Új privát üzeneted érkezett!

1 hét alatt nem sok minden, gondolom.

Kép
timcsi82
 
 


De valami csak történt.
Például nem bírsz enni , hasonló.
Nekem is egy hónap múlva indult be a fogyás. Most áll.
Vendég
 


Hol vagytok lányok?

Kép
timcsi82
 
 

 
 

Timcsi:Én vagyok csak a másikba írogatok! :wink:

Mizu?Hogy áll a ciklusod?Beteg vagy még?

Kép

Kép
syl100
 
 


Még kicsit beteg vagyok. Holnap egy hete elkezdtem szedni a Norc-ot, ami azt jelenti, hogy hétvége körül kellene megjönnie.

Kép
timcsi82
 
 


Sziasztok,

ne haragudjatok, de most csak olvasó vagyok.Rám tört a pesszimizmus és így nem akarok közétek jönni, mert úgy se vagyok valami jó társaság ilyenkor.
Pusza nektek!
Vendég
 


Loviné!

Mi a baj??????, Ne légy ilyen lehangolt! Tudom hogy nehéz de ne így állj hozzá!

Nekem épp ma mondta egy ismerős hogy soha nem szabad feladni és nem szabad azt kimondani hogy "nekem soha nem lesz"!!!!!!!!

Fel a fejjel! :) :) :) :)
Vendég
 


timcsi!

Jobbulást neked! Kép
Vendég
 


Loviné, tudom mit érzel, nekem is vannak ilyen időszakaim. Legutóbb éppen ti/te voltál az, aki segített, erőt adott. Nem szabad feladni, hiszen minden egyes átküzdött nappal közelebb vagyunk a célunkhoz. Ezt nem szabad elfelejteni.

Kép
timcsi82
 
 


Sziasztok,

viszonylag jól vagyok! A barátnőm azt mondja front volt ezért voltam olyan sz*r hangulatba.De hisz Timi ismersz próbálom mindig pozitivan látni a dolgokat, most kiborult a bili.

Annamari,

rég jártál erre mi újság?
Ha most is megjön nekem időre akkor én is bejelentkezem Bodnár papához, és elhozzuk a fagyioviból a kis manókat.

Timcsi,

hogy érzed magad?
Vendég
 


Szia Loviné! Örülök, hogy jobban vagy, én nem valami jól. Szerintem ettől a bogyótól van. Fáj az agyam, de szó szerint. Meg néha olyan rosszul tudok lenni tőle. Lehet sok nekem ez az adag. Most azon töröm a fejem mikor menjünk vissza. Mert a 6 hét az pont húsvét hétfőn jár le. Szerdán nincs vajon rendelés, mintha az rémlene, hogy van. Jó lenne akkorra időpontot kérni, mert a másik hétfő az már a 7. hét, meg addig még kínlódhatok.

Kép
timcsi82
 
 


Helló!

Esetleg hamarabb?
Szerintem a délit vedd vissza 850-re.

Azt mondja a barátnőm h front volt két napig.Két napig siró görcs, evési kényszer meg álomkór.Úgy néz ki átment rajtam.
Ja a skype címem megváltozott:manyika79
Vendég
 


Nem a Merck-kel van a baj, az tuti,mert már 2 napja el is felejtettem a délit, de az agyam akkor is fáj.

Kép
timcsi82
 
 


Biztos, h hormonális kezdesz javulni.Amig libegtek a hormonjaim én is állandó migrénnel küszködtem.Teljesen eltorzult az arcom mindig.
Vendég
 


Loviné nagyon eltűntél, lassan egy hete nem írt senki! :x

Kép
timcsi82
 
 


Láttalak ma.Kutyust sétátattál.
Bi-Bi :lol:
Vendég
 


Nahát, én olyankor különösen vak vagyok. Igén, tényleg sétáltattam ma a kis bestiákat. :)

Kép
timcsi82
 
 


Loviné!

Olvastalak a másikon,és drukkolok hogy a fagyibébiket mihamarabb visszakapd!

Szép ébredést kívánok nekik és utánna sok-sok babaragacsot! :) :) Kép
Vendég
 


Annamari,

köszönöm a drukkot.
Már akartam kérdezni, h ti hogy álltok?Láttalak egy párszor bejelentkezve és vártam , h írsz.
Tüszőid?
Punkció?
Gyere gyakrabban,azért mert minden Nyíregyi pcos még be szoktunk ide nézni és azért várjuk a híreket.
Vendég
 


Nálam sajnos a leszívás utáni ciklus nem hozott jó eredményt,így most parkolópályán vagyok 2 hónapig ,addig hormonpótlót kell szednem . Sajnos az FSH-m a megengedett 15 helyett26 lett!
Ilyen érték mellett nem kezdtük el a stimut ,most várom hogy lejjebb mennyen. Májusi mensikor megyek vérvételre és aztán majd meglátjuk! Kép
Vendég
 


Syl!

Tüszőid hogy állnak? Remélem a tüszőrepi megteszi hatását! Kép
Vendég
 


Annamari, :cry: :cry: :cry:
Ezt mivel kezelik neked a hormonpótlón kivül és ki?
Vendég
 


Tulajdonképp ezt semmivel nem lehet kezelni,ez a gyogyi is csak egy próbálkozás.
Debrcenbe T.Z. írta ki ezt a gyogyit.
Vendég
 


Én azért még megnézek pár könyvet neked.
Endokrinologust nem gondoltál felkeresni?
Azért nem vagy te még olyan idős, h a petefészkeid kimerüljenek.
Vendég
 


Annmari:Tegnap megrepedhetett a jobb oldalon,mert egész délelőtt alig bírtam menni meg feszített.Aztán délutánra megszűnt ez a feszítés!Ma reggelre meg fel ment a hőm is!
Úgyhogy mától dugdosom az Utrót2x1-t!(a Te jóvoltadból :wink: )

Sajnálom,hogy ennyit kell várakoznotok,talán ennél nincs is rosszabb!!! :? Egy helyben toporogni! :(

Kép

Kép
syl100
 
 


loviné!

Endó dokit azért nem kerestem fel mert a terheléses cukor és inzulin erdményem teljesen tökéletes!

Syl!

Akkor mindent bele! Remélem lesz értelme a dugdosásnak!
Kűldök egykis pozitív energiát!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Annamari,
a hormoneltérés nem csak az inzulintól és a cukitól lehet.
Az endokrinológus a hormonok orvosa,nem az inzuliné és a cukoré.
Vendég
 


Loviné!

Tudnál valakit ajánlani aki foglalkozik is az emberrel?
Vendég
 


Endokrinológust????

Debrecenbe megyünk Lovinéval dr Valicskó Viktóriához.

Kép
timcsi82
 
 


Ez magán rendelés? Mennyibe kerűl?

Várom a híreket és akkor lehet én is felkeresem!
Vendég
 


Timcsi,
ő elsősorban diabos dokinő.

Annamari,
próbáld meg először Csóka dokit Nyíregyen.Ő nőgyógyász endokrinológus.Kedden rendel a nőgyógy tömb fülész részlegi oldalon.
Időpontot kell kérni,de nem találom a számot sehol.Lányok?
Vendég
 


Annmari:Csókához előjegyzés kérés,bármelyik napon hívhatod!
06-42/599-700/1922 -es mellék!

Rendel:Nőgyógyászati épület,Fsz.1.szoba(kartonozó mögött)

Keddenként:8-tól 10-ig!

Kb.2 hét mire kapsz előjegyzést!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl,
kösz, h kisegítettél, mert szét vagyok csúszva a mai naptól.
Vendég
 


Voltam ma az endokrinológián, és képzeljétek mi történt velem.
Találkoztam ismerősökkel, akik oda vártak ahova én, de lassan elfogytak mellőlem.
Volt több várakozó rajtam kivül és volt olyan aki hamarabb ott volt mint én.
Ott bambultam, amikor az egyik várakozó hírtelen odalépet hozzám és segítséget kért.(vonzom az embereket, főleg aki tőlem várja a segítséget)Na hirtelen elmesélte, h 3 hete tud arról, h ő Pcos.Kérdezte tőle Csóka, h mióta tud róla mert a papírjain 5 éve ott fityeg.(no comment)Majd közölte vele, h tegye össze a két kezét, h van gyereke.(most szült nincs két hónapja)Ugyanis Pcos és minden tünete,magas vérnyomás, asztma, és terhesség során epekő amit szülés után meg kellett műteni stb......
Próbáltam vigasztalni , h ne aggódjon minden rendbe lesz.De szőrnyű, h 25 lehetett a kishölgy és ennyi bajának kell ahoz lenni, h észrevegyék........
Vendég
 


Nem nézte meg a papirját??? Vagy én ezt most nem értem!
timcsi82
 
 


Nem gondolta, h a pco az betegség, de nála már ez elfajult a magas vérnyomás, túlsúly, asztma irányába.
Vendég
 


Lányok!

Ez a Csóka magánrendelése vagy sztk-s,? Milyen doki ő ?lehet vele normálisan beszélni,? Alapos? Miket kell hozzá vinni?
Fog 3.napi hormont csinálni? Mert akkor jó lenne ha mihamarabb kapnék időpontot hozzá mert most vagyok a 15.napon
Bocsi a sok kérdésért de olyan tanácstalan vagyok! Ma reggelre megint bedagadt a szemem úgyhogy valmi biztos nincs renbe nálam!
Vendég
 


Nem magán, tb alapon van. Ő endokrinológus-nőgyógyász. Normális, talán nagyon is, olyan tesze-tosza, de amit kérsz általában megteszi. Minden papirodat vidd el ami csak létezik, mert abból sok mindent megállapíthat. Időpontot vagy 2 hét múlva kapsz, mert nekem Loviné már az utolsók egyikét hozta el ápr 14re.
Mindenre feleltem?

Kép
timcsi82
 
 


köszi Timcsi!

Igazából arra voltam kíváncsi hogy beszélhetek e nyugodtan a problémámról úgy hogy érdekelje is ne csak meghallgsson.

Holnap kérek időpontot!

Loviné tegnap kért neked 14.ére?
Vendég
 


Kedden, beszélhetsz, persze, mindenről nyíltan.
Bár nekem azért nem szimpi, mert már adhatott volna októberben is valamit a pajzsmirigyemre, és még most sem lenne rá semmim, ha nem megyek át Debrecenbe.
timcsi82
 
 


Képzeljétek! Ma felhívtam az endokrionológiát és május 18-ra kaptam időpontot!
Mire én:) úgy tudtam 2 héten belül szoktak adni.
Mire a nő:) hát akkor félre tájékoztatták.
Sajnos nekem ez már késő mert májusi mensikor már megyek debibe.
Magánba nem tudtok valakit?
Előre is köszi!

:( :( :(
Vendég
 


Hu, ez nem semmi, én meg hétfő este kitaláltam és 14re sikerült is időpontot szerezni, köszönhetően Lovinénak! Apropó, Loviné hol vagy???


Magánt sajna nem ismerek!
timcsi82
 
 


Annmari :Én is szétnéztem a neten.De sehol nem találok magán endokrinológiát! :shock: :? Nem tudom hol kellene keresni???

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok!

Annamari,
jövök holnap és tájékoztatlak részletesebben.

Timcsi,
csak jóindulattal tudott adni neked 14-re.Nekem május 12-én kell menni.

Syl,
jó a hőd.
Vendég
 


Loviné!

Köszi! Várom!

Syl!

Neked is köszi!
Vendég
 


Annamari,

privi, ment!
Ha valami hiányos csak szólj!
Vendég
 


köszi Loviné!

Megkaptam. A nyíregyit megkérdezem,majd írok ,hogy mi újság!

Mégegyszer Köszi!
Vendég
 


Annamari!

Igazán nincs mit!Azért vagyunk itt egymásnak aki tud valamit megosztja a másikkal. :wink:
Vendég
 


Annmari:Tudtál intézni valamit?

Kép

Kép
syl100
 
 


Annamari,
van már valami fejlemény?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: