Új privát üzeneted érkezett!

igen szeretnék de ő nem akar esküvöt.... :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lehet majd később meggondolja magát! Amúgy meg fel a fejjel, nem a papír számít, hanem hogy szeretitek egymást! :D

Kép
adiadi
 
 


tudom hogy nem a papír számit...de az olyan szép mikor esküvő van.nagyon szeretnék szép fehér ruhába igent mondani neki...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

sajnálom, én megmontam lagzi nélkül nincs baba, lagzi meg volt 3 éve de baba nincs :cry: , pedig már mindent elintéztünk, hogy neki minden meglegyen, ugyanis addig nem terveztünk mig nem volt saját lakásunk

Kép
Kép
melisch
 
 


Ezt mondtad már neki is?

Kép
adiadi
 
 


igen...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Látod, nincs tökéletes pasi......... Lehet épp ezért szeretjük őket! :roll:

Kép
adiadi
 
 


hát igen lehet....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kár, hogy nem látja be milyen fontos ez neked, de sajnos nem lehet őket kizökenteni a saját észjárásukból, legalább is az enyém nagyon makacs :x

Kép
Kép
melisch
 
 


Mi nők azért mégiscsak tudunk egy icipicit puhítani rajtuk a boszorkányos praktikáinkkal! :wink:

Kép
adiadi
 
 


az enyém is nagyon makacs sajna..... :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én a cigiről nem bírom leszoktatni.Van lakásunk,de apa belebuzult a faházba (nekem is tetszik) és olyat akar...
Mi most egy nagyon nagy téglaházba lakunk,de ketté van választva,külön bejárat,a házon belül nem lehet járkálni,nekünk van 70 négyzetméter,anyósomnak 60.sZÓVAL EGYÜTT LAKUNK,DE KÜLÖN.
éS apa kitalálta,hogy a kert végébe építsünk faházat.Nekem lesz örökségem,plusz a szocpol,nem is kéne sokat felvenni,szóval aláírjuk 3 gyerekre,de csak kettő lesz,a harmadik meg ha apa leszokik,vagy visszafizethetjük a szocpolt....én a zsaroló típusba tartozok..... :oops:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Nita, Melisch, Melinda, jó éjt!

Kép
adiadi
 
 


adiadi
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


a faház nekem is tetszik és állitólag tartós és jól szellőzik

Na megyek én is dugjam ágyba ezt a "kisbabát" mivel megint kezd a férjem lázas lenni. Csináltam egy kamilla teát mindkettőnknek most megpróbálom az ágyba dugni, hátha kicsit helyrejönn reggelre, puszi

Kép
Kép
melisch
 
 


jobbulást!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jóóóóóóó reggelt! :D

Látom ma én vagyok az első! Lányok köszi a drukkolást! :) (28.nap)

Melinda: Remélem bejön a varázslatod! :D Jót vigyorogtam rajta amiket írtál! :lol:

Most van egy kis időm munka előtt, mert később megyek dolgozni.

Milyen sok kismama lett itt nagy hirtelen! :D
Vendég
 


jó reggelt perpike, remélem akkor holnap reggel te tesztelsz pozitivat :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztio!

Izisz, én is B-A-Z megyei vagyok eredetileg, Mezőkövesd mellett laktunk egy kis faluban. Imádom a Bükköt!!!

Perpike,
szorítok, hogy piri szabira menjen!

Melinda,
nekünk osztrák típusú faházunk van, nagyon jó, télen fűt, nyáron hűt! Soha nem építenék kőből/téglából, mióta ismerem ennek az előnyeit.
Jó egy telken lenni az anyóssal? Azt mondta nekem egyszer a pszichótanárom, amelyik férfi nem akar elköltözni az anyja mellől, az soha nem is nő fel.

Melisch,
jobbulást az uradnak!

