Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt lányok!
Milyen szép napra is ébredtem...süt a nap végre :lol:
Ja, meg tegnap megvolt a lepedögubanc...de még milyen :lol:
Hát Csip-csip ámulok bámulok valóban Tyuntyi és Henne görbéjén is...hát nálunk ez a mennyiség....2 hónap, vagy ha a mostanit nézem 3 :shock: :shock: Hihetetlen mennyit voltak együtt, ez nagyon jó!!
Csip-csip a mi párjaink nincsennek rokonságban véletlenül?? :shock: :roll: :lol: Totál minth az enyémet hallottam volna...csak hát a párom már lassan 33 éves, igy nem tudom mire vár legbelül..?? Valami azt súgja nekem, hogy fél attól, hogy akkor már nem lesz buli, meg a felelösség is, ugyebár...csak nem beszél róla, hiába kérdezem.Mindig azt mondja, hogy rágörcsölök a témára, aztán majd jön amikor kell, de könyörgöm, most voltunk ebben a ciklusban harmadszor együtt???Be sem merem ide szúrni a görbémet, mert kataszrofális :shock: :?

Pinkiné sajna, hogy nega lett a teszt, pedig olyan biztos voltam!! Mennyit szoktál mensi elött barnázni? Hány napot? Azt mondják a nagy okosok, hogy 1-2 nap barnázás mensi elött az normális, de ha több, akkor valami hormonális bibi van... :shock:

Henne a te görbid is állati, nagyon jó, hogy fennt van a höd! NAgyon szép a görbéd! Vannnak valami tüneteid még hozzá? Mellfeszülés...stb?Nem vagyok szakértö, de a görbéd szerintem trifázisos...a terhesgörbék 95% az!! :lol: :D

Csip-csip jól tetted, hogy kiadtad magadból a gözt, teljesen megértelek, mint én tegnap délelött....ezért is volt jó az esti meglepim, ami jól sikerült...Gondolom most megint 2 hét semmi, aztán meg mensi, szóval most a tegnapival kell beérnem egy ideig :lol: :lol:

Rakom is fel a táblázatot! GAbóó sorát besárgáztam, remélem nem haragszik meg, semmi megkülönböztetés, de mivel nem tudjuk mizu vele, gondoltam beszínezem, így akkor a sor elején marad mindig nekünk!
Gabóo, ha err jársz mesélj mizujs veled!! :P
TÀBLÀZAT 2010.02.05
Vendég
 


Sziasztok!

Hiába a sok együttlét, ha nincs peteérésem, akkor cseszhetem az egészet. Mármint a babaprojekt szempontjából. Nem értem én ezt. Még mindig fájdolgál bal oldalon az alhasam, s egyre hígabb a nyákom is. Az arcom is tisztul, már nincs rajtam újabb ragya, csak a régiek, de azok is tünnek el. Reggel már sírtam egy sort, hogy nekünk már soha nem lesz gyerekünk. Eleve magam alatt vagyok a keddi vita óta, nagyon kikészültem lelkileg tőle, ez a gyerek dolog pedig még rá is tesz egy lapáttal, a hülye télről meg már nem is beszélek. Utálom!!! Napfényt és világosságot akarok!!! Na jó, abba hagyom a panaszáradatot.

Henne:
Hajrá-hajrá, megy a drukk ezerrel. Mikor akarsz tesztelni?

Pinkiné:
A negatív tesztet nagyon sajnálom, pedig már annyira reménykedtem, hogy végre vki megnyitja a sort.

Csicsiy:
Merre vagy? Egész héten alig hallottunk felőled!

Durcipók:
Te most hol tartassz a ciklusban? Nem tudom kriszti táblázatát megnyitni itt a munkahelyemen, annyira szarok és régiek a gépek.

Kriszti:
Örülök, hogy sikerült a lepedőakrobatika tegnap este! :lol: Jó lenne ha egyszerre várnánk a mensit, de ha így haladok, akkor nem lesz egyszerre pé-nk!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Na akkor jó volt az estéd :D :D :D
Dolgozol ma??? Szerintem Gabot nyugodtan rakhatod hátra, mert így csak megzavarja az embert "szerintem, hogy elől van"
Meg nem tudjuk mi van vele, sajna nem nagyon jönn már :(
csip-csip18
 
 

 
 

Csip-csip:
Értem mit mondassz az ovu tesztekkel kapcsolatban. A tegnapi és a tegnap előtti szinte egyforma erősségű volt, a keddi vmivel halványabb. Még van tesztem, így csinálgatom szorgalmasan, ma is itt a munkahelyemen. Még várok délig, aztán ellövök egyet, mivel délután már sokan leszünk és jönnek is hozzám. Este hétig ma itt rohadok, úgyhogy lesz időm jönni ide is még ma.
Remélem neked nem fog megjönni, s a feszültség, ami benned van, az másból ered! :D
A férfiakat néha nehéz megérteni. Nehezen akarják felfogni, hogy a gyerekcsináláshoz ők is kellenek.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


A tesztem negativ. Akkor most mi van? Nem volt pé-m?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Teljesen igazad van Tyuntyi...A férfiak nem egyszerüek...Párom is épp most telefonál a bunkó haverjával, akit ki nem állhatok...épp valami buliról beszélnek, ahová el akarja hívni a páromat...UTÀLOM :evil: :twisted:
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak egy gyors bekukk :D

Pinkiné sajnálom a tesztet, fel a fejjel!

Chrissyke
Örülök, hogy volt lepedőgubancolás :D
Köszi a kijavítást!

Csip-Csip
A Te pároddal sem lehet egyszerű. Az hülyeség, hogy majd jön a baba. Ahhoz azért együtt is kell lenni legalább 2naponta.

Nálam annyi, hogy a hőm lassan de biztosan kúszik fölfelé, mindjárt beszúrom. Viszont tegnap párommal együttvoltunk, és képzeljétek fájt. Eddig ilyen soha nem volt, úgyhogy nekem így nem is volt jó, vele ellentétben.
A mellem is kezd fájni, hát majd 10 nap múlva kiderül.

Bocsi, de most többet nem tudok írni, majd még jövök, ma vezetek utóljára rutinon, hétfőn vizsgázom, úgyhogy majd szorítsatok.

Ja, és itt a görbém:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/2 ... 28000_.png



durcipok
 
 


Tyuntyi: akkor megvolt a p.é. szerintem...Vagy nem írom jól???
Kriszti javts ki ha nm jól írtam :D

Kriszti: Valóban össze köthetnénk a barátainkat, baromi sok minden közös van bennük :D Lehet ismerik egymást, van közük egymáshoz :D
Én is totál ideg lennék, az Én barátomnak is van 1 ilyen haverja, de Én szerencsére már sikeressen leráztam :lol: :lol: :lol:

Duripok: akkor kusszon csak felfelé az a hő :D
csip-csip18
 
 


Mérges vagyok,mert amit délutánide írtam az elúszott :evil: :evil: Aztán meg nem volt kedvem újból írni...

Durcipok nagyon szép a görbéd! :D AZ a vérfolt nem véletlenül beágyazodás volt??? :P Van-e még valami tüneted?Mellfájdalom, ilyesmi?

Szerintem Tyuntyi ma volt p.éd! De figyeld majd holnap reggel a hödet, lehet a peteérés után, ha az tényleg megvolt, akkor 2-3 nap is mire elkezd a hömérséklet emelkedni, van akinek rögtön aznap, de van akinek késöbb. Lehet nálad késöbb jelzi a höd :lol: Szurkolok hogy így legyen...a sok pozitív ovuteszt csak jel, hogy a szervezeted próbálkozik :lol: Megjegyzem az enyém is,mert ma igaz kora délután csináltam a tesztet, de pozitív, szóvalmostmár nálam is két napja pozitív, viszont ma iszonyat fájnak már a mellbimboim...Ez már a megnövekedett porigeszteron szinttöl lehet, ami peteérés után kezd termelödni, és ez nyomja a höd is meg....vagy valami ilyesmi..ha még jól emlékszem...
Azért ma még próbálkozok olyan "light"*osan apjuknál! A melóhelyen olyan gyönyörüen ment minden, pedig telt ház volt.. :P Hát igen a rendszertelen nemi élet hiánya amikor be van pótolva :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, dolgoztam!
Nem tudtam mindent visszaolvasni, de remélem nem lesz nega teszt!
majd jövök!

Joccakát mindenkinek!

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok, édesek vagytok. De igazság szerint most nem értek semmit. :? Tegnap negatív lett a teszt, s pisilés után, mikor megtöröltem magam, volt barna. Azt hittem, reggelre meg is jön. Este már volt rózsaszín is. S most reggelre semmi. :shock: :shock: még barna sem. :? :roll: Most reggel vettem egy forró fürdőt, az segíteni szokott.
Ha hétfő reggelig nem jön meg, felhívom a dokimat, hogy ez most mi lehet.
Lehet, holnap reggel megpróbálok mérni egy hőt. :roll:

Tyuntyi, örülök hogy megvolt a p.é!

A pasik miatt ne idegesítsétek magatokat, ők már csak ilyenek! Egyébként az én férjemnek is van olyan haverja, akitől a falat vakarom. Szerencsére, kerüljük az egymással való találkozást. :wink:

Megyek, kicsi fiam épp most kakilt. Csuda édesen tud erőlködni. :oops: :lol:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Szép jó reggelt hölgyek...

Én arra ébredtem, hogy taknyam-nyálam egybe folyik :shock: Na most más valamit nyaltam be :?
Aztán nem bírtam tovább várni, teszteltem: NEGATÍV :(
Repült úgy a kukába, hogy csak na!!!!!!!!!!!!!!!
Most szarom le, leköt, hogy kurálhatom magam...
És eldöntöttem, hogy elmegyek vásárolni még a lakásba, a párom úgy is melozzik :wink: :wink:
Kellemes Hétvégét
csip-csip18
 
 


Csip-csip sajnálom!!!!!!!!!!!

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok!

Csip-csip:
Sajnálom a negatív tesztet!! :cry: Remélem a vásárlás egy kicsit feledteti veled a teszt eredményét. :P

Csicsiy:
Örülök, hogy jöttél. Gyere ma még, ha tudsz!

Pinkiné:
Kiváncsi leszek, hogy ebből az egészből mi fog kisülni. Remélem egy pozi teszt! :lol:

Beszúrom a diagramom. Nézzetek már rá! Szerintem ez a ciklus.hu hülye. Behúzta a pé-t, s közben folyamatosan lent van a hőm.

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 14400_.png

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok,

Sajnálom Csip-csip...Ez már tudom kevés most :cry: Próbálj a lakásra koncentrálni...hidd el lesz ot gondolom meló ugyis, akkor te sem gondolsz ezerrel erre...persze nem lehet nem erre gondolni :P AZért kurálgasd magad, lehet még a múltkoriból maradt vissza valami :D

Pinkiné, ez tényleg érdekes nálad...úgy veszem észre minden hónapban egyre érdekesebb dolgok történnek velünk itt.. :roll:

Henne?Nálad mizu?Hkitty?
Csicsy tegnap kb egy idöben voltunk itt este csak én már nem írtam... :D Veled mizujs?

Tyuntyi...ránéztem a görbédre...hát a höd elég érdekessen alakul...lehet mégsem volt még p.éd! Ha van teszted még csin´lnék az elkövetkezö napokban is,mert lehet lesz még pozitív ismét..vagy a höd 1-2 nap múlva ugrik csak meg! Viszont legalább együtt voltatok sürün!! :P

Nálam csajok tegnap is pozitív volt az ovu teszt, habár kora délután csináltam, de úgy állja, hogy nekem is 2 napig volt pozitív, viszont ma reggel mértem a hömet és 37 volt. Igaz ebben a ciklusban nem mértem, de nekem az alaphöm olyan 36,6, szóval szerintem megvolt a p.ém! Ma még együtt voltunk a párommal,meg tegnap elött :lol: Persze nem mondtamneki semmit a tesztekröl :D :lol: 8)
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Csip-csip
Nagyon sajnálom a negatív tesztet. Megértem, hogy most el vagy kenődve, de hidd el pár nap után jobb lesz. Addig is kúráld magad, gyógyulj meg mihamarabb!

Pinkiné
Nálad aztán tényleg érdekesen alakulnak a dolgok! Nagyon izgi. Reméljük baba miatt rakoncátlankodik a szervezeted! :wink:

Henne
Szépen alakul a görbéd, lehet tényleg összejött babó? Bár tettetek is érte eleget! :wink:

Tyuntyi
Szerintem most volt pé-d, a ciklus.hu rosszul számolta szerintem, bár úgy is bebiztosítottátok a dolgokat, reméljük meg lesz az eredménye.

Chrissyke
Párodnak nem is kell mindent az orrára kötni. Lehet ő olyan típus, aki nem szeret ezzel konkrétan foglalkozni, mert csak stresszelné. Elég ha Te tudod, hogy pontosan mikor van pé-d, és akkor még többet megpróbálod apát becserkészni.

Az én hőm továbbra is emelkedik, ma már 37 volt. Picit kezd most már a mellem is fájni, viszont azóta nem is voltunk együtt párommal, hogy úgy fájt. Az vajon mitől lehetett? Egyébként nekem múlt csütörtökön volt pé-m, szombaton barnázás. Pé után két nappal nem lehet beágyazódás ugye? Az túl korai, hisz 7-10 nap kell ahhoz. De már nem tudok én semmit. Tovább mérem a hőm, aztán meglátjuk mi lesz.
A rutinvizsgámat is eltették 18-ára, az oktató elfelejtett szólni, hogy 8.-ára nem kapott időpontot. Én meg szabit vettem ki. :evil:
Sebaj, itthon maradok, pihizek majd. Már a munkahelyemen sincs kedvem magyarázkodni, pláne, hogy "kedves kolléganőm" nem is tud róla.

No mindegy, ha tudtok gyertek, puszi!



durcipok
 
 


Jó reggelt:-)

Csak egy rövidre néztem be, megyek dolgozni!
Durcipok te is nagyon gyanús vagy nekem!! :D Hogy az a vérfoltocska mi lehetett?? :roll: Hogy a höd szépen alakul az nagyon jó! :lol: Mindjárt fel is teszem a táblázatot, hogy lássam már énm kinek mikor kellene nem megjönnie...
Most nézem, hogy kb egyszerre nem várom veled Durci :P A ciklus.hu nekem is 4.-re tette a p.ét, akkor volt pozitív az ovutesztem,meg másnap is, zóval, akkor inkább mondjuk úgy, hogy pár nap különbség van :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Csip-csip
sajnálom, de fel a fejjel!

Chrissy
ez szuper, remélem, sikerült elkapni rendesen a pét!

Durci
terhesség esetén is lehet pecsételő vérzés, szóval amíg csak pici barnázás, vagy egy-két csepp vér van, addig nyugi!

Tyuntyi
én sajnos nem értek a görbékhez, de hátha a többiek igen!
Vendég
 


Sziasztok!

Csip-csip, sajnálom. :oops: Együtt érzek veled. :roll:

Chrissy, nagyon drukkolok hogy sikerüljön! :lol:

Tyuntyi, én sosem mértem így hőt, úgyhogy nem tudok nyilatkozni. :roll:

Nálam még mindig semmi. :roll: Pisilés után van egy pici barna a papiron (bocsi :oops: ), de ennyi. Nem akar elindulni. Nem jöttek elő a ragyáim, nincs gyilkos hangulatom. :roll:
Holnap felhívom a dokimat.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok!

Hkitty
Magadról nem is írtál! VEled mi újság van?

Pinkiné
Érdekes tüneteid vannak. Tesztet nem szeretnél csinálni? Hátha bejelentkezne rajta valaki! :wink:

Chrissyke
Én is észrevettem már, és ahányszor megnézem a táblázatot, mindig látom, hogy közel egyidőben vagyunk.
De most szintén meg kell néznem, mert annyian vagyunk, hogy képtelenség fejben tartani, kinek mikor jön meg.
Jó munkát Neked mára! És örülök, hogy szépen belejöttél. Most már egyedül vagy, vagy a főnöknő még a héten veled van?

Csip-csip
Sikerült valamit vásárolnod? Jobban vagy már? Nem szabad elkeseredni csajszi!

Gabóó, Csicsy
Veletek mi újság? Hogy vagytok?
Ritkán jártok felénk!!!

Este még benézek csajok, párom dolgozik, egyedül vagyok itthon a kutyusommal. :cry:

Sziasztok, szép délutánt!



durcipok
 
 


Pinkiné
nem tesztelsz? Vagy most már megvárod a dokit?

Durci
te sem írtál magadról :wink:
Velem nem sok minden van, már alig várom, hogy elfogyjon a gyógyszer, mert olyan vagyok, mint akit agyonvertek. Nem tudom, hogy a gyógyszer miatt-e, vagy az időjárás miatt, meg délután fájt a fejem :?
Vendég
 


Sziasztok!

Hkitty:
Milyen gyógyszert szedsz? Amit utoljára felírt a doki? Kiderült, hogy az mi a fene?

Pinkiné:
Tényleg, nem akarsz tesztelni?

Durcipók:
Hajrá-hajrá magas hőmérséklet!!!! :lol: A fájdalmas együttlétre visszatérve, nálam akkor volt ilyen, mikor be volt gyulladva a méhem. De akkor addig nem is tudtam összebújni az akkori párommal míg el nem múlt, mert iszonyatosan fájt. hogy nálad mi lehetett ez, nem tudom. Az pedig jó hír, hogy már a melleid is fájnak, s a hőd pedig szépen kúszik felfelé.

Kriszti:
Látod? Csak elkaptátok azt a pé-t!!! S ezek szerint tettetek is az ügy érdekében! :lol:

Henne:
Veled mizújs? Úgy volt, hogy ma tesztelsz! Van vmi eredmény? :wink:

Én ma voltam először kresszen. Beiratkoztam vezetni! Én, meg a vezetés! :P Jó vicc. De majd meglátjuk! Durcipók, gondoltam is rád ma sokat, míg a tanfolyamon voltam. Jó neked, hogy már a rutinnál tartasz. Jelen pillanatban úgy érzem, hogy képtelen leszek én erre a vezetésre. Egyenlőre minden kínai, remélem eljutok odáig, hogy felfogom ésszel, hogy akkor mi is van.
A hőm továbbra is ugyanannyi, nem nő és nem esik. Beállt 36,6-ra. Kár volt ezt nekem elkezdeni, mert minden reggel azon imádkozom, hgoy végre legyen már magasabb. De semmi. Meggyőződésem, hogy nem volt pé-m, csak próbálkozott a szervezetem. Megvárom a jövő hetet, s utána bejelentkezem a dokihoz én is. Nézzen meg uh-val, csináljon hormonprofilt, s utána meglátjuk, hogy mi tévők legyünk. Most úgy érzem, hogy kezdek besokalni ettől a gyerektémától, lassan már csak ezen rágódom egész nap. Remélem a lakás eladás és a vezetés egy kicsit elvonja a figyelmem a gyerektémától. Nem lesz könnyű.

Most megyek, jó éjszakát mindenkinek, holnap "talizunk"!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok, lányok!

bocsi, hogy nem jöttem de a hétvégén magam alatt voltam nagyon. Látom, mindenki negatívat tesztelt...:(

Kriszti, igen, trifázisosnak mondták.. és képzeljétek, szombat reggel pozitívat is teszteltem..én úgy megörültem neki..de előző nap már volt egy kis barnázásom, és a hőm is leesett szombatra. Na de örültem, mert pozi lett. AZtán jött a hidegzuhany. Elkezdtem egyre jobban barnázni, majd vérezni.:( Felhívtuk egy nőgyógyász ismerősünket, ő mondta irjon nekem fel a férjem utrogestan kúpot, azzal talán megtudjuk tartani a babát..de ha erősen elkezdek vérezni, spontán vetélés lesz... hát nem hatott a gyógyszer, megjött, de nagyon...:(
ma reggelre már negatívat is teszteltem, szóval..
egy napon pozitívat tesztelni, és hírtelen vérezni..hát senkinek nem kívánom ezt az érzést..:(

Kriszti, beírhatod hogy 6.-án megjött.
LÁnyok, azért reménykedem, lassan már csak eljön a mi időnk is.:)
Ez a hónapom nem volt stressz mentes, sok vizsga, és a végére még meg is fáztam..Nem tudom, lehet ez is közbejátszott...
Úgyhogy én is nekilátok az új ciklusomnak, remélhetőleg nagyobb sikerrel.;)
henne
 
 


Sziasztok Lányok!

Henne
Nagyon sajnálom, elhiszem, hogy nagyon fáj, és el vagy keseredve, de jó, hogy már az új ciklusodra gondolsz.

Nekem októberben volt ugyanez. Öt napot késett (pedig előtt óraműpontossággal jött meg mindig), a mellem nagyon fájt, gondoltam tesztelek (ez egy szerdai nap volt). Nagyon halványan, de ott volt egy második csíkocska. Olyan boldog voltam, aludni nem tudtam két éjszakát, párom föl sem fogta. Aztán képzeld azon a héten pénteken csináltam reggel egy másik tesztet, az már csont negatív, délutánra rosszul voltam, nagyon fájt a hasam, derekam, estére elmúlt a mellfájdalom is. Szombat reggel megjött. Nekem 5 napig szokott tartani, de akkor 7 napig volt meg, de nagyon.
Bocsi, hogy hosszú voltam, de gondoltam megosztom veled. Én is el voltam nagyon keseredve, de aztán helyrejön az ember, és próbálkozik újra. Egyszer már sikerült, csak valami miatt nem tapadt meg a baba (inkább ilyenkor derüljön ki szerintem, mint később), miért ne sikerülne újból!!!!! :wink:

Szóval fel a fejjel csajszi!

Mondjuk elég furi ez a topic, hogy itt még senki sem lett babás! Emiatt már tényleg szomorú vagyok!

Tyuntyi
Csak ügyesen! Meglátod nem lesz az olyan nehéz. Én is félve kezdtem, de ami fontos az egy nagyon jó oktató!
Azt garantálom, hogy ez majd eltereli a gondolataidat egy picit a babáról. Az pedig nem baj, ha méred a hőd, szerintem a nőgyógyidnak is megmutathatnád, lehet ő észrevesz belőle valamit.

Hkitty
Azért örülök, hogy jól vagy, reméjük használni fog a másik fajta gyógyszer. Egyébként írtam magamról szombaton is, pénteken is, meg amikor tudok jönni, csak azért gondoltam, hogy hozzátok is szólók, mert ritkábban jöttök! :wink:

Gyertek csajok, ha tudtok, szép napot mindenkinek!



durcipok
 
 


Jó reggelt,
TÀBLÀZAT 2010.02.08

Hát szomorúan olvastam amiról írtatok Henne és Durcipok... :cry: Fogalmam sincs milyen érzés lehet, mert szerintem ezt csak az tudja, aki átélte :( De ezek szerint tényleg nem tudott a baba megtapadni...Gondolom erre majd szedni kell valami gyógyszer?
Mégegyszer nagyon sajnálom ami veletek történt lányok, tudom ilyenkor nehéz, meg a szokásos szöveg is unalmas, hogy új ciklus új remények....dehát a remény hal meg utoljára és mi mindannyian itt minden hónapban reménykedeünk, hogy valaki elkezdi a sort végre!
Annyira bizti vagyok benne, ha valaki elindítja a sort, szépen fokozatosan jön a többi is...szerintem ez olyan pszichológia :? :roll:

Csip-csip, Hkitty veletek mizu? Pinkiné? MAjd gyere mit mondott a dokid!

Tyuntyi a vezetés szerintem fantasztikus dolog! èn egyszerüen imádom, persze teljesen normális, hogy az elején fél az ember, ezzel én is így voltam, de aztán az olyan automatikusan fog jönni, meglátod! :P :D AZ oktató tényleg nagyon fontos...barátnöm járt már rosszul, majdnem rámászott az öreg, de aztán gyorsan kiszállt és váltott másra :lol:

Nálam semmi újság, az hogy most sikerült-e tényleg elcsípnünk a p.ét, hát fogalmam sincs, én már nem vagyok ebben aolyan biztos...de majd 18-a körül meglátjuk.Szerintem amúgy tutira nem jött össze most sem. Tegnap voltunk anyóséknál és ott elöjött a téma megint...após megkérdezte, hogy fiam mi van már, hogy nincs még unoka.....a párom meg" hát rajta vagyunk...élesben csináljuk"...jaja édes fiam, de azt tudod, hogy nemcsak azon múlik, hogy élesben csinálod-e vagy sem? VAnnak idöpontok amikor kell!! :shock: :shock: Tök jó fej volt az apósom, na erre a párom elkezdett pirulni és azt mondta, hogy igen de a múltkor beteg voltam, de nem olyan rég bepotóltuk két nap egymás után...én meg benyögtem, hogy ezzel le lett tudva az egész havi...na erre mindenki jót nevetett, még a párom is...kivéve engem,mert én ezt nem találom olyan viccesnek :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Tyuntyi
igen, azt szedem (Provera), annyit tudok róla, hogy magas progeszteron tartalmú, mellékhatása a fáradtság, álmosság. Ez bejött :?
Drukkolok a vezetéshez! Nem olyan szörnyű ám :wink:
Az természetes, hogy egy-két hónapban nincs peteérés, ezen ne idegeskedj, lehet, pont ezt fogtad most ki. De azért nem árt, ha doki megnéz, márha a tiéd normálisabb, mint az itteniek :?

Durci
nekem is feltűnt már, hogy ősszel kezdtük (vagy vki hamarabb) a babaprojektet, és még nincs egy babásunk se :roll: Szóval bele kell húzni :wink:

Chrissy
mi ez a pesszimista hozzáállás? Sikerült elkapni, és kész!
Apósod jófej :lol: Jó, hogy ilyeneket is simán meg tudtok beszélni, nálunk csak barátok tudják (persze abból is csak a közelebbiek, akik szintén szeretnének már, vagy már van, vagy úton van). Amúgy rokonok közül senki, vagyis anyu tudta :roll: A mensis problémámat meg csak az én rokonaim tudják.
Vendég
 


Szép jó reggelt...

Durcipók-Henne: Szóhoz semm jutok, miken mentetek át, komolyan...Borzasztóan, sajnálom, és kivánom, hogy mielöbb sikerüljön, ezért!!!!

Kriszti-Tyuntyi: nekem megvan már a jogsim :D és nagyon jó :D
nagyon lefog kötni, legalábbis engem lekötöt, akkor iratkoztam be amikor a párommal ketté mentünk és lekötöt :D

Hkitty: Huuu mikor fog már jönni piri???

Pinkiné: Helyzet???

Csicsy: Hol vagy???
csip-csip18
 
 


Nálam ügye bár morcisan kezdődöt a hétvége, ügye a negatív teszt miatt, csak úgy repült a kukába :?
Na ekkor elhatároztam, hogy elindulok vásárolni :D
Először bementem a keresztanyukámhoz, mert megmütőték az epéjével. Úgy örült nekem, Én ajánlottam az orvost, és tök jó fej volt ez az orvos, mert előre hozta a műtétet 3 hónappal :D :D :D
Aztán mondom elindulok az Ikeába körbenézzek, akartam venni fürdőszoba kiegészítőket, meg piperetáskát, meg ilyen kis kacatokat :D
Hát erre, persze ami nekem kellett volna, nem volt... :( :( :(
Ráadásul rengetegen voltak, szóval fogtam magam és eljöttem
Aztán inkább átmentem a Möbelixbe! :D
Én szeretem azt a boltot nagyon :D És aránylag még közelis is van az Ikeához :D :D :D
Megvettem ott a cipős szekrényt, majd össze nem szartam magam mire sikerült a szakadó hóba be tenni a kocsiba :D
vettem még asztali lámpát, olvasó lámpát, illatos mécsest, dísz kőveket :D :D :D
Aztán írány haza :) Ez volt Szombaton :)
Vasárnap könyörögtem a páromnak, hogy menjünk el a Kikába, mert az egyik bútorhoz, nem adtak gombot...
Na elmentünk és ránk akartak sózni egy másik gombot
Szó semm lehet róla mondtam, rendeljenek nekem :)
Igaz lehet jobban jártunk volna, ha felmegyünk és leszerelünk 1 darabot :) :oops: :)
Na körbe nézztünk és mit látok???Azt a függönyt ami nekem nagyon rég óta tetszik 50% olcsóbb :D :D :D Na persze, hogy nem volt 9 m, csak 4 m... :( :( :(
Na könyörögtem a páromnak, hogy a Budaörsibe menjünk át, mert ott van 6 m, megkérdezte nekünk a csaj :)
Gondolhatjátok mennyire örült neki a párom, de elvitt és megvettem a függönyt is Annak örülök most a legjobban Igaz kellett volna a pénz csekkre :(
De ezt nem hagyhatam ott :D :D :D

És este átmentünk anyósékhoz, kártyázni, megint kikaptak
Egyszer csak anyós kérdezzi, hogy akkor mik kellenek még???Mondom bútor már semmi, majd talán még egy asztal, de azt anyum megigérte, hogy megkapom majd Szülinapomra Na és a gáztűzhelyet megveték anyudék?Megvette nekem!!!!!!!!!!!!
Hát akkor már csak a felújításra kell pénz?Mondom, igen...
És össze számoltátok, hogy mennyire van szükség???
Hát erre a párom mondja, hogy-hogy???Nem lehet azt!!!
És erre vágot ő egy fapofát(anyós) :shock:
Húúúúúúúú na borult el az agyam...Alig vártam, hogy induljunk, hogy megkérdezzem a páromtól, hogy mi volt ez???Anyád mondta nekünk, vagy neked, hogy számoljuk ki mennyi pénzre van szükségünk vagy mi???Nem mondja, nem érti...
De hát após csinálja a feljújítást(még mondta is nekünk), mivel apuék meg kifizették a lakást...És gondolom egyszerűen az anyja nem akar egy kurva fillérel semm beszálni!!!!
Ja és még azt kell tudni, hogy még azt is mondta, hogy após szerzet nekünk parketást és 2000 ft/m!!!!

Na jó hosszú lettem :D De ezek voltak!!!
Ma meg Hétfő van, és Én még mindig nem pirizzem!!!
Hogy lehet ez???Ja és 17-22 között lehetett p.é!!!

Szép Napot!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Csip-csip: lehet h korán teszteltél, meg kellene próbálni újra nem???
van valami tüneted? cickófeszülés vagy ilyenek!

Henne és Durci: nagyon sajnálom, de tudjátok én úgy gondolom h semmi sem történik véletlenül! persze ettől nektek nem lesz jobb tudom! én olvastam több helyen is, ha van valami genetikai probléma vagy nem lenne egészséges a baba, vagy nem elég erős, akkor a természet olyan h ezek a babák elmennek! és ha ez így van akkor így jobb! tudom, a fájdalom meg minden, de ilyen az anya teste, az problémás dolgokat kiszűri!

Tyuntyi és Durci: nagyon jó dolog vezetni és már 12 éve megyek, minden rendben lesz csajok!!!

Andi: remélem jó lesz a gyógyszer!

Kriszti: remélem sikerül most nektek (is) nem lehet tudni melyik a megfelelő időpont, drukkolok... :)

Pinkiné: Veled mizu? tesztelj megint szerintem!!!

Hát azt hiszem Czeizel papánktól olvastam valahol, hogy átlagosan egy párnak 4-5 hónapra van szüksége ahhoz h összejöjjön a bébi persze ha egészséges mindenki!
na most, szerintem ahogy emlékszem sokan közülünk valahol 3-4 hónapnál járunk, úgyhogy most fogunk beindulni!!!!!!!!
higgyetek nekem!!!! csak optimistán!
aki meg régebben próbálkozik, annak is össze fog jönni!

puszi mindenkinek!

Kép
csicsiy
 
 


Csak egy gyors bekukk, mert megbeszélésünk van. Tudom, hogy fárasztó vagyok, de képzeljétek reggel a wc papiron ott figyelt az átlátszó nyálka. Utána megnéztem magam manuálisan is, s tényleg. Úgy lehet húzni, mint a rétes tésztát. Nem értem én ezt az egészet. Most lenne jó a nyálkám? Nem rajtunk fog múlni, az biztos.

Most megyek, este jövök.

Henne:
Nagyon sajnálom, ami történt. :cry:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Csicsy: igen ezt én is olvastam :D 5-6 hónap :D Mi meg még csak 3 ban vagyunk, Én igen :D
Semmi tünetem nincs :shock: Semmi :shock: Menzi elött szoktam görcsölni, de semmi, aztán ált. rá 2 napra mindig megjönn!!!!
De ha megjönne, akkor jó lenne, ha már beköszöntene, mert már sok ez nekem ez a 36 nap :(

Tyuntyi: ma kell apjukat elkapni :D :D :D
csip-csip18
 
 


Tyuntyi :lol: :lol: Tuti szerintem is p.éd van! èn mondtam neked, hogy próbálkozik a szervezeted! Tudsz este csinálni ovu tesztet? Höd hogy áll most?Hajrá ma este akciózni!!!

CSip-csip te is gyanús vagy nekem! :roll: :D
Nem tesztelsz megint? Lehet a múltkori korai volt!
Ügyi vagy, ami a vásárlást illeti! Próbáld is lekötni magad vele, hiszen mindjárt itt a költözködés! :wink:

Csicsy, abszolút igaz amit Czeizel papa mondott! Mi a 6. hónapban vagyunk próbálkozás ügyileg...mostmár történhetne valami tényleg! Reménykedem persze azért, hogy sikerült elkapni a p.ét, de majd meglátjuk! :lol:
Vendég
 


Most beszéltem a párommal, és kérdezte, na megjött? :roll:
Tesztelnék is meg nem is...
Kiváncsi is vagyok...csak egy bibi van, ha negatív és rá következő nap megjönn, akkor tuti buta ütést kapok :)
Na mind 1 megláttom, holnap mind 2 otthon leszünk, lehet azt mondja, hogy reggel süssünk el egyet, ha addig nem jönn meg!!!

Ja és az is biztos, hogy több Medi-labot nem veszek!!! :evil:
Hátha mással szerencsésebb leszek :wink:
csip-csip18
 
 


Csip-csip
kíváncsi vagyok a tesztre, neked eddig nem is késett ilyen sokat, ha jól emlékszem. Vmi van :wink:

Tyuntyi
apára fel! :P
Vendég
 


Sziasztok!

Csip-csip
Akkor nálad most mi újság? Én azt hittem pénteken megjött! Akkor mégsem? Bocsi, kicsit lemaradtam! :oops:
Én októberben a Rossmannban kapható Lily tesztet használtam, és 1 napos késés után halványan, de kétcsíkos lett. Mástól is hallottam, hogy jó, meg a clearblue is, de utóbbi azthiszem drágább.
Mindegy, valamelyik csak kimutatja, hisz ennyit tényleg nem szokott késni neked!
Én ma tuti ellőttem volna egy tesztet! Holnap tessék tesztelni, aztán jönni és mesélni!
Szorítok nagyon! Aranyos vagy, ahogy leírod hogyan érvényesíted Pároddal szemben az akaratodat. Anyóssal pedig ne foglalkozz, még az a szerencse, hogy apósod és szüleid segítenek!

Tyuntyi
Szerintem is ma van pé-d. Hogy milyen nehezen jött el ebben a hónapban Neked! De most tessék kihasználni!
Hasonlóan az előttem szólókhoz: Apára fel!!!!!

Egyébként köszi csajok az együttérzést, de én szerencsére már túl tudtam tenni magam.

Hennének friss ez az érzés, biztos rossz neki, de remélem nem fog sokat szomorkodni, és következő hónapban összejön egy babó! :wink: :wink:

Chrissyke
Biztos sikerült a pé-t elcsípni, de a családdal történt beszélgetés legalább arra jó lehetett, hogy párodban is tudatosodott, hogy nem mindegy mikor vagytok együtt.

Pinkiné
Veled mi újság? Teszteltél azóta? Vagy fölhívtad a dokidat?
Gyere és mesélj!

Megyek csajok, ha ma már írni nem is, de olvasni azért még bekukkantok!

Puszi



durcipok
 
 


Sziasztok, lányok!

kedvesek vagytok, nagyon.:) én is azt mondtam, biztos vmi baj volt a babóval, és akkor inkább most derüljön ki, mint pár hónap múlva..
febr 18.-án kaptam időpontot az új dokimhoz, hát nagyon bízom benne. LÁnyok, én egy napot adtam magamnak szomorkodni. Akkor egész nap csak feküdtem, a párom pedig vigasztalt. Aztán este már együtt főztünk, és próbáltuk a dolog pozitív oldalát nézni. Ha most sikerült, hátha a következő már tuti meg lesz.:)
arra tippelünk, lehet, hogy valami progeszteron pótlót kell majd szednem, mert a luteális fázisom csak 12 nap körül van. És lehet, nem volt ideje a babcinak rendesen beágyazódni.

Szóval, most újból ismét pozitívan állok hozzá, másként nem lehet.:) És kell ilyenkor egy remek pár, aki támogat. Olyan édes volt, mondta, hogy jön velem nődokihoz 18.-án, és utána is minden egyes alkalommal el fog kísérni.:)

csipcsip: szerintem próbálj holnap egy tesztet, ha nem jön meg.;)

chrissyke:tetszett az apósod beszólása, és a tied is. Jól tetted, kellenek az ilyenek.:)

lányok, én érzem, hamarosan mi is szépen bebabásodunk, csak valaki kezdje már el a sort.:) mondkjuk csipcsip?:)
henne
 
 


Henne: nagyon jól láttod a dolgokat, örülök, hogy ilyen jó párod van, helyes!!! nagyyon optimista egy csaj vagy :D íle a kalappal :D

Remélem igazad lesz, és Én kezdem a sort!!!
Holnap teszt, ha nem jönn meg addig :D
Kitudja, most mintha egy kicsit görcsölne a hasam :?
csip-csip18
 
 


Henne nagyon jól tetted, hogy azért hagytál idöt magadnak, hogy feldolgozd a történteket :wink: NAgyon szép a párodtól, le akalappal elötte, hogy melletted áll! Ö is átélte, csak gondolom másképp ezt az egészet! A rövid luteális fázis valóban nem jó, hogy most a 12 nap is kevés lenne nem tudom, de lehet a progeszteron szinted alacsony és ezért nem tudott megtapani a babóca! Biztos vagyok benne, hogy a 18.-ai dokilátogatás lakalmával kapsz rá valami gyógyszert :P És akkor a köv. hónapban biztosan bebabásodsz!

Csip-csip gyere reggel a teszt eredménnyel mindenképp! Izgulok már és kívánom, hogy azt láss a tesztem amit a leginkább szeretnél, méghozzá két csíkot!! :lol: Most néztem , hogy a 36. napon tartassz! Az nálam még ormális, de a te ciklusaidnál már hosszúnak számít, nem?

Lányok, lenne egy kérdésem...méghozzá, mikor az elsö nap pozitív lett az ovutesztem és együtt voltunk a párommal este, már nem keltem fel csak ejszaka egyszer pisilni, de se akkor, se másnap semmi nemjött ki belölem.. :oops: Már úgy értem, hogy nem folyt ki a cucc, ami normáis esetben nálam eddig mindig kifolyt egy bizonyos idö után, de most semmi :shock: Pedig elötte két héttel voltunk utoljára, a párom meg 100%, hogy "elment", nem is kicsit. Na most jönne a hülye kerdésem...létezik, hogy tényleg akkor volt a p.ém és a méhszájam annyira nyitva volt, hogy 2-3 óra múlva sem jött ki semmi belölem??Nem tudom lehet kicsit hülyén fogalmaztam, remélem értitek mire gondolok? :P Olyan mintha totál elveszett volna bennem a "párom spermája" :shock: :shock: Ilyen most fordult elö elöször, mert amióta babaprojekt van, szeretkezésután csinálom a jól bevált gyertyaállást,majd ha tehetm 1-2 órát fel sem kelek...lényegében mi este szoktunk együtt lenni, ugyhogy nem jelent problémát. De akkoris másnap szokott kijönni "cucc" blölem...de most szinte semmi, söt semmi sem. :shock: :shock: Remélem jó helyre mentek a "srácok" :lol: :roll:
Vendég
 


További Szép estét Csajok :lol:
Vendég
 


Na Én is megyek, mert eléggé most elkezdet ingadozni a hangulatom...Lehet jönn piri, mivel ennyire beszéltem hozzá :?

Kriszti: Hát lehet, hogy bunkó leszek, de bizti elment???Mert nekem volt ilyen, és utána derült ki valahogy, hogy a párom mégsemm ment el :shock: !!!
Amúgy Mi is este szoktunk együtt lenni, és ha reggel felkelek, akkor is kifolyik a cucc :D úgyahogy te is írtad :D :D :D
Szóval szerintem, de ne haragudj, hogy megírtam ezt, tudod kedvelek, mert a Mi párunk sok mindenben különbözzik!
:lol:
De Én velem egyszer már ezt eljátszotta!!!!
De azért kivánom, hogy a srácok-katonák-, gyorsak voltak :D :D :D

Szép Estét holnap jeletkezzem...
csip-csip18
 
 


sziasztok, jó reggelt!

:)
csipcsip, várom a fejleményeket. Ma teszt?:)

chrissyke: érdekes. nekem is volt már hasonló, de egy kicsike másnap du azért kijött.. Ebben a hónapban.. és pé-kor..
Nem tudom, állítólag valamennyinek mindig ki kell jönni.
chryyke ugye tudod, hogy ha pozi az ovuteszt, akkor az elkövetkezendő 36 órában lesz pé.:) De a kis katonák sokáig kibírják bent.:)

remélem, betaláltak a srácaid.;)
henne
 
 


Sziasztok! Hát, tesztre nem volt szükség, tegnap reggelre meg jött.
De lányok, én úgy szenvedek, mint még soha. Iszonyatosan fáj, az alhasam, a derekam, mintha késsel szurkálnának. :roll: Járni, ülni alig bírok és sokszor az ájulás környékez. Tegnap este 8-kor vettem be egy Algoflex Fortet meg egy Nospa Fortet, és 10-kor be kellett vennem megint egy adagot, mert nem csillapodik a fájdalom. :cry: Mivel ez ma reggelig így maradt, mégis veszek és csinálok egy tesztet. Marhára félek, hogy méhenkívüli esetleg. Mert hát mensi késett majdnem 1 hetet. S a vérzés sem olyan erős, sőt, alig van. Cserébe pokolian fáj. :cry: :cry: Ráadásul a lehetséges tünetek közül elég sok megvan: bár az első teszt "szellemcsíkos volt", aztán elkezdtem barnázni, most meg pokoli alhasi/deréktáji fájdalom van, s néha az ájulás környékez. Szóval, félek.

Majd tudósítók

Csip-csip neked mennek a drukkok!

Chris, ne aggódj ilyen nálunk is volt. Én ekkor lettem terhes. :wink: :lol:

Henne, Durcipók nagyon sajnálom a történteket. :oops: :cry:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Jó reggelt lányok!

CSip-csip mizujs? AZért abugyimon volt valami, nem mondom, hogy totál semmi, viszont az 100%-ig állítom, hogy elment bennem. Elötte 2 hétig nem is votunk együtt, gondoltam akkor esetleg annyira sürü...mert nála ez ilyen...na mindegy, köszönöm lányok az infókat azért!èn is abban bízom, hogy jó helyen vannak!Voltunk együtt a pozitív ovutesztes napon, meg 2 napra rá ismét, mert nekem két nap egymás után volt pozitiv az ovutesztem. Remélem valamelyik "eksön" betalált

Hát Pinkiné kivánom, hogy ne az legyen, amire gondolsz!
De tutira nem normális, hogy ennyire görcsölsz,meg fáj mindened!
Igaz nálam is úgy szokott lenni, kivéve a múltkori esetet, hogy az elsö két nap, de leginkább az elsö nap, maikor már piros a vér, akkor iszonyatosan görcsölök, nálam az Algoflex M segít csak!Meg feküdnöm kell és a melegzsák. Ez tart jó pár órát, aztán mintha elszakították volna. Na jó, amikor másfél éve abbahagytam a fogamzásgátlót, akkor 2 hónapig nem is jött meg, de aztán....hát ne tudjátok meg...még jó, hogy munkanélküli voltam azidöben :shock: :lol:
Pinkiné, akkor írjam be a táblázatba, hogy febr. 8? Mikor lenne a köv. nemvárt?

Benézek még ma!Akkor felteszem a táblit!

Este melózok, holnap meg már egyedül 15-21ig! Azért izgulok egy picit :roll: VAlahogy annyira nem bíromezeket a németeket! Szeretek itt élni, be is illeszkedtünk, de valahogy az ö mentalitások annyira más, olyan hidegek,igénytelenek a nök...stb.... :lol:
Vendég
 


Csip-csip: teszt? remélem nem jött meg!!!

Pinkiné: sajnálom h ennyire szenvedsz és remélem nincs semmi gond!
Nekem a gyógyszer abbahagyása után a 3. hónapban volt ilyen, azt hittem meghalok, és aznap dolgoztam is, de pont ilyen tüneteim voltak! de ez szerintem a tisztulás miatt volt, de nálad nem!
Remélem ma jobban leszel! ha nem, irány a doki!

Kriszti: nálam is volt már ilyen! ez szerintem előfordul! lehet h most tuti helyen vannak! :lol: :lol: :lol:
melóhoz sok sikert, ügyes vagy!

:wink:

Kép
csicsiy
 
 


Csak feldobom ide a táblázatot most :P
TÀBLÀZAT 2010.02.09
Vendég
 


Sziasztok!
Nem mondom irtatok rendesen, alig győzőm visszaolvasni.

Kriszti:
Az általad leirt történet ismerős, velem is előfordult már ilyen, ebben a ciklusban kétszer is. Azt nem tudom, hogy teljesen felszivodtak-e a kis katonák, de én sem vettem reggel észre, hogy bármi távozna belőlem.

Csip-csip:
Teszt nincs?

Pinkiné:
Nagyon sajnálom, hogy megjött, pláne, hogy ilyen fájdalmakkal is jár. Nem tudom, hogy ha méhen kivüli terhes valaki, s esetleg spontán elvetél, az mivel jár. Ne gondolj rögtön a legrosszabbra, úgyis mész a dokihoz, kérdezd majd meg őt is.

Henne:
Nekem is kellett szednem progeszteronra gyógyszert. Én az utrogestan kapszulát kaptam, de most guye egyenlőre nem szedek semmit. Veled kapcsolatban is kiváncsi vagyok, hogy mit mond az orvosod. Örülök, hogy már jobb vagy. Fel a fejjel!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Durcipók:
Veled mi újság? Mellfeszülés van még? A hőd hogy áll? Gyere te is, ahogy tudsz.

Nálam semmi különös. A hőm egy tized fokot emelkedett! :shock: He-he-he, már csak vigyorogni tudok ezen az egészen. Mármint magamon. Bizony Isten azt mondom, hogy ez az állandó készültség, hogy le ne csússzunk pé-ről, kikészit. Még akkor is, ha ez sok szexxel jár. :wink: Lassan már nem birom, de a férjem se szusszal. Történhetne már vmi! Kriszti a kérdésedre válaszolva, csináltam ovutesztet, ami persze csont negativ lett. Igy van nem lesz pé-m ebben a hónapban, vagy még csak most lesz. Elméletileg semmiről nme vagyok lemaradva, mivel a 19. napon tartok. Bőven belefér. Csak az a fánya reggeli hő ugorna már meg. :twisted:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Tyuntyi, majd meglátod szépen lassan emelkedni fog a höd 1-2 napon belül! Akkor gondolom a szex is megvolt most :lol:
NAgyon aranyos az unokahugod! Az elöbb néztem az iwiwen az ismeröseim képeit! A ruhád is valami álomszép volt :P

Henne töled szerettem volna megkérdezni, hogy milyen tüneteket éreztél még a szombati nap elött, mielött pozitívat teszteltél?

Másik kérdesem az lenne, hogy ti hogy érzitek meg a p.ét? VAgy érzitek egyáltalán? Itt most nem a hüvelyi nyálkára gondolok, hanem magára az érzésre :lol:
Nálam például erösen szurkált a bal oldali petefészkem, meg ingerült voltam, meg a melleim is feszültek, olyan furcsák voltak a ellbimboim akkor.JA,meg kívános voltam :lol:
De a bal petefészkemnél ismét szurkál, néha jobban,néha kevésbé...Néha azt érzem,hogy valami mégsincs rendben nálam,mert a múlt hónapban is a bal petefészkemnél fájt..
Alig várom már az április elejét, akkor megyek nögyógyázshoz rákszürés miatt is, meg hogy akkor már 8. hónapja próbálkozunk. Mondta vasárnap apósom, hogyha ez a nödoki nem foglakozik az üggyel és elhajt, révén, hogy még nem telt le az 1 év, akkor ö ismer egy másik dokit egy másik városban, ahol ö ost dolgozik, és akkor kér idöpontot töle! Annyira jó fej :lol: :lol:
Anyóst, apóst úgy látom jobban érdekli a dolog, mint a páromat :roll: :lol:
Vendég
 


Kriszti:
Kösz a bókokat. a menya ruháról annyit, hogy senkinek nem ajánlanám a nyakba kötős uszályos ruhát, mivel kurva nehéz volt. Egész nap rajtam volt a csoda, s utána két hétig kenegetni kellett a nyakamat, mert lejött róla bőr. Ezt most szó szerint kell érteni. a ruha súlyát ott éreztem meg.
A pé-t illetően nekem igen változó tüneteim szoktak lenni. a mostani ciklusban például folyamatosan szurkál a bal petefészkem. Most is. Általában nekem a pé-t követően kikerekednek egy kicsit a melleim, s hányingerem is van a reggeli kávétól. Ezekből is szoktam arra gondolni, hogy megvot pé. Magát a jelenséget nem igazán észlelem. No meg elmúlik a szurka, s mensi előtt inkább középen, a méhem szokott fájni. Most is, ha nem mértem volna hőmet, meg lettem volna győződve, hogy túl vagyok a pé-n. Pedig még nem. Lehet, hogy ezért nem jött össze eddig a baba? :?
Nem tudom a táblit itt bent meggnyitni, te hol tartasz?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


A ciklusom 26. napján tartok, elvileg 5.-en lehetett a p.ém, de ma reggel óta nekem is fáj a bal petefészkem :roll: HA ülök akkor is, meg ha állok akkor is. HA 5.-en volt a p.ém, akkor 18-19.-ere nem várom a mensit, addig még van idö rendesen....A mellbimbóim érzékenyek, de ez általában mindig így van, én ebböl is tudom, hogy megvolt a p.é! :lol: Más tünet nincs, de én sem hiszek már a tüneteimnek sem, mert mindthogy azt ti is itt követtétek, volt már mindenféle....múltkor is 2 napot késett, de aztán megjött végül, és annyira akkor is jókor voltunk együtt, aztán mégse :? Olyan szép volt a görbém is...
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: