Új privát üzeneted érkezett!

Hát itten vannak a sztárfotók.
Bal oldali oszlopban fentről lefelé: 5-6-7 hetes korú Bogyi, jobb oldalon pedig a legfrisebb képen a 8 hetes Bogyóka.
Kép
Vendég
 


Jah és a méretek:
5 hetesen: 8 mm-es petezsák,
6 hetesen: 11 mm-es petezsák benne 3 mm-es Bogyó,
7 hét: 18 mm-es petezsákban 9 mm-es Bogyó és végül
8 hetesen Bogyó már 16 mm-es. Petezsákot már nem mértek.
Vendég
 


Gratulálok Csibuc, már most nagyon szép :D
lujzedli
 
 

 
 

Köszönöm Lujzi. Bár még csak egy csöpp kis babszem, de már az utsó képen látszik a feje, az orra, a kéz- és lábkezdemények és az ultrahang képernyőn tisztán kivehető volt a dobogó szív.
És ha belegondolunk, ebben az időszakban vmég simán annak akik megszakíttatják a terhességet :(
Vendég
 


CSibuc: gratula Bogyókához! :P

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Köszi Csajok, majd lesz valahogy...


Csibuc
nagyon ari a kis bogyika :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Vizierobik
Mivel ez itt a hazban van fent a gym-mel egyutt medence,szauna ilyesmi igy a hazban lakok veszik igenybe es hat de 11kor szerdan ki mas lenne itthon vagy kinek masnak lenne ideje mint a nyugdijasoknak :roll: na meg nekem...ma viszont volt egy uj csaj annyi idos lehet mint en 8)

Philadelphia
Penteken nem tudtam jonni mert egesz delutanom arra ment el hogy a neten szorcsoltem hotelek utan es latvanyossagok utan...
Szombaton mentunk...varosnezes...
vasarnap a Body kiallitason voltunk en mar voltam egyen otthon is...
hetfon meg egy kis seta aztan irany haza...nem volt egy nagy durr ennel meg szentendren is tobb latnivalo van mint philadelphia-ban :roll:
kedden meg delben keltem kipakolas,mosas,takaritas fozes es hat ma meg itt vgyok de megyek csinalni a naplomat 8)

Szal semmi jo nem volt ott dehat nem akartam nemet mondani es marha gaz volt ott...a fuggetlenseg harangjan kivul semmi nem volt ott....minden sarkon egy koldus....sok feka...ahh nem volt olyan jo...de elvoltunk...vonatoztunk,vacsizgattunk...hotelben voltunk jol ereztuk egymast :)

Most pedig visszaolvasok :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Vita
Ahoz a bizonyos vitahoz csak egy dolgot tudok hozzatenni...az illeto a lombikos topikba is irkal 2szer jobban mondva pedig joga nem lenne irni...sosem szanta volna ra magat meg amugy is mit jon oda valaki is is egy lombikos topikba osztani az eszt?! :twisted:
Aztan ott van meg egy illeto aki a letezo osszes topikba iroghat teljesen mindegy hogy az a majusi kismamike vgy a juliusiake...ezt hivjak fuggosegnek pedig szerintem 2gyerek mellett mas dolga is lehetne...a gyerekek annyi mindenre tanithatoak de ha anyuci csdak a gepet nyomja ugy nem tanul a gyerek verset meg bezedet...na errol ennyit :roll: sorolast befejezem mert nem ezert jottem en hanem hogy nektek irjak :D

A magyar ellenes hsz-re meg senki annyit se mondott ukk vgy mukk anno...en nem irogatok oda azert nem irtam ra semmit DE ha nekem mondana ilyet valaki itt a topikban na az nem tenne zsebre amit tolem kapna :twisted: jah hogy ez is egy magyar forum? :lol: :lol: :lol:

A masik topikba meg bekukkantottam az egyik nap...irtam is bekukk...erre kaptam egy ilyen fejet :twisted: na most kerdem en akkor minek nezzen be az ember :? Nincs idom nem ulhetek gep elott egesz nap...ezt mas miert erti meg? :roll: Mar kisem akadok ilyeneken.Nekem most a kapcsoltaom(mindig is a kapcsolatom az elso) de most meginkabb mert ha ezen mulik,hogy mit csinalok a szabadidomben akkor igenis kifogok mozdulni,sportolni es nem ulok a gep elott....aki meg erre berag az irigy :roll: ennyi no komment :roll:

Chrissy
Ugy legyen...remelem nem kell sokaig varnom mar mert komolyan mondom kezd nyomasztani ez a mindenki babasodik korulottem kezd piszkalni :roll: (nem a bnetrol beszelek hanem az eletben...valahogy mindenki babas lett :roll: )
A pasik neeeem noooormalisaaaak ennyi :twisted: :roll:
Nehez bombazotol mar messze vgyok :lol: de jot nevettem jol esett koszi :wink:
Sajnalom a fejfajast...nekem is volt egy idoben elmentem dokihoz vele aki azt mondta tobbet kenelazitanom...mert a stressztol a fejen halentekon levo izomszalag feszul...es az faj :roll: Laziiiiiits!!!
Lh teszt amikor pozi akkor kell egyutt lenni meg elso -nap is mert a pe pozi teszt re 24-36orara lesz!!!Muti a tesztjeidet!!

Puszi
Gatyorol csinaltunk fotot marmint rolam a naciban de alig latni a nacit :oops: majd mutizok kepet csak jussak el oda is :roll: :oops: :lol: Basszus....szegeny eszkimok :( de akkor kovi honapban megy a stimu ugyeeee? :roll: Kép

Csibuc
4-es az ngyon jo foleg szobelihez :wink:
Ketejeidet teljesen megertem :? En sem szivesen jarnek ehhez a nogyogyihoz es az a baj,hogy sajnos a legtobb nodoki semmit nem ert a munkajahoz azon kivul,hogy kenetvetel,uhu gyogyszeriras...neha meg ezekhez sem :twisted: Nehez dolgod van de en szerintem bneten keresztul lakohelyileg nezz utana valami jo dokinak aztan probald ki...azert neked sem mindegy :roll: En nem beszelnek vele...hisz o az orvos neki jobban kene tudja,mint neked hogy is mennek a dolgok es mi meg hogy...ez nem a bejaroneni akinek elmondod ez meg az nem tetszett vgy a kollegano...o az ORVOS...na de ez csak az en velemenyem..engem jol kitudnak boritani a semmittudasukkal :evil:
GYonyoruseges a sztarfoton talalhato bogyokad!!! :lol:

Milyen
En is orulok az eselyemnek es nem tudom irtam e mar de tudod amikor azt mondtak 1% en akkor is remeltem de ez a lelet most nekem sokkal tobb %-ot mutat :D Orulok 8)
Nincs fagyasztva semmi ezert is mulik rajta :? mert ha lenne akkor en megyek oszt annyi de igy o is kell es neki meg megkell oldania szal ez nem olyan egyszeru... :x
Hianyoznak a dumcsik :roll: Tudom en vgyok eltunve de most nekem muszaj kicsit elfoglalnom magam...a kapcsolatunkert teszem nem azert mert nem szeretlek mar :wink: es ez most mindenkinek szolt am!!!!!!
Fiadnak:
Kép

Annmari
Izgulok erted is ngyon am!!!!Jaj de jo orulnek ha nekem is a szurik mar a hutoben lennenek :lol:

Betty
Sajnalom a cisztat...de a menzid nem ettol nem jott meg :roll: tenyleg amugy megjott mar? :shock: Nyomod meg az utrot mindig????? :shock:

Anyci
Hol van az a fotooo? :shock:

Tobbieknek is pusz pusz imadok mindenkit itt :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bridget0801 2010.01.21 02:14-kor.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Es egy ngyon fontos dolgot elfelejtettem irni nektek!Ngyon hianyoztok es nem telik el ugy nap,hogy ne gondolnek ratok! :roll: Remelem tudjatok azert mert nem jovok semmi nem valtozott :!: En tovabbra is ugyanaz a lany vgyok aki eddig is voltam akit megismertel! 8) Es ugyanugy szoritok mindenkinek orulok a joban szormorkodom a banatban :!:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri
örülök, hogy jöttél :D
Akkor végülis jól éreztétek magatokat, az a lényeg. A body kiállításon mi is voltunk, 2008-ban amikor itt voltak Pesten vam design centerben. Nagyon érdekes volt, nekünk tetszett.
Én megértem, hogy nem tudsz minden nap jönni, meg hát az időeltolódás sem előnyös ebben a helyzetben, mert mikor mi már aludni megyünk, ott még csak akkor van délután....és így tovább. Ezért nem is szoktam idegeskedni, hogy hol vagy, mert tudom, hogy most egyéb dolgaid is vannak.
Azért az tény, hogy nagyon hiányzol, és sztem beszélhetek mindegyikünk nevében is. De tudjuk, hogy jól vagy, csak épp időd nincs.
Utrot már nem nyomom 3 napja, menszi sehol, de még jele sincs, hogy megjönne, 41 cn.-en vagyok :roll: hát ezt is megértem, ennyi cn.-em még soha nem volt. Azt mondták, ha most nem fog megjönni 2 hétig, akkor uh, mert akkor valószínű a ciszta gátolja, és csinálni kell vele valamit :?
Szal f@szkivan ezzel, egyébként meg minden rendben.


Többieknek szép napot, mindenkit pusszantok :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szép jó reggelt csajok!

Tegnap késő estig nyúló munkaidőm alatt már nem tudtam jönni, de itt vagyok!

Bettykém, akkor szorítunk, hogy minél hamarabb megjöjjön! Utrot így már nem szeded, ugye? Ciszta :twisted: remélem hamar kipukkan vagy felszívódik!

Csibuc, nagyon szép Bogyókád! Mikor lesz következő uh? Semmi mással ne foglalkozz, csak hogy szépen növögessen ez a kis bébid!

Lujzi, férjed vizsgálatán mi volt? Nem is mondod! Volt katonavizsgálat?

Milyen, jó melót Neked!
Puszi, jövőhéten lesz konzi?

Bri, én tudom, hogy szeretsz minket! Mi is szeretünk! :wink: És ne aggódj, hogy kevesebbet tudsz jönni, az nem baj, csak gyere! Szóval azt akarom ezzel mondani, hogy ne tűnj el hosszú távra! Ha időközönként jössz, és tudjuk hogy mi van veled, akkor minden ok. és remélem hamarosan elkaplak msn-en is!
Addig is cup-cup neked.

chrissy81
 
 


Hali!

Nem tudtam jönni napokig mert a gép beadta a kulcsot...most apa szerzett egy új tápot bele de csak kölcsönbe....tény ami tény hogy már 10 éve nyúzzuk ezt a szart és kezd végelgyengülni :evil:

Visszaolvasok és írok...

Előljáróban csak annyit hogy Csibucnak gratula a sztárfotókon lévő Bogyókának!!!!!!!!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Csajszik,ne mentegetőzzünk,ha valaki nem tud mindennap jönni!!

Nem attól jó egy kapcsolat,ha mindennap lejelentkezünk.Amikor szükségünk van egymásra úgyis "összefutunk"!

Mindenkinek más az életvitele,kinél az időeltolódás,a munka,a közös családi számítógép,a kedv,az idő,az akármi okozhatja azt,hogy akár napokig sem tud jelentkezni!

Most pl olvasásra futotta csak az időmből,na meg Chrissyvel egy 2 perces msn-re :wink: !

Puszi nektek,majd holnap jövök!
Vendég
 


Na itt vok...

Milyen!

Én is kérném azt a topic címet(kivi lettem és a csajszi neve is ismerős..mintha "az élet a vetélés után" topicból ismerném a nevét)..tudod én is az a fajta vok h nem bírom szó nélkül hagyni a bunkóságt.....ismersz :lol: :lol:
(én meg a cigis topicba osztottam megint az észt...)

Nagyfiadnak utólag is Boldog Szülinapot!!!!!!!

Puszi!

:( sajnálom!

Betty!

Nem adnak rá gyogyit hogy megjöjjön?

Bri!

Tök jó programjaid vannak!!!!!

Csibuc!

Neked már gratuláltam, de megint :wink: :wink:

Chris!

Remélem azóta már nem vagy "fed-up" :wink:
Kicsit lazíts hétévégén ha túl sztresszes a melód.

Ha kihagytam valakit akkor ezer bocs....lehet h kihagy az agyam :oops: :oops:

puszim mindenkinek:Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Bri: dejó hogy újra jöttél, már jó pár napja nem hallottunk Felőled. Az "élmények" alapján elkerüljük Philadephia-t. A Bodies c. kiállítást én is láttam Bp-en a Vam Design-ban, nekem nagyon tetszett, nagyon húsbavágó volt a tudat, hogy "rendes" emberi hullákat preparáltak.
A dokikérdésben már megszületett a döntés, a régi orvosom felejtve lesz és jön helyette valaki más (már megvannak az alternatívák, csak döntenem kellene a 2 új orvos között).

panny: köszönöm a dicsit, jó hogy Te is itt vagy újra. 10 éves gép nem semmi, bár nekünk is van egy őskövület biztonsági tartaléknak, de karácsonykor elő kellett venni, mert uram laptopja beadta a kulcsot. Ezek az új számítógépes csodakütyük sokszor nem a legjobbak.

betty: Neked is köszönöm a dicsit, nagyon jól esik :) A cisztával kapcsolatban: nekem is volt közel 2 évvel ezelőtt, nagyon szúrt és feszített a hasam, késett a mensim, el is mentem dokihoz, aki kb. ugyanekkora folyadékkal telt képletet látott az UH-n, mint amekkora most a Tied. Akkor azt mondta, hogy a tapasztaltabb kollégái ki szokták durrantani (ilyenkor az ember majd besz@rik a fájdalomtól) :shock: :shock: :shock: de ő inkább hagyja és ha pár nap múlva kidurran, akkor úgyis megkönnyebbülést fogok érezni. Szerencsére meg is történt, mert a doki már kezdett volna műtéttel riogatni, hogy ha 5 cm-nél nagyobb átmérőjűre dagadt volna a ciszta. Drukkolok Neked, hogy durranjon ki és ne legyen semmi komplikáció!

chrissy: majd február 8-án megyek legközelebb dokihoz UH-ra, addig "csak" szúratom a progeszterint naponta, most én csinálok tűpárnát magamból. Ne dolgozz ennyit Te lány! :)

milyen: drága barátosném most is tökéletesen egyet értek Veled :D

puszi: Neked is köszönöm a gratukat.
Vendég
 


Már itthon vagyok, jó ideje! Betty, képzeld még a postára is eljutok! Bizony!
És kis öröm, de tudok tanulni pár órát, meg futni is fogok és mosni is!
Holnap megint megyek suliba, jövő héten csütörtökön pedig vizsgázom.
Betty, pont azt akartam kérdezni, amit Csibuc is mondott, hogy nem érezted, hogy feszít a ciszta? Mert hát csak nyom az valamit, nem?

Panny, lehet hogy lemaradtam, meddig szeditek a gyogyikat? És utána lehet kezdeni?

Lépek, most csak gyorsan benéztem.

chrissy81
 
 


Sziasztok!


Velem nincsen semmi, kicsit depis vagyok. Majd elmesélem, most nincsen nagyon erőm hozzá. Holnap megy a férjem vérvételre, MR-re, meg ultrahangra. Nagyon büszke vagyok rá, hogy ilyen hőstettre képes, hosszú évek könyörgése árán végre hajlandó tenni valamit.
Rólam ennyit.
Bri: már nagyon hiányoztál,bár hozzám nem szóltál, de a "imádok mindenkit" kifejezést magamra is veszem, jó?
lujzedli
 
 


Lujzikám, bármi legyen is a depid oka, próbálj túljutni rajta! Meríts erőt a férjedből, aki látod, bebizonyítja Neked, hogy mennyire szeret!

És ha úgy érzed, akkor gyere hozzánk és mi majd segítünk! Támogatni biztosan tudunk, ha közvetlenül segíteni nem is...
:cry: :cry: :cry:

chrissy81
 
 


Lujzi
azért remélem elmeséled majd, hogy mi volt :!:


Chrissy
nagyon köszönöm, hogy feladod a levélkét :wink: akkor nemsokára ideér 8)

Panny
melyik az a cigis topic :?: :shock:


Csibuc
köszi, hogy leírtad a "cisztás " történeted, valószínű nem lesz leszívásra szükség, mert ma DÉLUTÁN mEGJÖTT PIRI :D :D
Egyébként feszített, olyan volt, mint pé előtt, de most már nem érzem, remélem ürült...

Milyen
remélem ti is jól vagytok :!:


Puszika mindenkinek :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty, ez jó hír! :D :D :D
Örülök!

Puszi, ma nem láttalak, remélem nincs semmi gond.
Puszi mindenkinek, jó éjt Nektek!

chrissy81
 
 


Depi okát leírom,de privibe. Akit érdekel,dobjon egy privit és megírom. Ne haragudjatok,de nem akarom,hogy mindenféle jött-ment olvassa,magyargyűlölök,stb...
lujzedli
 
 


Lujzi
nekem jöhet...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Body kiallitas
En is otthon voltam megnezni 2008-ban de parom meg nem volt gondoltam megmtatom neki na meg ez a 2.kiallitas body and brain azok a kisbabak marha meghatoak... :cry: Marmint,hogy igy meglehet nezni oket...erdekes...

Lujzi
Ugy szoktam irni hogy megnyitok egy oldalt ott olvasom mi volt a masikban mag irom...es aki nekem ir annak mindig irok...ha kimaradtal akkor valoszinu azert mert te nem cimeztel hozzam hsz-t :oops: nem direkt volt :oops: meg volt egy irasom Milyenhez ott irtam:"es ez most mindenkinek szolt am!!!!!! " na abba te is beletartozol. :wink:

Milyen
Tudom en nem kell szabadkozni...nem is az volt...epp a masik topikra irtam ahol kaptam azt a szep smajlit :roll: Mikor lesz sztarfoto a nunisrol?Most mar tuti kislany? :idea:

Betty
Tudom nekem is hianyoznak a nagy dumalasok :? De majd nefelj megyek en meg haza 8) akkor meg netezek majd egy nap min. 2szer 8) reggel meg este na meg az ido is mas...na vegre megjott piriiiiii akkor ez lehet az utrotol nem jott....ciszta meg huzzon a francba :twisted: meguhuztak mikor ciklust kezdtel?akkor nem volt ott semmi?wazze remelem elmulik en nyaron cisztasodtam be :twisted: tudod a clostitol :arrow: 3honapig ott volt :twisted:

Chrissy
Veled mizu mostansag?Teljesen levgyok maradva...most jon majd pe?Mi egyutt pe-ztun k multhoban nem?Bar en most fogigatlozom :roll:

Panny
Hol osztottad az eszt? :lol: Majd megnezem minnya 8) Drukk a bacik kiuldozesehez :!:

Csibuc
En is megdicsiztelek :roll: na nem ugy irom aaaam :lol: Lattam,hogy a dokikerdes kozben megoldodott csak gondoltam azert leirom en is a velemenyemet :wink: Feb.8 minnya itt van...viszont tok jo,hogy nedek mindig adnak fotot altalaban nem szokas :?

Cucc cupp csajok!!! 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!


Bri: sorry...akkor visszaszívtam.De általában amit írok,azt mindenkinek írom,neked, Milyennek, Anycinak,mindenkinek. Csak ha valaki kérdez külön tőlem,akkor szoktam név szerint válaszolni.

Betty: írom majd priviben....
lujzedli
 
 


lujzi: nekem is dobhatod a privit :)

betty: nah ennek örülök, hogy megjött, így most már tutira nincsen ott a ciszta. Végre valami jobb hír :)

bri: igen, tudom hogy Te is dicsiztél, ne hari, hogy nem köszöntem meg :( Igen, képet mindig kapok anélkül hogy kérném, dokibácsi mindig adja...

Mindenkinek szép napot!
Vendég
 


Panny
megtaláltam a szépséges topicot :twisted: én is hozzászóltam :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Helló!


Betty: szuper, hogy megjött Pirianyó, így mihamarabb kezdhetsz! :D

Lujzi: ölellek Drága! Mi a baj? Elküldöd priviben? :oops:

Chrissy: köszi a hiányolást, nincs baj, csak sok volt a dolog! :oops:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Kicsit fáradt vagyok, most értem haza Pestről, ezek a hajnali kelések kikészítenek, most rövid leszek...

Lujzi, privit szeretnék, természetes, hogy érdekel, hogy mi bánt...
Bri, hát én csak gyanítom, hogy most volt pé-m, mivel a hétfői tesztem árnyalatnyival haloványabb lett, mint a kontroll csík... Hőm viszont nincs az egekbe. :roll: bár ahogy számolgatom, most a 25 napos ciklusomhoz képest kissé le vagyok maradva. Ebből kb 28 nap lesz most.
Bett, cigis topic melyik? nekem is!

Puszi mindenkinek, kicsit pihizek, majd jövök.

chrissy81
 
 


Hol van az a topik? Én iiiiiiiiiiiiiiiiiis
lujzedli
 
 


Várandóság topic- dohányzás terhesség alatt...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Helló!





Merre jártok? :shock:




Lujzi: nem kaptam privit! :(

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok.


NA elolvasstam azt a topikot.
Gusztustalan, és az ilyen embereket hívják Anyának.
Más meg,aki mindent megtenne egy babáért, az meg szenved. Szégyeljék magukat.
lujzedli
 
 


Hun van mindenki :shock: :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Csá Betty-baba :)
lujzedli
 
 


Helló Lujzi
mizu :?: :lol:
Most cserélted le az avatarod :?: Az előbb még a telefon volt :lol:
Ari nagyon :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Igen, lecseréltem. A telefon megmaradt, csak a baba a kezébe vette :D

Éppen rendezgetem a netbbokomon a dolgokat, szegyény be van lassulva a sok baromságtól,amit letöltöttem. :?
MEg készülök agyban a holnapi malóra :shock: :?
lujzedli
 
 



"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Jó reggelt!

Hát sokat nem kell olvasnom :?
Remélem jól vagytok, nekünk tegnap több programunk is volt, azért nem jöttem, de jól vagyok.
Betty, a video király!
Lujzi jó az avatarod.

Puszka mindenkinek.

chrissy81
 
 


Sziasztok!

Ígéretem ellenére nem értem ide... :roll:
Tegnap volt nálunk a nagy családi szülinapozás,egész délelőtt a sütöttem,takarítottunk stb.Aztán mire mindenki elment a két pasi leült a két géphez szokás szerint :lol:

Na visszaolvasok,reagálok!!!
Vendég
 


Csibuc

Már most tiszta anyja ez a bébi :wink:
Nagyon édes,gratulálok!!
Tűpárna vagy már?Beadták simán az ügyeleten is?

Betty

Ilyet se nagyon írtam még,de gratula a pirihez!!Csak nézőpont kérdése,hogy tudjunk örülni neki!!És aztán hajrá a megfelelő időben a kistesókért!!

Bridget

Én nem láttam a kiállítást,de ha lehetőségem lesz egyszer mindenképpen megnézem-lehet,hogy perverzió,de engem nagyon érdekel az ilyesmi.És ne nevessetek,én szívesen megnéznék egy boncolást is...(volt idő,mikor orvosnak készültem)

Aki nem érti meg,hogy kevesebb az időd és nem fogadja szívesen,ha ritkábban netezel,azt tojd le nagy ívben!!Egyébként pedig annyira nem jössz ritkán,hogy ne lehetne követni éppen mi van Veled!
Nekem a legjobb barátnőm igen elfoglalt.Ha egy évben egyszer össze tudunk hozni egy közös ebédet,akkor az már jó!De mindig tudunk egymásról,pedig napi szinten nem tartjuk a kapcsolatot,de ha öröm vagy bánat ér,mindig megtaláljuk egymást!És mindig tudjuk ott folytatni a barátságunkat és a beszélgetést,ahol előzőleg félbehagytuk.És azt is tudom,ha éjjel kettőkor hívnám fel,akkor is számíthatnék rá!

A puncisról legutóbb elfelejtettünk képet kérni,annyira rácsodálkoztunk,de hamarosan megint megyünk 4d-re,remélem ott hajlandó lesz a megfelelő pózt felvenni!

Köszöni a fiam a köszöntést,és mindenki másnak is,akinek eddig még nem mondtuk volna!Úgy örült a kis drágám!!

Panny

Csak emlegettelek és megjelentél :lol: Gyógyszer?fogyóban már?
Lesz még valami kontroll,mielőtt újra belevághattok a dologba?

Cigis topik:no komment!!És hogy még van mivel felmenteni magukat???Hogy lelkiismeretfurdalással szívják el terhesen a cigit??Hát besz.rok,komolyan!!!

Chrissy

Na ugye,hogy haza lehet menni korábban is?? :wink:
Új munkaerő kezdett már nálatok?

Lujzika


Nincs veszve semmi,nem feladni!!Majd az össze eredmény után kell a merreéshogyantovábbon gondolkodni,okés???Egyáltalán nem reménytelen a helyzet,tessék pozitívan hozzáállni!

Puszi

Ha szeretnéd majd megosztani velünk a hogyantovábbot,akkor várom a híreidet!!(de ha titok,akkor is gyere ám :) )

Anyci

Megint eltűntél :( mingyá rákukkantok én is a lánykádra!!
Vendég
 


Sziasztok!

Rendben, Milyen :)


ÁÁÁÁÁÁ, két óra és indulok dolgozni, szorítsatok, hogy kevesen hívják az ügyfélszolgálatunkat. oké??? :D
lujzedli
 
 


Lujzi

Felhívjalak??? :lol: :lol:

Találtam a számlánkon egy olyan tételt,hogy vannak vmilyen pontjaink?!(kb 200)Az mire jó???Vmi kedvezményre jogosít??(Csak netünk van tőletek.)
Vendég
 


Milyen: az a kapcsolat pont. Van egy pontgyüjtő programja a T-home-nak, a T-mobile-lal együtt. Azt gyüjtögeted és ha elér egy bizonyos összeget, ami neked szimpi, t-pontban vehetsz belőle t-home-os termékeket. 200pont-200ft:-)
lujzedli
 
 


Lujzi

Köszi a gyors választ!!A gyerekemnek tuti szüksége lesz néhány t-home-os termékre :D
Vendég
 


Lujzi, nekem nincs termékem tőletek, így kérdésem sem lesz! Viszont szorítok, hogy az emberek ne vasárnap délután akarják megfejteni a számlájuk tartalmát!

Csók mindenkinek, tanulok :cry:

chrissy81
 
 


Ja és egy kérdés, totál összezavarodtam, bár túl nagy jelentőséget nem tulajdonítok neki, de képzeljétek, nekem ma határozott tojásfehérje nyákom van. :roll: :? :shock:
Szerintetek? Elvileg hétfőn, azaz kb egy hete volt pozi az lh tesztem, hőm kissé (nem túl nagyon) meg is emelkedett. Akkor ez most mi?
És éreztem is a hét közepén az egyik oldalamon feszítést, viszont ez most rejtély...

chrissy81
 
 


Chrissy

Én aztán nem tudok hozzászólni...totál másként vagyok "bekötve",mint az átlag nők,nekem a fiam is a leglehetetlenebb időben,menzesz alatt fogant.... :roll:
Vendég
 


Helló Csajok!


Szétszánkóztuk magunkat, most már itthon melegedünk! Kép

Lujzi: én sem hívlak, mert már mindent elintéztél! :oops:
(Levelet még mindig ne kaptunk,... :( )

Chrissy: fura,... :roll: Mindenesetre Kép :oops: :lol:

Betty: nagyon fájt, amikor megjött? A ciszta miatt kérdem.



Mindenkinek cupp!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok Csajok!

Milyen: igen, beadják simán az ügyeleten a szurit, az első héten már túl is vagyunk, nagyon röpül az idő... A hátsó fertájam már ki van lyuggatva rendesen, de a babóért mindent :)

chrissy: én sem tudom, hogy milyez a furcsaság, de a természet produkál fura dolgokat. Szerintem apára fel ;)

lujzi: küldök Neked egy ++++++++++++ energiát és fel a fejjel :)

betty: ez a videó naon tetszett, honnan szedsz ilyeneket? :D

Menek készülődöm, mert ma este megyünk megnézni az Avatart. További szép vasárnapot mindenkinek!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: