Új privát üzeneted érkezett!

Ritt!

Rettentően sajnálom! :cry: Hogy vagy? Tudom hülye kérdés, de mégis! Írd ki a fájdalmad! Sokat segíthet!

Csucsu!

Írtam a másikba! :wink: A közömbösségnél talán nincs is rosszabb! Mi itt vagyunk neked, fogjuk a kezed ha szükség van rá! :wink: Velem semmi, várom az ovut, remélem lesz!

Vera!

Tényleg hiányoztál! Gyógyulgassatok, fiacskádnak gyógypussz! :wink:
Vendég
 


Grönland: Köszi :) Én meg szoritok, hogy legyen ovud :) Biztos lesz hisz pozítivak vagyunk.

Kép
csucsu05
 
 


Ritt: lelked , hogy van? A kérdésedre mikor derül ki: Hát ezt nem tudom. Ma már jobban vagyok azt hiszem elmegyünk tesztet venni de ha nem ma akkor a hétvégéig mindenképpen tesztelünk. Csak kimutatja már ha az a pötty elindult.

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Csucsu,Görland,Ritt és a többiek.
Köcce a jobbulást és a hiányolást. Lehetőségeim szerint remélem most már több időm lesz rátok. :lol:

Ritt
Tudom közhely meg már a könyöködön jön ki de az élet akarta így hogy ez a babó ne most szülessen meg. Én hiszek abban hogy a te babód vagy babóid várnak a lejövetelre csak még nem volt itt az idő.

Csucsu
Nagyon nehéz ez a várakozás ugye? Elhiszem.

Grönland.
Köcce a gyógypuszikat. :lol: Te hogy s mint?

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Köszi aranyosak vagytok!

Vera! Igen én is így gondolom és próbálok előre tekinteni, és próbálom úgy felfogni, hogy csak megint megjött, de ha belegondolok, hihetetlen, hogy ez velem történt.Érdekes már most azt érzem, hogy nagyon mélyen el akarom ezt ásni magamban, ha vmi ilyen tragédia történik körülöttem, úgy teszek, mintha megsem történt volna. Érdekesen működök, de szerintem ez csak egy védekezés féle. Pl én nem tudok rendesen veszekedni senkivel sem, a párom ettől tud a falnak menni, has vmin összezörrenünk,egy ideig mondom a magamét, aztán elhallgatok és egy szót sem szólok többet, mintha nem is érdekelne, pedig igen, csak azt érzem, ha tovább mondom és ő is akkor csak jobban összeveszünk, így meg hamar lecsendesül minden és olyan mintha megsem történt volna.
Az ilyen rossz dolgokkal is így vagyok, csak attól félek egyszer csak felrobbanok, vagy összetörök, hát remélem nem és ha már egyszer eltemettem magamban az ott is marad mélyen és nem tőr elő soha többé!

Csak bízni tudok abban, hogy többé nem fordul elő, azt mondják a fiúkra várni kell, akkor biztos egy kisfütyis akar jönni hozzánk!

Grönland! biztos meg lesz az a pé,szurkolok!

Csucsu!Neked meg a poz teszt miatt!

Vera! Ti meg gyógyulgassatok meg! itass a picurral mézes citromlevet én pár napja azt ittam, mert ugye nem mertem semmi gyógyszert bevenni és használt!
ritt
 
 



Gratulálok a sok évhez, és a nagy fiúkhoz. Nagyon aranyosak! :P
ritt
 
 


Hogy tudok fotót betenni a nevem alá?
ritt
 
 


Ritt
a profilodban kell beállítani. annak is a legalján van az avatar. ott kell követni az utasításokat.
Sajnálom a veled történteket. :cry: :cry: már egy ideje olvasom ezt a topikot, csak eddig nem írtam.

Harivera
nagyon jó a kép a srácokról. látszik rajtuk, hogy vagányak. ahogy elnézem, nálatok sűrűn követik egymást a szülinapok. :wink: (egy kerületben lakunk. Mi Királyerdőn és ti?) Akkor most a babaprojektetekkel mi lesz? Azt írtad nyári babát szeretnétek. Pedig az ősz is nagyon szép. :wink: :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: Szerintem veráék nem nyári babát hanem inkább ötödiknek egy kislányt szeretnének :)

Vera: Bár be kell valljam ez a 4fiú azért nagyon szép :) És el is vagy kényesztetve szerintem. 5pasi van melleted. A két szülinaposnak Boldog Szülinapot! nektek pedig még vagy egy tucatszor ennyi házassági évfordulót.
Ja és szerintem aki a kép bal oldalán (ha a monitort nézzük úgy a bal ) van fiad az szerintem teljesen olyan mint te. Nagyon de nagyon hasonlít.

Kép
csucsu05
 
 


Köcce a sok gratulát.

Csucsu. a zöldes pólójut mondod? Na nézzük a sorrendet: A százegy kiskutyás pólóju a 3-askám alias Péter. Mellette a 2-eském alias Csaba. Akkor ő mellette az ünnepelt 1-eském alias András és ő mellette a legkissebbem, Balukám.
Ami meglátásunk szerint az 1-eske és 3-aska hasonlít az apjukra. és a 2-eske meg a 4-eske meg rám.
Mellékelek egy családi fotót. Ez két éve nyáron készült.

Kép

Még annyit hogy azért igen csak el vagyok nyomva ennyi pasi mellett. :wink:

syrynx
Mi a víztoronynál lakunk lényegébe véve királyerdő elején. A babaprojektel most elévelve. Tudod nekem már van egy őszi egy téli egy tavaszi és egy majdnem nyári gyerekem. A majdnem nyárinál volt az hogy ő április 26-án született de pont akkor volt az hogy május 1-én 36 fok volt árnyékban és nagyon szupi volt ez az idő. Én alapból a meleget szeretem. Pl. nekem már nagyon néznem kell azt hogy ha hazajövök a babóval a párom nem tud csak egy hetet itthonlenni így nekem kell bevinnem őket a közegekbe. A második fiamnál volt az hogy ő dec 13-án született és utána nagyon nagy hó lett meg hideg. Nekem segítség nincsen így szánkóra kötöttem a bk. felsőrészét és úgy mentünk akkor az oviba. Ezért ragaszkodok a tavasz vége nyár elejére mert már jópár hós lesz mire jön a hideg. Ez nálam tudom klinikai gondolkodás de ragaszkodom ehhez. Azt tudom hogy semmiképpen nem szeretnék őszit főleg télit. :? :?

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 



Vera: Igen ebből a szempontból meg is értelek. Egy nyári babával könyebb a mozgás na meg nem kell annyi ruhát ráadni nemcsak a többire hanem a kicsire. Szóval egy újszülöttnek jobb a jó idő. A lányom is téli és maverás is volt az első tél. Pláne ha az embernek nincs segítsége.

Na jó a férjedről még nem láttunk képet így nehezebb volt megmondani kire hasonlít. De most is azt mondom a zöld poló fiúska tiszta anyukája :)
Gratulálok azért Vera ilyen képe nem mindenkinek van ám:)
Büszke lehetsz a kis csipet csapatodra :) Valóban egy lányka illene közéjük. Na meg kiváncsi lennék a sok fiú mit szólna hozzá. Na az a kislány biztos el lesz kényeztetve ennyi pasi között :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Még mindig nem teszteltél? :shock:

Vera!

Jó, h visszanéztél, tényleg klasszak a srácaid! Sanda megérzés, h nálunk is ez lesz... mármint a 4 fiú... később volt a PÉ-m, mint szokott, így sikerült telibekapni.... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :lol:

Kép
zmimi
 
 


Zmimi: Még nem teszteltem :( Tegnap nem mentünk a patika felé. De ma arra megyünk sétálni. Nem jött meg szóval bizakodok.

Kép
csucsu05
 
 


Most vagyok a 38napon. Ha a pötyim feljődik akkor azt már délutáni pisiből is ki kell, hogy mutassa. Bár a barátnőmnek csak 7hetesen mutatta ki. Mondjuk nem is értettem azt.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok! képzeljétek ma reggel 37,3 volt a hőm, soh
a nem volt még ilyen magas. Mitől? Nem le kéne esnie? Helyette felmegy? Hogy van ez? Én már nem értek semmit!

Csucsu! Du. kéretik poz-vat pisilni! :lol:
ritt
 
 


Ritt: Nem lehet, hogy gyulladásban van a szervezeted?

Kép
csucsu05
 
 


Ritt, azért kérdezz rá a dokinál, h mi van!

Csucsu, tudod: mint a messiást...

Kép
zmimi
 
 


Szia Csucsu!!!

DÉLUTÁN van ám!!!
Nagyon várom, hogy mi újság veled!
Vendég
 


t.mária: Sajna nem csináltam tesztet. El akartam menni de betoppantak a sogorómék. És mire kidobtam volna őket már fél5 volt. Addig van nyitva a gyógyszertár. Holnap veszek mostmár nekem is furja az oldalamat a kiss pötyém nagyobbodik e :)

Kép
csucsu05
 
 


na, csucsu... :(

Kép
zmimi
 
 


Sziasztok!

Vera: gratulálok én is a családodhoz, tényleg büszke lehetsz rájuk! De hogy bírod ennyi pasival?! Hát tényleg le a kalappal előtted.
Csucsu: hogy vagy? Van még hányingered? Holnap most már tessék elmenni a patikába!!!
Ja, képzeljétek, most hogy megvan (igen, igen már 7. napja :evil: ) nem szedtem az Elevitet, és tényleg nincs is hányingerem! Na, mindegy most már beszedem ami még van itthon, de többet nem veszek az tuti.
Ti használt(at)ok ovulációs tesztet? Én vettem szerdán, holnap próbálom ki először. Van valami tapasztalatotok?
Kinga

Kép
németh
 
 


Sziasztok!
Ma nem volt időm netezni. Csak most este tudtam ide ülni.
Látom Csucsu még nem teszteltél. :evil: :( De most már egy nap ide-vagy oda nem számít. Szerintem tuti pozitív lesz. :lol: :lol: és "pötty" mindenbizonnyal dolgozik odabent: vagyis szépen növekszik.
GRATULÁLOK A SZÜLINAPODHOZ!

Vera
nagyon jó a családi kép! Büszke lehetsz rájuk és ők is rád! (bár majd csak felnőtt fejjel fogják igazán értékelni, hogy mennyi munkával, lemondással és persze örömmel is jár a gyerekek nevelése.)

Kinga
ovu teszthez nem tudok hozzászólni. de pl. Vera asszem csinált. (én a cervix nyákot szoktam figyelni., bár lehet, az önmagában nem elég)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Vera!

Nagyon szép családod van! :wink: Irigyellek, na nem rossz értelembe! Én is szeretnék ilyen nagy családot! Akár fiúk, akár lányok! :lol:

Ritt!

Vetélés, szülés után előfordul magas hőmérséklet! Nem tudom hol mérted, de ha hónaljban és 37,5 fölé megy, sürgőssen menj orvoshoz, nehogy baj legyen! Lehet, hogy csak a sárgatested nem sorvadt még el, az is okozhatja! Sokáig emlékszik a szervezet a terhességre! Nekem az első vetélésnél 2 hónap után is pozitív volt a tesztem! Mérd szorgalmasan és pihenj sokat!

Csucsu!

Ma mindenem keresztben érted! :wink:
Vendég
 


Grönland: Ma bizisten tesztelek. Már én is olyan izgatott vagyok, hogy csak na.

Kinga: Én is abbahagytam 1hete az elevitet. És az egész napos hányingerem is elmúlt. Azért szörnyű, hogy attól van ilyen. Pedig rá is van irva, hogy hányinger ellen is jó. Most akkor ez, hogy van?


Syrynx: Köszönöm :)

Ritt: Tényleg, hogy vagy?

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Megy a druKK!!!

Mikor tesztelsz?

Kép
zmimi
 
 


Zmimi: Délután tesztelek. Elmegyünk 2kor vásárolni és amint hazaérünk én már tesztelek is. :) Remélem zebrás lesz.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, tuti 2 csíkos vagy és irigyellek, hogy ilyen türelmes vagy. Hányadik napon is vagy már?

Köszi megvagyok, most, hogy újra kezdtem a málnalevelet és a barátcserjét azóta nem görcsölök és nem ömlök.
A ciklus hőmet hüvelyben mérem, de ma már 37,15 volt, úgyhogy elkezdett leesni, tegnap olyan fejgörcsöm volt, hogy majd meghalltam, de én ilyen hülye vagyok, hogy nincs babó és mégsem mertem bevenni gyógyszert, nehogy a mostani ciklusban ártson?!Tudom hülye vagyok, de mégis!Így kialudtam és mára elmúlt. Tegnap este hónaljban is mértem hőt, mert a torkom is nagyon fájt és egy kis hőemelkedésem volt, remélem ma már nem lesz. Este megint ittam mézes-citromlevet és ma már alig fájt.
Látjátok én ilyen hülye vagyok, ha baba projekt van vagy baba, akkor semmi gyógyszer, semmi amiről azt érzem nem tenne jót a bébinek és mindent ami jó neki és mégis elment! :(
De majd legközelebb, most már arra gyúrok,rendeltem is Leotól ovu tesztet!

Kinga te kérdezted az ovut? Én a múlt hónapban csináltam elöször és szépen mutatta és el is kaptuk, de sajna nem maradt meg, de ez más kérdés.Én most is fogok használni, ha papírosat veszel azt ketté lehet vágni, úgyis mükszik és dupla annyid van!
Augusztusban csak a nyálkát néztem amikor tojcsi volt együtt voltunk, mégsem lett babó! :?:

Csucsu! Várom a poz tesztet!!!!
ritt
 
 


Ritt: Ma a 39.napon vagyok.

Kép
csucsu05
 
 


Tényleg, ha ilyen sokáig emlékezik a szervezet a terhességre, mikor fog újra összejönni? akkor idén ne is álmodjak róla?
ritt
 
 


Ritt: Dehogynem. Akár a következő hónapban is összejöhet. Sőt össze is fog jönni :)

Kép
csucsu05
 
 


Köszi én bízom benne és mi mindent megteszünk érte, hogy így legyen!

Úgy várom már a poz tesztedet!
ritt
 
 


Ritt!

Dehogynem összejön!

Ha vetélés után egy héttel még pozitív a teszt, akkor az nem normális dolog!!!!

Akkor vissza a dokihoz, mert az a mola-terhességekre jellemző, ott gond van!

Nekem augusztusban csináltatott a doki utána tesztet.

És most itt a baba! Szóval, nyugi! Babás leszel hamar!

Kép
zmimi
 
 


Sziasztok!
Csucsu: szorítok!!!
Ritt: én a dm-ben vettem tesztet, corax vagy mi a neve. Majdnem olyan mint a terhességi. Na persze ez is csak egy csíkos lett. :cry: Szorítok neked is, hogy minden rendben legyen!
Syrynx: mi az a cervix nyák? Már a cervix része? (Bocsi ha nagyon amatőr vagyok)
Kinga

Kép
németh
 
 


németh,

a cervix nyák a méhszájnál található válladék, aminek az állaga a ciklus alatt jellemző módon változik,


pl., peteérésnél tojásfehérje szerű állaga van

Kép
zmimi
 
 


Csucsu!
Várom a híreket szorítok!++++++++++++++

Kép

Edina
edied78
 
 


Zmimi!
Hogy vagy?
Nekem már néha van hányingerem. Azt hiszem elég korán kezdem, de nem baj mindent a cél érdekében.

Kép

Edina
edied78
 
 


Edina,

nekem is...

reggel majdnem behánytam a kocsiba, most is éppen émelygek... :roll:

Kép
zmimi
 
 


Sziasztok!
Zmimi: köszi, akkor jól sejtettem.
Lányok, igazán irigyellek benneteket a jó kis hányingerek miatt... :wink:
Csucsu: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!

Kép
németh
 
 


Hát lányok én anno Mátéval egész jól megúsztam a hányingeresdit, meg vukkot. Persze ez még nem jelenti azt hogy a második babóval nem lesz ilyen. :wink:

Kinga nem baj hogy most még egy csíkos lett. szerintem még korai volt, kb. 12-15 nap van peteérés a "nagykönyv" szerint 28 napos ciklust alapul véve. De ez sem szentírás, lehet előbb is, később is. Ettől olyan nehéz elkapni a megfelelő időpontot. :wink: :evil: :D

Csucsu
visszajöttetek már a vásárlásból?!!!! már nagyon várom az eredményt, lerágom a körmöm is. Náthád elmúlt?

Ma voltunk baba-mama tornán. Most másodszor. (előző péntek kimaradt a takonykór miatt.) A múltkor egyedül voltunk. :( most volt még egy anyuka, és a lánya (Máténál 3 nappal fiatalabb kis tünemény lányka.) kicsit érzem a combom, fenekem. dehát ez is a cél, hogy kicsit izmosodjak és egy-két-három...stb. kilótól se ártana megszabadulni. :oops: :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


SEGÍTSÉG!!!!!

A férjem ma azzal jött haza, hogy holnap "randizni" visz, vacsi és mozi!
Gondoltam akkor szólok anyuéknak, hogy ott alszik a babánk, de közben eszembe jutott, hogy tuti azt akarja, hogy most az ő anyja vigyázzon rá, bár már anyuéknál is régen aludt. Erre kinyögi, hogy az anyós nem lsz itthon a hétvégén, úgyhogy tuti, hogy azt akarja, hogy azapja vigyázzon rá (ők 23 éve elváltak) a nőjével, akiket nem igazán szívlelek, főleg az apóssal mostanság nem vagyunk túl jóban, kb. 2 hete vesztünk csúnyán össze.Ezek után főleg nem akarom, hogy őnáluk aludjon. Miért kell a jót vmi rosszal mindig elrontani?Most játszam el holnap, hogy szarul vagyok?De azt nem akarom, már rég nem voltunk kettesben!
ritt
 
 


Csucsu! Vidíts fel, hol az a teszt?????
ritt
 
 


Sziasztok!

Én még nem írtam ide,csak olvasni szoktam benneteket, de egy pár embert ismerek már másik topikból.

Csucsu :D

Én is várom nagyon a pozitív tesztedet! Drukkolok!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


szoktam=szoktalak :oops:

Na jól bemutatkoztam. :evil: Bocsi

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a betolakodásért, egy jótékonysági felhívást szeretnék közölni Veletek!

Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005
kkriszi
 
 


Sziasztok!
Syrynx: hova jártok tornázni? Csepelen valahova?
Ritt: úgy nem lehet, hogy nem alszik ott, csak korai vacsira mennétek? Jut is-marad is.
Zsu: szia, melyik topicban "jársz" még?
Csucsu: :?: :roll:

Kép
németh
 
 


Kinga
igen Csepelen. Mi a Királyerdei műv házba járunk. az 5 perc gyalog. De a lány aki tartja, a Rákóczi téren és Csillagtelepen is tart. Ha akarod megkérdezem tőle az időpontokat. Mi 10.30-11.30-ig járunk péntekenként. heti 1szer van csak. Negyedévre kell bérletet venni, 6000 ft. szerintem nem drága.

Csucsu
már nagyon várunk a hírrel!!!!!!!

Kép

Kép
syrynx
 
 


Itt vagyok! Illetve vagyunk. A teszt pozitiv volt.:)

Kép
csucsu05
 
 


CSUCSU!!!

Hurrá!!!! :D :D :D

Már nagyon izgultam, direkt miattad néztem vissza!

:wink: Szuper!!!

Puszi! :lol:

Kép
zmimi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: