Új privát üzeneted érkezett!

Judit Gartulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Szerintem kicsit várjál még mert ilyen korán még ős em tud semmit mondani csak peteszákot lát várják még kb 2-3 hetet akkor már szívhang is lesz :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


wowow laptetpőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő
Te vagy az első topik babás :):):) nagyon jó talán meghoizod a többiek szerencséjét is számolgattad már hogy mikorra lesz baba? még január nem?

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: köszönöm a gratut egy kicsit félek nehogy megint baj legyen meg egy kicsit fáj a hasam de a doki nem vette még fel a telefont.

Igen ha minden igaz akkor január 23-án kellene érkeznie.
Ez nagyon jo lenne mert a Cintikének lenne szülinapi ajándéka Cinti január 20-án született. :P

Kép
v.e.judit
 
 

 
 

Sziasztok!

Nita!
Hamarosan újra próbálkozhattok, és lesz Tesóbabátok :wink: :wink: :wink:

Anda!
Nagyon szépek lettetek, nagyon tetszik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Judit!
Egyenlőre csak halk gratula, majd lesz hangos is, ha doki mindent rendben talál. Addig ++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Anda! Tök jó lett az előszoba is! Nagyon ügyik vagytok! Nálunk (azaz anyuéknál) nyáron lesz a konyha rendbehozva: kövezés, festés, konyhabútor... :lol: :lol: :lol:

Judit! Egyelőre csak némán gratula!!! Drukkolok h minden rendben legyen! De hát miért is ne lenne rendben...

Nálam a helyzet változatlan. :roll: Néha azt érzem h na most tutii megjön, aztán meg semmi. Néha hányingerem van, aztán elmúlik. Csak jó lenne már tudni h mi van, m nem jó ez így... :roll: :roll: :roll: Ha meg akar jönni akkor jöjjön, ha meg nem, akkor legalább egy babó legyen ott... Pedig direkt azért vártam eddig a teszttel h ha van baba, akkor így 5 hetesen már tuti kimutatná. De lehet h most még csak egy álom marad.

Nika! Te hogy vagy? Azóta tünetek vannak még???

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci semmi tünet bár ma egy pincurit szédelegtem de nem úgy mint két napja :):):) de csak a sürű pisilés de semmi más :):):):):

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!
judit graula a babóhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska: itt is köszönöm

Kép
v.e.judit
 
 


jaj lányok ma megint annyit őgtem köcsög anyós miatt!
jövök haza a körmöstől és direkt elém jön anyós és elkezd szidalmazni én persze vissza ugattam neki,ő meg menyjek kapartassam megint ki magam,zokogva jövök fel az emeletre és apárom tudta,hogy mért sírok és lement az anyjához és beugatott neki rendesen!
kb még 2-3 hetet kell itt kibirnunk!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Annyira sajnálom, hogy ilyen anyósod van (((((Nitacska)))))

Pont kérdezni akartam, hogy mikor költözhettek már?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


még 2-3 hét!
mára elteszem magam ,mert nagyon rossz a napom!
puszi jóéjt!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Judit! Gratula a babócádhoz. De jó, de jó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nitácska! Szörnyű lehet egy ilyen anyós. Veled érzek. Kitartás, már nem sok van, s végre külön lesztek.

Teri! Sajnálom, hogy még mindig semmi. Őrjítő tud lenni ez a bizonytalanság. Nem mész megmutatni magad egy dokinak?

Zsuzska! Már kérdezni akartam, hogy elfogadtad végül a felkínált állást? Mikor lesz a következő vizsgád?

Nika! Drukkolok, hogy babóca csücsüljön a pocidban.

Sajna lányok, ma megérkezett piri. Reggel és is jól kibőgtem magam. A férjem pedig nem győzött vigasztalni, hogy ne keseredjek el, majd következő hónapban összejön a baba. Ő könnyebben átvészeli ezt, mégis csak pasiból van. Azért olyan jól esett.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Hát igen.... azért biztosan őt is megviseli, hogy téged szomorúnak lát. Csak hát nem mutatja ki.... férfiből van.... ilyen az enyém is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Még majd kiderül, hogyan lesz, mert sok mindentől függ. De szeretném.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az új hely messze lenne otthonról?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Nem, szerencsére tök közel van---- gyalog is max 20 perc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hali!

Köszi a bókokat!

Igen, teljes felújítást csinálunk, de a nagy része már készen van. De az is nagyon szép lett. Majd mutatok róla képeket. :D

Nita:
Nyugi! Pihenj, ne törődj senkivel!!!!

Judit:
Nagyon halk graaaaaaaaaattttttttttuuuuuuuuulllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaa!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kiriki:
Piri itt is monnyon le!!!! :evil: :evil:

Kép
anda81
 
 


Judit, gratula!!!!! :D
Remélem elindítasz egy jó is lánfolyamatot! ;)

anda: nagyon jók a képek. :)

Holnapra drukk kéretik. :)
Vendég
 


picur mennek a drukkok holnapra :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok lányok: nagyon köszönöm a sok ++-at és kivánom mindenkinek hogy csak utánam sorba legyen zebrás tesztetek :lol:

Picur: nekedis drukolok ma és csak ++++. :P

Kép
v.e.judit
 
 


Picur!
Drukk ++++++++++++++++++++++++szorítok nagyon!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat, úgy látszik megtették a hatásukat. :D
Halványan, de ott van ám az a második csík is. :wink:
Vendég
 


wow picuranyu halványan is csík a csík halkan gratula :):):))

nika70
Salgótarján
 
 


remélem ez meghozza mindannyiunknak a zebrákat :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Húúúú Picur, persze csak halken, de, jajjj de jóóó!!!!! Az a halvány csíkocska is csík... :lol: :lol: :lol:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Picur!
Itt is gratula, azért egyenlőre halkan :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Itt is köszönöm. :)
Vendég
 


Picur: gratula nekedis.

lányok ne haragudjatok egy darabig nem leszek vagy csak olvaslak titeket mert nagyon beteg vagyok egyfolytában szédülök és a hányinger kerülget amint tudok jövök.

Péntakan szolok hogy mit mondott a doki.

Vigyázzatok magatokra puszi mindenkinek :roll:

Kép
v.e.judit
 
 


Sziasztok!

Picuranyu:
Itt is halk gratula!

Judit:
Betegség elmehetne melegebb éghajlatra!!! :evil: :evil: GYÓGYULJ MEG :!: :!: :!: :!: :!: :!: Várjuk a híreket pénteken!

Jányok, most már nekünk is példát kellene vennünk Picuranyuról és Juditról! Hajrá babák, kapaszkodjatok :!: :!: :!: :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én ma a rendőrségen voltam. Hála Istennek nem kellett sokáig ott lennem, de azért eléggé nyomasztó volt a dolog!

Kép
anda81
 
 


Köszönöm :)

anda: mi történt? :(
Vendég
 


Judit vigyázz magatokra drukkolunk hogy pénteken mindn rendben legyen :)

nika70
Salgótarján
 
 


Picuranyu:
A páromat még tavaly húsvétkor egy őrült el akarta ütni szándékosan KÉTSZER!!! A rendőrök MOST jutottak el odáig, hogy engem is kihallgassanak, mint tanút. (Csendben jegyzem meg, hogy az eset és a kihallgatás között kemény egy év egy hónap van!)

Kép
anda81
 
 


Anda!
Hát nem semmi.... ez Magyarország :shock: :shock: :shock: :shock:

Judit!
Gyógyulj meg!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sziasztok.picir és judtt olyan jó most nektek!
remélem veletek minden a legnagyobb rendben lesz!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


anda: hát ez nagyon gáz. :( Milyen gyors a magyar igazságügy, döbbenetes. :(

nitacska: :( Én is remélem, hogy minden rendben lesz, de bevallom, eléggé félek. Olyan sok rossz dologról hallottam már.
Vendég
 


ne is foglalkozz a rosszakkal ne is olvass smmi olyat ami nem a jóról szól!.
mára elteszem magam.puszi jóéjt! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hello Lányok!

Picuranyu! Halkan nagy-nagy gratula.

Judit! Vigyázz magatokra! Pihenj sokat! A babóca miatt szédülsz és van hányingered? Várjuk a híreket pénteken.

Anda! A rendőrségre nem jó járni. Hát, az igazságszolgáltatás malmai lassan őrölnek. :cry: Várom a képeket a lakásról. Igen, piri mondjon le szerintem is! Remélem ebben a hónapban békén fog hagyni.

Zsuzska! Akkor az jó közel lenne, nem kellene utazgatnod reggelente és hazafelé is. Így több időd lenne pudingozni is. :oops: :wink:

Csajok! Hajrá, babásodjunk mi is.

Kép

Kép
kiriki
 
 


OK, megpróbálok nem gondolni a rosszra, de szerintem így az elején mindenki agyal. :(
Köszönöm. Csak lennék már túl az orvoson, meg a kritikusabb időszakon. :)
Vendég
 


köszönöm kiriki :)
Vendég
 


picuranyu minden rendben lesz a dokinál hidd el!!
most megyek reggelit készíteni aztán rendet csinálni délután majd jövök.addig is puszi mindenkinek! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Remélem. :) Próbálok semmi rosszra nem gondolni. :)
De olyan lassan telik az idő. :(
Vendég
 


Picuranyu! Nyugi! Minden rendben lesz!!! Hamar eltelik ám ez az idő, csak az eleje indul nehézkesen!!! Aztán a végén amikor meg szeretnél még egy kis időt, akkor már ott lesz az a pici babóca a kezedben. :lol: :lol: :lol:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


egy világ omlot ösze benem az éjszaka elvit a mentö és elvetéltem most értem haza de nem tudom mikor leszek képes viszatérni.
Mindenki vigyázon magára puszi.
:cry: :cry: :cry: :cry:
v.e.judit
 
 


Judit: nagyon sajnálom ami veled történt de hidd el ha ilyen korán elment akkor el kellett mennie tudom ez nem nyugtat meg de hamarosan újra babás lehetsz fel a fejjel

nika70
Salgótarján
 
 


Judit!
Annyira sajnálom (((((Judit))))) :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Azért várunk vissza nagyon, adj jelt magadról azért, hogy hogy vagy...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Judit, annyira sajnálom. :cry:
Vendég
 


Judit! Őszintén sajnálom ami történt, de nemsokára sikerülni fog!!! Ne add fel!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Judit! Annyira sajnálom. Küldök neked sok puszit és egy nagy ölelést. Pihenj sokat! És ne add fel, lesz még babócád. Azért néha jelentkezz, hogy vagy, aggódunk érted.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok hát köszönöm hogy enyire aggodtok értem még fáj és nagyon nehéz jol vagyok csak nem..
v.e.judit
 
 


Sziasztok!

Judit:
Borzasztóan sajnálom! :cry: :cry: :cry: ((((((((((Judit)))))))))) Hidd, el lehet még babád!! Ne add fel, pihend ki magad és várunk vissza nagyon!

Kép
anda81
 
 


Helló Lányok!Tul vagyok a hsg-n most jöttem haza!Hát mit ne mondjak nagyon szörnyű volt :cry:
De az a lényeg hogy tul vagyok!Volt egy pici elzárodás de a hsg segített!A doki előtte megvizsgált és van egy gyönyörü 15mm tüszőm a jobboldali petefészkemben ami rettentően fáj de ott van és tök jo!!!!A méhnyálkahártyát is megnézte az 5mm és azt mondta hogy ez tök jó!!!Annyira megkönnyebbültem!Remélem mostmár sikerül!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: