Új privát üzeneted érkezett!

szia esthajnalcsillag!

szeretnék teszteket rendelni, de nem megy át a pü-m. mit tegyek?

ildikó
matt07
 
 


Szia, írok neked én privit, remélem, úgy működni fog. Nem értem, miért nem működik rendesen a privi :!: :?:
esthajnalcsillag
 
 


csajok nekem is szarakodik csak ugy tudok leginkább írni ha a topikból kikeresem az illető személy egyik hozzászólását és ott klipkelek a pü-re, a beérkező üzenetre gyakran nem tudom másképpen visszaírni. Próbáljátok meg ti is a topikból kezdeni az üzenetet. Sok sikert.

Kép
Kép
melisch
 
 

 
 

Betty
Nos azt hiszem sikerült egy vonalzót feltöltenem, ha nem akkor még ezt gyakorolni kell. IT-s ember létemre nem mennek ezek nekem olyan könnyen :D
Higanyos hőmérőm van, csak tényleg az az érdekes hogy nagyon egy síkon mozog. Lehet így kell, csak én nem tudok róla :roll:

Jól mondod melisch, nekem is a topicból sikerült pü-t írnom :wink:
recon
 
 


Melisch, köszönjük a tippet, lehet, hogy szólni kellene a szerkesztőnek, hogy valami nem klappol a privikkel.

Recon, na látod, megy ez, ügyi vagy, jó lett a vonalzó!
A hőmérséklet akkor a legjobb, ha egy síkon mozog, aztán ovuláció előtt vagy alatt esetleg süllyed pár tizedet, és utána elkezd emelkedni, amikor a petesejt kiszabadult a tüszőből. Ha ezután ismét "megnyugszik" a hővonal, az jó, mert a kiegyensúlyozott hormonháztartást jelzi, meg azt is jelezheti, hogy baba van, akkor szokott jó magasan fennmaradni a hőmérséklet. :wink:
Sajna viszont ez sem feltétel, mert valakinek mensi előtt jelzi a hő, hogy Piroska közeleg, viszont van olyan is, hogy csak mensi alatt kezd el csökkenni a hő.
esthajnalcsillag
 
 


Köszi :oops:

Gondoltam, hogy mindenkinek másképp van. Meg hát ez annyira nem megbízható, ahogyan a számolgatás sem. Ezért fogok tesztelni :wink:
Mostmár kicsit jobban átlátom a dolgokat, elég sokat olvasgattam a témában az utóbbi időben.
recon
 
 


Recon
Koszi jol telt bar kicsit hosszu volt :roll: it meg maig szunet volt :oops: A homerozes meg menni csak belekell jonni :wink: no para 1-2ciklus es mar tudni fogod milyen a sajat ciklusod hogorbeje 8)

Betty
Akkor ez az jelenti nem jott ossze az elozo hoban :roll: vgy akkor esely se volt ra :roll: Lenyeg,hogy akkor most mindent bele 8) de tudod a tuszorepi utan x napig pozik a tesztek :!: ugyhogy vgy tenyleg mnden nap tesztelsz vgy kikell varni amikor mar nem az injekciot mutatja ki :roll:

Csillag
SZombaton eloveszem a pozitiv hcg tesztjeidet 8) bar nem erzek semmit :roll: aszontak epp lehet az a jo mert en mindig ugy ereztem hogy sikerult na most nem :lol: Ugye meg nem korai :roll: 11.cn-en volt pozi az LH-m es ma a 19.cn-en :roll:

http://www.fertilityfriend.com/home/20338d

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget!

Hát merre vagy hogy ilyen jó világ van felétek? :wink:
Igen igen, meg emellett csak rávettem magam a tesztelésre. Így a tuti. :)
Drukkolok Neked!!!!!!!!!!
recon
 
 


Sziasztok!

Esthajnal, megjöttek a tesztek, ezer köszönet érte! :lol:

Én még elég kezdő vagyok a "programozott" keksz-et illetően, ezért kérdezném, hogy jól csináltuk e... :oops:

Egyértelműen pozítív lh tesztjeim voltak hétfőn reggel és este is. Együtt voltunk vasárnap este, és kedd este is. (Többi napon nem volt pozitív az lh teszt.) Hétfőn este elég rendesen éreztem a bal petefészkem, "mondhatni" fájt! Akkor volt valószínű a tüsző repedés??? :shock: :roll:

Kérdés: Elméletileg akkor ha nincsen semmi probléma, és az ég is úgy akarja, akkor jól csináltuk??? :-) :oops: Tudom, hogy ez nem így megy, csak az a kérdés, hogy tényleg a pozitív lh után 24-48 órán belül van a tüsző repedés, ugye? Kedden este kellett együtt lennünk? És a két naponta az meddig igaz???

Bocsi, ha keverem a dolgokat, sajnos rástresszeltem a témára... :cry:
melike30
Győr
 
 


Racon
JapanKoszi a drukkot jol jon es ugyi vgy vonalziugyben :wink: AZ lh teszt meg n em tud tevedni a hod akarmit mutasson is :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Melinda
Szerintem jol csinaltatok ber en pozi tesztes napon tudom hogy egyutt kel lenni meg az elso nega napon :roll: bar mi is csak a majdnem pozi es a pozi napon voltunk egyutt :roll: az elso nega napot mar nem birta apa :oops: utana meg mar mind1 szerintem legalabbis :roll:

Visszanezek az elozo oldalra mert amit en irtam azt meg a masik oldalra irtam volna nem frissitettem regl ota most meg latom mar a masik oldalon vgyunk :shock: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hat sziasztok :!:

Ujra itt, ugy latom nekunk volt a leghosszabb pihink :oops: De mondhatni, az eddigi legjobb! En annyira kikapcs, hogy se homerozes, se teszt, semmi...
Azert hianyoztatok! :lol:
Vendég
 


Recon, látod milyen ügyi vagy? :wink:
Jó lett a vonalzód, így legalább tudjuk, hol tartasz...

Bridget, az első tüszőrepis hónapomban ezzel befürödtem :oops: , most nem fogok :lol: , totál pozi volt a tesztem :lol: , aztán meg jött a feketeleves, vagyis piri :? , úgyhogy épp ezért akarok minden nap most HCG-zni :!: :!: :lol:
A vonalzóm egyenlőre elindult magától, piri még nincs, de már kopogtat, mert ma pötyiztem. A laparom pont pé napján volt, így ezt a ciklust simán ki is lőttem. Talán holnapra megjön már, ma már el kezdtem szedni a clostilt (most vettem be az előbb az elsőt).
Ha megjön, rakok fel új vonalzót. És ebben a hónapban szándékozom megint el kezdeni a hőmérőzést.

Aranyeső, remélem a nagy pihiben bebabásodtál!!! :wink:

Melike, no para :lol:
Jól csináltátok :wink:

Esthajnal, rendelés megy..... :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bridget

Huhh, az szép. Jó messze vagy. Hogy kerültél ilyen messze el az országtól?

Betty

Köszi 8) Igen igen, csak telne már el az az 5 nap. :lol:

Mááás. Mit gondoltok az ovulációs mikroszkópról? Mert ezt ajánlgatják nekem már napok óta... :roll:
recon
 
 


Recon, nekem van 8)
Maybe baby a neve, hát nemtudom.
Igazából én nem nagyon használom. Nekem annyira nem vált be, (túl sokáig páfrányos), de valakinek igen.
Szerintem embere válogatja.
Lehet netről is rendelni. Olyan 10.000ft körüli ára van.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Na már csak azért kérdezem, mert én kaptam kipróbálásra egy kedves barátosnémtól ezt a PG53-at. 10 perce nyállal páfrányos lett, most megnézem cervix-váladékkal is, hogy most ez hogy is van?! Érdekes, eljátszok vele :D
recon
 
 


Nekem cervixxel soha nem volt páfrány, ha a nyál már az volt.
Játszadozz csak :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Hm, jogos, azzal már korántsem páfrány a történet :roll:

Érdekes ez na :lol:
recon
 
 


:lol: :lol: :lol: Én mondtam... :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Pedig azt mondják nőgyógyászok ajánlják ezt is, mert ez már bevált. Kérdés az hogy mire? :D

Végülis a hőmérő is meg ez is meg a tesztek, lehet már kicsit sok is együtt :lol:
recon
 
 


esthajnal!
megkaptad az utalást? mikor várható a csomag?
rabbe1
 
 


sziasztok lányok!
nekm is van PG-m de szinte mindennap páfrányos :roll:
pedig elöször hittem benne, de mostmár egy kicsit kételkedek. illetve a ciklus elején még jó, mert a középtől páfrányos, de akkor végig :P
az lh teszt szerintem megbizhatóbb.
rabbe1
 
 


probáltam vonalzót, de ugylátom nem jártam sikerrel ;-(

rabbe1
 
 


sikerült!!!! :-D

rabbe1
 
 


Rabbe, sikerült bizony, ügyi vagy! Ma feladtam a csomagot :)

PG nekem is van, ott porosodik, de aki kéri kipróbálásra, szívesen átadom :D

Bridge, én még várnék inkább a tesztekkel, 1 napot mindenképpen, mert a 9. DPO-tól már mutathat pozitív halovány csíkocskát a HCG, de ha tutttti biztit szeretnél, akkor 12. DPO előtt ne tesztelj, persze úgysem állnád meg szerintem :lol:, mint én sem :lol:

Melike, jól csináltátok, habár az a legjobb, amikor a pozitív tesztnapon szeretkeztek, de így is teljesen jó, simán lehet ebből babuci/babucik.

Pusza, megyek alcsizni, jó éjt, és holnapra szép reggelt mindenkinek!
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnalcsillag köszönöm! Akkor ma tuti megérkezik a csomag :-)

rabbe1
 
 


Betty
Tudom azert mondom 8)

Aranyeso
Hat te jol eltuntel de mostmar szedd elo te is a hcg tesztjid 8)

Rabbe1
a vonalzid elotti ezt :arrow: [url=http://lilypie.com]es az uta levo ezt :arrow: [/url kitorolheted mert az nem kell oda :!: :wink: udv a csapatban te is hozd majd a tesztekrol a fotokat 8)

Recon
Hat en is hallotam mar jot is meg rosszat is rola :roll: az internetes 10ezer az sok...ha jol tom gyogyszertarban meg mashol is 2ezer valamennyi :wink: en is inkabb az LH tesztben bizom :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok, Bridget te már megint visszafele számolsz, de jó..... hajrá babóca!!!!!!!!!!

Aranyeső neked is mennek a drukkok!

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch
Igen bar most az egyszer curvara nem erzem,hogy sikerult volna :roll: aztmondtak ez jo jel mert en minden honapban ugy erzem sikerult :lol: :lol: hat igen asszem szombaton elnyomok 1teszet :wink: nalad meg ahogy latom apara fel van 8) :lol: Kép :lol: :lol: hajra spontan baba 8) csak ha mar 1beer a celba az is jo most ne a %-okon gondolkodj ok :wink: latod en is ugy nez ki 1petivel bevallalom a lombikot :roll: bizni kell van esely ra es miert pont nekunk ne sikerulhetne 1szer :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ja Bridget most kell dolgozzunk. De a teszt még negatív, tudja a fene. Az esti tesztnél alig volt pár csepp pipi nem jött pedig 2x mentem. Reggelre azért eléggé erős lett a csík, de a használati utasítás szerint 1/2 óra múlva nem értékelhető a teszt. Reggeli pipiben -, de még lövök később is. Sajnos a patikában most másfajta tesztet vettem, őrültem mert ez olyan mint a tuti + tesztem januárban ezért vártam hamarabbi sötétülést. Egye fene még tesztelek. Apa el volt utazva de az éjjel hazaért, náthájával együtt :evil: :evil: :evil: még puszit sem adott csak az arcomra meg aztán a kezemet csókolgatta, remélem máma ad a bacijaiból mert másképp nem lesz baba :lol: :lol: :lol: Most iszom a cickafark teát azért is jó volna tudni mikor van pé térjek át palástfűre, remélem ezek a löttyök nem kavarnak be a ciklusomba és nem csinálta hosszú ciklusokat.

Szerintem is jó ötlet a lombik a te esetedben. Nekem most szünet férjem annyira ingerült, pörög a munkája miatt, hogy a rossz eredményez tuti nem javítja. Egy ismerősöm így jellemezte: mikor utoljára láttam tán még az orrán is gőzölt olyan ideges volt rágta a kefét. Na akkor mit várjak tőle nyugatabb napokat. Én nagyon pozitiv vagyok szerintem lesz nekünk baba ha nem másképp ősszel mennék inszemre. Te mikorra terveznéd a lombikot? O bárcsak nem lenne rá szükséged. :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Bridget

Hát én nem tudom, így hogy van játszadozok vele. :D Mondjuk lehet a tea miatt volt páfrányos mert előtte azt ittam.... Utána már nem volt. Barátosném azt mondta, hogy neki teljesen jól működött. Hát gondolom ez is olyan hogy kinél hogy meg mint van ez a történet.
Ma reggel viszont 1 tizeddel többet hőmérőztem, talán közeledem?! :roll:

Rabbe

Sikerült bizony, ügyes vagy :wink:
recon
 
 


Recon
Jah az elobb elfelejtettem irni,hogy 9evvel ezelott erre fuj a szello 8) :lol: aztan lett egy volegenyem itt akivel tobb,mint 2eve megszakadt a kapcsink ott sem jott a babo az ember meg nem vett komolyan,hogy menjunk lombikra aztan mar epp haza akartam hurcolaszkodni mikor megismertem a mostani parom :oops: ugyhogy megint itt ragadtam...persze nem banom :)
Az a gepezet mert persze ha van probalgasd artani nem art :wink: talan a tesztekkel egyutt osszehasonlithatod bar ha jol tudom az konkretan mar mikor kilokodott azt jelzi nem :?: :roll: az elejen en is mindent kiakartam probalni...aztan maradtam a jol bevaltnal...ugyhogy ne izgulj nem sok az amig nem szall el veled a lo :wink: :lol:

Melisch
Hat majd kiderul a 2.cn-en,hogy mennyi az fsh-em es kkor aszerint megyunk tovabb :roll: Mivel nalam mar az sincs a lehetseges opciok kozott ugyanis nem vgyok timulalhato ilyen magas fsh-el :( ezert mondta a doki ha megint magas stimuzni nem tud de abban a honapban ami erik petim ha ugy dontunk mi akkor leszivjak es megcsinaljak a lombikot :roll: persze nem tudni az az egy egyaltalan milyen lesz egyaltalan osztodik-e vgy egyaltalan megtapad-e...de mivel nem vgyok stimuzhato ez az en egyetlen eselyem :roll: es bar kicsi az esely es marha sokba kerul azert meggondolando de szerintem belevagunk 8)

vgy ha netan lejebb menne az fsh-em akkor indulhat a stimuval a normal lombik 8) en ennek orulnek a legjobban :)
Ugyhogy azert csak spontankodjatok artani nem art :wink: :lol: 8)


Csillag
Epp most szamoltam ossze van meg 12 LH tesztem ami jobb esetben m eg 2honap aztan 12db 10-es HCG-m :oops: meg a 2-2 20-as es 25os HCG-k is megvannak mivel azt akkorra rendeltem mikor majd nem hiszek a szememnek mert 2csikot latok a 10-eseken 8) :lol: :lol: :lol: asszem direkt ugy is rendeltem,hogy nyarig kitartson mert mentem volna haza juliusban :? ami mar nem biztos ugye de remenykedem benne ez a 2havi adag bebabasit 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget
hát igen nálad sajnos nem valami fényes a helyzet :evil: :evil: :evil: :evil: :oops: párod akarja már a babát, mintha irtad volna, hogy említetted, hogy halasszátok a babát. Elhiszem, hogy nem lesz olcsó mulatság a lombik. :cry: :cry: Kívánom, hogy mielőbb sikeres legyen :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch
Hat eppen ez az...epp volt az a nagy kirobbanasa,hogy o 2evig nem akar babat :roll: :oops: erre ra par napra kiderult a magas fsh-em :? kuldtem neki par oldalt,hogy olvasgasson bele ertse,hogy mi tortenik a testemmel...mondtam neki en varok de akkor tolem mar nem lesz gyereke...mert nekem petim nem lesz csak max donor...aztan a nagy kirohanasa utan 2hettel mivel mostmar latja a dolgokat erdeklodott a lombik irant...elmentem a dokihoz de mint mar irtam nem vgyok stimulalhato...szal az hogy o majd fagyasztani akarja oket egy dolog de egyenlore nincs mit es oruljunk ha egyaltalan egy petim lesz amit lombikkal azonnal visszahelyeznek nemmhogy fagyasztani :roll: ugyhogy az emberem 180%ods fordulatot vett 8) es bar m eg nem beszeltunk konkretan mit is teszunk a 2.cn-en mar azt is kerdezte,hogy ugye az az egy ami van minden honapban abbol is lehet lombik?!szoval erdeklodik es aggodik csak nem akartam irni ide is a nyavajamat :roll:
Koszonom szepen :) majd majus 12korul kell szurkolni hogy lemenjen az fsh-em :twisted: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget

Ááá :) És miért költöztél ki oda először? Érdekes lehet ott élni, mondjuk én képtelen lennék beszélni a nyelvüket :lol:
Hát igyekszem hogy ideérjenek a tesztek, csak ugye a munkám megköti a kezem...Sajnos...
Maximum ebbe a hónapba anélkül próbálkozunk, végülis így is összejöhet a dolog. Már csak 4 nap elvileg :D
Jövőhéten meg ilyenkor lassan ellövöm az első HCG tesztet...Reménykedünk reménykedünk :wink:
Fiatal vagyok, ráérek végülis (csak nem akarok :) ) sőőt sokan azt mondják túl fiatal a babához. De valahogy nem hatnak meg ezek az emberek. :wink:
recon
 
 


Bridge, én már most drukkolok neked, de nagyon. Na meg persze mindenkinek itt!

Amúgy most hová lett a hőgörbéd? Mintha tegnap láttam volna még. Szóval csodák vannak még, csak hinni kell benne. Igaz, már olyan is volt, hogy hiába mondtam az illetőnek, hogy higgye már el, van csoda, és tudom, hogy neki is jut belőle, nem hitte, mert ő nem hisz ilyenekben, és vele ez úgysem eshet meg, de mégis megesett :lol:

Puszi és drukk mindenkinek!
esthajnalcsillag
 
 


Bridget ezeket a pasikat tényleg néha fel kell világosítani ,az enyém is ilyen. Na ő akarta már 4 éve a babát de én nem :oops: de most nem akar továbblépni, ezért szoktam én is néha falhoz állítani és megmondani neki, hogy le is út fel is út válasszon. Én is még "ráérek" elvileg hiszen 26 éves vagyok ő meg 30 de senki nem fiatalodik.

Kép
Kép
melisch
 
 


Csillag
merem merem de nem egyszeru mik jonnek ki :oops: tegnap csak betettem az irasomba az alairasbol mar kivettem :roll: Koszi a drukkot 8) elkel :roll:

Melisch
Persze,hogy tudatlanok de ez normalis is...csak akartam,hogy megertse mi a helyzet orvosilag :roll: hat megertette :lol: en nem allitom kesz tenyek ele mert en vele akatok babat...most mar azt is tudom,hogy o is velem :) csak azt nem ertette miert nem tudok varni miert most...de mostmar tudja mi az oka es ez igy van rendjen :)
Amugy a kulfoldi oldalakon en ugy olvastam,hogy 20-30eves korig a peteknek a legjobb az allaga 8) ez persze nem azt jelenti utana mar nem jo csak akkor olyan 100%osanak mondhato :wink: utana kezd romlani es 30-33 tol 35-39ig 20 vgy 30%ot esik vissza a minoseguk :shock: de persze ez csak a statisztikai atlag :!: mielott leharapnatok a fejem hisz itt vgyok en aki mar 30evesen is ugy nez ki nem valami jo peteallomannyal rendelkeztem es persze van a masik veglet is :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Helloka!

Koszonjuk lanyok, nagyon jol telt a pihink, remelem mindenkinek hasonloan!!!! Sajna Apa mostanra lebetegedett. Hat ha sikerult is a babo, akkor pruszkolve, alkoholban uszkalva, mert szinte minden nap boroztunk, kokteloztunk, nem vetettuk meg, ha mar "ilyen" helyen jartunk! No, de majd meglatjuk... van par HCG tesztem :wink:

Szoritok mindenkinek, Bridget, itt vagyok, nem veszetem el, tudod, hogy oda voltunk :oops: (vagy nem emlitettem??) neked mar csak par nap a finishig, Melisch, Apara fel, itt az ido, csak termeszetesen! :wink: Betty neked huzos honapod volt, igy lapar utan, igy hajraaaaaa kovetkezo honap :!: Recon, fiatal vagy... hanyszor hallottam en is :oops: aztan tessek, most itt tartunk... uhogy ha mar ugy erzitek, akkor hajra! :D Ne varjatok, szoritok mindenkinek!

Robogok, apolom Apat... :roll:
Vendég
 


aranyeső akkor legalább kipihentétek magatokat. Az én párom is náthás de még nem fekszik az ágyba :shock: :shock: :shock: hála a Jő égnek, de nem tudom mikor hiv, hogy ő megy haza.

Kép
Kép
melisch
 
 


Bridget, most is megnéztem a görbédet, nem akarok jósolgatni, de szerintem... van valaki a pocidban :wink: De pszt!
esthajnalcsillag
 
 


Bridget +++++++++++++++++++++ :D
Vendég
 


Bridget :shock: :shock: :shock: reggel még nem volt bejelölve a hőd mikor kukkoltam nekem is testszik, az a leesés tegnap és felugrás ma BÁRCSAK A BEÁGYAZÓDÁST MUTATNÁ pár vércsepp esetleg?????

Kép
Kép
melisch
 
 


sziasztok! Köszönöm a kellemes fogadtatást. :-)
esthajnal: megkaptam, köszönöm.

rabbe1
 
 


Sziasztok Lányok!

Remélem mindenki jól van!

bridget csodák tényleg vannak :lol: szorítok Neked, és persze Mindenkinek, hogy sikerüljön a baba.
Én nem mertem utoljára tesztet csinálni csak akkor, amikor nem jött piri. Az elég gáz volt korábban, hogy reggel megcsináltam a tesztet és délután jött piri :(

betty, aranyeso, melisch, recon hajrá!!!

Betty a hőmérőzéshez én nem igazán értek, de az Lh tesztek nekem nagyon sokat segítettek.

Elkészítettem a vonalzóm, bár az időpont még nem biztos. Ha minden oké karácsony és szilveszter között várható a baby :lol:

Hétfőn megyek megint UH-ra. Kicsit izgulok, remélem minden oké a pocakban és hallhatom is esetleg a picike szívét. :wink:

Puszi Mindenkinek!

Kép
Kép
akella
 
 


Akella, nagyon szép a vonalzód. Amikor én meghallottam a pici szívverését annak idején, amikor babát vártam, nagyon meghatódtam és könnyeztem, annyira csodálatos érzés, plusz hozzá még a látvány is, hogy ott van, jól van, icipici, de él, mert te is élsz. Egy kis tökéletesség :o
Azért ha lesz képecskéd, kérlek tedd fel ide nekünk gyönyörködés végett!
esthajnalcsillag
 
 


Csillag én is nagyon várom ezt a pillanatot! Félek egy kicsit, hogy rendben van-e minden, de miért ne lenne!

A kép felrakásához lehet, hogy majd kérem a segítséged :wink:

Kép
Kép
akella
 
 


Akella, nagyon szívesen segítek, ha tudok :D
esthajnalcsillag
 
 


Csillag köszönöm szépen :D

Az igazat megvallva, Nekem még most is nagyon hihetetlen, hogy itt egy pici élet a pocakomban, még annak ellenére is, hogy már vannak tünetei :lol:

Kép
Kép
akella
 
 


Esthajnal, utalom a pénzt, és előre is köszönöm!

Bridget++++++++++++++++++++++Neked csak ennyit üzenek!! :wink:
És nagggyon szorítok, hogy babás legyél!

Akella, jó hallani felőled, gyere többet ha tudsz.
És ne aggódj az UH miatt. Nem lesz semmi baj!! :)

Üdv. Rabbe1 :wink:

Aranyeső, lassan neked is küszöbön a teszt!
Lehet, ez a mámorosan pihenős hónnap kellett a sikerhez!! :wink: Drukk!+++++++++++++

Akik kimaradtak azoknak is puszi!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: