Új privát üzeneted érkezett!

Na ez az édes íz dettó, már a tea sem megy inkább csak a víz, mert amúgy folyton szomjas vagyok. Nálam a hányingert a sárgadinnyés rágó enyhíti ahogy írtad kb fél óráig (ez Pankánál is bevállt). Ma pl már éhes sem vagyok, legszivesebben nem ennék semmit, csakhogy ma még jelenésünk van a nagynénémnél du, ott lesz a család mert este mise lesz még.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok,

Olvasgatok-olvasgatok, de nincs kedvem írni. Napok óta fogfájással küzdök. Tömött fog és nyilal. Szerintem gyökérkezelés lesz a vége. Hétfőn felhívom a dokit.

Na meg rossz kedvem is van, senki nem jelentkezik, hogy megvennék a lakást. Ki fogunk csúszni az időből.

Barbi 3 hétig járt az oviba, tegnap már nem engedtem, mert tiszta takony lett. Láz nincs, de köhög is. Ma reggelre Iza is elkapta. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Beu összesen hány gyereket szeretnétek?:))))
nekem már csak 1 lehet....

Erika szerintem most is orvoshoz kell mennem mert olyan érzésem van hogy nincs rendes peteérésem mint Barnikánál se...ő is a clostyval sikerült.....

Judy akkor együtt járunk fogdokihoz majd.......koronát tesznek a fogamra
én tegnap kezdtem......és jó 10 napig még járni fogok...most csak jobb oldalon tudok enni mert körbe furták a fogam csak a gyógytömés van ínybe is fúrni kellett..szóval kemény volt....de már legalább nem fáj......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Judy kitartást, amúgy az én fogam sem lett tökéletes, de most időm sem volt visszamenni és nem is biztos, hogy ahhoz a dokihoz akarok. Vhogy nem stimmelt minden, pedig sokan dicsérték.
Már épp kérdezni akartam, hogy mi lett/lesz a hiteletekkel, de akkor ezek szerint beadtátok az igényt végtörlesztésre?

Nita, hát 3-4 a terv, a 3 biztos aztán meglátjuk, sajna cisztám miatt kizárólagosan a császár jön szóba... de egy ismerősöm most már 4 gyerekkel és mind csaszis megnyugtatott, hogy manapság már ez sem kizáró ok a sok gyerekhez :lol:
HÁt neked is kitartás a fogdokihoz

Na megyek mert most jöttünk haza, ma volt még mise a mamiért és hát átmenni a városon felér egy rémálommal...úgyhogy kivagyok mint egy liba, DE MA ÉN VEZETTEM :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu akkor hajrá:)drukk a babákhoz:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


beu:én is így voltam ezzel, ettem volna meg nem is. Megkívántam valamit megvettem, megcsináltam nem ettem belőle. Magam sem tudtam eldönteni mit ennék szívesen, ez hetekig így volt, de a második trimeszter azért mindenben megváltást hozott.

nita:akkor lehet tényleg el kellene menned, hiszen ha egy kis segítséggel összejön meg kell adni ezt a segítséget. Apa mit szól hozzá, gondolom ő is akarja a dolgot nem?

Jaj lányok most jut eszembe, hogy még nem voltam fogorvosnál ajaj, erről mindig úgy el tudok feledkezni. De nem akarok..........





erika82
Erdőkertes
 
 


Erika api ennyire nem megye bele..ő nem is szeret beszélni az ilyen dolgokról.........
de ha tudomására jut hogy sikerült akkor örülni fog pláne ha egy kislány lenne.....istenem olyan boldog lenne..... :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tehát azért tudja, hogy összejöhet, hiszen ha jól sejtem nem védekeztek csak gondolom nem beszéltek róla és ha igen akkor meg biztos boldog lesz. Hát igen egy kislány, elhiszem, hogy vágytok rá. Amikor Rebussal terhes lettem minden vágyam az volt, hogy az első babám lány legyen valahogy el sem tudtam volna képzelni másként. Nálunk a családban annyira lányt akart mindenki, húgomnak 3 lánya van, de még most is lányt szeretne ha lenne érdekes hagymaszószok vagyunk.

Na azért azt nem mondom, hogy nem örülök a kisfiúnak, hiszen ezzel férjem vágyait teljesítettem -akaratomon kívül-. De ha esetleg lesz harmadik hát lányra vágynék, mondjuk sokszor átgondolom, hogy egészség legyen a neme nem olyan fontos és ez nagy igazság. Látok fél éves babákat rákosan a szívem szakad meg, szóval szomorú is tud lenni az élet.

Akkor tényleg nagyon drukk neked és ha másképp nem megy hajrá closthy, az majd segít. :lol:

Olyan jó lenne ha már te is jönnél a jó hírrel, de amik késik nem múlik.

panda: feletted repkednek a hetek hol tartasz 10. hét fele vagy nem?
beu:te egy kicsit visszább vagy ha jól sejtem?

Jól érzitek magatokat leszámítva a hányingert, hányást, rosszullétet, UH volt valaki? Kinek hány mm és dobog-e a szívecske? Te voltál panda ha jól emlékszem, beu te?

Ne haragudjatok lányok, de elég nehéz most követni, hogy ki mikor megy UH-ra, mert nekem is zsong az agyam a sok vizsgálattól. Holnap megyek genetikai tanácsadásra ahol elküldenek potya genetikai UH-ra is. Azért jó érzés lesz túllesni rajta.
Papíron 17. hetesek vagyunk, számolva a 18. héten vagyunk. Hát lányok azért nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan eltelnek a hetek, mindjárt szülök. Az első 12 hét mintha ólomlábakon menne az idő utána talán megnyugodtam és most csak úgy röpködnek a hetek, észre sem veszem magam és hatalmas pingvinként fogok mászkálni, már így is szépen látszik.

nóci te hogy vagy?javulgatsz? pici lány hogy viseli a mama betegségét?férjed?





erika82
Erdőkertes
 
 


Erika!
Csütörtökön töltöm a 10. hetet. Már alig várom, legalább "két számos" leszek, sokkal komolyabban hangzik, mint a mostaniak.
2 hete voltam Uh-n, ott minden oké volt, és 2 hét múlva megyek megint, remélem, ott is rendben találnak mindent. Hányinger gyakorlatilag folyamatos, néha ez kiegészül gyomorégéssel és éhséggel, na, ez a 3 egyszerre katartikus élmény :roll: . Ilyenkor általában eszem, de nem esik jól :cry: , mert ha nem , akkor viszont szó szerint rosszul vagyok az éhségtől :roll: . Már alig várom a második trimesztert, hátha lesz valami könnyebbség...
Fogorvos.... Én múlt héten voltam, de hál' Istennek, mindent rendben talált, nem kellett semmit sem csinálni.

Nita!
Na, akkor hajrá kislányka! Mikor mész dokihoz?

Nóci!
Hogy vagy?

Beu!
Te mikor is mész orvoshoz? Most a héten, ugye?

Judy!
Lakás :cry: ! Azért ne add fel, hátha mégis kell valakinek :wink:!

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok , bocsi de ma végképp nem vagyok formában...hányinger egész napos, ma a gyomromon a rennie segített egy kicsitt, de még a lábam is zsibbad. a délutánt a kanapén töltöttem közben a kiscsaj ugrált körülöttem, hát gyerek nélkül azért könnyebb volt ezt átvészelni :oops:

Mi szombaton töltöttük a 6. hetet és nov 7-én megyek uh-ra, dokihoz, de alig várom, no meg ennek a... vége legyen.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Erika igen nem védekezünk:)
abban egyetértek hogy első helyen a baba egészsége a fontos nálam is.....de mélyen vágyom a kislányra:)

jól esik a bíztatásod:)

Panda nem tudom most fogdokihoz járok 2 héten át tehát ez most bőven elég..de ha lesz közbe időm beugrok Csepelre a dokihoz.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!

panda:olyan gyorsan eltelik az első trimeszter és nekem a második hozott megváltást, bár ennyire nem voltam rosszul, mint ti, de hol ettem volna, hol undorom volt, szóval össze-vissza éreztem dolgokat, na ez megszűnt.

nita:nagyon jó érzés lesz majd olvasni tőled is, hogy zebrásodott a teszted, remélem nem kell sokat várni rá. Teljes mértékben megértelek, hogy lány után vágysz én is azután vágynék harmadiknak majd.

beu:sok pozitív gondolat és szorítok neked a továbbiakban is.

Túl vagyok a 18. heti UH (egyben le tudták a genetikus által kért UH-val) minden rendben, semmilyen eltérés nem ábrázolódik, AFP még nincs, de enélkül is megcsinálták, mert a kombi tesztet vittem és azt is elfogadták, teljesen rugalmasak. Valamikor a héten megyek majd az eredményért.
nov. végén megyek szívultrahangra, de most is minden rendben volt a szívével, ez csak egy plusz dolog amire elküldtek.

Szóval lányok kifújhatom magam és ez nagyon jó érzés becsült súly 25 dkg, mint egy negyedkilós kenyér. Tiszta happy.





erika82
Erdőkertes
 
 


Negyed kilós kenyér :lol: ez jó! Olyan jó mikor már valamihez lehet hasonlítani.
Na akkor most már rendesen tessék élvezni a babavárást!!!
Egyenlőre még mi szenvedünk helyetted is - remélem nem sokáig már -

Jól elindítottuk ezt a fogorvos dolgot, látom előb utóbb mindenki kiköt ott!!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Igen a fogorvoshoz hozzászólva november 7-én van időpontom, istenem csak éljem túl :?





erika82
Erdőkertes
 
 


jaj Erika most megsiratsz a soraiddal..komolyan.....olyannyira jólesnek a szavaid:)))))

fogorvos:a main már túl vagyok...nagyon nem volt kellemes a nyomatvétel de túléltem:)jövőhéten folytatjuk.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Csak túl vagy azon a fogorvoson :wink: , legalábbis az egyik felén. Ide jársz, Halásztelekre?
Én is nagyon szorítok, hogy hamar költözzön be a kisbaba (kislány :wink: ) a pocakodba!!! Úgy szeretnék már valakivel együtt babakocsit tologatni, játszóterezni. A nagyokkal nem volt ilyen lehetőségem, egy db babás ember sem volt a környéken. Ez a hátránya annak, ha "régi részen" lakik az ember. Játszótér meg nem is volt, akkor építették, mikor Ádám már 1,5 éves volt, 2 évesen meg már bölcsibe ment. Úgyhogy tessék gyorsan lezsírozni a gólyával, hogy jövőre hozzon nektek is egy csomagot :lol: !

Erika!
Most már aztán nyugi!!!!! Minden oké a Mátéval, ne parázz tovább!!! Ez parancs :wink: !

panda
Halásztelek
 
 


Nita, most úgy magamra ismerek az írásaidban... mikor ugyan így agonizáltam, de meglássd mikor még nem is számítasz rá már ott lesz a baba a pocakban. És lehet, hogy most a fogdokin kell csak túl
lenned.
Szorítunk ám :lol:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Panda igen ide járok Halásztelekre a Babó Istvánhoz...
a gólyával beszélek de üzenj neki te is a nevemben:))))

Beu köszííííííííííííí:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na ez az ami nekem viszont valóban hiányozni fog a közös "babakocsizás". Erdőkertesen még játszótér sincs, ismerősöm sincs és ha fel is hozom Pestre a kis pelenkást hát itt sincs olyan ismerősöm aki a közelben van és babás, szóval ezt már elkönyveltem magamban, hogy most ez nem a közös babakocsi tologatós dolog lesz. Rebinél sokat "bandáztam" anyukákkal, de akkor Pesten laktunk és a házban volt több pici gyerek is. Remélem azért nem fordulok nagyon magamban.

Igen értettem most már no para.

nóci merre vagy? nincs baj ugye?

Na nita most már akkor Babó Istvánnak is mondd meg, hogy vagy baba lesz vagy addig nem mész el a rendelőből, na ezt ne értsétek félre, csak adja a bogyókat a többit majd apival intézed.





erika82
Erdőkertes
 
 


Erika összehozhatunk majd talikat ahol neked is meg mindenkinek jó aki bandázna velünk:)
a soraidat értettem ám:) :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na lányok most már aztán igazán vége lehetne ennek az évnek!!!!! Elegem van a temetésekből!!!!!!!!!! :roll: Tegnap telefonáltak, hogy meghalt a nagymama bátyja is...
Bandázás - hát mi olyan helyen vagyunk ahol éppenséggel van gyerek és lehetne is együtt tologatni, de olyan különböző mindenki időbeosztása, hogy vagy menet közben talizunk, vagy egyszer csak a játszótéren.
Panka ráadásul téli baba volt és míg én kivittem minden nap, jó nagyokat sétálni addig mások inkább a meleg szobában voltak... s úgy megszoktuk az egyedüllétet hogy tavasszal nem vágytunk igazán senkire. Kiváncsi leszek most hogyan lesz! Bár bevallom igazán fura szerzetek élnek erre felé, lehet marad a játszó, meg a külön séták.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


beu:sajnálom, de kérlek azért vigyáz magadra és a babócádra.

Akkor nálad sem fényes a helyzet bandázás ügyben, hát lehet tényleg jobb az egyedüli séta, mint fura szerzetek lefárasztják az agyad, bár kell a társaság nem? Az az igazság, hogy jó pár éve dolgozom már, így eléggé megszoktam, hogy vannak körülöttem, bizti fura lesz otthon lenni, Erdőkertes kis község, nem ismerek senkit. Főleg ez kertes házasoknál van így, hogy mindenki mókol a saját kertjében és a szomszédnak csak köszön, hát ezzel mi is így vagyunk.
Na azért nem leszek szomorú, mert lesz két évem amit végre teljes egészében a családomnak szánhatok, hiszen most munka mellett azért néha én is idegesebb vagyok, nem tudok úgy főzni és én szeretek örömöt okozni nekik. Nem utolsó sorban ott lesz nekem a kicsi Máté akit rajongásig fogok imádni, hiszen ő lesz anyuci picike kisfia :lol:





erika82
Erdőkertes
 
 


Hát igen a munkámból adódóan 26 törpe vett körül plussz az idegesítő 30 kolléga és az utolsó hónapig dolgoztam. Szóval rettentő furi volt otthon, persze volt még mit tenni és hát jött a karácsony is. Szinte még át sem állt az agyam és a pici lány már itt is volt, és bevallom egy ideig még élveztem is hogy egyedül mászkálok, egy kicsit nyugi volt. És hát itt sem ismertem senkit, mivel ide mindenki csak aludni járt haza. Aztán jött a nyár és mindenki kint volt az utcán, játszón és lassan megismertük egymást az utcán. Érdekes különben, hogy kisgyerekes anyukák hogy összetartanak, mert vadidegenül is ráköszönnek a másikra, s így hamar egy nagy banda tagja leszel :lol:
No meg ott volt az érzés, hogy a pici igenis rám van szorulva minden értelemben és így az időm nagy részét teljesen lekötötte, ez egészen idén tavaszig így is volt. Akkor kezdett igazán önállósodni és hirtelen több szabadidőm lett, amivel nem igazán tudtam mit kezdeni, ekkor fordult meg először a fejemben hogy vissza mennék dolgozni.
Ma meg ott tartunk, hogy a wc-n megkérdezi a gyerkőc, hogy anya jól vagytok? mint aki sejti, mi a helyzet, és ha hallgatok a belső hangra, akkor igen is tudja, ahogy az előző babát is tudta, aki kedvéért még a ciciről is lemondott.

Azt ne kérdezzétek, hogy a bandázástól, hogy jutottam idáig, mert fogalmam sincs, csak jött :lol: :oops:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu majd talizol velünk:)most nem lesztek egyedül:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


beu:olyan aranyos volt ahogy írtad, hogy érzi a kislányod. Elmosolyodtam rajta és mi lesz ha majd nagy hassal járkálsz és rugdosni fog akkor nagy lesz az öröm. Rebi is annyira várja a tesóját :lol:





erika82
Erdőkertes
 
 


Sziasztok!
merre van mindenki?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szia nita, én vagyok, de az enyém az utolsó írás,így gondoltam várok amíg valaki jelentkezik :o





erika82
Erdőkertes
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, de kissé mozgalmasra sikeredett az őszi szünet. Itt vannak a tesómék Pécsről a 2 gyerekkel, állandóan jövünk-megyünk anyukám és köztünk, plusz egy kis vásárolgatás ez-az. Úgyhogy nem sokat vagyok itthon.
Holnap mennek haza, jó lenne egy kicsit nekiállni már a sulis dolgaimnak, mert 6 beadandóval kell elkészülnöm dec. elejéig :roll: , nem akarok mindent az utolsó pillanatra hagyni.

Ti mit csináltok a hosszú hétvégén?

Nóci!
Gyógyulgatsz már?

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok én is vagyok és most egyedül egy kicsit, apa elvitte a kiscsajt..

Mi vasárnap megjártuk a kórházat, mert barnás maszatot vettem észre, végre kaptam gyógyszert, és amúgy mindent rendben talált a doki kb 5-6 hetesre saccolta - a nem túl szupi géppel. Szóval most pihi ezerrel, gyógyszer meg magneb6. S a pihi miatt kénytelenek voltunk elmondani a szülőknek is, de hát mindegy.
Közben a lányka is belázasodott, de ma már nem volt lázas szerencsére, úgy hogy szuperül telik a hétvége :roll:

Anyósoméktól már megint falra másztam, röhej miért mi menjünk, ráadásul most vettünk téligumit, hogy a télen le tudjunk menni, fizetés meg nuku még, ők meg ott püffögnek, hogy miért nem megyünk, hát már tele a t... velük. Az a szerencséjük, hogy nem nekem mondják...
Azt persze még csak nem is sejtik, hogy én nem is tervezek lemenni a betöltött 12. hétig :lol:

Na megyek élvezem a csendet így egyedül még

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu pihizz is ám.........anyósodékat tojd le...ha nagyon akarnak jöjjenek ők.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


beu:ez nálunk is így van a család 160 km-re lakik és természetesen minden hónapban mi megyünk, néha én is besokallok, na de anyagilag senki nem száll ám be semmibe. na mindegy...
Mintha úgy emlékeztem volna, hogy a 8. hét környékén vagy, de nézzétek el nekem, annyit voltam már én is orvosnál hogy a heteket sem tudom követni. Pihizz és vigyáz magadra, már amennyire tudsz, gondolom ez egy kis gyerkőc mellett nem annyira könnyű.
Most vettem át az AFP eredményét, bár a genetikai UH a múlthéten megcsinálták a kombinált tesztet elfogadták, de azért át kellett vennem, mert vinni kell az orvosomhoz 0,97 lett.
Lányok én lassan félidőt töltöm annyira furcsa ez nekem, nem olyan rég még csak azt írtam, hogy pozi a tesztem, most meg túl vagyok minden fontosabb vizsgálaton. Lesz még egy szívultrahangom, de attól nem tartok csak plusz dologként küldtek el, nem baj legalább azt is megnézik.

panda hogy érzed magad? Beu te?

Nóci ugye nincs semmi baj???





erika82
Erdőkertes
 
 


De, erika, a 7. hetet töltöttük a hétvégén, de ez a doki szerint nem jelent semmit, mivel lehetett később is a beágyazódás, stb. S ha visszaszámolok még lehet hogy igaza is lesz. Amúgy Panka is kisebb volt az elején.
Erika te szedtél utrót? már nem emlékszem olyan rég volt :lol:

Pihenés most megy, mert apa itthon van és mindent megscsinál - olyan édes - így bőven van idő és lehetőség pihenésre.
Amúgy épp azon tanakodtunk, hogy a múlt heti rosszullétem, inkább a sorozatos halálozások miatt volt, mert most jobb a helyzet, csupán hányinger, cici és rettentő válogatós lettem. Na és ehhez jön a fekvés, ami talán a legrosszabb.
De kopp-kopp ma már nem volt semmi barna :lol:

Nóci!!!! mi újság veled???

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu!
De jó, hogy elmúlt a barnázás!!!! Mi nem nagyon megyünk sehová, itt a család egy kupacban :wink:. Jó, tesómék Pécsen laknak (most itt vannak) , de általában ők jönnek föl. Itt azért jobban elférünk, mint egy 2,5 szobás panelban. Évente 1x mi is lemegyünk, mert a gyerekek szeretnek lent lenni. Általában nyáron, úgy szokott lenni, hogy mi levisszük a mieinket, ott vagyunk pár napig. Aztán 1-2 hét múlva jönnek ők, a mi gyerekeinkkel együtt, és ők vannak nálunk pár napig, aztán a felnőttek haza, gyerekek maradnak itt 1-2 hétig. Ez eddig jól működött, hát, nem tudom, most nyáron hogy lesz. De majd kitaláljuk :lol: . Egy "új gyerek" miatt valószínűleg nem bombázom szét a 4 gyerek kedvenc nyári programját, majd valahogy megoldjuk :wink: .

Folyamatos hányinger még mindig :roll: , már megőrülök :evil: . Enni muszáj, mert majd' éhen halok, ha egy kaja kimarad, de semmit nem esik jól, minden jönne is ki egyből. Ma töltöm a 11. hetet, már úgy várom a 2. trimesztert, mint a Messiást :lol: . Hátha elmúlik ez a francos émelygés, bár, az előzőeknél is még a szülőszobán is rosszul voltam :roll: .

panda
Halásztelek
 
 


beu:jaj nagyon jó volt olvasni, hogy elmúlt a barna. Nekem is kb. ennyi idősen 6 hetesen volt egy pici barna és némi véres nyák, de nem véreztem. Amikor megvizsgált a doki akkor ugye csinált rákszűrést is és a szerszám is véres volt egy picit, tehát valami kisebb vérzés azért volt. Kaptam rá hüvelyen keresztül használatos utrot, amelyet egészen a 13. hétig dugdostam. Na azért ezek a hetek számomra szörnyűek voltak. Mivel én helyeztem fel állandóan néztem az ujjam, hogy nincs-e vérzés, ez ment heteken keresztül (bocsánat lányok, hogy ilyen nyíltan leírtam, de hát ez az élet rendje, valahogy fel kellett raknom azokat a bogyókat). Nagyon jó érzés volt amikor abbahagyhattam és a nyugalom is megszállt.
Ez így van nem jelent semmit, hogy papíron 7 hetes vagy, mert lehet kisebb a babó, hiszen csak a jó isten tudja a beágyazódást.

Azta neki panda már mindjárt a második trimeszter jön, te jó ég hogy elröpült az idő. Na én beszélek félidőnél tartok lassan és olyan a hasam, mint egy dinnye (most már tényleg rakok fel képet). Mikor mész a 12 UH-ra?

Én is nagyon sokat válogattam, sokszor nem volt étvágyam ill. volt csak nem tudtam eldönteni mit egyek. Ha valamit elkezdtem enni nem esett jól másra vágytam, de az a bizonyos más sem esett jól, hát a családomat rendesen kiakasztottam az biztos. Kérdezték, hogy mit vegyünk vacsira, mit szeretnék ennek. Ha hiszitek ha nem nem tudtam eldönteni, na azért haragudtam magamra. Általában beértem a szőlővel és iszonyat sokat megettem, valószínűleg ezért rántottam fel magamra jó néhány kilót, mert abból bizony kilókat megettem.

De most már ez a múlt. Ami most van az, hogy reggel muszáj ennem a világ végére is képes lennék elmenni a kajáért. Ha ettem utána minden rendben van. Délben nagyon nem vagyok éhes és este mintha éheztetnének. Szóval nem tudom mi lesz a vége ennek, de már nem is érdekel. Remélem a cukorterhelésem jó lesz.
Elmúltak a fájdalmaim és olyan jó élvezni a terhességem.
Sajna kezdem érezni a terhes is, mert hát a fekvés kezd nehéz lenni, hol jobb, hol bal oldalt alszom, néha feszülget már lent, megkeményedik, de tudom, hogy ez csak a kezdet.

Egyébként megmozdult és ezt a kezemmel is éreztem rajta volt a hasamon, direkt hátamra feküdtem, mert azt nem igazán kedveli és vártam, hogy végre érezzem és akkorát bökött a kezembe, hogy szinte éreztem valamilyen testrészét amint kijött a hasamon. Na akkor oldalra fordultam és elpihent. DE csak egyszer sikerült ilyet produkálnia, inkább még kisebb mozgásokat érzek, néha persze gondolkodom, hogy jó-e ez így, de még nem töltöttem a 20. hetet sem, tehát picike, na türelmetlenkedjek.

Nagyon boldog vagyok lányok, el sem tudom mondani.





erika82
Erdőkertes
 
 


Erika!
De jó, hogy érzed Mátét :lol: :lol: :lol: ! Már én is alig várom :oops: , de az még vagy 1-2 hónap :cry: .
Kaját ne is mondd :roll: ! Gyakorlatilag mindegy, mit eszem, semmi nem finom a jelenlegi állás szerint :cry: . Én is éhes vagyok reggel, de én délben is. Délután-este már nem nagyon, de egy kicsit akkor is eszem, mert ha éjjel véletlen felébredek, akkor olyan éhes vagyok, hogy ölni tudnék valami ehetőért :lol: , persze, általában megállom, és nem szem semmit, de reggel bepótolom :oops: .

Én ma megjártam az Önkormányzatot, mert nem számláltak meg minket :roll: . Bedobták a borítékot, de utána semmi. Se egy cetli, hogy jártak nálunk, de nem találtak itthon minket, telefonáljunk (elvileg, ezt kellett volna, ha nem vagyunk itthon), se semmi. Egyszer volt nálunk egy nő, de kiderült, hogy ő nem is a mi számlálóbiztosunk, hanem a lánya. Azt mondta, majd pér nap múlva jönni fog ő is. Na, azóta se jött. Vártunk 31-éig, amíg a határidő volt, hogy jönnie kell a számlálónak, aztán ma bementem, nehogy már fizetnem kelljen. Ott az ügyintéző csaj elkezdett hepciáskodni, hogy fel kellett volna hívnom a számot, ami a borítékon van. Mondtam, hogy oké, de talán fel kellett volna minket keresnie a csajnak, és ha nem vagyunk otthon, hagynia egy hivatalos értesítőt (anyukámnál is így volt), hogy időpont egyeztetés miatt hívjam fel. De se nő, se értesítő nem volt. Akkor már kedvesebb lett a csaj, és gyorsan kitöltöttük a papírokat. Nem tudom, mit gondolnak, hogy az ember jókedvéből tölti a szabadidejét az Önkormányzatnál, ahelyett, hogy itthon töltötte volna ki velem a számlálóbiztos a papírt? Nem is értem. És még engem büntettek volna meg, ha nem megyek be, mert a csaj nem jött el hozzánk...

panda
Halásztelek
 
 


Hát Panda ez a magyar burokrácia!
És mi vár ránk ha a babák papírjait kell intézni!!!!!

Hát kaja szinten dettó az van nálam is mint nálad, most is ennék meg nem is, a család másik fele a tescoban és csak remélhetem hogy olyat hoznak ami le is fog menni :oops:

Erika! lesz az a rúgdosás még olyan is, hogy csak na... ami késik nem múlik. Én anno egy bögrével kisérleteztem, de repült mindig :lol: Apa már akkor nagyon élvezte mikor szemmel is látható volt, no meg mikor az ő kezéhez fészkelődött oda. Volt olyan hogy esténként mikor lefeküdtünk oldalba is rúgta :lol:

Na igen utro, hát már rájöttem én sem azért járok folyton wcre mert kell, hanem látni, hogy van e valami a papíron, na ez a legrosszabb. már a filmek sem kötnek le.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu!
Az összes gyerekem összes papírját eddig a férjem intézte :lol:, szerintem ezzel a babával is így lesz :wink: .
Ádám mocorgását anno felvette a férjem, mikor már akkora volt a hasam, mint egy hegy :lol: . De tényleg akkora volt. Ő faros volt, fent volt a feje, és a férjem folyton azzal szórakozott, hogy "bekopogott" a fejénél, amit borzasztóan utált a gyerek, és elkezdett fészkelődni. De annyira, hogy nem is hullámzott a hasam, hanem mint egy alien, jobbra-balra vándorolt :lol: . Na, ez az akció lett megörökítve.

Erika!
Elfelejtettem írni, hogy jövő csütörtökön (10-én) megyek a 12. heti UH-ra. Már nagyon várom!!!!

panda
Halásztelek
 
 


Azért mi is tudjuk, hogy a nehéz papír munkát az apákra kell bízni :lol: Nalunk is ő járt kelt utána, és ráadásul mivel karácsonyi gyerkőc volt, akkor ugye szinte meghal minden ügyintézés... szegény órákat várt sokszor.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Szerintem nálunk is így lesz, apukát küldjük a hivatalba. Őszinte leszek nem is tudom, hogy Rebinél hogy volt. Nem igazán emlékszem, hogy én hivatalba mentem volna.

Tegnap este a pocimra tette apa a kezét és pár perc múlva kérdezte, hogy most éreztem-e, hogy mocorgott, mert ő kifejezetten érezte. Én valóban éreztem szerintem megfordult, azt hittem kívülről még nem fogja érezni. De mintha ma reggel is éreztem volna. Szóval kezdenek sűrűsödni ezek az úgy érzem érzések.

Jaj panda a 12 Uh nekem annyira megható volt, olyan baba formája volt már még a bordáit is láttam annyira jó érzés volt. A nyaki redőm 1,6 lett, így némi megnyugvást adott ez is.

Képzeljétek vettem tegnap egy nagyon finom tapintású kék macis takarót és egy kék törölközőt, olyan édes mind a kettő.
Annyira furcsa, hogy nem a rózsaszín közt kell válogatnom, bár már kezdem megszokni.
Nem vagyok babonás, így már egy csomó rucit vettem és szerintem jövőhónapban meg lesz a kiságy is. A családra semmilyen mértékben nem számíthatunk és nincs semmink, így ideje elkezdeni a vásárlást.
Azt nem is mondtam, hogy a babaszőnyeget is megvettük a galéria alá (itt lesz a gyerekágy) halvány drapp, barna árnyalattal és autópályás. Szóval gyűjtjük cuccokat.





erika82
Erdőkertes
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!

ma végre elkészült a fogam......koronázták........még eléggé fáj...de már túl vagyok rajta!!!!!!

Panda hihetetlen hogy már a 11.hétben vagy:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jaj nita fogorvosról ne is írj, hétfőn megyek már most félek tőle, de muszáj tudom.

Én is ezt mondtam, hogy mindjárt jön a második trimeszter.
Nekem pedig már mocorog a babó nem keveset, nőtt a hasam is. Most vagyok 19+5 napos.
Megvettem az ágyneműjét Máténak olyan édes, majd rakok fel képet, csak hát mindig rohanok.





erika82
Erdőkertes
 
 


Sziasztok,

Bocsi, hogy eltűntem de kórházban voltunk Izával.
Úgy döntöttem ennyi betegeskedés után, hogy most hanyagoljuk az ovit egy kicsit. Gyógyuljanak meg teljesen, utána elkezdünk egy immunerősítő kúrát majd csak utána küldöm vissza az oviba. Szegény Izus mindig elkapja és nála rosszabbul jönnek elő a dolgok. Most is 4 napot a kórházban töltöttünk. Nem szeretnék karácsonykor is a kórházba menni. Dokinénink helyeselte az ötletemet.
Ráadásul az ügyeleten volt 2 barihimlős gyerek, így most várom a hatást, hogy elkaptuk-e. Hétfőhöz 1 hétre kell kijönnie, ha megkaptuk. :oops: :oops:

Estére meg meghívott a húgom és a barátnői az Alba bárba, de nem tudom menjek-e. Nincs mit felvennem sem, na meg valahogy nem hiányzik a tömeg. Már nagyon elszoktam az ilyen dolgoktól. Vén tyúknak érzem magam. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


judy:szegény Iza, valami vírusos betegsége volt? Szerencsére azért kórházba még betegséggel nem kellett befeküdnöm a leányzómmal, csak ha műtét volt. Az volt neki négyszer, így a kórházat mi sem hanyagoltuk kicsinek.

Nem vagy vén tyúk. Ha van rá lehetőséged menj el egy kis kikapcsolódás anyunak is kell :lol:
Hogy mit vegyél fel na ez jó kérdés. Azért kényelmes legyen, mert ha egész végig kellemetlenül érzed magad a ruciban na az nem a legjobb.





erika82
Erdőkertes
 
 


Erika,
Barbi folyamatosan hozza haza a bacikat. Felsőlégúti nyavaja ráment az orrmelléküregére és begyulladt. :oops: Ebben az évben már 2x voltunk Izával kórházban. Januárban valami hülye hányós vírus kapta el a családot Mindenkink végig ment, csak Iza nem akarta abbahagyni, ezért kellett hogy infúziót kapjon. :oops: 4 nap a fertőzőn, nagy élmény volt. :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!

Judy sajnálom a kórházat..de remélem már teljesen jól van Iza?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jobbulást Izának. Nincs annál rosszabb, amikor egy ilyen csöppséget lát az ember betegen. Soha nem felejtem el amikor Rebinek 1,5 évesen ki kellett venni az orrmanduláját, rutinműtét volt, de együtt sírtam vele.

nóciról tudtok valamit? Jól van?





erika82
Erdőkertes
 
 


Köszi lányok, most ár jól van. :lol: Még Barbinak kell meggyógyulnia és indulhat az immunerősítés. :lol: :lol:
Ma fél 10-re viszem Izát kontrollra, mondjuk nem örülök neki, hogy oda kell vinnem a sok ember közé, de hát mit csináljak, muszáj. :oops:

Erika,
Annyit tudok Nóciról, hogy műtét után volt bevérzése, így vissza kellett menni a kórházba, de igazán mást nem. :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Akkor tényleg jobbulást nócinak, remélem most már túl van a nehezén.

Lányok teljesen tanácstalan vagyok. Soha nem foglalkoztam ilyenekkel, soha nem voltam komolyabban beteg és influenzás sem volt senki az elmúlt években körülöttem, de nem tudom mit tegyek.
Én nem oltatnék magamtól az biztos, férjem kifejezetten ellenzi, de 2 hete volt egy kisebb náthám láz nélkül némi fejfájás, köhögés, orrfolyás. 3-4 nap túl voltam rajta, ez minden évben szokott lenni.
Egyszerűen a köhögés nem múlt el ill. csillapodott, de mintha valami birizgálná a torkom. Tehát nem fáj semmi tünetem nincs, csak a tüdő mintha nem lenne tökéletes.
Attól félek, hogy talán most gyengébb leszek, mint tavaly és ha elkapom?
Ti oltattátok magatokat?
Férjem azt mondta, hogy ne is gondolkozzak rajta, tényleg tanácstalan vagyok. Tudom ezt mindenki magának dönti el csak gondoltam megkérdezem tőletek.





erika82
Erdőkertes
 
 


Erika,

Az biztos, hogy ilyenkor gyengébb az anyuka immunrendszere, de mindenkinek magának kell eldöntenie hogy oltat-e.
Én oltattam magam terhesen, Izának semmi baja nem lett és én is nyugodt voltam. Több orvos ismerősömmel beszéltem, mind azt mondta, hogy nyugodtan mehet a szuri.Sőőőőőt!!!!!
Idén is oltatom magam, a fiúk már meg is kapták, a csajok meg jövő héten fogják.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Köszönöm Judy a korrekt választ :)





erika82
Erdőkertes
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: