Új privát üzeneted érkezett!

Na, végre egy kis élet! :lol:

Hát, akkor lehet, hogy ezt a légzésfigyut választom. Bár, még mindig nem nagyon tudom eldönteni, hogy kell-e nekem a légzésfigyelő, vagy csak a bébiőr?! :roll:

Beze! Lexi szokott még ébredni, vagy csak kivételesen? Ezek szerint Marci nem is ébred? Ma láttam, hogy holnap Marcell névnap van, Ti most tartjátok neki?(Amúgy nem tudom, van-e még ezen kívül)

Mona! Ha nyerek a lottón, én szívesen befizetem az öreglányt! :wink: :lol:

Nika! Van ám kitartás, gratulálok hozzá! Csak így tovább!

Dike! Mikor lesz eredménye az eheti vv-nek?

Bogárka! Szerencsére szombaton csak ügyelet van Zoli melóhelyén, és ez nem minden szombat, "már" 1kor itthon volt! Neked mi volt ma, vagy "csak" a szokásos?

Hát, lányok, én szerencsére még nem hánytam savtól, bízom benne, hogy nem a mai éjszaka lesz az első. Ugyanis ma nagyon bezabáltam pizzából, ezt most szó szerint értsétek! Annyira de annyira vágytam már rá, és ebédre is ettem egy keveset, meg most vacsira is! Igaz, hősiesen megittam egy egész pohár Salvus vizet, ettem egy almát is, és most egészen jó eddig. Még le fogok nyomatni egy joghurtot, és így remélem megúszom a Renie-t, mert nekem az még rosszabb, mint a Salvus víz. Holnaptól meg visszaállok a pici adagos kajákra!

El is köszönök, mert lassan zuhi, aztán fekvés, ma is fél7kor keltem!
Jó éjt Nektek!

pedi
Kalocsa
 
 


Szia Selyem, érzem a hangodból, hogy jobban vagy. Örülök neki!
A laptető egy babona, miszerint az, aki írja az új oldalon az első hsz-t, bebabásodik vagy szerencséje lesz egy doki vizitnél... stb. ki mit szeretne, az teljesül.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Boogi:a paletta csúcsszuperkirály :-) te mit csinálsz a nap további részében?

Kép
selyem
Pécs
 
 

 
 

Virag, mert a Tesoid nem elelmesek, hanem kenyelmesek-ne haragudj amiert ezt irom-, Te pedig nem az vagy. Aznem baj, hogy nem ad penzt, erre legyel buszke. Nem vagy raszorulva. A tesoid meg..ra vannak. -nem szep, hogy ezt irom de remelem erted, hogyan ertem. Ne haragudj de nem forog az agyam, olyan faradt vagyok, alig elek. Most ne mtudok sem finomabban sem erthetobben fogalmazni.
Meloban pedig azert nem volt jo mert utalom! A hely jo de munkat utalom! Utalom, utalom, utalom. Sajna mar elerkeztem arra a pontra amikor mar nincs semmi uj es hoooot uncsi es utalom. De nagyon. Es utalok reggel folkelni es utalok bemenni es amikor ott vagyok, utalok ott lenni is. De muszaj csinalni. Es ezt is utalom, hogy miert muszaj? miert nem tudom megtalalni itt is azt, amit szeretek.
Vendég
 


Selyem, en az est tovabbi reszeben azt csinalom, hogy nem csinalom. Valami agyradirt kellene keresni. Egy jo film, pl. Olvasni nincs erom, elaludnek de meg nem akarok. Csak fel8. (itt)
Te? Lesz mostanaban vizsgad? Futas?
Vendég
 


Virag: sajnalom-nagyon szr lehet ez a helyzet. Útááálom a kivételezést :-S

Kép
selyem
Pécs
 
 


Bogi babám, tökéletesen fogalmaztál a testvéreimmel kapcsolatban. Minden szó úgy igaz, ahogy leírtad, úgyhogy forog a Te agyad így is, hogy fáradt vagy.
Ami pedig a meló utálatot illeti, hááááááát, nem is tudom mit mondjak. Nem jó ez így, hogy ennyire negatívvá tesz... :cry: Tudom, hogy nem erre vágysz, hogy arra lenne szükséged, hogy kihívást találj abban, amit csinálsz, hogy felnézzenek egy kicsit Rád, hogy gondolkodhass, hogy szárnyalj és mindezt úgy, hogy keményen csinálod a dolgod. Bár teljesen más terület érdekel Bennünket, de úgy gondolom, hogy ebben hasonlítunk egymásra. Én egyszer dolgoztam fősulis koromban nyári munkaként egy méteráru boltban eladóként (jelzem csak 4 órában és csak 2 hétig), de majd belehaltam... pontosan tudom, hogy mit érezhetsz, csak Neked még nehezebb, mert a környék, a nyelv, a kultúra, a szokások is mások körülötted.
Jaj, drága Bogikám, annyira szeretnék segíteni Neked valahogy, de nem tudok...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Pedi, mar nem olvasol de orulok, hogy irtal es Apa is otthon van.
Majd ird meg milyen ejszakad volt!

Kati, nagyon eltuntel! Eltetted magad holnapra vagy csak olvasol?
Vendég
 


Selyem, szarul esik való igaz, de már hozzászoktam... és csak a nagypapám csinálja ezt. A nagymamám (másik ágról) mind a hármunknak mindig ugyanannyit adott. Nem sokszor, de soha nem kivételezett egyikünkkel sem.
Ti öten vagytok tesók??????? Aztaaaaaaaaaaaaaa... és milyen korkülönbség van köztetek?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Viragom, draga vagy, a sajat anyam nem irja igy le azt amit Te ismeretlenben is megtettel. Jobban ismersz, mint a sajat anyam. Ugyhogy a nevedre vehetnel, ugyis hianyzik egy lany a ket tundermackod melle! :lol: :lol: :lol: ESSS velem jol is jarnal, mar enni sem kerek! :lol: :lol:
Orulok, ha nem bantottalak meg a Tesokrol irotakkal. Egyebkent nagypapinak rossz pszichologiaja van. Szeret O Teged, nagyon is, es tobbre tart a csaladban barkinel csak O azt hiszi, hogy ha nem partfogol, ezzel erosit Teged. Pedig nem. Erosit csak nem ugy, ahogyan azt O gondolja. Ez igy nem jo taktika de vegulis eleri amit akar. Eros vagy es az is maradsz.
Vendég
 


Selyem, tenyleg, szemem ki, arcom megnyult, Ti 5en vagytok Tesok!! huuuu, meselj mar! Ki-ki, hogy mi? Legidosebb, legfiatalabb, tobbiekkel mi ujsag? Kozel laktok egymashoz? Jo tesok vagytok?-gondolom. Es jo ez a nagy csalad? Es Te is tobb gyerkocot szeretnel, mint 2?
Vendég
 


Bogi, szívesen lányommá fogadnálak, de van egy jobb ötletem. Mit szólnál, ha Te lennél Gergőci tiszteletbeli Keresztanyukája???????

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Gergoci tiszteletbeli Keresztanyucikaja?? Haaaat....OROMMMEL!!!! :D :D :D :D :D :D :D JUPPPIIIJUPPPPIIIIIIJEEEEEE!! GERGOCIKENEK! :D :D :D :D MOST ENNEL JOBBAN NEMTOK ORULNI, UGY MEG VAGYOK TISZTELETBELIKENT HATODVA!! :D :D :D :D :D :D De mivel ugyis ismersz, tudod, mennyire bogimod orulok! :D :D :D Csak most nem talalok szavakat! na, tudod hogy van ez!!!
Vendég
 


Bogi, :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Örülök, hogy Te lettél a tiszteletbeli Keresztanyucink! Üdv. a családban! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


bog: itt vagyok, olasok, mert most nincs erőm reagálni hosszabban egy-két mondatodra, amit igaz csillagnak írtál, de atta a témára, amit én indítottam el. nem értek egyet veletek. de ezért szép az élet...
holnap megígérem, h kifejtem. most megyek zuhanyozni, hajat mosni.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Most megyek, kezdődik egy nyálas film a TV-ben és megnézem vagy legalább is elkezdem nézni és lehet, hogy beájulás lesz belőle. 8)

Jó éjt! Slíp vell!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


jó éjt, én is megyek nyálas filmet nézni!!! :D :D :D

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Katocam, most nemtoooom mivel nem ertesz egyet. En total nem tudom a Te vagyis Ti helyzetetek a Virageval egy kalap ala venni. Sot! Nagyon nem! Lehet Te inditottad el ezt a temat de nem ugyan az az alapfelallas es a tenyek sem a ket esetben. Na, mindegy de ez ket kulon helyzet.
Vendég
 


n a: én meg itt vagyok. eddig kicsit ejtőztem a kanapén, telefonról meg nem tudok nagy eszmefuttatásokat nyomni. nem mintha, szeretnék csak mondom... :D

bogi te itt vagy még?

szóval, vizsgám lesz....majd kedden uh után megyek közvetlen. laza lesz holnap, holnapután elég a felkészülésre. hónap elején kicsit kiakadtam, hogy nem akarom csinálni ezt az egész sulit, de azt sem tudom igaziból mit szeretnék.. szóval, kiborultam. és akkor még jött a vetélés is. :s bár, az annyira nem vágott padlóhoz, nagyobb problémának éreztem hogy nem tudom mit szeretnék elérni, mmint karrier szintjén.
a gimiben a végzősök mindig csinálnak egy kiadványt, saját képeikkel és jövőre vonatkozó célokról kell írni, vagy a többiek írnak rólad, hogy milyennek láttak a négy év alatt. előkerült a fiók mélyéről, idézem: "Elégedett, boldog és szerető feleség,anya és sikeres ember" és tulajdonképpen most is egyet tudok érteni az akkori önmagammal.

aa család: 5en vagyunk ééés én vagyok a legidősebb :P utánam csak fiúk vannak, tehát 4 öcsém: 19;15;11;7évesek. Sokat vigyáztam rájuk, úgyhogy a rutin az meglesz, effelől nincs kétségem. nem fogok megijedni, mert az utolsó kettőnél elég komolyan részt vettem a "nevelésben, gondozásban".
Egyébként, minimum 3at szeretnénk a férjemmel, ha isten megáld akár többet is. szerencsére mindketten úgy gondoljuk, hogy minden gyerek egy hatalmas áldás az életben.
éééés tulajdonképpen már alig várom :D :D :D

Kép
selyem
Pécs
 
 


Virag, bogi sooo hepppiiii!! :D
Vendég
 


Selyem, vagyok meg csak car a net.:(:(
Megertem aggodalmad en dettto ilyen vagyok. Az a mondat amit ideztel az mindenkorra igaz. Ezt fogod erezni es mondani 10 ev mulva is csak akkor mar anyuka is leszel. Az ember mindig boldog es sikeres akar lenni mert ha nem mar el is vesztunk az elet taposomalmaban. huuu, most Neked sem vagyok kepes osszefuggo ertelmes mondatokra. bocsi de ertesz asszem.
Nem gondoltam volna, hogy Te vagy a legidosebb!! :shock: A legkisebb 7?? Edes lehet!!:):):):) Affelol igy latatlanban es 3 napi ismeretseg utan sincs ketsegem, hogy kezben fogod tudni tartani a dolgokat es a gyerekneveles is magabiztosan zajlik majd Nalad!
Vendég
 


Bogi: megértelek teljesen egy ilyen fáradt nap után, nekem a legjobban a gagyi csajos filmek nézése szokott betalálni. ilyenkor elmegyek korán fürdeni és bevágom magam a laptoppal az ágyba és csak nézem a filmet. egyébként, szeretem én az ilyen kis semmilyen filmeket :D ilyenkor pont jók.

szóval, tegyél te is valami lazítót. majd holnap jöhetnek az okfejtések, leszek majd egész nap szinte én is :D

na pusszka, mentem fürdeni meg vár az ágyam.. na, meg a férjem ;)

Kép
selyem
Pécs
 
 


Selyem, holnap nem vagyok, dologzok. Csak este leszek, ha leszek mert meg faradtabb leszek. Lehet nem jovok majd csak hetfon vagy kedden.

Jo ejt! Jo Apazast!! :D En is mentem bevagom magam egy kad vizbe, itt meg csak 9 ora sincs.
Vendég
 


Katocam, Te felre ertettel engem es ez most nekem nagyon de nagyon faaaaaaaj!!!!!!
Vendég
 


csillag: latin amerikai táncok kicsit fitneszitve:):)):sajnálom nagypapád hozzáállását:(

kati -3 cm derékban :):):) azt megmértem :) holnap talán lemérem magam :) itthon nincs mérleg :)

nika70
Salgótarján
 
 


Kati, nálunk az öreglánynak a nyugdíja 130e körül van, és sajnos nem tudja beosztani, még így is előfordul nála, hogy hó végén kér tőlünk 1-2e-t, pedig a "rezsi" 15e, meg a kajára ad 30e, de ha azt vesszük az napi 1000 ft csak, ami szerintem nem sok, és én megveszek mindent pl a mosáshoz is, meg sütők, főzök rendesen.....neki nincs semmi félre tett pénze! Igazából fizikailag segítik az Apósék, ha szól nekik, de anyagilag ők sem tudják!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Nika nagyon ügyes, büszke lehetsz magadra! Honnan merítesz ennyi energiát a kitartáshoz? Úgy irigyellek e miatt, én is mindig elhatározom/tam, de csak ideig/óráig ment.....aztán jött valami lelki "teher", és már nyammogtam is az édességeket:)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Virág, dehogy veszem tukmálásnak! De figyi, már teljesen biztos, hogy nem akartok 3. Babukát? :) Akkor jó úgy, hogy 4D után visszatérünk, vagy ha megtudjuk majd, hogy fiúcska vagy lányka lesz! Unisex dolgok aztán pláne, hogy érdekelnek! Akkor majd megbeszéljük!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


pedi! hétfőn lesz meg a cukor, a többiért pénteken benézek.

megint szenvedek a savtól:(((((((((((((

KépKép
dike
 
 


Bogikám, olyan rossz olvasni, hogy egy ilyen energiával teli, mindig vidám, mindenkit jókedvre derítő csajszi, ennyire szomorú, elkeseredett, mint most Te! Annyira szeretnék segíteni Neked valahogyan! Tudod mit, megkérem az Apukámat, hogy küldjön Neked is egy Angyalkát, aki boldoggá tesz Benneteket!

Nita bárányhimlő múlik már el???

Cham fiúk meggyógyultak?

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Bogi eszembe jutott valami....nem tudom emlékszel e, írt egy csajszi egyszer még a másik fórumon, hogy írt egy könyvet, és nem sokára megjelenik. ( itt tudod megnézni: http://bookline.hu/product/home.action?id=97701&type=22 )
Szóval én megvettem a könyvet, elolvastam, és valamit megváltoztatott Bennem, elkezdtem hinni abban, hogy nekünk is sikerülhet! És nagyon sok erőt adott!

Most már megyek én is pihenni!

Jó éjt Mindenkinek!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Jóreggelt!
Lányok, amíg nem zárom le ezt a vizsgaidőszakot, kicsit felszívódom :cry: nagyon rossz passzban vagyok....egy előny, lement már másfél kg :?
Még feküdni sincs kedvem, nem ám a háztartás, gyerekek és még tanulás. NA nem is rinyálok, nektek minden jót!!!
chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok.

Na egy kicsit megnyugodtam , hogy nem csak én szenvedek a savtól.
Már a neten is kerestem, hogy 7hetesen lehet savam?? Mert nekem szinte minden nap van .
Szörnyű érzés.


Csillag: Én is vevő vagyok rucikra meg a pihenőszél is lehet érdekelne. Sőt a játszószőnyeg is jó dolog.
Szóval ne tartsd vissza magad:)

Nika: A Zumba mi is pontosan?
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hááát, Bogikám! Nem volt rossz éjszakám, leszámítva, hogy az egyik pisi után vagy egy órát nem tudtam visszaaludni! :evil: Egyfolytában járt az agyam, és olyan fajta izgalom volt rajtam, mint anno pl: oszt.kirándulások előtt. Remélem, tudjátok az milyen. :oops:
Többek között az is eszembe jutott, hogy Katinak sem válaszoltam egy kérdésére, meg Csillagnak se. Ez már beteges, nem?!

Szóval, Kati, igen a babaszobába kerestük a lamináltat, de sajnos ilyen Dr.Padló nincs felénk, sőt, még nem is hallottam róla. Rajtad egyébként nincs izgalom? Képzeld, mégsem lesz baldachinunk. Zolinak nem tetszik, meg igaza van, hogy akkor eltakarja a falat. Én meg nem erőltetem, hisz Ő ugyanolyan szülője lesz ennek a picurnak, mint én, nem egyedül akarok mindenről dönteni.

Csillag! Te pedig azt kérdezted szeretem-e a fát? Hát a válaszom, hogy imádom. Nekünk a teljes felső szintén ilyen a mennyezet, és most ugye lett a nappaliban is plafon, és én kértem, hogy az is lambéria legyen. Örülök, hogy tejed visszatért!

Selyem! Biztosan nagyon jó lehet, hogy ilyen nagy család vagytok. Én valahogy úgy vagyok ezzel, hogy minél nagyobb egy család, talán annál összetartóbb. De persze ebben is vannak kivételek!

Mona! Hát, nem semmi ez az öreglány, hallod! Ennyi pénzt elb@szni, már bocs. De gondolom a legtöbb része cigire megy el. Napi 1000Ft, hát az is vicc, itt nálunk azon épp egy menüt kapsz, nemhogy még reggeli is meg vacsi is, meg még a drogériás cuccok! Sajnálom! Na, de hátha megnyerjük azt a Lottó5-öst! :lol:

Cham! Nagyon fogsz hiányozni, úgyhogy gyorsan vizsgázz le mindenből! :wink: Szurkolok, hogy a fiaid ne betegeskedjenek, és jól viselkedjenek!

Na, nekünk is jól indul ez a vasárnap! Most hívta Zolit a főnöke, hogy menjen be. Éppen csak a Karácsony fát szedte volna le végre, meg át kellene festeni a gyerekszobát fehérre.
Én meg megyek sütni, meg főzni. Ma csak egy zöldséges-tésztát főzök, az gyorsan készen van. Sütök diós darázsfészket, meg pogit.

Ja, és nem hiszitek el, hiába a tegnapi nagy pizzázás, nem volt savam éjszaka! Csak jó ez a Salvus víz.

pedi
Kalocsa
 
 


Szia Csucsu! De jó, hogy itt vagy! Kérdeztem a múltkor, hogy Te még mindig ugyanott dolgozol, ahová olyan sokat kellett utaznod? Meg azt is, hogy mikor van a következő "jelenésed" a dokinál? Meddig tervezel dolgozni?

pedi
Kalocsa
 
 


A múltkor ígértem egy régi képet a nappaliról, csakhogy el tudjátok képzelni, hová került az új szoba.
Kép
Szóval, ez volt a galéria, a szemközti ajtó a fürdő, az oldalsó pedig a háló, ami most gyerekszoba. Ezt a galériát hoztuk ki teljesen az utca vonaláig, és ebből lett a kis kuckónk!

pedi
Kalocsa
 
 


bogikám!!!! nem akartam neked rossz éjszakát, csak tényleg nem volt időm írni már.
kimásolom a mondataitokat, amikkel nem értek egyet:

Virag, mert a Tesoid nem elelmesek, hanem kenyelmesek-ne haragudj amiert ezt irom-, Te pedig nem az vagy. Aznem baj, hogy nem ad penzt, erre legyel buszke. Nem vagy raszorulva. A tesoid meg..ra vannak. -nem szep, hogy ezt irom de remelem erted, hogyan ertem.


erre csak annyit írnék, hogy mi elég élelmesek vagyunk és zsolti etyke és ezért kapunk mi a rendkívül jólelkű nagyijától egyszer-egyszer egy kis pénzt, aminek nagyon tudunk örülni. pedig mi is mindent saját erőből értünk el. építettünk egy házat, igaz, ezen van 6M hitel, de egyik hónapban sem kértünk senkitől pénzt, hogy kifizessük a részletet és azon vagyunk, hogy ne 20 év alatt fizessük vissza, hanem hamarabb. és van 3 autónk, amiket szintén saját erőből vettünk részlet nélkül. azt hiszem, hogy pont az én autómba segítettek anyáék valamennyit.

csak annyit akartam írni ezekkel, hogy nem várjuk mi el és nem tartjuk a markunkat és nem sajnálatból kapjuk a nagyitól, hanem azért, mert jószívű. nem érzem magunkat egy kicsit sem elveszettnek. 26és 31 évesen nem gondolom, hogy rossz, amit eddig elértünk.
nekem a zyolti nagyijának a "viselkedése" inkább példa értékű és szerintem aki megteheti, annak így kellene viselkednie.
ezt mona nagymamájára írtam, hogy elég gáz, hogy ők tartják el, ők küldik nyaralni. pedig mint kiderült duplája a nyugdíja a párom nagyijáénak.

szóval ennyi. és nincs sem sértődés, sem megbántódás, semmi. csak este én is nyűgösebb voltam egy kicsit.

kívánom, hogy legyen ma jó napod!!!!


pedi: kérdésedre válaszolva én nem álmodok rosszakat. semmit nem álmodok!!!! én már annyira várom!!! képzeld! tegnap felvettem egy bugyimat, ami 1-2 hónapja nem volt rajtam. kicsi volt rám. vagyis a medence csontomon lett kicsi. lehet, hogy elkezdtem alakulni a szülésre? te nem tapasztaltad?

én ma viszonylag jól aludtam. sajnos egyszer zsolti felébresztett, mert tényleg nem fért már el. én kicsikét haragudtam rá, mert annyira kényelmesen feküdtem. mint egy béka ki voltam terülve.
ne bánkódj, az én férjem is dolgozik. sötétig be kell kábelezniük egy pár száz métert kerítésvédelemre.

most megyek, mert főznöm kell. semmi extra. krumplipüré és hagymás sajtos husi tepsiben.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?

Bettiékről tud valaki valamit?hazaengedték őket?

Pedi:ez a Salvus víz mire való?még nem hallottam róla,esetleg gyomorégés ellen is jó?napok óta szenvedek :roll:

Cham:megy a drukk a vizsgádhoz,egy nagy kalappal :D

Bogárka:gratulálok,hogy te lettél Gergő tiszteletbeli keresztanyuja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hogy vagy?munka?

Nika:Gergő jólvan?ovi megy? fogyókúrád hogy halad?mennyit szeretnél leadni?

Virág: tejcsid van?visszajött?fiúk jólvannak?
Vendég
 


Kati! Én sem álmodom, hanem egyszerűen nem tudok aludni. Fent vagyok, és agyalok. De ez csak akkor van, amikor kimegyek pisilni, és esetleg nem tudok visszaaludni.
Ami a tegnapi sztorit illeti, mi is kapunk segítséget. Az én szüleim egyáltalán nem tudnak segíteni, és nekem már sajnos egyik nagyszülőm sem él, de mivel apám szüleitől szinte sose kaptam semmit, rájuk nem is számíthatnék. Én az anyai nagymamámmal voltam úgy, mint Ti Zsolti mamájával. Na, nem kaptam tőle időről időre pénzt, csak ha vmilyen ünnep volt. De egy nyugdíjból élt, és négyen voltunk unokák, Ő sosem kivételezett. Viszont apu szülei! Engem nem szerettek, mert én már az 5.unoka voltam, és ráadásul a 3.lány, a fél évvel idősebb unokabátyám, illetve az Ő öccse sokkal "érdekesebbek" voltak, de még a tesóm is többet kapott mint én. Zoli nagyszülei(két mama) és szülei viszont nagyon sokat segítenek. Anyósom is egyke, és mi pl mikor vettük a lakást sok pénzt kaptunk a nagymamától(anyai). De pl a másik mamája is megvette a hűtőt, meg mindig adnak ünnepre is pénzt. Anyósoméknak meg aztán tényleg nagyon sokat köszönhetünk. (Bár, Ő azt hiszi, hogy azért mert nem tudtak venni nekünk házat meg autót, így nem segítenek, meg nem érti, hogy ez mekkora segítség, mert Ők még többet kaptak anno az Ő szüleiktől.) Az egyik legnagyobb segítség, hogy apósom megveszi a fát télire. Mindent megtermel a kertben, így szinte alig veszek vmit nyáron-ilyenkor azért többet, és nagyon sokat szoktunk náluk enni, akár ebédelni, akár még vacsorázni is. Nyáron meg szinte meló után mindig ott vagyunk/voltunk, és ha meglesz a picur ez akkor is így lesz.(Nagyon közel laknak) Hatalmas kertjük és udvaruk van, a kert végében folyik a Duna egyik holtága, és Zoli nagyon szeret ott pecázni. Na, meg ugye ott nőtt fel, és nagyon nagyon ragaszkodik ahhoz a helyhez.
Én tisztelem bennük, hogy ennyire segítik a gyerekeiket, és én is így szeretném, ha lesz rá mód.

Mia! Igen a Salus víz, az gyomorsavra is jó, de mindenféle gyomorbajra. Egy baj van vele, rettentő rossz íze van, de idővel meg lehet szokni. Nagyon sós!

pedi
Kalocsa
 
 


Kati! Még vmi! Szerintem Bogárka abszolút nem ellened írta ezeket a sorokat.
És még egy! Imádom a krumplipürét! Nem mehetnék én is hozzád ebédelni? :lol: És milyen az a hagymás sajtos husi tepsiben?

pedi
Kalocsa
 
 


pedi: ezeket a mondatokat én is leírhattam volna! mi is ünnepekre kapunk.
és a mi anyósomék is dettó és közel laknak és ha jövök haza először náluk állok meg. eszek és hozok kaját, ami hatalmas segítség, bár nem várjuk el!!! most a héten én vittem anyósomnak, mert amgának nem főzött.
van, hogy zsolti csak este ér haza és ő nem is megy hozzájuk, de én igen.
és a picurral is sűrűn fogunk menni. pont 10 perc séta, amit bármilyen hidegben meg lehet tenni.

mia: bettiék otthon vannak. írt a blogjába.
kérdzetem a múltkor, hogy mikor mész újra vérvételre kecskemétre? nincs kedved összefutni? én elég sűrűn járok, mármint nem vérvételre, hanem a városba.
hogy vagytok? lili? tomika?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


pedi: tudom, h bogi nem ellenem írta. soha nem bántana meg szándékosan senkit. és itt senki nem olyan. csak nem egyezett a látásmódunk, ami tényleg nem baj!!!!

sajntos husi: tepsit kiolajozom(én olivával szoktam, mert finom ízt ad a husinak. a kikloffolt husi-szeleteket, ami comb, vagy karaj lefektetem a tepsibe. sózom, borsozom. sok-sok hagymát karikázok rá, majd bekeverek egy tejfölös-tejes-sajtos-fokhagymás-sós-borsos öntetet, amivel leöntöm. egy órát fólia alatt sütöm, majd 15 percet magas hőfokon felső sütéssel, hogy a sajt megpiruljon. pofon egyszerű!!!!
ja!!!! persze, hogy gyere. bármikor!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!!

köszönöm mindenkinek a bíztatást!!!!!!!!

Csucsu el se hiszed milyen jól esett amit most mondtál!!!!!!!!

még így is tudunk majd együtt sétálni :):)

Dike szépen haladsz előre.én a 18.héten tudtam meg hogy Barnikánk lesz!!!:):)

Mona hála igen múlnak,....még csúnyácskák de már lényegesenlátni a javulást!!!!!:):)

Pedi szuper az új kuckótok,elképzeltem!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na, Kati! Akkor mi aztán kezet foghatunk anyós-após ügyben! Én is van, hogy csak egyedül megyek át, mert Zoli szintén sokáig dolgozik. A legutóbb, amikor későn végzett, akkor pl: anyós átsétált elém, após meg hazakísért! :lol: És, amióta nem dolgozom, én is sűrűbben hívom őket ebédelni. Újévkor is pl ide jöttek enni, meg tegnap este is ide jöttek egyenesen Sárvárról.

Az előbb nem válaszoltam a bugyis kérdésedre. Nekem többnyire ilyen francia fazonú bugyijaim vannak.
http://www.barones.hu/kepek.html
Pl: ilyen együttesem is van egy pár, mint az a barna csíkos. Én nagyon szeretem őket, és még jók, mert ez ugye csípő. Pont akartam kérdezni, hogy a kórházban szerintetek jók lesznek ezek? Vagy vegyek magas derekú, klasszikus bugyit? Kati, Te vettél eldobható bugyit?
Amúgy én tangát már régóta nem hordok, nyáron is csak ritkán, mert egyszer hallottam, hogy nem túl egészséges, és én amúgy is hajlamos voltam a fertőzésekre!

Képzeljétek! Van egy újabb "kiszemelt" lány nevünk: KATA! :lol:

pedi
Kalocsa
 
 


pedi: én mióta kismama vagyok egy tanga sem volt rajtam. előtte is szívesen hordtam a rendes bugyikat. azok is csípők, nem nagymamisak. szerintem a francia nem a legjobb. abban nem igazán marad meg szereintem a betét. én nem vettem eldobhatót. hanem kínaiban olcsó fehér bugyit és ha valami történik, egyszerűen ledobom, mint az eldobhatót.
egyébként nekem is van egy csomó ilyen márkájú bugyóm trikóval. szeretem nagyon!!!

a kata az nagyon szép!!! de nektek fiatok lesz! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


most egy picikét offolok, mert jönnek haza apáék, megebédeltetem őket. és bogikát is! :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

kati, Lexi egyszerűen hisztizett, mert le akart jönni a nappaliba, de ezt persze nem engedtük. Szerintem nem féltékeny, apja így is rengeteget foglalkozik vele, ln is annyit, amennyit Marcustól tudok.
Jó kérdés, igazából nem számítottam semmire, de tény, hogy az 1. szülésem sokkal jobb volt!

Pedi drága, aug 14.én van a következő Marcell névnap, akkor fogjuk tartani. Január már így is kész csőd, 12-én férjem, 24-én Lexi szülinapja, ennyi bőven elég. :oops:

Csillag, igen, ma is kicsit balrább tettem, mint az ágy közepe, amikor legközelebb kivettem, már majdnem a jobb oldali rácsnál volt. Fogalmam sincs, hogy csinálja, de hason elmászik. Szerencsére most nem csipogott a légzésfigyelő.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kicsit rinyálni fogok, akit nem érdekel, nyugodtan ugorja át!

Baromi nehezen megy a fogyókúra, Lexivel 6 hetesen már csak max 6 kiló volt rajtam, most a kiinduláshoz képest majdnem 10. :oops: :(
A hasam alig akar visszamenni, ráadásul még mindig vérzek, a tegnapi 1 órás séta után megint több jött. Azt se tudom, hogy ez normális-e. Az éjszakázást is nehezen bírom, pedig muszáj lesz hozzászoknom.

Bocsi, ez kikívánkozott, de már most jobban érzem magam.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Pedi, dehogynem, 2x éjszaka. Lexi is szokott néha, de általában olyankor csak beszélget.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze még normális hogy vérzel....annno mondta valaki hogy a 10.hétig normális.e azért már ne bőséges legyen...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: