Négyminimétersedhez, növeszd nagyra és nagyon vigyázz Rá a síelés alatt!!! Kép A szaunát a helyedben én is kihagynám.
Hát akkor rosszul ismertél meg, én időnként nagyon látványosan tudom elhagyom magam, igaz nem hosszú időre..

Nem tudom mi lehet Hajnival, már én is kezdek aggódni. Lehet, hogy a gépük ment tönkre?

Poci mi van veled? (Teljesen hanyagolsz minket mostanában Kép Nem ezt ígérted vizsga után!Kép)

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Kata még neked akartam írni, hogy mi a nagyszüleimtől örökölt lakásban élünk, egyébként ha ez nem lenne, esélyünk sem lenne a külön életre. Úgyhogy szerncsésnek mondhatom magam, bár a nagyszüleim nagyon hiányoznak, meg kicsit morbid, hogy valakiknek meg kell halni ahhoz, hogy a következő generáció lakáshoz jusson. Dehát ez Kelet-Európa.

Állítólag ezen azért akarnak változtatni kormányzati szinten, és pénz nélkül is lehet hitelt felvenni...
Remélem minél hamarabb sikerül rendeznetek a helyzetet és jöhet a baba!

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok!

Voltam ma dokinál. Azt mondta, hogy ez szerinte még nem baba (bár ha későn volt a megtermékenyítés, akkor még nagyon pici és általa nem érezhető), úgyhogy várjunk egy hetet. Jövő hét szerdán délután megyek hüvelyi uh-ra (azt nagyon utálom Kép), és vizeletvizsgálat lesz ugyanaznap. Persz, ha addig nem jön meg. Ha nem, akkor csütörtökön megyek vissza a dokihoz. Ha van baba, akkor hihetetlenül boldog leszek és minden jó, ha nincs baba, akkor mesterséges menstruációt fogunk csinálni és újra lehet próbálkozni.
Ha tényleg nem jön meg és nincs babám sem, akkor nagyon fogom magam sajnálni. Jöhetek majd nyalogatni a sebeimet?
Az én drága uram is be van zsongva! Most, hogy van egy kis esély a babára, már nagyon szeretné! Már el is képzeltük, hogy milyen lesz a szoba, ha átrendezzük, a boltban gyerekruhákat és könyveket nézegetünk. Kép
Nagyon szeretnénk!

Már azt is tudjuk, ha fiúnk lesz, hogy fogják hívni!Kép
Ti gondolkoztatok neveken már?
Tudom hogy korai, de az ember lányának akaratlanul isn eszébe jut és gondolkodik rajta.

Cirmike! Gratulálok a kisbabádhoz!
Most hány hetes babás vagy? Nagyon jó érzés lehetett látni. Vigyázz majd magatokra a síeléskor!

Puszi
Andi

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: