Új privát üzeneted érkezett!

Pendi!
Köszönöm szépen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Vááóó, tök ügyesek vagyunk, 3 óra alatt teleírtunk egy oldalt 8) pörgünk 8) egyébként nekem tökre tetszik, h már tudom, h kikkel levelezek, tehát a hozzászólásokhoz be tudok illeszteni egy arcot is :) Én amúgy nagyon vizuális lény vagyok, mindig mkit elképzelek vhogyan. Pendinek az én képzeletemben vmiért vörös van, kíváncsi vagyok, h milyen igazából, Zsu-t meg feketének képzeltem :D Bridgetről meg már az elején is láttam képet :)

Kép
szöszke.
 
 


Pendi!
Szépen araszolgat felfelé a hőd :wink: :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Tehát úgy szól helyesen, h Pendinek az én képzeletmben vörös haja van. A haj vmiért kimaradt az előbbiekből :shock: na sebaj :D

Kép
szöszke.
 
 


Hát fekete még nem voltam, csak padlizsán :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


titkosított
jó sokáig tartott, de remélem sikerült
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.01.06 09:27-kor.
Vendég
 


Szöszke!
Sebaj, szerintem mindenki értette :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi!
Ti is nagyon szépek voltatok az esküvőtök napján :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: És szintén kála???? Imáááááááádom :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi
5pecen belul kuldom de most ngyban irok nektek 8) Amelyik jel tetszik mentsd le magadnak :wink: es barmikor te is hasznalhatod :D Hat tod nem naon jarunk bulizni es en mar nem vgyok az a nagy tancoslabu....viszont imadok zenet hallgatni es mint irtam neha azert elengedem en is magam :wink: es ok vigyazok magamra :wink:

Szoszke
Ahogy latom aggodalomra semmi ok :wink: :lol:

Zsu
teged mar lattalak :D :wink: Es igen is csini vgy 8) Sot dogos kis menyasszony voltal :lol: Viszont az atjarhatosagi miatt nem irigyellek :oops: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na, hát Pendi sem vörös, nem jött be :D
Nagyon szépek voltatok!!! És ne idegesíts már, hol vagy te is kövér??? Lányok-lányok .. összeakasztjuk a bajszunkat ;)

Amúgy Zsu, a legjobb barátnőmmel tengap beszéltem msn-en, és mondta, h volt fodrásznál, és padlizsán lett. Merészek vagytok, én egész életemben csak ez a szőkés-barnás vtam, mint ami most is vagyok :D nem merek annyira újakat, mint pl. fekete vagy padlizsán kipróbálni, meg sztem nem is állna jól.

Kép
szöszke.
 
 


Egyet értek Bridgettel. sokkal jobb így írni, hogy van hozzá arc.
Én sokkal közelebb érezlek magamhoz benneteket.

Zsuzska! Remélem is hogy így marad ez a hő. :roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

hát én is szőke vagyok. a kedvenc képmet is felrakhatom? az is esküvős. :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Bridg!
Én sem magamat, de legalább megtudom, hogy mi újság odabent??? Azért kis haladás a babáért :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi!
Még szép!!! Ide a képpel!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Most h Bridget írta, h szeret zenét hallgatni .. hadd kérdezzem meg, h Ti miket hallgattok szívesen? :) Vagy van olyan, amire kifejezetten szerettek bulizni? :D

Kép
szöszke.
 
 


Na megint mire irtam mar a masik oldalt voltatok :shock: tenyleg porgunk :lol: Pendiiii ez szupi te is szoszke vgy :lol: a 3szoszke meg en a csokolade barna :lol: Amugy nekem is volt elkepzelesem mindenkivel szemben :roll: Ez olyan erdekes nem? :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kérjűűűűk, Pendi!!! 8)
Amúgy én is közelebb érzek magamhoz mkit .. olyan közvetlenebb így beszélgetni :) Én írtam, h jobb így, arccal együtt :)

Kép
szöszke.
 
 


Bridget! Engem milyennek képzeltél? :roll: Mindig érdekelnek az ilyen dolgok :D Amúgy nekem ha vki elmesél egy sztorit, vagy olvasok, vagy akármi .. én azt mindig elképzelem, de úgy ösztönösen. És ez nem mindig jó tulajdonság .. :lol:

Kép
szöszke.
 
 


annyira aranyosak vagytok! :lol: :lol: :lol: szinte már bőgök! :lol: :lol: :lol: :lol:
Olyan jó itt. :lol: :lol: :lol: :lol:

Bridgtet! várom! :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska!Igen, kála volt. Imádom én is. Na meg az autón ami volt. Az volt még nagyon szép. Kell kép? Napraforgóvirággal.
Vendég
 


Pendi!
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIgen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


szöszke!
bocsi, arra emlékeztem, hogy Bridget írta! Ezer bocsika :lol: :lol: :lol: :lol:
De már úgy fel vagyok pörögve, hgoy nem tudom mit írok! :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.01.06 09:27-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.01.06 09:28-kor.
Vendég
 


Hat most mar igy nehez megmondani,hogy tudom mert ha elotte kerded elmondtam volna :roll: teged szoszkenek de asszem pendit feketenek :roll: :D en is voltam am szoszke masfel eve lettem barna aztan meg tavaly ota ilyen kis sotet barna 8) es amig ti kovernek tartjatok magatokat addig en meg vekonynak :roll: mar itt en mar ngynak tunok :shock: van S meg M meret nekem meg se a szoknya se a naci nem jo L-es kene az meg nincs :roll: :oops: Szal itt en mar nagy vgyok :roll: :oops: de jelenleg novok ZSu amit te lattal fotos kepek azok 4kiloval konnyebben keszultek :oops: Azert vgyok olyan csini :oops:

Zene ugyben meg en a trance-t szeretem de a slagereket is szivesen hallgatom :wink: sooot itthon altalaban csak MAGYAR ZENE-tol zeng a haz :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nagyon jó ez a kép, Pendi! Nekem is volt ilyen világoskék harisnyakötőm, de én nagyon gyorsan megszabadultam tőle, csak a fotózáson volt rajtam, aztán levettem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát Csajok, azt hiszem, kijelenthetem, h ez az eddigi legjobb napom, amit eddig a topicban töltöttem! :D A kedvem is tökjó lett, annak ellenére, h még mindig szakad az eső .. Anyu vacsit csinál, apu még nincs itthon, párom a nővéremmel beszélget, nővérem párja nincs itthon, én meg a topicot bújom már nem tudom hány órája folyamatosan :D

Kép
szöszke.
 
 


most nézem,hogy ezen nem is látszik nagoyn a virág. na mindjár keresek olyat, amin látszik! bocsi.
Vendég
 


Na Pendi kozben megjottek a kepeid hat te sem panaszkodhatsz 8) :lol: :lol: Epp irom ZSunak msn-en hogy mar ugy porgunk elvesztettem a fonalat erre olvasom irod teis,hogy ugy porgunk mar te sem tod mi van :lol: :lol: :lol: erre ugy felnevettem :lol: :lol: :lol: :lol: ember ramnez gondolja mi van ezzel :roll: 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hűű, Pendi, de szexi a mocis kép :D nagyon helyesek vagytok!!! :) és tökjó a kocsi is :) irigyellek titeket az esküvős képek miatt, remélem, egyszer, talán nem is olyan sokára nekem is lesz lehetőségem mutatni :)

Bridg! Igen, rólam mondjuk a nevem miatt nem nehéz kitalálni, h szőke vagyok .. :D minden értelemben 8) és én nem szenvedek elmebajban, mert minden percét élvezem 8)
Sztem akkor is tök csini vagy, és az L-es méret nem jelent semmi rosszat. Anyu is M-es meg L-es cuccokat hord, és sztem tök jól néz ki, én büszke vagyok rá :) Meg úgy egyáltalán, sztem a méretekre nem nagyon lehet adni, mostanában mindent elszabnak ..

Kép
szöszke.
 
 


Én meg a régi zenéket, a 80-as, 90-es évek zenéit szeretem, amika Sláger rádióban mennek.

Én Pendit barnának, Szöszit meg szőkés barnának képzeltem :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na, Zsu, akkor velem kapcsolatban bejött a tipped :D
Háhá, jön még kép, dejó 8)

Nekem eljegyzéses képem van még, ami nagyon esküvő fílingű, tehát van fehér ruha meg csokor is, mert tudtuk, h esküvő az nem mostanában lesz .. mondjuk ez inkább ilyen "magánszám", elmentünk nyaralni, ami mondjuk nászútnak illene be, és ott készült, eltervezve meg minden. Na ezt jól megaszontam .. előtúrjam? :)

Kép
szöszke.
 
 


SZoszke orulok,hogy igy erzed :D :D :D :D en is reg ereztem magam ilyen jol :D :D :D :D

Pendi a vonalzo dicseretet koszi :wink: Bar utazosban sajna nincs annyi jo :?

ZSu nekem mar volt atjarhatosagim :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


szöszke
Köszi! nekem is ez a kedvencem. Mert a Drága is olyna helys rajta.!
Hát lányok, én még mindig olyan szerelmes vagyok a páromba, hogy csak na. Pedig már 6 éve együtt vagyunk. :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bridget
Megkaptam a linket! Köszike! majd megnézem mert most nem győzök reagálni, és olvasni.
Köszönöm a dícséretet! de már elpirulok.

azt hiszem Zsuzska nevében is nyilatkozhatok, hogy ez életünk legszebb napja, és persze, hogy csak úgy ragyogunk!
:lol: :lol: :lol: Ugye Zsuzska? :lol: :lol: :lol: Mert rajtad is látszik ám, hogy szereted a te kis emberkédet! :lol: :lol: :lol:


Zenével kapcsolatosan. Én minden evő vagyok. Bár a magyar zenék álnak hozzám legközelebb. A dallamos pop. De ha egyszer beleáll a bugi a lábamba, akkor akármi is jöhet. De még a mulatós is.!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.01.06 09:29-kor.
Vendég
 


Nos, inkább elmesélem, h nagyjából értsétek, h mit hadoválok össze .. :) Tehát 2007. augusztusában volt az eljegyzésünk a párommal, de mi megbeszéltük, h ez nem jelenti azt, h egy év múlva (tehát idén) össze is házasodunk. Ez csak egy papír nélküli szerelemmegpecsételés, és tuti, h lesz esküvő, csak nem mostanában. Családi- és baráti körben megtartottuk tehát az eljegyzést, aztán elmentünk nyaralni, megünnepelni magunkat :) Még otthon megbeszéltük, h készítünk pár olyan fotót, amit nem csak úgy "lekapunk", hanem bepózolunk. Ehhez lett a fehér ruha + csokor ötlet, ami tőlem származik, mert tényleg olyan esküvő-fíling, és én azt szeretem .. meg jó lenne, ha nekem is lenne. Majd .. vele :) ennyi a történetünk, ugorjátok át nyugodtan, csak azért írtam, mert az előző hsz kicsit értelmetlen lett :roll:

Kép
szöszke.
 
 


Deee, tegyetek még képeket!!!! Én úgy szeretem nézegetni őket :D
Nagyon szép volt a kocsi, Pendi ;) én már egy csomószor elterveztem, h nekünk hogy lesz majd a nagy nap, de ez eddig vhogy mindig kimaradt, h a kocsira milyen virág kerülne :D

Kép
szöszke.
 
 


szöszke!
Biztosan lesz neked is olyan! :lol: :lol: :lol: :lol: De arra vigyázz, hogy ezt csak kaphatod. Én tesóméktól kaptam. És csak éjfélkor vettem le. Állítólag így kell.
Lássuk már azt a képet!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska
Nem állsz messze az igazságtól. Voltam én már vörös,és barna is. De mégis az eredeti jött be legjobban. Így maradtam szőke. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szöszke

Ne butáskodj már! miért ugornánk át! Biztos vagyok benne, hgoy mások nevében is írhatom, hogy ami itt elhangzik, az mindenkit érdekel. Nekem már az jól esik, hogy egyátalán megosztjátok velem ezeket a dolgokat. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szoszke
Itt Japoban az L-es meret az otthoni S-nek felel meg vgy M...Ausztraliaban az S-es meg XS-es gatyot vettuk nekem :lol: :lol: DE mint tudjuk Japoban picik a nok Ausztraliaban meg ngyon szal en meg mi Magyarok a ketto kozott vgyunk :wink:

CSajok en nekem menni kell aludni :roll: vgyis nem kell de ember is megy igy megyek 8) termeljetek porogjetek aztan olvasok reggel mikor ti meg az almaitokat kergetitek :wink: Aki van iwiw-en kerem a priviben a neveket megirni es msn cimet is ha van :wink: Jo ejt csajok :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Okés, Pendi, előtúrom a képet :D

Kép
szöszke.
 
 


Júúj, Bridg .. nekem még bele kell rázódnom abba, h felétek csomó minden máshogy van :oops: De amúgy ez tök érdekes lehet! Na akkor meg pláne jó 8)
Nálam iwiw nincs, de msn van: szoszke87@live.com bárki felvehet, ha gondolja :) jó éjt neked, zebrás álmokat ;) aztán meg .. dreams come true ;)

Pendi! De aranyos vagy :) Egyébként én is örülök, h megosztjátok velem is ezeket a dolgokat .. jó is ez a fórumozás ;)

Nos, hát akkor íme mi, remélem, ha van vki, aki leskelődik, és nem olvasta el a sztorimat, akkor azt hiszi, h esküvős kép :mrgreen:


Kép

Kép
szöszke.
 
 


Bridget! szép álmokat!
Vendég
 


Szöszke ez gyönyörű kép! :lol: :lol: :lol:
Mint egy címlapfotó! :lol: :lol: :lol:

Zsuzska merre vagy? Gyere vissza!!!!!!!!
Vendég
 


Igy van Szoszke bar en mire irok fentebb van mar vgy 5uj iras de nem ugrok at semmit es ertettem :wink: Neha en is azt hiszem ertelmetlen vgyok de ha egymasra vgyunk hangolodva marpedig igen akkor megertjuk egymast :wink: Pendi latom te is szereted a viragokat...jee en is szeretem a 80-as 90-es zeneket es a mulatost is 8) akkor en mindenevo vgyok :?: :roll: :shock:

ZSu latom ledobott a gep de fontos,hogy beszeljunk az atjarhatosagirol mert te is aszmas vgy mint en es nekem igy nem engedtek a rontgeneset hanem uh-s lett!!!Toled nem kerdeztek meg?Mert en ugy tod begorcsolhetsz vgy mi ha aszmas vgy vgy rohamot kapsz mar nem tom mindenesetre ez volt az elso kerdesuk,hogy aszmas vgyok-e :?: :shock: :roll: Arrol meg,hogy mien volt inkabb nem beszelnek... :roll: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendiii :oops: Köszönöm, a párom nevében, mindjárt meg is mutatom neki, hadd örüljön ;)

Bridg! Persze, h megértjük egymást, meg aztán most tényleg elég követhetetlen a topic .. :D
Zenével kapcsolatban én a mai slágereket is nagyon bírom .. :)

Kép
szöszke.
 
 


Ez a kep naon romantikus de az eskuvos kepeket en is irigylem :roll: :oops: Na most mar tenyleg megyek aztan holnap visszaolvasok am 8)
ZSut meg ledobta a gep :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mármint hogy én is köszönöm, meg a párom nevében IS .. már kicsit nem tudok írni :roll: :roll:

Kép
szöszke.
 
 


Köszönjük, Bridg :) jó éjt!

Most az én gépemnek sem tetszik vmi .. :?

Kép
szöszke.
 
 


Bridget
Nem is gondoltam volna, hgoy ez az átjárhatósági asztmával ilyen komoly. :roll: :roll: :roll: :cry: :cry: :cry: akkor mos tlehet aggódni Zsuzskáért , de nagyon! Remélem nem lesz semmi baj, és a dokik tudják mit csinálnak.
A zenével kapcsolatban, én is szeretem a 80-90-es muzsikákat. Akkor voltam disco korszakos. Egy-egy nóta szép emlékeket ébreszt bennem. :lol: :lol: :lol:

Most hívott a barátnőm anyukája, hogy náluk diónyi jegek estek. :cry: :cry: mindent elvert náluk! ez nem igaz!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil: :evil: Szegény, pedig annyit dolgozik a kerten!
Vendég
 


Csajok, elemt a netem, most jöttvissza.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


szia Zsuzska!
De jó, hogy vissza tudtál jönni! :lol: :lol: :lol:

Bridget
közben nézegetem a képeket, amiket küldtél! Fantasztikus helyeken jártatok! Irigy, irigy, írigy vagyok! :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


welcome back, Zsu 8) nekem meg nem tom mit csinál a netem, pontosabban az msn-t, de nem akarja az igazságot :?

Pendi! Sajnálom, ami a barinődéknél történt :( :( ez borzasztó tud lenni, tudom .. nekünk egyszer a nagymamámékkal fordult elő hasonló, és abban a kertben évek munkái voltak, ráadásul minden unokának, menyének, stb. volt benne 1-1 kisebb bokra .. gyönyörű volt, aztán jött a jégeső és annyi lett neki :evil: :cry:

Kép
szöszke.
 
 


Bridg!
Holnap délután leszek msn-en bent, majd beszélünk :!: :!: :!: :!: :!:
Amúgy nem kérdezték meg tőlem :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Szöszi!
Nagyon szépek vagytok a képen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pendi!
Ahogy mondod.... mindennap szeretnék férjhez menni.... imádtam.... minden percét a napnak..... és itt bőgök rajta :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: