Új privát üzeneted érkezett!

Melcsi!
Ha nem haraxol meg, nem írom le újra az inszemet. Kicsit visszább leírtam.
Egyébként a doki ráírta a papíromra, h javasolja a betegácsit.... szóval, nem muszáj, de jobb itthon pihizni. (én pihizek)

Pedi!
sztem a fejfájás inkább időjárás miatt volt. :?
A ciciknek meg a férjed biztos örül :lol: :lol:

csucsu!
most hívott a Békés Megyei Hírlaptól egy csaj. Tökre meglepődtem, mert nem is néztem a Beolt.... a vacsinak örülök, mert imádom azt a vendéglőt, ahova mehetünk.... bár egy hónapon belül fel kell használni :? Hívtam is a férjemet, h döntse el, h le tudunk-e menni GYulára a szüleimhez, mert vasárnap Csabára kéne mennünk a díjátadóra. :wink: Majd még megbeszéljük.

Móni!
Én is úgy vagyok vele, h nászút helyett a bébit választom és már úgysem mennék szívesen fürdőzni.... :wink:

babszika
 
 


Babszika,
akkor most vacsit nyertetek? Ez jó. legalább megalapozol a babának... :lol: :lol: :lol: Fürdőzni már majd a babával menjetek! :wink:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Igen lyly!
Sztem a babánk is jobban fogja értékelni a pocakomban a vacsit :lol:

babszika
 
 

 
 

sziasztok.köszi a gratukat....
csucsu akkor a szasza rosszul mondta.vagy a zoli értette félre........a megazstáros meg a zoli munkatársának a fia lesz a palcsó tamás lesz........ :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Végül mindegy iski lesz egy a lényeg február 9-héten lesz. :)

Kép
csucsu05
 
 


így igaz.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hú Nita! Mit látok??? Gratulálok, (halkan)de jó! :D

Kép
pampalini
 
 


pampalini köszike....kedd után ha minden ok ....akkor már lehet hangosabb gratula... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska: de nagyon örülök! Ez aztán a jó hír!

Móni: engem adandó alkalommal átírhatsz 1. cn-ra. Ma megjött az a buta mensi megint. :(

Kép
lujzici
 
 


Lujzici - a francba!!!

Nita - biztos, h minden ok lesz kedden!

Képzeljétek olyan jó kedvem van!!!
Pedig nemrég hívtak az egyik melóhelyről, h nem engem választottak az állásra. :( De sebaj, majd legközelebb.

Kép
pampalini
 
 


pampalini remélem is...ma már a párom is feloldotabb lett....már kispapának hivja magát... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pampalini,
fő, hogy jó kedved van! Én is meló után kutakodom... sehol semmi... :(

Lujzici,
új hónap= új esélyek!!! Tessék aktívkodni apával!!! :lol:

Izisz,
elmúlik majd... Nekem Bencussal semmi bajom nem volt, a második babával az első 7-8 hétben émelyegtem, de nem hánytam, pedig ő is fiú lett volna, a drága... :cry: Szóval két fiú, és két különböző terhesség volt.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


sziasztok!
én megint migrénes vagyok.... :x
a kedvem sem vmi fergeteges, meg a közérzetem sem.... úúúútálom, ha ilyen vagyok.

babszika
 
 


lehet tombolna bennd a hormonok...... :oops: :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hát a fene sem tudja.
az biztos, h az én pocim még mindig görcsölget.... jó lenne, ha a babácska ágyazna magának, de az még korai, szóval nem tudom, h mitől van.

babszika
 
 


lehet a baba ágyaz.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


áh, 3. dpo-n nem hiszem

babszika
 
 


:roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


lyly - hát nem egyszerű most melót találni. Ami a legbosszantóbb, h hirdetés is alig van. :(

Kép
pampalini
 
 


Babszika - kitartás!!!

Kép
pampalini
 
 


köszi pampalini!
ólomlábakon jár az idő :lol: :lol:

babszika
 
 


Olyan jó volt, most beszéltem anyáékkal és apa azt mondta, h előbb pocakom legyen és utána majd keresek melót!
Ha ilyen egyszerű lenne!!!

Babszika - tudom, türelmetlen vagy, de nyugi minden kiderül nemsokára. Szerintem tök izgalmas ez az egész!
Ugye jól tudom, h te is munka nélkül vagy. Te mivel töltöd a napjaidat (azon kívül h a pocakodra koncentrálsz :) )? Én már egyre nehzebben bírom itthon.

Kép
pampalini
 
 


Lujzici,
fenébe a pirivel :twisted:

Babszika,
kitartás :!: :!: Biztos idegölő lehet ez a várakozás.

Lyly,
drukk a munkakereséshez.
Látom, Bencének megkezdődik az ovi,neked meg akkor lejár a gyes. Én is félek, mi lesz majd a nyáron. Június végével lejár a gyesem, nem tudom visszamehetek e dolgozni. De ha visszamegyek is, a gyereket nem veszik be nyárra az oviba, hiába lesz 3. Megmondták, próbáljam megoldani. Kösz :twisted: . A nagyszülők még dolgoznak, nem tudom kire bízni,akasszam fel a szegre?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Én különben tök jól elvagyok itthon, egyáltalán nem hiányzik a munka :D . Sok anyuka úgy van vele, hogy alig várja, hogy mehessen dolgozni. Na én nem tartozom ezek közé :D .
Én mondtam már apának, hogy nem is akarom a Hannát oviba adni, azt akarom, hogy mindig velem legyen :D :oops: . Nem is a gyereknek, nekem lesz kész trauma, ha elmegy az oviba :cry: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita!
azért egy babával más otthon, mint m. nélkül :roll:

pami!
igen, most én is m.nélkül vagyok.
valójában állandó takarítás és fórumozás az, ami a napom javá kiteszi.
de csinálgatom a gyerekszobát (vagyis inszem óta nem), kirakóimat is megcsinálom, h lehessen keretezni.
de tény, h nehéz! főleg, mert örökmozgó vagyok és utálok tv-t nézni :roll:

babszika
 
 


ranita én is kis traumaként élem meg hogy máté nincs velem...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Babszi,
persze, tudom :oops: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Csucsu,
mi volt uh-on? Voltál?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


babszika!
Én is ilyen vagyok, h valamit muszály mindig csinálnom, mert nem bírok egyhelyben ülni. Már az olvasás se nagyon köt le, pedig imádom!

Kép
pampalini
 
 


ranita!
remélem, nem sértettelek meg, mert nem akartalak!!!!!

csucsu sztem most van az oviszínházban, nem?
mert olvastam, h Szabinának ma van.... vagy nem? :roll:

pami!
na ez az....

babszika
 
 


csucsu most ot van.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ranita,
Bencust bölcsibe íratom, mert a helyi oviba még nem veszik fel, bár megsígom, kijött egy rendelet júniusban, hogy az oviknak csinálni kell minicsoportot, ahová 2 éves kortól lehet felvenni a gyerekeket. Ez azért van, mert a bölcsi beindítása már nem kötelező önkormáynzati feladat, de az ovi fenntartása igen, viszont egyre többen mennének vissza dolgozni (muszájból is), és nem tudják hová tenni a gyereket.
Én is nagyon szeretek itthon lenni, most éppen fordításos távmunkákat nézegetek, mert nem nagyon akarnék elmenni itthonról, meg nincs is hirdetés. Őrület, mi van ebben az országban! Azt várja a kormány, hogy fizessük az adót, de ha nincs munkahely, ki fog adózni? A vállalkozók? Na, ők aztán nem, de ilyen terhek mellett meg is értem...

Babszika,
jobbulást! Milyen kirakókról írtál?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


lyly először mátét se akarták felvenni az oviba...de aztán bővítették az ovit és így sikerűlt csak a felvétele...de márciusig csak délig lesz oviba....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Babszi,
dehogy haragudtam meg :D .

Lyly,
én még ezt nem hallottam, hogy 2éves kortól lehet menni. Nákunk legalábbis ilyen nincs. Pedig biztos nálunk is lenne rá igény, mert a gyes az egyenlő a nullával. Ráadásul lakáshitelünk van. Pont most néztem a híreket és hát kezdek kétségbeesni, hogy mennyit fogunk fizetni megint. Jó kis országban élünk :cry: :cry: :cry: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


hali van itt meg valaki?

apa GP2ot nez ami most engem nagyon nem erdekel.Inkabb netezek :lol:

melougy nehez itt is sajnos.6eve vagyok munkanelkuli.egy eve volt egy probalkozasom de nem igazan akartak megfizetni a tudasom.
szerencsere feltalaltam magam es itthon megkeresem azt amit ott kapnek.

ranita egy het mulva megy kontolra?akkor mar kezdodhet a projekt?

Kép
monyo83
 
 


babszika anyosomnak szokott surun fajni a feje,de nagyon.mivel nem szeretne meg tobb gyogyszert szedni igy kiprobalta a citromos kv-et es bevallt neki.elmulasztja a fejfajast.Mi itt torok kv et iszunk nem tudom hogy a ti kv- tokkal bevalna e de egy probat meger.

Kép
monyo83
 
 


hát monyo!
köszi a tippet, de a kv-t nem bírom... hányok tőle. se csokiban, se kapucsínóban, se sütiben....

lyly!
bármilyen kirakó. van Anne Geddes képes, van tájkép .... bármilyen... pl: ez 2 régebbi
Kép
Kép

babszika
 
 


babszika szepek a puzlik :lol: en eltortem az uveget ramazas elott es nekem nincs beramazva :cry:
azok az izek mik a falon?olyan kis viragoknak neznek ki,azokat hogy raktatok fel?

Kép
monyo83
 
 


ja és lyly!
pénzt soha nem adok értük, mert drágák, de mindig meglep vki eggyel. és bármilyennek örülök. szerencsére állati gyors vagyok bennük.
eddig egyetlen egy fogott ki rajtam.... annak is csak az a baja, h fehér a háttér és azt egyenként kellene belepróbálgatni.... :evil:

ez a mostani, de ez már fent várja, h keretezzem, szóval csak a dobozt tudom mutizni
Kép
500db-os és 4 óra alatt raktam ki.... du. (ez amiatt fontos, mert már lámpát kellett kapcsolnom és annál már nem látok olyan jól, csak term. fénynél)

na, most jól fényeztem magam :lol: :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


monyo!
én ezeket anno csak úgy kereteztem, h a parafa háttér elé plexit raktam és fém csíptetőkkel fogtam össze. ez jól illett a szobánkba.

a kis virágok pedig a falon a tapéta díszei :lol: :lol: :lol:
és amúgy csak pacák. de mi úgy raktuk fel, ahogy egymás után jött a tapéta, és amiatt olyan mintha össze-vissza lenne feltéve.
(de nem bírjuk a direkt dolgokat)

babszika
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Húúúú, de korai vagyok.

Monyo,
igen csütörtökök megyek vissza, már előre félek, ha csak rá gondolok :? .
A doki 3 hónapot mondott a hasseb miatt, de nem mondta, hogy védekezni kellene. A neten azt is olvastam egy tapolcai dokitól, hogy 6 hét után nyugodtan lehet próbálkozni. Mire lesz megint a pé, letelik 2 hónap, én úgy gondoltam, lesz ahogy lesz. Ha jönni akar a baba, jöjjön. De azért nem hinném, hogy most aztán pikk-pakk összejönne :( .
Most valahogy nagyon pozitív vagyok a történtek ellenére is, de félek, hogy nagyon pofára fogok esni.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Babszika,
nem semmi, mihez nincs türelmed :) . Nálunk apa ilyen, én aztán nem, hamar feladom.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


sziasztok.

ezt soha nem mondtam volna meg hogy ez tapeta,gyonyoruek az illesztesek olyan mint a meszeles,de tetszik ilyet meg nem lattam.
hu te akkor igazan gyors vagy,en a kedvencemet 3 honap alatt raktam ki,minden nap egy kicsit.Viszont volt egy amit soha nem raktam ki,egy nagy fekete puma a darabok 90szazaleka fekete volt igy nem tudtam kirakni.

ranita probalkozatok ahogy jolesik,nekem csak sima vetelesem volt mutet nelkul de 3 honapot kellet varni.

Kép
monyo83
 
 


babszika gyönyörűek a puzlék!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


babszika :oops: lehet hogy kinevetsz de fogalmam sincs mi az a plekszi. :oops: az milyen anyagbol van?

Kép
monyo83
 
 


Monyo,
mikor nekem első körbe megvolt a küretem, akkor nekem is azt mondta a doki, hogy 3 hónap, de hozzátette, hogy nem kell védekezni, ha mégis jönni akarna a baba, abból sem lenne baj.
De én azt mondom, hogy szerintem a szervezetnek így is, úgy is kell pár hónap vagy fél év, mire helyrerázódik. Nekem volt két laparom drillinggel és mindkétszer utána a 6. hónapban estem teherbe. Úgyhogy sajnos nem megy nekem olyan gyorsan :( Ezért sem akarok elszalasztani egy hónapot sem.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita mi sem vedekeztunk csak neha kicsit vigyaztunk.
Novemberben veteltem el es januarban mar volt halvany pozitiv tesztem de akkor idore megjott vegul.
sokaig magamat okoltam hogy nem vartuk ki amit a doki mondott de azota tudom hogy nem rajtunk mullott sajnos.

Kép
monyo83
 
 


ja itt a hom,beirtam holnapra egy hot es kaptam keresztet.
Kép

Kép
monyo83
 
 


sziasztok!

babszika - jók a puzlék! És szép a szobátok is!

ranita - ha jönni akar a babó úgyis jön. Itt olvastam valamelyik topicban, h vetélése volt egy csajnak, és műtéttel fejezték be, ők nem hagytak ki semmit és rögtön terhes lett. Asszem már meg is szült. Lehet, h a tested hamarabb készen áll újra a babóra, mint a lelked. Szerintem a lelki része miatt mondják főleg a 4-5 hónapot. De ki tudja...

Kép
pampalini
 
 


szerintem érdemes kivárni az időt amit mond a doki.....nekem az első vetélésem tavaly januárba volt majd 3 honapra rá teherbe estem de az is műtéttel végződöt........ :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: