Új privát üzeneted érkezett!


Halihó!!!

Niki: Liter számra folyadék sok C vitaminnal és pihiiiiiiiiiiiiiii!!!
Én is így másztam ki ebből.

Jaimee:
Nincs semmi baj, nekem is volt ilyen és lásd : Zozi 41 hetesen jött :wink: most még nincs ilyen, de nem is vagyunk olyan idősek ( 26 hét!!!) :lol:

Judy: remélem hamarosan minden kialakul, a kisfiadnak sok-sok gyógyi energiát!!! A babókád biztosan izeg-mozog, csak nem mindenki egyformán érzi meg. 20 hétig biztosan jelentkezi :!: :wink: Gyere, ahogyan tudsz, aggódunk ám :roll:

Ma voltam TG-n. A vérnyomásom a béka feneke alatt volt 90/60 :roll: Nem is éreztem... A súlyomat megdicsérte, csak egy bajom van: mostanában 3 naponta járok k@kilni :? Most is 3 napi kaja van bennem, nem is vagyok éhes. Most ittam egy kis kakaót rá meg savanyú káposzta levét. Várok, amíg összevesznek végre :lol:
Zozika elesett itthon és beverte a száját. Kicsit széthasadt az alsó ajka :? De ügyes volt, nem sírt sokáig, most meg már alszik is(remélem)



Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik: A barna maci nálam is nehezen jön. :lol: :lol: A kakaó engem nagyon megfog. Éhgyomorra meleg tej és lekvár nagyon bejön, tegnap felváltva ittamm a meleg tejet és a 100%-os narancslevet, sikerrel.... :D :D

Küldök gyógypuszit Zolcsinak!

Tök jó a vérnyomásod!!! Szupi! A súlyodról tudjuk, hogy jó. :D :D :D

Valamelyest megnyugodtam, hogy tán ma már nem megy el a magzatvizem, de marha bosszantó érzés....Mintha egy bitang nagy dugó lenne feltéve "oda". :D :D :oops: :oops: :shock: :shock: :shock:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 



Megvagyok :oops: :lol: :lol: Elég hamar hatott :lol: A lekvárt a védőnőm is mondta, csak reggel éhgyomorra. Gondoltam, ha addig nem, akkor majd reggel jön a szilva lekváros kúra...

100 nap :idea: :wink: Most veszem észre!!! Gratulá!!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 

 
 

Olik: :D :D :D Ügyes vagy! Akkor ezt megjegyzem: kakaó+savanyú kápi. :D

Köszi! Hát igen. 266-hoz képest a 100 már szinte semmi! :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee:

Onnan tudják, hogy kevesebb tápanyagot kap, hogy van ilyen keringési vizsgálat, ahol nézik hogy áramlik a kis testében a vér ( mármint csak gondolom, hogy a vér ), nézik a köldök zsinórt, meg a buksijában is valamilyen eret, nézik közben a szívhangot, és ezek kidobnak egy számot, és hát ebből tudják.
Persze az is számít, hogy III. fokban érett a lepény.
Egyre meszesebb, és az már javúlni nem fog, ezáltal napról- napra kevesebb tápanyagot enged át.
De most még nagyon jól van szerencsére.
És azért jó, hogy voltunk 4D-n, még ha nem is volt olyan élvezetes, de legalább láttuk, hogy jó kis husis pufi baba.
Szóval már nem aggódom.
Igen ő már egy igazi kisbaba, csak lenne már a kezemben.
Annyira szeretném, ha tényleg megszületne 2 hét múlva.



Olik:

Hidd el minden tőlem telhetőt megteszek. :roll:
A terhesség alatt már ez a 3. megfázásom.
Hát ez már sokkkk!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Szombaton elromlott a sz.gép és csak ma lett kész :(
Visszaolvasni még nem tudtam.
12mm és élénk szívműködés
:D :D :D

Viszont belül cisztám kívül miómám van :( :( :(

Később megpróbálok visszaolvasni .

KépKépKép
bambika
 
 


Gratulálok Bambika!!!
Vigyázz nagyon magatokra! :wink:
Vendég
 


Sziasztok Csajszik!
Háááát, úgy néz ki még nem jövök, mert a piri jött, látott, és mint már annyiszor...megint győzött! :lol: :lol:
De sebaj, jön még borúra derű :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 




Halihó!!!

Bambi: Gratulálok!!! Minden rendben lesz, a babóka eltünteti majd a f nem oda illő dolgokat!!! Tényleg, még nem írtad, hogy a másik babádat hogy hívnak :lol: A vonalzóból nem derült ki :wink:

Betty: Attól még gyere hozzánk sűrűbben, nagyon szívesen dumcsizunk Veled!!! A fránya piridnek meg :evil: :evil: :evil: :!: :!:

Niki: Ennyi való lehet a husis babókád :lol: Igen, ilyenkor már kevésbé látszik mindene, mert már teljesen kitölti a helyét, de gondolom így is jó volt talizni Vele!!!


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Betty: Ami késik, nem múlik!!

Bambi: Gratulálok a kis 12 mm-eshez! :D

Szép napot mindenkinek!

Heni: Nem gyöttek fotók a babakocsiról!! Rugikat vettél már? Ágyneműket?

Barbi????

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Olik

Lilla Kitti, tegnap próbáltam kijavítani, de nem sikerült :)

KépKépKép
bambika
 
 


Jó reggelt!

Bambika: gratulálok a bébikéhez!!! Sajnálom viszont a cisztát és miómát!!! Mit mond a doki? Kell vele valamit csinálni??? Gondolom majd csak szülés után....

Jaimee: képek elkészültek, csak még fényképezőben vannak...Délután megyek anyuékhoz és akkor kicsinyítek ezerrel...Egy-két rugi van, tegnapi szerzeményem: 2 hálózsákocska (ezeket is le fogom fotózni, olyan édesek) Ágynemű szettet kapunk az anyósoméktól, nagyon édes (1X láttam), még nem adták oda...Mondtam, hogy amíg nincs itt a kicsi szekrénye, addig úgysem tudom nagyon pakolászni a Kincseit...Majd októberben szépen kimosok mindent és vasalgatom őket.... :lol:

Nem tudjátok véletlenül, hogy a Brendonban mennyibe kerül a babamérleg kölcsönzés? Egyenlőre csak 1 helyen kérdeztem meg, ott 3400.- / hó. Nem sok ez egy kicsit?

Betty: az a francos piri!!! :evil: De ne tűnj el, olyan jó lenne, ha továbbra is írogatnál ide is!!!

Niki: Biztosan minden rendben van a bébikéddel és ahogy kérted két hét múlva megérkezik.....Húúú, már csak 2 hét!!! Nem izgulsz?? Na meg ez a megfázás...Gyorsan lekopogom, nekem csak meghűlés volt idáig...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni: Ahogy hallom a friss anyukáktól, a mérleg csak 1-2 hétig kell.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 



Heni: nálam mechanikus mérleg van, nagyon pontosan mérte. Én 1/2 évig használtam, az elején etetések előtt-után, aztán hetente csak a gyarapodása miatt.
Bambi: Nagyon szép név :wink:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik: He-he...most az jutott eszembe, hogy hány kilóig mér a konyhai digi mérlegem...de asszem csak 3 kilóig.

Beugrottam egy bababoltba az előbb, nagyon szép gyerekágyak vannak, egyik szebb, mint a másik. Igaz, hogy igazán az ágynemű, baldahin teszi fel az i-re a pontot....Nézegettem a babakocsikat is, volt egy Peg Perego, ami tetszett, az összes többi bénácska. Viszont vagy 20 000-rel drágább, mint a Bergon...

Asszem én is összeszedtem valami nyavalyát (kollegám 3. napja jól meg van fázva.... :twisted: :twisted: megyek haza 2 után, hátha kialszom, tea, narancslé...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Heni: Ismimnek azt mondta a gyerekorvos, hogy a mérleget "nem ajánlja" paranoid ill. első gyerekes anyáknak csak az első hetekben, mert csak idegbajt kapnak tőle, ha nem annyit mutat, mint kellene. Havonta úgyis lemérik a babát. Szóval a magam részéről én nem fogok foglalkozni a mérleggel csak egy hónapig.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Hát még mindíg nem lábaltam ki ebből a megfázásból, már nagyon elegem van, félpercenként folyik az orrom.
Viszont ami vidít, az az, hogy néhány óra és apa itthon van velünk! :D
Lányok már olyan nehéz a pocim, hogy nem bírok vele...
Mintha le akarna esni. :roll:
Hát már nagyon nem bánnám, ha megszületne pindúr, elvileg a súlya már jó.
Nahát milyen önző vagyok.
Pedig pindúr tudja mikor kell neki jönnie.
Dehát mit csináljak annyira várom már, hogy láthassam.
Vendég
 


Niki: :D :D Hát csak nem esik le az a pocak! Max. kiürül hamarosan. :D Én meg most megyek BELE a megfázásba. Látom, szép hétvégém lesz. :( Jó apázást a hétvégére, már nem sokat lesztek kettesben! :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok,

Megvannak az eredményeim.

Vércsoport A RH negatív
Ellenanyag negatív
AFP 0,79

Szóval minden rendben van. Legalább ezen tul vagyok.

Most már csak a mozgást kellene érezni, és megnyugodnék. :lol: :lol:

Bazsi is jobban van, 3 napja láztalan, ha így folytatja kedden már mehet suliba.

Bambi,

Gratula a kis 12 mm-eshez. :lol: :lol:

Betty,

Ne szomorodj el, mi türelmesen várunk ebbe a topicba. :lol:

Heni,

3400 ft/hó :shock: az nagyon drága, szerintem nézz körül több helyen. Nálunk a gyerekorvosnál a faliujságon is szoktak ilyen hirdetések lenni. Ott is érdemes körülnézni.

Jaimee,Niki,

Jobullást kívánok mind a kettőtöknek, kúráljátok csak magatokat, illetve hagyjátok a párotokat kúrálni benneteket. :wink: :wink: :wink:

Olik,

Bazsival én is terhes lekvárt ettem minden reggel, azt hiszem Tamarin lekvár volt a neve, írtó szar, de hatásos. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy:

Állítólag a fiúknál magasabb az ÁFP eredmény mint a lányoknál.
Nekem 0.58 volt, és ugye kisfiam lesz, illetve van.
Keresd vissza, hogy az előző terhességeidnél mennyi volt az eredmény.
Hátha abból megtudsz valamit.
Persze ez nem tuti, csak a védőnőm állítja.

Jaimee:

Hát már nem is bánám ha mindíg 3- an lennénk.
Apa is folyton arról beszél, hogy mikot fog csinálni a kis lúrkónkal.
Pár perce beszéltem apával, és képzeljétek tegnap megszűlt a barátnőm.
56cm a babó, és 3800g körüli, sajna elfelejtettem a pontos súlyt.
Ja és kislány, Amanda lett a neve.
Sajna, most, hogy beteg vagyok nem tudok bemenni hozzájuk.
Pedig úgy megnézném a kis drágát.

Kitartás, Jaimee szenvedek én is veled együtt.
Csak meggyógyulunk a hét végére.
Bár szerintem én rosszabbúl vagyok mint tegnap voltam.

:roll:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Hát én is benyaltam valamit. Fáj a fejem, torkom, tiszta nátha vagyok. Szerintem tuti valami vírus van a levegőben, mert minden nap olvastam, hogy lassan már mindenki beteg, úgyhogy dirrekt rendesen felöltöztem pedig nem arról vagyok híres. Nekem is marad a homeopátia és kamilla tea. Szerencsére láz nincs.

Niki! Hát már tényleg nincs sok hátra gyógyulj gyorsan nehogy betegen kelljen szülnöd. Én az Aflubin cseppet nyomatom, az is homeopátiás dirrekt megfázásra, influenzára és nagyon jó. Jaimee neked is ajánlom! Torokfájásra Homeovox ez egy szpogatós, köhögésre Stodal szirup. Mindet lehet kismamáknak is és rá van írva az adagolás.

Jaimee! Kiságyat én egy egyszerű fenyőt szeretnék valami klassz ágyneművel. Most láttam hogy a szeptemberi Brendon kuponnal 29000 helyett 19 000 ért lehet venni. De hát az a fránya babona, még nekem túl korai azt hiszem.

Heni! Várjuk a képeket! Ágyneműt hol vették anyosodék, vagy te hol láttál szépet?

Judy! Grat az Afp-hez és, hogy jobban van a kisfiad. Még szrencse, hogy te nem kaptad el.

Bambi! Gratulálok, üdv köztünk.

Olik! Nekem is le kellett álnom a kakaóval helyette paradicsomlé a reggelim.

Ja és a mérleg. Én fél évig használtam, ha szoptatsz nagyon jó ám tudni, hogy eszik-e a baba vagy csak nyammog a ciciden. Meg a hízást is jó otthon követni. Én otthon mértem és akkor télen a hidegben nem kell vinni a babát a rendelőbe méricskéni bőven elég ha bediktálod a doktornőnek vagy védőnőnek.
De ez is gyerektől függ, nekem elég rossz evő volt, haspókokkal biztos más a helyzet. Ha aggódós vagy akkor is megnyugató ám látni, hogy tényleg hízik minden héten. Szerintem béreljetek és mindenki meglátja meddig van rá szüksége.

Megyek kúrálni, jó hétvégét mindenkinek, gyógyuljatok!

Kép
barbi5
 
 


Csak bekukk hozzátok!!

Remélem minden kismami jól van :wink:

Akik betegek, mielőbbi gyógyulást kívánok!!

Engem még a "föntiek" nem engedtek utamra, úgyhogy még nem tudok jönni a kismamik közé, de sürgetem őket, hogy mondjanak már rám egy ÁMEN-t :lol: :lol: :lol:

Pussz mindenkinek!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy nem jöttem, de ismét szüreteltünk a hétvégén. És nem voltam túl jól. :cry: Szinte egész napos hányinger gyötört. Remélem mára már elmúlik. Nekem mindig este 6 körül jelentkezik, és amíg el nem alszom, addig tart. Nem tudom mitől lehet. Megjött a véreredményem is. Nem vagyok tőle feldobódva. Bár a vasam tökéletes, és csak néhány aprócska eltérés van. Még doki, védőnő nem látta. Kíváncsi vagyok, ők mit szólnak hozzá.

Ti hogy vagytok?

Niki!
Meggyógyultál már?

Betty!
Ne csüggedj! Nemsokára te is kismami leszel. Addig is írj csak ide is bátran!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok!

BAMBIKA: Gratulálok a 12mm-es picikétekhez és a szívhanghoz :lol: A ciszta szerintem fel fog szívódni, a miómára mit mondott a doki?
BARBI: Jobbulást Neked! Jobban vagy már? Jól olvastam, lehet mégis kislány lakik a pocidban?
BETTY: Előbb utóbb úgyis összefog jönni a baby, úgy látszik mindenképp nyáron szeretne születni :wink:
CHRISTELL: Sajnálom a hányingert, de talán már csak pár hétig kell szenvedned tőle. Nekem főleg esténként, 5 után volt nagyon rossz az elején. A véreredmény miatt ne aggódj, ha tényleg csak kis eltérések vannak. De majd a doki, védőnő úgyis megnyugtat!
CHRISSYY: Neked is már csak egy bő hónap van hátra a szülésig :lol: Nagyon nagy már a pocid?
HENI: Kíváncsian várom a fotókat a gyerekszobáról, ágyneműről, babakocsiról stb..
JAIMEE: Nem raksz fotót a babakocsiról, hogy milyet néztél ki? Ha érdekel, megmutatom, hogy nekünk milyen van!
JUDY: Látom, Te is A RH negatív vagy! Valamelyik gyerkőcnek pozitív a vércsoportja?
KAMILLA: De rég olvastam Rólad! Örülök, hogy benéztél! Peti csak márciusban megy oviba, akkor tölti a hármat :lol:
NIKI: Neked is jobbulást! Kórházi csomag gondolom már rég össze van készítve :wink: Tényleg már csak 2 hét, és láthatod Domit? Nagyon izgi! :lol:
OLIK: Látom, Zolcsi is csinál néha balesetet. Peti a szemét verte be pár hete, de már nem látszik, de kisebb korában is állandóan elesett a saját lábában :roll:
SIRKICI: Látom, 4 nap múlva lesz a nagy nap :wink: Biztos nagyon várod már :lol:

RÓLUNK: Szombat este szerencsésen hazaértünk a nyaralásból. Olaszországban voltunk, Jesoloban. Útközben megálltunk Klagenfurtban, megnéztük a Minimundust, ahol a világ leghíresebb nevezetességei voltak kicsiben, illetve a Wörti tónál is pihentünk egyet. Olaszországban szerencsére jó idő volt, reggel és este 20-22 fok, napközben 27 fok. Viszont picit fújt a szél, és hullámzott a tenger, de kellemes volt az idő, Peti sokat fürdött, utolsó nap már nyakig bemerészkedett. Voltunk Aquaparkban is, ami igazán gyerekbarát volt. Velencébe nem mentünk el, mert mi már 7 éve jártunk ott, annyira nem tetszett, Petit meg még nem nagyon érdekli szerintem. Dokihoz 20-án megyek, de valószínűleg csak vizsgálat lesz, Uh-t csak a II.szűrésen (30 hetes) csinál :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.08.23 13:11-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttem Terhesgondozásról. :cry: :cry:

Ez az állat doki lecseszett, amiért sokat híztam (a számok tényleg ezt mutatják, ugyanis 5 hét alatt híztam 4 kilót). Nade nem vette a fáradtságot, hogy rám nézzem!!! A fogantatáshoz képest +3 még mindig a súlyom!!!! Voltam olyan mérges!!!! :twisted: :twisted: Legszívesebben úgy bokán rugtam volna. Hátha letörlöm a pökhendi doki kinézetet az arcáról. Pfuj....Aszongya, diétázzak és hadarva elgagyogott valamit fehérjéről és gyümölcsről. Komolyan ,remegtem az idegtől....

Közben kicsit vérszegény vagyok, úgyhogy írt fel vasat, adott beutalót, a védőnő pedig igazolást az apasági nyilatkozathoz. Na, az is olyan megalázó volt, kegyeskednek igazolni a semmit.....

Végül felülbírálva egy korábbi belgyógyászati leletet, elküldött szív UH-ra. :shock: :shock: Miért, miért kell terhesgondozós dokihoz járni, ha van privi dokim??? Ma voltam negyedszer, lehet, hogy utolsó előtti alkalommal, legközelebb kikérem azt az igazolást is, hogy ott voltam 4 x. Olyan marha jók igazolásokban...

Na jó, kibőgtem, kidühöngtem magam.

Babó közben olyan aranyos, hétvégén nagyon sokat ficánkolt, egész nap szinte. Nem tudom, mikor pihen....Nem tudom, hogy vagytok vele, lehet hogy gáz, de nekem még csak most esik le, hogy baba lesz és most támadnak az igazi anyai érzéseim. :oops: :oops: :oops: :oops:

Na befogom és visszaolvasok!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok,

Kicsikémmel minden rendben van, szépen mocorog, csak még én nem érzem. Placenta a mellsőfalon (a multkor még a hátsó falon volt, nem tudom, hogy mászott előre) szóval valszeg ezért nem érzem még a mozgást. Azt mondta a dokikám, hogy szerinte még egy hét és érezni fogom.

A lényeg hogy jól van, a fejecskéje már 4 cm-es, elegendő magzatvíz. Majd jövő hét szerdán megyek a 18 hetes nagy uh-ra.

Sajnos a lábacskáit keresztbe tette, így nem látta a dr bácsi, hogy fiu-e vagy lány.

Bazsi is jól avn már, holnap mehet suliba, én meg dolozni.

Jaimee,

Ne huzd fel magad, az nem segít,nyugi nem kell ezel foglalkozni.
5 kg illetveténylegesen 3 kg egyáltalán nem sok. Én már kg-nál tartok, és már leszarom, pedig én diétán vagyok, mégis jönek a kilók. Amugy meg te vékony vagy, nyudodtan hízhatsz.

Betsy,

Örülök, hogy jól sikerült a nyaralás. Mi is szeretnénk majd elvinni e gyerkőcöket Olaszba, de majd csak ha már tényleg értékelni fogják, na meg majd ha lesz rá pénzünk.

Amugy mind a két gyerkőc RH+, kaptam is 2x anti-D-t. Remélem az ellenanyag végig negatív lesz. Még ettől is parázni kell.

Chris,

Sajnálom a hányingert, de vigasztaljon az a tudat, hogy még pűr hét és végleg elmulik.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jaimee mami, ezek teljesen hülyék! Uuuuuutálom a dokikat!Nem ér annyit, hogy izgasd magad!+3 kg?!? Ezek tényleg hülyék!!!ÁÁÁÁÁÁ!!!
Vendég
 


Jaimee:itt szúrnám be a géppuskás macskát!!!Ne idegeskedj, semmi gáz nincs veled, az ilyen nagyképű faszkalap meg kapja be!!!Nyugi! :wink:
Vendég
 


Barbi: Hogy vagy? Keményedsz még? Tudsz pihenni?

Heni: ?

Betty: Várom a fotókat a kocsiról, döntés még nincs. Megnéztem a fotókat, húú, Petikéd sokat nőtt az év eleje óta. :D

Nóri: Jól jönne az a macska, bár már nem érdekel az egész, majd hétfőn megyek a privi dokihoz, az majd megmondja, hogyan tovább.

Köszönöm a vígasztalást, rámfért! :D

Judy: Nekem is a mellső falon van a lepényke és először nekem is a hátsó falra tették. :shock: :shock: Igaz, az a 11. héten volt, de már a 15. -en módosult ez az adat.

Chris: Az a rosszulét még nem múlik egy darabig, vígasztaljon, hogy szép erős terhességet jelez. :wink: :wink:

Olik mami, hol vagy?

Bíbi: Üdv a kismamák körében! :wink: Hát igen, sok a tuskó doki, főleg, ha nem tömöd a zsebét... :cry: Tényleg, van már dokid?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


JAIMEE: Gravidogrammos papírod nincs? Mert odarakhattad volna a doki orra alá, hogy nézze már meg, hogy a 21 és 26. hét között a 4kg hízás az pont normál érték!!!! Én 5 hét alatt (20-25 hét között) 3kg-ot híztam, tehát kevesebbet, mint átlagosan "kellett" volna. Felteszem azt a táblát, nem tudom, mennyire látni.

Kép
Vendég
 


JUDY: Örülök, hogy minden okés volt az UH-n! Hogy szégyenlős volt a pici, az csak azért van, mert kislány ;)
Vendég
 


JAIMEE: Nekünk ilyen babakocsink van. ABC Design Focus Alu. Tartozék: tető, kosár, karfa, 5 pontos biztonsági öv. Vásárolható tartozék: textilmózes, lábzsák, esővédő, játék, napernyő, pelenkázótáska. Ülőrész jellemzői: vízszintesre dönthető, több fokozatban dönthető, mindkét irányból rögzíthető a vázra. Tető jellemzői: ablakos, átfordítható. Karfa jellemzői: levehető, levehető textilhuzattal. Lábtartó jellemzői: állítható. Váz jellemzői: teleszkópos rugózás. Kerekek tulajdonságai: nagy méretű, 4db, fékezhető, felfújható . Tolókar jellemzői: magassága állítható, átfordítható, fékkel. Összecsukhatóság: ülőrésszel együtt, lapalakúra. A neten nem találtam pont ugyanilyet, csak hasonlót:
http://www.babyoutlet.hu/viewer.aspx?pr ... 4&mainid=8


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.08.23 13:12-kor.
Vendég
 



Halihó!!!
Jaimee: Nálunk is olyan a körzeti :evil: Zolcsival is állandóan cseszegetett, tény hogy egyszer 6 kg híztam 4 hét alatt :oops: , de összesen nem volt több 15kg-nál. Amikor meg csak 1 kg jött rám meg sem dicsérte, csak cseszegetni tud. A múltkor meg rám támadt, hogy miért nem láttam még a szűrés eredményét, mondtam, hogy azt a magán dokim csinálta, majd beírjuk, elhallgatott. Cukor vizsgálatra is a magánhoz megyek majd, minél kevesebbet idegeskedjek a körzetben. Úgy hogy nagy levegő és ...d le magasról :twisted:

Chris: Nyugika, ha tényleg csak pici az eltérés, akkor minden ok, ezért még nem kell paráznod. A hányinger meg majd elmúlik, még kb. 1 hónap ( remélem) és olyan csend lesz :lol:

Betsy: nagyon jók a képek!!! Jó, hogy tudtatok még jó időben nyaralni :wink:

Judy:
Na látod, minden ok!!! Huncutka meg takargatja a nunikáját :wink: Ez olyan csajos :lol: :lol:

Bíbi: Gyere kismami, izgulj velünk :lol: !!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Kép Kép Kép


Zolcsi baba újabb szórakozása ( most hagytam, hogy csináljon, érdekelte, hogy mi lesz... :lol:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Judy: Ja, tényleg, igazuk van a csajoknak, az enyém is szégyellős, és eddig lány, úgy tűnik. :lol: :lol:

Olik: Köszi! Már el is felejtettem az egészet. :D És még köszönjem meg, hogy oké a vérnyomásom, mert ha magas, piszokul rászállnak az emberre. 24 órás vérnyomás ell., kórház....

Betsy: A sima kerekekkel jól boldogultál? Köszi a képeket, felvesszük ezt a modellt is a listánkra. :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Jaimee

Dokival tényleg ne foglalkozz,főleg ha még arra sem veszi a fáradtságot, hogy rádnézzen. Szomorú minek megy az ilyen dokinak, neki kéne tudnia hogy a kismamák sokkal érzékenyebbek, meg kéne válogatni a szavait :(

Már előre félek a 12hetes uh-tól ki nem állhatom azt a dokit aki csinálja, annyira bunkó, embertelen.Szinte vágóhidon érzem magam ha megszólal :(

Betsy

Jók a képek nagyon!
Miómára azt mondta a dokim ne is gondoljak rá,csak szóljak ha ő elfelejtené minden alkalommal ellenőrizze.

Olik

Igazi kis honcut Zolika :)

Judy

De jó, hogy Bazsi végre meggyógyult.
Én is negatívos vagyok és mindkét gyerkőc pozitívos.

KépKépKép
bambika
 
 


OLIK: Nagyon édes Zozi :) :lol:
JAIMEE: Nem volt semmi gondom a sima kerekekkel. De mindenkinek más jön be. Pl. barátnőmnek bolygósítható kerekek vannak, kín szenvedés tolni (ha nincs lerögzítve). Melyek vannak még a listán? Amúgy Peti csak 1 évig használta a babakocsit, utána nem akart beleülni, inkább ment magának. Esernyőbabakocsit is használta vagy 2 hónapig :)
BAMBIKA: Akkor jó, ha nem kell foglalkozni a miómával. Én is negatívos vagyok, de Peti is. Gyerkőcök jól vannak?

Megyünk kis sétálni, legyetek jók!
Vendég
 


Betsy: Peg Perego, Bergon

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Meggyógyultam szerencsére és még a fiúk sem kapták el. Keményedés is már alig van most hogy pihenek és szedem a Magne B6-ot. Most már csak olyan szokott lenni, hogy amikor lefekszem akkor áthelyezkedik a baba a hasamban és nekifeszül az egyik oldalnak teljes erőből, de annyira, hogy ki lehet tapintani a kis fejét vagy fenekét (azt nem tudom mi csak, hogy kemény és kerek). Olyan mintha valami vákum odahúzná. Nem tudom másképp leírni éreztétek már ezt? De ez más mint a keményedés, mert ilyankor csak a púp kemény a hasam puha.

Betsy! Igen először úgy volt, hogy kisfiú, de legutóbb amikor voltam eltűnt a fütyi. Úgyhogy most nem tudjuk, 2 hét múlva megint megyek remélem kiderül.
Mi is Jesoloban voltunk júliusban és nagyon jó volt. Szerintem a homok, tenger, meg az esti vidámparkok miatt a gyerekeknek egy igazi paradicsom. Tök jók a képek is, nagyon boldog kis család vagytok rajta.

Jaimee!
Ne idegeskedj azon a szánalmas dokin! Miért nem mondtad neki, hogy még örülsz is, hogy ennyi egyáltalán feljött eddig! :lol: Fel a fejjel superul nézel ki és egészséges a kisbabád!
Milyen szív uh-ra kell menned? Neked vagy a babának?
Én egyébként már 6 kg-ot híztam (55ről 61-re) és nem izgulok, mert akkora a hasam, mint egy nagy dinnye. Tuti megvan 6 kg a cicimmel együtt. Különben is akik 20-30 kg-ot hiznak azok már szerintem a duplájájál tartanak.

Judy! Super, hogy mindannyian jól vagytok! Szerintem is a csajok szokták összezárni a lábukat! Nekem is a mellső falon van a lepény azt mondták teljesen jó az úgy.

Olik! Édes a kisfiad. Látszik, hogy a legegyszerűbb dolgok a legjobb játékok nem? Nekem órákig elvolt a kisfiam egy ásványvizes palackkal amikor kicsi volt.

Betty! Ne szomorkodj, itt leszünk még egy hónap múlva is, várunk!

Kép
barbi5
 
 


Barbi: Ilyenem még nem volt, néha mintha a kezemhez feszülne, de lehet, hogy képzelődöm.

Viszont ma csuklott először! :lol: :lol: Mondtam is neki, hogy már úúúgy össze-vissza puszilgatnám! Olyan aranyos volt. :D :D De azért maradjon karácsonyig, ott van a legjobb helyen egyelőre! :D

Szív UH: nekem. :cry: De minek, mikor már az ügyet megbeszéltem a belgyógyásszal is, saját dokival is... :roll: :roll: :roll: Most várjak 4-5 hetet a szív UH-ra....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Szia Betsy!

Hát igen, bő egy hónap és végre babázhatunk! Már nagyon ránkfér! Dióhéjban írtam mikor idekerültem hozzátok, hogy mi történt velünk tavaly( a 39.héten halva született a kisfiúnk méhen belüli oxigénhiány miatt novemberben).
Remélem azért kibírja bent végig, jó lenne! Most felújítások vannak nálunk, eddig a wc és a fürdő lett csempézve, aztán a konyha, most meg ma kezdtek a festők, két szoba és a konyha festése. Szóval jó lesz már ha rend lesz és a hátralévő időben már csak pihizni fogok.

Amúgy azt mondják, hogy hozzám képest elég nagy a pocakom. De én is úgy vélem, hogy nagyobb, mint atvaly ilyenkor.
Majd 24-én megyek dokihoz, akkor megint megnézzük a baby-t. Már nagyon várom, hogy újra láthassam, pedig egy hete néztük.

további jó pocakosodást mindenkinek!
Vendég
 


Én is nagyon várom, hogy a kezemben legyen, de ugyanakkor olyan hihetetlen is, hogy megint lesz egy kisbabám.
Csuklani még nem csuklott, de a kisfiam a vége felé nagyon sokszor, sőt volt, hogy egy órán keresztül sem tudta abbahagyni.

Kép
barbi5
 
 


Helló! IzguLÓs szakkör? Azt hiszem, menni fog!

Holnapra visszaolvasok az elejétől, hogy részletesebben képbe kerüljek itt is. Köszönöm a szíveslátást! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Ma is eszement fárasztó napom volt, még mindig munkásokkal a nyakunkon! Odáig jutottam a képekkel, hogy anyunak átadtam a fényképezőt és Ő majd átküldi nekem lekicsinyítve... Most is nagy rohanásban, mert anyósomnak névnapja van...

Jaimee: itt vagyok :lol: Nekem is azt csinálja, hogy odabújik a kezem alá...Annyira nagyon szeretem, hogy az már fáj.... :D :D Ma vettem textíl pelusokat, lepedőt, stb...Olyan jó volt... :D A kg- ok miatt ne izgulj, engem is összeszidott a doki, mert 29 hetesen 9,5 kg volt rajtam...Azt mondta, ha így haladok, akkor 23 lesz a vége...Viszont azóta is stagnálok...

Betsy: nagyon jók a képek! Tényleg hatalmasat nőtt Petike! Te most hány kg-nál tartassz? Nagyon vékony vagy szép formás pocival!!

Chrissy: mi is hétfőn megyünk uh-ra...Már rettentően várom!!! Elvileg nem kellene többet menni, de én még szerintem a 35-36. héten is fogok menni...Biztos, ami biztos...

Christell: sajnálom a hányingert!! Nekem a csodababácskámmal most nem volt szerencsére semmi kellemetlenségem így az elején...Remélem, hogy hamar elmúlik!!

Olik: szuperek a képek!!!

Barbi: szerintem se törődj a kilókkal! Én sem idegeskedem már!! Olyan édesek ezek a kicsi bébikék!! Ahogy helyezkednek :shock: :lol:

Judy: nekem is elől van a placenta és sokkal később kezdtem érezni, mert ráadásul a drágaságom mindig hátrafelé rúgdosódik...Most meg már inkább csak helyezkedik :lol: :lol:

Niki: hogy vagy???

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


HENI: +4kg volt a 25.héten, azóta nem voltam védőnőnél, itthon nem mérem magam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.20 10:09-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Találtam egy ilyet..... remélem, jól jön....
1190055200.1733.doc

(Ezt a MÁV-ban írták. Szóval, lehet, h máshol mást mondanak)

babszika
 
 


Babszi: Köszi, aranyos vagy!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jó reggelt Mamókák!

Babszi: köszi szépen a listát, én nagyon örülök neki!!!

Betsy: nagyon szép pocakod van!!

Jaimee: nem is gratuláltam neked, hogy 100 alatt vagy!! :oops:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jó reggelt,

Ismét munkafronton, de már csak pár hete. Szóltam idebent, és nagyon megértőek voltak. Már fáj a hátam, és nyomom a hasam amikor ülök. Szóval egyre kellemetlenebb.

Babszi,

Nagyon köszi a listát, nagyon hasznos, én már elfelejtettem, hogy mit is kell vinni a kórházba. :lol:

Betsy,

Hogy te milyen vékony vagy, csak a pocód látszik. :lol: :lol: De irigyellek érte. Sajna én már meghíztam a 4. kilómat is. Nem lesz ennek jó vége.

Heni,

Istenem, már csak 9 heted van hátra, hihetetlen, mintha csak tegnap estél volna teherbe. Gyorsan elrepültek a hetek. :lol: :lol:
Azért remélem, hogy most már egy héten belül fogok valamit érezni. Alig várom. Én szerettem nézni, ahogy vándorol az egyik felemről a másikra. Csak amikor a bordáimat rugdalta, azt nem igazán csíptem. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betsy: Írtó csini vagy!

Judy: Nekem csak azóta esik ki minden a kezemből ,amióta nehezemre esik lehajolni a lepottyant dolgokért. :lol: Jellemző...

Heni: Ja, jövő héten már a 7. hónapba lépek.

Bíbi, Sirkici: Tök jó, hogy friss kismamik is vannak! Írjatok minél többet!!!!!

Tényleg, valaki szerkeszti most a táblit? Segítene, mert szerencsére már egészen sokat vagyunk. Ez olyan jóóóóó! Csak nehéz észben tartani, ki hol tart...számomra legalábbis....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: