Új privát üzeneted érkezett!

Évi!
hogy telt a csajbuli? :wink:

Málna!
gyógyulgass 8)

Szilva!
mindjárt itt az UH ideje!de jó!hogy vagy? :lol:

Kókusz!
megjött? :roll:

én eléggé nagyon,mint még soha -vérzek. :oops: szerintetek ez normális?azért van,mert a stimu megvastagitotta nagyon a méhnyh-t,vagy a vetélés miatt mégis? :roll:
Vendég
 


Vicuska! ((((((((()))))))))))

Málna jobbulást!

Év i jó voltál? :lol:

Nekem ma van az utolsó closty bevételének a napja aztán hajrá otthoni babagyártás! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Vicuska!
Sztem mindkettő.Egyrészt ugye ott volt a nagyon vastag endod,másrészt sajnos a vetélés... :cry: :cry:

Évi!
"Kizüllötted" magad? Irigyellek,nekem is mennem kéne már egy igazi csajos buliba!

kokusz!
Mensi????

boniko,Szilvi!
Köszönöm szépen! :wink:

Ma már egész jól vagyok,igaz,nem mentem dolgozni,mert a láztól nem bírok menni,folyik az orrom,de az estéhez képest egész jó!Többet vagyok vizszintbe,mint aktív háziasszonyként pörögve! :oops:

Kép
kicsimálna
 
 

 
 

Sziasztok! én még új vagyok ezen a téren! bár mi elvileg lombikot szeretnénk, mert a páromnak azoospermiája van! de én már hallottam olyat is, ha nem találnak biopsziával nála spermát, akkor nem lehet lombikban részt vennünk?! most mi az igazság? donoros lombik nem lehet? ha nálam nem találnak semmit, de a páromnál nincs sperma, akkor csak inszem lehet?! tudna nekem ebben segíteni valaki valamit?! köszi
kjaja
 
 


Szia kjaja!

Az inszemnek általában az a feltétele,hogy 20millió/ml legyen a katonák száma.A lombiknál ez asszem 1millió/ml. Legalábbis a Nyírőben így van.
Tehát ha a párodnak nincs katonája,akkor abból inszem nem lehet.A donoros lombikról sajnos nem tudok semmit.De itt nagyon okos lányok vannak,biztos segítenek neked! :wink:

Kép
kicsimálna
 
 


Sziasztok!

kjaja: üdv :D Én úgy tudom, hogy ha egyetlen egy spermát sem találnak biopsziával, akkor jön szóba a donor. Inszemet min. 15-16 millió/ml katonával csinálnak.

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


szilvaqueen!

azt tudom, hogy donort mikor alkalmaznak, csak azért kérdezem, hogy ha nálam minden rendben, és a páromnál nem találnak egyetlen egy spermát sem, attól függetlenül nekünk lehet donor lombik?! vagy semmiképpen nem vehetünk részt lombikban?! csak inszeminációban? érted?!

amúgy köszi a választ, de erre is várom válaszod! :D
kjaja
 
 


kicsimálna! :)

neked is köszi az infot!
kjaja
 
 


kjaja: bocs :oops: Inszemben is részt vehetsz, csak donor spermával.

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


szilvaqueen!
azt tudom, hogy inszemben is részt vehetek! DE engem az érdekel, hogy ha én esetleg egészséges vagyok, és a párom biopsziája során nincs sperma, akkor donor lombikban részt vehetünk?! vagy nem?!
kjaja
 
 


Tök laikusként azt mondom,hogy igen,hisz gondolom ezért találták ki elsősorban!

Vagy nagyon hüle vaok?? :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
kicsimálna
 
 


hát én teljesen összezavarodtam :oops: Inkább nem írok semmit :D

vicuska: köszi kérdésed, jól vagyok. A jó étvágyon kívül abszolút nincs semmi bajom :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


hát remélem igazad van! én eddig 100%ban azt hittem, hogy ha én egészséges vagyok, de a páromnak ez a baja, akkor alapból lombik, mert az jobb, meg stb.... erre most már elbizonytalanodtam!!!! :oops:

nektek mi a problémátok?
kjaja
 
 


Nekem? Hát hogy beteg vagyok,éhes,lusta. :wink:
Na,de komolyra fordítva a szót. Nekem nincs egyáltalán pé-m erős stimu nélkül.Tehát a napi 3 Closti sem ért soha semmit.Párom egy tenyészbika(lehetne),ha nem velem lenne! :lol: :lol: :lol:

Kép
kicsimálna
 
 


kjaja hívj fel egy meddőségit :wink:

szerintem egyébként igen
Vendég
 


Sziasztok!

Nektek is megduzzadt, feszült a melletek az utrotól? Nekem nagyon, pedig még csak a 6. bogyót használom...
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


A barátnőm küldött egy nagyon jó lapot. Bemásolom ide az elérhetőséget, hátha érdekel valakit...

http://www.ehd.org/resources_bpd_illust ... anguage=38
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Szia nemone!

Nekem iszonyúan! El is képzeltem tovább ezt,mint terhestünetet.De aztán nem lettem ugye az,de a melleim szépek voltak,míg utroztam. :D :D

Kép
kicsimálna
 
 


Köszi a linket! :)
Nekem vhol máshol megvolt ez angolul,szupi,hogy már magyarul is olvasható!

Kép
kicsimálna
 
 


Köszi Málna, akkor ez természetes, csak szokatlan, mert csak mensi előtt szoktam ilyen duzzadtnak érezni. :)
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Az utro-tól lehet, nekem is mensi előtt két hétig mindig duzzadt, onnan tudom, hogy jön a mensi, hogy két nappal előtt leereszt mint egy lufi :lol: :lol:
Mennyi utrót kell szedned? Vagy kúp?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Én kúpot kapok, és 3x1-t. Miért van belőle tabletta is?
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Én úgy tudom, hogy orálisan is lehet használni az utro-t :D Csak az egy kicsit jobban megviseli a gyomrot, májat. A kúp az kevésbé.

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


vagyis akarom mondani, jobban kijönnek a mellékhatásai

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


szijasztok jányok :lol:

évi?

ennyire jó volt? :wink: :lol: 8)

én is megyek szombaton zülleni szuopa már várom :lol:

hol egy táblácska? nem voltam pár napig és nem tudom kiért kell most nagyon szorítani :lol:
Vendég
 


Én is pont azért jöttem,hogy megkérdezzem Évit,ennyire jól sikerült a züllés? :wink: :wink: :wink:

Megyek a dógomra,majd este bekukk!

Sziasztok lányok!

Kép
kicsimálna
 
 


szia :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sziasztok!

Évi még mindig alszol? :lol:

Nemone: én szájon át szoktam az Utrot szedni...Kényelmesebb, viszont néha zsibbad tőle az arcom, meg szédelgek :D kb. olyan, mintha lenyomtam volna 2 kupica pálnikát... :lol: Különben nekem sosem feszül ttőle a mellem...Nekem mindig peteérés előtt fáj nagyon
:?

Ja, voltam UH-n: jobb oldalon 12x12 mm-es tüsző (7.nap), szombaton megint megyek...jövő héten inszem!!!! :lol:

Csá

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Kép


Évinek jól sikerült a buli :wink:

Szezsó hajrá hajrá :lol:

MÁlna jobban vagy?

Muindenkienk pussz
Vendég
 


Szia boniko!

Hát téged ki ugrasztott ki az ágyból ilyen korán??? Ilyenkor fordulunk a másik oldalunkra! :):):)

Igen,jobban vagyok,köszönöm szépen! Ma még nem dolgozom,mert ugye ma még a dokimhoz is vissza kell menni. Majd délután jövök a hírekkel!

ÉVI????????????????

Kép
kicsimálna
 
 


NIncs itthon párom(külföldönvan) és ilyenkor nem tudopk aludni, csak 1 vagy 2 órát :lol:
Vendég
 


Szép napot!Ébresztő!!!
Kép

Szezso!
tüszőnöveztő drukk++++++++++++ :lol:

Málna!
drukk dokihoz :D

nekem is azt mondta a doki,be is kaphatom,meg föl is dughatom :shock: mármint az utrot :oops: :wink:

én is megyek ma dokihoz,majd jövök mit mondott :roll: :P
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek, a buli isteni volt, fél kettőre értem haza... Persze a kölök ha virrad, ha nem, 7-kor kukorékol, úgyhogy túl sokat nem aludtam, de megérte! Délután meg szurira vittem szegényt, azért nem jöttem.

Boni!

Hajrá otthoni babagyártás :)

Szilva!

Nagy szerencse, hogy ilyen klasszul vagy :) Az étvágy meg nem baj :) Én is két óránként ettem. Mint egy koraszülött :)

Kjaja!

Drukk nektek is!

Mami!

Jó bulizást holnapra :) Táblát mingyáááááááá dobok, oks?

Szezso!

De jó, mindjárt szoríthatunk érted újra!

Vicuska!

Téged aztán jó sűrűn kíván látni a dokid, nem? Vagy csak nekem tűnik úgy?

A táblát majd lécci nézzétek át, hogy mindenkinél jól szerepelnek-e az adatok, mert kicsit összecsaptam :oops: :oops: :oops: A sorrend is csak körülbelüli, majd még alakítom :)

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy ilyen ritkán jövök, de sok dolgom van, azért ennél gyakrabban olvaslak benneteket és drukkolok mindenkinek!

Voltam ma UH-n. Megint a 10. napon vagyok ( vagyis inkább 9,5., mert délután 4-kor jött meg és én ezt fél napnak számolom :) ) és megint csak egy tüszőm van, 21 mm-es, és megint jobb oldalon. Felvetődött bennem a kérdés, hogy vajon a bal oldali petefészkem nem is működik? Na, mindegy, egy gyerekhez egy tüsző is elég...
Vasárnap lesz az inszem.
Most 3*1 utrot kaptam, a múltkor csak 1*1-et.

Most optimistább vagyok, mint múltkor, de sajna az is igaz, hogy 40 felett még senkiről sem hallottam, akinek inszemmel sikerült volna, még lombikkal is keveseknek :cry: .

Mindenkinek jó hétvégét, töltődjetek fel pozitív energiával, mert ez nagyon sokat számít! És még az idén sok zebrát szeretnék látni mindenkitől!!!

Réka
réka66
 
 


Sziasztok lányok!

Híreim vannak! Mindjárt jövök és mesélek,csak előbb eszem vmit,mert fél napom elment a dokinál! :twisted:

Kép
kicsimálna
 
 


Réka!

Már be is írtalak a táblába vasárnapra :) Egy tüsző még két gyerekhez is elég, úgyhogy hajráááá!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Málna!

Na nemáááááááá, ne csigázz :) Enni a gép mellett is lehet :twisted:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Na,"akkó cóval" avvan,hogy belecsapunk a lecsoba egy picit hamarabb! Mert a dokibácsim azt mondta,hogy ha most egy teljes hónap még pihivel telik,mint ahogy én akartam,akkor a karácsonyi ünnepek miatt idén már nem lenne beülti.Igy amint megjön elkezdem szedni a fogigátlót és elindul a lombik-banzáj! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kaptam is receptet,ki is váltottam,meg még az Euthyroxot is szednem kell,sőt,majd kapok heparinos szurit is.Hát úgy kb. 150e ft lesz a gyogyiszámla.... :cry:

De én nem bánom,most annyira optimista vagyok,hogy az elképzelni nem tudjátok! Lombikkal azonnal táppénz,két hét pihi,sok folyadék és fehérje! Asszem lelkileg felkészültem!

Mindjárt írok mindenkinek külön is!!!

Kép
kicsimálna
 
 


Málna!

Azta, micsoda hírek! :) Bakker, akkor már karácsonyra hárman lesztek. Vagy négyen, esetleg :) :wink:
Neked is van pajzsmirigy gondod? Erre nem is emlékeztem. :oops:

Jaj, nagyon örülök a híreknek :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Málna!

Nagyon jó hír, de máskor nem ér így csigázni minket!
A dokidnak igaza van, mire is várnátok, attól nem lesz jobb, sőt, szerintem a lelkednek rosszabb lenne.
Hajrá lombik!!!

Réka
réka66
 
 


Hát az úgy van,hogy mint tudjuk ilyen inszemes stimu után még a köv. hónapra is kihatnak a gyogyik,ezért ezt mindenképp spontánnal akartam túlélni,aztán szerettem volna egy teljesen tiszta hónapot.De igaza van szerelmetes dokimnak,hogy akkor a karácsony miatt sokat csúsznánk.Igy hallgattam rá,és belevágunk előbb!Párom nagyon odáig van,hogy ikres apuka lesz!(elképzelni sem tudja,hogy ez ne sikerüljön és hogy "csak" egy baba legyen)

Nem tudom a pajzsos vérvételem eredményét,csak annyit mondott a doki,hogy picit javult,de maradjon az Euthyrox még.

Köszönöm nagyon nektek lányok,annyira kedvesek,aranyosak vagytok!Nélkületek még mindig itt ülnék és sebet nyalogatnék! :oops:

Évi!
Örülök,hogy jót buliztál!Kell is az! Nem mindig a kakis pelusról kell szóljon a nap.Egy ilyen buli hónapokra feltölti az embert. :D

réka!
Nyugi,ahogy Évi is írta,egy tüszőből is lehet akár két babód is!De legyen csak egy,csak most már jöjjön!Nagyon-nagyon szurkolok neked!!!!!

VICUSKA!
Már biztos otthon vagy az uhu után.Mesélj mi volt!Nagyon kis kiváncsi vagyok!! Tudod,rossz főpróba,kitűnő előadás!Ez lesz most nálatok is! :wink: :wink:

Kép
kicsimálna
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a betolakodásért, egy jótékonysági felhívást szeretnék közölni Veletek!

Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005
kkriszi
 
 


Ezt már vki más is betette a társalgóba! Nem kell 100 fórumba beírni! Engem ez zavar!!!

Bocs,ha a többieket nem!!!

Kép
kicsimálna
 
 


Sziasztok!

Hajrá-hajrá mindenkinek!!! Sokáig nem jártam felétek, úgyhogy vissza kellett olvasni kicsit. :?

Szilva! De jó!! Szerdán uh., az már minnyá itt van! :wink: Kérünk beszámolót, mindent tudni szeretnénk!!

Nemone! Mennek a ragacsok, és persze válaszoltam a privire! :)+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nálunk semmi extra, teszt elvileg csak szerdán lenne, én talán hétfőn megpróbálom, bár azt hiszem csak pénzkidobás. Az első kettő inszemnél legalább voltak tünetek (mellfeszülés, émelygés) az utró miatt, most még csak az se. :cry: Egyedüli reményem, hogy görcsölget a hasam már vagy egy hete, tehát az inszem utáni 3. naptól. Olyan mensi szerű görcseim vannak, de csak időszakosan és magától elmúlik. Ilyen mintha nem lett volna az első kettőnél...

Na meglátjuk, sok reményt nem táplálok, de azért ha teszteltem, feltétlenül megírom az eredményt.

Pussz. :)
nellike
 
 


Szép estét csajszikák!

Málna!
ez angyon de nagyon szuper hír!jól döntöttetek!minél előbb,annál jobb!akkor hajrá ikrek!!!!!!!!!!!! :lol:

Nellike!
drukk+++++++++++a poz.teszthez :lol:

Réka!
nagyon szorítok az egy szép tüszőcskédnek az inszemhez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!abból még 3-as ikrek is lehetnek akár :wink:

Évi!
remélem feltőltődtél kicsit a buliban 8)
igen,a dokibácsival gyakran randizunk,bánja is a pénztárcám :shock: vagy szerelmes belém,vagy kell neki a zsozsó,vagy csak alapos,én az utóbbira szavazok :P

szóval,azt mondta,hogy a petezsák eltűnt,felszívódott,szépen kitisztult a méhem :lol: ciszta nincs.szerinte biztos összejött elsőre,csak vmi okból megszakadt :roll: ő nagyon optimista most is,ami átragadt rám is :P ,szóval elkezdtük újra a stimut.
megkaptam az első szurimat,Fortiron inj.ez erősebb 3x mint a Merional,meglássuk :lol:

Ja,és hétfőn este megint látni akar :D vagyis a tüszőcskéimet :oops:
egyébként szőke és kékszemű a doktorbácsim :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!

Évi: nekem Apa mindig azt mondja buli után : Aki éjjel legény, nappal lepény :lol: És ez igaz is! :lol:

Kicsimálna: jaj de jó, úgy örülök, hogy felpörögnek az események Veletek!!! :lol:

Vicuska! Örülök, hogy rendben vagy! :D ÉS tényleg biztató, hogy sikerült elsőre, így sokkal nagyobb lendülettel és pozitivizmussal lehet kezdeni a következőt! :lol: Nekem is azt mondta a dokibácsim (aki sötét hajú, sötét szemű :lol: hogy a harmadik inszem biztosan sikerülni fog! Ha már ő is ezt mondja, akkor tuti úgy is lesz! :lol:

Réka: 21 mm-es tüsző a 9,5. napon az nagyon szép! Drukk a holnaphoz! Arra jöttem rá, hogy a korral a babatéma kapcsán nem szabad foglalkozni! Ezzel már igazán ne sokkolja magát az ember! :D A lényeg, hogy akárhány éves is vagy, most van egy tuti szép tüsződ, amiből baba lesz! :lol:

Nellike! Drukkolok a teszthez! És nehogy feladd! Minden tünet biztató, főleg ha más, mint ami eddig volt!!! :lol:

Boni: Apa mikor jön haza?

Rólam: ma délután megyek tüszőnézőbe :D

Szép napot

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Jó reggelt!

Szezsó Apa már tegnap hazajött. Nkeem eddig clostytól nem volt semmi mellékhatás, bezzeg azóta hányingere avn :shock: :evil:

Hétfő tüszőleső UH
Vendég
 


málna: annyira örülök, hogy már belecsaptok a lecsóba. :D Jobb ha nem is vártok. :D

vicuska: Tényleg csak optimistán. Ez is összefog jönni és ő veletek is fog maradni. :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sziasztok!

Vicuska!
Örülök,hogy minden oké odabent! Nagyon szupi,hogy ilyen jól müxöl! Nemsokára visszateheted a pregn. vonalzódat! :wink:

szezso!
Drukk a tüszőqqcshoz!Várunk a hírekkel!

boniko!
Neked ugyanez hétfőre!Addig növeszd őket! :D

Szilvi!
Sosem jön már el az a szerda???Úúúúgy szeretném már látni a kis pöttyödet!Ugye hozol nekünk képet??

Én kiváltottam a fogigátlót,párom akkora szemekkel nézett rám,hogy ez most minek?! Elmagyaráztam,nem értette.Mondjuk annyira én sem...

Kép
kicsimálna
 
 


málna :mrgreen:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: