Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt,

Hát a mai tesztem sem igazán erősebb. :oops: :oops: Nem tudom mi van. :roll: :roll:

Chlarissa,
Nagyon ari vagy. :lol: :lol: Jól esik. :lol: :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy, szerintem sincs még veszve semmi. Amíg nem jön a piri. :wink:
Én is csináltam tesztet negatív lett. :( De a pirim ilyenkor már (péntek reggel) jönni szokott.
Reggel az első pisinél már folydogál is. Eddig még semmi, sőt a barnázás is kevesebb. (lekopogom)
És szépen jön a fejfájás, szédülés és a hányinger.
Ha ezek után még sincs baba, akkor igazi klinikai eset vagyok, aki minden tünetet produkál pusztán pszchihés alapon. :lol:

Nem tudom mi fog kisülni a dologból. Most várok.

A csomagolást elkezdtük, még Ginusnak mosok egy adagot az estére megszárad.

Clarissza aranyos vagy. Remélem megmaradunk jó példának. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Sziasztok!

Visszaolvastam, gratulálok a pocaklakósoknak!!!

AKinek nem siekrült, nekik pár gondolat
Ramónát nagyon-nagyon szerettük volna. Ugyanezeken mentem keersztül amiket leírtatok, uyganezeket gondoltam stb. Megfogadtam, hoyg soha többet!!! Iszonyatos volt minden hónapban a csalódás 2 éven keresztül. Hőmérőzés, reménykedés stb... Most, sokkal-sokkal máshogyabban állok a doglohoz, és így sokkal, sokkal jobb!!! Nincs minden hónap végén csalódás, se szomorkodás, se negatív gondolatok!!! Nagyon jó "szabadon" élni, azzala tudattal, hogy bármikor érkezhet közénk valaki!! Eddig Mindig azt gondoltom én is, hogy akarom és terhes leszek. De ez nem így van!!! Ez akkor van így, ha valaki kiválasztott minket, és közénk szeretne érkezni. Ha ez egyidőre esik, akkor hamarosan kopogtat a gólya. Ha nem, akkor sajnos várnunk kell. És fordítva, akihez akar érkezni valaki, az nem ismer lehetetlent, és tűzön vízen át jön! Íme 2 példa, egyiket sem szóbeszédből hallottam, mindegyik a körynezetmben esett meg. Az egyik még pocakos kismama, szeptemberre várja a 4. babóját, a 3. anyni idős neki mint nekem Rami. Nem szerettek volna több babót, ezért védekeztek, de sajna kilyukadt a gumi. Elmentek esemény utáni tabiért, ami uyge 72 órán belül kell, hogy bevételre kerüljön, ő 25 óra múlva vette be. És mégis pocakos, egészséges kisbabát vár. A másik gyógyszer mellett lett kismama, nem is akármiylen gyógyszer mellett, a Diane mellett, és oylan betegségben szenved, ami mellett nem lehetne elvileg babája. És egy egészséges lassan 2 hónapos babája van, aki csodaszép! Nekem már az első történet is megadta a hitet ahhoz, hoyg igen, lehet 4. babánk, csak türelmesnek kell lenni. De a 2. eset nagyban meggyőzött, abban, hogy nem szabad feladni, és a csoda megérkezik, csak ki kell várni!!! Remélem hamarosan én is 2 csíkos teszttel jöhetek, de kívánom, hogy mire én 2 csíkos teszttel jövök, addigra mindenki beelőzzön, és én legyek a sereghajtó!!! :lol: :lol: :lol:

Puszi mindenkinek!!! És a felhők felett mindig süt a nap!!!

moni
 
 

 
 

Moni!

Aranyos vagy, tényleg. Tudom, hogy neked sem volt könnyű. :?

Ne haragudj meg, nekem ez egy picit misztikusnak tűnik. Nem mondom, hogy nem lehet igaz, de én ennél racionálisabb vagyok. :roll:
Inkább abban hiszek, hogy fizikai akadálya van a baba megfoganásának. És a fizikai akadályt az esetek többségébean le lehet küzdeni. Legalábbis érdemes küzdeni.
Azzal nem tudok mit kezdeni, hogy majd a baba jön amikor ő úgy gondolja. Ettől a gondolattól tehetelenséget érzek. Sajna én ilyen típus vagyok, ha valamit nem tudok irányítani az megrémít.
Nehezen tudom elképzelni, hogy a baba miként vár arra, mikor jöjjön, vagy hol vár rá egyáltalán? :shock:
Ettől függetlenül tiszteletben tartom a véleményed és azt, hogy ebben hiszel. Sőt még irigyellek is.

Remélem nem bántottalak meg, nem ez volt a szándékom. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Judy: Bocs a belekottyért, de ez pozitív, te! :P :P :P
jaimee1
 
 


Yusz!
Dehogy bántottál meg!!! És Rami előtt én is így gondolkodtam! AMikor az egyik munkatársam ebszélt iylenekről, meghallgattam, bólogattam, de nem hittem benne! De miután hallottam ezt a 2 történetet, azóta meggyőződésem, hoyg ez így van! Nálam racionálisabb ember sztem nem igazán van. Matek szakosként, én mi9ndig számolok, és logikázok, következtetek. Pontosabban eddig. Most már kezdem elhinni, hogy nem minden racionálisan törénik. Viszont tudom, hoyg mindennek oka van, mégha az elsőre nem si kézenfekvő ok. És igen, és is úgy gondopltam, hoyg gátja vannak annak, hoyg enm akar jönni Rami. Méghozzá kézzel fogható gátja, Mai eszemmel tudom, hoyg saját magam voltam a gát abban, hogy ő jöjjön, mert én is elképzeltem, hoyg nincs elég kiskatona, nem tud megrepedni, nem tud megtapadni meg stb. De tudom, hogy a gondolatainknak ereje van. (Olvasd el a Titok könyvet, avgy nézd meg a Titok dvd-t). Én hiszek abban, hoyg lesz még egy ygerkőcünk, ha nem most, akkor valamikor. Szeretettel és türelemmel várjuk. És az egészben az a legcsodálatosabb, hoyg férjem a 3.-at sem szerette volna, és most ő tesz utalásokat a 4.re. Mert uyge mi Rami születése óta nem védekezünk. És most megjegyezte, hogy szerinte baba lesz. Na én persze nem hiszek neki. :lol: És nekem sosem jut ezsembe, hoyg na most ebből az eksönből akár az is lehet. És így oylan jó! :lol: :lol:

Ha nem értetek velem egyet elfogadom, sé nem fogok megsértődni, emrt voltam én is a másik oldalon is. :lol:

moni
 
 


Hát Moni ha tényleg így van, akkor üzenem 4-eskének, hogy már nagyon várjuk! :lol: :lol:

Örülök, hogy nem bántódtál meg, és tényleg úgy gondolom, hogy bárcsak tudnék hinni ebben.
Lehet, hogy egyszer még bekövetkezik. :lol:

Drukkolok neked is a + tesztért!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Helló csajok!
Judy!
Hát nem azért, de... én ugrálnék örömömben, ha mensi előtt egy 25-ös teszt ilyet mutatna!
Én mivel 2 hónap alatt koppantam, nem merek tesztelni még egy darabig.
Yusz, érdekes, mert én tegnap éjjel kezdtem émelyegni. Tereltem a gondolataimat, de tegnap 3szor rámjött, de csak enyhén. Ja és ma éjjel is. Nem akarom bemagyarázni, dehát nekem nem szokott csak úgy hányingerem lenni. Viszont, amit nem értek, az az, hogy legelőbb az 5. héten kezdődött eddig az émelygés! :shock: Fáj a cickó is. Az se szokott soha, pl. mint másoknak mensi idején. Ugyebár ez a 28. napom. Ja, igen esetleg akkor émelygek néha, mikor éhgyomorral vagyok és reggel van. Nade már reggeliztem...
Hőm 36,8.
Szoval nem tudok többet mondani....
Yusznak és Judynak is megy a drukk!!!!
Vendég
 


Yusz,
Hányadik napon vagy????Az a negatív teszt még bőven lehet pozi, főleg hogy némi tünet jelentkezett. Te ismered a legjobban a testedet, és ha a 3 gyereknél is hasonlót éreztél, akkor csak egy kicsit várni kell. :lol: :lol: :lol: :lol:
És a barnázás is csökkent. :lol: :lol: :lol:
Jaimee,
Háááááááá....ttttttt ez azért nagyon-nagyon haloványka. Nem mondanám rá, hogy pozitív.De reménykedek. :lol: :lol: :lol:
Te mikor tesztelsz???
Moni,
Köszönöm neked is a megnyugtatást, valahol igazad van, de amikor az ember babát akar, nem igen tud racionálisan gondolkodni. :lol: :lol: És mindent meg akar tenni annak érdekében, hogy minél előbb jöjjön, főleg ha már korban is benne van. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Vivi,
Hát ahogy elnézem a hődet, neked is szépen emelkedik. A 36,8 már tök jó. Mikor is kell nem megjönnie??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, ez nem lh!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A + az +. :wink: És majd erősödik.

A héten biztos nem.
jaimee1
 
 


Judy, ez a 28. nap és múlt hónapban 27 napra jött!:)
Vendég
 


Judy!

Ha a pirit számolom a 29. nap. Ha a barnázást akkor a 32.

Vivi!
Nekem is 3 hónapja mióta a gyógyit abbahagytam 28 napra, percre pontosan jelentkezett. Sőt a barnázgatás is.
Az most kicsit előbb jött, tehát 27 napra. Ebből gondoltam, hogy a piri is 27. De még nem! :lol: :lol:
Az lh mikroszkópom azóta is atom páfrány.

Jaimee, jól látom te is tesztelni fogsz? Akkor neked is drukk!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Lányok, ez nagyon izgi!!!
És a nővéremnek se jött még meg, 32. napon van!
Vendég
 


Na lányok, akkor asszem mindenkinek mehetnek a drukkok, Jaimee,Yusz,Vivi,Vivi nővér és én. :lol: :lol:
Hát nagyon merem remélni, hogy mind az 5-en babásak vagyunk. :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Panny,
Hányra nész dokihoz???
Mennek a drukkok++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Tényleg szép lenne, ha követnénk Pannyt és Mártit. Mehetnénk át a márciusi topicba! :lol:

Inkább nem is gondolok rá, mert félek a csalódástól. :(

Ráadásul nem is fogom tudni mi van veletek, mert két hétig nem leszek net közelben. :(

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Azért valahogy értesíts már minket, hogy mi a helyzet. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Majd körülnézek van-e ott internet kávézó, vagy könyvtár.
Csak akad valami!
Bár ez üdülő rész, de Kiskőrösön van Tesco, oda megyünk vásárolni. Ahol meg Tesco van, ott kell lennie internethozzáférésnek. :wink:

Az ember nem is gondolná, milyen függő tud lenni! :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Judy!

nem azért, de ez szerintem is pozitív! Valaki elindult az bizti, már csak meg kell, hogz érkezzen!

Vivi!

Nagyon ígéretes vagy nekem! Ebből babó lesz szerintem!


Yusz!

Akkor most késik már? Nem egészen értem, de szerintem itt is jók az esélyek, határozottan!

Mindenkinek szorítok, nagyon! A végén tényleg mgtöröm itt a folyamatot.

Márti
borossné becz márta
 
 


Márti!

Ha minden igaz, akkor késik. Vagyis reggel már piriznem kellett volna, elég erőteljesen.
Most meg a barnázás is sárgul kifelé, és csökken. :wink:
Kezdek reménykedni. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Márti,
Szerintem imába foglaljuk a neved, ha tényleg megtörted a folyamatot. :lol: :lol:
Yusz,
Ez nagyon jó hír, hogy barnázás kezd elmúlni, na meg hogy tiszta páfrány a mikroszkópod. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Ez pozitív!!Nekem ugyanilyen volt először!

Yusz!

Nagyon drukk neked is...a tünetek meg a páfrány jó előjelek!

Vivi!

Csinálj már egy frány tesztet!!! :wink:

Most indulok a dokihoz!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok! Hát a nővéremnek sajna megjött, de nem is érzett semmit egyébként. :( de mondjuk Ő még szoptat.
Nekem továbbra is semmi piri.
Ja, viszont a tüneteket visszaszívom, ugyanis a férjem is képes volt ugyanezeket produkálni, 36,8-as hő+émelygés! :evil:
Mondtam is, hogy ez nem ér! Valszleg amúgy, a torokgyulát elkaptuk a középső lányomtól, mert az én torkom is fáj. Innentől, meg hogy a férjemnek is 36,8... nem jelent semmit a hőm... plusz az émelygés sem! Csak az, hogy nem jött még meg!
Ja, viszont az is igaz, hogy mikor tényleg terhes voltam, Ő is produkált szintén tüneteket... kívánós volt meg ilyenek! Hihihihihi :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Drukkolok mindenkinek továbbra is.

Judy!
Szerintem nincs olyan, hogy szellemcsík. Max. olyan, hogy valami ok miatt nem emelkedik rendesen a HCG szint, és ezért leáll a dolog. De Nálad nem így lesz. 14. nap előtt, 25-ös teszttel ez teljesen jó, pozitív teszt. Türelem, várj még 3 napot, és ott lesz a csík rendesen.

Túl vagyok a felvételin, jól sikerült.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske!

Gratulálok! :D

Nekem sajnos azóta megjött a pirim, ugyhogy ez a hónap is úszott. :cry:

A többieknek megy a drukk, elbúcsuzom, már pakolunk valószínű már nem lesz időm benézni. Két hét múlva leszek, addig babásodjatok!

Jók legyetek!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Boeske,
Hát nagyon remélem hogy tényleg erősödni fog ez a csíkocska, és nem arról van szó amit írtál. Amúgy én is tartok attól. :oops: :oops:
Yusz,
Basszus...ne máááááá...Akkor mitől totál páfrányos a teszted????
Jó pihenést kívánok és ez alatt a 2 hét alatt felejts el minden gondot és problémát és élvezd a családodat. :lol: :lol:
Panny,
Mi volt a dokinál???Miért nem hozod a híreket?? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Bocs csk most tudtam jönni..Márknak ma volt a zárónap a kézműves táborban és előadtak egy darabot,meh kiállítás..stb..csak most értünk haza.

Szal csupa jó hírem van..15mm-es petezsákocskám van,tökéletes helyen beágyazódva,5+6-nak felel meg ami tökéletes mert ma 5+5 vok :wink: SZTK-ban voltam és ott elég szar a gép ,úgyhogy a szívhang még nem látszódott.Majd júl.28-án megyek megint,akkor már az is lesz.
Szal lesett a kő a szívemről és boldog vok :wink: remélem szívhang is lesz 2 hét múlva.

Yusz!

Sajnálom :(
Sztem is most pihizd ki magad,ne gondolj semmire(és gyártsatok azért babát :wink:)a környezetváltozás jót szokott tenni.

Judy!

Sztem te babás vagy ez a tény!!Nekem is pont ilyen halvávy volt előpször a tesz8nem győzöm hangsúlyozni9és Biribonnak is a 2010 márciusi topicból.

Vivi!

Tesztelj már te drága!! :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Judy!

Ez szerintem is pozitiv!!!!!! :D Hidd el!

Panny!

Örülök, hogy minden rendben volt és nem győzöm hangsúlyozni hogy mennyire irigykedek :lol: Biztos hogy két hét múlva már lesz szívhang is.

Yusz!
Jó pihenést nektek és pihend ki magad rendesen!

Vivi!

TESZTELJ :!: :!: :!:

Kép
Kép
chlarissa
 
 


Judy!
??????

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


sziasztok,

Sajna mai tesztem sem sötétebb mint a tegnapi. :cry: :cry: Ez van, de már nem vagyok ideges. Halál nyugalommal várom holnapi pirit. :oops: :oops:

Panny,
Neked viszont gratulálok, hogy ilyen szép kis petezsákocskád van, és 2 hét múlva már tuti szívhang is lesz. :lol: :lol: :lol:
Vivi,
Teszteltél???????????? :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Egy gyors bekukk, aztán indulunk.

Úgy néz ki vetélésem volt, este iszonyat görcsökkel brutál mennyiségben jött a piri.
Most már beállt normálra, megszünt minden más tünet is.
Ezért volt páfrányos a mikroszkópom. :(
Remélem szépen spontán lezajlik, ha nem akkor felkeresek egy ottani dokit. :(

Judy, Vivi továbbra is drukk nektek!
Ha netán mégsem jönne össze (amit nem hiszek), akkor fel a fejjel, megint együtt próbálkozunk.

Ha összejött a baba, remélem még benéztek ide és nem csak magam leszek. :wink:

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Judy!

Mindengy hogy egyenlőre nem erősödik..a lényeg hogy ott van!Ok nélkül nem lenne ott!!!Nekem is nagyon lassan erősödött!!!Hőd meg szuper!

Yusz!

Ez érdekes...talán az jó hír hogy sikerült megtermékenyíteni a petét..szal volt peteérés is..

Jó nyaralást!!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Judy: pirit várhatod, de sztem nem nagyon fog jönni mostanában..... :wink: :wink: Hőd is tuti....

Lányok, aranyosak vagytok, köszi a drukkokat.
jaimee1
 
 


Sziasztok!
Yusz, nagyon sajnálom! :( Most biztos jól jön a nyaralás! Feltöltődsz kicsit!
Judy, Te még mindig kétesélyes vagy! De figyelj csak, ugyanolyan teszteket használsz?
Panny, gratula a petezsákhoz! De jóóóó!
Úgy látom, Jaimee-vel 1 nap eltérés van köztünk, nekem ez a 29. nap.
Ma jöttünk haza anyukáméktól.
Ja, lányok nem tudom mi van! Alig merem leírni, de én sem értem. Egyre erősebben émelygek! De ez hogy lehet, mikor még csak most marad el a piri??? Mert ha terhes vagyok, akkor még ez nagyon korai nem? Esetleg arra gondoltam, hogy HA terhes lennék, talán azért émelygek, mert előbb fogant a pici egy héttel, és akkor ez már az 5. hét lenne? Mindig az 5. hét után kezdek émelyegni! És nem szoktam, csak ha olyan betegséget kapok el, pl. rota vírus vagy ilyesmi. Ja és különösen büdösnek tartom a párizsi szagát! Tényleg nem értem!Ha ez igaz, hogy nagyobb, akkor a hétfői csíknak erősnek kell lennie. Hétfőn tesztelek. Jó, hogy nincs itthon teszt, mert akkor talán nekiesnék, de mivel zárva vannak a gyógyszertárak, nem fenyeget veszély... francba, az Auchan nyitva van!!! Neeeeem, akkor is még várok! Félek, hogy koppanok, de bezavarnak ezek az erősen gyanús tünetek!
No lányok, mindenképp írok, ha mégis vasárnap tesztelnék reggel. Attól függ, ráveszem-e apát, hogy menjünk el bevásárolni! :)
Vendég
 


Vivi!

Nem törvényszerű hogy csak az 5.héttől émelyeghetsz..minden terhesség más!!!
Tesztelj holnap mert megöl a kiváncsiság :lol: :lol: Drukkkk!

Jaimee!

Neked is drukk!!Te mikor tesztelsz?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Judy!

Szerintem nem az lényeg, hogy erősödjön hanem az hogy ott van!!! A használati utasitásba is az van irva, hogy a halvány csík is pozitivnak számit!!!
Mondom hogy nekem sem volt erősebb még késöbb sem. Ha nálam lenne a gép lefényképezném neked és megmutatnám, hogy megnyugtassalak hogy nekem még 5 hetesen is ugyanilyen halvány volt. Nagyon remélem, hogy tényleg baba van nálad a dologba!
Nagyon drukkolok! :D

Kép
Kép
chlarissa
 
 


sziasztok,

Arra a következtetésre jutottam, hogy nem lehet 8 fajta teszt szellemcsíkos. Ha holnap megjön, akkor szerintem valaki elindult, csak valamiért nem ért ide, és ezért nem erősödik a csíkom.
Tényleg bocsi itt a sok hülye aggodalmamért. Tudom már unjátok, már én is unom magamat.

Kép

Vivi,
Basszus, tesztelj már egyet holnap. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok! Judy, remélem, nem jön meg Neked sem, és erősödni fog az a csík!
Én épp ezért nem merek még tesztelni, bár én a 29. napon vagyok! Félek! Tiszta hülye vagyok, pedig már egész nap émelygek!
Minden pisilésnél félek, nehogy valami rózsaszínt vagy pirosat lássak! Dehát nem látok! És remélem, nem is fogok!Nem akarok az agyatokra menni, lehet addig nem is írok, amíg nem csinálok egy tesztet!
Csak olvasgatlak Titeket!
Vendég
 


Csajok!

Ne csináljátok már!
Azért vagyunk itt egymásnak hogy bármit megírjunk egymásnak és segítsünk egymásnak!!Szal ne hülyéskedjetek már...nyugodtan írjatok bármi aggodalmatok is van!!!!Engem speciel nagyon érdekel mindkettőtök sorsa :wink: :wink: :wink: Egyátalán nem unalmas!!!!Izgalmas :wink: :lol: :wink: :lol:

Judy!

Igazad van..ok nélkül nem lenne mindenhol ott a csíkocska..légy türelmes,sztem tutira erősödni fog!

Vivi!

Te meg ne parázz már és csinálj egy tesztet!! :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Köszi Panny,
csakhát néha úgy érzem már az agyatokra megyek. :oops: :oops:
Helyzet változatlan, csík nem erősebb, mensi sehol. :oops: :oops:
Vivi,
Mi a helyzet nálatok?? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Nem győzöm ismételni hogy nekem is lassan erősödött meg!!
A hőd szuper,piri sehol!Nagyon drukkolok!!!
Mai tesztet nem rakod fel?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Na jó! Akkor holnap csinálok egy tesztet, ha addig nem jön. Bár, nem hiszem, mert egyre egyértelműbb a dolog.
Elmesélek egy intim-sztorit:
Tegnap együtt voltunk. De én mondtam, hogy nagyon parázok, mert volt már olyan, hogy nem jött meg és együtt voltunk, na utána tuti megjött. Igaz, akkor nem voltam terhes. De akkor is... szoval értitek, mondtam is, ha utána megjön, megölöm (na ez nem volt valami romantikus, de félig mondtam csak komolyan)!
Végülis csak hébe-hóba, szoval óvatosan :roll: :roll: :roll:
Na, erre mondja utána a párom, hogy én biztos terhes vagyok, mert akkor szoktam ilyen lenni, mikor terhes vagyok. Mondom mégis miről beszél? Hát, azt monjda belülről. Olyan más vagyok. Hogy állítólag olyan forró, meg olyan, mintha meg lennék duzzadva bent (vagy mi). :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: És hogy máskor, mikor terhes voltam, akkor volt ilyen. Kérdeztem, hogy akkor ezt máskor miért nem mondta, hát azért, mert mikor ezt érezte, akkor már tudtuk, hogy terhes vagyok, de emlékszik erre, mert ez csak akkor van! :oops: :oops: :oops: Meg hogy a bőröm is puhább lett! 8) 8) 8) Ja és hogy mivel ezt már most érzi, hogy belülről más vagyok, olyan, mintha már egy ideje ott lenne a baba, szoval szerinte is nagyobb lehet, mint 4 hetes.
Szoval ez tényleg érdekes, nem? Mert ugye ezt én, saját magamon nem tudnám észrevenni!
Émelygés továbbra is, de hála Istennek, amikor reggel van és még fekszem, akkor nem kínoz, csak mikor felfogja a szervezetem, hogy hahó, elindult a nap. Bár tudom, ez később erősebb lesz.
Méhem egyre érzékenyebb, nyújtózásnál, tüsszentésnél nyilall, mint állat. Mellem érzem. Hőm fent, szoval .... nem tudok mit mondani! De a tesztet még nem vettem meg. Lányok, vasárnap van nyitva Rossmann???
Vendég
 


Ja még azt akartam kérdezni!
Ha reggel elrakok pisit, és mondjuk 2-3 óra múlva csinálom a tesztet, az még ok? Vagy mindenképp friss kell legyen??? HMMM??
Vendég
 


Vivi,
Ez tényleg érdekes amit leírtál, de szerintem is igaza van a párodnak. Szerintem ennél egyértelműbb jel, mint az émelygés és a nyilalás nincs.Ráadásul késik is. Szóval tutira terhes vagy. :lol: :lol:

Nálunk a plázai Rosmann nyitva van. És szerintem nyugodtan tedd el a reggeli pisit és napközben is csinálhatsz belőle tesztet.
Nagyon kiváncsi vagyok. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Vivi!

Nagyon bíztató jelek!!Szuper!!

Nálunk nincs Rossamann nyitva vasárnap...Tesco nincs felétek?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Jujjjj, de türelmetlenek vagytok.
Én most az ellentábort gyarapítanám. :oops: Kíméljétek magatokat (és a pénztárcátokat), jobb egy rendes kétcsíkosat látni, mint 5 halványat. (Bocs Judy, de csak felesleges aggodalmat gyártasz magadnak az állandó teszteléssel.)

Mindenkinek sikerülni fog. Drukkolok!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Vivi!

Vagy nagyon lányod lesz vgy ketten vannak! Esetleg 2 lányod lesz? :lol:
Tudom, Neked van már lányod, de sok-sok anyuka tapasztalta meg már aját magán, hogy a lányokkal a terhesség sokkal nehezebb (én is)!
Én a fiúknál mindig a 7. héten kezdtem el (vagy még később) émelyegni, majd hányni, de Kamillánál 8! nappal a megfoganása után már egész nap hányingerem volt, mire pedig meg kellett vona jönnie, már hánytam is reggelente! Mire 6 hetesen elmentem dokihoz, addigra napi 4 hányás alaá nem is adtam! Szóval bíztató!!!
Ikreknél meg minden tünet fokozottabban jelentkezik!
Nekem nincsenek kétségeim az állapotod felől! :lol: Van még pár kiadó hely a márciusi topicban, fenntartjuk Neked!

Judy!

Az utolsó 2 mondatom neked is szól! :wink:

Na, pár napja nyakamon a hányinger nekem is! Gyakorlatilag egész nap, leszámítva, mikor eszek, de utána rögtön kezdődik újra...Kőkemény lesz így ellátni a családot, jövő héten ráadásul mega szüli-névnapi bulit tartunk a 2 nagyfiúnak, úgyhogy topon kell lennemtakarítás-sütés-főzés terén! Tegnap hirtelen felindulásból megpucoltam az összes ablakot!

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok! Hát, holnap kiderül, mert vettem tesztet. Képzeljétek drogériában vettem, nem is gondoltam volna, hogy lehet kapni! És 3 félét is! Medi Lab-ot vettem! Igaz az csak 25-ös! Dehát a 31. napon már csak kimutatja! Szoval... holnap olvashatjátok, mi a helyzet! Remélem, tényleg pozitív lesz és nem is olyan nagyon halvány.
MÁrta! Na ne... mondjuk ikreket nem biztos, hogy szeretnék. Lányt meg... hát jobb lenne a fiú. De szerintem lány lesz. :wink:
Vendég
 


Húúúú Vivi!

De izgi :wink:
Holnap első dolgom lesz hogy jövök reggel a jó hírekre :wink:

És Judy!

Remélem te is jó hírekkel fogadsz reggel :wink: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?