Új privát üzeneted érkezett!

péntekenlettélmami:

az a léyneg, hoyg felette van az alaphődnek. nyugi nagy levegő, kifúj és ahogy bölcsen mondták nekem: nem a hőnk határozza meg, hogyvan e ott babó vagy sem. :wink:
Vendég
 


Boni! :)

:lol: :lol: :lol:

Legyen így :)


neked ez még spontán cikli ugyi????nehgogy elfelejtsek neked szörnyen szhorítani ha inszemes....vagy hagyjukinkább és szoritsunk a spontán hónapéárt? :wink: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

köszönöm a hiányolást hébe-hóba vagyok, de nagggyon sok volt a munkám. Nem bánom mert legalább a lombikon nem fog a felelősségtudat agyon gyötörni.


Fanni!
Csak felületesen olvastam, de látom nehéz korszakon mész keresztül.
A legjobbakat kívnom nektek.

Lmami!
Naaaa tessék ülni a senekeden, nem méregetni. Kérlek ne idegeld magad hőméréssel.
Szorítok.

Kokusz!
Jajj ez nem hangzik túl jól. Főleg a férjed elutazása. Én biztosan agyérgörcsöt kapnék. Annyira halaszthatatlan? nem azért küzdöttetek ennyit.
Azért még bármi lehet, ne add fel lelekem. :)

Angyal!
Hajrá fagyibébi. Eddig midnen szupcsiul alakul.
Én még fogizok. nemigen szeretnék az egészről beszélni, mert csak idegesítem magam. Tudom hogy nem ezen múlik a siker, hogy beszélünk-e róla vagy sem, de most kiprbálom ezt is.
Azért ne kapcsold ki a mobilod.
:)


Katica!
Üdv újra itt.

Áá megy a busz, ideje összevakarnom magam. ma kicsit tovább aludtam mert mérhetetlen fáradt vagyok már.

Pussz
Vendég
 

 
 

legyekmami :P
A nem spontán hónapokban nem érdemes lázat mérni, mert a gyógyszerek diktálnak és nem a valós hőd :wink:

angel :P
Most még mindig nagyon messzinek tűnik a kezdésem, meg hát az Apu is, de majd ha lesz szusszanásnyi "magammal törődöm" időm, akkor talán szerezek valami wellness-félét :roll:

boni :P
Édes vagy, köszönöm, hogy gondolsz ránk. Apukámat ma megműtik. Legalábbis beviszik a műtőbe és ha érfestés után úgy látják, hogy segít rajta egy beavatkozás, akkor meg is próbálkoznak vele. Nagyon izgulok ma ezért...
Ezt ő még nem-nagyon fogja fel, mert csak néha van teljesen magánál, az is csak feltételezés, mert tubus van a torkában, nem tud beszélni... egyelőre...

A szerencse-csomag, amit a másikon kérdeztél, az a progi szuri, amit Angeltől kölcsön kaptam a 4. lombikomnál, aztán visszaadtam az ő 3. lombikjára, most pedig az 5. lombikomnál megint nálam lesz. Nos, eddig egyikőnknek sem hozott szerencsét, de hangsúlyozom, hogy EDDIG. Mert innentől szerencse-csomag lesz :wink:

monyo :P
Tényleg, milyen volt kisbabázni???

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Legyekmami,
a progipótlás emeli a hőt, és amíg szeded sztem fenn is tartja (vagy nem?) Nem lehetett ez egy fals mérés? Egyébként meg sztem ne mérd a hőd, mesterséges ciklusban semmi értelme! :wink: Drukk!

Junko,
Erre már én is gondoltam, hogy kipróbálom "sunyiban", de reménytelen! :lol:
OK, éjszakára se fogom! :wink:

Fanni :P
Apukádnak nagyon +++++++++++++++++++++++++++++ Biztos minden rendben lesz!

Monyóka,
te Apud jól van?

Boni,
köszi!
Csomag titka felfedve! :lol:
angel37
 
 


FAnni akkor MAEXTRAMÓDONSZORÍTOKAPUKÁDNAK!

Junkó, ugye azért nem terheled túl magad?

Angel FAnni ami késik.... :lol:
MAmi: spontán és szerencsétel szerintem nem repedt meg a tüszőm/im na mindegy addig is rosszalkodunk

már azon gonolkodtam múltkor, hogy lehet a babánk azért várat magára, mert látja anya apa milyen jól szórakozik a nagy próbálkozás közben :mrgreen: jó száni gondolat mi? na azé nem fogom nem élvezni :wink:
Vendég
 


sziasztok.

fanny jobbulast apudnak,remelem sikerult a mutetje.

angel,druk hogy felolvadjanak a babaok es vegre kismami lehes.

l.mami,szerintem is felesleges stimus ciklusban merni.

kokusz,hatmit is irjak,erre mar nem is tudok mit.apa nem tud itthon maradni?

rolam.hat a kicsio Nego nagyon lefarasztott,sokat setaltunk jatszottunk persze mindig az kellet neki amit nem szabad :evil: de hozza tudnak szokni :lol: ( a derekam bealt derekszogbe alig birtam kiegyenesedni,de a lelki resze meg fajobb volt :? )
ma elkezdtem szedni valami homeos cucot,magyarorszagrol kaptam,nem tudom hasznal e de artani biszti nem art.

na megyek le kell regisztralnom a kocsit.

Kép
monyo83
 
 


ja a lenyeg lemaradt.

anyosom es apukam is jol van a korulmenyekhez kepest.
nem tudom mikor johetnek haza,remelm apu minel hamarabb mert mar nagyon hianyzik,alig varom hogy ujra lathassam.

Kép
monyo83
 
 


Boni,
tudnátok szórakozni vele együtt is! :wink:

Én már arra gondoltam, lehet hogy az én kölköm egy zsák pénzből akar összejönni (értsd. TB tám. nélkül), és egy "mezei" lombikból, v. 50ezres fagyis ciklusból juszt se fog megtapadni! :roll: :lol:

Monyó,
örülök, hogy jól vannak! :)
A derékszögbe állt hátad nem hangzik túl jól! :?
Milyen cuccot szedsz?
angel37
 
 


Hali Csajok!

Hu mennyit írtatok.

Lmami

Ne hőmérőzz!!! Légyszives! :) csak idegeled magad és valószínűleg tök fleslegesen.

Junko

Osztálytalálkozója lesz Kolozsváron, 18 éve nem látta a népeket. Neki fontos nagyon. Tegnap már lelkiismeretfurdalása volt ... nem bántom érte ...

Fanni

Drukkolok nagyon apukádnak!
Ami a tüszőösszemenést illeti. Pénteken mésik doki nézte, ő 9-10 mm-re mondta a jobb oldaliakat, tegnap a doki ugyanazokat mondta 6-8 mm-re. Na aztán lehet valamelyik elmérte ... mittomén.

Katica

Pénteken Sipos doki nézett, tegnap meg a tanárúr. Most péntekre gyúrok, hátha :)

Kép Kép
kokusz
 
 


angel a derekammal mar regota gondom van mar megszoktam.

a cuc neve gynex,probaszeruen szedem,mert anyu egy ismerose kuldte.vetta lanyanak is meg nekem is es varjuk az erdmenyt.ott sem akar jonni a kisteso.

Kép
monyo83
 
 


http://bioenergia.tag.hu/keret.cgi?/gynex.htm

elolvastam, jónak tűnik MOnyó, remélem használ!

kókusz háát én lehet kicist dühös lennék de csak kicsit, főleg, mert gyógyszereket kapsz, és az nem játék :? persze megértem, hogy régen találkozott velük.

most miért drukkoljak, hyog pénteken, vagy hogy hétfőn legyen az esemény?

:oops:
Vendég
 


Monyó,
egy régi topicon, ahová írogattam, ott több csajnak is bevált! Vagyis fogalmazzunk úgy, hogy nem sokkal azután (1-2-3 hó) sikerült nekik, hogy szedegették a cseppeket! :wink:
A biztos összefüggést ugye sose lehet tudni!

Kókusz,
ez nagyon szerencsétlenül jönne ki így..., de hátha mégis jól alakul, és épp itthon lesz, mikor szükség lesz rá! :)
angel37
 
 


Sziasztok!

Bocs a belekottyért, én is most kezdtem szedni ezt a Gynex nevű készítményt 2 hónapja, és 1,5 év próbálkozás után most pozitív lett a tesztem és remélem minden jól alakul :D
Én ennek is tulajdonítom :wink:

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 


asszem akkor én is veszek stella csak halkan gr., hangoasn doki után!
Vendég
 


Sziasztok!

Monyó!
Örülök, hogy jobban van anyósod és apukád. Húú hát ezekben a csodaszerekben sajnos én már nem hiszek, de hajrá ki kell próbálni hátha...

Boni!
De most kicsit túlhajtottam magam, ám most remélem nyugisabb időszak jön. És főként arra koncentrálok, hogy a lombikra kiiktassak minden zavaró tényezőt...

Kokusz!
Hát ez nehéz kérdés. Valószínű én sem bántanám a párom emiatt.
No beleszólni nem akarok, ez tényleg a ti dolgotok.
Vendég
 


stella gratula,milyen adagban szedted?

angel,boni,junko.en sem nagyon hiszek benne,majd pont ezek a csepek miatt leszek terhes 2,5 ev utan?nehez...

a masik oldal viszont,valamibe hinnem kell,nem szabad feladnom.most ez egy ujdonsag,egy ujabb remeny arra hogy hatha....

hat eleg szani vagyok mostmar :roll:

Kép
monyo83
 
 


Én is ittam ezt a gynex-et, meg a férjem is... :?

Kókusz :P
Na igen, mindig minden doki máshogy látja. Jobb, ha mindig csak 1 nézi...

Junko :P
Végre! Nekem egyszer már volt olyan lombikom, hogy eltűntem... 8) , nekem nem jött be. Remélem, Neked be fog!

Apukám még a műtőben. Tök ideg vagyok, de nem tudok mit csinálni, csak rágcsálom a körmeimet :?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Monyo!

Én úgy szedtem, hogy 1. nap 3*1, utána fokozatosan felemeltem 3*3-ra. Nekem egyébként a nőgyogyim ajánlotta.

Boni! Úgy-úgy, én sem merem igazán beleélni magam még. Hétfőn megyek dokihoz.

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 


Fanni

Szorítok apukádnak!!!!!!!
Vendég
 


Legyekmami :P
Köszönöm. Kijött, de csak annyit mondtak, hogy már az ágyában van, tekinget. Hogy mit csináltak a műtőben, még rejtély. Majd este megtudom. Fő, hogy tekinget, szóval él, huhh. :roll:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :P
De jó! Túlvan rajta!
Nagyműtét után nem is nagyon lehet többet csinálni aznap, az ember inkább csak alszik!
Ha körbenézeget az nagyon jó! :)
angel37
 
 


Angel :P
Igen. :) De lehet ám, hogy végül nem "műtötték", csak érfestés volt. Mondjuk attól ugyanúgy bealtatták és ugyebár az is rizikós ilyenkor... Node nemsokára megtudom. Remélem, csakis jót fognak mondani!
Lassan megyek is!
Puszi!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni (((((((((((((((((( )))))))))))))))))))))))))
Vendég
 


Sziasztok!

Nos ez a topik elég szánin megy úgy látom. :?
Én se töröm magam persze.
Mi van veletek lánykák?

Fanni!
Mik a hírek? Remélem jók....

Monyó!
Mi is szedünka párommal egy-két csoda bogyót. Úgyhogy tényleg megértelek.

Lmami!
Érzések? Tünetek? (hő?)

két napos képzésre megyek, majd jövök...
Vendég
 


Junkó Én Száni módon csatlakoztam hozzád a munkába temetem magam téren! :lol:

Elég száni viszont, hyog a hőm még mindig csak 36,6 :shock: pesze, mert várom a következő hónapot az inszem miatt :twisted:
Vendég
 


Junko :P
Minden nap csinálnak valamit a Papámmal, így a látogatási időben alszik. Tehát fogalmam sincs, hogy van, de nagyon boldog lennék, ha végre a sipoló izéket ki lehetne húzogatni belőle, mert azoktól mindig a frász jön rám :shock: Épp 2 hete van bent. A mai látogatás alól felmentett a család. Ez lesz az első nap, hogy nem megyek be. (nyilván ma nem fog aludni...)

Szániságom tetézendő, kiderült, hogy egy elég ritka betegségem van, neve Leiden mutáció. Trombózisra hajlamosít. Mondjuk legalább a light-osabb változat :wink:

Hát ez van, Szánikáim!
Pusza,

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni
szorítok a papádért.
És hogy derült ki ez a mutáció? Ha csak hajlamosít akkor talán nem olyan súlyos nem?
Junko , Boniko
Néha jól esik elbújni ha elegünk van az egész témából, ez igaz :wink:
Boni jövőhóban akkor 1ütt inszemezünk és Kókusz is tök jó beindulunk 1 kicsit!! :lol: Épp ma voltam a gyogyikat feliratni.
katica_75
 
 


Na sziasztok!

Megjöttem uh-ról. Hétfőn inszem ... izgulok mint állat. Kértem Ovitrell-t repeszteni mert azt be lehat adni bőr alá, utálom a fenékbe szurit. Úgyhogy szombaton repesztünk ....

Fanni én is drukkolok apudnak! Ez a mutáció hogy derült ki?

Boni nem raksz egy görbét?

Junko jó képződést :)

Kép Kép
kokusz
 
 


Hahó Szánikák!

Kókusz,
juhú, akkor apa is itt lesz! :wink: Naná, hogy izgulsz, ez rendjén is van! Drukkolok a hétfőhőz, mi aznap ültetünk, ha minden igaz! :wink:

Jaja, az Ovitrelle hasas, épp tegnap döftem magamba a doki rendelőjének wc-jében! :lol:

Lmami,
mi a helyzet? :) Hőd? +++++++++++++++

Boni,
voltál múltkor az Állatkertben? :wink:

Junkókám,
okosodjál, okos anyucit akarnak a gyerekek! :) :)
angel37
 
 


Sziasztok!

Fanni ez kicsit tényleg Száni!
apukád biztos amikor felébred, majd megkérdezi többieket, hogy hol vagy? :wink:

Kókusz Aztaaaaaaaaa nagyon szorítok Nektek.

Görbét felesleges feltennem, annyira gáz! :wink:

Katica rendben, ha végre lesz tüszőrepim, és lezárul a hónap.

Angel nem ,de láttam! :mrgreen:
Vendég
 


Boni :P
Édes vagy. Beszélni még nem tud, gégemetszése volt és azon keresztül lélegeztetik. Ez már a jobbik verzió ám, jobb,mint a tubusos. Így már szájról lehetne olvasni... De újabb száni fordulat, túl sokat alszik, gyanús, hogy vírusa van. Mondjuk napok óta lázas, de előfordul a betegeknél. Szóval megy baktérium tenyésztésre minta. Ugye nem kell mondjam, hogy már bazi elegem van és igenis gyógyuljon már meg! :evil:

Kókusz :P
Akkor majd egyszerre is teszteltek Angel-lel. Hajrá csajok :wink:

A Leiden azért merült fel, mert volt ugyebár egy vetélés-félém, vagyis egy baba elhalásom. És egy Svédo-ban élő barát olvasott erről, hogy akinek ilyen van, az hajlamos mindig elvetélni. Így 5. lombik előtt már megcsináltattuk a vizsgálatot és "nyert". De a dokim szerint ez magyarázhatja a babaelhalást, viszont a többi sikeretelenséget -bizonyítottan legalábbis- nem. Most heparint fogok kapni injekciós formában, a stimulációtól egészen a szülésig :P Ez megakadályozza a babaelhalást, vetélést. Amúgy a lakosság kb. 5-7%-a Leidenes.

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Hello csajok

Végighisztériáztam egy csomó topikot a hőmmel, titeket megkíméllek ettől :) (ALACSONY A ROHATTTTTTTT :twisted: ) vagy mégsem kíméllek meg? :wink:

KEdveseim, most már ujabb szánibabákra van szükség, mert nem haladunk...ebben a hónapban minden topiban ahol olvasok/írok sikertelenség volt, én már csak októberben tesztelek az reméljük jobb lesz :lol:
Vendég
 


FAnni APUKÁD BETEGSÉGE MONNYON LE!
Vendég
 


Boni :P
Egyet tudok csak érteni :wink:

Legyekmami :P
Talán ismered Orsit a Kaális topikokról. Ő azt írta egyszer, hogy neki egyetlen babás ciklusában sem ment fel a hője... pedig eléggé babás lehetett, mert már 2x szült, elsőre ikreket :wink:
Szóval dobd el azt a roh@dt lázmérőt baby, mert csak magadat hergeled vele!

Inkább javasoljuk kifejleszteni a kapszula formájában lenyelhető, folyamatos betekintést biztosító UH-t 8)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


fannnii

olyan jót röhögtem :)

meg is nyugodtam kidobom a 'csába :twisted:

ma megek a dokihoz és kiiratom magam...de mit mondjak néki? na mindegy csak kisirok egy hét pihit a tesztig :lol:
Vendég
 


Legyekmami,
így így, ott lesz a legjobb helye! :wink:

Fanni :P
ilyen izét hol lehet szerezni? :mrgreen:
angel37
 
 


Angyalom :P
Nem tom, de ha valaki elárulná Neked, akkor feltétlen és azonnal tedd közkinccsé :wink:

Legyekmami :P
Ez a beszéd :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


:lol: :lol: lányok :lol:
Kókusz!
Én is ma "forgácsolódtam" mikor voltál ott? És milyen tüszőcskék lettek végül??? Én kaptam az utálatos closty mellé most Fostimon-t is. Használta valaki?Remélem segít a nyálkahártyán mert a tüszőéréssel eddig sem volt gond :? ?
katica_75
 
 


Kókusz!

Mi a helyzet a tüszőkkel? Növögetnek ugye?

Fanni!

Apukádnak mielöbbi felépülést! Nagyon rossz lehet most neked, de hamarosan elindul a gyógyulás felé és hipp-hopp meggyógyul! Azért ez elég jól hangzik, hogy meglehet előzni a vetéléseket! Márcsak babásodni kell és minden rendben lesz! :wink:

Boniszáni, Mamiszáni! :P

Jelen énisszáni! :lol: Elegem van az elhából, már 3 napja pozitív! Még jó, hogy nem projektezünk és nem vagyok ráindulva a témára! Gondoljatok csak bele milyen lennék, ha élesbe menne a dolog! :lol:

Ha hétfőn még pozitív lesz, megyek uh-ra, mert ciszta gyanum van! Elég száni vagyok, mi? :oops:
Vendég
 


Grönland :P
Nem lehet, hogy alapból magas az LH szinted?
(Mert nekem igen... s a dokim szerint ezért forudlhat olyan elő, hogy a pg53 tesztem már a 13. napon páfrányos, de mondjuk csak a 35. napon jön meg...)
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


sziasztok szani tarsak.

jottem en is,most eleg szanin erzem magam.
nalunk ugy nez ki az iden nem lesz stimu :cry: mondtam apanak hogy elerkezett az ido hogy kene mostmar menni a vizsgalatra hogy kovetkezo honapban indulhassunk,erre lestoppolt :twisted:
feladtam,nem harcolok vele,elegem van abbo hogy rongyosra jaratom a szamat es ugyanott tartok.
mondtam neki hogy akkor egyaltalan nem kell elmenie azt csinal amit akar,nem erdekel.ez van :cry:

fanny,remelem mire legkozelebb mesz addigra apukadon is latszik nemi javulas.nagyon nehez lehet most neked.
sajnalom a betegseged,de jo hogy van ra gyogyir.

kokusz nagyon szoritok neked hetfore.

l.mami.homero? :twisted: kukaba vele mert csak idegesit.

boni,nem ertem akkor most nem volt ped?de hova lett a tuszo amit a dokid latott??

angel,+++++mar elore drukolok.

groland,3 napig pozitiv lh?huha ilyet meg nem is hallotam :roll: ilyenkor mi van?

na eldugulok.

junko gyere gyakrabban.

Kép
monyo83
 
 


Fanni!

Ez elég logikusan hangzik, mert a pg53 a hónap minden napján páfrányos! Ilyenkor mi van? Baj, nem baj?

Monyó!

Ezek a férfiak! :? Ne keseredj el, biztos meggondolja magát!

Azért dobok ide is egy görbét. Szerintem még nem volt pé! De ti majd biztos mondtok valami okosat! :lol: Kép
Vendég
 


moNYÓ NEM TOM :shock:

SAJAN CSAK DUN LESZEK, MERT OKTATOK
Vendég
 


Grönland :P
Ez komoly? Minden nap? Hűha!
Nem ismerem az "előéleted", így nem tudom, volt-e 3. napi hormon vérvételed. Ha nem volt még, akkor eljött az ideje.
Ciklus 3. napján a következő hormonokat kell megnézetni:
LH, FSH, Prolactin, Estradiol
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Grönland,
az a görbe elég fűrészfogas, az nem túl jó :?
Ha még nem volt én is javaslok egy hormonvizsgát!

Monyóka,
Köszi!
Reméljük egy rosszabb hangulata volt csak férjecskédnek, és fog még máshogy beszélni!!! :wink:
angel37
 
 


Monyó :cry:

Grönland háááát!
Vendég
 


Fanni!

Voltam, aug-ba volt pont egy éve, akkor 1,9 volt és 27-ig jó! Akkor is páfrányos volt!

Angel!

Na igen, de azért hadd védjem meg :lol: ! Taknyosak vagyunk már egy jó hete! De elfogok menni! Most van 4 hónapom, hogy megnézessem magam, hátha bibi van valahol!

Boni!

Még a végén neked lesz igazad, hogy lázadnak hőmérők! :lol:
Vendég
 


Férjem definíciója a hőre:

"Drágám egyértelmű ha kinnt meleg van, akkor fennt van a hőd, de mivel most kinnt hideg van, így nem tud felmenni. "
Vendég
 


Na sziastok


Katica én reggel voltam olyan 3/4 10 körül értem oda. Hu nekem ha most nem sikerül Merionalt ígértek be. A Fostimonnak még csaka nevét hallottam.

Grönland

Köszi igen növögetnek, ma már eléggé fáj a bal oldalam. Holnap adom a repiszurit. Ami a görbédet illeti, hát szerintem se túl szép.

Monyo

Sajnálom hogy embered ennyire makacs ... és megértelek hogy már nincs energiád hozzá de azért ne add fel, szerintem majd észhez tér ám :) ha látja hogy szomorú vagy.

Angel

Nálatok valami újság?

JUNKÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ ja tudom képzésen vagy :lol:

Boni

Na ezen most jót röhögtem amit írtál :lol: Mi van a hőddel amúgy?

Fanni

Mi hír van apukádról?

Kép Kép
kokusz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: