Új privát üzeneted érkezett!

Nekem is pár napon belül megkell jönnie, lehet én is csatlakozzom hozzátok Angyalkrisz!!!
csip-csip18
 
 


Szép estét!

Susy!
Hűű micsoda finom ízek lehetnek.. :P
Bizti nagyon egészséges az itóka :)

Iner!
Egy halk nagy gratula neked!!! :wink:
Minden rendben lesz!!

Zsu!
Semmi gond,meg esik az emberrel ez :)
Csak néztem..mondom ezt tuti nem nekem szántad:)

További szépet mindenkinek!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Hú, de irigy vagyok a kismamákra. De nagyon drukkolok is Nektek, hogy minden rendben legyen.

Csip-csip, kb egy hét múlva. Már most izgulok! :) De azt hiszem, most könnyebben tudnám venni a negatívat, mint Kendével. Most eltereli a figyelmem egész nap!

Szép estét!

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 

 
 

Értem hát kiváncsi vagyok, mit mutat a teszt, reméljük ZEBRÁS LESZ!!!
Drukkkkkkkkkkkkkkkkk

Szép estét, jó éjszakát mindenkinek!!!!
csip-csip18
 
 


Kírus
Köszi, hogy elnézed ezt nekem, már egy lépéssel előrébb voltam, Ancsának is válaszoltam egy mondatban... :oops: már azt sem tudom ki kivel van...a párom is mondta ma, hogy mi van velem, mert el vagyok rendesen kalandozva, sokszor olyan vagyok, mint a mosott sz..., a mellem is fájdogál, teljesen olyan, mint mensi előtt egy héttel, most már egyre kíváncsibb vagyok, hogy mi lesz ebből... :roll: :?:

Iner
Halk gratula Neked, hidd el minden rendben lesz, mire menned kell a következő uh-ra már dobog a kis szívecske!!!Drukk+++++++++++

Pitypang
Hormonprofil vizsgálatod van folyamatban?
Sperma vizsgálat jó buli nagyon... :cry: :roll: reméljük minden rendben lesz!
Tornázni jársz?irigyellek...sokat jártam régebben Én is, imádok mozogni és az aerobik a kedvencem!
Te milyenre jársz?

Angyalkrisz
Sajnálom a piri előjelét! :cry:

További szép estét!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Réka
Merre vagy?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó estét Lányok!!

Ma egész nap dolgoztam, másfél órát voltam itthon aztán már mentem is a másik melóhelyre, fél 10-re értem haza...Hulla vagyok!!De szorgalmasan visszaolvastam amit termeltetek :)

Angyalkrisz- Szerintem abszolut ne izgulj az alkohol miatt, én is úgy tudom, hogy az első 4-6 hétben még nincs kapcsolatban a baba és a mama vérkeringése, úgyhogy tuti, hogy nem lehet semmi gond. Nem tudom ki is írta pontosan de én is hallottam , hogy egy pohár vörösbor még állítólag ajánlott is néha-néha :lol:

Zsu- Én írtam a spermavizsgálatot :oops: Nálunk ez az első vizsgálat a páromnál, vagyis hát az első látogatás az urológusnál, de ott egy csomó mindent megcsináltak, vérvétel, uhu, vizelet....Szeptemberben lesz eredményünk!

Csip-csip- Sajnálom a lakás ügyet, de egyszer úgy is megtaláljátok azt a lakást amibe mind a ketten beleszerettek.
Az APEH-es dologra meg inkább nem is mondok semmit, mert csak csúnyákat tudnék.....Bezzeg akik milliárdokat csalnak el azokhoz valahogy sosem kopogtatnak :evil:
Én Femibiont szedek és abban van folsav, külön nem szedek semmit....illetve Femibiont is csak ha eszembe jut :roll:



Joli- Kitartás hányinger ügyben , úgy tudom általában csak az első 3 hónapban kísérti az ember lányát :wink: Gondolj mindig arra akiért ki kell bírnod, a babáért a pocakodban :D És ez azt jelzi, hogy minden rendben van oda bent!!

Pitypang- Ez jó hír, hogy itt van piri, mert így végre mehettek a kivizsgálásokra...És utána tisztábban fogtok látni!!!

Kírus- Nem minősítem a magyar egészségügyet.....2 óra egy szaros papír miatt?????Mi lesz ha majd vizsgálatok miatt mész??Fél napokat kell majd ott dekkolni??? :evil:

Susytunder- Én is csupa jókat hallottam a Bioptron lámpáról, a volt barátom is mindig azzal gyógyítgatta a sérüléseit és tényleg használt!!Nagyon sok mindenre jó!!

Anita1984- Mennek a drukkok a teszteléshez+++++

Iner- Ne izgulj, minden rendben a babáddal, ez tuti!!!Szívhang leghamarabb a 6-ik hét környékén van, ha jól tudom!!!Úgyhogy ne izgulj!!! :)


Betty - Mennek a drukkok+++++++++++++++


Jajj csajok majdnem elfelejtettem a mai nap legfontosabb eseményét!!Megjött a vérvételem eredménye...Telefonon hívtam a dokit és hát állítólag a férfihormon szintem túl magas....Na most ez mi a fenét jelent?????Fogalmam sincs....Ilyet én még nem hallottam, szerdán van hozzá időpontom akkor beszéljük meg a teendőket , mert valami gyógyszert emlegetett, meg mondott még valamit, csak nem értettem, a franc essen belé, hogy nem tudom ezeket a szakszavakat németül....szerdán viszem a szótárt bár a túl kacifántos szavak úgy sincsenek benne :cry:
Hát majd próbálok következtetni.....Szerintetek ilyenek, hogy FSH és hasonlók azok angol rövidítések, nem???Lehet, hogy itt is ezeket használják???Ilyenkor bánom, hogy nem otthon vagyok, mert ott legalább érteném mit karattyolnak :)

Legyen szép estétek!!

Szeretettel:
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Jó reggelt!

Ancsa a férfihormon az a tesztoszteron. Gondolom lehet gyógyszeresen kezelni :) A röviditésekről sokat nem tudok, inkább latin szavak ezek, nem? De az értékeke alapján látod majd, mivel van esetleg gond. Kiváncsi vagyok erre milyen gyógyit kaphatsz? Szerdán kiderül :wink:

Zsu A pocifájás nagyon jó jel :D Izgulok érted!

Mi ma kezdjük az ovit, inkább én izgulok, mint Zsozsó :oops: A héten már dolgoztam félgőzzel, mert gyerekek még nem voltak a suliban. Megvoltak a pótvizsgák, a tanévnyitó értekezlet.... :roll: Jöhetnek a skacok :wink:
Ja és elkezdtem nyomni az E-vitamint, meg az Aspirint, ennyi 8)

réka80
 
 


Ja és a legfontosabb :)
Betty várunk vissza :)

réka80
 
 


Ancsa
Drukk az eredményért :wink:
Amikor nálam kiderült, hogy PCO-s vagyok nekem is magas volt a férfi hormon szintem, de attól is függ, hogy mennyire magas ez az érték, lehet gyógyszeresen kezelni!
Szerdán biztosan többet tudsz majd, kíváncsi vagyok, hogy mit mondanak! :roll: :?:

Réka
Jó, hogy előkerültél már hiányoltalak reggelente... :wink: :roll:
Indult a szeptember...jó munkát,sok sikert az ovihoz, ügyesek legyetek!
E vitamint :?:

Jaj a cicijeim...nem semmi, hogy fájdogálnak! :roll:

Pusszantás

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Hanyadik DPO ez Zsu?

Ja E vitamin növeli a fogamzási készséget :wink:

réka80
 
 


Ezt nem is tudtam!
7. nap

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt Csajok!

Köszönöm a drukkokat. Egyenlőre én semmit nem érzek! Jajj, de kíváncsi vagyok már arra a tesztre! :)

Mi ma csavargunk vásárolunk, de alvásidőben jövök! Puszi!!!!

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Ancsa
Azáltal, hogy magas volt a tesztoszteron szintem, nem volt peteérésem és uh-al igazol PCO-m volt ill. van is...ezt tapasztalatként írtam, nem elrettentésként, nem biztos, hogy neked is ilyen problémád van!reméljük!!!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Anita
Drukk a teszteléshez+++++++++
Jó vásárlást!
Várunk később...

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok lányok!

Tegnap elkezdtük szétszedni a konyhát, szerdán jön a kőműves, apósom hozott kemping gázpalackot, meg rezsót, az udvaron fogok főzni, ha az idő engedi. :)

Nekem telejesen érzékelhetően tegnap volt a peteérésem, szúrkált, fájdogált, és volt ilyen tojásfehérje szerű valamim is. Apa gyorsan meg is szeretgetett. Viszont most nem fogok hamarább tesztelni, kivárom az időt.

Joli? Merre van? Mostanában ritkán hallunk felőle.

Zsu
Pihiztél tegnap délután? Ma is sok a munka?

Ancsa
Szerintem is latin rövidítés nem angol. Majd írk mi volt szerdán.

Anita
Drukkolok nagyon, azt hiszem te vagy a legközelebbi tesztelő. Jó vásárlást nektek!

Kép
Kép
susytunder
 
 


Suzy
Akkor beindul a nagy munka...nemsokára szép, új konyhád lesz, de jó! :wink:
Mi sokat szoktunk az udvaron főzni, van egy kis gázpalack és azon sok mindent elkészítünk csak, hogy kint lehessünk a szabad levegőn, meg van egy hangulata az egésznek!
Ezen a nyáron sok lecsót és szalonnát csináltunk már!

Drukkolok majd a teszteléshez... :)

Pihentem egész délután, még aludtam is egy keveset, de jól esett nagyon! :wink:
Ma már nem olyan sok a munka, próbálok időben hazamenni, de nem lesz egyszerű, mert s város fel van fordulva, forgalom elterelés, új körforgalmak, villamossín javítása és stb.
Jó, hogy most kezdtek neki, amikor elindult a suli...agyatlanok! :?: :roll:


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok Lányok!

Susytunder

Nagyon kedves, hogy hiányolsz, csak mostanában nem történik semmi, ezért nem akarlak titeket untatni.
Tegnap délután olyan fáradság tört rám, hogy le kellett pihennem egy órára. Amikor felébredtem, pedig olyan volt, mintha részeg és másnapos lennék egyszerre. Nem volt erőm még megmozdulni sem. Szédültem, kavargott a gyomrom, de közben mégis éhes voltam. Nyűglődtem egész estig, aztán egy zuhany után jobb lett.
Most már piszkosul érzékenyek a mellbimbóim. Éjjel alig bírok már hason aludni. és amikor meg kell fordulni... Az nem semmi. Néha úgy érzem, mintha két gumilabda lenne a mellkasomon.

Iner

Ma töltöm a 6 hetet, de szerintem fiatalabb egy pár nappal.
Nekem is csak petezsák meg szikhólyag volt a pénteki uh-n.
Két hét múlva kell mennem legközelebb. Én is aggódom, hogy minden rendben lesz-e, és hogy lesz-e szívhang. De reméljük.
Amilyen pocsékul voltam tegnap, bizti minden ok.

Ma ki kell takarítanom a lakást. A nagyjával már megvagyok, de a mosogatás porszívózás felmosás még hátra van.

Zsu

Tűkőn ülve várom már, hogy mi lesz a teszteddel. De, ahogy leírod, nagyon jók a jelek. Én bizakodom! Mikor tesztelsz?

Egyébként én Elevitet szedek meg 2x3mg-os Folsavat.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Zsu
Itt nálunk Maglódon is szét van túrva több helyen az út. iskolát, ovodát építenek, és gőzerővel csinálják az utolsó simításokat, de azért Maglód közel sem akkora, mint Szeged.

Joli
Hogy mondhatsz ilyet, hogy nem akarsz untatni minket??? Akarunk tudni minden érzésedről, gondolatodról!! Ugye lányok jól mondom? :)
Csak mosolygok azon egyébként,amit írsz, elkezdődött nálad úgy látom az álomkór. lesz olyan, hogy a délutánt is átalszod. Legalább is nálam volt ilyen, és ennek ellenére este 9- kor már dőltem az ágyba.
Kicsit visszább, talán az előző oldalon írtam neked, hogy mit próbálhatsz meg, ha rosszul érzed magad, lehet nem láttad, nézd meg, ha akarod. :wink:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Joli
Miért is untatnál, hát nem azért vagyunk, hogy beszélgessünk???
Eddig jöttél szinte minden nap, csak nem untál meg minket??? :wink:

Szeptember 12-én tesztelek reggel, ha eddig nem jön piri, aznap lagziba megyünk (most szombaton is) és meglátjuk, hogy csak Én nem ihatok vagy berúgok... :roll: :?: :wink: :oops:

Drukkolok, hogy minden a legnagyobb rendben legyen és vigyázz addig is magadra!

puszi

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jaj Lányok, hogy mondhattok ilyet? Dehogy untalak meg titeket, csak most olyan levert vagyok pár napja. Semmihez sincs kedvem. Biztos a hormonok szórakoznak velem. Ma is kezdődik a tegnapi kóválygás.
Úgy tűnik nálam inkább kora délutániak a rosszullétek. Róka koma még nem randizott velem, de úgy érzem már csak néhány nap választ el minket egymástól.
De tudjátok mit? Én nem bánom. Akkor legalább tudom, hogy minden rendben. Csak az a furi, hogy hiába van hányingerem, mégis éhes vagyok. Hát ez, hogy lehet? pedig én már csak a hányingerben bíztam, hogy kevesebb legyen az étvágyam, mivel a doki is mondta, hogy max. 1 kiló a 12. hét végéig. Én meg alapból nagy evő vagyok sajna, de most meg... na meg persze borzasztó hízékony.

Susytunder

Láttam a tippeket, köszönöm! De azt hiszem, ha ilyen cukros üdítőket, meg édes kekszet rágcsálnék, tényleg 100 kiló lennék, az én hiper szar anyagcserémmel.

Zsu

Nagyon szorítok jövő szombatra. Én akkor pont a második napomon leszek az iskolában. 11-én indul a képzés, és mindig pénteken délután, és szombat délelőtt kell mennem. De majd vágtatok haza, hogy megnézzem mi lett a teszt eredménye. A jeleid nagyon biztatóak.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli
Nem liter számra kell inni, hanem ha rosszul érzed magad megiszol 1 decit. A háztartási keksz pedig nem olyan, mint, ha csokit ennél, és abból is csak pár szemet kell enni, de ahogy te gondolod, csak tipp volt. :wink:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Joli
Megértem, csak fura volt, hogy nem jelentkezel, pedig Te is mindig itt vagy! :wink:
Biztosan rossz lehet ez az állapot, de a baba így biztosan jól van gondolj arra!!! :wink: :roll:
Miért tilt ennyire a kajától?


Én is szoktam sok zöldséget, barna rizst enni, de hús is kell szerintem a szervezetünknek!

Én már nem élem bele magam semmibe, mert aztán jön a szar időszak, de ne így legyen!
Én tényleg rengeteg tesztet csináltam már!

További szép napot!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:39-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Susytunder

persze, tudom, hogy mértékkel kell ezeket fogyasztani, csak én ismerem magam, hogy addig innám az üdítőt, amíg van itthon, meg tömném a kekszet, amíg van a zacsiban. Tudom, hogy csak jót akarsz! Ne érts félre! De sajnos nem vagyok egy jellem, ha kajáról van szó!

Zsu

Azért mondta a doki, hogy vigyázzak, mert a 164 cm-hez, 71 kg vagyok. Ráadásul szerintem az itthoni mérleg min. két kilóval kevesebbet mér. Meg, hogy apám és nagyim is cukorbeteg, és mondta, hogy akkor én is hajlamos lehetek rá a terhesség alatt.
Meg van egy kis szívbillentyű hibám. Erre is intette a doki, hogy erre akkor mostantól oda kell figyelni.
Igaz mióta terhes vagyok sokszor érzem úgy, hogy összevissza ver a szívem. Pár perc az egész. nem vagyok rosszul vagy ilyesmi, csak hát az embernek nem kéne érezni, hogy ver a szíve. Hát amikor nekem ilyenem van, hát igencsak érzem.
Gondolom ez miatt is kell jobban vigyázni, hogy a nagy túlsúly ne terhelje túl a szívem.
Meg állítólag így hajlamosabb vagyok a terhességi toxémiára. Hát nem tudom. Én ezek miatt vagyok ennyire elfoglalva kajával.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli
Értem, akkor mindenképpen vigyáznod kell, nehéz ez!!!

Én ettől a rengeteg Clostitól már annyira kívánom az édességet, hogy még soha ennyire. Egész nap el lennék pilóta kekszen, mert az a nagy kedvencem... :wink: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Joli
Dehogy is értelek félre! Csak azért írtam, mert első babánál az ember sok mindent nem tud még, és jól jönnek az infók.

Viszont terhességi mérgezéssel kapcsolatban, én kockázati tényezőként a túlsúlyt még nem hallottam. Most utána olvastam a neten is, és erről ne írnak. A magas vérnyomás veszélyes, és általában a 20. terheségi hét után alakul ki, de lehet kezelni is.

Persze vigyázni kell, ha az embernek van fölöslege, de majd meglátod a 12. hétig nem nagyon fogsz a súlyodban változást észrevenni, sokan még 1- 2 kilót le is adnak, leginkább a sok rosszullét miatt. Majd a második trimeszterben fog megugrani a súlyod, és a vége felé.
De ugye nem éhezteted magad? Mert az többet árt, mint használ.
Neked nem mondták a 170 g- os szénhidrát diétát?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Zsu

Van egy két tippem édesség falhatnékra. Ezeket akkor fejlesztettem ki, amikor egyik fogyókúrát próbáltam ki a másik után.

Vágj fel mondjuk egy banánt, egy barackot meg egy almát darabokra, majd öntsd le gyümi joghurttal. Egy időre tuti elveszi az étvágyadat és finom édes is.
Esetleg sovány túróba keverj, sovány tejfölt, kevés folyékony édesítőt tegyél bele, kis citromhéj is mehet, ízlés szerint, és ebbe is dobálhatsz gyümiket. Esetleg egy édesítős habos cappucino?

Remélem sikerült adnom pár tippet!:)

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Susytunder

Dehogy éhezem! Sőt! :oops: Sajnos eszem nem keveset, de egy pár napja igyekszem jobban odafigyelni, inkább az ételek minőségére.
Kevesebb zsiradék, kevesebb cukor, de eszem mindent! Néha többet is, mint kéne!
Még semmilyen diétát nem mondott senki. Gondolom, ha majd a köv. UH után megyek a terhesgondozóba, majd ott fogják ezeket mondani.
Egyébként minden tippnek és tanácsnak örülök!
A vérnyomásommal inkább az a baj, hogy ingadozik, ezért alapból ájulásra hajlamosabb vagyok. Arra kell vigyáznom, hogy ne pattanjak fel a székből hirtelen meg ilyesmik.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli
A gyümölcsös kajcsit kipróbálom, de a cappucinot kihagynám, a szagától is rosszul vagyok. Nem kávéztam és nem is fogok, nagyon utálom!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu
A gasztro blogomba van egy töltött sült barack nevű recept. Én már kipróbáltam, nagyon finom, és egészséges. A brandyt persze kihagyhatod. :wink:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Szal megvolt a HSG, és minden szupi, semmi gond sehol
Megvan a beutalónk az andrológiára is Apinak.
Most még megyek a hormonlabor miatt kétszer v.v.-re, aztán eredmény, és indulhatunk tovább
A citológiám is megvan már, az is teljesen rendben.
A 3. cn.-i eredményt már megkaptam, minden határon belül van, úgyhogy itt sincs gond. Örülünk

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
De örülök, hogy jelentkeztél és a legjobb, hogy minden rendben van! :)
Sokat gondoltam rád...továbbra is drukk+++++++++++++++++++++

Neked fájt-e a beavatkozás?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Köszi Suzy majd megnézem! :)

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Üdv újra itt Betty :) Örülök, hogy minden oksa :D

réka80
 
 


Zsu
a beavatkozás nem volt kellemes, de kibírható, ha van melletted egy műtősfiú, akit közben tudsz kapargatni, szorongatni... :wink: :lol: , mikor, hogy érzed... :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
Jó ilyen jó hírekre jönni. örülök, hogy minden rendben. Hogyan tovább most?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Még lesz 2 v.v.-em, aztán megyünk a meddőségibe.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szép jó estét mindenkinek!!!

Húú, nálam ma is rohanás volt egész nap, egyik melóból a másikba....De túléltem :) Holnaptól kicsit lazábbra veszem a figurát, csak este megyek melózni!!!Viszont lakást kell ganyéznom :lol:

Réka- Hát igen, most hogy mondod.....Tényleg tuti, hogy latin és nem angol....Miért az angol ugrott be???Ki tudja!!Én is nagyon kiváncsi vagyok, hogy mit mond holnap dokker bá...Megmondom őszintén kicsit félek ezektől a hormon gyógyszerektől nem szeretnék egy szép kis bajuszt vagy szakállat :wink: Te tanár néni vagy???Hogy bírta lánykád az első napot az oviban??

Zsu- Hát a doki bácsi azt mondta, hogy kicsit magas....Bár ez elég tág, de holnap majd okosabb leszek!!Te elég gyanus vagy terhes ügyileg te lyány :lol: Minden tünetet produkálsz 8)

Anita1984-neked is mennek a drukkjaim!!!!!Jajj úgy izgulok, teszteljen már valaki :!: :!: :!:

Susytunder-Nekünk az előző lakásban egyszer elment a villany az egész konyhában.....Úgyhogy én is rezsón főztem a nappaliban....el is neveztük amerikai konyhának :lol: konyha és nappali egyben :D
Tök jó, hogy jó időben voltatok együtt a pároddal...Majd várjuk ám az eredményét :wink:

Joli-Ne nézz hülyének, nem vagyok mazohista, de én úgy irigyellek még a tünetek miatt is :lol: Nem tudom elképzelni, hogy milyen érzés lehet az, hogy tudod, hogy egy élet növekszik benned....Biztos baromi jóóóóó :lol: Én is , én is, én is akarom :!: :wink:

Betty- Ezek super hírek!!!Itt mindenki nagyon várt már téged, nagyon szorítottunk :!: :arrow: Király, hogy minden eredmény jó...Azért csak óvatosan azzal a műtősfiúval :wink:

Na lelövöm magam mára Csajok!!
Mindenkinek csodaszép estét!!

Szeretettel:
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Jó reggelt!

Ancsa nem tanítok, gyermekvédelmis vagyok több suliban. A "nehéz esetekkel" foglalkozok 8)
Várom a híreket a dokkertől :) Az angol meg talán azért ugrott be, meg manapság minden rövidítés angol :wink:

Anita hogy állsz? Mikorra várhatjuk a tesztet? :D

Zsu hogy vagy ma? Én a tüneteid alapján somolyogva figyellek :wink: , és drukkolok nagyon! :)

Pitypang merre jársz? Magad alatt vagy nagyon?

Kírus, rólad is olyan régen hallottam. HAngulatingadozások kínoznak még?

Mi ma kezdjük az oviban a 2. napot. Jól sikerült az első, ma már bemegyek egy kicsit dolgozni is :? A csajom simán elküldött, mondta jól megvan egyedül is, én meg végtelenül büszke voltam az én bátor, belevaló lányomra :)

réka80
 
 


Szép jó reggelt Mindenkinek!!!
Olvastam amit írtatok, sokan pihentettek a tegnapi nap folyamán. Én is azt tettem elmentem csavarognni aztán szépítkeztem, mindehol voltam ahol csak egy nő lehet :lol:

Tesztelők, most ki mikor fog tesztelni???Druk++++++++++

Zsu: Szépen alakulsz :wink:

Betty: Sínen vagytok, akkor gratula !!!

Joli: Nem eltünni, tessék csak mesélni, mert én is majd az első babámat fogom várni, és kiváncsian olvassom, hogy mit érzzel :lol:

Ancsa: Ilyen téren nem irigyellek, de reméljük, megérted amit mondd

Pitypang: Minden oké?Jobban vagy már??

Kírus: Tényleg rég voltál...

Csajok, neketek mi a véleményetek terhesség alatti hajfestésről???
Kíváncsi vagyok, mit gondoltok erről, mert nekem barna a hajam van, de most vörös, és azt elég sürün kell festeni...

Szép Napot!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Csip-csip én nem festettem terhesség alatt, bár azt olvasom nem okoz gondot a babának :roll:

réka80
 
 


Jó reggelt Lányok!

Ancsa

Nem vagy mazochista! Két hónapja még én is irigykedtem kicsit, mikor mások írták, hogy ilyen tüneteik vannak, meg olyanok. Ne aggódj! Hamarosan te is megismerkedhetsz ezekkel! Hidd el!
Én is festetem a hajam. Úgy tudom nem ártalmas! Többiek mit gondolnak erről?

Csip-csip

Nem tűnök el, csak éppen most vagyok az egyszer fent, egyszer lent fázisban. biztos olvasgattál te is ilyen cikkeket, ahol hétről-hétre bemutatják a terhességet. Ott is írják, hogy a 6-10 hét között vannak ilyenek. Meg néha fáradtság tör rám. A hányinger most éjjel ébresztett, napközben csak kicsit volt.
Én mindig azon aggódom, hogy egyik nap nagyon érzek minden tünetet, másnap pedig alig. De biztos az ingadozó hormonok miatt.
Eddig inkább kora délután jöttek ki jobban ezek az émelygések szédülések. Kíváncsi vagyok meddig marad ez így.

Betty

Azért nem lehetett egyszerű kibírni a beavatkozást! Nagyon örülök, hogy mindent rendben találtak! Én biztosan érzem, hogy karácsonyra már te is betehetsz egy kiscipőt a karácsonyfa alá.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Halihó!
Nem érzek semmi különöset, csak a szokásos mensi előtti dolgokat, esetleg annyit, hogy nem szokott ennyit görcsölgetni a hasam előtte, de most szinte minden nap! :?:

Betty
Nálam műtősnéni segített és nagyon kedves volt velem, ahogy az orvosom is!
Szólni kellett, amikor már feszít, görcsöl a hasam, mert addig ment a kontrasztanyag, de Én olyan jól bírtam, hogy Emőke szólt, hogy most már biztosan nagyon kell, hogy fájjon!Ennyire jól bírom a fájdalmat, mert nekem a mensi is fáj görcsösen!!! :?

Ancsa
Várunk a dokitól vissza!puszi :wink:

Csip-csip
Azt hiszem Én is fogom festetni terhesség alatt, ha eljön az ideje...

Vidám, szép napot!



Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Én nem festettem a hajam a terhesség alatt, sem szoptatás alatt.
Nekem is barna hajam van, és vörösre szoktam festeni, de én úgy gondoltam ennyi ideig kibírom.

Zsu
Én is azt hittem, hogy milyen buli lesz a kinti főzőcskézés, de ma rájöttem, hogy mégsem. Ugyanis Kristóf mellett nem lehet. Ő egy percre sem áll meg, csak kint az udvaron tudnék pl. krumplit pucolni, ha meg a kinevezett nyári konyhába csinálom, akkor amit oda bepakoltunk kiszedi, és tele van üveg pohárral és hasonlókkal. Így akkor fogok főzni amikor ő alszik, de nem ebéd lesz így, hanem uzsonna. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!


Szeretnék csatlakozni hozzátok, ha nem probléma :oops:
Magamról annyit, hogy most augusztusban vágtunk bele a babaprojektbe, és izgatottan várjuk, hogy mi lesz a kimenetele.... Nekem sajnos nincs pé-m, akárhányszor nézték mindig 0 volt a progeszteronom. Van már egy 1 éves kislányom, akit imádunk és ő is clostyval jött össze.
Tömören ennyi. Gyorsan visszaolvasok az elejétől, hogy nagyjából képben legyek :wink:
onlány
 
 


A hajfestéshez még egy gondolat, de ne gondoljátok, hogy okoskodó vagyok.
Terhesség alatt sokszor nem a kívánt hatást lehet elérni, és a tartóssága is gyengébb. Másrészt, nem túl jó belélegezni azokat a gázokat, amik felszabadulnak.
Szoptatás alatt pedig nagyon fog hullani a hajatok. Persze mindenki maga dönti el. :wink:

Kép
Kép
susytunder
 
 


S.tündér, én festettem világ életemben a hajam -kivéve míg gyerkőc voltam- és terhes lettem, innentől kezdve nem tudtam a festéket a fejemen elviselni, úgy marta. Ahogy megszültem elmúlt. (nem szoptattam)
onlány
 
 


Suzy
Most, hogy így gondolkodom a nővérem sem festette a haját, az orvosa azt mondta nem ajánlott, ha nem lehet ennyit kibír az ember... :roll:

Egy gyerekkel megint más a helyzet ebbe nem is gondoltam bele, akkor sokat "segítene" neked azt hiszem, gyorsan kész lenne a kaja vagy nem?!
Ez is egy megoldás, hogy akkor csinálod, amikor Ő alszik! :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Onlány
Örülök, hogy ránk találtál és csatlakoztál hozzánk :wink:

Drukkolok, hogy minél előbb sikerüljön a kistesó..., akkor most is closti lesz???
Én összesen 5 hónapot szedtem ,nálad okozott- e rossz tüneteket?

üdv.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzs, én most aug.5én szedtem napi 2x1et 5napig és most várom a hatását
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 49600_.png 24én délelőtt még lehetett látni uhun a petét, de este már éreztem szurkálásokat, mondhatni középidős fájdalmakat és 25én lhtesztet csináltam 10kor +nál egy hajszállal világosabb volt, aztán este megint csináltam, de akkor már 2vel volt világosabb. Úgyhogy nemtudom, de mind1...
Nálam csak hiszti tünetek voltak, de annyira, hogy magamon is meglepődtem :shock:
Neked mi volt?
onlány
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: