Új privát üzeneted érkezett!

8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Nagyon kis cukorfalat! Te a tied tuti még aranyosabb! :D

Betty
Mikor kell visszamenned dokihoz?

Lotion
Reméljük nem lesz szükséged a következő clostira!

Timi
Annyira cuki az a baba az avatarodban! Mindig mosolygok amikor meglátom! olyan mintha meg akarna ölelni!

(Para)Mares :lol: (olvastam a másik topicban, teccett! :lol: , aranyos)
Érzel ma vmi különöset?
morcivaci
 
 


Betty,
Mint egy ufo olyan. :lol: :lol: :lol:

Te teszted milyen??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Morci
22.-én kell majd mennem Uh-ra, de ha "úgy" alakul, akkor előbb el fogok menni v.v.-re úgy döntöttem :lol:


"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Judy
még nem tudok semmi érdemlegeset mondani..

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Judy
kislányodnak boldog névnapot kívánok :!:
Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty,
Én biztos vagyok benne, hogy sikerül és mind a kettő béjbi megtapad odabent, mert nincs semmi ami miatt ne tudna megtapadni. Végül is te makk egészséges vagy. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betty,
Köszike Barbika nevében is. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Tényleg, én is boldog névnapot kívánok Barbikának!!!
morcivaci
 
 


Judy,

babóka még így is szép :D

morci,

semmit sem érzek, ez a baj, csak cicik nőnek, sokat pisilek és jóval többet eszek.....

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Megjavult a tanya.

Timi
titimee
 
 


Judy,

nem is tudtam hogy Barbara is most van...
hát akkor boldog névnapot kívánok Neki!!!!


pusssza nektek, mentem tovább tanítani, 3-fel4 körül ismét leszek!

pusssz

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Lányok,

Mindenkinek köszönjük a köszöntést. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


judy!

Nem mondta a doki, hogy meg kéne nézni... De ha megjön, akkor egyértelmű jel lesz sajnos... :(
lotion
 
 


Sziasztok lányok!

Kinek hogy telt a hétvégéje?
lotion
 
 


Jó reggelt mindenkinek,

Szia Lotion.
Remélem akciódúsan telt a ti hétvégétek!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Én szombaton mostam, takarítottam, tegnap meg anyósom jött mikire a gyerekekehez, így egész nap ugráltam.

Gyerekek annyi csokit kaptak, hogy mostanában nem kell vennem.:lol: :lol: :lol:

Bazsi köhög, pénteken úszás után nem vett fel sapit+esett az eső is, a haja tiszta víz volt, mire mentem érte. És tessék itt a megfázás. Idén már nem engedem úszni. Remélem nem lesz semmi komoly.
Nem lenne jó, ha most hiányozna, mert matekból is meg környezetből is témazárót írnak. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


judy!

Igen, elég akciódúsan telt a hétvége! :) Remélem meglesz az eredménye.... Nem tudom, hogy baj-e, de szombaton is meg tegnap is... :) Tegnap csináltam tesztet (PG53) és életemben először volt páfrányos... Annyira örültem neki... Ráadásul a másik ovu tesztem is két csíkos lett... Ma reggel is megcsináltam,úgyhogy este valószínűleg megint akció lesz... :)

Ha csak sima megfázás, abból gyorsan ki lehet lábalni... Én pár hete 3 nap alatt felgyógyultam és dolgozni is jöttem... Bár a gyerekek mások és hát ugye ott az iskola....

Amúgy hogy érzed magad? Babóval minden oké?
lotion
 
 


Lotion,
nagyon szorítok, hogy összehozzatok valakit most. :lol: :lol:
Az már tényleg nagyon jó jel, ha páfrányaid vannak, én mondjuk mindig az LH-t használtam, de ismerek olyat akinek a PG-vel jött össze a baba. :lol: :lol:

Hát nagyon remélem, hogy csak megfázás. Amúgy jól van, nincs láza, evett is. :lol: :lol:

Babóval gondolom minden ok, terhestünetem nuku.Ugye a mozgást még nem érzem, így nem tudom, hogy érzi magát. De majd csütörtökön kiderül. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


judy!

Előre is bocsi a hülye kérdésért, de abszolút hülye vagyok az ilyen dolgokhoz. Az, hogy két csíkos lett az ovu tesztem és páfrányos lett a PG-m, azt jelenti, hogy lesz tüszőrepedésem??? :roll:
lotion
 
 


Lotion,
Én csak a teszthez értek, ha egyforma a 2 csík, vagy a tesztcsík erősebb mint a kontroll csík, akkor várható a tüszőrepedés 12-36 órán belül. Szóval akkor kell igazán hajrázni. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Az jó, mert már tegnap este is két csíkos volt. Ma reggel megnéztem megint a biztonság kedvéért és szintén két csíkos lett. Akkor ma este akció lesz! :)
lotion
 
 


A tesztet lehetőleg minden nap ugyanabban az időben, a legjobb ha 5-6 körül csinálod, és előtte 2 órát ne pisilj. A reggeli LH eredményre nem lehet támaszkodni, mert az LH hormon inkább napközben termelődik lökésszerűen.

Majd írd meg milyen volt a ma esti teszted. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia judy!

Negatív! :( Nagyon szomorú vagyok... Csak tegnap és ma reggel volt két csíkos... Valszeg nem volt peteérésem... :(
lotion
 
 


Lotion: ha tegnap volt pozi akkor tegnap volt ovud és tegnap vagy ma lehet a pé-d. ovu után 12-36 órával reped meg a tüsző.

Timi
titimee
 
 


Sziasztok!

Anyatanyára ismét nem tudok belépni :(

Judy,

ma beoltatod magadat?? Bazsi jobban van??

kiváncsi vagyok hogy nekem mit mond majd a doki ma az oltásra... meg úgy mindenre

na futok mert körmös aztán meló mert behívtak....

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Betty
Olvastam a másik topikban a hírt!!!Küldöm a csíkerősítő drukkokat!És bizony, a halvány csík is csík!!Várjuk pár nap múlva a képeket is!

Lotion, Srynx
Veletek mizú?
morcivaci
 
 


Sziasztok csajok!

morcivaci!

Sajnos nem tudok semmi jó hírrel szolgálni... :( Kétszer teszteltem és negatív lett. Bár azt nem tudom, hogy mikor érdemes először tesztelni...
Veled mizu?
lotion
 
 


Betty! Olvastam a blogod, nagyon sajnálom... :( Nem is gondoltam, hogy nem sikerülhet... Gondolom milyen rossz lehet, de örülök, hogy talpraálltál, és nagyon szurkolok a januárhoz!!


lotion, látom 3 napja írtad, hogy negatív lett. Azóta teszteltél?

Kép
miamanó*
 
 


Betty!
Én is nagyon drukkolok Neked!!!!!

miamanó!
Tegnap este teszteltem és halvány csíkos lett.... Nem tudom, hogy ez jelenthet-e babát....
lotion
 
 


Morci, Lotion Köszi, köszi, arik vagytok :wink:

Lotion és ma reggel teszteltél :shock: :?:
A halvány csík is csík, de inkább reggel kell tesztelni, akkor a legnagyobb a HCG koncentráció a pisiben.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Lotion,
Most olvasom. :lol: :lol: :lol: Mindenképpen tesztelj egyet reggel, de ha este van rajta csíkocska, akkor reggel még erősebbnek kell lennie. :lol: :lol: :lol: Nagyon szorítok. :lol: :lol: :lol:
Betty,
Január lesz a nyerő hónap. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
hát ajánlom neki :lol:
Remélem jól vagy, kismami :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty,
Jól vagyok köszi, csak most valahogy nincs kedvem netezni. Már nagyon kari hangulatban égek. Szaladgálok ide-oda, még az uccsó simitásokat végzem, kajabeszerezés, ajándék beszerzés etc. :lol: :lol: :lol: Valamit mindig elfelejtek. :lol: :lol:

Múlt héten voltam kombi teszten, már várom az eredményt, azt mondták 1 hét, de sajna még nem küldték a kódot. :oops: :oops: Már nagyon izgulok miatta. Voltam méreckedni is, 2 kg-ot szedtem fel eddig, ami jó, bár az én nagy súlyomra nem igen kellene ez a 2 sem. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Csajok!

Tegnap este csináltam egy tesztet csak úgy kíváncsiságból... De akkor holnap reggel csinálok még egyet.

judy!
Örülök, hogy jól vagy. Azért ne vidd túlzásba a szaladgálást! :)
lotion
 
 


lotion, naná, hogy jelent valamit az a halvány csík!!! :D Szurkolok az erősödéshez!

Judy, örülök, hogy jól vagytok :!:

Kép
miamanó*
 
 


Sziasztok Lányok!

Teszteltem reggel... Halvány csíkos, de a halvány csík erősebb, mint két nappal ezelőtt és ezt már teszttel csináltam...
lotion
 
 


Javítanék... MÁS teszttel csináltam! :) Kicsit még korán van... :)
lotion
 
 


Lotion
gratulálok!!!!!!!! :lol: nagyszerű hír. (tegnap már olvastam, hogy teszteltél.)

Bettsy
sajnálom, hogy nálatok viszont nem jött össze. :cry: meglepődve és csalódva olvastam a hírt. (pár napig nem olvastalak titeket.)

Sajnos nálunk sincs semmi újság. dec. 9-én megjött. (pedig a closty szép nagy tüszőket csinált nekem, 3 db-ot, de mégse.) most decemberben lesz egy spontán hónap (nem kapok clostyt), és ha ebben a hónapban se lesz baba, januárban megcsinálja a doki az átjárhatóságit.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Lotion
Kép


Syrrynx
szorítok, hogy az átjárhatóságira már ne kelljen menni :wink:


Én ma voltam uh-n, a jó hírem az, hogy nem kell várnom januárig, hanem még ebben a ciklusban visszakapom a fagyikat, mivel az időpont pont a két ünnep közé esik :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Mares megkért, hogy közöljem veletek a rosszhírt:
Tegnap volt UH-n, a baba megállt a fejlődésben :cry:
Ma volt a műszeres befejezése, jön, ha jobban lesz, de most egyenlőre pihen.


"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty!
Az egyik szemem sír, a másik nevet... Marest nagyon sajnálom! :(
A babáidnak viszont örülök, reméljük, hogy most végre sikeres lesz és 2010 a Te éved lesz!!!!
lotion
 
 


lotion: gratula az erősödő csíkhoz, most már felénk is küldd azt a gólyát! :D

syrynx: szurkolok, hogy sikerüljön a spontán hónap!

Betty: 9 nap az már nem sok...szorítok nagyon!

Olvastam mi történt Maressal...annyira sajnálom :cry:

Kép
miamanó*
 
 


Lotion,
Gratulálok, képet majd kérünk a tesztről. :lol: :lol: :lol:
Betty,
Hajrá január. :lol: :lol: Örülök, hogy minden rendben van veletek :lol: :lol: :lol:
Mares,
Puszillak. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nálunk van egy kis probléma, leírtam a "2007 babaproject babásaiban" részletesen. :oops: :oops:

Egy kép. :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
olvastalak, és nem sajnálkozom...csak remélem, hogy nem lesz baj veletek :!: :wink:
Ari a bébid :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!!!


Lotion: nagyon szorítok és gratula!!!

Judy: szorítok, hogy minden rendben legyen!!!! nem lehet baja a picurnak nem engedem!!!!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Kép

Timi
titimee
 
 


SIKEREKBEN ÉS POZITÍV TESZTEKBEN GAZDAG BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!

Lotion,
Mizu veled???Még lógsz egy pozi teszt képpel. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


BUÉÉÉK :!:

Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!!!
morcivaci
 
 


Kép
miamanó*
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?