Friss tábla:

1232610293.7162.doc

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok Lányok!
Agic! Hát, erre senki sem fog tudni Neked válaszolni.. Sajna mind3 verzio benne van a pakliban. De mégis, ha poz. lett a teszted a 21. napon, és a ciklusaid ennyire rendszeresek, akkor lehet,hogy nem pé-t mutatott a teszt, hanem jóslás van a dologban. Tudom, hogy nagyon nehéz kivárni, de várnod kell még pár napot, h bizti lehess a dologban. Ha türelmetlen vagy, patikában vehetsz 10-es érzékenységű tesztet (pl Qupido, vagy az érzékenyebb clearblue) ezek már a menses előtt akár 4 nappal is kimutatják a terhességet. Sok sikert, és mindenképp írd meg a végét!! :)
Adiadi! Nem szoktam ennyire görcsölni, bár tény, hogy a 2 szülés óta erősebb és fájósabb a dolog... Ráadásul most ->18-as
karikás bejegyzés következik.. nemcsak késett, és borzasztó fájdalmas volt, hanem olyan darabos, vérrögös, alvadtas... fujj. Több helyen olvastam, hogy ez lehet annak a jele, hogy mégis baba volt a dologban, csak nem tapadt meg úgy, ahogy kellett volna, és kilökődik. Hát, próbálok erre nem is gondolni... :(
Perpike! Hajrá! Hajrá! Nagyon drukkolok! Hány naposak a ciklusaid?
Még akartam vmit írni, de már nemtom mit.. Gyors visszaolvasok még1szer, hátha eszembe jut...
mandarin7
 
 


Mandarin! Nekem is 10 es HCG-m van itthon 2 db. Akkor már ha holnap reggel kipróbálnám mutathatna valamit? Jaj elszámoltam. azt hittem péntek van, de hülye vagyok! :oops: Akkor még csak a 27. napom van. :P Egyébként olyan 30 körüliek, de 30 alatt nem szokott lenni.
Vendég
 


Perpike! Elvileg igen, kimutatja. A beágyazódást követő napokon a 10-es már kimutathatja. És ha kb. középidőben volt a pé-ed. akkor ez már bekövetkezett Nálad. Egy csajszi mesélte 28 napos ciklusokkal, a menses előtt 4 nappal este (tesztelt) pozitívat... Biztos változó mindenkinél, hogy milyen gyorsasággal, mennyiségben termelődik a hcg... A legtutibb az lenne, ha még 2 napot kibírnád, akkor nem érne semmilyen csalódás.. (én sosem bírom ki... :oops: ) Mindenesetre drukkolok Neked, és jó lenne, ha Te lennél a köv. zebrásunk! :wink:
mandarin7
 
 


Perpike!
Drukkolok! :wink:
Vendég
 


Szia lyly!Én Ózdon élek,de itt elég nehéz most az érvényesülés.Sokat beszélgetjük mostanában,hogy el kéne költözni,de sajnos az itteni kertes házunk árából legfeljebb egy panellra futná valahol.Kölcsönt meg nem akarunk a nyakunkba venni.Voltam reggel vérvételen,este 6 körül kell hivni a dokimat,hogy mennyi lett a hcg szint.Utána megbeszéljük a továbbiakat.Milyen fura,hogy szinte rettegek,hogy mi van ha megtréfált a természet,és a pozitiv teszt ellenére nulla lesz a hcg.De már majdnem 1 hete ,hogy nem jött meg.Hülye vagyok szerinted?pERPIKE!Holnap lehet,hogy már neked is gratulálunk!Úgy látom ez egy termékeny évnek indul.
Vendég
 


Izisz! Ilyen véletlen nincs, hidd el! Egy hete késik és egy véletlen pozitív teszt....Ne aggódj, kismami vagy, tutiiiii!!! :wink:
mandarin7
 
 


Jaj Lányok!
Annyira aranyosak vagytok, hogy így szorít nekem mindenki! :oops: :) Mostmár sikerülnie is kell remélem.
Akkor még megpróbálok várni. Vasárnapra terveztem a tesztet, ha addig nem jönne meg, de szerintem szombaton már nem fogom tovább bírni. :P

Ízisz: Ne aggódj, nem lesz semmi gond! Ha pozitív volt a teszt, akkor tuti terhes vagy. Aztán este írjál, hogy mennyi is az a HCG!!!

Na én megyek, indulok dolgozni, majd estefelé leszek, ha nem leszek nagyon fáradt. Szép naapot mindenkinek!
Vendég
 


Perpike! A szombati 10-es teszt az jól hangzik!! Jó munkát, szép napot Neked is!
mandarin7
 
 


Izisz!

Ne izgulj! Bizti minden renben van! :)
Vendég
 


Kérhetek én is egy kis drukkot? Holnap megint megyünk a kórházba a Lánykánkkal kontrollra...Hú, ilyenkor mindig sík ideg vagyok. :(
Vendég
 


perpike mégegyszer drukk

Izisz tuti babás vagy nem aggódj

dunakavics neked meg én szoritok holnapra, hogy a picivel minden rendben legyen (majd utána olvasok, hogy mi is a gond a kislányoddal :oops: )

Kép
Kép
melisch
 
 


Lyly!
HHHHÁÁÁÁTTTTT ÉN mezőkövesdi vagyok!!!!Kazincbarcikáról költöztünk Mezőkövesdre.de én továbbjöttem ide Gyöngyös mellé....Hol laktatok Sz.istvánon???Vagy Tardon???
Nyugi!!!Ha egyszer pozitív az a teszt,akkor van babó!!!Én is minden szart végigolvastam,hogy mitől lehet tévesen pozitív,de azért gondoltam a cisztát,meg ilyen vackokat kizárom...a méhen kívülit nem tudom,de az meg nagyon ritka....
Van gravi Hcg,az beágyazódás után 3 nappal kimutatja a terhességet!!!
Ja a férjem....óóóóóóó,ő dehogy akart itt maradni,még csak ebbe a faluba se,azt mondta költözzünk mindkét szülőtől azonos távolságra,és akkor nem lesz vita....én mondtam,hogy itt akarok lakni falun,nem elmegyünk vadidegen helyre,aztán a 4 gyerekre majd a szomszéd vigyáz,ha valahova mennem kell...meg indítsam úgy az életem több millió hitellel,mire letelik,akkor vehetem fel a másikat a gyerekek lagzijára....(a miénk 2 millióba volt) úgyhogy itt vagyunk,de nincs hátránya,anyóst úgy kell átráncigálni,nem ül a nyakunkon!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda,
hát ez töxuper, mert én Mezőkövesden laktam 10 éves koromig, és ott végeztem a középiskolát (gimi)!
Akkor minden oké. Hűűű... ilyen drága lagzi! Mi 16-an voltunk (szülők + testvérek + tanúk + mi), és mindent mi fizettünk, mert a szüleink nem voltak hajlandóak rá. Azt mondták, ha lagzizini akarunk, akkor miénk a kőccség. Azóta is így állnak hozzánk... Illetve sehogy sem, mert nem tartják velünk a kapcsolatot.

Dunakavics,
nagyon szorítok, de én sem emlékszem, mi van a kicsiddel, ne haragudj... :oops:

Ízisz,
BIZTOS, hogy babás vagy!!! Ez nem lehet véletlen!!! NYUGI!

Mandarin,
nekem is ilyen darabos szokott lenni, de akkor is, ha tuti, hogy nem vagyok babás (mert védekeztünk), de a dokim szerint ilyenkor a jó vastag nyálkahártyát látom... Bár, ha a megszokott időtől eltérően később jelentkezik, az már lehet elveszített kicsi... :(

Perpike,
szombatig ki kell bírni... :wink:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Hát köszi,hogy igy biztattok!A dokinak reggel megmutattam a tesztet,azt mondta ,,hát ez erősen potitiv,,.De azt mondta ilyen korai terhességnél még csak a vérvétel a 100%-os,az uh.-al szemben,mert azon még a 34.napon nem biztos ,hogy látna valamit.De ha tuti a vérvétel akkor megnézi uh-on is,hogy jó helyen van e.Este 5kor visszük a kandúr macskánkat ivartalanitani,mert állandóan csavarog,meg már érezni at ivari szagát.A baba miatt is jó lesz.Hál istennek bennt nincs alomja,kinnt intézi.Alig birom már ki 6 ig ,hogy megmondja a doki az eredményt. Perpike!Vánszorogni fog az a pár nap én tudom,még 4 nap késés után is reszketve csináltam meg a tesztet,de megéri várni.
Vendég
 


Perpi: kíváncsi leszek!

Ízisz: Nyugi, miért pont te lennél kivétel egy pozitív teszttel, hogy a teszt poz. babó meg nincs. Biztos ott van, de estére sztem labor eredmény után megnyugodhatsz!

Duna: Megy a drukk ezerrel! Kitartás!!!!

Lyly: Nagyon szépen köszönjük a táblázatot! :D Nagyon kedves Tőled, hogy megcsináltad! Szal köszi!

Kép
nyuszifül16
 
 


Ja, Ízisz: tök tuti az új vonalzód! :wink:

Kép
nyuszifül16
 
 


Izisz,
nagyon várjuk az esti híreket! És szorítunk!!!!

Nyuszifül,
igazán nincs mit, nagyon szívesen, majd egy kicsitdíszítem, ha lesz időm.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Ízisz,már csak 3 és fél óra....biztos jó a teszt,én már kifogtam a sz@rt....
Na Lyly én nem akartam szem előtt lenni,ezért Egerbe mentem tanulni...Kövesden hol lógtam volna????Mindenki ismerte a szüleimet... :lol:
Nekem másfél év alatt 2szer volt meg,de szülés óta nagggyon fáj.....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Köszönjük a drukkokat! Még az elején írtam a kislányomról.

Melinda! :wink:
:lol: :lol: Kövesdi tényleg mindenhol van :lol: 8)

Lyly! Írtam privit :wink: :lol:
Vendég
 


Mikor lesz már 6 óra????????Hát már úgy várom!!!!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


:cry: :cry: csajok férjemet iszonyu állapotban találtam munka után. Alig bir beszélni 39,50 C -os láza van ki vagyok borulva, akarom vinni a sürgőségre de nem akar jönni azt mondja, hogy aludna hadjam még kicsit aludni és talán később rászánja magát. Ugy aggódok, nagyon szar érzés, tavaj volt tüdőgyulladása lehet megint az van neki, ugyanazok a tünetei. (láz hidegrázás és nagyon nagy fejfájjás). Igy vérzik a szivem! Őt sajnálom és most ez betett a babaprojektnek mert ha beviszem a sürgőségire tuti röhgent csinálnak és a családi dr.nő szerint akkor a köv. 3 hónap veszéjes lenne a babára és inkább ne vállaljunk babát (ezt a tavaj mondta) :cry: :cry:

Kép
Kép
melisch
 
 


Melish:szerintem ez nemarról szól, hogy menni akar vagy nem. Ha tüdőgyulladás gyanús, akkor még hűtő fürdőzni sem tudod, kapna egy injekciót, és lemenne a láza, nem szendvedna annyira, ő sem. Ne, gondolj a legrosszabbra, bár biztos nagyon nehéz, hogy így látod, lehet valmi vírus...
Jobbulást Nektek!

Ízisz: mikor jösz, mizu????????????????????????????????????????????????????

Kép
nyuszifül16
 
 


Melinda: Tényleg, amíg várakozunk, engem is megvuduznhatnál... :)

Kép
nyuszifül16
 
 


Na itt vagyok az eredménnyel!A hcg szintem 600!Hétfőn reggel újra vesznek vért,megnézi a doki,hogy duplázódik e 2 naponta,vagyis fejlődik e a terhesség.Uh-t még mindig szóba se hozta.Ez az alaposság már az agyamra megy.Én igenis már látni akarnám,és kész.Na látjátok ezért nem jó korán se menni.De legalább megnyugodtam,hogy nam volt ál-poziziv a tesztem.
Vendég
 


ÉNÉNÉN gratulálok először,most már hivatalosan is!!!!! :lol: :lol:
Nyugi!!!!Minden rendben!!!!!
Ú Melisch,ez gáz nagyon,de néha tényleg csak pihenni kell,nekem az alvástól lemegy a lázam....Régebben algopirin,gőzölés,forró fürdő,1 óra fekvés,és este mentem a Szépasszonyvölgybe,pedig előtte sírtam a mostani már férjemnek,hogy vigyen haza anyumhoz az albérletből,pedig olyat csak vészhelyzetbe mondtam....
Nyuszifül!!!Abraka-dabra baba a hasba....most!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Izisz!
Gratulálok! :)

Melisch!
Jobbulást a férjednek!
Vendég
 


Sziasztok!

Dunakavics: Drukkolok remélem mindent rendben találnak! Mi is megyünk egyébként majd holnap a kisfiammal.

Melisch: Jobbulást a férjednek! Remélem azért erőt vesz magán és elmentek a dokihoz. Ez a láz elég magas.

Nekem meg déltől úgy fájt a hasam, mint amikor megszokott jönni. :( A fejem is fáj. De mondjuk érdekes ez a hasfájás, mert vannak időszakok, amikor nem érzem hogy fájna, van amikor meg teljesen olyan, mintha megjött volna. De még nincs semmi szerencsére. De szerintem előbb utóbb lesz valami.

Ízisz: ezek jó hírek! Gratulálok én is harmadikként! Nyugi, mert a kisbabukád meg ne érezze, hogy ideges az anyukája, mert akkor lassabban termelődik a HCG hétfőre! :D :wink:
Vendég
 


Ízisz,
ez a beszéd!!!! Aszta-paszta, megmondtuk mi! Ott a baba és kész!!!!!!! Gratula!

Dunakavics,
láttam, hogy küldtél valamit, de csak a profilod jött át. Ezt is akartad? :)

Melisch,
irány a doki! Tessék a röntgennél megmondani, hogy babázódtok, és akkor kap a férj egy ólomkötényt, ami 100 %-osan véd. Egyébként sem ott röntgeneznék... A párommal is így csináltak, és velem is, amikor a kicsink kórházban volt, és bent kellett lennem vele a röntgennél. Én akkor már babás voltam, de még nem tudtam, de szóltam, hogy lehet, és kaptam a kötényt. Nem is volt eből semmi baj! Jobbulást a férjecskének!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


annyira aranyosak vagytok! Hát nem akar jönni annyira fáradt kérte engedjem aludni. Anyukámmal konzultáltam algopirint adtam neki, folyékony formában és kezd lemenni a láza. Nyuszifül itt messze sem olyan aranyosak a dokik, tavaj április közepén voltunk olyan 8 óra fele értünk oda és 11 után jött ki és mit csináltak vele: kapott egy algopirinés szurit, vettek vért, megállapitották a tüdögyulladást és átküldtek a város másik végén levő ragájos korházba. Be akarták utalni de embertelen környezet volt 12 ember egy piciny korterembe izzadság+pisi szag, majd kifordult a gyomra és azt mondta ha más nincs ő inkább otthon hall meg mint ott maradjon. Saját felelőségre haza jöttünk éjjeli 2 órakor, aztán szombat, vasárnap kezelés de akkor is nagyon rosszul volt. Hétfön ujra röngen meg vártunk 1 órát a huzatban mig a dokinő ismét megnézte a leleteit és annyi. Majd elment más dokinőhöz mikor kicsit jobban volt. Mégis 1 hónapig beteg volt. Tehát tudom, hogy most hiába megyünk sokat nem csinálnak vele és most is alszik. Viszem reggel. akkor annyit sirtam én még életemben nem láttam olyan beteg embert állandóan sirtam anyukámnak a telefonban. Lyly köszi a tippet szolók neki a köténnyről.

izisz neked gratula!

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!
Bocsi,hogy eddig nem jöttem de valami gubanc volt a netünkel és hát melózok is így estére fáradtan érek haza.
Nálam még mindig semmi jele a menszinek ma vagyok a 36.napon.A PG/53 páfrányos és van 3 negatív tesztem. :( A folyamatos hányinger elmúlt,viszont meló közben többször bekeményedek mint Domival anno és csak a magne B6 segít.Nem tudom mi van velem de már nagyon kiváncsi vagyok mit mond a doki hétfőn megyek hozzá.A tesztel kapcsolatban csak annyit,hogy érdekesen jön ki az 1 csík.Először nincs semmi aztán 5 perc múlva előbukkan.Valakinek volt már ilyen?Nekem régen a negatív volt az is azonnal kijött.

Olvastam,hogy vannak újabb pocakos topikosok nagy GRATULA Nekik. :D
Melinda!
Olvastam a negatív tesz aztán pozitív teszt hsz.először megdöbbentem :roll: aztán meg jót rötyögtem.... :lol: Különben Én is Egerben tanultam(Heves megyei lány vagyok). :wink:
mucus75
 
 


sziasztoki...a mai tesztem iszonyat erős let......ilyenkor menyire kéne erősnek lenni a csíknak?...
egy barinőm azt mondja ez lehet ikerterhesség is... :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: